مارکوس رشفورد

مارکوس رشفورد

طرفداریطرفداری1 ساعت قبل
طرفداری- پس از برد ۲-۱ منچستریونایتد مقابل تاتنهام، داوید دخیا ضمن ستایش از مهارت تمام کنندگی مارکوس رشفورد، ابراز امیدواری کرد تا تیمش بتواند در شهرآورد روز شنبه منچستر برنده شود. به گزارش سایت گل، رشفورد شب گذشته در ادامه روند درخشان خودش، دو بار دروازه اسپرز را باز کرد. دخیا پس از بازی در مصاحبه‌ای گفت: مارکوس در فرم خیلی خوبی به سر می‌برد و توانایی‌هایش را نشان می‌دهد. دو گل زد و می‌توانست بیشتر هم گلزنی کند. دخیا در مورد برنده شدن تیمش هم افزود:
وانانیوزوانانیوز9 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، شب گذشته در مسابقات هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، مسابقه مهمی انجام شد. زیرا ژوزه مورینیو که چندی قبل سکان هدایت تاتنهام را برعهده گرفته با منچستریونایتد، تیم سابق این مربی روبه‌رو شد. در این مصاف هر دو گل شیاطین سرخ را «مارکوس رشفورد» ‌در دقایق ۶ و ۴۹ به ثمررساند. مورینیو افزود: گل نخست او گلی بود که خاص خودش است. با وجودی که بازیکنانم همه نکات و دستورات را گرفته بودند، ‌نتوانستند مانع گلزنی او شوند. مورینیو همچنین در مورد باخت تیمش عنوان کرد: با این نتیجه تیم گامی به عقب برداشت. با این حال نباید مایوس شد.

