آخرین و مهم‌ترین اخبار لیگ قهرمانان اروپا
لیگ قهرمانان اروپا

اخبار « لیگ قهرمانان اروپا »

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز45 دقیقه قبل
به گزارش مشرق، کنفدراسیون فوتبال آسیا سه نامزد نهایی مرد سال قاره کهن در این سال را اعلام کرد که نام علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس در آن دیده می‌شود. پل ویلیامز، خبرنگار استرالیایی بخش فوتبال آسیا به انتخاب دروازه‌بان ایران به عنوان نامزد برترین بازیکن سال واکنش نشان داد و نوشت: بیرانوند ۱۲ ماه دیر برای جایزه برترین بازیکن سال نامزد شد. بیرانوند فصل قبل عملکرد خوبی داشت و با پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان رسید و در جام جهانی نیز خوش درخشید و حتی چند حساب توئیتری از حضور او در بین نامزدهای آسیا سخن گفتند ولی در نهایت مشخص شد او در فهرست سه نفر اول حضور ندارد.
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
خبرنگار استرالیایی بخش فوتبال آسیا به انتخاب دروازه‌بان ایران به عنوان نامزد برترین بازیکن سال واکنش نشان داد. کنفدراسیون فوتبال آسیا سه نامزد نهایی مرد سال قاره کهن در این سال را اعلام کرد که نام علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس در آن دیده می‌شود. پل ویلیامز، خبرنگار استرالیایی بخش فوتبال آسیا به انتخاب دروازه‌بان ایران به عنوان نامزد برترین بازیکن سال واکنش نشان داد و نوشت: بیرانوند ۱۲ ماه دیر برای جایزه برترین بازیکن سال نامزد شد. به گزارش ایسنا، بیرانوند فصل قبل عملکرد خوبی داشت و با پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان رسید و در جام جهانی نیز خوش درخشید و حتی چند حساب توئیتری از حضور او در بین نامزدهای آسیا سخن گفتند ولی در نهایت مشخص شد او در فهرست سه نفر اول حضور ندارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ساعت قبل
خبرنگار استرالیایی بخش فوتبال آسیا به انتخاب دروازه‌بان ایران به عنوان نامزد برترین بازیکن سال واکنش نشان داد. اعتمادآنلاین|‌ کنفدراسیون فوتبال آسیا سه نامزد نهایی مرد سال قاره کهن در این سال را اعلام کرد که نام علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس در آن دیده می‌شود. پل ویلیامز، خبرنگار استرالیایی بخش فوتبال آسیا به انتخاب دروازه‌بان ایران به عنوان نامزد برترین بازیکن سال واکنش نشان داد و نوشت: بیرانوند ۱۲ ماه دیر برای جایزه برترین بازیکن سال نامزد شد. بیرانوند فصل قبل عملکرد خوبی داشت و با پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان رسید و در جام جهانی نیز خوش درخشید و حتی چند حساب توئیتری از حضور او در بین نامزدهای آسیا سخن گفتند ولی در نهایت مشخص شد او در فهرست سه نفر اول حضور ندارد. منبع: ایسنا
ایسناایسنا1 ساعت قبل
خبرنگار استرالیایی بخش فوتبال آسیا به انتخاب دروازه‌بان ایران به عنوان نامزد برترین بازیکن سال واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا سه نامزد نهایی مرد سال قاره کهن در این سال را اعلام کرد که نام علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس در آن دیده می‌شود. پل ویلیامز، خبرنگار استرالیایی بخش فوتبال آسیا به انتخاب دروازه‌بان ایران به عنوان نامزد برترین بازیکن سال واکنش نشان داد و نوشت: بیرانوند ۱۲ ماه دیر برای جایزه برترین بازیکن سال نامزد شد. به گزارش ایسنا، بیرانوند فصل قبل عملکرد خوبی داشت و با پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان رسید و در جام جهانی نیز خوش درخشید و حتی چند حساب توئیتری از حضور او در بین نامزدهای آسیا سخن گفتند ولی در نهایت مشخص شد او در فهرست سه نفر اول حضور ندارد. انتهای پیام
روزنوروزنو1 ساعت قبل
تیم الهلال در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا موفق شد تا با تک گل کاریلو روی پاس محمد البریک بازی را از نماینده ژاپن ببرد و قدم مهمی برای قهرمانی بردارد. بازی برگشت دو تیم در ژاپن برگزار می‌شود و دولت عربستان برای این دیدار ۴ هواپیما را مقرر کرده تا هواداران پرشور الهلال را به این کشور ببرد تا الهلالی‌ها در بازی برگشت تنها نباشند و بتوانند سومین جام قهرمانی آسیایی خود را به ویترین افتخارات خود اضافه کنند. هواداران الهلال در بازی رفت نقش فوق العاده‌ای در موفقیت تیمشان داشتند و ۹۰دقیقه نماینده ژاپن را تحت فشار قرار دادند تا شاگردان لوچسکو به سلامتی از بازی بیرون بیایند.
