آخرین و مهم‌ترین اخبار «لیگ قهرمانان آسیا»
لیگ قهرمانان آسیا

اخبار «لیگ قهرمانان آسیا»

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- رایزنی‌ها برای انتخاب دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران به عنوان مرد سال فوتبال آسیا آغاز شده است. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، چندی پیش علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران و تیم فوتبال پرسپولیس از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان یکی از ۳ نامزد نهایی کسب جایزه برترین بازیکن سال آسیا انتخاب شد. این رایزنی‌ها به دلیل افزایش شانس بیرانوند برای کسب جایزه برترین بازیکن سال آسیا است. البته این در شرایطی است که با توجه به درخشش‌های بیرانوند این بازیکن شانس بالایی برای دریافت این جایزه دارد. بیشتر بخوانید: بیرانوند ۱۵ ماه دیرتر گزینه بهترین بازیکن سال آسیا شدانتهای پیام/
وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
باشگاه استقلال به منظور تکمیل کادر بازیکنانش تا نیم فصل اقدام به جذب نفرات مورد نظر خواهد کرد. به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال استقلال که بعد از پشت سر گذاشتن بحران ابتدای فصل، در ادامه کار نتایج خوبی گرفت و به صدر جدول نزدیک شد، همچنان با کمبود بازیکن در چند پست مواجه است و مسئولان این تیم به منظور تکمیل کادر بازیکنانش در صدد جذب بازیکنان جدید هستند. استقلالی‌ها که پیش از این هم در نظر داشتند حداقل یک مهاجم به بازیکنانشان اضافه کنند، حالا و باتوجه به مصدومیت شجاعیان و محسن کریمی، باید یکی دو بازیکن دیگر هم جذب کنند تا برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا با کمبود بازیکن مواجه نباشند. یکی از برنامه‌های مهم استراماچونی این روزها در کنار طراحی و نظارت بر تمرینات آماده سازی بازیکنانش، مطالعه و بررسی روی گزینه‌های مد نظر می‌باشد؛ گزینه‌هایی که گفته می‌شود در بین آنها یک مهاجم ایرانی هم قرار دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- فرشید طالبی، مدافع سابق تیم ملی و باشگاه‌های سپاهان و تراکتور گفت: فصل جاری بسیار پرنوسان است و صدرجدول در لیگ نوزدهم تا هفته آخر جابجا خواهد شد. ثبات مدیریت و آرامش در باشگاه تاثیر زیادی در قهرمانی دارد، در نیم‌فصل اول قهرمان مشخص نمی‌شود و برای قضاوت زود است. دغدغه‌های مالی تاثیرات زیادی بر عملکرد باشگاه دارد و همین معضلات مالی است که شهر خودرو را تهدید می‌کند. زمانی که من در ذوب‌آهن بودم به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم، اما سال بعد تیم به مشکلات مالی خورد و نایب قهرمان آسیا در آستانه حذف از لیگ برتر قرار داشت. طالبی در پایان در مورد پیش‌بینی خود از قهرمان این فصل گفت: حواشی بیرون زمین می‌تواند یک تیم را زمین بزند و در نیم‌فصل دوم کم حاشیه‌ترین تیم قهرمان خواهد شد.
افکارنیوزافکارنیوز3 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشچندی پیش علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی ایران و تیم پرسپولیس از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان یکی از ۳ نامزد نهایی کسب جایزه برترین بازیکن سال آسیا انتخاب شد. اخبار ورزشی-پس از اعلام نام بیرانوند به عنوان یکی از ۳ نامزد نهایی، برخی از ایرانی‌های تاثیرگذار در AFC رایزنی‌های معمول خود را برای انتخاب بیرانوند آغاز کردند. این رایزنی‌ها به دلیل افزایش شانس بیرانوند برای کسب جایزه برترین بازیکن سال آسیا است. البته این در شرایطی است که با توجه به درخشش‌های بیرانوند این بازیکن شانس بالایی برای دریافت این جایزه دارد. به نظر می‌رسد با توجه به اینکه سال گذشته عبدالکریم حسن مدافع تیم ملی قطر و تیم السد جایزه بهترین بازیکن سال آسیا را دریافت کرد امسال عفیف شانس کمتری برای دریافت آن داشته باشد و همین موضوع باز هم شانس بیرانوند را افزایش می‌دهد.
