لیگ دسته یک

لیگ دسته یک

وانانیوزوانانیوز1 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، به نقل از فاکس، رقابت‌های مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در حال برگزاری است و چهره تیمهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برای فصل ۲۰۲۰ در حال تکمیل شدن است. در همین رابطه رده بندی تیم‌های باشگاهی لیگ قهرمانان آسیا بر مبنای اطلاعات Footy Rankings به دست آمده است و بر این اساس تیم کاشیمای ژاپن در صدر تیم‌های باشگاهی در فوتبال آسیا قرار گرفته است. تیم کاشیمای ژاپن با ۱۰۲٫۳۹ امتیاز در این رده بندی بالاتر از الهلال قهرمان فعلی لیگ قهرمانان آسیا در صدر تیم‌های آسیایی قرار دارد. شانگهای چین نیز در این رده بندی سوم است. در بین تیم‌های ایرانی پرسپولیس با ۸۵٫۱۴ امتیاز در رده ششم قرار دارد، استقلال با ۷۳٫۶۴ امتیاز در رده دهم است و ذوب آهن با ۶۷٫۶۴ امتیاز در رده یازدهم ایستاده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| رقابت‌های مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در حال برگزاری است و چهره تیمهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برای فصل ۲۰۲۰ در حال تکمیل شدن است. در همین رابطه رده بندی تیم‌های باشگاهی لیگ قهرمانان آسیا بر مبنای اطلاعات Footy Rankings به دست آمده است و بر این اساس تیم کاشیمای ژاپن در صدر تیم‌های باشگاهی در فوتبال آسیا قرار گرفته است. تیم کاشیمای ژاپن با ۱۰۲٫۳۹ امتیاز در این رده بندی بالاتر از الهلال قهرمان فعلی لیگ قهرمانان آسیا در صدر تیم‌های آسیایی قرار دارد. شانگهای چین نیز در این رده بندی سوم است. در بین تیم‌های ایرانی پرسپولیس با ۸۵٫۱۴ امتیاز در رده ششم قرار دارد، استقلال با ۷۳٫۶۴ امتیاز در رده دهم است و ذوب آهن با ۶۷٫۶۴ امتیاز در رده یازدهم ایستاده است.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
فاکس اسپورت رده‌بندی برترین تیمهای باشگاهی در فوتبال آسیا را منتشر کرد که در آن کاشیمای ژاپن در صدر قرار دارد. به گزارش ایسنا و به نقل از فاکس، رقابت‌های مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در حال برگزاری است و چهره تیمهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برای فصل ۲۰۲۰ در حال تکمیل شدن است. در همین رابطه رده بندی تیم‌های باشگاهی لیگ قهرمانان آسیا بر مبنای اطلاعات Footy Rankings به دست آمده است و بر این اساس تیم کاشیمای ژاپن در صدر تیم‌های باشگاهی در فوتبال آسیا قرار گرفته است. تیم کاشیمای ژاپن با ۱۰۲٫۳۹ امتیاز در این رده بندی بالاتر از الهلال قهرمان فعلی لیگ قهرمانان آسیا در صدر تیم‌های آسیایی قرار دارد. شانگهای چین نیز در این رده بندی سوم است.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
هفته نهم لیگ دسته یک تیراندازی بانوان با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر همراه بود. در رشته تپانچه بادی نیز، هیات قم، هیات کرمان، امید صدرا، هیات مازندران، ارسنجان فارس و مقاومت با برتری بر تیم‌های اسپوتا، دانشگاه آزاد، آتی تابناک، رایمون، هیات همدان و تیگرا به پیروزی رسیدند. همچنین در فینال رشته تفنگ بادی، نساء پاریاب از دانشگاه آزاد، نگار قهرمانی از برلیان ۲۲ و نیلوفر محسنی فر از مقاومت به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند. در رشته تپانچه بادی، فاطمه حسینی از مقاومت، زهرا صفری از ارسنجان فارس و شقایق مرادی زاده از هیات همدان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند. شایان ذکر است مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان، رضا ملک محمدی دبیر، سید جعفر حسینی رییس سازمان لیگ و جمعی از مربیان و سرپرستان تیم‌ها برگزار شد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 ساعت قبل
پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان تیم پرسپولیس بهبهان به مرحله نهایی لیگ دسته یک هندبال کشور راه پیدا کند. سروش کجبافی، رییس هیات هندبال خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: پرسپولیس بهبهان، روز گذشته، پنجشنبه موفق شد با نتیجه ۲۸ بر ۲۲ برابر میهمان خود هیات هندبال بوشهر به پیروزی برسد و به مرحله نهایی راه پیدا کند. وی با تمجید از عملکرد تیم بهبهان و آرزوی موفقیت برای این تیم در دور نهایی نیز گفت: این رقابت‌ها برای اولین بار از صدا و سیمای مرکز خوزستان به صورت مستقیم پخش شد که این مهم نیز در روحیه بحشی به بازیکنان و اعضای تیم بهبهان تاثیر بسیاری داشت. رییس هیات هندبال خوزستان در پایان با بیان این که نفت امیدیه و هیات اهواز نیز دیگر نمایندگان خوزستان در لیگ یک هندبال کشور هستند، ادامه داد: در حال حاضر تیم‌های بهبهان و نفت امیدیه، شانس صعود به لیگ برتر هستند. تیم اهواز نیز توانست در لیگ یک بماند و ان‌شاءالله این تیم بتواند سال آینده جزو مدعیان صعود به لیگ برتر باشد.