برنابرنا4 ساعت قبل
رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی کشور گفت: الان وقتی به صداوسیما مراجعه می‌کنیم، آن‌ها می‌گویند در بودجه‌ام موردی برای حق پخش نداریم. معاون اسبق اداره تربیت بدنی کشور عنوان کرد: این موضوع مشکلات مالی ورزش را نجات نمی‌دهد فقط یکی از راه‌های درآمد است اما تنها راه‌ درآمد نیست. مثلا فینال لیگ قهرمانان آسیا است و کشورهایی که برای فینال ماندند، ۴ میلیون دلار به باشگاه تعلق می‌گیرد. مثلا برای ۳ تا ۹۰ دقیقه بازی که انجام می‌شود ۲۷۰ دقیقه به آن‌ها ۱۲ میلیون دلار پول می‌دهد و این پول خوبی است. اگر تیم به دور بعدی صعود کند، ۲۰ میلیون دلار حق پخش تلویزیونی فدراسیون می‌شود.
فوتبالیفوتبالی4 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- خبرنگار استرالیایی بخش فوتبال آسیا به انتخاب دروازه‌بان ایران به عنوان نامزد برترین بازیکن سال واکنش نشان داد. به گزارش فوتبالی، کنفدراسیون فوتبال آسیا سه نامزد نهایی مرد سال قاره کهن در این سال را اعلام کرد که نام علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس در آن دیده می‌شود. پل ویلیامز، خبرنگار استرالیایی بخش فوتبال آسیا به انتخاب دروازه‌بان ایران به عنوان نامزد برترین بازیکن سال واکنش نشان داد و نوشت: بیرانوند ۱۲ ماه دیر برای جایزه برترین بازیکن سال نامزد شد. بیرانوند فصل قبل عملکرد خوبی داشت و با پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان رسید و در جام جهانی نیز خوش درخشید و حتی چند حساب توئیتری از حضور او در بین نامزدهای آسیا سخن گفتند ولی در نهایت مشخص شد او در فهرست سه نفر اول حضور ندارد.
ورزش۳ورزش۳4 ساعت قبل
کنفدراسیون فوتبال آسیا، سردار آزمون را در کنار ماکوتو ها‌سه‌به و سون هیونگ مین به عنوان کاندیدای کسب جایزه بهترین لژیونر سال قرار داده است. کنفدراسیون آسیا در کنار آزمون ماکوتو هاسه‌به ستاره ۳۵ ساله ژاپنی و سون هیونگ مین مهاجم تیم تاتنهام را نیز قرار داده است. او در سال ۲۰۱۹ میلادی زیر نظر کواچ سرمربی تیم فرانکفورت درخشید تا حالا با این سن و سال کاندیدای کسب این جایزه باشد. نکته جالب این که او فصل گذشته بهترین بازیکن شهر لندن انتخاب شد، در تیم سال حضور داشت و همچنین برترین بازیکن تیمش نیز بود. در این سال‌ها برندگان جایزه بهترین لژیونر آسیایی، از کشورهای ژاپن، استرالیا و کره جنوبی بوده‌اند.