فوتبالیفوتبالی4 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- رایزنی‌ها برای انتخاب دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران به عنوان مرد سال فوتبال آسیا آغاز شده است. به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، چندی پیش علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران و تیم فوتبال پرسپولیس از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان یکی از ۳ نامزد نهایی کسب جایزه برترین بازیکن سال آسیا انتخاب شد. این رایزنی‌ها به دلیل افزایش شانس بیرانوند برای کسب جایزه برترین بازیکن سال آسیا است. البته این در شرایطی است که با توجه به درخشش‌های بیرانوند این بازیکن شانس بالایی برای دریافت این جایزه دارد. به نظر می‌رسد با توجه به اینکه سال گذشته عبدالکریم حسن مدافع تیم ملی قطر و تیم السد جایزه بهترین بازیکن سال آسیا را دریافت کرد امسال عفیف شانس کمتری برای دریافت آن داشته باشد و همین موضوع باز هم شانس بیرانوند را افزایش می‌دهد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ساعت قبل
وی ادامه داد: افرادی که سطح سواد بین المللی آنها از محدوده خیابان سئول فراتر نمی‌رود نباید در مورد مسایل بین المللی فوتبال اظهار نظر کنند. طبق قانون در سه سال گذشته اتاق حل اختلاف در مورد این مسایل تصمیم گیری می‌کند و این هم در اظهار نظر دوستان اشتباه ذکر شده است. مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در مورد پرداختن نشدن بدهی باشگاه استقلال گفت: آنها هنوز بدهی خود برای جذب داریوش شجاعیان را به ما پرداخت نکرده‌اند و آخرین چک باشگاه استقلال وصول نشده است که امیدوارم به زودی این اتفاق رخ دهد. همانطور که می‌دانید اگر ما این مسایل باشگاه استقلال را به اطلاع کنفدراسیون فوتبال آسیا برسانیم بسیاری از مسایل زیر سئوال می‌رود اما به دنبال آسیب رساندن به نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا نیستیم. وی ادامه داد: متاسفانه در ساختمان این باشگاه هم کسی حضور ندارد تا پاسخگوی تماس‌ها ما باشد.
فارسفارس5 ساعت قبل
اسماعیل صفیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص انتخابش به عنوان یکی از اعضای جدید کمیته داوران فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من از طریق سایت فدراسیون فوتبال متوجه انتخابم در این کمیته شدم. البته من پیش از این در ۳ دوره عضو کمیته داوران بودم و حالا با صلاحدید آقای ممبینی به عنوان عضو جدید کمیته داوران انتخاب و معرفی شدم. آقای ممبینی نام من و سایر همکاران را به هیأت رئیسه فدراسیون پیشنهاد داد و آنها هم این مسئله را پذیرفتند. پیشکسوت داوری کشورمان درباره اینکه ارزیابی‌اش از وضعیت این روزهای داوری در ایران چیست، گفت: به هر حال با توجه به تغییر مدیریت داوری به دنبال این خواهیم بود تا اتفاق خوبی رخ دهد. اولویت ما این است که بتوانیم به وضعیت داوران، ‌ بهبود ببخشیم و به دنبال آموزش و چیدمان اصلح برای هر بازی خواهیم بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 ساعت قبل
شمسایی در پاسخ به اینکه رکورد علی دایی جاودانه می‌ماند یا خیر، اظهار داشت: صحبت در این مورد بی انصافی است. علی دایی در قبل این زحماتی که کشیده افتخار کسب کرده و پرچم ما را بالا برده و او تا ابدالدهر آقای گل است. برای ما علی دایی همیشه علی دایی است. چند سال آقای گل ایران بود و در آسیا هم آقای گل شد. علی دایی به میلانی گل زد که تاریخ اروپا را رقم می‌زد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 ساعت قبل
شخصی است که پشتش مهر باشگاه خورده و با همین چک هم توانسته‌اند مانع ابطال مجوز حرفه‌ای باشگاه شوند تا تیم راهی لیگ قهرمانان آسیا شود. اگر کسی در باشگاه گوشی را جواب بدهد چه حرفی با مسئولان استقلال خواهید داشت؟ حرف این است که اگر پول در حساب‌تان نیست، لااقل گفتاردرمانی هم بلد نیستید؟ چند روز تماس گرفتیم جواب ندادند. ما هم باشگاه‌داری می‌کنیم و می‌دانیم برخی مواقع اوضاع به هم می‌ریزد و پول نیست. ما در این روز‌ها خودمان را شبیه دیگر باشگاه‌ها می‌دانیم و سعی می‌کنیم با گفتمان از طرف مقابل وقت بگیریم ولی مسئولان استقلال خودشان را شبیه ما نمی‌دانند و حاضر به حرف زدن و وعده دادن هم نیستند! نوشتیم که ما به دلیل این بی‌توجهی‌ها به AFC شکایت می‌کنیم و اگر مانع حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا شدند از چشم ما نبینند.
