آخرین و مهم‌ترین اخبار لیگ قهرمانان اروپا
لیگ قهرمانان اروپا

اخبار « لیگ قهرمانان اروپا »

الفالف17 دقیقه قبل
به بهانه صحبت‌های زین الدین زیدان مبنی بر خروج گرت بیل از رئال، عملکرد این ستاره ولزی به تصویر کشیده شده است. گروه ورزشی الف، ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۲۵ ۳۹۸۰۴۳۰۱۵۹به گزارش فارس، داستان رئال مادرید و گرت بیل به خط پایانی رسیده و تمام تلاش‌ها برای ماندن ستاره ولزی بی نتیجه ماند و زیدان رسما خبر از خروج ستاره ولزی از رئال را داد. امیدواریم زودتر بیل رئال را ترک کند. به بهانه این اظهارات و خروج گرت بیل، عملکرد این ستاره ولزی در رئال مادرید منتشر شده است. وی ۲۳۱ بازی برای رئال انجام داد، ۱۰۲ گل به ثمر رساند و ۶۵ پاس گل برای هم‌تیمی‌های خود مهیا کرد.
روزنوروزنو20 دقیقه قبل
محمد انصاری یکی از بازیکنان محبوب پرسپولیس به حساب می‌آید که با سپری کردن مصدومیتی سخت و بعد از مدت‌ها دوری از میادین سرانجام در دیدار با امیدها به میدان رفت تا نشان دهد این مصدومیت را پشت سر گذاشته است. اکنون انصاری برای حضور در جمع سرخ‌پوشان نیز ابراز آمادگی کرد. انصاری عنوان داشت اکنون کاملا آماده است و می‌خواهد با حضور در ترکیب پرسپولیس این آمادگی را نشان دهد. انصاری در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا از ناحیه رباط صلیبی زانو مصدوم شد که با پشت سر گذاشتن این مصدومیت امیدوار است با حضور پر رنگ در تمرینات پرسپولیس به یکی از بازیکنان ثابت این تیم بدل شود.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱21 دقیقه قبل
اختصاصی | مدیران استقلال قصد دارند هافبک نیجریه‌ای را جایگزین یاندا پاتوسی کنند. ورزش ۱۱ - بعد از جدایی آیاندا پاتوسی از استقلال تهران حضور یک هافبک طراح و پلی‌میکر در میانۀ میدان برای جانشینی پاتوسی به دغدغۀ اصلی هواداران و مدیران این تیم پرطرفدار بدل شده است. از همین‌رو استقلالی‌ها لوکمن هارونای نیجریه‌ای را مدنظر دارند. هارونای ۲۸ساله در تیم‌های بزرگی مانند موناکو و دیناموکیف توپ زده است و از تجربۀ بالای خود برای کمک به استقلال استفاده خواهد کرد. گلر جنجالی فوتبال ایران در آستانه پیوستن به استقلالفوری؛ استقلال از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌شود!
فارسفارس41 دقیقه قبل
به بهانه صحبت‌های زین الدین زیدان مبنی بر خروج گرت بیل از رئال، عملکرد این ستاره ولزی به تصویر کشیده شده است. به گزارش خبرگزاری فارس، داستان رئال مادرید و گرت بیل به خط پایانی رسیده و تمام تلاش‌ها برای ماندن ستاره ولزی بی نتیجه ماند و زیدان رسما خبر از خروج ستاره ولزی از رئال را داد. امیدواریم زودتر بیل رئال را ترک کند. به بهانه این اظهارات و خروج گرت بیل، عملکرد این ستاره ولزی در رئال مادرید منتشر شده است. وی ۲۳۱ بازی برای رئال انجام داد، ۱۰۲ گل به ثمر رساند و ۶۵ پاس گل برای هم‌تیمی‌های خود مهیا کرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴48 دقیقه قبل
ساعت ۲۴-تیم فوتبال استقلال تهران در صورت پرداخت نشدن بدهی اش فصل آینده از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌شود. فیفا به تازگی تعهد داد از محل مطالبات باشگاه استقلال در این نهاد مطالبات پروپچیچ را پرداخت کند تا از این طریق بحث محرومیت این باشگاه از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی منتفی شود. با وجود اینکه پرونده این بازیکن کروات با خیر و خوشی برای آبی پوشان پایتخت به اتمام رسید، اما مدیران باشگاه استقلال با دغدغه بسیار بزرگی در ماههای آتی مواجه خواهند بود و آن هم میزان بدهیهای باشگاه است. فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در ماههای اخیر به شدت روی شفافیت مالی باشگاهها و تسویه بدهی آن‌ها برای دریافت مجوز حرفهای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرده است و در صورتی که باشگاهها تکلیف بدهی خود را مشخص نکنند، احتمال دارد فصل آینده از حضور در این رقابت‌ها محروم شوند. داریوش مصطفوی، رئیس سابق فدراسیون فوتبال که به تازگی با حکم مهدی تاج به عنوان رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفهای سازمان لیگ انتخاب شده است، درباره شرایط استقلال گفت: «آن‌گونه که ما اطلاع داریم فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه استقلال تهران اولتیماتوم دادهاند تا پایان شهریور بیش از ۳۵ میلیارد بدهیاش را تسویه کند در غیر این صورت به احتمال فراوان از حضور در رقابت‌های فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌شود.» حال باید دید آیا باشگاه استقلال میتواند تا آن زمان این بدهی سنگین را پرداخت یا دست کم مطالبات طلبکاران را تعیین تکلیف کند یا اینکه شاگردان آندرهآ استراماچونی با ناتوانی مدیران باشگاه در تسویه یا تعیین تکلیف این بدهی سنگین، فصل آینده فرصت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست می‌دهند.
الفالف52 دقیقه قبل
گروه ورزشی الف، ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۵۰ ۳۹۸۰۴۳۰۱۵۰به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به تازگی تعهد داد از محل مطالبات باشگاهاستقلال در این نهاد مطالبات پروپیچ را پرداخت کند تا از این طریق بحث محرومیت این باشگاه از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی منتفی شود. با وجود اینکه پرونده این بازیکن کروات با خیر و خوشی برای آبی پوشان پایتخت به اتمام رسید اما مدیران باشگاه استقلال با دغدغه بسیار بزرگی در ماه‌های آتی مواجه خواهند بود و آن هم میزان بدهی‌های باشگاه است. فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در ماه‌های اخیر به شدت روی شفافیت مالی باشگاه‌ها و تسویه بدهی آنها برای دریافت مجوز حرفه‌ای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرده است و در صورتی که باشگاه‌ها تکلیف بدهی خود را مشخص نکنند احتمال دارد فصل آینده از حضور در این رقابت‌ها محروم شوند. داریوش مصطفوی، رئیس سابق فدراسیون فوتبال که به تازگی با حکم مهدی تاج به عنوان رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ انتخاب شده است بیان کرد: آنگونه که ما اطلاع داریم فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه استقلال تهران اولتیماتوم داده‌اند تا پایان شهریور بیش از ۳۵ میلیارد بدهی اش را تسویه کند در غیر این صورت به احتمال فراوان از حضور در رقابت‌های فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌شود. حال باید دید آیا باشگاه استقلال می‌تواند تا آن زمان این بدهی سنگین را پرداخت یا دست کم مطالبات طلبکاران را تعیین تکلیف کند یا اینکه شاگردان آندره آ استراماچونی با ناتوانی مدیران باشگاه در تسویه یا تعیین تکلیف این بدهی سنگین، فصل آینده فرصت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست می‌دهند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ساعت قبل
ساعت ۲۴-مدیر برنامه گرت بیل به اظهارات سرمربی رئال مادرید واکنش نشان داد. بامداد امروز و بعد از شکست رئال مادرید مقابل بایرن مونیخ، زیدان در کنفرانس خبری از تمایلش برای جدایی بیل خبر داد و حالا ایجنت بیل در مصاحبه با ESPN به حرف‌های زیدان واکنش نشان داده و صحبت‌های او را «شرم‌آور» خوانده. جاناتان بارنت درباره صحبت‌های زیدان گفت: «صحبت‌های زیدان در مورد کسی که کارهای زیادی برای رئال انجام داده شرم‌آور است. اگر بیل تصمیم به ترک رئال بگیرد تنها به این خاطر است که چنین کاری به نفعش بوده، نه اینکه زیدان او را مجبور ساخته. خبر جدیدی درمورد آینده بیل وجود ندارد.» بیل در طی شش فصلی که برای رئال مادرید بازی کرده، چهار بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده و یک بار هم به مقام قهرمانی لالیگا رسیده.
