مائوریتزیو ساری

مائوریتزیو ساری

تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیران برنامه ماریو مانژوکیچ به قطر سفر کرده‌اند تا با مدیران باشگاه الریان قطر درباره انتقال این مهاجم کروات مذاکره کنند. آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که روند مذاکرات مانژوکیچ و یوونتوس متوقف شده و این در حالیست که نام در فهرست بازیکنان بانوی پیر برای حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا قرار نگرفته است. در همین حال طبق گزارش نشریه توتومرکاتووب ایتالیا، مانژو به پیشنهاد تیم الریان قطر چراغ سبز نشان داده است که به ازای هر فصل آن ۷٫۵ میلیون یورو حقوق می‌گیرد. با این حال در چند روز اخیر تردید‌هایی از سوی طرف قطری برای خرید بازیکن ۳۳ ساله یوونتوس به وجود آمده است که اصلی‌ترین دلیل آن ۱۰ میلیون یوروی درخواستی یوونتوس برای فروش مانژوکیچ است. به همین دلیل مدیران برنامه مانژوکیچ به قطر سفر کرده‌اند تا به صورت رودرومذاکره و زمینه انتقال او به قطر را فراهم کنند.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
مهاجم کروات تیم فوتبال یوونتوس آمادگی خود را برای پیوستن به تیم الریان قطر اعلام کرد اما هنوز یک مانع برای پیوستن او به این تیم وجود دارد. خبرگزاری تسنیم: مدیران برنامه ماریو مانژوکیچ به قطر سفر کرده‌اند تا با مدیران باشگاه الریان قطر درباره انتقال این مهاجم کروات مذاکره کنند. آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که روند مذاکرات مانژوکیچ و یوونتوس متوقف شده و این در حالیست که نام در فهرست بازیکنان بانوی پیر برای حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا قرار نگرفته است. در همین حال طبق گزارش نشریه توتومرکاتووب ایتالیا، مانژو به پیشنهاد تیم الریان قطر چراغ سبز نشان داده است که به ازای هر فصل آن ۷٫۵ میلیون یورو حقوق می‌گیرد. به همین دلیل مدیران برنامه مانژوکیچ به قطر سفر کرده‌اند تا به صورت رودرومذاکره و زمینه انتقال او به قطر را فراهم کنند.

جلد نشریات ورزشی امروز صبح اروپا (عکس)

3+
ورزش۳ورزش۳14 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری20 ساعت قبل
سرمربی تیم فوتبال یوونتوس گفت: همان طور که تیم می‌تواند رشد کند، رونالدو نیز قادر است بهبود یابد. او ماه آگوست به تیم اضافه شد اما قادر به بازی کردن و کمک به تیم است. برناردسکی هنوز با کیفیت اصلی خود بازی نکرده و تلاش می‌کنیم تا وضعیتش بهتر شود و رشد کند چون او بازیکنی با کیفیت بالاست. تخصص او در آینده بیشتر شبیه به یک هافبک خواهد بود تا مهاجم کاذب اما فعلا در خط حمله به او نیاز دارم. همان طور که تیم می‌تواند رشد کند، رونالدو نیز قادر است بهبود یابد.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی – مائوریتزیو ساری باور دارد که یوونتوس باید بیشتر روی دفاع خود کار کند تا دیگر بازی پیروز شده را از دست ندهد. سرمربی ایتالیایی یوونتوس پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت: " این بازی بسیار بهتر از بازی قبلی بود. فکر می‌کردیم بازی در اختیار ماست و همین مسئله باعث شد که این تساوی طعم تلخی برای ما داشته باشد. یوونتوس بارها در این ورزشگاه گل نزده بود و ما این بار دو گل زدیم. این ناامید کننده است چون گل‌های اتلتیکو روی موقعیت‌های قابل پیش بینی به ثمر رسیدند اما ما برای آنها آماده نبودیم.