ورزشکاران جهان در شبکه‌های اجتماعی ۴ دسامبر ۲۰۱۹

12+
طرفداریطرفداری15 ساعت قبل
طرفداریطرفداری17 ساعت قبل
سرمربی منچستریونایتد در مصاحبه‌ای با BBC Sport گفت: سه امتیاز این دیدار دستاورد بزرگی برای ماست. درس بزرگی برای ما بود. از دو بازی اخبر به خوبی درس گرفتیم و واکنش مناسبی نشان دادیم. می توانم بگویم که بهترین عملکرد مارکوس رشفورد از زمان آمدن من به منچستریونایتد بود. هیچ موضوع نگران کننده و خطرناکی در ورزشگاه نیست فقط ۷۵ هزار نفر منتظر دیدن بهترین عملکرد شما هستند.
طرفداریطرفداری18 ساعت قبل
مورینیو پس از این بازی در مصاحبه‌ای با BBC Sport گفت: دله آلی عملکرد خوبی داشت و هر کاری لازم بود انجام داد. حتی در نیمه دوم که حریف شرایط را سخت‌تر کرده بود و متراکم‌تر بازی می‌کرد، دله آلی عملکرد خوبی داشت. شکست مقابل یونایتد، گامی رو به عقب در برابر تیمی بود که اهدافی مشابه ما دارد. هوشیار نبودیم و از روی پرتاب اوت به رشفورد اجازه پیشروی به داخل محوطه جریمه را دادیم. وقتی به داخل محوطه جریمه رسید، دفاع کردن او سخت‌تر شد.
نودنود18 ساعت قبل
سرمربی منچستریونایتد از نمایش مارکوس رشفورد تمجید کرد. به گزارش وبسایت نود، اوله گونار سولسشائر پس از پیروزی ۲-۱ تیمش مقابل تاتنهام ضمن ابراز خوشحالی از این نتیجه به تمجید از عملکرد مارکوس رشفورد که هر دو گل یونایتد را بثمر رساند پرداخت. سولسشائر گفته: «سه امتیازی مهمی کسب کردیم. فکر می‌کنم این بهترین بازی رشفورد در زمان مربیگری من باشد. جوری بازی کرد که انگار داشت در حیاط خانه شان بازی می‌کرد.» ۲۰۳۱
طرفداریطرفداری19 ساعت قبل
طرفداری- دیدار منچستریونایتد-تاتنهام در هفته پانزدهم لیگ برتر با برتری ۲-۱ شیاطین سرخ به پایان رسید. به نقل از اوپتا به مرور نکات آماری این دیدار می‌پردازیم: تاتنهام در تاریخ لیگ برتر، بیشترین باخت را مقابل یونایتد تجربه کرده است. مارکوس رشفورد در ۱۵ بازی این فصل لیگ برتر روی ۱۲ گل تاثیر مستقیم داشته است. (۸ گل و ۴ پاس گل) ژوزه مورینیو در ۴ دیداری که هدایت تاتنهام را برعهده داشته، این تیم موفق به کلین شیت نشده است. منچستریونایتد در رقابت‌های مختلف این فصل مقابل تیم‌های بزرگ انگلستان (تاتنهام، چلسی، لیورپول و آرسنال) شکست نخورده است.
طرفداریطرفداری19 ساعت قبل
طرفداری- پس از برد ۲-۱ منچستریونایتد مقابل تاتنهام در هفته پانزدهم لیگ برتر، مارکوس رشفورد از اراده تیمش برای نشان دادن توانایی‌های خود گفت. به گزارش BBC، زننده هر دو گل شیاطین سرخ در بازی چهارشنبه شب گفته است: این بیشترین تلاشی بود که باید برای نتیجه گرفتن به خرج می‌دادیم. می‌خواهیم به مردم نشان بدهیم که می‌توانیم مقابل تیم‌های درجه یک بازی کنیم. نمی‌گویم موقعیت‌های مسلم گلزنی بودند ولی دروازه‌بان حریف چند بار ناجی دروازه تیمش شد. بازی کردن مقابل طرفداران در ورزشگاه خانگی همیشه نشاط آور است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل
به گزارش مشرق، هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس امشب با برگزاری چند بازی ادامه پیدا کرد که در مهم‌ترین آن‌ها منچستریونایتد که روزهای بحرانی را سپری می‌کرد برابر تاتنهام مورینیو ۲ بر یک پیروز شد. این اولین باخت مورینیو در تاتنهام بود که در بازگشت آقای خاص به ورزشگاه تیم سابقش رقم خورد. خیلی زود مارکوس رشفورد تیمش را به گل رساند و این گل دقیقه ۶ باعث شد یونایتد با روحیه بهتر تیم تهاجمی میدان باشد. به این ترتیب مورینیو که شروع خوبی در تاتنهام داشت اولین باختش را در اولدترافورد تجربه کرد. آبراهام به تیم سابقش در دقیقه ۲۴ گل زد، سپس ترزگه دقیقه ۴۱ کار را به تساوی کشاند.
طرفداریطرفداری20 ساعت قبل
طرفداری- دیدار منچستریونایتد-تاتنهام در هفته پانزدهم لیگ برتر از ساعت ۲۳:۰۰ به وقت ایران آغاز شد. منچستریونایتد ۱-۱ تاتنهام؛ آلی (۳۹): مک تومینای زیر فشار خط میانی حریف توپ را از دست داد و تاتنهام چند ثانیه‌ای در محوطه جریمه یونایتد صاحب توپ بود تا این که آلی با یک دریبل سر پا فرد را دور زد و سپس با شوت محکم خود بازی را به تساوی کشاند. منچستریونایتد ۲-۱ تاتنهام؛ رشفورد (۴۹): رشفورد پس از حرکت به سمت دروازه حریف، درون محوطه جریمه با خطای اوریه متوقف شد. خود او پشت توپ ایستاد و بر خلاف جهت شیرجه گاتزانیگا دروازه را گشود. خلاصه بازیبه زودی

گل دوم مارکوس رشفورد به تاتنهام (منچستریونایتد ۲-۱ تاتنهام)

طرفداریطرفداری20 ساعت قبل
از فردا هرکی بیاد وارد این سایت بشه و فعالیت داشته باشهبیغیرت و بی شرفه و از سگ کمتره. آرمین جنت خواه مدیر و موسس بیناموسه عوضی این سایت داره ماهی دهها میلیون تومن بخاطر بازدید امثال ما از این سایت درآمدزایی میکنهبعدش میاد گوه زیادی هم میخوره و به کاربران سایت هم توهین میکنه: https: //www. tarafdari. com/user/۷۰۰۸/status/۳۲۶۸۲۰۹. دوستان از این فحاشی مدیر بیشعور اسکرین شات و فیلم بگیرید و در فضای مجازی پخش کنید. از فردا هرکی بیاد وارد این سایت بشه و فعالیت داشته باشهبیغیرت و بی شرفه