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل
علیرضا بیرانوند، اکرم عفیف و تومواکی ماکینو سه ستاره فوتبال آسیا به عنوان گزینه‌های نهایی توپ طلای آسیا معرفی شدند. اما ساعاتی پس از این نتیجه، کنفدراسیون فوتبال آسیا بیرانوند را جزو سه گزینه نهایی «توپ طلای آسیا» قرارداد تا او صبح روز جمعه را با این خبر بسیار خوب آغاز کند. ای اف سی در گزارش مربوط به این خبر، بیرانوند با «الهام بخش» بازیکنان تیم ملی ایران و پرسپولیس برای موفقیت دانسته و همچنین از مسئولیت‌های اجتماعی او نوشته است. در سال‌های اخیر جواد نکونام، علی کریمی، محسن بنگر و … تا آستانه کسب توپ طلای آسیا پیش رفتند اما موفق به این کار نشدند. در طول تاریخ علی کریمی، علی دایی، مهدی مهدوی کیا و خداداد عزیزی جایزه بهترین بازیکن آسیا را به دست آوردند.
خبر فوریخبر فوری11 ساعت قبل
رونالد کومان، سرمربی تیم ملی هلند احتمال هدایت بارسلونا در آینده را رد نکرد. رونالد کومان، سرمربی موفق تیم ملی هلند یکی از مهم‌ترین نامزدهای هدایت بارسلونا در فصل آینده است و اخیرا نیز فاش شد که بندی در قرارداد وی با فدراسیون فوتبال هلند وجود دارد که اجازه حضور رونالد کومان در نوکمپ را می‌دهد. اما این سرمربی باتجربه فعلا تمرکز خود را روی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ گذاشته و صحبت در مورد احتمال حضور در بارسلونا را به آینده موکول کرده است. رونالد کومان گفت: "پذیرش پست هدایت بارسلونا نیز یکی از احتمالاتی است که شاید در آینده رقم بخورد، اما ممکن است بعد از یورو ۲۰۲۰ این اتفاق رخ دهد. نمی دانم که آیا در آینده نیز در مورد احتمال در دست گرفتن هدایت بارسلونا صحبت خواهم کرد یا خیر، زیرا زمانیکه شما سرمربی تیم ملی هلند هستید، اینکه در مورد حضور در یک باشگاه صحبت کنید عجیب به نظر می‌رسد. "
خبر فوریخبر فوری12 ساعت قبل
مدافع رئال مادرید تاکید کرد که بارسلونا رقیب جدی این تیم در هر رقابتی است و به همین خاطر دوست ندارد که موفقیت این تیم را ببیند. دنی کارواخال یکی از بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار رئال مادرید به شمار می‌آید. امیدوارم که بارسلونا هم در لالیگا و هم در لیگ قهرمانان اروپا ناکام باشد چرا که آنها از شانس‌های اصلی قهرمانی هستند و همواره حریف بزرگی برای ما هستند. کارواخال ادامه داد: دوست دارم که بارسلونا در لالیگا ناکام باشد چرا که آنها حریف اصلی ما هستند. با این شرایطی که او دارد بسیار بعید است که در رئال مادرید بماند و باید منتظر جدایی او بود.