ایسناایسنا14 ساعت قبل
ایسنا/خوزستان تیم پرسپولیس بهبهان به مرحله نهایی لیگ دسته یک هندبال کشور راه پیدا کند. سروش کجبافی، رییس هیات هندبال خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: پرسپولیس بهبهان، روز گذشته، پنجشنبه موفق شد با نتیجه ۲۸ بر ۲۲ برابر میهمان خود هیات هندبال بوشهر به پیروزی برسد و به مرحله نهایی راه پیدا کند. وی با تمجید از عملکرد تیم بهبهان و آرزوی موفقیت برای این تیم در دور نهایی نیز گفت: این رقابت‌ها برای اولین بار از صدا و سیمای مرکز خوزستان به صورت مستقیم پخش شد که این مهم نیز در روحیه بخشی به بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس بهبهان تاثیر بسیاری داشت. رییس هیات هندبال خوزستان در پایان با بیان این که نفت امیدیه و هیات اهواز نیز دیگر نمایندگان خوزستان در لیگ یک کشور هستند، ادامه داد: در حال حاضر تیم‌های بهبهان و نفت امیدیه، شانس صعود به لیگ برتر هستند. تیم اهواز نیز توانست در لیگ یک بماند و ان‌شاءالله این تیم بتواند سال آینده جزو مدعیان صعود به لیگ برتر باشد.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
با اعلام کمیته مسابقات، رقابت‌های انتخابی تیم ملی پاراتکواندو که قرار بود روز ۶ بهمن ماه برگزار شود، همزمان با لیگ دسته یک تکواندو و روز دوشنبه - ۷ بهمن ماه پیگیری خواهد شد. به گزارش وانانیوز، به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، ششمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا، ۱۲ اسفندماه سال جاری در «بیروت» لبنان برگزار می‌شود. با اعلام کمیته مسابقات، رقابت‌های انتخابی تیم ملی پاراتکواندو که قرار بود روز ۶ بهمن ماه برگزار شود، همزمان با لیگ دسته یک تکواندو و روز دوشنبه - ۷ بهمن ماه پیگیری خواهد شد. هدایت این نفرات برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی است. گفتنی است؛ تیم‌ملی تکواندو کشورمان در دوره قبل این رقابت‌ها مقتدرانه عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را به نام خود ثبت کرد تا پنجمین کاپ قهرمانی قاره کهن در انحصار پاراتکواندوکاران ایرانی باقی بماند.
فارسفارس1 روز قبل
با اعلام کمیته مسابقات، رقابت‌های انتخابی تیم ملی پاراتکواندو که قرار بود روز ۶ بهمن ماه برگزار شود، همزمان با لیگ دسته یک تکواندو و روز دوشنبه - ۷ بهمن ماه پیگیری خواهد شد. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، ششمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا، ۱۲ اسفندماه سال جاری در «بیروت» لبنان برگزار می‌شود. با اعلام کمیته مسابقات، رقابت‌های انتخابی تیم ملی پاراتکواندو که قرار بود روز ۶ بهمن ماه برگزار شود، همزمان با لیگ دسته یک تکواندو و روز دوشنبه - ۷ بهمن ماه پیگیری خواهد شد. هدایت این نفرات برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی است. گفتنی است؛ تیم‌ملی تکواندو کشورمان در دوره قبل این رقابت‌ها مقتدرانه عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را به نام خود ثبت کرد تا پنجمین کاپ قهرمانی قاره کهن در انحصار پاراتکواندوکاران ایرانی باقی بماند.
