لیگ برتر انگلیس

لیگ برتر انگلیس

جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
بازیکن مورد علاقه تو چه کسی بود؟ در دوران کودکی وقتی در خیابان و کوچه با دوستانم بازی می‌کردیم، همیشه خودم را رونالدو صدا می‌زدم. در همان زمان برای تیم ملی فوتسال ایران انتخاب شدم اما پدرم گفت که آینده بهتری در فوتبال خواهم داشت. الان مقام مدیریتی در فوتبال ایران دارد؟ نه، یک آکادمی فوتبال دارد که در کشور ما بهترین است. ما بازیکنان باکیفیت زیادی در گذشته داشتیم ولی متاسفانه همیشه یک دلیلی بوده که بازیکنان زیادی در اروپا نداشتیم. فکر می‌کنم یکی از دلایل هم همین است که بازیکنان زیادی در اروپا نداشتیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
در همان زمان برای تیم ملی فوتسال ایران انتخاب شدم اما پدرم گفت که آینده بهتری در فوتبال خواهم داشت. او گفت که بهتراست که هم فوتبال بازی کنم و هم فوتسال. الان مقام مدیریتی در فوتبال ایران دارد؟ نه، یک آکادمی فوتبال دارد که در کشور ما بهترین است. ما بازیکنان باکیفیت زیادی در گذشته داشتیم ولی متاسفانه همیشه یک دلیلی بوده که بازیکنان زیادی در اروپا نداشتیم. فکر می‌کنم یکی از دلایل هم همین است که بازیکنان زیادی در اروپا نداشتیم.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
پیرو آسیلیو مدیر باشگاه اینتر به لندن سفر کرده تا ترتیب انتقال سه ستاره لیگ برتری، کریستن اریکسن، اولیویه ژیرو و اشلی یانگ را به این باشگاه بدهد. روزنامه انگلیسی دیلی‌میل می‌گوید پیرو آسیلیو، مدیر باشگاه اینترمیلان دیشب به لندن پرواز کرده تا ترتیب انتقال سه ستاره حاضر در لیگ برتر انگلیس را به این باشگاه بدهد. تاتنهام برای اریکسن چیزی در حدود ۲۰ میلیون پوند را در نظر گرفته ولی آسیلیو امیدوار است بتواند با چانه‌زنی این مبلغ را کمتر کند. بر اساس این گزارش، آسیلیو در قدم بعدی سعی می‌کند اولیویه ژیرو مهاجم فرانسوی را با مبلغ ۴ میلیون پوند از چلسی جدا کند. ژیرو می‌خواهد در یورو۲۰۲۰ بازی کند و برای همین قصد دارد با ترک چلسی به تیمی برود که به او بیشتر بازی می‌دهد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
پپه رینا، دروازه بان حال حاضر استون ویلا، لیگ برتر انگلیس را جذاب‌ترین لیگ دنیای فوتبال می‌داند. به گزارش «ورزش سه»، پپه رینا بعد از گذراندن دو فصل تقریبا ناموفق در میلان نهایتا چند روز پیش به صورت قرضی از این تیم جدا شد و به استون ویلا پیوست. این دروازه‌بان ۳۷ ساله که پیش از این تجربه نسبتا موفقی در رقابت‌های لیگ برتر با باشگاه لیورپول داشته، حالا برای یک بار دیگر در این لیگ بازی خواهد کرد. رینا درباره پیوستن به استون ویلا نیز گفت: " لیگ برتر انگلیس جذاب‌ترین لیگ دنیاست. من با ایده کمک به استون ویلا و انجام بازی‌های خوب به اینجا آمده‌ام.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
اخبار ورزشی - این هفته میهمان شو و مصاحبه بخش رسانه‌ای برایتون علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی این تیم بود. در همان زمان برای تیم ملی فوتسال ایران انتخاب شدم اما پدرم گفت که آینده بهتری در فوتبال خواهم داشت. الان مقام مدیریتی در فوتبال ایران دارد؟ نه، یک آکادمی فوتبال دارد که در کشور ما بهترین است. ما بازیکنان باکیفیت زیادی در گذشته داشتیم ولی متاسفانه همیشه یک دلیلی بوده که بازیکنان زیادی در اروپا نداشتیم. فکر می‌کنم یکی از دلایل هم همین است که بازیکنان زیادی در اروپا نداشتیم.