ورزش۳ورزش۳6 ساعت قبل
در همین رابطه بهتاش فریبا یکی از پیشکسوتان استقلال که با باشگاه رابطه نزدیکی دارد، همچنین در خصوص شرایط کنونی استقلال اظهار داشت: " ببینید هر وقفه می‌تواند از دو جنبه موردبررسی قرار گیرد. وی در ادامه افزود: "اما اگر از جنبه تیمی نگاه کنیم، از نظر من وقفه لیگ را می‌توان به گرفتن یک تایم اوت در والیبال تشبیه کرد که ممکن است این فاصله یک شوک به تیم وارد کند و تا حدی تیم را در روند رو به رشدش متوقف کند. اما به‌ هر حال در کل نمی‌توان پیش‌بینی دقیقی از کیفیت تیم بعد از تعطیلات دو تا سه‌هفته‌ای داشت. البته من شنیده‌ام که در تیم فعلی هم‌ چنین مواردی وجود دارد و بزرگ‌ترهای تیم هوای جوانان را دارند. اما اگر فقط بازی آخر استقلال را برای مثال در نظر بگیریم متوجه می‌شویم که تیم توانایی گلزنی از راه‌های مختلفی را دارد.
تابناکتابناک6 ساعت قبل
بعد از لغو چندین بازی از لیگ‌های فوتسال، بسکتبال، والیبال و …برگزاری هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران که قرار است از پنجشنبه این هفته با انجام دو بازی در سیرجان و جم آغاز شود، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با اینحال هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران نیز احتمالا تحت تاثیر این ناآرامی‌ها قرار بگیرد و شاهد تغییراتی در برنامه مسابقات باشیم. به طور مثال از دو بازی روز پنجشنبه، مسابقه‌ای که سیرجانی‌ها قرار است میزبانی کنند، احتمال لغو و تعویق را بالای سر خود می‌بیند. همچنین بازی مهم هفته بین دو تیم بالانشین و مدعی تراکتور و شهرخودرومشهد در تبریز یکی از حساس‌ترین مسابقاتی است که می‌تواند تماشاگران بسیاری به استادیوم یادگارامام بکشاند. بازی‌های دیگر بین پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه آزادی و همچنین بازی سپاهان در ورزشگاه تختی آبادان نیز احیانا نگرانی‌های مشابهی خواهند داشت.