ایلناایلنا2 روز قبل
دیدارهای هفته اول تا سوم از دور برگشت لیگ دسته یک تکواندو مردان، روز ۷ بهمن ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول تا سوم از دور رفت بیست و پنجمین دوره رقابت‌های لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان»، یادواره شهید روزبه هلیسایی روز دوشنبه ۷ بهمن ماه در فدراسیون تکواندو برگزار خواهد شد. تیم‌های باشگاه مقاومت، شهرداری ورامین، چای زرینه، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو شهرستان عباس آباد و هیات تکواندو شهرستان نظرآباد با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. برنامه رقابت‌ها به شرح زیر است: هفته اول///تیم سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد) - استراحتتیم شهرداری ورامین – تیم هیات تکواندو شهرستان عباس آبادتیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد – تیم باشگاه مقاومتتیم هیات تکواندو استان کرمانشاه – تیم باشگاه یزدانهفته دوم///تیم باشگاه مقاومت – استرحتتیم هیلت تکواندو شهرستان نظرآباد – تیم هیات تکواندو شهرستان عباس آبادتیم باشگاه یزدان – تیم سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد) تیم شهرداری ورامین – تیم لوازم خانگی کنهفته سوم///تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد - استراحتتیم لوازم خانگی کن - تیم هیات تکواندو شهرستان عباس آبادتیم باشگاه یزدان – تیم باشگاه مقاومتتیم شهرداری ورامین – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاهگفتنی است؛ با پایان دور رفت این رقابت‌ها، تیم شهرداری ورامین با کسب ۲۱ امتیاز قهرمان نیم فصل شد؛ لوازم خانگی کن با ۱۸ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و باشگاه مقاومت با ۱۳ امتیاز سوم شد.
ایسناایسنا2 روز قبل
مدیرعامل باشگاه نود ارومیه با انتقادات شدید علیه حمید محرابی، مدیرعامل آلومینیوم اراک اذعان کرد که حق تیمش در بازی با تیم اراکی خورده شده است. این اتفاق اعتراض باشگاه نود ارومیه را در بر داشت و یحیی بهاری، مدیرعامل باشگاه نود ارومیه اعتراض خود را نسبت به این مساله نشان داد. در این رابطه یحیی بهاری، مدیرعامل باشگاه نود ارومیه در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اتفاقات پیش آمده در این بازی گفت: شما خودتان در جریان بازی بودید. مدیرعامل باشگاه نود ارومیه افزود: شرایطی در بازی پیش آمد که نباید اتفاق می‌افتاد. مدیرعامل باشگاه نود ارومیه ادامه داد: من فکر کنم آقای محمود فکری بتواند بهتر از من درباره آقای محرابی صحبت کند.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/خراسان رضوی تیم بیسبال خراسان رضوی برای شرکت در دور دوم دسته یک کشور عازم بوشهر شد. مرحله دوم لیگ دسته یک بیسبال کشور به میزبانی بوشهر برگزار خواهدشد و تیم خراسان رضوی برای حضور در این رقابت‌ها عازم این شهر شد. این رقابت‌ها با حضور ۵ تیم نادری و سالار بوشهر، طیف تهران، خراسان رضوی و قم در ورزشگاه قدس بوشهر برگزار می‌شود. تیم خراسان رضوی با ١٨ بازیکن و یک مربی به این رقابت‌ها اعزام شد. گفتنی است دور اول مسابقات لیگ بیسبال کشور، مهرماه سال جاری در مشهد برگزار شد که تیم‌های طیف تهران، سالار بوشهر و قم به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/قم تیم قم در مرحله دوم لیگ دست یک بیس بال کشور از امروز در بوشهر به