لیگ برتر

برترین‌هابرترین‌ها12 ساعت قبل
فناوری کمک داور ویدئویی (VAR) در لیگ برتر فوتبال لهستان، جنجال را به کمدی تبدیل کرد. ایرنا: فناوری کمک داور ویدئویی (VAR) در لیگ برتر فوتبال لهستان، جنجال را به کمدی تبدیل کرد. در جریان دیدار روز یکشنبه تیم‌های لگیا ورشو و کراکوویا از سری رقابت‌های لیگ برتر لهستان موسوم به «آکستراکالاسا»، فناوری کمک داور ویدئویی به جای جنجال، نه تنها هواداران بلکه بازیکنان داخل میدان را به خنده انداخت. فناوری کمک داور ویدئویی از زمان ورود به دنیای فوتبال حرف و حدیث‌های فراوانی را به وجود آورده و بسیاری از هواداران سنتی بر این باورند که این فناوری از جذابیت‌های فوتبال کاسته و در سوی دیگر، بسیاری دیگر معتقدند VAR می‌تواند به داوران در تشخیص صحنه‌های مشکوک کمک قابل توجهی کرده و باعث شود تا عدالت سهم بیشتری در فوتبال داشته باشد. با این وجود، اتفاق مذکور بی شک یکی از خنده دار‌ترین کمدی هایی است که با کارگردانی کمک داور ویدئویی و نقش آفرینی داور و بازیکن خاطی ساخته شده است.
برترین‌هابرترین‌ها15 ساعت قبل
خبر ورزشیخبر ورزشی12 ساعت قبل
و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی محرومان به شرح زیر است: علی غلام زاده فولاد خوزستانمصطفی کیانی استقلال خوزستانمیثم تهی دست سپید رود رشتعلی اصغر عاشوری نساجی مازندرانامیر صادقی پنا مدیر رسانه‌ای پارس جنوبی
ایلناایلنا15 ساعت قبل
هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران به پایان رسید تا مشخص شود رقابت‌های دور برگشت بازی‌هایی نزدیک و غیرقابل پیش‌بینی است. به گزارش ایلنا، هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران به پایان رسید تا مشخص شود رقابت‌های دور برگشت بازی‌هایی نزدیک و غیرقابل پیش‌بینی است. تیم‌ها در تعطیلات بین دو نیم‌فصل با جذب بازیکنان موردنظر نسبت به تقویت خود اقدام کرده‌اند. در اینجا از دریچه آمار و ارقام نگاهی داریم به عملکرد خریدهای تیم‌های لیگ برتری:۱- پارس‌جنوبیفرزاد حاتمی ۲ بازی یک گلکیوان امرایی ۲ بازی بدون گلمحمدمهدی عسگری ۲ بازی۲-پدیدهمیلاد فراهانی ۳ بازی ۲۷۰ دقیقهبهنام برزای ۳ بازی ۵۴ دقیقه۳-سپیدرودامیر منصوریان ۳ بازی ۲۷۰ دقیقهمحمدسلیمان علیزاده ۳ بازی ۲۷۰ دقیقهپیام صادقیان یک بازی ۳۸ دقیقهمحمد بلبلی یک بازی ۷ دقیقه۴-نفت مسجدسلیمانمحمد پاپی ۲ بازی ۱۳۵ دقیقهامیرحسین امیری یک بازی ۹۰ دقیقهمحمدشادکام ۲ بازی ۱۸۰ دقیقههیثم هاشمی زاده ۲ بازی ۱۱۸ دقیقه یک گلعلی غلامرضاپور ۲ بازی ۴۴ دقیقه۵-استقلال خوزستان بدون خرید زمستانی۶-ماشین سازیفرشاد سالاروند ۲ بازی ۷۲ دقیقهاحسان تاییدی ۲ بازی ۸۹ دقیقهعلی