گل مارکوس رشفورد به تاتنهام (منچستریونایتد ۱-۰ تاتنهام)

طرفداریطرفداری21 ساعت قبل
فوتبالیفوتبالی23 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی – مارکوس رشفورد دو گل زد و کمک کرد منچستر یونایتد مقابل تاتنهام ژوزه مورینیو با نتیجه دو بر یک پیروز شود. تاتنهام با مورینیو در سه بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها پیروز شده بود. مورینیو هم نتوانست اولین مربی تاریخ تاتنهام شود که سه بازی اول خود در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر می‌گذارد. ضربه رشفورد با واکنش ضعیف پائولو گازانیگا به درون دروازه تاتنهام رفت. در ادامه گازانیگا یک فرصت عالی را از میسون گرین‌وود گرفت و سپس ضربه رشفورد را دفع کرد و توپ به تیر دروازه خورد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
گل تساوی بخش تاتنهام مقابل منچستر یونایتد توسط دله آلی و روی یک صحنه مشکوک به ثمر رسید. در بازی امشب منچستر یونایتد با گل دقایق ابتدایی مارکوس رشفورد از حریف خود پیش افتاد. در ادامه و در حالی که بازی با برتری محسوس منچستر یونایتد دنبال می‌شد، شاگردان ژوزه مورینیو با حرکت فوق العاده دله آلی به گل تساوی دست یافتند. بعد از بررسی صحنه‌های آهسته اعلام شد که گل تاتنهام کاملا سالم بوده است. در تصاویر آهسته اما به نظر می‌رسید که توپ با دست دله آلی برخورد داشته است و داور می‌‌توانست در آن صحنه گل تاتنهام را مردود اعلام کند.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، آنتونی مارسیال نمی‌تواند شیاطین سرخ را در مصاف امشب با تاتنهام در الدترافورد همراهی کند. این بازیکن به علت مشکل مصدومیت عضله، نامش از فهرست مردان اوله‌گونار سولسشر خط خورد. اسکای‌اسپورت گزارش کرد مهاجم تکنیکی در بازی یکشنبه شب با آستون‌ویلا که با تساوی همراه شد، گرفتار مصدومیت شد. وی از زمانی که اواخر اکتبر به ترکیب بازگشت، ۳ گل زد و ۲ پاس گل در همه مسابقات داد. پیکار یارانش و تاتنهام هاتسپر در چارچوب مسابقات هفته پانزدهم لیگ برتر نیمه شب آغاز می‌شود.

ورزشکاران جهان در شبکه‌های اجتماعی ۳ دسامبر ۲۰۱۹

8+
طرفداریطرفداری1 روز قبل

ویدیو؛ انتخاب مارکوس رشفورد به عنوان بهترین بازیکن ماه نوامبر ۲۰۱۹ منچستر یونایتد

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- پس از عملکردی قابل قبول در ماه نوامبر ۲۰۱۹، مارکوس رشفورد به عنوان بهترین بازیکن ماه منچستر یونایتد انتخاب شد. به گزارش وب‌سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد، مارکوس رشفورد که در چهار بازی این ماه خود برای شیاطین سرخ، موفق به به‌ثمر رساندن سه گل برابر پارتیزان بلگراد، برایتون و شفیلد یونایتد شد و تعداد مجموع گل‌های این فصل خود را به عدد ۱۰ رساند. صفحه رسمی منچستر یونایتد این ویدیو را به همین مناسبت منتشر کرده است.