میدان می‌رودمرحله دوم لیگ دسته یک بیس بال کشور به میزبانی بوشهر با حضور ۵ تیم نادری و سالار از بوشهر، طیف تهران، خراسان رضوی و قم در استادیوم قدس بوشهر در حال پیگیری است که طبق برنامه امروز تیم قم مقابل نماینده تهران به میدان خواهد رفت. نماینده استان قم در لیگ دسته یک بیس بال طبق برنامه امروز به مصاف طیف تهران خواهد رفت سپس روز پنج شنبه در مقابل نادری بوشهر، روز جمعه مقابل نماینده خراسان رضوی و در روز پایانی شنبه ٥ بهمن ماه برابر سالار بوشهر قرار خواهد گرفت. تیم قم در پایان مرحله اول پس از تیم‌های سالار بوشهر با هشت و نیم امتیاز و طیف تهران با هفت و نیم امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد و با چهار و نیم امتیاز بالا‌تر از تیم‌های نادری بوشهر و خراسان رضوی قرار گرفته است. این رقابتها در ۳ مرحله برگزار می‌شود و در مجموع سه مرحله قهرمان لیگ دسته یک بیس بال کشور مشخص خواهد شد. انتهای پیام
ایسناایسنا2 روز قبل
سرمربی گل‌ریحان البرز می‌گوید تیمش در رقابت‌های لیگ دسته یک بازی به بازی پیش می‌رود تا به هدف اصلی خود یعنی صعود به لیگ برتر برسد. اگر ما در یک بازی عادی فوتبال ایران از ۹۰ دقیقه، ۵۰ دقیقه وقت مفید داشته باشیم، در این مسابقه فکر نمی‌کنم بیشتر از ۲۰ دقیقه فرصت مفید برای بازی کردن وجود داشت. نصرتی در واکنش به عملکرد داور در این بازی گفت‌: داور در این بازی از سوت خود خیلی استفاده کرد و موجب شد بازی از جریان طبیعی خود خارج شود. من فیلم بازی را دیدم و با وجود اتلاف وقتی که انجام شده بود، ‌ به نظر من باید ۱۴-۱۳ دقیقه وقت اضافه اعلام می‌شد اما داور ۵ دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد. سرمربی گل‌ریحان البرز در پایان خاطرنشان کرد: ما در رقابت‌های لیگ دسته یک، بازی به بازی پیش می‌رویم.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی گل‌ریحان البرز می‌گوید تیمش در رقابت‌های لیگ دسته یک بازی به بازی پیش می‌رود تا به هدف اصلی خود یعنی صعود به لیگ برتر برسد. اگر ما در یک بازی عادی فوتبال ایران از ۹۰ دقیقه، ۵۰ دقیقه وقت مفید داشته باشیم، در این مسابقه فکر نمی‌کنم بیشتر از ۲۰ دقیقه فرصت مفید برای بازی کردن وجود داشت. نصرتی در واکنش به عملکرد داور در این بازی گفت‌: داور در این بازی از سوت خود خیلی استفاده کرد و موجب شد بازی از جریان طبیعی خود خارج شود. من فیلم بازی را دیدم و با وجود اتلاف وقتی که انجام شده بود، ‌ به نظر من باید ۱۴-۱۳ دقیقه وقت اضافه اعلام می‌شد اما داور ۵ دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد. سرمربی گل‌ریحان البرز در پایان خاطرنشان کرد: ما در رقابت‌های لیگ دسته یک، بازی به بازی پیش می‌رویم.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
سرمربی گل‌ریحان البرز می‌گوید تیمش در رقابت‌های لیگ دسته یک بازی به بازی پیش می‌رود تا به هدف اصلی خود یعنی صعود به لیگ برتر برسد. اگر ما در یک بازی عادی فوتبال ایران از ۹۰ دقیقه، ۵۰ دقیقه وقت مفید داشته باشیم، در این مسابقه فکر نمی‌کنم بیشتر از ۲۰ دقیقه فرصت مفید برای بازی کردن وجود داشت. نصرتی در واکنش به عملکرد داور در این بازی گفت‌: داور در این بازی از سوت خود خیلی استفاده کرد و موجب شد بازی از جریان طبیعی خود خارج شود. من فیلم بازی را دیدم و با وجود اتلاف وقتی که انجام شده بود، ‌ به نظر من باید ۱۴-۱۳ دقیقه وقت اضافه اعلام می‌شد اما داور ۵ دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد. سرمربی گل‌ریحان البرز در پایان خاطرنشان کرد: ما در رقابت‌های لیگ دسته یک، بازی به بازی پیش می‌رویم.