جام نیوزجام نیوز1 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، طبق اعلام داریوش مصطفوی رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال، باشگاه استقلال تهران در صورت پرداخت نکردن بیش از ۳۵ میلیارد بدهی‌اش تا پایان شهریور احتمالا از حضور در رقابت‌های فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌شود تا این خبر پس از به پایان رسیدن ماجرای پیچیدۀ پروپییچ، شوکی تازه را به آبی‌ها وارد کند. باشگاه استقلال تهران هنوز رسما واکنشی را به این مسئله نشان نداده است و مشخص نیست که تصمیم باشگاه استقلال در قبال این موضوع چه خواهد بود، چرا که آنها به تازگی با هزینه‌ای هنگفت از خطر جدی محرومیت عبور کرده‌اند.
وانانیوزوانانیوز1 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، فیفا به تازگی تعهد داد از محل مطالبات باشگاه استقلال در این نهاد مطالبات پروپچیچ را پرداخت کند تا از این طریق بحث محرومیت این باشگاه از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی منتفی شود. با وجود اینکه پرونده این بازیکن کروات با خیر و خوشی برای آبی پوشان پایتخت به اتمام رسید، اما مدیران باشگاه استقلال با دغدغه بسیار بزرگی در ماههای آتی مواجه خواهند بود و آن هم میزان بدهیهای باشگاه است. فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در ماههای اخیر به شدت روی شفافیت مالی باشگاهها و تسویه بدهی آن‌ها برای دریافت مجوز حرفهای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرده است و در صورتی که باشگاهها تکلیف بدهی خود را مشخص نکنند، احتمال دارد فصل آینده از حضور در این رقابت‌ها محروم شوند. داریوش مصطفوی، رئیس سابق فدراسیون فوتبال که به تازگی با حکم مهدی تاج به عنوان رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفهای سازمان لیگ انتخاب شده است، درباره شرایط استقلال گفت: «آن‌گونه که ما اطلاع داریم فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه استقلال تهران اولتیماتوم دادهاند تا پایان شهریور بیش از ۳۵ میلیارد بدهیاش را تسویه کند در غیر این صورت به احتمال فراوان از حضور در رقابت‌های فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌شود.» حال باید دید آیا باشگاه استقلال میتواند تا آن زمان این بدهی سنگین را پرداخت یا دست کم مطالبات طلبکاران را تعیین تکلیف کند یا اینکه شاگردان آندرهآ استراماچونی با ناتوانی مدیران باشگاه در تسویه یا تعیین تکلیف این بدهی سنگین، فصل آینده فرصت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست می‌دهند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
به گزارش مشرق، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به تازگی تعهد داد از محل مطالبات باشگاه استقلال در این نهاد مطالبات پروپیچ را پرداخت کند تا از این طریق بحث محرومیت این باشگاه از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی منتفی شود. با وجود اینکه پرونده این بازیکن کروات با خیر و خوشی برای آبی پوشان پایتخت به اتمام رسید اما مدیران باشگاه استقلال با دغدغه بسیار بزرگی در ماه‌های آتی مواجه خواهند بود و آن هم میزان بدهی‌های باشگاه است. فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در ماه‌های اخیر به شدت روی شفافیت مالی باشگاه‌ها و تسویه بدهی آنها برای دریافت مجوز حرفه‌ای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرده است و در صورتی که باشگاه‌ها تکلیف بدهی خود را مشخص نکنند احتمال دارد فصل آینده