مارک ویلموتس

مارک ویلموتس

وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی ایران پیش از دیدار خنت بلژیک با آ. اس رم ایتالیا در لیگ اروپا به تمجید از نماینده کشورش پرداخت. سرمربی سابق ایران در مصاحبه با سایت «siamolaroma» ایتالیا درباره خنت، گفت: رم آخرین بازی که با خنت بازی کرده به سال ۲۰۰۹ برمی گردد. فوتبال بلژیک در این ۱۰ سال گذشته تغییرات زیادی داشت و به نوعی پیشرفت زیادی کرده است. با نگاه به آمار تیم‌های بلژیکی در اروپا مخصوصا بازی رئال با بروژ متوجه می‌شوید که سطح فوتبال بلژیک پیشرفت کرده است. میلاد محمدی، مدافع ملی پوش کشورمان در این فصل برای خنت بلژیک بازی می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
خبرگزاری فارس: جردن لوکاکو، بازیکن تیم ملی بلژیک و بردار رومالو لوکوکو در جدیدترین مصاحبه خود به انتقاد از مارک ویلموتس، سرمربی سابق بلژیک و تیم ملی ایران پرداخت. او در بخشی از صحبت هایش با تلویزیون این کشور درباره ویلموتس در سال ۲۰۱۶ که هدایت تیم ملی بلژیک در یورو را برعهده داشت، گفت: در آن زمان همه منتظر بودند که بلژیک قهرمان اروپا شود و اگر این اتفاق رخ می‌داد این قهرمانی به نام ویلموتس می‌رفت. در حالیکه او مربی خوبی نیست و برنامه نداشت. وی افزود: او در زمان خوبی سرمربی تیم ملی بلژیک شده بود چون ستاره‌های دنیای فوتبال را در اختیار داشت اما فاقد تاکتیک بود و دستور می‌داد که همه به ادن ازارد پاس دهند. روملو لوکاکو بردار این بازیکن نیز پیش از این در مصاحبه‌های خود ویلموتس را فردی نژاد پرست معرفی کرده بود.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- فدراسیون فوتبالی که بار‌ها به دلیل مشکلات حقوقی‌اش در عقد قرارداد با ویلموتس مورد انتقاد‌های جدی قرار گرفته، قرار است مقابل شکایت محکم سرمربی بلژیکی از حق فوتبال ایران دفاع کند. به گزارش خبرورزشی، نمایندگان فدراسیون فوتبال روز نوزدهم فوریه (سی‌ام بهمن ماه) باید با جمع‌آوری مستندات لازم برای دفاع مقابل ویلموتس دفاعیه خود را به فیفا ارایه کنند. مستنداتی که مربوط به قرارداد این مربی و البته بند مورد بحث است. در هر صورت فدراسیون فوتبالی که بارها به دلیل مشکلات حقوقی‌اش در عقد قرارداد با ویلموتس مورد انتقادهای جدی قرار گرفته، قرار است مقابل شکایت محکم سرمربی بلژیکی از حق فوتبال ایران دفاع کند. باید دید آیا مدیران ایرانی در این پرونده حساس و دردسرساز موفق می‌شوند یا خیر.
ایرناایرنا1 هفته قبل
اسکوچیچ امروز (دوشنبه) با حضور در فدراسیون فوتبال و پس از دیدار با «حیدر بهاروند» سرپرست فدراسیون فوتبال، قراردادش را با فدراسیون به طور رسمی به امضا رساند. با این اوصاف وی به طور رسمی فعالیت خود را به عنوان سرمربی تیم ملی ایران از امروز آغاز کرد. در حالی‌که در ماه‌های گذشته اخبار زیادی در خصوص انتخاب سرمربی ایرانی برای تیم ملی فوتبال ایران منتشر شده بود و نام‌هایی چون «امیر قلعه‌نویی»، «علی دایی»، «یحیی گل‌محمدی» و «وحید هاشمیان» مطرح شدند، در نهایت اسکوچیچ سکان هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان را برعهده‌ گرفت. پیش از این، «مارک ویلموتس» بلژیکی در چهار دیدار سرمربی ایران بود که پس از متحمل شدن ۲ شکست متوالی مقابل بحرین و عراق با فدراسیون فوتبال ایران قطع همکاری کرد.