ایلناایلنا1 روز قبل
در همان زمان برای تیم ملی فوتسال ایران انتخاب شدم اما پدرم گفت که آینده بهتری در فوتبال خواهم داشت. الان مقام مدیریتی در فوتبال ایران دارد؟ نه، یک آکادمی فوتبال دارد که در کشور ما بهترین است. ما بازیکنان باکیفیت زیادی در گذشته داشتیم ولی متاسفانه همیشه یک دلیلی بوده که بازیکنان زیادی در اروپا نداشتیم. من با ۴ نسل مختلف تیم ملی بازی کردم. فکر می‌کنم یکی از دلایل هم همین است که بازیکنان زیادی در اروپا نداشتیم.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، تیمو ورنر در مصاحبه‌ای به تمجید از لیگ برتر انگلیس پرداخت و به نوعی اشاره کرد که در تابستان بعدی راهی یکی از تیم‌های جزیره می‌شود. به نقل میرر انگلیس، ستاره آلمانی این فصل به مانند سال‌های گذشته برای لایپزیگ فوق‌العاده عمل کرده و در ۱۸ بازی این فصل ۱۹ گل به ثمر رسانده است. تیمو ورنر که از سوی‌ تیم‌هایی چون رئال مادرید، چلسی، منچستریونایتد پیشنهاد همکاری دارد، لیگ برتر انگلیس را جذاب‌ترین لیگ دنیا نامید. ستاره آلمانی در مصاحبه با بیلد عنوان کرد: به طور قطع لیگ برتر انگلیس را باید جذاب‌ترین لیگ دنیا نامید. در رسانه‌های انگلیسی قیمت ورنر ۴۲٫۶ میلیون پوند ارزش گذاری شده و باید دید آیا تیم‌های تیم‌های انگلیسی چون چلسی و منچستریونایتد می‌توانند گلزن آلمانی را خریداری کنند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسعوت اوزیل ۳۱ ساله که در دوران سرمربیگری اونای امری دوران خوبی را در آرسنال تجربه نکرد و دچار افت شده بود با روی کار آمدن میکل آرتتا شرایط برایش تغییر و وضعیت بهتری پیدا کرده است. او که از سال ۲۰۱۳ عضو آرسنال است و ۱۸ ماه پایانی قراردادش را با این باشگاه انگلیسی تجربه می‌کند، درباره آینده حرفه‌ای‌اش به شبکه تلویزیونی «بی‌این اسپورتس» گفت: از قراردادی که با آرسنال دارم، راضی هستم و این فصل و فصل آینده در این تیم خواهم ماند. نمی‌توانم بگویم که آینده چه چیزی را برایم رقم خواهد زد، البته نسبت به آینده هیجان‌زده هستم اما نمی‌دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد. اینها چیزهایی است که آرتتا حالا روی‌شان کار می‌کند و شما می‌توانید ببنید که بازیکنان حالا خنده‌رو هستند و از حضورشان در تیم لذت می‌برند. این باعث موفقیت ما شده است و من فکر می‌کنم میکل فرد مناسبی برای هدایت آرسنال است.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
من خیلی خوش‌شانس بودم که شروع دوران سرمربیگری‌ام با اسپانیول در شهر بارسلونا بود و سپس به لیگ برتر انگلیس رفتم تا زبان انگلیسی و فرهنگی متفاوت را بیاموزم. لیگ برتر، لیگ برتر است اما من فکر می‌کنم که این فرصت فوق‌العاده‌ای برای مردم بریتانیا است تا هوادار لالیگا شوند و ارتباط نزدیکی با این لیگ داشته باشند. فوتبال در انگلیس ابداع و متولد شده است اما لالیگا فوتبال و مربیان جذابی دارد. لالیگا امروز مرجع بازیکنان و مربیان است و فوتبال در ۲۰ سال اخیر این را نشان داده است. به اعتقاد من لیگ برتر و لالیگا بهترین لیگ‌های جهان هستند.