برترین‌هابرترین‌ها14 ساعت قبل
قرار بود دیدار بین دو تیم بارسلونا و رئال مادرید روز ۲۶ اکتبر انجام شود اما به دلیل نا آرامی‌های موجود در شهر بارسلونا این دیدار به تعویق افتاد. بر این اساس بارسلونا چهار روز قبل از دیدار ال کلاسیکو از ساعت ۱۶ مهمان رئال سوسیداد خواهد بود. فردای این بازی اما رئال مادرید از ساعت ۲۱ در ورزشگاه مستایا به مصاف والنسیا خواهد رفت. این برنامه نشان می‌دهد که رئال مادرید حدود ۲۹ ساعت کمتر از بارسلونا برای دیدار الکلاسیکو استراحت خواهد کرد. با توجه به این مسائل اصلا بعید نیست که رئال مادرید برای زودتر برگزار شدن بازی اش مقابل والنسیا درخواستی را ارائه دهد.
طرفداریطرفداری14 ساعت قبل
طرفداری- در حالی که پرونده نقض فیرپلی مالی توسط منچسترسیتی همچنان در جریان است، گزارش‌ها حکایت از عدم محرومیت این باشگاه از حضور در لیگ قهرمانان اروپا دارند. به گزارش دیلی میل، انتشار مطالبی در اشپیگل در مورد تخلف مالی منچسترسیتی، احتمال محرومیت این باشگاه از مهم‌ترین رقابت باشگاهی را مطرح کرده بود ولی ظاهرا سیتیزن‌ها فقط به پرداخت جریمه نقدی محکوم خواهند شد. در آن گزارش آمده بود که منچسترسیتی تلاش کرده است با قراردادهای جعلی مرتبط با اسپانسرینگ، فیرپلی مالی یوفا را دور بزند. بر اساس قانون فعلی یوفا، باشگاه‌ها برای جذب بازیکنان و پرداخت دستمزد آن‌ها، باید از درآمدهای خود استفاده کنند و مالکان باشگاه نمی‌توانند مبلغ زیادی از سرمایه شخصی خود را به این کار اختصاص بدهند. شایان ذکر است که حکم نهایی در مورد پرونده منچسترسیتی، ماه آینده میلادی اعلام خواهد شد.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
به نظر می‌رسد بارسلونا دیگر علاقه‌ای به جذب ارلینگ هالند، مهاجم آینده دار سالزبورگ ندارد. در حال حاضر تیم هایی چون رئال مادرید، ناپولی و منچستر یونایتد خواهان جذب ارلینگ هالند هستند، اما وی تا سال ۲۰۲۳ با سالزبورگ قرارداد دارد و به نظر نمی‌رسد بند آزادسازی در قرارداد وی وجود داشته باشد. اما به هر حال پروسه خرید یک مهاجم نوک اولویت اول بارسلونا برای تابستان سال بعد خواهد بود. لوییس سوارز، مهاجم ثابت بارسا ۳۴ ساله است و آبی اناری‌ها قصد دارند یک مهاجم جانشین برای او در سالهای آینده جذب کنند. اما در حال حاضر به نظر می‌رسد پروسه انتقال ارلینگ هالند منتفی باشد و احتمالا نوکمپ مقصد این ستاره آینده دار نخواهد بود.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
داوید ویا، ستاره سابق تیم ملی اسپانیا و باشگاه بارسلونا، در مصاحبه‌ای جالب از بهترین گل و لحظه دوران فوتبالش رونمایی کرد. این بازیکن در ۹۸ بازی برای تیم ملی اسپانیا ۵۹ گل به ثمر رساند. این مهاجم سابق تیم ملی اسپانیا حالا مصاحبه جالبی پیرامون مسائل مختلف انجام داده است. بهترین لحظه فوتبالی؟ بدون هیچ شک و تردیدی بهترین لحظه دوران فوتبال من قهرمانی در جام جهانی با تیم ملی اسپانیا بود. بهترین گل دوران فوتبال؟ قطعا بهترین گل دوران فوتبال من گلزنی در فینال لیگ قهرمانان اروپا با لباس بارسلونا و مقابل منچستر یونایتد بود.