طرفداریطرفداری6 ساعت قبل
طرفداری - با تاسیس فدراسیون فوتبال و جدی‌تر شدن کار تیم ملی فوتبال ایران رسمیت یافت اما در این ده سال ۸ بار ریاست فدراسیون تغییر کرد که نشان از بی برنامگی و آشفتگی مدیریت در ورزش آن دوران بود. تنها اتفاق مثبت و امیدوار کننده این دوران عضویت فدراسیون فوتبال کشورمان در AFC بود که در زمان مدیریت حسین سیاسی بر فوتبال ایران بود. اینفوگرافیک تاریخچه تیم ملی - قسمت دوم - آشفته بازار فدراسیونبرای دسترسی به سایر اینفوگرافیک‌های مربوط به تاریخچه تیم ملی فوتبال ایران کلیک کنید
ورزش۳ورزش۳6 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، کمیته فدراسیون‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا جلسه جدید خود را در پایتخت مالزی تشکیل داد. ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ایران هم به عنوان یکی از اعضا در جلسه این کمیته حضور یافت. در جلسه اخیر به فدراسیون جزایر ماریانای شمالی پیشنهاد داده شد که عضویت عادی AFC را در اختیار داشته باشند. سپس در ماه سپتامبر هیئی از سوی AFC برای ارزیابی به این فدراسیون رفت و تایید کرد که استانداردهای لازم برای عضویت عادی کنفدراسیون فوتبال آسیا از سمت فدراسیون جزایر ماریانای شمالی برآورده شده است. همچنین این کمیته در جلسه اخیر خود نحوه حمایت از ۴۷ کشور و ۵ منطقه عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا را مورد بررسی قرار داد.
ورزش۳ورزش۳6 ساعت قبل
به گزارش «ورزش‌سه»، با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات انتخابی المپیک توکیو که دیماه امسال در تایلند برگزار می‌شود، مجهز به سیستم کمک داور ویدئویی خواهد بود. AFC برای اینکه ضریب اشتباهات داوری در مسابقات جام ملت‌های زیر ۲۳ سال آسیا (که تیم‌های برتر آن به المپیک توکیو صعود می‌کنند) پایین بیاید تصمیم به استفاده از تکنولوژی کمک داور ویدئویی گرفته و بر این اساس ورزشگاه‌های محل برگزاری مسابقات در تایلند به این سیستم مجهز خواهند شد. تیم ملی امید ایران نیز در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت و استفاده از VAR به سود شاگردان حمید استیلی نیز خواهد بود. گفتنی است؛ تیم امید ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک در سخت‌ترین گروه ممکن قرار گرفته و باید در دور مقدماتی با تیم‌های ازبکستان، کره جنوبی و چین مصاف بدهد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین7 ساعت قبل
«لامینور» بیست و هفتمین فیلم بلند سینمایی داریوش مهرجویی کارگردان موج نوی سینمای ایران و خالق ماندگارترین فیلم‌های سینمای ایران است که بیست و پنج شهریور جلوی دوربین رفته بود. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلمبرداری «لامینور» تازه‌ترین ساخته داریوش مهرجویی به پایان رسید. اتفاق جالب دیگر فیلم سینمایی لامینور همبازی شدن سیامک انصاری با علی نصیریان است، این دو برای نخستین بار روبروی یکدیگر قرار می‌گیرند. آخرین همکاری علی نصیریان با داریوش مهرجویی به سال ۱۳۵۹ و بازی در فیلم «مدرسه‌ای که می‌رفتیم» بر می‌گردد. حال بعد از ۴۰ سال نصیریان قرار است در فیلم تازه داریوش مهرجویی با عنوان «لامینور» ایفای نقش کند.
ورزش۳ورزش۳7 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، بعد از اینکه عملکرد فنی و کیفی جونیور براندائو مورد توجه گابریل کالدرون و همچنین هواداران این تیم قرار نگرفت، این بازیکن طی هفته‌های اخیر به نیمکت نشین صرف در این تیم تبدیل شد. کالدرون نیز طی صحبت‌‎های خود همواره به پایان فلسفه حضور این مهاجم برزیلی در ترکیب تیمش و پایان همکاری با او خبر داد و این مساله باعث شد تا باشگاه به دنبال گزینه‌ای برای جانشینی وی و تقویت خط حمله خصوصا برای رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باشد. بر این اساس گفته می‌شود مسوولان باشگاه چهار گزینه نهایی به کادرفنی و گابریل کالدرون معرفی کرده‌اند تا از بین آنها بازیکن مدنظر خود را اعلام کند. کالدرون دو گزینه از این نفرات را رد کرده و قرار است به زودی از بین دو بازیکن باقیمانده، نظر نهایی خود برای مذاکره و عقد قرارداد را اعلام کند.
برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
فیلمبرداری «لامینور» تازه‌ترین ساخته داریوش مهرجویی به پایان رسید. «لامینور» بیست و هفتمین فیلم بلند سینمایی داریوش مهرجویی کارگردان موج نوی سینمای ایران و خالق ماندگارترین فیلم‌های سینمای ایران است که بیست و پنج شهریور جلوی دوربین رفته بود. خبرگزاری میزان: فیلمبرداری «لامینور» تازه‌ترین ساخته داریوش مهرجویی به پایان رسید. حال بعد از ۴۰ سال نصیریان قرار است در فیلم تازه داریوش مهرجویی با عنوان «لامینور» ایفای نقش کند. گفتنی است «لامینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی با طراحی گریم عبدالله اسکندری و مدیریت فیلمبرداری بهرام بدخشانی، طراحی لباس گلناز گلشن، طراحی صحنه امیر حسین حدادبا نویسندگی مشترک وحیده محمدی‌فر و داریوش مهرجویی به تهیه کنندگی رضا درمیشیان جلوی دوربین رفته است.
فوتبالیفوتبالی10 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز که هنوز نتوانسته باقی مانده پول انتقال داریوش شجاعیان به استقلال را از این تیم تهرانی بگیرد چک وصول نشدنی استقلال را برگشت زد. شخصی است که پشتش مهر باشگاه خورده و با همین چک هم توانسته‌اند مانع ابطال مجوز حرفه‌ای باشگاه شوند تا تیم راهی لیگ قهرمانان آسیا شود. اگر کسی در باشگاه گوشی را جواب بدهد چه حرفی با مسئولان استقلال خواهید داشت؟ حرف این است که اگر پول در حساب‌تان نیست، لااقل گفتاردرمانی هم بلد نیستید؟ چند روز تماس گرفتیم جواب ندادند. ما هم باشگاه‌داری می‌کنیم و می‌دانیم برخی مواقع اوضاع به هم می‌ریزد و پول نیست. نوشتیم که ما به دلیل این بی‌توجهی‌ها به AFC شکایت می‌کنیم و اگر مانع حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا شدند از چشم ما نبینند.
برنابرنا11 ساعت قبل
ستاره اسبق استقلال معتقد است این تیم می‌تواند به راحتی راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد. ضمن اینکه تیم‌های عربی از جدال با استقلال ترس دارند و این یک واقعیت است که ورزشگاه آزادی برای هر تیمی در آسیا می‌تواند یک جهنم باشد. البته در این زمینه استراماچونی صلاحدید تیمش را بهتر میداند و امیدوارم بازیکنانی که اضافه می‌شوند، قابلیت‌های فنی بالایی داشته باشد. برهانی در بخش پایانی صحبت‌هایش درباره انتقادات برخی پیشکسوتان استقلال به کم بودن بازیکنان آبی‌پوش در تیم ملی تصریح کرد: استقلال در ۴-۵ هفته گذشته بازی‌های بسیار خوبی را انجام داده و به نظر من هم حداقل ۵-۶ بازیکن می‌توانست از استقلال در اردوی تیم ملی حضور داشته باشد و بازهم حداقل ۲-۳ بازیکن می‌توانستند در ترکیب فیکس تیم ملی مقابل عراق به تیم کمک کنند و امیدوارم تیم ملی بتواند در آینده نتایج خوبی کسب کند. البته باید قبول کنیم ویلموتس نیاز داشت تا با شرایط فوتبال آسیا آشنا شود و من به حضور در جام جهانی امیدوار هستم.
برترین‌هابرترین‌ها12 ساعت قبل
فضای ناامیدی از تیم ملی حالا به پیشکسوتان فوتبالی هم کشیده شده است و آنها هم از سیاست‌های حاکم بر فدراسیون و نمایش ستاره‌های تیم‌ملی انتقاد دارند. با مدافع اسبق استقلال و تیم ملی فوتبال کشورمان تماس گرفتیم تا او هم مثل همیشه بسیار رک و شفاف نظرات خود را اعلام کند. آقایان رفته‌اند با مربی خارجی قرارداد بسته‌اند و نمی‌دانند که چه تعهداتی ایجاد کرده‌اند و موضوع را خیلی ساده گرفته‌اند. بازیکنان تیم ملی تا امروز در حال و هوای خودشان سیر می‌کردند و در باد منم، منم‌ها گیر کرده بودند. بعضی‌ها هم که اسم‌شان را تریلی نمی‌کشد و در باد لژیونر بودن پف کرده‌اند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد16 ساعت قبل
او در این خصوص گفت: «کار نصب تمامی گیت‌های ورودی استادیوم آزادی به اتمام رسیده است، اما هنوز با برخی مشکلات برای ورود تماشاگران مواجه هستیم. خوشبختانه گیت‌ها خرابی ندارد، اما گاهی به‌دلیل تجمع بیش از حد تماشاگران این دستگاه‌ها از شرایط نرمال خارج می‌شوند. مثلا همین بازی آخر استقلال با صنعت نفت آبادان حدود ۲ هزار نفر بلیت خود را یک ساعت قبل بازی تهیه کردند. آنها دلیل این کار را عدم نصب گیت‌های ورودی این محل عنوان می‌کردند. مدیران شرکت درخواست ۱۰ تا ۱۵ درصد سود از این محل را ارائه داده‌اند، اما هنوز مورد تایید قرار نگرفته است.»
فوتبالیفوتبالی18 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: کمیته داوران بعد از ۳-۴ ماه اعضایش معرفی شد و به شرط آنکه یک نفره اداره نشود موفق خواهد شد. ایشان در گذشته زمانی رئیس کمیته داوران بود و اتفاقا از طلایی‌ترین دوران داوری فوتبال همان زمانی بود که آقای تاج رئیس کمیته داوران بود و دستمزدها را افزایش داد و شرایط داوران را بهبود بخشید. از سوی دیگر نفرات جدید هم امیدوارم مثمرثمر باشند و من برای کمیته داوران و اعضای جدیدش آرزوی موفقیت می‌کنم. رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال با اشاره به سوابق اصفهانیان و صفیری عنوان کرد: اصفهانیان، صفیری و کهوری از افراد خوش‌نام داوری هستند و می‌توانند بسیار تأثیرگذار باشند و کمک کنند تا کمیته داوران گامی به جلو بردارد. اما اگر بخواهد کمیته داوران تک نفره اداره شود بود و نبود این عزیزان فرقی ندارد هرچند من می‌دانم اگر اوضاع بخواهد اینگونه باشد صفیری و اصفهانیان در کمیته کاره‌ای نباشند خیلی زود از جمع کمیته داوران جدا خواهند شد.
افکارنیوزافکارنیوز19 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشبنا بر انتخاب کارشناسان AFC، علیرضا بیرانوند از کشورمان، اکرم عفیف از قطر و تومواکی ماکینو از ژاپن نفرات انتخابی برای کسب جایزه بهترین بازیکن سال قاره آسیا هستند. اخبار ورزشی- در این مقاله به معرفی رقبای علیرضا بیرانوند در مسیر بهترین بازیکن آسیا شدن می‌پردازیم. او نیز همانند بسیاری از بازیکنان نسل فعلی تیم ملی قطر محصول آکادمی اسپایر است و در جوانی در تیم‌های پایه سویا نیز توپ زده است. این بازیکن تا به حال ۵۲ بار در تیم ملی قطر به میدان رفته و ۱۲ گل نیز زده است. این بازیکن سابقه قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۷ را در کارنامه داد و در سال ۲۰۱۶ نیز لیگ ژاپن را فتح کرده.
وانانیوزوانانیوز23 ساعت قبل
اما جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید جواب علی علیپور به این پیشنهاد اروپایی منفی بوده است. علیپور به مدیر برنامه‌های خودش و واسطه این پیشنهاد گفته قصد دارد تا پایان فصل جاری در پرسپولیس بازی کند. اما آنچه باعث شده علی علیپور به پیشنهاد اسپانیایی خود پاسخ منفی بدهد حفظ تمرکز خودش برای ادامه بازی‌های پرسپولیس در فصل جاری است. پیوس: علیپور تصمیم درستی گرفتدیروز برای دقایق کوتاهی مزاحم فرشاد پیوس آقای گل سال‌های نه چندان دور فوتبال ایران شدیم. پیوس که رابطه خوبی هم با علی علیپور دارد در خصوص پیشنهاد رئال زاراگوزا و پاسخ منفی مهاجم پرسپولیس به ما گفت: «من در جریان کم و کیف این پیشنهاد نیستم، اما علیپور تصمیم درستی گرفته است.
برترین‌هابرترین‌ها23 ساعت قبل
خبرورزشی: بنا بر انتخاب کارشناسان AFC، علیرضا بیرانوند از کشورمان، اکرم عفیف از قطر و تومواکی ماکینو از ژاپن نفرات انتخابی برای کسب جایزه بهترین بازیکن سال قاره آسیا هستند. در این مقاله به معرفی رقبای علیرضا بیرانوند در مسیر بهترین بازیکن آسیا شدن می‌پردازیم. او نیز همانند بسیاری از بازیکنان نسل فعلی تیم ملی قطر محصول آکادمی اسپایر است و در جوانی در تیم‌های پایه سویا نیز توپ زده است. این بازیکن تا به حال ۵۲ بار در تیم ملی قطر به میدان رفته و ۱۲ گل نیز زده است. تومواکی ماکینو (اوراوا رد / ژاپن) دیگر کاندیدای امسال ماکینو است که در فینال لیگ قهرمانان نیز حضور دارد.
مهرمهر23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، با مشخص شدن برنامه حضور استقلال در آسیا، این تیم کمتر از سه ماه زمان دارد تا برای حضور در مرحله پلی آف این مسابقات آماده شود. سعید بیگی پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص اظهار داشت: در زمانی که تا حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده، مدیران تیم باید با بر طرف کردن موانع مالی، به تقویت آن بپردازند. وی اضافه کرد: دو بازیکن مهم استقلال مثل شجاعیان و کریمی به دلیل مصدومیت تا پایان فصل همراه این تیم نیستند و حداقل این که باید به جای این دو، بازیکنانی در حد تیم استقلال جذب شوند. بیگی در خصوص دیدار این تیم مقابل نساجی در هفته یازدهم لیگ برتر خاطرنشان ساخت: امیدوارم وقفه‌ای که در لیگ افتاد باعث قطع نوار پیروزی‌های استقلال نشود. هافبک پیشین آبی پوشان گفت: امیدوارم شرایط تیم به گونه‌ای باشد که در پایان نیم فصل نخست بتوانیم این تیم را در صدر جدول لیگ برتر مشاهده کنیم.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در استقلال نیز جلسات محرمانه‌ای در باشگاه برگزار می‌شود که ماحصل آن رسیدن به یک رویه واحد برای حضور در مهلت نقل و انتقالات نیم‌فصل است. این‌طور که از گوشه و کنار خبر می‌رسد، استقلال در زمستان ۲ بازیکن جدید می‌خرد تا مهیای ۱۳ هفته باقی‌مانده لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و البته مراحل پایانی جام حذفی (در صورت حذف نشدن) شود. یکی از مدیران باشگاه استقلال با تأیید تلویحی ماجرای فوق به همکارمان گفت: اینکه استقلال ۲ بازیکن جدید می‌خرد یا کمتر و بیشتر، مسئله‌ای است که خود سرمربی در موردش تصمیم می‌گیرد. ما در حیطه فنی دخالتی نمی‌کنیم، ولی به رغم تمام مشکلات مالی، اگر استراماچونی بازیکن بخواهد، قطعا از زیر سنگ پول جور می‌کنیم و مهره می‌خریم. البته شاید واقعا چنین لیستی وجود دارد و فقط آقای فتحی در جریانش باشد.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، روز گذشته جدول مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ از سوی رسانه‌های قطری و اماراتی اعلام شد. شهر خودرو نیز با برنده بازی بازی چنای سیتی هند و الرفع بحرین بازی می‌کند و برنده این دیدار هم به مصاف السیلیه قطر خواهد رفت. چون دو تیم خوب الفصیلی اردن و الکویت کویت باید باهم بازی کند و برنده این دیدار با استقلال تهران بازی می‌کند. الریان ترس از این دارد که با استقلال رقیب شود اما در طرف دیگر السیلیه با توجه به حضور تیم‌های ناشناخته مسیر چندان سختی ندارد. باید دید با توجه به خبرهایی که در رسانه‌های اماراتی و قطری درباره سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا منتشر شده واکنش فدراسیون فوتبال ایران چیست.