طرفداریطرفداری2 روز قبل
مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس پس از بازی در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت: با وجود این نتیجه، هنوز به جنبه مثبت آن نگاه می‌کنم. این جاست که کلیشه یارگیری مستقیم مطرح می‌شود اما این از نظرم بی‌معنی است. اگر در کل سردرگم باشیم، در یارگیری مستقیم نیز چنین وضعیتی خواهیم داشت. همچنین دیده‌ام که یارگیری مستقیم در بسیاری از صحنه‌ها به پنالتی برای حریف از طریق VAR منجر می‌شود. روی دفاع در ضربات آزاد کار خواهیم کرد.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس که تیمش امشب در لیگ قهرمانان به مصاف اتلتیکو مادرید می‌رود گفت یووه باید راه‌حلی برای ترس غیرمنطقی از چمپیونزلیگ پیدا کند. درحالیکه یوونتوس امشب در اولین دیدار خود در مرحله گروهی چمپیونزلیگ در شهر مادرید به مصاف اتلتیکو می‌رود به شاگردانش هشدار داد که امسال برای درخشش در این رقابتها باید ترس غیرمنطقی از چمپیونزلیگ را کنار بگذارند. ساری در این باره به خبرنگاران گفت: " ما احساس نمی‌کنیم تحت فشار هستیم. ما باید با اراده مصمم به این رقابتها قدم بگذاریم ولی در عین حال فکر راحتی داشته باشیم. ما باید دوباره از فوتبال لذت ببریم و ترس غیرمنطقی را کنار بگذاریم".
نودنود3 روز قبل
در شب ثبت یک رکورد تاریخی برای جوان تیم سالزبورگ، لیورپول رکورد منفی میلان را تکرار کرد. به گزارش سایت نود، بیست و هشتمین دوره رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با ثبت کلی رکورد آغاز شد؛ از رکوردشکنی یک بازی گمنام سالزبورگ تا تداوم طلسم سوارس و کلوپ و رکورد منفی مدافع عنوان قهرمانی! تاریخ‌سازی آزموناولین گل این فصل لیگ قهرمانان توسط یک ایرانی به نام سردار آزمون و در هیبت بازیکن تیم زنیت وارد دروازه لیون شد تا او علاوه بر ثبت این افتخار به اولین آسیایی زننده اولین گل فصل در تاریخ لیگ قهرمانان تبدیل شود. تراشتگن در مرز ۶ و ۴تاکنون ۶ پنالتی توسط رقبا در مقابل مارک آندره تراشتگن در لیگ قهرمانان اروپا زده شده که ۴ پنالتی توسط این دروازه بان آلمانی بارسا مهار شده است. ویرانی مدافع عنوان قهرمانیلیورپول با تکرار شکست بازی فصل گذشته در زمین ناپولی به اولین تیم پس از میلان در فصل ۱۹۹۵-۱۹۹۴۵ تبدیل شد که به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در اولین بازی فصل بعد شکست می‌خورد.