گل مارکوس رشفورد به استون ویلا (منچستریونایتد ۱-۱ استون ویلا)

طرفداریطرفداری4 روز قبل
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی – تایرون مینگس از دفاع ضعیف منچستر یونایتد بهره برد و اولین گلش در لیگ برتر را زد. استون ویلا با این گل توانست مقابل منچستر یونایتد بازگشت داشته باشد و به تساوی برسد. جک گریلیش در دقیقه ۱۱ گل اول را برای ویلا زد. سانتر انور الغازی پشت سر مدافعان یونایتد فرود آمد و گریلیش با شوت آن را وارد دروازه داوید دخئا کرد. اما دو دقیقه بعد، مینگس روی اشتباه برندان ویلیامز در آفسایدگیری، پاس عمقی مت تارگت را گرفت و گل کرد.
طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- پس از عملکردی قابل قبول در ماه نوامبر ۲۰۱۹، مارکوس رشفورد به عنوان بهترین بازیکن ماه منچستر یونایتد انتخاب شد. به گزارش وب‌سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد، مارکوس رشفورد که در چهار بازی این ماه خود برای شیاطین سرخ، موفق به به‌ثمر رساندن سه گل برابر پارتیزان بلگراد، برایتون و شفیلد یونایتد شد و تعداد مجموع گل‌های این فصل خود را به عدد ۱۰ رساند. رشفورد موفق شد با کسب بیش از نیمی از آرای هواداران منچستر یونایتد در اپ رسمی این باشگاه، پس از دنیل جیمز (آگوست) و اسکات مک تومینای (اکتبر و نوامبر) عنوان بهترین بازیکن ماه را کسب کند. رقیبان او در این ماه، برندن ویلیامز و میسون گرینوود بودند که هر کدام به ترتیب ۳۷ و ۱۰ درصد آرا را کسب کردند تا رشفورد با کسب ۵۳ درصد آرا، به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شود.
طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- منچستریونایتد در هفته چهاردهم لیگ برتر از استون ویلا میزبانی می‌کند. آن‌ها می‌توانند با کسب برد در این بازی، به شش امتیازی رده چهارم جدول برسند. دین اسمیت پس از تمدید قراردادش با استون ویلا، از این به بعد با آرامش بیشتری به کارش ادامه می‌دهد. استون ویلا در این بازی از حضور کینن دیویس و جد استیر به دلیل مصدومیت بهره مند نخواهد بود. پیش بینی هو اسکوردمنچستریونایتد ۳-۲ استون ویلا
طرفداریطرفداری6 روز قبل
طرفداری- در ماهی که راهیابی منچستریونایتد به مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا قطعی شد، میسون گرینوود، مارکوس رشفورد و برندن ویلیامز نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن ماه باشگاه شده‌اند. به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، گرینوود ۱۸ ساله به خاطر یک گل و یک پاس گل در لیگ اروپا، برای دومین بار در این فصل نامزد دریافت این جایزه شده است. رشفورد هم که مثل او برای دومین بار در فصل جاری تلاش می‌کند تا این جایزه را تصاحب کند، در چهار بازی سه گل و دو پاس گل را به ثبت رسانده است. ویلیامز هم که در ماه نوامبر برای اولین بار در ترکیب اصلی منچستریونایتد قرار گرفت، همچنین موفق شد تا اولین گل خود برای این باشگاه را هم به ثمر برساند. گفتنی است که هر سه بازیکن یاد شده، از محصولات آکادمی منچستریونایتد هستند.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- پس از تساوی ۳-۳ شفیلد یونایتد و منچستریونایتد در برامال لین، مارکوس رشفورد از کامبک شیاطین سرخ راضی بود؛ هر چند که آنها نتوانستند پیروز بازی باشند. ما نیمه اول به اندازه کافی خوب نبودیم اما ایراد خود را تشخیص دادیم و به خوبی به بازی برگشتیم. اگر به حمله ادامه می‌دادیم، شاید در این بازی پیروز می‌شدیم. ما توانستیم به خوبی از شرایطی سخت خودمان را بیرون بکشیم. این در حالی است که شفیلد یونایتد در رده ششم قرار گرفت.