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/اصفهان سرمربی تیم صنعت فرش حداد گفت: پیروزی در بازی با تیم مقاومت تهران برایمان مهم بود چرا که هدفمان قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر است. امیرهوشنگ شاهزمانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بازی مقابل مقاومت تهران بازی بسیار مهمی برای ما بود. بازیکنانم خوب بازی کردند و از این بابت خوشحال هستم. وی افزود: به دنبال برنامه‌ریزی بهتر برای مسابقات آتی هستیم، چرا که هدفمان قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر برای صعود به لیگ برتر است. به گزارش ایسنا، تیم صنعت فرش حداد در ادامه رقابت‌های لیگ دسته یک مردان روز گذشته ۳ بر صفر مقابل میزبان خود مقاومت تهران به پیروزی رسید.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
طبق برنامه تیم گلف باشگاه محور طلایی اروند خرمشهر در اهواز پذیرای تیم سورتمه تهران است. تیم سورتمه برای ماندن در صدر جدول لیگ برتر گلف نیاز به پیروزی برابر این تیم تازه وارد به رقابت‌های فصل ۹۸ دارد. نفت مسجدسلیمان که با تفاضل کمتر رده دوم را به خود اختصاص داده درزمین گلف مسجدسلیمان رودروی تیم هیات گلف شاهین شهر اصفهان رده چهارمی قرار می‌گیرد. برنامه بازی‌های هفته چهارم لیگ برتر گلف بدین شرح است. تاراز مسجدسلیمان - ملی حفاری اهوازهیات گلف شاهین شهراصفهان- نفت مسجدسلیمانباشگاه گلف محور طلایی اروند خرمشهر- سورتمه تهرانهیات گلف هندیجان- شهید شهنی فیض مسجدسلیمانگفتنی است؛ تیم هیات گلف اصفهان در هفته چهارم استراحت دارد.
صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال نشسته مردان در گروه یک، از امروز با حضور تیم‌های هیئت پاکدشت تهران، جوانمردان تهران، هیئت ایلام، هیئت قم، تیم ملی امید به میزبانی هیئت تهران آغاز می‌شود و تا جمعه ادامه دارد. بر همین اساس مهدی نویدی، نیما یزدان‌پناه، احسان آشوری و سید‌جواد میربلوچ قضاوت این مسابقات را بر عهده دارند و مهدی آشوری سرپرست فنی و حسن شاهی ناظر این رقابت‌ها هستند. دور برگشت لیگ برتر والیبال نشسته مردان نیز این هفته آغاز می‌شود که احسان علیدوست، اکبر مسیبی، داوود نافعی و مرتضی حیدرزاده به عنوان داور، مسعود یاراحمدی و ابراهیم فیروزی به عنوان ناظر، مسابقات پنجشنبه و سید جواد میربلوچ، محمد حسین شیخ‌ممو به عنوان داور و محمدرضا گلشنی به عنوان ناظر در فولادشهر دیدار شنبه را قضاوت می‌کنند.
ایرناایرنا3 روز قبل
رئیس هیات انجمن‎های ورزشی استان بوشهر در گفت و گو با ایرنا گفت: مرحله دوم لیگ دسته یک بیسبال کشور از امروز به مدت پنج روز به در استادیوم قدس این بندر برگزار می‎شود. وی ادامه داد: در دیدارهای روز پایانی نیز خراسان رضوی با نادری بوشهر و قم با سالار بوشهر دیدار خواهد کرد. وی افزود: این رقابت‌ها در سه مرحله برگزار می‌شود و در مجموع قهرمان لیگ دسته یک بیسبال کشور مشخص خواهد شد. علوی بیان کرد: میزبانی مرحله سوم و پایانی لیگ بیسبال کشور به کرج واگذار شده‌است. وی اظهار داشت: همچنین بوشهر در بهمن ماه جاری میزبان مسابقات سافتبال و در اسفندماه نیز میزبان لیگ کریکت کشور است.