روزنوروزنو1 هفته قبل
در آن روزها اگر کسی می‌گفت یک سال بعد در همین موقع دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران خواهد شد، حتما در عقل او شک می‌کردید! در یک شرایط نرمال و در یک وضعیت طبیعی فوتبالی، اسکوچیچ در بهترین حالت می‌توانست گزینه هدایت تیم ملی امید باشد. پول‌های بلوکه شدهاین یک موضوع غیرورزشی است که به سلیقه و صلاحیت آن هایی که مربی تیم ملی را انتخاب می‌کنند، هیچ ارتباطی ندارد. حالا در نیمه راه مسابقات مقدماتی، یک تیم ملی مانده، یک جیب خالی و یک نیمکت خالی. وقتی سپاهان راضی نمی‌شود قلعه نویی را به تیم ملی واگذار کند و دایی از این فهرست کنار گذاشته می‌شود، چند مربی ایرانی دیگر باقی می‌ماند که بشود تیم ملی را به او سپرد؟ اسکوچیچ نباید قبول می‌کرد؟ در شرایط طبیعی، دراگان اسکوچیچ می‌بایست از یک پله پایین‌تر به تیم ملی می‌رسید.
ایلناایلنا1 هفته قبل
مفسر فوتبال ایران معتقد است که دراگان اسکوچیچ بهترین مربی کروات است که تابحال به ایران آمده ولی تنها مربی خارجی را که شایستگی هدایت تیم‌ملی را داشت فقط استراماچونی می‌داند. در آن روزها «بویان هوداک» یکی از شاگردان کروات من می‌گفت به‌جرأت می‌توانم بگویم اسکوچیچ یکی از بهترین مربیان فوتبال کرواسی است. من هم شخصا معتقدم او بهترین مربی کروات است که تا به حال به ایران آمده است. البته به عقیده من بهترین مربی خارجی تاریخ فوتبال ایران کسی نیست جز شخص استراماچونی و این او بود که از هر نظر شایستگی سرمربیگری تیم ملی ایران را داشت. اسکوچیچ چرا به بهانه قلب‌درد تیم صنعت‌نفت را رها کرد؟ یعنی حالا در تیم ملی قلبش درد نمی‌کند؟ اسکوچیچ البته برای این در کرواسی موفق نبود که حقه‌باز نبود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
ساعت ۲۴-مهلت ثبت‌نام کاندیداهای ریاست فدراسیون و عضویت در هیات رییسه فدراسیون فوتبال به پایان رسید و آنهایی که سودای ریاست مهم‌ترین فدراسیون ورزشی ایران را دارند، مشخص شدند. در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال، نامزدها باید نام نایب‌رییس اول، دوم و زنان را هم بنویسند. برخی رسانه‌ها نوشته‌اند: افراد سرشناسی نیز با فرستادن وکلا و نمایندگان حقوقی خود در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ثبت‌نام کرده‌اند. فدراسیون فوتبال در اساسنامه خود ادعا کرده یک «نهاد غیردولتی» است، اما برخی افراد سرشناس می‌گویند فدراسیون فوتبال «نهاد غیردولتی عمومی» است. سردرگمی‌ها در مورد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال بسیار است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال، نامزدها باید نام نایب‌رییس اول، دوم و زنان را هم بنویسند. برخی رسانه‌ها نوشته‌اند: افراد سرشناسی نیز با فرستادن وکلا و نمایندگان حقوقی خود در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ثبت‌نام کرده‌اند. نکته عجیبی که توجهات را به خود جلب می‌کند، این است که اغلب افرادی که برای ریاست فدراسیون ثبت‌نام کرده‌اند، بازنشسته هستند. فدراسیون فوتبال در اساسنامه خود ادعا کرده یک «نهاد غیردولتی» است، اما برخی افراد سرشناس می‌گویند فدراسیون فوتبال «نهاد غیردولتی عمومی» است. سردرگمی‌ها در مورد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال بسیار است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