فوتبالیفوتبالی3 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - مائوریتزیو ساری معتقد است که یوونتوس به فوبیای لیگ قهرمانان دچار شده و باید برای موفقیت در این فصل از این ترس عبور کند. به گزارش فوتبالی، یوونتوس چهارشنبه شب و در اولین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مصاف اتلتیکو مادرید خواهد رفت. قهرمان ایتالیا در فصل‌های گذشته ۸ قهرمانی سری آ را در کارنامه خود به ثبت رسانده اما پس از سال ۱۹۹۶ موفق به قهرمانی در لیگ قهرمانان نشده است. در حال حاضر من فوتبال ایتالیا را مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان نمی‌دانم همانطور که در ۲۰ سال گذشته موفق نبودیم. باید از فوتبال خودمان لذت ببریم و فوبیای لیگ قهرمانان را نداشته باشیم.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰، دیدار چلسی-والنسیا در لندن با پیروزی ۱-۰ تیم اسپانیایی خاتمه یافت. به نقل از اوپتا؛ پس از ۱۱ سرمربى، فرانک لمپارد اولین سرمربى چلسى است که نخستین بازى خود در لیگ قهرمانان اروپا را با باخت سپرى مى کند؛ از ۱۱ سرمربى قبلى، ۱۰ مورد با برد و فقط ۱ مورد با تساوى، اولین بازى خود در لیگ قهرمانان اروپا را آغاز کرده بودند. تا پیش از امشب، فقط جانلوکا ویالی در سال ۱۹۹۹ مقابل میلان در اولین بازی خود به عنوان مربی چلسی به تساوی رسیده بود. اکنون فرانک لمپارد، اولین سرمربی چلسی لقب گرفت که کار خود در لیگ قهرمانان اروپا را با شکست آغاز می‌کند. گفتنی است چلسی در ۱۵ بازی اروپایی فصل گذشته با مائوریتزیو ساری هرگز شکست نخورده بود اما در نخستین دیدار اروپایی این فصل خود با لمپارد، متحمل یک باخت خانگی شد.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اتلتیکومادرید ضمن صحبت درباره بازیکنانش ادعای عجیبی را مطرح کرد. وسواس لیگ قهرمانان؟ ما فشاری حس نمی‌کنیم. او در پایان افزود: در حال حاضر، هیچ تیمی از ایتالیا را مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان نمی‌بینم چون در ۲۰ سال گذشته، ایتالیایی‌ها همواره مالکیت بازی را باخته‌اند. فکر می‌کنم ما باید با یک عزم فوق‌العاده در لیگ قهرمانان حاضر شویم اما در عین حال موظفیم ذهنی آرام داشته باشیم. به جای داشتن ترس‌های غیرمنطقی باید از فوتبالمان لذت ببریم. حرف‌های کونته؟ در این چند روز به جشن تولد همسرم فکر کردم، نه به حرف‌های او!
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در کنار مائوریتزیو ساری، لئوناردو بونوچی، کاپیتان بیانکونری نیز در کنفرانس خبری دیدار اتلتیکو مادرید-یوونتوس شرکت کرد. به گزارش وب سایت یوونتوس، بونوچی در این کنفرانس گفت: دیگو گودین و جورجو کیه لینی دو رهبر بزرگ هستند که بدون آن‌ها، دو تیم یوونتوس و اتلتیکو مادرید انگار چیزی کم دارند اما ما اطمینان داریم که غیبت کیه لینی فردا حس نخواهد شد. دیدار فردای ما و اتلتیکو یک نبرد خواهد بود. پر از انرژی و با انگیزه بالا به مادرید آمده‌ایم. او کیفیت لازم برای تبدیل شدن به بهترین مدافع جهان را دارد.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در چارچوب هفته اول مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، اتلتیکو مادرید و یوونتوس در واندا متروپولیتانو به مصاف هم خواهند رفت. وسواس لیگ قهرمانان؟ ما فشاری حس نمی‌کنیم. در حال حاضر، فوتبال ایتالیایی را مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان نمی‌بینم چون در بیست سال گذشته، ایتالیایی‌ها همواره مالکیت بازی را باخته‌اند. فکر می‌کنم ما باید با یک عزم فوق‌العاده در لیگ قهرمانان حاضر شویم اما در عین حال بایستی ذهنی آرام داشته باشیم. اتلتیکو مادرید بازیکنی فوق‌العاده چون آنتوان گریزمان را از دست داد اما در عوض بازیکن فوق‌العاده دیگری چون ژائو فلیکس را خریداری کرد.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
در سوی مقابل، رئال مادرید هم بدون راموس محروم و مودریچ و مارسلوی مصدوم پا به چمن ورزشگاه پارک دوپرنس می‌گذارد. در این شرایط قطعا میزبان می‌تواند برای اولین بار در اروپا از ایکاردی رونمایی کند با این حال قصه اصلی در دروازه ۲ تیم شکل می‌گیرد. حالا بار دیگر ۲ تیم مقابل هم قرار خواهند گرفت و این بار تیم مادریدی در خانه قصد انتقام‌گیری دارد. یوونتوس، تیم ملقب به بانوی پیر هم در این هفته پس از پس ۲ پیروزی در ۲ هفته ابتدایی در خانه فیورنتینا بدون گل متوقف شد و اولین امتیازهای فصلش را از دست داد. ۲ نبرد فصل گذشته تنها رویارویی‌های تاریخ ۲ تیم بود.