ویدیو؛ ۵ گل برتر چلسی به نیوکاسل در بازی‌های خارج از خانه

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- چلسی و نیوکاسل در هفته پیش روی لیگ برتر انگلیس به مصاف هم می‌روند. نگاهی داریم به ۵ گل برتر چلسی به حریف خود در بازی‌های خارج از خانه. دیدیه دروگبا و فرانک لمپارد از جمله گلزنان این ویدیو هستند.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - گاس پویت معتقد است که رئال مادرید شانس خود برای جذب مائوریسیو پوچتینو را از دست داده و این مربی منتظر باشگاه اسپانیایی نمانده و خیلی زود به یکی از باشگاه‌های برتر اروپایی خواهد پیوست. به گزارش فوتبالی، رئال مادرید پس از برکناری سانتیاگو سولاری بار دیگر به زین الدین زیدان، سرمربی سابق خود، بازگشتند و بدین ترتیب به نظر می‌رسد که محتمل‌ترین گزینه‌ها برای این مربی آرژانتینی، منچستریونایتد و بایرن مونیخ باشد. او در این باره گفت: " اگر رئال مادرید تنها گزینه بود او باید صبر می‌کرد اما من فکر نمی‌کنم که او منتظر بماند. به محض این که یکی از باشگاه‌های بزرگ مربی خود را از دست بدهد، مائوریسیو یکی از گزینه‌های اصلی خواهد بود. تاتنهام از یک مربی که در طول این سال‌ها زمینه سازی کرده به یک مربی که قهرمانی به ارمغان می‌آورد، تغییر رویه داد.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام، مدعی شده که مربیان همیشه تلاش می‌کنند در بهترین مکان قرار داشته باشند و او باور دارد که لالیگا و لیگ برتر انگلیس بهترین لیگ‌های دنیا هستند و همین موضوع گمانه زنی درباره مقصد بعدی او را افزایش داده است. خوش شانس بودم که دوران مربیگری خودم را در اسپانیول در بارسلونا آغاز کردم و پس از آن به لیگ برتر آمدم. لیگ برتر که لیگ برتر است اما من فکر می‌کنم این فرصت بسیار خوبی برای افراد در انگلیس است که هوادار لالیگاش شوند و رابطه نزدیکی داشته باشند. فوتبال اینجا در انگلیس زاده شده اما لالیگا نیز فوتبال و مربیان بسیار خوبی دارد. به عنوان یک مربی ما همیشه تلاش می‌کنیم در بهترین مکان باشیم و من فکر می‌کنم انگلیس و اسپانیا بهترین لیگ‌های دنیا را دارند. "
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
به گزارش دیلی‌میل، پیرو آسیلیو مدیر باشگاه اینتر به لندن سفر کرده تا ترتیب انتقال سه ستاره لیگ برتری، کریستن اریکسن، اولیویه ژیرو و اشلی یانگ را به این باشگاه بدهد. به گزارش «ورزش سه»، روزنامه انگلیسی دیلی‌میل می‌گوید پیرو آسیلیو، مدیر باشگاه اینترمیلان دیشب به لندن پرواز کرده تا ترتیب انتقال سه ستاره حاضر در لیگ برتر انگلیس را به این باشگاه بدهد. تاتنهام برای اریکسن چیزی در حدود ۲۰ میلیون پوند را در نظر گرفته ولی آسیلیو امیدوار است بتواند با چانه‌زنی این مبلغ را کمتر کند. بر اساس این گزارش، آسیلیو در قدم بعدی سعی می‌کند اولیویه ژیرو مهاجم فرانسوی را با مبلغ ۴ میلیون پوند از چلسی جدا کند. ژیرو می‌خواهد در یورو۲۰۲۰ بازی کند و برای همین قصد دارد با ترک چلسی به تیمی برود که به او بیشتر بازی می‌دهد.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
حالا کپا از تفاوت‌های لالیگا و لیگ برتر و علاقه‌اش به سبک فوتبال در انگلیس سخن گفته است. کپا آریزابالاگا گفت: "بازی در لیگ برتر با لالیگا کمی متفاوت است و بازیکنان و دروازه بانان نیز از داور کمتر محافظت می‌شوند. فوتبال انگلیس بسیار تماشایی است و گل‌های زیادی رد و بدل می‌شود. هر بازیکنی به کمی زمان نیاز دارد، اما بعد از آن بازی در لیگ برتر لذت بخش است. من عاشق فوتبال انگلیس هستم و به فضای ورزشگاه و هواداران علاقه دارم.