از حضور در این رقابت‌ها محروم شوند. داریوش مصطفوی، رئیس سابق فدراسیون فوتبال که به تازگی با حکم مهدی تاج به عنوان رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ انتخاب شده است بیان کرد: آنگونه که ما اطلاع داریم فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه استقلال تهران اولتیماتوم داده‌اند تا پایان شهریور بیش از ۳۵ میلیارد بدهی اش را تسویه کند در غیر این صورت به احتمال فراوان از حضور در رقابت‌های فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌شود. حال باید دید آیا باشگاه استقلال می‌تواند تا آن زمان این بدهی سنگین را پرداخت یا دست کم مطالبات طلبکاران را تعیین تکلیف کند یا اینکه شاگردان آندره آ استراماچونی با ناتوانی مدیران باشگاه در تسویه یا تعیین تکلیف این بدهی سنگین، فصل آینده فرصت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست می‌دهند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
فیفا به تازگی تعهد داد از محل مطالبات باشگاه استقلال در این نهاد مطالبات پروپچیچ را پرداخت کند تا از این طریق بحث محرومیت این باشگاه از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی منتفی شود. با وجود اینکه پرونده این بازیکن کروات با خیر و خوشی برای آبی پوشان پایتخت به اتمام رسید، اما مدیران باشگاه استقلال با دغدغه بسیار بزرگی در ماههای آتی مواجه خواهند بود و آن هم میزان بدهیهای باشگاه است. فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در ماههای اخیر به شدت روی شفافیت مالی باشگاهها و تسویه بدهی آن‌ها برای دریافت مجوز حرفهای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرده است و در صورتی که باشگاهها تکلیف بدهی خود را مشخص نکنند، احتمال دارد فصل آینده از حضور در این رقابت‌ها محروم شوند. داریوش مصطفوی، رئیس سابق فدراسیون فوتبال که به تازگی با حکم مهدی تاج به عنوان رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفهای سازمان لیگ انتخاب شده است، درباره شرایط استقلال گفت: «آن‌گونه که ما اطلاع داریم فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه استقلال تهران اولتیماتوم دادهاند تا پایان شهریور بیش از ۳۵ میلیارد بدهیاش را تسویه کند در غیر این صورت به احتمال فراوان از حضور در رقابت‌های فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌شود.» حال باید دید آیا باشگاه استقلال میتواند تا آن زمان این بدهی سنگین را پرداخت یا دست کم مطالبات طلبکاران را تعیین تکلیف کند یا اینکه شاگردان آندرهآ استراماچونی با ناتوانی مدیران باشگاه در تسویه یا تعیین تکلیف این بدهی سنگین، فصل آینده فرصت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست می‌دهند.
ایران ورزشیایران ورزشی1 ساعت قبل
قرارداد رضاییان با الشحانیه سال گذشته برای نیم فصل دوم بود و با حضور این بازیکن در اردوی پیش فصل تیمش به نظر می‌رسد او قراردادش را با این تیم قطری تمدید کرده است. بازگشت حسینی به تمرین گروهیسایت «dha» ترکیه خبر داد تیم ترابزون اسپور ترکیه روز شنبه به اتریش رسید تا اردوی تدارکاتی اتریش را برپا کند. عابدزاده مقابل لیلامیرعابدزاده در دومین بازی تدارکاتی ماریتیمو پرتغال در اردوی پیش فصل مقابل لیل فرانسه به میدان رفت. امیر در این بازی ۴۵ دقیقه در ترکیب ماریتیمو بازی کرد و مثل بازی تدارکاتی قبلی مقابل تیم ملی بحرین توانست دروازه تیمش را بسته نگه دارد. ماریتیمو فردا (دوشنبه) در یک بازی تدارکاتی دیگر به مصاف الدحیل قطر خواهد رفت.