در روزی که سر فوتبالی‌ها گرم دربی تهران بود، به‌ناگاه فدراسیون فوتبال بیانیه‌ای منتشر کرد و خبر داد که اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی ایران شده است. اینکه چرا این تصمیم گرفته شده من در جریان نیستم، اما این اتفاق یک تصمیم فرافوتبالی است و کسی را که سابقه‌اش مشخص است به‌عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب می‌کنند، اما الان دیگر وقت این نیست که بگوییم چرا او به تیم ملی آمد و باید حمایت کنیم تا اتفاقی که برای نمایندگان ما در لیگ قهرمانان آسیا افتاد، برای تیم ملی پیش نیاید». تا چند روز قبل قرار بود مربی ایرانی به‌عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شود، اما ‌‌یکباره آقای اسکوچیچ، بعد از یک روز مذاکره انتخاب می‌شوند. شما بروید و ببینید اسکوچیچ بعد از انتخابش به‌عنوان سرمربی تیم ملی، چه بازی‌ای را در لیگ، از نزدیک تماشا کرده است، بعد می‌فهمید چه کسانی او را به تیم ملی آورده‌اند». حالا علی دایی به صورت کاملا مشخصی از فردی که اسکوچیچ را به‌عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کرده خبر می‌دهد؛ اتفاقی که اگر درست باشد، باید از رخ‌دادن فاجعه‌ای دیگر در فوتبال ملی خبر داد که دوباره افرادی بیرون از فدراسیون فوتبال برای تیم ملی تصمیم گرفته‌اند.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران معتقد است دلیل انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان جانشین مارک ویلموتس دلیل خاصی داشته است. آنها بهترین دانش مربیگری را دارند و خیال‌پرداز هستند، برای همین می‌بینید که دراگان اسکوچیچ حالا سرمربی تیم ملی ایران شده است، اینطور نیست؟ اما پاسخ دادن به این پرسش سخت است. وی افزود: من تنها می‌توانم از سرمربیان بزرگی همچون زیبچ، ایویچ (سرمربی فقید و پیشین تیم ملی ایران) و باریچ نام ببرم. دالیچ بهترین سرمربی جهان است و من بعد از او در رتبه دوم هستم. زلاتکو کرانچار (سرمربی پیشین تیم امید ایران، سپاهان و پرسپولیس) هم سرمربی برجسته‌ای است.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
در آن روزها اگر کسی می‌گفت یک سال بعد در همین موقع دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران خواهد شد، حتما در عقل او شک می‌کردید! در یک شرایط نرمال و در یک وضعیت طبیعی فوتبالی، اسکوچیچ در بهترین حالت می‌توانست گزینه هدایت تیم ملی امید باشد. پول‌های بلوکه شدهاین یک موضوع غیرورزشی است که به سلیقه و صلاحیت آن هایی که مربی تیم ملی را انتخاب می‌کنند، هیچ ارتباطی ندارد. حالا در نیمه راه مسابقات مقدماتی، یک تیم ملی مانده، یک جیب خالی و یک نیمکت خالی. وقتی سپاهان راضی نمی‌شود قلعه نویی را به تیم ملی واگذار کند و دایی از این فهرست کنار گذاشته می‌شود، چند مربی ایرانی دیگر باقی می‌ماند که بشود تیم ملی را به او سپرد؟ اسکوچیچ نباید قبول می‌کرد؟ در شرایط طبیعی، دراگان اسکوچیچ می‌بایست از یک پله پایین‌تر به تیم ملی می‌رسید.