فارسفارس2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچستر سیتی در خانه استون ویلا به میدان رفت و به پیروزی ۶ بر یک رسید و به رده دوم جزیره صعود کرد. در این بازی سرخیو آگوئرو موفق شد هت‌تریک کند و با عبور از تیری هانری به عنوان گل‌زن‌ترین بازیکن خارجی لیگ برتر انگلیس معرفی شد و رکورد جدیدی به نام خود ثبت کرد. و در مجموعا در لیگ جزیره ۱۷۷ گله شد. مهاجم آرژانتینی تعداد هت‌تریک‌های خود را به عدد ۱۲ برساند تا برترین بازیکن در لیگ برتر انگلیس لقب بگیرد که بیشترین هت‌تریک را به نام خود ثبت می‌کند. آگوئرو موفق شد رکورد هت‌تریک آلن شیرر را بشکند و از او عبور کرد. نتیجه یک بررسی نشان می‌دهد مهاجم آرژانتینی ۱۲۶ گل خود در جزیره را با پای راست وارده دروازه رقبا کرده است.۱۷ گل با ضربه سر، یک گل با سینه، ۳۳ گل با پای چپانتهای پیام/ک
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
به گزارش وانانیوز، بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال کامرون، جام ملت‌های آفریقا در سال ۲۰۲۱ در ۹ ژانویه سال آینده شروع خواهد شد. این مسابقات قرار بود در ژوئن و جولای برگزار شود، اما فدراسیون کامرون می‌گوید این تغییر به دلیل شرایط آب و هوایی در این زمان از سال انجام شده است. گفته شده احمد احمد، رئیس کنفدراسیون فوتبال آفریقا، اصلی‌ترین عامل چنین تصمیمی است. تصمیم اخیر تاثیر زیادی بر روی تیم‌های لیگ برتر انگلیس که از بازیکنان آفریقایی استفاده می‌کنند، خواهد گذاشت و به همین دلیل باشگاه‌های اروپایی نسبت به تغییر زمان انتقاد کرده‌اند. در نوامبر ۲۰۱۸ کامرون از میزبانی جام ملت‌های ۲۰۱۹ به دلیل عدم پیشرفت در زیرساخت‌های لازم محروم شد و در عوض میزبانی سال ۲۰۲۱ به این کشور تعلق گرفت.
رکنارکنا2 روز قبل
ادن هازارد از سال ۲۰۱۲ از لیل به چلسی پیوست و خیلی زود توانست قابلیت‌های خود را نشان دهد و به یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس تبدیل شد. این بلژیکی در زمان حضور خود در چلسی ۶ قهرمانی مهم کسب کرد که برخی از آن‌ها زیر نظر آنتونیو کونته و مائوریتزیو ساری بود. بسیاری از بازیکنان کار زیر نظر سرمربیان ایتالیایی را به خاطر سیستم‌های فشرده و سخت گیرانه آن‌ها دشوار می‌دانند. این ستاره بلژیکی در این باره می‌گوید: " در تمرینات با همیشه با توپ کار می‌کنیم. وقتی مثل من با مربیان ایتالیایی (کونته و ساری) کار می‌کنید، کم‌تر خوشحال هستید.

ویدیو؛ حرکات تکنیکی و مهارت‌های برتر هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس (۲۰۱۵/۱۶ تا ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- صفحه رسمی لیگ برتر انگلیس ویدیویی از حرکات تکنیکی و مهارت‌های برتر این لیگ در هفته بیست و دوم، بین فصل‌های ۲۰۱۵/۱۶ تا ۲۰۱۹/۲۰ را منتشر کرده است. مارکوس رشفورد و آداما ترائوره از جمله چهره‌های شاخص این ویدیو هستند.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید، از سختی‌های کار زیر نظر مربیان ایتالیایی می‌گوید. این بلژیکی در زمان حضور خود در چلسی ۶ قهرمانی مهم کسب کرد که برخی از آن‌ها زیر نظر آنتونیو کونته و مائوریتزیو ساری بود. بسیاری از بازیکنان کار زیر نظر سرمربیان ایتالیایی را به خاطر سیستم‌های فشرده و سخت گیرانه آن‌ها دشوار می‌دانند. این ستاره بلژیکی در این باره می‌گوید: " در تمرینات با همیشه با توپ کار می‌کنیم. وقتی مثل من با مربیان ایتالیایی (کونته و ساری) کار می‌کنید، کم‌تر خوشحال هستید.
رکنارکنا3 روز قبل
ثروتمندترین فرد در قاره سیاه که اهل نیجریه است، در صدد خرید سهام باشگاه آرسنال قرار دارد. در حال حاضر سهامدار اصلی و مالک باشگاه استن کروئنکه آمریکایی است اما گفته می‌شود که دانگوته در نظر دارد سال آینده برای خرید این باشگاه دست به کار شود. زمانی که اجرای این پروژه به پایان برسد که احتمالا سال آینده خواهد بود، خواهیم توانست برای خرید آرسنال دست به کار شویم. من در حال حاضر قصد خرید آرسنال را ندارم اما زمانی که تمام پروژه‌هایم به پایان رسید، آن وقت اقدام می‌کنم. طبق گزارش نشریه «فوربس» دارایی دانگوته در حدود ۱۰٫۶ میلیارد دلار است که او را به ثروتمندترین فرد در قاره آفریقا تبدیل می‌کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فوتبالیفوتبالی3 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - ژدسون فرناندس، هافبک باشگاه بنفیکا، با امضای قراردادی قرضی به تاتنهام پیوست تا اولین خرید ژوزه مورینیو لقب بگیرد. به گزارش فوتبالی، این بازیکن ۲۱ ساله روز دوشنبه پیش از نهایی شدن انتقال ۱۸ ماه خود به تاتنهام تحت آزمایشات پزشکی قرار گرفت. بسیاری از باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس مانند وستهام نیز خواهان جذب این بازیکن بودند اما او ترجیح داد که به اولین خرید ژوزه مورینیو تبدیل شود. در این قرارداد قرضی بند خرید این بازیکن در پایان فصل آینده به مبلغ ۵۰ میلیون پوند برای تاتنهام نیز وجود دارد. او دو بازی ملی برای تیم ملی پرتغال نیز در کارنامه خود دارد و در تمامی رده‌های سنی در تیم‌های ملی از زیر ۱۵ سال حضور داشته است.
همشهریهمشهری3 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین، بعد از اینکه پژمان منتظری از لیست خرید استقلال خارج شد و این تیم موفق به بازگرداندن آرمین سهرابیان نشد حالا سباستین باسونگ مدافع ۳۳ساله کامرونی گزینه مورد نظر باشگاه استقلال است. این مدافع سابقه حضور در لیگ برتر انگلیس و باشگاه هایی چون تاتنهام و نیوکاسل را در کارنامه دارد. این بازیکن ۱۸۷سانتی متری دوتابعیتی است و سابقه بازی در تیم زیر ۲۱سال فرانسه و بزرگسالان کامرون را دارد. ولوس یونان آخرین تیم باسونگ در سال ۲۰۱۹ بود. او تا سال ۲۰۱۵ بازیکن تیم ملی کامرون بود و ۱۵ بازی ملی برای شیرها انجام داده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
خبرگزاری میزان- باشگاه منچسترسیتی به پاس قدردانی از مهاجم آرژانتینی‌اش، امتیاز ویژه‌ای برای این بازیکن قائل شده است. آگوئرو در سال ۲۰۱۱ از اتلتیکومادرید به منچسترسیتی پیوست و قراردادش ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ با این تیم به پایان می‌رسد. این موضوع باعث شده سران باشگاه منچسترسیتی تصمیم بگیرند به پاس خدمات فوق العاده‌ای که سرخیو آگوئرو، طی این سال‌ها به این باشگاه ارائه داده است، این امکان را برای او فراهم کنند تا که شخصا تصمیم بگیرد چگونه و چه زمانی این تیم را ترک کند. آگوئرو پیش از این اعتراف کرده بود دوست دارد قبل از اعلام بازنشستگی‌اش به ایندیپندنته بازگردد، تیمی که در آرژانتین فوتبالش را از آنجا شروع کرد. این مهاجم ۳۱ ساله فصل جاری در مجموع ۲۱ بازی برای سیتیزن‌ها به میدان رفته و موفق شده ۱۸ گل به ثمر برساند و ۳ پاس گل هم برای همبازیانش بسازد.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
فابیو بورینی وینگر میلان، با امضای قراردادی به صورت آزاد به هلاس ورونا پیوست. فابیو بورینی وینگر میلان به تیم فوتبال هلاس ورونا پیوست. بورینی ۲۵۳ بازی انجام داده، ۴۴ گل زده است و در ۷ باشگاه به میدان رفته است. این مهاجم ۲۸ ساله سابقه بازی در تیم‌های مثل بولونیا را دارد. وی همچنین در لیگ برتر انگلیس با پیراهن‌های چلسی، ساندرلند و لیورپول بازی کرده و در سری آ در تیم‌های رم و میلان ۱۱۱ بازی (۱۶ گل و ۶ پاس گل) ثبت کرده است.
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
هافبک جوان و جویای‌نام آژاکس آمستردام برای انتقال زمستانی به تیمی از لیگ برتر انگلیس برنامه‌ای ندارد. به گزارش وانانیوز، در چند روز گذشته رسانه‌های انگلیسی گزارش کردند چند تیم لیگ برتری دنبال به خدمت‌‌گیری «دونی فان دبک» از تیم آمستردامی هستند. این رسانه افزود ستاره تکنیکی از حضور احتمالی در لیگ برتر انگلیس و بازی برای تیمی نظیر منچستریونایتد استقبال می‌کند. در این گزارش عنوان شد دبک به موضوع انتقال در پنجره تابستانی که فرصت کافی برای تصمیم‌گیری است، ‌ فکر خواهد کرد. قرارداد او با تیم هلندی تا تابستان سال ۲۰۲۲ است.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- اوله گونار سولسشر در مورد نقل و اتقالات، بازیکنان خط حمله، مصدومیت‌ها و بازی سخت فردا در برابر وولورهمپتون صحبت کرده است. سولسشر در مواجه با یک پرسش درباره خرید برونو فرناندز اینگونه پاسخ داد: من هیچ اخبار جدیدی درباره نقل و انتقالات ندارم. درباره میسون گرینوودمن فکر می‌کنم میسون دوران حرفه‌ای فوق العاده و طولانی مدتی را داشته باشد. درباره مارسیال و رشفوردآن‌ها به سختی کار می‌کنند تا از نظر سطح بازی پیشرفت کنند. با یک نتیجه خوب و عملکری خوب به مانند بازی با نوریچ، آن‌ها (بازیکنان) احساس خوبی پیدا می‌کنند.
