مارکوس یورنته

مارکوس یورنته

خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
مارکا می‌گوید بازی‌های درخشان فده والورده در مسابقات اخیر رئال، زیدان را به این نتیجه رسانده که او می‌تواند جایگزین عالی‌ای برای پل پوگبا باشد و رئال را از ستاره فرانسوی یونایتد بی‌نیاز کند. بعد از تلاش‌های ناموفق رئال مادرید برای جذب پل پوگبا در طول تابستان، حالا به گزارش مارکا، بازی‌های درخشان فده والورده با پیراهن این تیم، زین‌الدین زیدان سرمربی سفیدپوشان پایتخت اسپانیا را به این نتیجه رسانده که این ستاره جوان جایگزین مناسبی برای پوگبا است و می‌تواند رئال را از ستاره فرانسوی منچستر یونایتد بی‌نیاز کند. زیدان در طول تابستان معتقد بود خط هافبک رئال مادرید فاقد انرژی و جوانی کافی است و به همین علت جذب پوگبا را به عنوان اولویت اول خود تعیین کرده بود اما در نهایت این انتقال انجام نشد. مصدومیت‌های اول فصل هافبک‌های رئال مادرید به خصوص مصدومیت لوکا مودریچ زیدان را با دردسر بزرگی مواجه کرد ولی در همین زمان بود که زیدان دریافت راه‌حل خط میانی تیمش در تمام این مدت جلوی چشمانش بوده است: فده والورده. والورده خصوصیاتی دارد که زیدان انتظار داشت با حضور پوگبا در رئال از آنها برخوردار شود و با توجه به اینکه فده تنها ۲۱سال دارد به نظر می‌رسد رئال الماسی پیدا کرده که سال‌های سال می‌تواند از آن استفاده کند.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
مارکا می‌گوید بازی‌های درخشان فده والورده در مسابقات اخیر رئال، زیدان را به این نتیجه رسانده که او می‌تواند جایگزین عالی‌ای برای پل پوگبا باشد و رئال را از ستاره فرانسوی یونایتد بی‌نیاز کند. به گزارش «ورزش سه»، بعد از تلاشهای ناموفق رئال مادرید برای جذب پل پوگبا در طول تابستان، حالا به گزارش مارکا، بازی‌های درخشان فده والورده با پیراهن این تیم، زین‌الدین زیدان سرمربی سفیدپوشان پایتخت اسپانیا را به این نتیجه رسانده که این ستاره جوان جایگزین مناسبی برای پوگبا است و می‌تواند رئال را از ستاره فرانسوی بی‌نیاز کند. زیدان در طول تابستان معتقد بود خط هافبک رئال مادرید فاقد انرژی و جوانی کافی است و به همین علت جذب پوگبا را به عنوان اولویت اول خود تعیین کرده بود اما در نهایت این انتقال انجام نشد. مصدومیت‌های اول فصل هافبک‌هیا رئال مادرید به خصوص مصدومیت لوکا مودریچ زیدان را با دردسر بزرگی مواجه کرد ولی در همین زمان بود که زیدان دریافت راه‌حل خط میانی تیمش در تمام این مدت جلوی چشمانش بوده است: فده والورده. والورده خصوصیاتی دارد که زیدان انتظار داشت با حضور پوگبا در رئال از آنها برخوردار شود و با توجه به اینکه فده تنها ۲۱سال دارد به نظر می‌رسد رئال الماسی پیدا کرده که سالهای سال می‌تواند از آن استفاده کند.
تابناکتابناک2 هفته قبل
اتلتیکو مادرید شنبه شب در هفته هفتم لالیگا در واندا متروپولیتانو برابر رئال مادرید قرار گرفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. رئال مادرید هم می‌توانست به گل برسد با این حال یان اوبلاک اجازه نداد دروازه‌اش باز شود. موقعیت‌های دیگر رئال مادرید چندان خطرناک نبودند. میزبان در دقیقه ۷۲ می‌توانست دروازه مادرید را باز کند، اما ضربه سر کوکه با اختلاف نزدیکی به بیرون رفت. رئال مادرید با ۱۵ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و اتلتیکو ۱۴ امتیازی در رتبه سوم قرار گرفت.