وانانیوزوانانیوز4 روز قبل
به گزارش وانانیوز، آلساندرو دل‌پیرو جزو آن دسته از بازیکنان سابق یوونتوس است که آخرین قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا را در فصل ۱۹۹۶ رقم زدند. او اما می‌گوید که به شکسته شدن طلسم ۲۳ ساله بانوی پیر برای قهرمانی در مهمترین تورنمنت باشگاهی دنیا خوشبین است. دل‌پیرو گفت: من نسبت به موفقیت این تیم در فصل جاری خوشبین هستم اما دیر یا زود این تیم به هدفش خواهد رسید. دل‌پیرو در ادامه درباره مربیگری هم‌تیمی سابقش آنتونیو کونته در اینتر هم عنوان کرد: اینتر کونته؟ تیم او مرا یاد یوونتوس تحت هدایتش در سال ۲۰۱۱ می‌اندازد که تیمی باانگیزه بود و اراده فراوانی برای کسب پیروزی داشت. در یوونتوس، کونته خیلی زود تأثیرش را بر تیم گذاشت و انگیزه‌اش برای کسب پیروزی را به بازیکنانش هم انتقال داد.
وانانیوزوانانیوز4 روز قبل
آنتونیو کونته، سرمربی اینتر به ادعای ساری پاسخ داد و به طور کنایه‌آمیزی او را به آرامش دعوت کرد و گفت که دلیل نگرانی همتایش در یوونتوس را نمی‌داند، چون او تیم قدرتمندی در اختیار دارد. داشتن چنین رویکردی برای فوتبال مضر است و شیوه‌ای که کونته به او پاسخ داد هم درست بود. من همیشه فکر می‌کردم که شیوه بازی یوونتوس تغییر می‌‌کند. موجی افزود: یوونتوس قهرمانی بزرگ است که در لحظه از بازی می‌تواند سرنوشت مسابقه را به نفع خودش تغییر دهید، اما سبک بازی این تیم تغییر نخواهد کرد. رئیس ۸۲ ساله سابق یوونتوس درباره رقبای اصلی این تیم در کورس قهرمانی فصل جاری سری A تأکید کرد: به نظر من ناپولی و اینتر، امسال نزدیک‌ترین رقبای یوونتوس هستند.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
لوچیانو موجی، مدیر سابق یوونتوس با انتقاداتی تند نسبت به مائوریتزیو ساری، سرمربی این تیم می‌گوید حضور ساری برای فوتبال بد است. به گزارش «ورزش سه»، لوچیانو موجی، مدیر سابق باشگاه یوونتوس با به زبان آوردن اظهاراتی تند علیه مائوریتزیو ساری، سرمربی این تیم می‌گوید ساری دائما به فکر بهانه‌جویی است و هر کجا که می‌رود این اخلاق را با خود می‌برد. موگی در ادامه انتقادات خود گفت که حضور ساری کلا برای فوتبال اتفاق بدی است. موجی در این باره گفت: " ساری عادت دارد که همیشه به دنبال بهانه بگردد. مدیر سابق یوونتوس در ادامه گفت: «یوونتوس بازیکنان بزرگی دارد که می‌توانند در هر لحظه بازی را برگردانند ولی بازی یوونتوس همانطور پیش رفت و تغییری در آن اتفاق نیفتاد».
طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- لوچانو موجی به انتقاد از مائوریتزیو ساری پرداخت و گفت این مربی همیشه به دنبال بهانه است. موجی در مصاحبه‌ای با Radio Punto Nuovo گفت: ساری عادت دارد که همیشه به دنبال بهانه جویی باشد. همیشه بر این باور بوده‌ام که برای تغییر سبک بازی باید بازیکنان را تغییر بدهید اما چیزی عوض نشده است. یوونتوس، قهرمانان بزرگی دارد که می‌توانند در هر لحظه، باعث برد تیم شوند اما سبک بازی یوونتوس تغییر نخواهد کرد. یوونتوس به دنبال تغییر سبک بازی تیم بود و می‌خواست همه بازیکنان حمله کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
خبرگزاری میزان- مهاجم کروات راه‌راه پوشان تورین در آستانه پیوستن به الغرافه قطر قرار دارد. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، طبق گزارش سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو» مذاکرات باشگاه الغرافه با ماریو مانژوکیچ پیشرفت خوبی داشته و این باشگاه قطری امید زیادی به جذب مهاجم کروات یوونتوس دارد. این مهاجم ۳۳ ساله پیش از این پیشنهاد الغرافه برای بازی در لیگ قطر را رد کرده بود، اما به نظر می‌رسد دستمزد ۶ میلیون یورویی این باشگاه برای یک فصل، مانژوکیچ را برای حضور در این تیم وسوسه کرده است. مانژوکیچ از آغاز فصل جاری برای یوونتوس به میدان نرفته و با توجه به تاکتیک‌های مائوریتزیو ساری شانس بسیار کمی برای بازی در ترکیب اصلی بانوی پیر دارد. انتهای پیام/
طرفداریطرفداری5 روز قبل
طرفداری- چهارشنبه شب یوونتوس در هفته اول لیگ قهرمانان، سخت‌ترین دیدار خود را خواهد داشت و باید با چندین مصدوم به مصاف اتلتیکو مادرید برود. به گزارش توتو اسپورت، مائوریتزیو ساری مجبور است برای بازی با اتلتیکو مادرید چند تغییر را در ترکیب تیمش اعمال کند. داگلاس کاستا قطعا به این بازی نخواهد رسید. میرالم پیانیچ نیز به احتمال ۹۹ درصد غایب خواهد بود مگر این که امروز، نتیجه آزمایش‌های او به طرز اعجاب انگیزی، مصدومیتی را نشان ندهد. در صورتی که هیگواین به بازی با اتلتیکو مادرید نرسد، پائولو دیبالا آماده خواهد بود تا جای خالی او را پر کند.

بررسی نشریات امروز اروپا (عکس)

4+
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
میرالم پیانیچ وداگلاس کاستا، دو ستاره یوونتوس، در دیدار مقابل فیورنتینا دچار مصدومیت شدند. در حالی که بازی لحظات ابتدایی خود را پشت سر می‌گذاشت داگلاس کاستا ستاره برزیلی یوونتوس در دقیقه ۸ دچار مصدومیت شد و نتوانست به بازی ادامه دهد و مجبور به ترک زمین شد. اما این تنها اتفاق تلخ بازی برای ساری و تیمش نبود و در دقیقه ۴۴ میرالم پیانیچ ستاره بوسنیایی بیانکونری نیز دچار مصدومیت شد و زمین مسابقه را ترک کرد. مائوریتزیو ساری نیز در پایان بازی از مصدومیت این دو ستاره تیمش ابراز تاسف کرد و گفت: «من از این موضوع بسیار ناراحت هستم اما چیزی که مشخص است این است که مصدومیت کاستا پیچیده‌تر از مصدومیت پیانیچ به نظر می‌رسد.» اتلتیکومادرید و یوونتوس روز چهارشنبه و در ورزشگاه وندامتروپولیتانو از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم خواهند رفت.