پورمحمد یک بازی ۴۴ دقیقهاحسان علوان‌زاده یک بازی ۶۶ دقیقه۷-نساجیلاشا توتادزه ۲بازی ۱۸۰ دقیقهآرفانگ دافه ۲ بازی ۵۶ دقیقه۸-صنعت نفتوینیسیوس ۳ بازی ۱۵۸ دقیقه۹-فولاد خوزستانعارف غلامی یک بازی ۸۹ دقیقهسیامک کوروشی یک بازی ۹۰ دقیقهرافائل مسی یک بازی ۲۸ دقیقهبابک مرادی ۲ بازی ۱۹ دقیقه۱۰-پیکانمارکو ووکچویچ یک بازی ۲۴ دقیقه۱۱-سایپاسیدپیام میری ۲ بازی ۸۱ دقیقه۱۲-ذوب‌آهنمحمدرضا خلعتبری یک بازی ۸۹ دقیقهکریستین اوساگونا یک بازی ۱۹ دقیقه۱۳-سپاهانمحسن مسلمان یک بازی ۴۵ دقیقهعلی قربانی ۲ بازی ۱۵۰ دقیقه یک گل۱۴-تراکتورسازیسیداحمد موسوی یک بازی ۱۶ دقیقهاکبر ایمانی ۳ بازی ۲۵۶ دقیقهساسان انصاری یک بازی ۲۵ دقیقه۱۵-استقلالایسما ۲ بازی ۲۸ دقیقه یک گلگادوین منشا ۲ بازی ۴۶ دقیقه۱۶-پرسپولیسسروش رفیعی ۴ بازی ۲۸۷ دقیقهمهدی ترابی یک بازی ۸۰ دقیقهماریو بودیمیر ۳ بازی ۱۴۵ دقیقه
خبر ورزشیخبر ورزشی8 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، در آخرین دیدار مرحله نیمه‌نهایی که در سالن پهلوان خلیل عقاب شیراز برگزار شد، تیم فارس با نتیجه ۱۲ بر ۶ از سد شهرداری اردبیل گذشت و در پایان تیم شیراز به عنوان تیم نخست و تیم اردبیل به عنوان تیم دوم به مرحله نهایی صعود کردند. رقابت‌های لیگ برتر زورخانه‌ای و پهلوانی کشور با شرکت ۶ تیم در ۲ گروه برگزار شد و در پایان از هر گروه ۲ تیم به مرحله نهایی راه یافتند. مرحله نهایی این رقابت‌های لیگ برتر زورخانه‌ای و پهلوانی کشور ۱۷ اسفندماه ۹۷ در تهران برگزار خواهد شد.
ایلناایلنا10 ساعت قبل
کمیته مسابقات اسامی محرومان هفته نوزدهم لیگ برتر را اعلام کرد. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی محرومان به شرح زیر است: علی غلام زاده فولاد خوزستانمصطفی کیانی استقلال خوزستانمیثم تهی دست سپید رود رشتعلی اصغر عاشوری نساجی مازندرانامیر صادقی پناه مدیر رسانه‌ای پارس جنوبی
ورزش۳ورزش۳13 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، مهدی مرجان‌زاده داور دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و نساجی مازندران که اشتباهات زیادی در طول مسابقه هفته هجدهم لیگ برتر در شهرستان جم داشت و قضاوت او صدای مهدی تارتار و مجید جلالی سرمربیان و بازیکنان دو تیم را در آورده بود، در هفته نوزدهم قضاوتی ندارد. با اعلام اسامی داوران هفته نوزدهم لیگ برتر مشخص شد که مرجان‌زاده هیچ ‌مسابقه‌ای را سوت نخواهد زد و به نظر می‌رسد کمیته داوران خواسته با این اقدام داور جوان فوتبال ایران را با محرومیت مواجه کند. باید دید غیبت مهدی مرجان‌زاده چند هفته به طول می‌انجامد و او تا چه زمانی نمی‌تواند در لیگ برتر سوت بزند.

آخرین خبرها درباره «لیگ برتر»

ایلناایلنا1 هفته قبل
بعد از برگزاری هفته ۱۷ لیگ برتر سپاهان با توجه به باخت پرسپولیس برابر فولاد به صدرجدول صعود کرد. به گزارش ایلنا، دیدارهای هفته ۱۷ لیگ برتر ایران پیگیری شد که در پی آن سپاهان با غلبه بر سپیدرود صدرنشین شد و پرسپولیس با توجه به شکستی که داشت با یک رده تنزل به رده دوم لیگ برتر رفت. تراکتورسازان بهترین فرصت برای کاهش اختلاف به بالا نشینان را با تساوی برابر نساجی از دست دادند. بازی استقلال برابر ذوب آهن هم به خاطر برگزاری مسابقات پلی آف لیگ قهرنان آسیا لغو شد. بعد از برگزاری مسابقات جایگاه تیم‌ها در جدول لیگ برتر به شرح زیر است:
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
با اضافه شدن کمک داور ویدیویی به لیگ برتر که البته فعلا به صورت آفلاین است، اعتراض‌ها به داور می‌تواند کم‌تر شود تا قصه جام ملت‌ها و بر باد رفتن رویای یک ملت تکرار نشود؛ هم‌چنین لیگ ایران علاوه بر کم شدن حاشیه‌هایش، می‌تواند قدمی را هم به سوی حرفه‌ای بودن بردارد. اعتمادآنلاین|‌ قطار لیگ برتر پس از استراحتی طولانی امروز وارد ایستگاه شانزدهم می‌شود تا لیگ هجدهم دوباره چالش‌های مختلف و متفاوت خود را از سر بگیرد. چالش‌هایی که از اعتراض‌های مختلف به داوری گرفته تا اختلاف نظر مربیان لیگ برتری و جنگ برای کسب قهرمانی هجدهمین دوره لیگ برتر. مهم‌ترین چالش نیم‌فصل نخست لیگ هجدهم بحث داوری و اشتباه‌های متعدد داوری بود که به طبع آن اعتراض‌های زیادی نیز از سوی تیم‌های لیگ برتر صورت می‌گرفت. عادتی که چه در لیگ برتر چه در مسابقات مهم بین‌المللی مثل جام ملت‌ها و لیگ قهرمانان آسیا به ضرر ما شده است.

مرحله سوم لیگ برتر واترپلو

23+
ایسناایسنا1 ماه قبل
خبر ورزشیخبر ورزشی3 روز قبل
اتفاقی که در همان روزهای اول با اعتراض هواداران منچستریونایتد در بازی‌های این تیم روبه‌رو بود اما در نهایت قدرت پول به زور هواداران چربید. استن کروئنکهبه شدت در لندن منفور است و هواداران آرسنال را آزرده‌خاطر کرده است. مایک اشلیاین یکی انگلیسی است و باشگاه نیوکاسل را در اختیار دارد. از سال ۲۰۰۷ که مایک اشلی باشگاه نیوکاسل را خرید تا امروز، کلاغ‌ها ۲ بار سقوط به رقابت‌های چمپیون‌شیپ را تجربه کرده‌اند. تا همین چندی پیش گران‌قیمت‌ترین خرید باشگاه مربوط به سال ۲۰۰۵ بود که مایکل اوون را از رئال‌مادرید خریدند.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
آبی‌های لندن مقابل بورنموث در هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس شکست سنگینی را متحمل شدند. ایرنا: در ادامه هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های انگلیس، چلسی که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش می‌کند به میهمانی بورنموث رفت و در پایان متحمل شکست دور از انتظار چهار بر صفر شد. چلسی نیز با ۴۷ امتیاز در جایگاه چهارم باقی ماند تا کارش برای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، دشوارتر از قبل شود. در دیگر دیدار همزمان، تیم‌های ساوتهمپتون و کریستال پالاس که شرایط سختی برای بقاء در لیگ برتر جزیره دارند به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک به اتمام رسید. هر ۲ تیم با این نتیجه، ۲۳ امتیازی شدند تا امید خود را با ادامه فصل معطوف کنند.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
به گزارش خبرورزشی، کلودیو رانیری برای تقویت خط حمله فولام تصمیم گرفت رایان بابل مهاجم باتجربه هلندی بشیکتاش را به خدمت بگیرد. قرارداد بابل با فولام تا پایان فصل اعتبار خواهد داشت. این بازیکن ۳۲ ساله پیش از این ۳ سال در لیگ برتر با پیراهن لیورپول بازی کرده بود.
ایسناایسنا1 هفته قبل
اسامی داوران هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام شد. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران دومین هفته از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر به این شرح است؛ یکشنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۵:۰۰ماشین سازی تبریز - صنعت نفت آبادان (ورزشگاه بنیان دیزل تبریز) داور: حسن اکرمیکمک‌ها: هادی طوسی و عسگر محمدیکمک داوران اضافی: محمدباقر پورباقر و مجید محمدی، داور چهارم: تورج عیوض محمدیناظر: حاتم بک پورپدیده مشهد - استقلال خوزستان (ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد مقدس) داور: اشکان خورشیدیکمک‌ها: علی میرزابیگی و محمد راهیکمک داوران اضافی: علی بای و کیوان علی محمدیداور چهارم: فرهاد فرهادپورناظر: عبود سنگاشکنیکشنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۷:۰۰نساجی مازندران - تراکتورسازی تبریز (ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر) داور: سیدمهدی سیدعلیکمک‌ها: آرمان اسعدی و حسن انتظاریکمک داوران اضافی: امیر عرب براقی وحسین زیاریداور چهارم: یوسف مغروریناظر: حسین عسکریفولاد خوزستان – پرسپولیس تهران (ورزشگاه غدیر اهواز) داور: رضا کرمانشاهیکمک‌ها: محمدرضا منصوری و حمید سبحانیکمک داوران اضافی: محمدحسین ترابیان و رضا تارخداور چهارم: فرزاد بهرامیناظر: علیرضا یزدانییکشنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۷:۱۵فولاد مبارکه سپاهان - سپیدرود رشت (ورزشگاه نقش جهان اصفهان) داور: سیدمهدی مرجان زادهکمک‌ها: علی اکبر عظیم پور و محمد هاشمی نسبکمک داوران اضافی: روح اله شریفی و حسین زمانیداور چهارم: فرهاد مروجیناظر: حیدر شکورسه شنبه ۲۳ بهمن ساعت ۱۷:۱۵نفت مسجد سلیمان - پارس جنوبی جم (ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان) داور: سیدرضا مهدویکمک‌ها: امیررضا آشورماهانی و احد سلطانیکمک داوران اضافی: شاهو اصلانی و احمد محمدیداور چهارم: حمید نادری بلداجیناظر: بهرام مهرپیماانتهای پیام
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، در لیگ هجدهم همانند سه دوره گذشته لیگ برتر فوتبال در پایان هر هفته از مسابقات، با نظرخواهی از مربیان و آنالیزورهای تیم‌ها، ۱۱ بازیکن برتر را انتخاب و معرفی می‌کند. روش کار به این صورت است که سرمربیان، مربیان یا آنالیزور‌های ۱۶ تیم لیگ برتری، نفرات برتر تیم‌شان را معرفی می‌کنند. دخالتی در انتخاب برترین‌های هفته ندارد و صرفا از سرمربیان یا آنالیزورها نظرخواهی کرده و بدون اینکه نامی از آنها ببرد، نظرات‌شان را منعکس می‌کند. تیم منتخب هفته شانزدهم لیگ برتر: درواز‌ه‌بان: رحمان احمدی (پارس جنوبی) مدافعان: محمد اهل‌شاخه (ماشین‌سازی)، سیاوش یزدانی (سپاهان)، جرج ولسیانی (نساجی مازندران) و شایان مصلح (پرسپولیس) هافبک‌ها: معین عباسیان (سایپا)، مسعود شجاعی و سوگیتا (تراکتورسازی) و وریا غفوری (استقلال) مهاجمان: حسین شنانی (سپیدرود رشت) و مرتضی تبریزی (استقلال)
خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
در میان سکوت سازمان لیگ، فولاد هم پاسخ پرسپولیس را داد. اگرچه اسطوره پرسپولیس از هت‌تریک قهرمانی اطمینان داشت، سرپرست باشگاه پرسپولیس هم از اقدامات علیه پرسپولیس سخن گفت. اما سازمان لیگ ممکن بود باشگاه پرسپولیس را به علت عدم توجه به تبلیغات محیطی در بازی برابر پدیده جریمه کند! پس از پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان، بازیکنان پرسپولیس دوباره به ناداوری‌ها اعتراض کردند. حالا پای کمک داور ویدیویی هم به بازی‌های لیگ برتر باز شده و شاید جنجال بعدی داوری‌های لیگ، از اشتباهات کمک داور ویدیویی آغاز شود.
ورزش۳ورزش۳4 هفته قبل
به گزارش «ورزش‌سه»، از هفته پنجم لیگ برتر علی کریمی با جمعی از دوستانش پس از توافق با اداره ورزش و جوانان استان گیلان مالکیت باشگاه سپیدرود را بر عهده گرفتند. آن‌ها از همان ابتدا به مدت سه ماه نزدیک به ۴ میلیارد تومان بدهی پیشین به بازیکنان و مربیان را پرداخت کردند تا اینگونه سرخ‌های گیلانی از خطرات گوناگون در امان بمانند. در این میان علی کریمی همراه با مدیرعامل باشگاه به وضعیت آشفته باشگاه هم سامان بخشیدند و ضمن فراهم کردن امکانات مختلف، طبق برنامه‌ای که داشتند درصدی از قرارداد بازیکنان را هم پرداخت کردند. حالا خبر می‌رسد که با تصمیم کریمی چک‌هایی به بازیکنان و عوامل باشگاه داده شد که ظهر روز گذشته همگی آن‌ها نقد شده است تا به این واسطه دریافتی بازیکنان به ۴۵ درصد برسد. درست در زمانی که اکثر تیم‌های بزرگ لیگ برتری با مشکلات مالی مواجه هستند و هر روز اخباری در خصوص اعتصاب بازیکنان به گوش می‌رسد، سپیدرودی‌ها با اتکا به بخش خصوصی و با توجه به برنامه ریزی درست کریمی، دریافتی بازیکنان را به حد معقولی تا نیم فصل رسانده و این می‌تواند خبر خوشی برای فوتبال استان گیلان باشد.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، برنامه لیگ برتر بسکتبال مردان از هفته ششم تا هفته نهم به دلیل آماده سازی و حضور تیم ملی بسکتبال کشورمان در پنجره ششم جام جهانی چین ۲۰۱۹ تغییر کرد. برنامه جدید مسابقات به شرح زیر است:
خبر ورزشیخبر ورزشی2 هفته قبل
چند هفته‌ای می‌شد که فوتبال ما درگیر تیم ملی و بازی‌های جام ملت‌های آسیا بود. حالا که تب و تاب فوتبال ملی خوابیده از امروز نیم‌فصل دوم لیگ برتر شروع می‌شود و هواداران تیم‌ها در تهران و شهرستان‌ها مهیای حمایت از تیم‌های محبوب خود می‌شوند و در بالای جدول و پایین جدول تلاش‌ها برای اثبات توانایی به اوج خود خواهد رسید. قطعا نیم‌فصل دوم نسبت به بازی‌های نیم‌فصل اول هیجان بیشتری خواهد داشت چراکه برای قهرمان شدن انگیزه کافی بین تیم‌های بزرگ وجود دارد. کم‌کم هواداران فوتبال فراموش می‌کنند که در جام ملت‌ها چه سرنوشتی پیدا کردیم و نگاه‌ها معطوف باشگاه‌ها خواهد شد. لیگ برتر ما جزو بهترین لیگ‌های قاره آسیاست و قطعا تیم ملی اگر صدرنشین جدول بهترین تیم‌های قاره است به لطف تلاش‌های باشگاه‌های ما در تقویت فوتبال ملی بوده است.