فوتبالیفوتبالی3 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - باشگاه بارسلونا موفق شد پس از چندین سال جایگاه رئال مادرید را در صدر جدول پر درآمدترین باشگاه‌های جهان بگیرد و به عنوان تیم اول انتخاب شود. به گزارش فوتبالی، حتی تیم‌های متمول و پردرآمد لیگ برتر انگلیس نیز موفق نشدند جلوی قرار گرفتن بارسلونا را در صدر جدول پردرآمدترین باشگاه‌های جهان بگیرند. رئال مادرید با ۸۳٫۵ میلیون یورو کمتر در رده دوم جدول قرار گرفته است. منچستریوناید با ۴۵٫۹ میلیون یورو کمتر پس از این دو تیم اسپانیایی در رده سوم قرار گرفته است. بایرن مونیخ و پاریسن ژرمن نیز با ۶۶۰٫۱ میلیون یورو و ۶۳۵٫۹ میلیون یورو رده‌های چهارم و پنجم را از آن خود کرده‌اند.
همشهریهمشهری4 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام در کنفرانس خبری بعد از این دیدار اشاره‌ای به خطای رابرتسون روی تانگانگا بازیکن جوان تیمش داشت و معتقد بود این صحنه باید مورد بررسی تیم داوری VAR قرار می‌گرفت. در همین رابطه سرمربی تاتنهام گفت: لیورپول باید بازی را با ۱۰ بازیکن به پایان می‌برد ولی در آن صحنه داورهای VAR مشغول خوردن چای بودند واین صحنه را ندیدند. فکر می‌کنم آنها توانستند شجاعت کافی در زمین بازی نشان دهند. البته از یکسری مسائل کوچک در زمین بازی ناراحت هستم که امیدوارم در آینده برطرف شود ولی تیمم حداقل می‌توانست یک امتیاز از این دیدار به دست بیاورد. مثلا در همین بازی آنها باید با یک بازیکن کمتر ادامه می‌دادند ولی داور ندید.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
گیمارش حریف دوشنبه شب شما همان تیمی است که نیلسون دروازه‌بان پرسپولیس در آن عضویت داشت؟ بله، اتفاقا نیلسون هم دیروز به من پیام تبریک فرستاد. مارک ویلموتس از تیم ملی کنار کشید. امیدوارم تیم ملی همیشه موفق باشد و باعث خوشحالی هموطنانم شود. تیم ملی موفق باشد، برایم یک دنیا ارزش دارد حتی اگر در اوج باشم و مربی صلاح نداند مرا دعوت کند. اولویت تیم ملی است نه منافع یا تمایلات بازیکنان.
فارسفارس4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، در شرایطی که منچسترسیتی در فصل جاری در رقابت بر سر قهرمانی لیگ برتر انگلیس از لیورپول عقب افتاده، هوادارانش خواهان حفظ بازیکنان موجود و حتی تقویت کادر نفرات با بازیکنان تازه‌وارد هستند. از این رو یکی از نگرانی‌های آنها، خروج نفرات ارزشمندی همچون لئوری سانه از منچستر است. در همین ارتباط روزنامه سان در مقاله‌ای عنوان کرد هواداران تیم آبی آسمانی‌پوش با حضوری گسترده در فضای مجازی، از مدیریت باشگاه محبوب خود درخواست کردند شرایط تمدید قرارداد وینگر ملی‌پوش و آلمانی تیم خود را فراهم کنند. به همین خاطر خروج سانه، ضربه مهلکی به تیم از نظر هواداران خواهد بود. فوروارد تکنیکی از سال ۲۰۱۶ که شالکه را ترک کرد، برای تیم دوم شهر منچستر به میدان رفته است.

به انتهای لیست رسیدید