طرفداریطرفداری6 روز قبل
طرفداری- در هفته سوم سری آ، یوونتوس برابر فیورنتینا به تساوی رسید و اینتر با شکست اودینزه، به تنهایی در صدر جدول سری آ باقی ماند. پس از تساوی یوونتوس مقابل فیورنتینا، مائوریتزیو ساری برای توجیه این نتیجه، مسائلی چون گرمای هوا و خستگی را بهانه کرد اما آنتونیو کونته می‌گوید ساری نباید بهانه‌جویی کند. به گزارش فاکس اسپورت، آنتونیو کونته پس از پیروزی اینتر برابر اودینزه، در خصوص متوقف شدن یوونتوس گفت: بهانه‌های ساری؟ من بهانه‌ای نخواهم آورد زیرا در غیر این صورت باید منابع مالی و ترازهای مالی دو تیم را مورد مقایسه قرار دهیم. حرف من فقط این است مربی‌ای که هدایت قوی‌ترین تیم لیگ را برعهده دارد، باید آرام و آسوده باشد.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اینتر شب گذشته (شنبه) سومین برد متوالی‌اش در فصل جدید را کسب کرد و ۹ امتیاز شد. مصاف اینتر و اودینزه آخرین بازی روز گذشته سری A و بعد از آنکه یوونتوس در گرمای ظهر فلورانس مقابل فیورنتینا به تساوی بدون گل رضایت داد، برگزار شد. این موضوع، سوژه یکی از سؤالاتی بود که از آنتونیو کونته سرمربی اینتر پرسیده شد و او به شیوه‌ای طعنه‌آمیز به آن پاسخ داد. طعنه کونته به اظهارات دو سال پیش ساری در زمان مربیگری‌اش در ناپولی بود که بابت برگزار شدن بازی‌هایش قبل از بازی‌های یوونتوس اعتراض کرد و آن را امتیاز ناعادلانه برای بانوی پیر دانست. ساری در آن زمان بارها تأکید کرد ناپولی نمی‌تواند با یوونتوس رقابت کند، چون قدرت مالی دو تیم غیرقابل مقایسه است.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
میرالم پیانیچ وداگلاس کاستا، دو ستاره یوونتوس، در دیدار مقابل فیورنتینا دچار مصدومیت شدند. در حالی که بازی لحظات ابتدایی خود را پشت سر می‌گذاشت داگلاس کاستا ستاره برزیلی یوونتوس در دقیقه ۸ دچار مصدومیت شد و نتوانست به بازی ادامه دهد و مجبور به ترک زمین شد. اما این تنها اتفاق تلخ بازی برای ساری و تیمش نبود و در دقیقه ۴۴ میرالم پیانیچ ستاره بوسنیایی بیانکونری نیز دچار مصدومیت شد و زمین مسابقه را ترک کرد. مائوریتزیو ساری نیز در پایان بازی از مصدومیت این دو ستاره تیمش ابراز تاسف کرد و گفت: «من از این موضوع بسیار ناراحت هستم اما چیزی که مشخص است این است که مصدومیت کاستا پیچیده‌تر از مصدومیت پیانیچ به نظر می‌رسد.» اتلتیکومادرید و یوونتوس روز چهارشنبه و در ورزشگاه وندامتروپولیتانو از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم خواهند رفت.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریتزیو ساری پس از تساوی بدون گل تیمش در زمین فیورنتینا در هفته سوم رقابت‌های سری A ایتالیا از یک عصر دشوار در فلورانس سخن گفت. سرمربی تیم فوتبال یوونتوس اظهار داشت: در بالاترین سطح فنی ظاهر نشدیم و نمایش خوبی ارائه نکردیم. شرایط خیلی سخت بود، چون فیورنتینا خیلی خوب بازی کرد و ما به خاطر مصدومیت‌ها، به اجبار از تمام تعویض‌های خودمان استفاده کردیم. رابیو با انگیزه و هوشیاری بالایی به یوونتوس آمد، اما وقتی ماه‌ها بازی نکرده باشید، از نظر فیزیکی افت می‌کنید. ساری در خاتمه خاطر نشان کرد: در حال حاضر شرایط جهت اعمال سیستم چرخشی برای شش یا هفت بازیکن در هر بازی سخت است.