ایلناایلنا1 هفته قبل
اسماعیل گونکالوس در اولین دیدار با پیراهن استقلال تهران گلزنی کرد. به گزارش ایلنا، نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال ایران روز دوشنبه با رویارویی استقلال خوزستان و ماشین سازی آغاز شد. در همان روز پارس جنوبی و فولاد خوزستان به تساوی بدون گل رضایت دادند. استقلال تهران پرگل‌ترین بازی هفته را مقابل پیکان به انجام رساند؛ این مسابقه با برتری چهار بر صفر شاگردان وینفرد شفر به پایان رسید. در این دیدار مرتضی تبریزی، وریا غفوری، اسماعیل گونکالوس و میلاد زکی پور گلزنی کردند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرآنلاین: رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین به تغییر برنامه پلی آف و میزبان فینال لیگ برتر اعتراض دارد. او می‌گوید: «چرا باید تیم‌های با نفوذ برنامه را تغییر دهند؟ مگر می‌شود هر دقیقه قانون تغییر کند؟ با اینکه کارشناسان اساسنامه لیگ را نوشته‌اند اما خیلی راحت هر جوری که دلشان بخواهد آن را تغییر می‌دهند.» همه حرف محمدی راد بابت تغییر تاریخ به خاطر فشار سه تیم است: «بحث من تغییر تاریخ نیست بلکه اجرای قانون است. من معترضم که چراباید به خاطر اعتراض سه تیم تاریخ رقابتها عوض شود؟ در حالی که بقیه تیم‌ها برنامه ریزی اشان را کرده‌اند، چرا برنامه قبلا تغییر نکرده؟ در حالی که یک ماه و نیم پیش وضعیت مشخص شده است. اما حالا بعضی‌ها با استفاده از نفوذشان برنامه را به نفع خودشان تغییر می‌دهند. چرا باید با پایان بازی اول پلی آف ۱۲اسفندماه، ۱۵، ۱۹و۲۲ اسفندماه مرحله دوم پلی آف است و فینال هم ۲۴ اسفندماه در تبریز باشد؟ اگر تیمی ۲۲ اسفندماه بازی سوم پلی آف را دارد، چطور می‌تواند خودش را برای فینال به تبریز برساند؟ نکته جالب‌تر اینکه تغییر تاریخ مسابقات اصلا به باشگاه‌ها رسما ابلاغ نشده و تنها رییس سازمان لیگ در مصاحبه آن را اعلام کرده است. همین.» سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین قبول ندارد تهران برای فینال به خاطر آماده نبودن کف پوش میزبان نشده است. او می‌گوید: «در جلسه اول تهران برای میزبانی اولویت داشت و بعد تبریز. همان موقع حرف از این بود تا تیم‌ها ۵ میلیون برای پهن کردن کف پوش ازادی بدهند. اما حالا حرف از میزبانی تبریز می‌زنند.» او به این قضیه انتقاد دارد: «فدراسیون این همه پول از باشگاه‌ها می‌گیرد اما در نهایت باشگاه‌ها برای پهن کردن کف پوش، درخواست ویدئو چک باید ۵ میلیون پول بدهند، یا حتی برای عدم استفاده از خط نگهدار ان شهر میزبان. با این شرایط چرا فدراسیون از باشگاه‌ها مالیات و ورودیه می‌گیرد؟»
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