طرفداریطرفداری14 ساعت قبل
طرفداری- علاقه جدی اینتر به اولیویه ژیرو باعث شده نراتزوری به زودی مذاکرات با چلسی برای جذب او را آغاز کند. اینتر در هفته‌های اخیر با نمایندگان ژیرو در تماس بوده و چراغ سبز برای انتقال به ایتالیا توسط او نشان داده شده است و افعی‌ها به زودی با چلسی نیز تماس خواهند گرفت. از قرارداد مهاجم سابق آرسنال با چلسی فقط ۶ ماه زمان باقی مانده و به همین دلیل هزینه جذب او نباید از ۶-۷ میلیون یورو فراتر برود. با این حال مشکل اینتر برای جذب این بازیکن ۳۳ ساله دستمزد حدود ۸ میلیون یورویی اوست اما نراتزوری می‌تواند با پیشنهاد قراردادی ۱۸ ماهه، چنین رقمی را در این مدت به او بپردازد. در صورت نهایی شدن این انتقال، کونته قصد دارد از ژیرو و لوکاکو به صورت چرخشی استفاده کند.
طرفداریطرفداری14 ساعت قبل
به گزارش سایت گل، کورتوا که در ابتدای فصل ۲۰-۲۰۱۹ از ۱۴ شوت در چارچوب ۹ گل دریافت کرد، فشار زیادی را حس می‌کرد. وی به تازگی به خبرنگاران گفت: به رسانه‌ها توجهی ندارم و فقط به حرف مربی و هم تیمی‌هایم گوش می‌کنم. یکی از بهترین دروازه‌بان‌های دنیا هستم و گاهی به همین خاطر مرا مورد انتقاد قرار می‌دهند. در سطح خوبی بازی می‌کنم. او در مسابقه بعدی بیرون نشست و سپس در جریان شکست ۱-۰ رئال مادرید مقابل مایورکا به ترکیب تیمش برگشت.
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
ستاره فرانسوی رئال مادرید با درخشش در دیدارهای اخیر تیمش توانست عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر را به دست آورد. بنزما با درخششی که در دیدارهای اخیر تیمش داشته است توانست عنوان بهترین بازیکن ماه را در رئال مادرید به دست آورد. رئال مادرید بهترین باشگاه جهان است و افتخار بزرگی برای من است که این عنوان را به دست آورم. وقتی تیم گل نمی‌خورد یعنی اینکه خوب بازی می‌کنیم. رئال مادرید در ۵ دیدار اخیر خود توانسته دروازه‌اش را بسته نگه دارد.
طرفداریطرفداری15 ساعت قبل
طرفداری- در نظر ویلیان، نه کریستیانو رونالدو و نه لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال نیستند بلکه این عنوان می‌رسد به هموطن او: رونالدینیو. ویلیان در ستایش از بازیکن سابق تیم ملی برزیل گفته است: رونالدینیو بهترین بازیکن تاریخ بود؛ بهتر از مسی و رونالدو. او شگفت انگیز بازی می‌کرد و گل هم می‌زد. رونالدینیو در سال ۲۰۰۵ با دریافت توپ طلا، مزد زحماتش را گرفت و ویلیان اعتقاد دارد اگر او در نیوکمپ می‌ماند، به افتخارات فردی بیشتری هم دست می‌یافت. وینگر چلسی هم اکنون در اردوی تیم برزیل برای رویارویی با آرژانتین در دیداری دوستانه آماده می‌شود و البته از اهمیت ساکت نگه داشتن مسی درون زمین هم مطلع است.
طرفداریطرفداری15 ساعت قبل
طرفداری- دژان لوورن در ۵ بازی اخیر لیورپول در لیگ برتر انگلستان در ترکیب ابتدایی تیم حضور داشته و با عملکرد خوب خود در جریان برد ۳-۱ لیورپول مقابل منچسترسیتی، دوباره همه را تحت تاثیر قرار داده است. به گزارش وبسایت رسمی لیورپول، در شرایطی که جوئل ماتیپ در کنار ویرجیل فن دایک، زوج عالی و همیشگی لیورپول در خط دفاع را تشکیل می‌دادند و تیم نیز در فرم بسیار خوبی بود، لوورن چاره‌ای جز صبر کردن برای یافتن فرصتی برای حضور در ترکیب اصلی تیم نداشت. اما با مصدومیت جوئل ماتیپ و حضور دوباره در ترکیب اصلی لیورپول، لوورن معتقد است که وضعیت خود او در تیم، بهتر از اوایل فصل شده است. او در مصاحبه‌ای در این باره گفت: البته که برگشتن به ترکیب اصلی و بازی کردن در اکثر بازی‌ها به عنوان بخشی از تیم لیورپول، از آنجایی که از لحاظ شخصی، در ابتدای فصل وضعیت مناسبی در تیم نداشتم، برایم بسیار خوب بوده است. نتایج این فصل تیم بسیار عالی و باورنکردنی بوده است و در این شرایط، تصمیم سرمربی مبنی بر اینکه تغییری در ترکیب برنده ایجاد نشود، کاملا قابل فهم می‌باشد.
روزنوروزنو17 ساعت قبل
او درباره استقلال و بازی پیش روی تیم ملی با ما همکلام شد. * درباره تیم ملی و بازی با عراق حرفی نمی‌زنید؟ شما در یک تورنمنت دو بار با عراق بازی کردید. * درباره آن دو بازی حرف می‌زنید؟ ما تازه رسیده بودیم که باید با عراق بازی می‌کردیم. آن تیم ملی عراق همان تیمی بود که مدتی بعد در جام ملت‌های آسیا قهرمان شد. امیدوارم در نهایت هر اتفاقی می‌افتد به سود تیم ملی باشد.
فوتبالیفوتبالی17 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی – ویلیان، بازیکن چلسی و برزیل گفته که اسطوره‌اش رونالدینیو است. این مهاجم گفته که رونالدینیو بازیکنی بهتر از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی بوده است. او می‌گوید: «رونالدینیو بهترین بازیکن دنیا بود. مسی و رونالدو گل می‌زنند اما کاری که رونی می‌کرد باورنکردنی بود. او سپس به بارسلونا پیوست که در آن تیم همه جام‌ها را فتح کرد و بهترین بازیکن دنیا شد.
ایلناایلنا18 ساعت قبل
سرمربی ذوب آهن قبول کرده مشروط به کسب ۱۲ امتیاز از ۵ بازی روی نیمکت این تیم باقی بماند. به گزارش ایلنا، روز ۱۲ خرداد احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب آهن در مصاحبه با سایت باشگاه در خصوص تمدید قرارداد با سرمربی تیمش اینطور گفته بود: «با توجه به رضایت مجموعه باشگاه و شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و هواداران از عملکرد منصوریان، باشگاه ذوب پس از برگزاری دو جلسه هیأت مدیره با حضور مدیرعامل باشگاه و ایشان، قرارداد خود با علیرضا منصوریان را به مدت یکسال دیگر تمدید کرد. امیدواریم با روند خوب و رو به رشد تیم فوتبال ذوب‌آهن، باشگاه و این مربی ارزنده بتوانند سال‌های متمادی با هم همکاری داشته باشند. امیدواریم همه بتوانیم با همکاری و همدلی تیمی قوی و در شأن ذوب آهن و ایران برای حضور شایسته در فصل آینده و لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم.» منصوریان آن روزها با ذوب‌آهن فوق‌العاده نتیجه گرفته بود. چند ایده من و چند ایده هیأت مدیره دارد که به واسطه آن بحران را رفع می‌کنیم.
فوتبالیفوتبالی19 ساعت قبل
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: آقایانی که فقط هیاهو می‌کنند بدانند کل بودجه تیم فوتبال سپاهان ۵۰ میلیارد تومان است نه قرارداد شش بازیکن! مسعود تابش در گفتگو با خبرنگار سایت فوتبالی در خصوص واکنش مسئولان پرسپولیس به صحبت هایش که عنوان کرده بود «شش بازیکن پرسپولیس بالای ۵۰ میلیارد توامن قرارداد بسته‌اند» اظهار داشت: اهل کری خوانی نیستم. درباره رقم قرارداد بازیکنانمان نیز صحبت کرده است. تابش درباره میزان بودجه سپاهان برای فصل جاری به فوتبالی گفت: هشتاد تیم ورزشی را اداره می‌کنیم و بودجه باشگاه صرف تمام این تیم‌ها در رشته‌های مختلف می‌شود. تابش درباره بیانیه‌های متوالی باشگاه پرسپولیس پس از صحبت‌های او اذعان داشت: بگذارید هر چه می‌خواهند بگویند و تهدید کنند.
همشهریهمشهری19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، سیدورف که در سفری تفریحی به ایران آمده بود، پیش از ترک تهران مقابل دوربین سازندگان فوتبال ۱۲۰ نشست و در آن از زندگی شخصی و دوران حضور حرفه‌ای در دنیای فوتبال گفت. سیدورف ۴۳ ساله در ۶۴۰ بازی باشگاهی ۱۰۰ گل زد و ۱۱ گل ملی هم در کارنامه دارد. شاید بزرگ‌ترین حسرت فوتبالی این بازیکن دوست‌داشتنی نداشتن حتی یک افتخار با تیم ملی هلند باشد. هر چند خودش هم در دوران سرمربیگری در میلان و تیم ملی کامرون به افتخاری نرسید. سیدورف در مدت حضور در تهران با برخی چهره‌های فوتبالی از جمله علی دایی دیدار کرد.
طرفداریطرفداری20 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، هیاهوی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا کم‌کم در حال آغاز شدن است. البته بدیهی است با توجه به اهمیت این مسابقات، قرارداد منعقد شده با آن اسپانسر کاملا ویژه خواهد بود. لباس دردسرسازاما یکی از مهم‌ترین ماجرا‌های استقلال در لیگ قهرمانان، بحث لباس حسین حسینی است. این مسئله شاید در مسابقات داخلی قابل حل باشد، ولی حکایت آن در لیگ قهرمانان متفاوت بوده و ظاهرا استقلال باید تدبیری دیگر برای آن اتخاذ کند. ماجرای دستکش‌هاعلاوه بر پیراهن، دستکش‌های حسینی (و به طور کلی هر کس که درون دروازه استقلال قرار بگیرد) هم جزو مواردی است که کمیته مسابقات لیگ قهرمانان خیلی روی آن حساس است.
خبر فوریخبر فوری20 ساعت قبل
هیاهوی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا کم‌کم در حال آغاز شدن است. البته بدیهی است با توجه به اهمیت این مسابقات، قرارداد منعقد شده با آن اسپانسر کاملا ویژه خواهد بود. لباس دردسرسازاما یکی از مهم‌ترین ماجرا‌های استقلال در لیگ قهرمانان، بحث لباس حسین حسینی است. این مسئله شاید در مسابقات داخلی قابل حل باشد، ولی حکایت آن در لیگ قهرمانان متفاوت بوده و ظاهرا استقلال باید تدبیری دیگر برای آن اتخاذ کند. ماجرای دستکش‌هاعلاوه بر پیراهن، دستکش‌های حسینی (و به طور کلی هر کس که درون دروازه استقلال قرار بگیرد) هم جزو مواردی است که کمیته مسابقات لیگ قهرمانان خیلی روی آن حساس است.