طرفداریطرفداری1 ساعت قبل
طرفداری- هادی محمدی، مدافع میانی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد که اصلی‌ترین هدف این تیم در فصل پیش رو دستیابی به عنوان قهرمانی آسیاست. قطعا اضافه شدن بازیکنان سرباز قدرت تیم ما را بیشتر خواهد کرد، ولی متأسفانه آنها هنوز در پادگان هستند. نمی‌دانم این ماجرا تقصیر چه کسی است، ولی ما انتظار داشتیم که مشکل بازیکنان سرباز ما حل شود. ما می‌دانیم بازیکنان سرباز ذوب‌آهن چه شرایط سختی را تجربه می‌کنند و امیدواریم خیلی زود به تیم‌مان اضافه شوند. وی در پاسخ به این پرسش که «آیا ذوب‌آهن می‌تواند در فصل جدید مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشد؟»، تصریح کرد:

لحظات برتر یو اف سی ۲۳۶

تابناکتابناک1 ساعت قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
آنها دارند برای فوتبال در سیاست‌های کلانش فکر می‌کنند. حتی اساسنامه فدراسیون فوتبال طوری تدوین شده که راهی برای ورود اینها نیست. سرمربی تیم امید و دیگر رده‌ها هم همینطور چون نمی‌دانیم فلسفه‌مان چیست و حلقه ربط بین سرمربی تیم ملی و تیم امید و دیگر رده‌ها وجود ندارد. اولا می‌خواهم حساب بانکی کمیته آموزش از فدراسیون فوتبال جدا باشد یا مثلا من برای کمیته آموزش یک مجموعه می‌خواهم. با مربی تیم ملی یا فقط باشگاهی؟ - مجموعا.
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
قطعا اضافه شدن بازیکنان سرباز قدرت تیم ما را بیشتر خواهد کرد، ولی متأسفانه آنها هنوز در پادگان هستند. نمی‌دانم این ماجرا تقصیر چه کسی است، ولی ما انتظار داشتیم که مشکل بازیکنان سرباز ما حل شود. ما تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و یک رقابت ملی را در پیش داریم. ما می‌دانیم بازیکنان سرباز ذوب‌آهن چه شرایط سختی را تجربه می‌کنند و امیدواریم خیلی زود به تیم‌مان اضافه شوند. ما تا همین جا هم کار بزرگی انجام داده‌ایم، ولی هدف‌مان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌‌ ویرجیل فان دایک که با عملکرد خوب در این فصل عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر را به خود اختصاص داد و با قهرمانی در لیگ قهرمانان فصل خوب خود را تکمیل کرد یکی از نامزدهای اصلی دریافت توپ طلای فوتبال جهان در سال جاری است. او درباره شانس خود برای دریافت توپ طلا گفت: انکار نمی‌کنم که سال خوبی با لیورپول داشتم. با این حال پیشرفت تیم فوق العاده بوده است و خوشبختانه من فکر می‌کنم از زمانی که به تیم اضافه شدم پیشرفت خیلی خوبی داشته است و به تیمی مدعی در لیگ و اروپا تبدیل شده‌ایم. قهرمانی در لیگ قهرمانان تجربه فوق العاده‌ای بود. الان تمام تمرکز من روی این است که بتوانم آماده فصل جدید شوم و بتوانم حتی بهتر از فصل قبل کار کنم و به تیمم کمک کند تا بتواند به جام‌های زیادی دست یابد.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
محمد صلصالی، بازیکن پیشین تیم فوتبال ذوب‌آهن در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ذوب‌آهن باید هم از نظر اردو و هم از نظر جذب بازیکن خیلی بهتر از این‌ها عمل می‌کرد. او در مورد بازیکنان خارجی ذوب آهن هم گفت: بازیکن خارجی مثل هندوانه در بسته است. من قیمت این بازیکنان را نمی‌دانم اما با این قیمت ارز می‌شد برای جذب بازیکن داخلی و حتی ملی‌پوش با همین قیمت‌ها اقدام کرد. در این چند سال ذوب‌آهن بازیکن خارجی خوب نداشته است. مخالفتی با بازیکن خارجی ندارم به شرط اینکه شناخته شده باشد و کیفیت بیشتری از بازیکن ایرانی داشته باشد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ساعت قبل