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- از ساعت ۲۲:۳۰ شاگردان دیگو سیمئونه میزبان صدرنشین رقابت‌های لالیگا، یعنی رئال مادرید خواهند بود؛ جدالی که بعد از بازی دوستانه در پیش فصل، بسیار حساس و تماشایی خواهد بود. ترکیب اتلتیکو مادرید: اوبلاک؛ لودی، خیمنز، ساویچ، تریپر؛ کوکه، سائول، ویتولو، توماس پارتی؛ دیگو کوستا، ژائو فلیکسنیمکت: آدان، فلیپه، آریاس، لمار، هکتور هررا، مارکوس یورنته، آنخل کوریاترکیب رئال مادرید: کورتوا؛ راموس، واران، ناچو، کارواخال؛ کروس، والورده، کاسمیرو؛ بیل، هازارد، بنزمانیمکت: آرئولا، میلیتائو، هامس رودریگز، مودریچ، وازکز، یوویچ، وینیسیوس
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 هفته قبل
در ماه مارس، فلورنتینو پرس، رئیس رئال مادرید مربیگری باشگاه را به زیدان پیشنهاد داد و او هم تصمیم گرفت برگردد. سانتیاگو سولاری که پیش از زیدان مربی رئال بود، با ۲۲ برد در مجموع ۳۲ مسابقه، ۶۸/۸ درصد بازی‎هایش را با پیروزی به پایان رسانده بود. آن‌ها از این که سرخیو رگیلون، یکی دیگر از بازیکنان دست‌پروده تیم‌های پایه رئال مادرید معروف به «لا فابریکا» به سویا قرض داده شد هم خوش‌شان نیامد. واقعیت این است که هم زیدان و هم رئال مادرید امیدوار بودند بتوانند ایسکو، گرث بیل و خامس رودریگز را بفروشند اما هیچ باشگاهی برایشان پا پیش نگذاشت. تنها مشکلات باقیمانده سر راه بازگشت مورینیو در آن زمان کریستیانو رونالدو و سرخیو راموس بودند؛ دو بازیکنی که آن‌ها را برای جدایی‌اش از رئال مادرید مقصر می‌دانست.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
زین‌الدین زیدان، شش ماه بعد از بدست گرفتن دوباره سکان هدایت رئال مادرید به نظر می‌رسد با وضعیت بغرنجی مواجه شده و صندلی‌اش در خطر قرار دارد. حالا به نظر می‌رسد هاله جادویی‌ موفقیت همیشگی زیدان در لیگ قهرمانان کمرنگ‌تر از همیشه شده است. به نظر می‌رسد زیدان همچنان به گارد قدیمی رئال اعتماد دارد. همان بازیکنانی که با آنها سه بار پیاپی فاتح لیگ قهرمانان شده است. رئال زیدان در فصل جدید تا کنون در لالیگا شکست نخورده ولی روز یکشنبه زیدان و شاگردانش در سویا دیداری سخت در پیش خواهند داشت و باید دید آیا روند بدون شکست ماندن رئال و زیدان در این فصل این هفته هم پایدار خواهد ماند یا نه.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
زین‌الدین زیدان، شش ماه بعد از بدست گرفتن دوباره سکان هدایت رئال مادرید به نظر می‌رسد با وضعیت بغرنجی مواجه شده و صندلی‌اش در خطر قرار دارد. حالا به نظر می‌رسد هاله جادویی‌ موفقیت همیشگی زیدان در لیگ قهرمانان کمرنگ‌تر از همیشه شده است. به نظر می‌رسد زیدان همچنان به گارد قدیمی رئال اعتماد دارد. همان بازیکنانی که با آنها سه بار پیاپی فاتح لیگ قهرمانان شده است. رئال زیدان در فصل جدید تا کنون در لالیگا شکست نخورده ولی روز یکشنبه زیدان و شاگردانش در سویا دیداری سخت در پیش خواهند داشت و باید دید آیا روند بدون شکست ماندن رئال و زیدان در این فصل این هفته هم پایدار خواهد ماند یا نه.