طرفداریطرفداری20 ساعت قبل
طرفداری - داوید ویا از لوییس آراگونس به عنوان کسی که بیشترین تاثیر را در فوتبال او داشته نام برد. ال گواخه به عنوان یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال اسپانیا پس از درخشش در لباس والنسیا، بارسلونا و اتلتیکو مادرید، به MLS و سپس لیگ ژاپن رفت و اخیرا هم اعلام کرد که در پایان همین فصل، کفش‌هایش را خواهد آویخت. به گزارش مارکا، مهاجم فعلی ویسل کوبه ژاپن می‌گوید: خداحافظی داوید ویا از دنیای فوتبال؟ همواره به ایده بازگشت به اسپورتینگ خیخون فکر می‌کردم ولی همان موقع که اسپانیا را ترک کردم، می‌دانستم دیگر در اروپا بازی نخواهم کرد. بهترین لحظات دوران فوتبالم بدون هیچ شکی فینال جام جهانی ۲۰۱۰ بود. از کودکی رویایم این بود که ببینم یک فوتبالیست اسپانیایی جام قهرمانی جهان را بالای سر می‌برد و خوش شانس بودم که خودم به این مهم دست یافتم.

۱۰ فوتبالیستی که هم در بارسلونا بازی کردند هم در رئال‌مادرید!

6+
خبر فوریخبر فوری20 ساعت قبل
ورزش۳ورزش۳21 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، قرار بود دیدار بین دو تیم بارسلونا و رئال مادرید روز ۲۶ اکتبر انجام شود اما به دلیل نا آرامی‌های موجود در شهر بارسلونا این دیدار به تعویق افتاد. دیروز اما لالیگا تاریخ جدید برگزاری دیدار ال‌کلاسیکو را اعلام کرد؛ بر این اساس دو تیم بارسلونا و رئال مادرید روز چهارشنبه ۱۸ دسامبر در ورزشگاه نیوکمپ و از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. فردای این بازی اما رئال مادرید از ساعت ۲۱ در ورزشگاه مستایا به مصاف والنسیا خواهد رفت. این برنامه نشان می‌دهد که رئال مادرید حدود ۲۹ ساعت کمتر از بارسلونا برای دیدار الکلاسیکو استراحت خواهد کرد. با توجه به این مسائل اصلا بعید نیست که رئال مادرید برای زودتر برگزار شدن بازی اش مقابل والنسیا درخواستی را ارائه دهد.

به انتهای لیست رسیدید

لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان اروپا (به انگلیسی: UEFA Champions League) (که معمولاً با نام لیگ قهرمانان لیگ یا گذشته با نام جام باشگاه‌های اروپا شناخته می‌شود) مجموعه‌ای از مسابقات فوتبال باشگاهی فصلی است که توسط یوفا تشکیل شده و از ۱۹۵۵ برای موفق‌ترین باشگاه‌های فوتبال اروپا برگزار می‌شود. جایزه این رقابت‌ها، جام قهرمانی باشگاه‌های اروپا، معتبرترین جام باشگاهی در جهان ورزش است. تا سال ۱۹۹۲ این لیگ با نام جام قهرمانی باشگاه‌های اروپا نامیده می‌شد. لیگ قهرمانان اروپا با اعتباری که دارد، از رقابت‌های لیگ اروپا (جام یوفا سابق) و جام برندگان جام اروپا (که دیگر برگزار نمی‌شود) معتبرتر است. این مسابقات از دو دور تشکیل شده‌است. (دور مقدماتی (گروهی) و دور حذفی) این مسابقات در قالب ۸ گروه ۴ تیمی برگزار می‌شود که از هر گروه ۲ تیم به دور حذفی راه پیدا می‌کنند. قهرمان لیگ قهرمانان اروپا به مصاف قهرمان باشگاه‌های قاره‌های دیگر در جام باشگاه‌های جهان خواهد رفت و هم چنین به مصاف قهرمان لیگ اروپا (جام یوفا سابق) در سوپر جام اروپا خواهد رفت. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار لیگ قهرمانا اروپا را می‌خوانید... ویکی‌پدیا