ایرناایرنا1 هفته قبل
هدایت ممبینی بعد از ثبت‌نام در انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: بنده برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت‌نام کرده‌ام. باید در اولین جام جهانی که در خاورمیانه برگزار می‌شود حضور داشته باشیم و تمام برنامه‌ریزی‌ها را در این رابطه انجام دهیم. رییس کمیته داوران درباره بدهی‌های فدراسیون فوتبال گفت: بدهی‌هایی که وجود دارد، زیاد است و قطعا بخشی از آنها مثل طلب مارک ویلموتس باید در دادگاه پیگیری شود. درآمد ما در فدراسیون فوتبال بسیار کم است و باید برنامه‌ای که کشورها برای افزایش درآمد داشتند را پیگیری کنیم. من با افکار عمومی موافق هستم که مشکلاتی نیز در تیم ملی بود.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، «حبیب کاشانی» امروز (یکشنبه) در جمع خبرنگاران در مورد انگیزه خود برای پست ریاست فدراسیون، اظهار داشت: شرایط امروز فوتبال ایران سخت است و فکر کردم که با سابقه ورزشی و علمی که دارم، می‌توانم به فوتبال کمک کنم. وی در مورد شرایط فوتبال ایران گفت: شرایط نگران کننده‌ای با توجه به اتفاقات اخیر مانند موضوع میزبانی، بدهی‌های فدراسیون فوتبال به مربیان خارجی و تیم ملی وجود دارد که باعث می‌شود مردم نگران این شرایط باشند. کاشانی در مورد غرامت ۱۰۰ میلیاردی فدراسیون فوتبال به «مارک ویلموتس» تصریح کرد: هنوز این قرارداد را ندیدم و اگر انتخاب شوم به طور قطع باید ادامه دهنده راه فدراسیون قبلی باشم و اگر باید غرامتی پرداخت شود باید این کار را انجام دهیم. وی در مورد اینکه بعضی‌ها می‌گویند این انتخابات مهندسی شده است تصریح کرد: من هم این موضوع را شنیدم و این مساله طبیعی است و در فدراسیون‌های دیگر هم این موضوع مطرح است. وی در مورد بحث حضور بازنشسته‌ها برای به دست آوردن ریاست فدراسیون فوتبال گفت: نظر شخصی‌ام این است که ورزش و فوتبال بازنشستگی ندارد و افرادی که نهادهای ورزشی دنیا را ریاست می‌کنند محدودیت سنی ندارند، اما بالاخره مجلس شورای اسلامی که قابل احترام هم هست، قانون محدودیت بازنشسته‌ها برای ریاست فدراسیون را تنظیم کرده‌ است.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، هدایت‌ ممبینی درباره حضورش در انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: من امروز برای احراز پست ریاست فدراسیون ثبت‌نام کردم. ممبینی درباره انتخاب سرمربی تیم ملی پیش از برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: هر کسی سرمربی باشد، فدراسیون فوتبال از او حمایت می‌کند. خبرنگاری از ممبینی درباره بدهی‌های فدراسیون فوتبال و مطالبات مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی سؤال کرد. گزینه ریاست فدراسیون فوتبال درباره بحث مهندسی شدن انتخابات فدراسیون اظهار کرد: اگر این نقل‌قول شما را قبول داشتم، برای انتخابات ثبت‌نام نمی‌کردم ولی برای هر انتخاباتی، لابی و رایزنی وجود دارد. وی درباره اینکه گفته می‌شود فوتبال ایران ورشکسته است، تصریح کرد: بهتر است از واژه «ورشکسته» استفاده نکنیم.
ایلناایلنا1 هفته قبل
نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال درباره شرایط برگزاری این انتخابات صحبت کرد. به گزارش ایلنا، خداداد افشاریان بعد از نام نویسی در انتخابات فدراسیون فوتبال درباره بحث مهندسی شدن انتخابات گفت: من تا به حال چنین چیزی را مشاهده نکردم. وی درباره ادعای سعید آذری، مدیرعامل فولاد مبنی بر اینکه رئیس فدراسیون فوتبال از قبل مشخص شده است، اظهار کرد: هیچ چیزی مشخص نیست. نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال درباره حضور بازنشسته‌ها در انتخابات گفت: چیزی که من به عنوان عضو مجمع می‌دانم این است که با توجه به اساسنامه فدراسیون فوتبال، افراد بالای ۶۵ سال نمی‌توانند در فدراسیون حضور داشته باشند. وی درباره بدهی فدراسیون فوتبال از جمله بدهی به مارک ویلموتس اظهار کرد: فدراسیون به خاطر رفتارهای فیفا بدهکار است و هر کسی که می‌آید باید تلاش بسیاری انجام دهد و بعد از دو سال زحمت می‌تواند به ایستگاه صفر برسد.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
مدیرعامل باشگاه اسبق پرسپولیس به عنوان کاندیدای ریاست انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد. حبیب کاشانی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در حاشیه آخرین روز ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: من آمدم تا برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کنم. شرایط فوتبال ما سخت است و با وضعیت موجود و با توجه به سابقه‌ای که دارم، شاید بتوانم کمک کنم و تصمیم گرفتم که در این شرایط ثبت نام کنم. او درباره بدهی‌های موجود در فدراسیون فوتبال و طلب مارک ویلموتس گفت: ‌ من هنوز قرارداد آقای ویلمتوس را ندیدم. او در خصوص نوابش گفت: من باید به عنوان نایب رییس اول و نایب رییس دوم و نایب رییس بانوان را در فرم مربوطه می‌نوشتم که من نام آقایان اسلامیان و بهاروند را به عنوان نواب اول و دوم و نام خانم عبدالحسینی را به عنوان نایب رییس بانوان نوشتم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شهروند، حاشیه‌های این انتخاب به قدری زیاد است که باز هم به جای یک اجماع ملی برای حمایت از تیم‌ملی شاهد دوقطبی عجیبی هستیم. منتها انتخاب فدراسیون مارک ویلموتس بود که هم نتایج بسیار ضعیفی گرفت و هم حالا وارد یک دعوای ٦‌میلیون دلاری برای دریافت کل پول قرارداد خود با فدراسیون فوتبال ایران شده است. حالا درست یا غلط اسکوچیچ سرمربی تیم‌ملی است. درواقع برخی منتقدان امروز اسکوچیچ دست روی موضوعی گذاشته‌اند که در گذشته کی‌روش در فوتبال ایران باب کرده بود. از طرفی حالا تیم‌ملی ایران در شرایطی نیست که در فضای انتقادی بشود کار را جلو برد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
یک نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال ادعای مهندسی شدن این انتخابات را قبول ندارد. به گزارش ایسنا، خداداد افشاریان بعد از نام نویسی در انتخابات فدراسیون فوتبال درباره بحث مهندسی شدن انتخابات گفت: من تا به حال چنین چیزی را مشاهده نکردم. وی درباره ادعای سعید آذری، مدیرعامل فولاد مبنی بر اینکه رئیس فدراسیون فوتبال از قبل مشخص شده است، اظهار کرد: هیچ چیزی مشخص نیست. نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال درباره حضور بازنشسته‌ها در انتخابات گفت: چیزی که من به عنوان عضو مجمع می‌دانم این است که با توجه به اساسنامه فدراسیون فوتبال، افراد بالای ۶۵ سال نمی‌توانند در فدراسیون حضور داشته باشند. وی درباره بدهی فدراسیون فوتبال از جمله بدهی به مارک ویلموتس اظهار کرد: فدراسیون به خاطر رفتارهای فیفا بدهکار است و هر کسی که می‌آید باید تلاش بسیاری انجام دهد و بعد از دو سال زحمت می‌تواند به ایستگاه صفر برسد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
دراگان اسکوچیچ جانشین مارک ویلموتس در تیم ملی فوتبال ایران شد. دوران مربیگری اسکوچیچ با تیم رییکا کرواسی در سال ۲۰۰۵ آغاز شد. اعتمادآنلاین|‌ دراگان اسکوچیچ جانشین مارک ویلموتس در تیم ملی فوتبال ایران شد. (بیشتر بخوانیم) اسکوچیچ فوتبالش را از باشگاه رییکا کرواسی آغاز کرد و بعد از آن راهی لالیگا شد. این مربی ۵۱ ساله، با قراردادی ۲۰۰ هزار دلاری، مربی تیم ملی فوتبال ایران شده است.