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری- در چارچوب نخستین هفته مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۲:۱۵ به وقت تهران تیم‌های اتلتیکو مادرید و یوونتوس در واندا متروپولیتانو به مصاف هم خواهند رفت. ترکیب دو تیم به شرح زیر است: اتلتیکو مادرید (۲-۴-۴) اوبلاک| تریپیر، ساویچ، خیمنز، رنان لودی| کوکه، پارتی، سائول، لمار| ژائو فلیکس، دیگو کوستانیمکت: آدان، فلیپه، آریاس، مارکوس یورنته، هکتور هررا ویتولو، کوریایوونتوس (۳-۳-۴) شزنی| دنیلو، بونوچی، ده لیخت، الکس ساندرو| خدیرا، پیانیچ، ماتویدی| کوادرادو، هیگواین، کریستیانو رونالدونیمکت: بوفون، دمیرال، رمزی، بنتانکور، رابیو، برناردسکی، دیبالا
ورزش۳ورزش۳4 هفته قبل
کاسمیرو، هافبک دفاعی برزیلی رئال مادرید، این فصل تنها بازیکن تخصصی کهکشانی‌ها در این پست محسوب می‌شود که در صورت مصدومیتش، رئال هیچ جایگزینی برای او نخواهد داشت. به گزارش «ورزش سه»، کاسمیرو هافبک دفاعی باشگاه رئال مادرید طی فصول گذشته همواره یکی از بی رقیب‌ترین و البته آماده‌ترین بازیکنان رئال بوده است. او همواره طی مقاطع مختلف اعتماد سرمربیان رئال مادرید، مخصوصا زیدان را همراه خود داشته است. در همین رابطه روزنامه آاس در گزارشی عنوان کرد: " زیدان باید مراقبت ویژه‌ای از کاسمیرو داشته باشد. همچنین زیدان نیاز دارد تا حضور این بازیکن را در این فصل طولانی مدیریت کند تا او بتواند برای ادامه فصل و بازی‌های حیاتی در دسترس باشد. "
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
به گزارش مشرق، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته چهارم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار گرفت و با دو گل از میزبانش شکست خورد. اتلتیکو در آغاز نیمه دوم یک تعویض انجام داد و مارکوس یورنته به جای توماس لمار وارد زمین شد. میزبان در آغاز نیمه دوم نمایش بهتری داشت اما اتلتیکو هم توانست چند حمله نه چندان موفق کند. بهترین فرصت گلزنی برای اتلتیکو به ویتولو رسید که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان رئال به نحو باورنکردنی به کرنر فرستاد. اتلتیکو با وجود این شکست با ۹ امتیاز صدرنشین است.
ایسناایسنا4 هفته قبل
به گزارش ایسنا، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته چهارم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار گرفت و با دو گل از میزبانش شکست خورد. اتلتیکو در آغاز نیمه دوم یک تعویض انجام داد و مارکوس یورنته به جای توماس لمار وارد زمین شد. میزبان در آغاز نیمه دوم نمایش بهتری داشت اما اتلتیکو هم توانست چند حمله نه چندان موفق کند. بهترین فرصت گلزنی برای اتلتیکو به ویتولو رسید که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان رئال به نحو باورنکردنی به کرنر فرستاد. اتلتیکو با وجود این شکست با ۹ امتیاز صدرنشین است.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
خبرگزاری ایسنا: اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته چهارم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار گرفت و با دو گل از میزبانش شکست خورد. اتلتیکو در آغاز نیمه دوم یک تعویض انجام داد و مارکوس یورنته به جای توماس لمار وارد زمین شد. میزبان در آغاز نیمه دوم نمایش بهتری داشت اما اتلتیکو هم توانست چند حمله نه چندان موفق کند. بهترین فرصت گلزنی برای اتلتیکو به ویتولو رسید که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان رئال به نحو باورنکردنی به کرنر فرستاد. اتلتیکو با وجود این شکست با ۹ امتیاز صدرنشین است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
ساعت۲۴-رئیس باشگاه رئال مادرید اعتراف کرد که به جذب امباپه علاقه دارد و برای آوردن این بازیکن خواهد جنگید. به نقل از اسپورت ۳۶۰، کیلیان امباپه از بهترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است که در پاری سن ژرمن بازی می‌کند. این بازیکن جوان فرانسوی سخت مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است اما پاری سن ژرمن به راحتی دست بردار او نیست. فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید اعتراف کرد که سخت به دنبال جذب امباپه است. رئیس باشگاه رئال درباره فصل نقل و انتقالات تابستانی گفت: می‌خواستیم پوگبا را جذب کنیم اما یونایتد این بازیکن را نفروخت.
ایسناایسنا1 ماه قبل
رئیس باشگاه رئال مادرید اعتراف کرد که به جذب امباپه علاقه دارد و برای آوردن این بازیکن خواهد جنگید. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت ۳۶۰، کیلیان امباپه از بهترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است که در پاری سن ژرمن بازی می‌کند. این بازیکن جوان فرانسوی سخت مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است اما پاری سن ژرمن به راحتی دست بردار او نیست. فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید اعتراف کرد که سخت به دنبال جذب امباپه است. رئیس باشگاه رئال درباره فصل نقل و انتقالات تابستانی گفت: می‌خواستیم پوگبا را جذب کنیم اما یونایتد این بازیکن را نفروخت.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
به گزارش ترنسفرمارکت، طی فصل نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۱۹، رئال مادرید با ۳۰۷٫۵ میلیون یورو هزینه برای جذب بازیکنان جدید، بیشترین هزینه را متقبل شده است. با احتساب درآمدهای باشگاه‌ها از راه فروش بازیکن، رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات طی تابستان اخیر ۱۷۷٫۵ میلیون یورو هزینه کرده و بیشترین ضرر را کرده است. در تصویر زیر ۲۵ باشگاهی که بیشترین درآمد (Income) را برای جذب بازیکن در پنج فصل اخیر داشته‌اند ملاحظه می‌کنید، که شاهد حضور ۵ باشگاه لیگ برتر، ۵ باشگاه لالیگا، ۴ باشگاه لیگ ۱، ۴ باشگاه بوندسلیگا، ۲ باشگاه سری آ، ۲ باشگاه اردیویژه، ۲ باشگاه لیگ پرتغال و ۱ باشگاه لیگ اتریش هستیم. ۱۴۸٫۲۵ میلیون یورو در فصل نقل و انتقالات نصیب این باشگاه پرتغالی شده که رقم چشمگیری است. در تصویر زیر ۲۵ باشگاهی که بیشترین سود نقل و انتقالاتی (Balance) را برای جذب بازیکن در پنج فصل اخیر داشته‌اند ملاحظه می‌کنید، که شاهد حضور ۶ باشگاه لیگ ۱، ۳ باشگاه آلمان، ۳ باشگاه ایتالیا، ۳ باشگاه لالیگا، ۳ باشگاه لیگ پرتغال، ۲ باشگاه اردیویژه، ۲ باشگاه لیگ برتر، ۱ باشگاه لیگ بلژیک، ۱ باشگاه لیگ مکزیک و ۱ باشگاه لیگ اتریش هستیم.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
اتلتیکو مادرید در حال حاضر با پیروزی در ۳ بازی ابتدایی اش در لالیگا، صدرنشین این رقابت هاست. این کلیشه‌ای که همواره در مورد آزاردهنده بودن اتلتیکو مادرید می‌گویند، درست است. پس از رسمی شدن انتقال گریزمان به بارسلونا، اتلتی بلافاصله ژائو فیلیکس جوان را به ترکیبش اضافه کرد. سائول در مورد فیلیکس گفت: ژائو فیلیکس یک جوان با استعداد و با کیفیت است. او می‌توانست افتخارات بیشتری با اتلتیکو مادرید کسب کند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
در بازار امسال برخی تیم‌های مطرح اروپا مانند رئال مادرید و بارسلونا ‌دوباره قدرت مالی‌شان را به رخ کشیدند اما در کنار آنها برخی تیم‌ها هم به شیوه‌ای غیرمنتظره برای خرید بازیکن دست به جیب شده و ولخرجی کردند. لوکا یوویچ هم بازیکنی است که می‌تواند در سال‌های آینده به مهره‌ای بسیار مهم در خط حمله رئال مادرید تبدیل شود. بارسلونا فقط برای خرید او و هافبک هلندی آژاکس نزدیک به ۲۰۰ میلیون یورو هزینه کرد. با این حال شاید جذب دیه‌گو گودین به عنوان بازیکن آزاد، بهترین خرید تابستانی نراتزوری محسوب شود. باواریایی‌ها اما بازیکنان قرضی مهمی مانند پریشیچ و کوتینیو را هم جذب کرده‌اند که هر دوی آنها بند خرید قطعی اختیاری دارند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
فصل نقل و انتقالات تابستان ۲۰۱۹ هم به اتمام رسید؛ در حالی که رئال نه تنها انقلابی به خود ندید که تیم کاملی هم در اختیار ندارد. می شد رئال تیم بهتری در نقل و انتقالات ببندد؟ سران باشگاه در این پنجره مرتکب چه اشتباهاتی شدند؟ در زیر به هشت نمونه از اشتباهات پرز و معاونانش اشاره خواهیم کرد. هزینه بالا و غیرضروریبر کسی پوشیده نبود که رئال باید در انتقالات تابستانی امسال بیش از چند سال گذشته هزینه کند. در نهایت رئال با ۳۰۵ میلیون یورو بیش از هر تیمی در اسپانیا برای خرید بازیکن هزینه کرد. ۷- عدم جذب بازیکن ذخیره برای کاسیمیرونقل و انتقالات به اتمام رسید بدون اینکه رئال هافبک تدافعی تخصصی جدید به عنوان ذخیره کاسیمیرو جذب کند.
رکنارکنا1 ماه قبل
در بازار امسال برخی تیم‌های مطرح اروپا مانند رئال مادرید و بارسلونا ‌دوباره قدرت مالی‌شان را به رخ کشیدند اما در کنار آنها برخی تیم‌ها هم به شیوه‌ای غیرمنتظره برای خرید بازیکن دست به جیب شده و ولخرجی کردند. لوکا یوویچ هم بازیکنی است که می‌تواند در سال‌های آینده به مهره‌ای بسیار مهم در خط حمله رئال مادرید تبدیل شود. بارسلونا فقط برای خرید او و هافبک هلندی آژاکس نزدیک به ۲۰۰ میلیون یورو هزینه کرد. با این حال شاید جذب دیه‌گو گودین به عنوان بازیکن آزاد، بهترین خرید تابستانی نراتزوری محسوب شود. رقم هنگفتی که این باشگاه برای خرید مدافع لسترسیتی هزینه کرد، انگیزه زیاد آن برای افزایش ثبات تدافعی‌اش را به خوبی نشان می‌داد.

کدام باشگاه‌ها در بازار تابستانی بیشترین هزینه را برای خرید بازیکن انجام دادند؟

6+
تسنیمتسنیم1 ماه قبل

هشت اشتباه بزرگ رئال در انتقالات تابستانی

4+
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
نودنود1 ماه قبل
اتلتیکومادرید بعد از مدتها به صدر جدول لالیگا رسید. در پایان هفته سوم، اتلتیکومادرید تبدیل به تنها تیم ۹ امتیازی لالیگا شده و در روزهایی که بارسلونا و رئال مادرید مجموعا به اندازه اتلتی امتیاز گرفته‌اند، یک تنه و بدون شریک صدر جدول لالیگا را در اختیار گرفته است. روند بد اتلتی در ادامه، این تیم را کاملا از صدر جدول دور کرد. این تیم از هفته شانزدهم فصل ۱۸-۲۰۱۷ تا پایان فصل در رده دوم قرار داشت و در فصل ۱۹-۲۰۱۸ نیز، از هفته هفدهم به بعد همواره در رده دوم جدول دیده می‌شد. خیلی‌ها پیش از آغاز فصل، منتظر رونمایی از تیم دگرگون شده سیمئونه بودند و ورژن جدید اتلتیکو را مدعی قهرمانی می‌دانستند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آس، به دنبال درگذشت دختر ۹ ساله لوئیس انریکه، سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا، روبرت مورنو دستیار پیشین انریکه که پس از استعفای او (به دلیل رسیدگی به بیماری دخترش) هدایت ماتادورها را برعهده گرفت، از برگزاری نشست خبری برای معرفی بازیکنان دعوت شده به اردوی این تیم خودداری و فهرست بازیکنان منتخب را از طریق سایت فدراسیون اعلام کرد. اسپانیا روز پنجشنبه هفته پیش‌رو در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ میهمان رومانی خواهد بود و سه روز پس از آن در یکی دیگر از بازی‌های این رقابت‌ها میزبان جزایر فارو است. بر این اساس نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی اسپانیا به شرح زیر است: دروازه‌بان‌ها: داوید دخه‌آ، کپا آریسابالاگا و پائو لوپسمدافعان: خوسه گایا، جوردی آلبا، دنی کارواخال، ارموسو، اونای نونیس، سرخیو راموس و مارکوس یورنتههافبک‌ها: خسوس ناواس، ‌ پارخو، ‌ سرخیو بوسکتس، رودری، تیاگو آلکانتارا، سائول نیگوئس، فابیان، سوسو، سبایسومهاجمان: روردیگو، سارابیا، آلکاسر و اویارسابالانتهای پیام/
نودنود1 ماه قبل
روبرت مورنو از اولین فهرست خود به عنوان سرمربی تیم ملی اسپانیا رونمایی کرد. به گزارش وبسایت نود، روبرت مورنو سرمربی جدید تیم ملی اسپانیا اولین فهرست خود را که شامل ۲۳ بازیکن است، برای حضور در دو بازی مقدماتی یورو ۲۰۲۰ در وقفه بازی‌های ملی ماه سپتامبر است، اعلام کرد. اسپانیا اکنون با کسب ۴ پیروزی متوالی در صدر جدول گروه F قرار دارد و در ادامه رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ روز ۵ سپتامبر در بخارست مهمان رومانی خواهد بود و ۳ روز بعد در خیخون از جزایر فارو پذیرایی خواهد کرد. اونای نونز مدافع میانی ۲۲ ساله اتلتیک بیلبائو و مارکوس یورنته هافبک جدید اتلتیکومادرید برای نخستین بار به تیم ملی اسپانیا دعوت شده اندو دیگو کاستا و آلوارو موراتا، دو مهاجم باشگاه اتلتیکومادرید به دلیل مصدومیت جایی در اولین فهرست روبرت مورنو ندارند. اتحادیه فوتبال اسپانیا (RFEF) قرار بود صبح جمعه و از طریق کنفرانسی خبری این فهرست را اعلام کند اما این کنفرانس به دلیل درگذشت دختر ۹ ساله لوئیس انریکه لغو شد و فهرست از طریق فضای مجازی منتشر شد.
نودنود1 ماه قبل
در تیم فصل ۲۰-۲۰۱۹ رئال تنها نام ۴ پرورش یافته آکادمی به چشم می‌خورد. به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، رئال مادرید و آکادمی این باشگاه، لافابریکا، در سال‌های اخیر رفته رفته از یکدیگر فاصله گرفته‌اند. با نگاهی به ترکیب بازیکنان تیم اصلی رئال مادرید در فصل ۲۰-۲۰۱۹ درمی‌یابیم که تنها ۴ بازیکن پرورش یافته لافابریکا در این ترکیب حضور دارند. کارواخال از سال ۲۰۰۲ و هنگامی که تنها ۱۰ سال داشت، در رئال حضور داشته است. ناچو نیز از ۱۱ سالگی در رئال حضور دارد و در طول این مدت (از ۲۰۰۱ تاکنون) هرگز رئال را رها نکرده است.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
سایت رسمی فوتبالی – در سال‌های گذشته، فاصله تیم اصلی رئال مادرید با آکادمی این باشگاه زیاد شده است. مسیر از آکادمی تا تیم اصلی آسان نیست، و بازیکنان بااستعداد پرشماری مجبور به ترک تیم شده‌اند تا بتوانند بیشتر بازی کنند. در حال حاضر تنها چهار بازیکن پرورش‌یافته آکادمی رئال در تیم اصلی حضور دارند، که یکی از آنها ماریانو است که او هم در آستانه رفتن است. کیکو کاسیا هم پرورش‌یافته آکادمی رئال بود اما در نهایت راهی لیدز یونایتد شد. از سوی دیگر، بسیاری از بازیکنان رئال مادرید کاستیا به تیم‌های دیگر پیوسته‌اند.
الفالف1 ماه قبل
مشکل گلزنییکی از مشکلات اصلی آنها گلزنی است. مشکل سرعت بازییکی دیگر از مشکلات بزرگ رئال سرعت پایین بازی آنهاست. مشکل خط میانیوقتی از کم بودن آمار گلزنی رئال صحبت می‌شود بی‌شک یکی از ایرادهای اصلی از هافبک‌های تیم است. یکی از اهداف اصلی زیدان در تابستان تقویت این منطقه بود. مشکل خریدهای متوسطرئال با هزینه ۳۰۰ میلیون یورویی در نقل و انتقالات به دنبال تحویل در تیمش بوده اما به نظر می‌رسد تنها هازارد در این بین به ترکیب اصلی راه‌یافته است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
بیشتر بخوانید: گواردیولا مانع اولین برد خانگی رئال مادریدمشکل گلزنییکی از مشکلات اصلی آنها گلزنی است. مشکل خط میانیوقتی از کم بودن آمار گلزنی رئال صحبت می‌شود بی‌شک یکی از ایرادهای اصلی از هافبک‌های تیم است. یکی از اهداف اصلی زیدان در تابستان تقویت این منطقه بود. مشکل خریدهای متوسطرئال با هزینه ۳۰۰ میلیون یورویی در نقل و انتقالات به دنبال تحویل در تیمش بوده اما به نظر می‌رسد تنها هازارد در این بین به ترکیب اصلی راه‌یافته است. در شرایط فعلی به نظر نمی‌رسد رئال بتواند در تورنمنت‌های پیش رو شانس زیادی برای قهرمانی داشته باشد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
در میان هواداران و بازیکنان رئال مادرید هنوز هم این حس وجود دارد که جای خالی فوق ستاره‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه، باید با بازیکنانی مثل نیمار یا پوگبا پر شود. ۲- سرعتیکی از بزرگترین مشکلات تیم زیدان سرعت بازی تیم است. در نهایت خط میانی رئال مادرید برای فصل ۲۰۱۹/۲۰ بدتر از فصل ۲۰۱۸/۱۹ است. ۷- جوانیوینیسیوس، آسنسیو، سبایوس، اودریوزولا، آندری لونین، رودریگو، کوبو، خسوس وایخو و تئو هرناندز برای جوان سازی ترکیب تیم خریداری شدند، اما مقابل وایادولید ترکیب تیم هیچ تفاوت چندانی با سال ۲۰۱۴ نداشت. اگر رئال مادرید قصد فتح عناوین را داشته باشد، باید نام‌های بزرگتری به خدمت بگیرد؛ بازیکنی مثل نیمار یا پوگبا.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، روزنامه اسپانیایی «مارکا» خبر داد اتلتیکومادرید با جذب رودریگو، مهاجم والنسیا در آستانه به پایان رساندن فعالیت‌های خود در بازار نقل‌وانتقالات تابستانی است. این باشگاه اسپانیایی در آغاز فصل نقل وانتقالات تابستانی با فروش دو بازیکن بزرگ خود یعنی آنتوان گریزمان به بارسلونا و رودی به منچسترسیتی سرمایه‌گذاری بزرگی برای خرید بازیکنانی مانند مارکوس یورنته، ژوائو فلیکس و کیران تریپیه انجام داد. این خرید‌ها باعث شده اتلتیکو چهره جدیدی به خود بگیرد و به نظر می‌رسد با پیوستن رودریگو مهاجم ملی‌پوش والنسیا به این تیم، پرونده نقل وانتقالات تابستانی روخی‌بلانکو هم بسته شود. رودریگو در چند سال گذشته از بهترین‌های والنسیا بوده است و فصل گذشته هم نقش مهمی در قهرمانی این تیم در جام حذفی اسپانیا داشت. این مهاجم ۲۸ ساله فصل گذشته مورد توجه رئال مادرید قرار داشت، ولی والنسیا برای جدایی او بند فسخ ۱۲۰ میلیون یورویی طلب کرد.

به انتهای لیست رسیدید