اختصاصی | استقلال تهران با مشکلی بسیار بزرگ و سخت روبرو شده است. ورزش ۱۱ - طبق اعلام داریوش مصطفوی رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال، باشگاه استقلال تهران در صورت پرداخت نکردن بیش از ۳۵ میلیارد بدهی‌اش تا پایان شهریور احتمالا از حضور در رقابت‌های فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌شود تا این خبر پس از به پایان رسیدن ماجرای پیچیدۀ پروپییچ، شوکی تازه را به آبی‌ها وارد کند. بازیکنان استقلالباشگاه استقلال تهران هنوز رسما واکنشی را به این مسئله نشان نداده است و مشخص نیست که تصمیم باشگاه استقلال در قبال این موضوع چه خواهد بود، چرا که آنها به تازگی با هزینه‌ای هنگفت از خطر جدی محرومیت عبور کرده‌اند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بامداد امروز و بعد از شکست رئال مادرید مقابل بایرن مونیخ، زیدان در کنفرانس خبری از تمایلش برای جدایی بیل خبر داد و حالا ایجنت بیل در مصاحبه با ESPN به حرف‌های زیدان واکنش نشان داده و صحبت‌های او را «شرم‌آور» خوانده. جاناتان بارنت درباره صحبت‌های زیدان گفت: «صحبت‌های زیدان در مورد کسی که کارهای زیادی برای رئال انجام داده شرم‌آور است. اگر بیل تصمیم به ترک رئال بگیرد تنها به این خاطر است که چنین کاری به نفعش بوده، نه اینکه زیدان او را مجبور ساخته. خبر جدیدی درمورد آینده بیل وجود ندارد.» بیل در طی شش فصلی که برای رئال مادرید بازی کرده، چهار بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده و یک بار هم به مقام قهرمانی لالیگا رسیده.
نودنود2 ساعت قبل
با توجه به عدم اشراف نسل جدید علاقه‌مندان فوتبال به بازیکنان نسل گذشته، بزرگانی نظیر همایون بهزادی، حسین کلانی، و … در تیم منتخب تاریخ پرسپولیس قرار نگرفتند. جلال حسینی تنها بازیکن تیم رویایی تاریخ پرسپولیس است که در حال حاضر عضو این تیم هست. پرستاره‌ترین تیم تاریخ پرسپولیس: پرسپولیس ابتدای فصل ۱۳۷۵همیشه در محافل فوتبالی این بحث شکل می‌گیرد که کدام تیم در کدام در دوره از بازیکنان بهتری برخوردار بوده است. بر اساس این نظرسنجی، پرسپولیس ابتدای فصل ۱۳۷۵ پرستاره‌ترین تیم تاریخ پرسپولیس محسوب می‌شود. در مجموع استانکو پوکله پوویچ در مدت کمتر از ۲ فصل حضور خود در پرسپولیس بیشترین سهم را در تیم منتخب دارد و ۶ بازیکن تیم منتخب شاگرد این مربی بودند.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
مدافع هلندی لیورپول می‌گوید زمان آن رسیده که معیارها برای انتخاب بهترین بازیکن جهان تغییر کند. او درباره شانس خود برای دریافت توپ طلا گفت: انکار نمی‌کنم که سال خوبی با لیورپول داشتم. عملکردم در تیم خوب بود ولی من کنترل و تاثیری روی توپ طلا ندارم و این داوران و افراد تصمیم گیرنده هستند که برنده را انتخاب می‌کنند. می‌دانم که همیشه مهاجم‌ها و بازیکنان شماره ۱۰ و گلزن در این زمینه دیده می‌شوند و جایزه به آنها می‌رسد ولی وقتش رسیده که این اتفاق تغییر کند. قهرمانی در لیگ قهرمانان تجربه فوق العاده‌ای بود.
طرفداریطرفداری3 ساعت قبل
طرفداری - جاناتان بارنت به صحبت‌های زیدان درباره گرت بیل و خروج قریب الوقوع موکلش از رئال مادرید واکنش نشان داد. نقل و انتقالات رئال مادرید پس از صرف هزینه بالغ بر ۳۰۰ میلیون یورویی، حالا وارد فاز فروش‌ها شده است. گرت بیل از جمله بازیکنانی است که زیدان از روز اول اعلام کرد جایی در تیمش نخواهد داشت. به گزارش espn، بارنت می‌گوید: حرف‌های زیدان شرم آور است آن هم درباره بازیکنی که کارهای زیادی برای رئال مادرید انجام داده است. اگر هم زمانی قرار بر جدایی گرت شد، تنها به این خاطر است که منافع او تامین شده و هیچ ربطی به فشار زیدان نخواهد داشت.
طرفداریطرفداری3 ساعت قبل
اما امیدواری اصلی این است که ترکیب یوونتوس تا آن اندازه قدرتمند است که ساری بتواند با آن به موفقیت‌هایی برسد که بعضا در همان سطوح، در چلسی ناموفق بود. با در نظر گرفتن ترکیب قبلی تیم، به طور قابل توجهی این ترکیبی قدرتمند را در اختیار مائوریتسیو ساری قرار می‌دهد. میرالم پیانیچ، احتمالا «جورجینیو» مائوریتسیو ساری در یوونتوس باشد. این اتفاق نیافتاد و حالا مائوریتسیو ساری می‌تواند از مهارت‌های ریتمیک میرالم پیانیچ در میانه زمین و آدرین رابیو به عنوان مرد سوم خط میانی، بهره بگیرد. مشکل اصلی او این است که اگر او فصل آینده با یوونتوس فاتح لیگ قهرمانان اروپا نشود، برای او و یوونتوس یک ناکامی تلقی می‌شود.
فارسفارس3 ساعت قبل
ان‌شالله با حمایت هواداران پرسپولیس باز هم برای این تیم موفقیت‌ها تکرار می‌شوند و کالدرون می‌تواند برای پرسپولیس قهرمانی بیاورد. پیشکسوت پرسپولیس در خصوص یارگیری‌های این تیم اظهار داشت: اسکلت تیم از دست نرفته و بازیکنان خوب فصل گذشته حفظ شده‌اند. ضمن اینکه به اعتقاد من پرسپولیس به یک مهاجم ششدانگ نیاز دارد همانطور که خود کالدرون هم به آن اشاره کرده است. پوشیدن پیراهن پرسپولیس بزرگ گارانتی این نیست که شما برای همیشه در این تیم حضور داشته باشید. آقای عرب ممکن است فوتبالی نباشد اما باید با فوتبالی‌ها مشورت کند و مخصوصا به حرف هواداران گوش دهد.
طرفداریطرفداری4 ساعت قبل
طرفداری- میرالم پیانیچ، هافبک ۲۹ ساله یوونتوس می‌تواند نقشی محوری در تیم مائوریتزیو ساری داشته باشد. ارسال ۱۵۰ پاس در هر بازی هدفی است که می‌خواهم به آن برسم اما مهم نیست که تعداد پاس‌ها ۱۵۰ باشد یا ۱۲۰. با پاس‌های تک ضرب و روی زمین بازی خواهیم کرد و نمی‌توانم برای بازی کردن در تیم ساری صبر کنم. ساری مربی بزرگی است که قهرمان لیگ اروپا شده است و با کیفیتی که او دارد، بسیار لذت خواهیم برد. سخت کار می‌کنیم و شیوه کار ما نسبت به گذشته متفاوت است.
فوتبالیفوتبالی4 ساعت قبل
وبسایت رسمی فوتبالی- هادی محمدی، مدافع میانی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد که اصلی‌ترین هدف این تیم در فصل پیش رو دستیابی به عنوان قهرمانی آسیاست. نمی‌دانم این ماجرا تقصیر چه کسی است، ولی ما انتظار داشتیم که مشکل بازیکنان سرباز ما حل شود. ما تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و یک رقابت ملی را در پیش داریم. ما می‌دانیم بازیکنان سرباز ذوب‌آهن چه شرایط سختی را تجربه می‌کنند و امیدواریم خیلی زود به تیم‌مان اضافه شوند. ما تا همین جا هم کار بزرگی انجام داده‌ایم، ولی هدف‌مان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ از یک هفته قبل بار دیگر زمزمه‌های جدایی سردار آزمون و انتقال به فوتبال ایتالیا با ارائه پیشنهاد جدید از سوی باشگاه لاتزیو نقل محافل شد. این خبر در حالی مورد توجه رسانه‌های روس قرار گرفت که برخی از آنها ادعا کردند باشگاه ایتالیایی حاضر به پرداخت مبلغی در حدود ۲۵ میلیون یورو برای شکار ستاره ۲۴ ساله ایرانی شده است. در واکنش به این شایعات و اخبار سرگئی اورلوف مدیراجرایی باشگاه زنیت گفت: «تا آن جا که به ما و خود سردار ارتباط پیدا می‌کند هیچ تصمیمی دال بر جدایی وجود ندارد چون نه باشگاه نه خود سردار تمایلی به قطع همکاری آن هم در این مقطع ندارند از همین رو آزمون در زنیت باقی خواهد ماند تا بازی‌های خوب و درخشان خود را ادامه بدهد». اورلوف که با ایستگاه رادیویی Ekho Moskvy صحبت می‌کرد در ادامه به تمجید از ستاره ایرانی پرداخت و افزود: «سردار در نیم فصل گذشته ۱۲ بار در لیگ روسیه به میدان رفت و ۹ بار موفق به گلزنی شد از همین رو شک نداریم او می‌تواند در این فصل مدعی اول آقای گلی و موتور گلزنی زنیت در راه دفاع از عنوان قهرمانی اش باشد ضمن این که حضور در لیگ قهرمانان اروپا فرصتی طلایی برای او و ما محسوب می‌شود». منبع: ورزش سه
ایران ورزشیایران ورزشی5 ساعت قبل
آنها دارند برای فوتبال در سیاست‌های کلانش فکر می‌کنند. حتی اساسنامه فدراسیون فوتبال طوری تدوین شده که راهی برای ورود اینها نیست. اولا می‌خواهم حساب بانکی کمیته آموزش از فدراسیون فوتبال جدا باشد یا مثلا من برای کمیته آموزش یک مجموعه می‌خواهم. یعنی اگر پارسال به هر شکلی لیگ با ۱۶ تیم شروع شد و با ۱۶ تیم به پایان رسید ولی امسال معلوم نیست با ۱۶ تا شروع شود و بتواند با ۱۶ تا هم تمام کند. ---با مربی تیم ملی یا فقط باشگاهی؟ - مجموعا.

به انتهای لیست رسیدید

لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان اروپا (به انگلیسی: UEFA Champions League) (که معمولاً با نام لیگ قهرمانان لیگ یا گذشته با نام جام باشگاه‌های اروپا شناخته می‌شود) مجموعه‌ای از مسابقات فوتبال باشگاهی فصلی است که توسط یوفا تشکیل شده و از ۱۹۵۵ برای موفق‌ترین باشگاه‌های فوتبال اروپا برگزار می‌شود. جایزه این رقابت‌ها، جام قهرمانی باشگاه‌های اروپا، معتبرترین جام باشگاهی در جهان ورزش است. تا سال ۱۹۹۲ این لیگ با نام جام قهرمانی باشگاه‌های اروپا نامیده می‌شد. لیگ قهرمانان اروپا با اعتباری که دارد، از رقابت‌های لیگ اروپا (جام یوفا سابق) و جام برندگان جام اروپا (که دیگر برگزار نمی‌شود) معتبرتر است. این مسابقات از دو دور تشکیل شده‌است. (دور مقدماتی (گروهی) و دور حذفی) این مسابقات در قالب ۸ گروه ۴ تیمی برگزار می‌شود که از هر گروه ۲ تیم به دور حذفی راه پیدا می‌کنند. قهرمان لیگ قهرمانان اروپا به مصاف قهرمان باشگاه‌های قاره‌های دیگر در جام باشگاه‌های جهان خواهد رفت و هم چنین به مصاف قهرمان لیگ اروپا (جام یوفا سابق) در سوپر جام اروپا خواهد رفت. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار لیگ قهرمانا اروپا را می‌خوانید... ویکی‌پدیا