ایسناایسنا3 روز قبل
ورود رسول خطیبی، سرمربی آلومینیوم اراک به اتاق داوران پس از بازی با نود ارومیه برای او دردسرساز شد. این دیدار حاشیه‌های مختلفی داشت که از این حاشیه‌ها می‌توان به ورود رسول خطیبی به اتاق داوران بعد از پایان بازی اشاره کرد. این اتفاق اعتراض باشگاه نود ارومیه را در بر داشت و یحیی بهاری، مدیرعامل باشگاه نود ارومیه اعتراض خود را نسبت به این مساله نشان داد. او ادامه داد: آقای بهاری، مدیرعامل نود در این بازی محروم بود و در سکویی نشسته بود که روبه‌روی آن نیمکت ما وجود داشت. شأن مدیرعامل در اینجا کجاست؟ چرا مدیرعامل نود ارومیه باید الفاظی را به کار ببرند که ناظران با ایشان برخورد کند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 روز قبل
پیام خوزستان - اهواز - رییس هیات والیبال خوزستان گفت: میزبانی مسابقات لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور به ماهشهر واگذار شد. حضور پنج خوزستانی در تیم‌ملی فوتسال بانوانبا اعلام فدراسیون فوتبال، فرشته خسروی، فاطمه رحمتی، فاطمه پاپی، طاهره مهدی‌پور و الهام عنافچه به عنوان پنج خوزستانی عضو تیم ملی شدند. تیم ملی فوتسال بانوان ایران قرار است در دهه اول اسفندماه، ۲ بازی دوستانه با تیم روسیه برگزار کند. برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان ورزش خوزستان در دهه دوم بهمن ماهافشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اعلام این خبر گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام فاطمیه (س) در روزهای آینده، با برنامه ریزی که انجام دادیم مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی خوزستان دهه دوم بهمن ماه در اهواز برگزار می‌شود. نمایندگان فوتبال خوزستان در هفته هفدهم لیگ برتر بازیکن محرومی ندارندسه نماینده فوتبال خوزستان در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر کشور هیچ بازیکن محرومی ندارند و با ترکیب کامل به مصاف حریفانشان می‌روند.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/خوزستان مسابقات دور برگشت لیگ دسته یک و مرحله رفت لیگ دو والیبال بانوان کشور به میزبانی خوزستان برگزار خواهد شد. مسابقات دور برگشت لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور از دوم تا پنجم بهمن ماه با حضور چهار تیم به میزبانی باشگاه آریانا ماهشهر برگزار می‌شود. نفت امیدیه، آریانا ماهشهر، سیاه جامگان مشهد و شرق تهران، چهار تیمی هستند که برای صعود به لیگ برتر کشور تلاش می‌کنند. به گزارش ایسنا، همچنین میزبانی مرحله رفت مسابقات لیگ دسته دو والیبال کشور در گروه سوم، به تیم شهدای بندرامام سپرده شد. انتهای پیام
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 روز قبل
پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مسابقات دور برگشت لیگ دسته یک و مرحله رفت لیگ دو والیبال بانوان کشور به میزبانی خوزستان برگزار خواهد شد. مسابقات دور برگشت لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور از دوم تا پنجم بهمن ماه با حضور چهار تیم به میزبانی باشگاه آریانا ماهشهر برگزار می‌شود. نفت امیدیه، آریانا ماهشهر، سیاه جامگان مشهد و شرق تهران، چهار تیمی هستند که برای صعود به لیگ برتر کشور تلاش می‌کنند. به گزارش ایسنا، همچنین میزبانی مرحله رفت مسابقات لیگ دسته دو والیبال کشور در گروه سوم، به تیم شهدای بندرامام سپرده شد. انتهای پیام
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، در بیستمین هفته رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال تیم نود ارومیه در ورزشگاه تختی این شهر میزبان آلومینیوم اراک بود که در نهایت به تساوی یک بر یک انجامید. بازی در نیمه نخست پایاپای پیش می‌رفت و نود توانست با یک پنالتی که به دست آورد یک بر هیچ پیش بیفتد. در ادامه بازی و در دقایق پایانی داور اول بازی یک پنالتی دیگر برای نود گرفت که با دخالت داور خط از این تصمیم برگشت و آشفتگی‌های بازی دو چندان شد. با این حساب؛ امتیاز این بازی بین تیم‌ها تقسیم شد ولی اشتباهات فجیع داوری که اغلب علیه تیم میزبان بود سبب اعتراضات کادر فنی این تیم بود. از نکات جالب توجه این بازی می‌توان به ۱۴ کارت زرد و دو کارت قرمزی که از جیب داور بیرون آمد اشاره کرد که ۶ کارت زرد سهم بازیکنان و دو کارت زرد سهم نیمکت نود ارومیه بود.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتسال شهرکرد در ادامه رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال کشور در مقابل تیم آبادان به پیروزی دست یافت. تیم شهرکرد با نتیجه ۷ گل در مقابل تیم آبادان به پیروزی دست یافت.