خلاصه بازی شفیلد یونایتد ۳-۳ منچستریونایتد (لیگ برتر انگلیس - ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- شفیلد یونایتد در هفته سیزدهم لیگ برتر میزبان منچستریونایتد بود. شفیلد یونایتد ۲-۱ منچستریونایتد؛ ویلیامز (۷۲): ارسال جیمز از جناح راست با ضربه سر بشام همراه شد و سپس توپ جلوی پای ویلیامز افتاد تا مدافع چپ شیاطین سرخ با شوت دقیق خود حساب کار را ۲-۱ کند. شفیلد یونایتد ۲-۲ منچستریونایتد؛ گرینوود (۷۷): پس از سانتر کوتاه رشفورد، توپ در محوطه شش قدم توسط گرینوود به درون دروازه هدایت شد. شفیلد یونایتد ۲-۳ منچستریونایتد؛ رشفورد (۷۹): فرار جیمز از سمت چپ با ورود او به محوطه جریمه و پاس رو به بیرونی همراه شد و سپس رشفورد بدون هیچ حرکت اضافی با شوت خود برتری را به اردوی تیمش برگرداند. شفیلد یونایتد ۳-۳ منچستریونایتد؛ مک بورنی (۲+۹۰): رابینسون به هر ترتیب از سد یار پیش روی خود گذشت و ارسالی به مرکز محوطه جریمه داشت که مک بورنی پس از کنترل توپ، با یک ضربه والی دروازه دخیا را گشود.

گل مارکوس رشفورد به شفیلد یونایتد (شفیلد یونایتد ۲-۳ منچستریونایتد)

طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
حالا او یکی از اعضای موثر تیم رم و تیم ملی ایتالیا است. زانیولو اخیرا در مصاحبه‌ای با دیلی میل گفت: با ایتالیا در یورو ۲۰۲۰، حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. حداقل هدف ما در رم، پیشرفت به صورت روزانه است. احساس بسیار خوبی دارم و از درخشش برای هواداران رم به خود می‌بالم. می خواهم به هواداران رم بگویم که عاشق آنها هستم و وقتی آنها نام مرا فریاد می‌زنند، بیشتر عاشقشان می‌شوم.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
تیم میزبان بازی را خوب شروع کرد و در دقیقه ۱۹ روی اشتباه هولناک فیل جونز به گل رسید. یونایتد در دقیقه ۵۲ باز هم گل خورد. آندریاس پریرا توپ را از دست داد و موسه با ضربه‌ای زیبا از فاصله ۲۰متری گل دوم را زد. برندان ویلیامز در دقیقه ۷۲ با شوت از فاصله ۱۲متری یکی از گل‌های خورده را جبران کرد. اولی مک‌برنی تازه‌وارد با شوت در دقیقه ۹۰ دروازه دخئا را باز کرد و دروازه‌بان یونایتد می‌توانست واکنش بهتری نشان دهد.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- سر الکس فرگوسن امیدوار است تا منچستریونایتد تحت هدایت اوله گونار سولسشر به روزهای خوبش برگردد. زمانی که از فرگوسن در مورد آینده منچستریونایتد سوال شد، او پاسخ داد: باشگاه ما ساختار بسیار خوبی دارد. همیشه چالشی وجود دارد و هم اکنون هم با چالشی رو به رو هستیم ولی با کمی شانس و پشتکار، می‌توانیم مشکلات را حل کنیم. فرگوسن قبلا هم گفت که امیدوار است منچستریونایتد ادامه دهنده اصول کاری او باشد. همچون کلاس ۹۲، حالا جوانانی مثل مارکوس رشفورد و اسکات مک تومینای که از جنس خود باشگاه هستند، ستاره‌های منچستریونایتد محسوب می‌شوند.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- شفیلد یونایتد در هفته سیزدهم لیگ برتر از منچستریونایتد میزبانی می‌کند. نکته مهم در مورد آن‌ها این است که پس از لسترسیتی، با ۹ گل خورده صاحب قوی‌ترین خط دفاعی لیگ برتر هستند. این تیم با میانگین فقط ۳ شوت در چارچوب به ازای هر بازی، از این نظر ضعیف‌ترین عملکرد را در لیگ برتر بر جا گذاشته است. منچستریونایتد در مجموع رقابت‌ها، ۷ بازی اخیر خود مقابل شفیلد را با تفاضل گل ۱۴-۱ برنده شده است. شفیلد یونایتد در پنج بازی آخر خود در لیگ برتر شکست نخورده است (۲ برد و ۳ تساوی) و این مدت در هر دو بازی خانگی خود برنده شد.

به انتهای لیست رسیدید