تیم فوتبال سپاهان پس از پیروزی برابر پیکان که در تاریخ ۲۶ بهمن ماه ثبت شد، تا تاریخ ۱۰ اسفندماه باید به صورت اجباری استراحت کند. به گزارش «ورزش سه»، نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر تحت تاثیر بازی‌های جام ملت‌های آسیا با فاصله‌ای ۵۰ روزه برگزار شد و تیم‌های حاضر در رقابت‌ها مجبور شدند به همین دلیل برنامه‌های ویژه‌ای برای حفظ فرم تیم خود در نظر بگیرند. در این میان تیم‌های مدعی نظیر استقلال، پدیده و سپاهان به ترکیه رفتند و شاگردان برانکو هم در قطر اردوی آماده سازی خود را برپا کردند؛ اردوهایی که بی شباهت به اردوهایی که در پیش فصل برگزار می‌شوند، نبود. حالا و در شرایطی که سپاهان دیدار اول نیم فصل دوم را پس از تعطیلات طولانی مدت با تساوی آغاز کرد و سپس در دو مسابقه پیروزی شده است، باید به اجبار برای ۱۴ روز از مسابقات فاصله بگیرد؛ موضوعی که بی شک نمی‌تواند برای بازیکنان و کادر فنی این تیم خبر خوبی باشد. حضور ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا که باید در هفته چهارم با تیم همشهری در نقش جهان بازی می‌کرد، دلیل تاخیر ۱۴ روزه برای بازگشت صدرنشین لیگ به بازی‌ها است و مسئولین سازمان لیگ هم می‌گویند که چاره‌ای جز این نداشته‌اند.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 هفته قبل
پرسپولیس درحالی در اهواز به مصاف فولاد خوزستان رفت که تا قبل از این بازی، خط دفاع استقلال و پرسپولیس با ۶ گل خورده به صورت مشترک بهترین خط دفاع لیگ برتر بودند، اما با دو گلی که پرسپولیس از فولاد دریافت کرد، اکنون استقلال با۶ گل خورده از ۱۶ بازی خود صاحب بهترین خط دفاع لیگ برتر است.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، در حالی که حدود دو هفته دیگر، نیم فصل دوم لیگ برتر آغاز خواهد شد هنوز سازمان لیگ برنامه کامل بازیهای لیگ برتر از هفته شانزدهم تا سی ام را منتشر نکرده است؛ با این حال سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید، روز آینده برنامه مسابقات در اختیار رسانه‌ها و همینطور تیم‌ها قرار خواهد گرفت. این موضوع از این جهت حائز اهمیت است که باشگاه‌های لیگ برتر نیاز دارند برای برنامه ریزی فنی و همینطور برنامه ریزی سفرهای خود، هرچه زودتر برنامه کامل این مسابقات را بدانند. سازمان لیگ البته پیش‌تر اعلام کرده که مسابقات از تاریخ ۱۴ بهمن ماه از سر گرفته می‌شود و تیم هایی که ملی پوش دارند هم در تاریخ ۱۶ بهمن ماه بازی خواهند کرد. البته معادلات سازمان لیگ با توجه به حضور تیم ملی در مرحله نیمه نهایی طرح ریزی شد و در صورت نرسیدن تیم ملی به جمع ۴ تیم نهایی مسابقات، ملی پوشان زودتر از چیزی که پیش بینی می‌شد، می‌توانند به باشگاه‌های خود اضافه شوند. دیدار فینال رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در تاریخ ۱۲ بهمن ماه برگزار می‌شود.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید، فردا برنامه دیدارهای لیگ برتر رسانه‌ای می‌شود. در حالی که حدود دو هفته دیگر، نیم فصل دوم لیگ برتر آغاز خواهد شد هنوز سازمان لیگ برنامه کامل بازیهای لیگ برتر از هفته شانزدهم تا سی ام را منتشر نکرده است؛ با این حال سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید، روز آینده برنامه مسابقات در اختیار رسانه‌ها و همینطور تیم‌ها قرار خواهد گرفت. این موضوع از این جهت حائز اهمیت است که باشگاه‌های لیگ برتر نیاز دارند برای برنامه ریزی فنی و همینطور برنامه ریزی سفرهای خود، هرچه زودتر برنامه کامل این مسابقات را بدانند. سازمان لیگ البته پیش‌تر اعلام کرده که مسابقات از تاریخ ۱۴ بهمن ماه از سر گرفته می‌شود و تیم هایی که ملی پوش دارند هم در تاریخ ۱۶ بهمن ماه بازی خواهند کرد. دیدار فینال رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در تاریخ ۱۲ بهمن ماه برگزار می‌شود.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، کریم بوستانی گلر محبوب دهه ۶۰ خوزستان که دعوت به اردوی تیم ملی هم در کارنامه او دیده می‌شود، اما به آینده امیدوار است. استقلال خوزستان دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد و بی دغدغه به میدان می‌آید تا با همه توان به هدفی که می‌خواهد برسد. اما برای موفقیت فقط این کافی نیست و باشگاه هم باید به تعهدات خود در همه زمینه‌ها پایبند باشد. برای مردم اهواز همین که کریم بوستانی و شاگردان جوانش ایستاده‌اند و مبارزه می‌می کنند، کافی است. البته هیچ بعید نیست در هفته‌های آتی معادلات تغییر کند و در نهایت استقلال اهواز در جدول بازی‌ها باقی بماند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
در نیمه اول خوب بازی کردیم، بازی را خوب بستیم و موقعیت‌هایی هم داشتیم. وی افزود: در شرایطی که بازی بدون گل مساوی بود، ما دو موقعیت گل صددرصد داشتیم. پرسپولیس که نیاز به سه امتیاز داشت، رفته رفته بهتر شد و به دو گل هم رسید. همان‌طور که گفتم ما با تیمی مثل پرسپولیس تفاوت زیادی داریم، اما به‌هرحال با توانی که ما داریم و با بازی‌هایی که در نیم‌فصل دوم انجام دادیم، فکر می‌کنم می‌توانیم با این بچه‌ها تیم را در لیگ برتر نگه داریم. بوستانی در مورد اینکه در چه شرایطی با اختلاف امتیاز زیادی که ایجاد شده به حفظ تیمش در لیگ برتر امیدوار است، گفت: هنوز سه بازی از نیم‌فصل دوم را انجام داده‌ایم و اگر حساب کنیم، ۵۰ درصد از امتیازات باقیمانده را هم کسب کنیم، می‌توانیم در لیگ برتر بمانیم.
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
در نیمه اول خوب بازی کردیم، بازی را خوب بستیم و موقعیت‌هایی هم داشتیم. وی افزود: در شرایطی که بازی بدون گل مساوی بود، ما دو موقعیت گل صددرصد داشتیم. پرسپولیس که نیاز به سه امتیاز داشت، رفته رفته بهتر شد و به دو گل هم رسید. همان‌طور که گفتم ما با تیمی مثل پرسپولیس تفاوت زیادی داریم، اما به‌هرحال با توانی که ما داریم و با بازی‌هایی که در نیم‌فصل دوم انجام دادیم، فکر می‌کنم می‌توانیم با این بچه‌ها تیم را در لیگ برتر نگه داریم. بوستانی در مورد اینکه در چه شرایطی با اختلاف امتیاز زیادی که ایجاد شده به حفظ تیمش در لیگ برتر امیدوار است، گفت: هنوز سه بازی از نیم‌فصل دوم را انجام داده‌ایم و اگر حساب کنیم، ۵۰ درصد از امتیازات باقیمانده را هم کسب کنیم، می‌توانیم در لیگ برتر بمانیم.