ایسناایسنا3 روز قبل
هفته بیستم لیگ دسته یک با توقف گل‌ریحان البرز مقابل سرخ‌پوشان پاکدشت پایان یافت. در دیگر بازی مهم امروز (دوشنبه) نود ارومیه در خانه خود مقابل آلومینیوم اراک با تساوی یک بر یک متوقف شد. گل‌های این بازی را فرشاد اسدی در دقیقه ۱۹ و میثم مجیدی در دقیقه ۳۹ برای نود ارومیه و آلومینیوم به ثمر رساندند. آخرین بازی هفته بیستم لیگ دسته یک با تساوی یک بر یک بادران تهران مقابل رایکا بابل پیگیری شد. در جدول لیگ دسته یک، مس رفسنجان با ۳۹ امتیاز صدرنشین است و گل ریحان البرز و نود ارومیه با ۳۸ و ۳۶ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، هفته دوازدهم لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاه‌های کشور امروز برگزار می‌شود اما در تنها بازی روز سه شنبه تیم افق قم در رامسر به دیدار تیم سفیر جوان این شهر می‌رود. رقبای اصلی افق قم برای تداوم صدرنشینی تیم‌های شهروند نکا و شهرداری قزوین هستند که در حال حاضر پایین‌تر از نماینده قم قرار گرفته‌اند و پیروزی افق قم در بازی سه شنبه در رامسر می‌تواند فاصله افق با رقبا را در حفظ کند یا حتی افزایش دهد. تیم افق قم تلاش می‌کند امسال به لیگ برتر والیبال راه پیدا کند و در این راه صدرنشینی در دور گروهی مسیر آسان‌تری برای لیگ برتری شدن پیش روی این تیم قرار می‌دهد در حالی که والیبال قم هرگز تا این حد به صعود به لیگ برتر نزدیک نبوده است. لیگ دسته یک والیبال مردان ایران در ۲ گروه ۹ تیمی برگزار می‌شود که از هر گروه ۴ تیم برتر وارد مرحله حذفی می‌شوند به طوری که افق قم در صورت ادامه صدرنشینی تا پایان مرحله گروهی، با تیم چهارم گروه دوم روبرو خواهد شد. تیم سفیر جوان رامسر، حریف روز سه شنبه تیم افق قم تیمی میانه جدولی است که تلاش می‌کند خود را در جمع ۴ تیم بالای جدول گروه یک جای دهد و به همین دلیل انگیزه پیروز شدن برابر صدرنشین را در اختیار دارد.
صدا و سیماصدا و سیما4 روز قبل
سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان گفت: امسال فقط بحث صعود به مرحله حذفی مطرح نیست و ماندن در لیگ برتر هم اهمیت دارد. بقا در لیگ هم مهم است و ما با اقداماتی همانند جذب بازیکن خارجی سعی کردیم شرایط خود را بهتر کنیم. کسایی پور درباره بونگا بازیکن خارجی تیم گفت: بازیکن خارجی، کمک زیادی به تیم می‌کند و هنوز نیاز به زمان برای جا افتادن در تیم دارد. باشگاه مس کرمان ساختار خوبی با تیمداری در رشته‌های مختلف دارد و در سال‌های گذشته هم در لیگ دسته یک بسکتبال فعالیت می‌کردند. حضور تیم در لیگ برتر در ادامه فعالیت‌های فصول گذشته در بسکتبال بود.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
به گزارش ورزش سه، تیم‌های گل ریحان البرز و سرخپوشان پاکدشت در رقابت‌های لیگ دسته یک به مصاف هم رفته‌اند و دیدارشان با نتیجه بدون گل در جریان است. مهم‌ترین اتفاق این بازی، حاشیه‌ای بود که در نیمه اول به وجود آمد. حدود دقیقه ۳۰ بود که یک درگیری لفظی بین محمد نصرتی و رضا عنایتی پیش آمد. با وجود تلاش کیانوش رحمتی و علیرضا نیکبخت برای پایان درگیری، داور مسابقه هر دو سرمربی را اخراج کرد و دیگر اجازه حضور در کنار زمین را به آنها نداد. جالب اینکه عنایتی و نصرتی حدود ۱۵ سال پیش در تیم ملی با یکدیگر همبازی بودند و سالها زیر نظر مربیان مختلف با یکدیگر کار کرده بودند.

به انتهای لیست رسیدید