طرفداریطرفداری6 روز قبل
طرفداری- در هفته چهارم سری آ، یوونتوس در خانه فیورنتینا نتوانست به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست یابد. گرمای هوا و خستگی، علاوه بر این که روی عملکرد بازیکنان یوونتوس تاثیر داشت، منجر به مصدومیت سه تن از آن‌ها نیز شد. ساری گفت مصدومیت پیانیچ نسبت به کاستا خفیف‌تر است و آسیب دیدگی او به خاطر ضربه‌ای است که چند روز پیش در تمرینات به پای او اصابت کرد. در آستانه دیدار برابر اتلتیکو مادرید، حالا یوونتوس نگران از دست دادن سه مهره کلیدی خود است. از این رو غیبت آن‌ها در دیدار برابر اتلتیکو مادرید ممکن است کار را برای مائوریتزیو ساری سخت کند.
طرفداریطرفداری6 روز قبل
طرفداری- در هفته سوم سری آ، یوونتوس با ارائه یک بازی ضعیف، با نتیجه ۰-۰ برابر فیورنتینا متوقف شد. مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس پس از این بازی به اسکای ایتالیا گفت: بازی‌ای که انجام دادیم، بالاترین سطح ما از نظر فنی نبود و نمایش خوبی ارائه ندادیم. با تمام این‌ها از نظر شخصیت تیمی خوب بودیم و توانستیم یک امتیاز بگیریم. مشکل پیانیچ چندان جدی نیست فردا باید آزمایش‌های بیشتری روی آن‌ها صورت گیرد. از نظر فنی دچار مشکل شدیم اما من مطمئنم اگر شخصیت ضعیف‌تری در این دیدار می‌داشتیم، ممکن بود شکست بخوریم.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، بلز ماتویدی که در این تابستان شایعاتی مبنی بر احتمال جدایی‌اش از جمع راه‌راه‌پوشان مطرح بود، اکنون به نظر می‌رسد که قرار است برای چند سال دیگر در این تیم ماندنی شود. سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو» گزارش داد که باشگاه یوونتوس می‌خواهد قرارداد هافبک فرانسوی خود را پیش از پایان قرارداد فعلی‌اش که در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد، تمدید کند. طبق این گزارش، مائوریتزیو ساری، سرمربی ایتالیایی بانوی پیر متقاعد شده که ماتویدی ۳۲ ساله می‌تواند کارهای بیشتری برای یووه انجام دهد و بر قدرت خط میانی این تیم بیفزاید. ماتویدی در سال ۲۰۱۷ از پاری‌سن‌ ژرمن جدا و به راه‌راه پوشان تورین پیوست و تا کنون در ۹۰ بازی برای این تیم به میدان رفته و ۷ گل هم به ثمر رسانده است. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» ایتالیا مدعی شد پیشنهاد باشگاه لس‌آنجلس اف‌سی، ماریو مانژوکیچ مهاجم کروات یوونتوس را به در خروجی این باشگاه نزدیک کرده است. مانژوکیچ که از فهرست بازیکنان یوونتوس برای بازی امروز (شنبه) مقابل فیورنتینا در هفته سوم سری A نیز کنار گذاشته شده، مطمئن است در برنامه‌های مائوریتزیو ساری سرمربی جدید یوونتوس برای فصل جدید جایی ندارد و به نظر می‌رسد پیش از فرا رسیدن بازار نقل و انتقالات ژانویه، تورین را ترک کند. این مهاجم ۳۳ ساله پیش از این پیشنهاد الغرافه قطر را برای بازی در لیگ این کشور رد کرده بود، اما به نظر می‌رسد پیشنهاد لس‌آنجلس اف‌سی توانسته نظر مانژوکیچ را جلب کند و این بازیکن به زودی برای بازی در لیگ فوتبال حرفه‌ای آمریکا (MLS) راهی لس‌آنجلس خواهد شد. انتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید