اخبار لیگ برتر فوتبال ایران - آخرین و مهم ترین اخبار لیگ برتر فوتبال ایران از خبرگزاری‌های ایران | خبری

لیگ برتر ایران

رکنارکنا21 دقیقه قبل
اهمیت حضور تیم ملی والیبال ایران در المپیک چیست؟ برای تمام تیم‌های جهان، حضور در المپیک بسیار مهم است‎. تیم ملی والیبال ایران هم مانند المپیک قبلی با کسب نتایج بسیار خوب راهی المپیک شد. چرا تیم ملی صربستان به المپیک نرسید؟ چیزی که من شنیده‌ام این است که تیم ملی صربستان چند مصدوم داشت که کواچویچ و آتاناسیویچ از جمله آنها بودند. تیم ملی ایران شبیه فرانسه است و هیچ تیمی در جهان دوست ندارد با تیم ملی ایران بازی کند. شما قطعا بعد از المپیک، تیم ملی ایران را ترک می‌کنید و به فعالیت باشگاهی ادامه می‌دهید؟ طبیعی است که بعد از المپیک، یک دوره کاری تمام شده است و تیم ملی ایران و من باید به دنبال آینده خود باشیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز35 دقیقه قبل
اهمیت حضور تیم ملی والیبال ایران در المپیک چیست؟ برای تمام تیم‌های جهان، حضور در المپیک بسیار مهم است‎. تیم ملی والیبال ایران هم مانند المپیک قبلی با کسب نتایج بسیار خوب راهی المپیک شد. چرا تیم ملی صربستان به المپیک نرسید؟ چیزی که من شنیده‌ام این است که تیم ملی صربستان چند مصدوم داشت که کواچویچ و آتاناسیویچ از جمله آنها بودند. تیم ملی ایران شبیه فرانسه است و هیچ تیمی در جهان دوست ندارد با تیم ملی ایران بازی کند. شما قطعا بعد از المپیک، تیم ملی ایران را ترک می‌کنید و به فعالیت باشگاهی ادامه می‌دهید؟ طبیعی است که بعد از المپیک، یک دوره کاری تمام شده است و تیم ملی ایران و من باید به دنبال آینده خود باشیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
سرویس ورزش مشرق - «میروسلاو اسلاووف» قرار است صبح امروز راهی ایفمارک ‌شود تا تست‌های نهایی پزشکی اش را انجام دهد. این اتفاق شاید در حالت عادی یک انتقال معمولی مانند ورود دهها بازیکن دیگر خارجی به کشورمان باشد. اوکراین هم یکی از همین کشورهاست ولی آنچه در این میان قابل توجه است حضور یک فوتبالیست اوکراینی در تهران است. کشوری که چند روز پیش در آن یک هواپیمای خطوط هوایی کشورش به اشتباه مورد اصابت موشک قرار گرفته و با ۱۷۶ سرنشین سقوط کرد که عده‌ای از این افراد اوکراینی بودند. اگر شیخ سلمان مدعیست ایران امن نیست پس چطور این بازیکن اوکراینی به تهران آمده است؟
تسنیمتسنیم9 ساعت قبل
این افتخار به نام ایگور کولاکوویچ، سرمربی اهل مونته نگرو تیم ملی ایران ثبت شد که البته از المپیک هم زیاد خوشش نمی‌آید. * تسنیم: اهمیت حضور تیم ملی والیبال ایران در المپیک چیست؟ برای تمام تیم‌های جهان، حضور در المپیک بسیار مهم است‎. تیم ملی والیبال ایران هم مانند المپیک قبلی با کسب نتایج بسیار خوب راهی المپیک شد. تیم ملی ایران، کار خود را به خوبی انجام داد و نشان داد که آینده‌دار است. تیم ملی ایران شبیه فرانسه است و هیچ تیمی در جهان دوست ندارد با تیم ملی ایران بازی کند.

آشنایی با خارجی‌های جدید لیگ برتر؛ به ایران خوش آمدید

3+
ایرناایرنا17 ساعت قبل
همشهریهمشهری17 ساعت قبل
واقعا اشتباه‌های تاثیرگذار در نیم فصل اول خیلی زیاد بود و باید فکری اساسی به حال این شرایط کرد. جالب است که در نیم فصل لیگ دسته اول حتی از داوران لیگ دسته اولی تست بدنی گرفته نشد و فقط از داورانی که مردود شده بودند تست مجدد گرفته شد. وی در مورد اینکه دلایل این اتفاقات را چه می‌داند، گفت: یکی از مهم‌ترین دلایل می‌تواند حذف دپارتمان داوری فوتبال باشد. اگر به طور مثال به دو فصل قبل برگردیم شاهد این همه اشتباه تاثیرگذار داوری نبودیم. در ضمن برای کلاس داوری که از امروز (یکشنبه) آغاز می‌شود ۱۴۰ داور برای قضاوت در لیگ برتر دعوت شده‌اند که بسیار زیاد به نظر می‌رسد.
ایسناایسنا17 ساعت قبل
ایسنا/لرستان عضو تیم هاکی پلیس گوجو ترکیه می‌گوید: در فصل جاری لیگ برتر کشورمان بازی می‌کند. بیرانوند در پاسخ به پرسشی که قراردادهای تیم ترکیه‌ای نسبت به لیگ برتر کشورمان چطور است؟ گفت: واقعا تفاوت زیادی وجود دارد و به معنای واقعی کلمه حرفه‌ای هستند. این هاکی‌باز لرستانی با اشاره به اینکه در تعطیلات نیم‌فصل به ایران آمده، گفت: از چند تیم لیگ برتر پیشنهاد دارم و به احتمال زیاد با یعقوب بهرامی هم‌تیمی‌ام در تیم پلیس گوجو با یک تیم داخلی قرارداد می‌بندیم. وی اضافه کرد: با چند تیم مذاکره کرده‌ایم اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم و بدون شک در فصل جاری لیگ برتر کشورمان بازی می‌کنیم. بیرانوند گفت: هاکی ایران ظرفیت‌های زیادی دارد و امیدواریم تعداد تیم‌های لیگ برتر نسبت به سال‌های قبل افزایش یابد.
ایرناایرنا19 ساعت قبل
ستاره تیم ملی عراق و باشگاه پرسپولیس ایران دوران بحرانی را در فوتبال حرفه‌ای خود در تهران سپری می‌کند. بشار رسن تابستان سال ۲۰۱۷ به پرسپولیس ملحق شد اما مشکلات مالی باشگاه ایرانی هنوز برطرف نشده است و در فصل جاری هنوز هیچ دریافتی نداشته است. رسن در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی السومریه اظهار داشت: «بهروز دژبود» مدیربرنامه من برای پرداخت دستمزدهای معوقه‌ام به پرسپولیس ۱۰ روز فرصت داد تا بتوانم همچنان با این تیم ادامه دهم. وی ادامه داد: اگر مطالباتم پرداخت نشود، نمی‌توانم با پرسپولیس ادامه دهم؛ از ترکیه، اسپانیا، عربستان سعودی و امارات پیشنهادهایی دارم و از بین آنها یکی را انتخاب خواهم کرد. رسن به همراه سرخ‌های تهران لیگ برتر ایران را فتح کرده و پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا، عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.
ایسناایسنا19 ساعت قبل
تیم ملی باید با نهایت قدرت به مصاف عراق و بحرین برود و اولین لغزش، ما را در معرض سقوط قرار خواهد داد. تیم ملی با مارک ویلموتس روزهای بدی را پشت سر گذاشت و با هزینه‌ای سرسام‌آور با این مرد بلژیکی قطع همکاری کرد. دو گزینه‌ای که هر دو سابقه هدایت تیم ملی را بر عهده داشته‌اند. قلعه‌نویی در آن دوران تصمیم‌های عجیب زیادی برای تیم ملی گرفت و این اتهام به او وارد بود که در حال رنگی کردن تیم ملی است. قلعه‌نویی در آن دوران تیم بزرگی از کارشناسان و مربی‌ها را کنار خود می‌دید و سعی داشت با یک خرد جمعی تیم ملی را اداره کند.
ورزش۳ورزش۳20 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، امیر حسینی، پاسور سابق تیم ملی والیبال که در ۴۴ سالگی همچنان در لیگ برتر ایران بازی می‌کند، امروز یک رکورد تاریخی را به نام خود ثبت خواهد کرد. حسینی که از دقایقی دیگر در بازی سایپا مقابل شهرداری ورامین در ترکیب نارنجی پوشان به میدان می‌رود، اولین بازی خود را در سال ۲۰۲۰ انجام می‌دهد. این پاسور باسابقه که از دهه ۹۰ میلادی در لیگ برتر ایران سابقه بازی دارد، با بازی کردن در دیدار امروز تیمش برابر شهرداری ورامین، چهارمین دهه متوالی در تقویم میلادی است که در لیگ برتر ایران به میدان می‌رود. این یک رکورد تاریخی به نام امیر حسینی است که مشخص نیست تا چه زمانی می‌خواهد به بازی در لیگ برتر ایران ادامه دهد. خیلی از همبازیان او الان در همین لیگ برتر به عنوان مربی فعالیت می‌کنند.
ایلناایلنا21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ‌ طبق تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم‌های ایرانی در فصل ۲۱-۲۰۲۰ مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باید کشور ثالث را برای میزبانی ار رقبای خود انتخاب کنند. با اعلام مدیران عامل باشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال ایران، نمایندگان کشورمان در این دوره از مسابقات با چنین شرایطی حاضر به برگزاری مسابقات نیستند و کنار خواهند کشید. همچنین به این بستگی دارد که کمیته برگزاری مسابقات هم با چه سرعتی این پرونده را پیگیری کند. ظاهرا کشور بحرین هم یکی از کرسی‌های قدرتمند آسیاست که به دنبال برگزاری مسابقات تیم‌های ایرانی در کشور ثالث است. همینطور شایعات مطرح شد بود که امکان دارد پروانه حرفه‌ای باشگاه‌ها باطل شود و نتوانند حتی در مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران هم شرکت کنند.
مهرمهر23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر و به نقل از «عمان لایف»، برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران که با پرسپولیس موفق شد سه عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران را کسب کند، به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال عمان انتخاب شده است. برانکو تا پایان مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ با عمان قرارداد بسته است. پیش از این برانکو در تیم الاهلی عربستان هم مربیگری می‌کرد که از این تیم کنار گذاشته شد. برانکو یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی فوتبال ایران هم محسوب می‌شد اما مطالباتش از پرسپولیس و مبلغ پیشنهادی فدراسیون مانع بازگشتش به ایران شد.
جام نیوزجام نیوز23 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، باشگاه پرسپولیس که پس از کسب دهمین قهرمانی خود در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، لوگوی خود را دچار تغییراتی کرد و با قرار دادن یک ستاره بر روی آن به نشانی کسب ۱۰ قهرمانی در لیگ، از لوگوی جدید و با ستارۀ خود رونمایی کرده بود حالا گافی جنجالی داده است. پرسپولیسی‌ها که پیش‌تر نشان داده بودند تا چه اندازه بر روی ستارۀ بر روی لوگوی خود حساس هستند، در دفتر مدیریت خود از لوگوی بدون ستاره استفاده می‌کنند، اتفاقی دقیقا مانند تصویری جنجالی که از دفتر مدیریت انصاری‌فرد لو رفته است و حسابی سوژه شده است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | تصویری جنجالی از دفتر مدیریت محمدحسن انصاری‌فرد لو رفته است. ورزش ۱۱ - باشگاه پرسپولیس که پس از کسب دهمین قهرمانی خود در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، لوگوی خود را دچار تغییراتی کرد و با قرار دادن یک ستاره بر روی آن به نشانی کسب ۱۰ قهرمانی در لیگ، از لوگوی جدید و با ستارۀ خود رونمایی کرده بود حالا گافی جنجالی داده است. لوگوی بی ستاره پرسپولیسپرسپولیسی‌ها که پیش‌تر نشان داده بودند تا چه اندازه بر روی ستارۀ بر روی لوگوی خود حساس هستند، در دفتر مدیریت خود از لوگوی بدون ستاره استفاده می‌کنند، اتفاقی دقیقا مانند تصویری جنجالی که از دفتر مدیریت انصاری‌فرد لو رفته است و حسابی سوژه شده است.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
لژیونر بسکتبال ایران در بازگشت به ایران به تیم شهرداری گرگان پیوست و جایگزین بازیکن خارجی این تیم شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، آقای بهنام یخچالی که بعد از مصدومیت ماه پیش از تیم نانجیگ چین جدا شد، امروز با تیم شهرداری گرگان صدرنشین لیگ برتر ایران به توافق رسید. وی به همراه آقای حامد حدادی در تیم نانجینگ عضویت داشت و با توجه به محدودیت دفعات تعویض یار خارجی، بعد از مصدومیت امکان بازگشت دوباره به ترکیب نانجینگ را نداشت، به همین علت به صورت توافقی، زودتر از پایان قرارداد از این تیم جدا شد. گارد ملی پوش بسکتبال، جایگزین رایان ریچاردز بازیکن جامائیکایی-انگلیسی گرگان می‌شود. براساس قوانین لیگ ایران، بازیکنان شاغل در خارج از ایران در صورت بازگشت، به جای یکی از بازیکنان سهمیه خارجی تیم‌ها محسوب می‌شوند.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- بهنام یخچالی گارد راس تیم ملی بسکتبال کشورمان که پیش از این در تیم نانجینگ چین بازی می‌کرد با عقد قراردادی تا پایان فصل به تیم شهرداری گرگان در لیگ برتر ایران پیوست. یخچالی به دلیل مصدومیت و با توجه به قوانین لیگ چین دیگر نمی‌توانست در تیمش حضور داشته باشد و به همین دلیل به ایران بازگشت. رایان ریچاردز، بازیکن انگلیسی گرگان با آمدن یخچالی از این تیم جدا شد. اسدالله کبیر، مدیر فنی تیم شهرداری در گفت وگو با فارس این خبر را تایید کرد. شهرداری گرگان در حال حاضر در صدر جدول رده بندی قرار دارد.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بهنام یخچالی گارد راس تیم ملی بسکتبال کشورمان که پیش از این در تیم نانجینگ چین بازی می‌کرد با عقد قراردادی تا پایان فصل به تیم شهرداری گرگان در لیگ برتر ایران پیوست. یخچالی به دلیل مصدومیت و با توجه به قوانین لیگ چین دیگر نمی‌توانست در تیمش حضور داشته باشد و به همین دلیل به ایران بازگشت. رایان ریچاردز، بازیکن انگلیسی گرگان با آمدن یخچالی از این تیم جدا شد. اسدالله کبیر، مدیر فنی تیم شهرداری در گفت وگو با فارس این خبر را تایید کرد. شهرداری گرگان در حال حاضر در صدر جدول رده بندی قرار دارد.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مگنو باتیستا، هافبک برزیلی تیم فوتبال پارس جنوبی جم هنوز در تمرینات تیمش شرکت نکرده است. به گزارش فوتبالی، باتیستا بعد از اتمام مسابقات نیم‌فصل اول لیگ برتر ایران را ترک کرد و راهی کشورش برزیل شد. با وجود اینکه تمرینات پارس جنوبی برای حضور در نیم‌فصل دوم پیگیری می‌شود هنوز باتیستا به ایران برنگشته است. مسئولان باشگاه پارس جنوبی هنوز برای بازگشت این بازیکن بلیت تهیه نکرده‌اند و ظاهرا دلیل این موضوع مشکلات مالی است. غیبت این بازیکنان در تمرینات همچنان ادامه دارد و باتیستا در انتظار گرفتن بلیت از سوی مسئولان پارس جنوبی است تا به ایران برگشته و در تمرینات حاضر شود.
همشهریهمشهری1 روز قبل
همشهری آنلاین- بعد از اعلام تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص میزبانی تیم‌های ایرانی در زمین بی طرف، موضع باشگاه‌های درگیر در این مسابقات کناره‌گیری رسمی از این مسابقات بوده. موضوعی که محرومیتی دوساله برای باشگاه‌های ایرانی به دنبال خواهد داشتاما این همه ضرری نیست که شامل فوتبال باشگاهی ما خواهد شد. در صورتی که این خبر به شکل رسمی اعلام شود و ای اف سی باشگاه‌های ایرانی را دو سال از حضور در لیگ قهرمانان محروم کند آنگاه لیگ داخلی ما هم از این موضوع ضربه خواهد خورد و کیفیت آن به مراتب پایین‌تر خواهد آمد. از آنجایی که سه تیم اول لیگ برتر به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا می‌کنند از این پس تنها رسیدن به مقام قهرمانی خواهد بود که برای تیمها ارزشمند است و کسب رتبه دوم تاچهاردهم چندان توفیری برای تیمهای لیگ برتری ندارد. برای همین بچه‌های امروز انگیزه کافی نداشتند» به زمانی بازمی‌گردیم که عنوان جعلی بهترین تیم شهرستانی بزرگترین انگیزه برای تیم‌هایی است که قهرمان نمی‌شوند.
انتخابانتخاب1 روز قبل
بر اساس گزارش نشریه «دیلی‌میل» انگلیس، آنتونی استوکس، مهاجم پیشین تیم فوتبال سلتیک قراردادی ۶ ماهه با باشگاه پرسپولیس امضا کرده است. به این ترتیب این پنجمین تیم این مهاجم ایرلندی در دو سال اخیر است. استوکس که در ماه نوامبر قراردادش را با باشگاه آدانا دمیراسپور ترکیه فسخ کرد، بار دیگر در لیگ برتر ایران توپ خواهد زد. او فصل گذشته برای تراکتور بازی می‌کرد و در ۲۳ آمار ۱۱ گل‌زده و ۲ پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.
جام نیوزجام نیوز2 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، باشگاه شاهین شهرداری بوشهر با نوشتن نامه‌ای به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال، حضور دو بازیکن تیم فوتبال شهر خودرو مقابل شاگردان کریستیچویچ را غیرقانونی دانست و به آن اعتراض کرد. میلاد سرلک و حسن جعفری، دو بازیکن نیم‌فصل اول نساجی مازندران با فسخ قرارداد خود با این باشگاه، به عضویت تیم شهر خودرو درآمدند و در برابر شاهین شهرداری بوشهر هم به میدان رفتند. فسخی که پیش‌تر توسط فدراسیون فوتبال، غیرقانونی خوانده شد. باشگاه شاهین در این نامه خواستار تغییر نتیجه این بازی شده است. دیدار دو تیم امروز (جمعه) با تساوی بدون گل پایان یافت.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، نخستین دیدار از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران امروز جمعه بین تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و شهرخودرو مشهد برگزار شد که این مسابقه با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. در این بازی که از ساعت ۱۴ در بوشهر آغاز شد، تیم شهرخودرو اولین مسابقه‌اش بدون یحیی گل محمدی سرمربی خود را تجربه می‌کرد و نتوانست برابر شاهین قعرنشین به برتری برسد. این نتیجه در حالی رقم خورد که شاهین در دقیقه ۲۹ با اخراج حسین مالکی ۱۰ نفره شده بود. شاهین هم با این نتیجه ۷ امتیازی شد و کماکان قعرنشین لیگ برتر است. قرار بود استقلال تهران و فولاد خوزستان هم امروز در هفته هفدهم لیگ برتر به مصاف هم بروند که این مسابقه لغو و به زمان دیگری موکول شد.
ایسناایسنا2 روز قبل
دیدار تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و شهر خودرو با تساوی صفر- صفر به پایان رسید. در این دیدار تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و شهر خودرو از ساعت ۱۴ و در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر به مصاف هم رفتند. این مسابقه در پایان با تساوی صفر- صفر به پایان رسید. در بیش‌تر دقایق بازی این شهر خودرو بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و موقعیت‌های خوبی هم برای گلزنی به دست آورد اما نتوانست از آن‌ها استفاده کند. شهر خودرو با این نتیجه ۲۹ امتیازی شد و در رده ششم باقی ماند.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در نخستین دیدار از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم‌های شاهین و شهرخودرو در بوشهر به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. در این بازی که از ساعت ۱۴ آغاز شد، تلاش دو تیم برای گلزنی در نیمه نخست ثمری نداشت. حسین مالکی بازیکن تیم شاهین در دقیقه ۲۹ بعد از دریافت دومین کارت زرد از زمین مسابقه اخراج شد. شهرخودرو در حالی در این بازی حاضر شده است که یحیی گل محمدی از این تیم جدا شده و مجتبی سرآسیابی سرمربی جدید این تیم است.
تابناکتابناک2 روز قبل
مهدی درباره فشرده‌تر شدن برنامه‌های سازمان لیگ در صورت تعویق بازی استقلال در آسیا تاکید کرد: فعلا هر اتفاقی که در ۱۰ سال گذشته نیفتاده بود، برای ما رخ می‌دهد. رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ به خبر تعویق بازی استقلال ایران و الکویت کویت در آسیا واکنش نشان داد و درباره احتمال ناتمام ماندن لیگ برتر هم گفت: هر امکانی وجود دارد. سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص تعویق بازی استقلال و الکویت گفت: هنوز که چیزی به ما ابلاغ نشده است. مهدی درباره فشرده‌تر شدن برنامه‌های سازمان لیگ در صورت تعویق بازی استقلال در آسیا تاکید کرد: فعلا هر اتفاقی که در ۱۰ سال گذشته نیفتاده بود، برای ما رخ می‌دهد. رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پایان درباره احتمال ناتمام ماندن مسابقات لیگ به دلیل فشردگی مسابقات از یک سو و برنامه و اردو‌های تیم ملی در سال ۱۳۹۹ گفت: هر امکانی وجود دارد.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری – در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران و از هفته هفدهم، دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و شهرخودرو به مصاف هم خواهند رفت. هفته هفدهم لیگ برترشاهین شهرداری بوشهر – شهرخودروجمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴داور: سیدعلی اصغر مومنیکمک‌ها: محمد عطایی – فرهاد فرهادپورکمک داوران اضافی: رضا عادل – امیرسامان سلطانیداور چهارم: محمد هاشمی نسبپیش بازیبا آغاز دوباره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، شاهین شهرداری بوشهر میزبان شهرخودرو خواهد بود. در سوی مقابل با پیوستن یحیی گل محمدی به پرسپولیس و جدایی اش از تیم شهرخودرو، مجتبی سرآسیایی هدایت این تیم مشهدی را عهده دار خواهد بود و باید دید وی در نخستین حضورش، چه عملکردی خواهد داشت. گفتنی است دیدار رفت دو تیم با نتیجه ۲ بر ۱ به سود شهرخودرو به اتمام رسیده بود. نشست خبری مربیانمیشو کریستوویچ: زمان کافی برای آماده سازی نداشتیم؛ ماندن شاهین بوشهر در لیگ برتر متکی به من نیستسرآسیایی: شاهین تیم دست‌ و پا بسته‌ای نیست؛ زمان کمی برای آماده‌سازی داشتیم
ایرناایرنا3 روز قبل
بسکتبالیست‌های مرد گرگان شیمیدر قم را شکست دادند و دختران گرگانی نیز در پایتخت بر آسمان سترگ سپهرداد تهران غلبه کردند. تیم بسکتبال شهرداری مردان گرگان عصر امروز پنجشنبه با برتری ۸۶ به ۸۰ مقابل شیمیدر قم به صدرنشینی خود در لیگ برتر ایران ادامه داد. پری پتی و نوید رضایی فر بازیکنان شهرداری گرگان به ترتیب با ۲۳ و ۲۱ امتیاز و اثرگذاری ۲۴ و ۲۶ امتیازآورترین و موثرترین بازیکنان میدان و تیم خود بودند. دیدار رفت ۲ تیم در گرگان با برتری ۷۳ به ۵۸ شهرداری به پایان رسیده بود. در همین رهگذر تیم بسکتبال دختران گرگان در هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر باشگاه‌های ایران با غلبه بر میزبان تهرانی خود آسمان سترگ سپهرداد ضمن کسب عنوان صدرنشینی گروه الف به دور حذفی (پلی‌آف) صعود کرد.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، باشگاه استقلال تهران ضمن تکذیب شایعه علاقه و مذاکره با آنتونی استوکس اعلام می‌کند این بازیکن هیچ‌گاه مورد علاقه باشگاه استقلال نبوده و در لیست سرمربی محترم آقای مجیدی نیز قرار نداشته و اخبار منتشر شده در این باره صحت ندارد. به گزارش خبرنگار مهر، این در حالی است که نمایندگان باشگاه پرسپولیس با حضور در کشور امارات در حال رایزنی برای جذب استوکس هستند تا او را سرخپوش کنند. مهاجم ایرلندی مد نظر گل محمدی، سابقه پوشیدن پیراهن تراکتور تبریز در لیگ برتر فوتبال ایران را دارد.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم نفتچی باکو که اخیرا سامان نریمان‌جهان را از ماشین‌سازی تبریز به خدمت گرفته، از وقفه سه هفته‌ای مسابقات لیگ برتر آذربایجان استفاده کرده و دیدارهای تدارکاتی را در دستور کار قرار داده است. نفتچی باکو از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در نخستین مسابقه دوستانه نیم‌فصل که سامان نریمان‌جهان را در اختیار داشت، برابر تیم LKS لودز، قعرنشین لیگ استراکلاسا لهستان قرار گرفت و با نتیجه عجیب ۴ بر صفر شکست خورد. سامان نریمان‌جهان که تا پایان هفته شانزدهم لیگ برتر ایران، دو گل برای ماشین‌سازی زد و یک پاس گل داد، در نخستین بازی برای نفتچی باکو آذربایجان تنها ۴۵ دقیقه در زمین حضور داشت و در ابتدای نیمه دوم تعویض شد. نفتچی باکو در حالی امروز در حضور نریمان‌جهان نتوانست مقابل LKS لودز لهستان به گل برسد که در دو دیدار اخیرش هم موفق نشده بود دروازه حریفان را باز کند. گفتنی است، تیم نفتچی باکو در بازی قبل خود در جام حذفی آذربایجان موفق نشد از سد سومقایت که پیمان بابایی و مهدی شریفی را در اختیار دارد، عبور کند و به نیمه نهایی این رقابت‌ها برسد؛ ضمن اینکه یاران نریمان‌جهان در رده دوم جدول لیگ برتر آذربایجان جای گرفته‌اند.
ایرناایرنا4 روز قبل
آخرین دوره حضور ایران در المپیک به سال ۱۹۷۶ مونترال برمی‌گردد. با رفتن مجیدی استیلی سرمربی شد. تمام کارشناسان این حقیقت را باور دارند نخستین عضو تیم امید استیلی بود که مسوولیت تمام تیم و انتخاب مربی را بر عهده داشت. در تیم استیلی بازیکنان بزرگی حضور داشتند که در لیگ برتر ایران و برخی دیگر از کشورها توپ می‌زنند. اینکه چرا کرانچار و مجیدی هر کدام به دلیلی قادر به همکاری با استیلی نبودند خود موضوعی است که سرمربی تیم امید باید به آن پاسخ بدهد.

به انتهای لیست رسیدید