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | علیرضا بیرانوند سوپراستار بزرگ فوتبال ایران، شانس بزرگی را برای فتح عنوان مرد سال فوتبال آسیا دارد. ورزش ۱۱ - پس از این که کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد علیرضا بیرانوند در بین سه نامزد نهایی مرد سال فوتبال آسیا قرار دارد، حالا برنامه‌ریزی‌های مشخصی انجام شده است تا دروازه‌بان پرسپولیس بدون این که غیبتی در بازی‌های تیمش داشه باشد، به هنگ‌کنگ برود تا در مراسم برترین‌های سال AFC شرکت کند. بر همین اساس بیرانوند بلافاصله بعد از دیدار پرسپولیس با نساجی مازندران یعنی ۹ آذر ماه راهی فرودگاه امام خمینی می‌شود تا به هنگ‌کنگ سفر کند. پس از پایان مراسم نیز دروازه‌بان پرسپولیس ۱۲ آذرماه به تهران برمی‌گردد تا تیمش را در ادامه لیگ همراهی کند. علیرضا بیرانوندعلیرضا بیرانوند پس از سال‌ها تبدیل به شانس بزرگ فوتبال ایران برای فتح این عنوان شده است تا بار دیگر یکی از ستارگان بزرگ فوتبال کشورمان بتواند به این عنوان بزرگ نزدیک شود، هرچند که حضور سون کره‌ای در رقابت سخت فتح عنوان مرد سال فوتبال آسیا، کار را برای بیرو بسیار سخت خواهد کرد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، تیم فوتبال شهر خودرو در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برای نخستین بار حضور پیدا می‌کند و قرار است نماینده ایران در این دوره از رقابت‌ها باشد. براساس برنامه‌ریزی اعلام شده البته شهر خودرو قرار است از مرحله پلی آف وارد این دوره از رقابت‌ها شود و نتوانست مجوز و سهمیه حضور مستقیم در رقابت‌های مرحله گروهی را به دست آورد. با تمام این تفاسیر بنظر می‌رسد شهر خودرو در نخستین محک آسیایی خود کار سختی را در پیش داشته باشد به ویژه آنجا که باید در دور دوم پلی آف در قطر به میدان برود. شهر خودرو این روزها شرایط بسیار مناسبی را در لیگ داخلی ایران تجربه می‌کند و صدرنشین لیگ برتر باشگاه‌های کشور و بالاتر از تیم‌هایی مانند استقلال تهران و سپاهان و پرسپولیس و تراکتورسازی است. در مجموع بنظر می‌رسد باید هرچه سریع‌تر مشکلات به ویژه سخت افزاری شهر خودرو از سوی مدیریت این باشگاه به نوعی مدیریت و حل و فصل شود تا شهر خودرو مهیای حضوری قدرتمند در رقابت‌های آسیایی شود.

به انتهای لیست رسیدید

لیگ قهرمانان آسیا

لیگ قهرمانان آسیا (به انگلیسی: AFC Champions League) یک تورنمنت سالانه فوتبال باشگاهی قاره‌ای است که توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا اداره می‌شود. این رقابت‌ها که در سال ۲۰۰۲ به عموم معرفی شد، ادامه جام باشگاه‌های آسیا است که در سال ۱۹۶۷ آغاز شد. این مسابقات، مهم‌ترین مسابقات باشگاهی در سطح آسیا است و می‌توان آن را هم‌ارزش با جام لیبرتادورس، لیگ قهرمانان اروپا، لیگ قهرمانان آفریقا، لیگ قهرمانان کونکاکاف و لیگ قهرمانان اقیانوسیه دانست. در این صفحه مهم‌ترین و آخرین اخبار لیگ قهرمانان آسیا را می‌خوانید ویکی‌پدیا