ایرناایرنا1 هفته قبل
«حبیب کاشانی» امروز (یکشنبه) در جمع خبرنگاران در مورد انگیزه خود برای پست ریاست فدراسیون، اظهار داشت: شرایط امروز فوتبال ایران سخت است و فکر کردم که با سابقه ورزشی و علمی که دارم، می‌توانم به فوتبال کمک کنم. وی در مورد شرایط فوتبال ایران گفت: شرایط نگران کننده‌ای با توجه به اتفاقات اخیر مانند موضوع میزبانی، بدهی‌های فدراسیون فوتبال به مربیان خارجی و تیم ملی وجود دارد که باعث می‌شود مردم نگران این شرایط باشند. کاشانی در مورد غرامت ۱۰۰ میلیاردی فدراسیون فوتبال به «مارک ویلموتس» تصریح کرد: هنوز این قرارداد را ندیدم و اگر انتخاب شوم به طور قطع باید ادامه دهنده راه فدراسیون قبلی باشم و اگر باید غرامتی پرداخت شود باید این کار را انجام دهیم. وی در مورد اینکه بعضی‌ها می‌گویند این انتخابات مهندسی شده است تصریح کرد: من هم این موضوع را شنیدم و این مساله طبیعی است و در فدراسیون‌های دیگر هم این موضوع مطرح است. امیدوارم که همه نامزدها در فضایی دوستانه و رقابتی، توانایی‌های خود را مطرح کنند و افراد مجمع هم بتوانند بهترین انتخاب را داشته‌باشند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
پرسپولیس در چند سال اخیر توانسته است به نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کند و با تیمی که الان دارد می‌تواند امیدوار باشد که باز هم این مسیر خوب را طی کند. سه تیم دیگر هم باید منتظر ماند و دید می‌توانند نمایش خوبی در رقابت‌های بین‌المللی داشته باشند یا نه. در هر صورت باید بپذیریم که تیم‌های کشورمان برای قهرمانی در آسیا کمبود‌های زیادی دارند و هر موفقیتی هم به دست بیاید، مقطعی بوده است. آشوبی درباره این موضوع که آیا مربیان ایرانی برای اینکه سرمربی تیم ملی شوند باید با تیم باشگاهی خود افتخار بین‌المللی کسب کنند، گفت: با تمام احترامی که برای مربیان ایرانی قائلم اعتقاد دارم هیچ مربی داخلی نباید ادعا کند که هدایت تیم ملی باید به او سپرده می‌شد و حتی شایسته‌تر از دراگان اسکوچیچ بوده است. از این جهت که او هر چه نباید دوره‌ها و آموزش‌های مربیگری خود را در کلاس‌های حرفه‌ای گذرانده است در حالی که مربیان ایرانی هیچ‌کدام این شرایط را نداشته‌اند.
مهرمهر1 هفته قبل
وقتی آقای قلعه نویی نتوانست سرمربی تیم ملی شود، به این جمع بندی رسیدیم که اسکوچیچ را انتخاب کنیم. عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره شایعه بدهی صد میلیاردی فدراسیون فوتبال در جریان قرارداد با مارک ویلموتس اظهارداشت: چنین قراردادهایی را کارشناسان معتبر تنظیم می‌کنند. اسلامیان درباره اینکه طی یک سال چطور می‌شود از کارلوس کی‌روش به اسکوچیچ رسید، تصریح کرد: به جان افرادی دعا کنید که هر کاری کردند کی‌روش برود. اسلامیان در مورد شایعه مهندسی انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال از سوی دولت و وزارت ورزش تصریح کرد: فدراسیون فوتبال مجمعی ۷۵ نفره دارد. اسلامیان درباره اینکه آیا خودش هم در انتخابات شرکت خواهد کرد؟ بیان کرد: تا عصر امروز تصمیم می‌گیرم.
نودنود1 هفته قبل
مدیرعامل باشگاه اسبق پرسپولیس به عنوان کاندیدای ریاست انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد. به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، حبیب کاشانی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در حاشیه آخرین روز ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: من آمدم تا برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کنم. شرایط فوتبال ما سخت است و با وضعیت موجود و با توجه به سابقه‌ای که دارم، شاید بتوانم کمک کنم و تصمیم گرفتم که در این شرایط ثبت نام کنم. او درباره بدهی‌های موجود در فدراسیون فوتبال و طلب مارک ویلموتس گفت: ‌ من هنوز قرارداد آقای ویلمتوس را ندیدم. مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس درباره برنامه حضور او برای فدراسیون فوتبال گفت: فعلا برنامه اولم ثبت نام است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین| حبیب کاشانی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در حاشیه آخرین روز ثبت‌نام انتخابات فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: من آمدم تا برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت‌نام کنم. شرایط فوتبال ما سخت است و با وضعیت موجود و با توجه به سابقه‌ای که دارم، شاید بتوانم کمک کنم و تصمیم گرفتم که در این شرایط ثبت‌نام کنم. او درباره شرایط این روزهای فوتبال ایران گفت: اتفاقات خاصی در فوتبال افتاده و همه را نگران کرده است. او درباره بدهی‌های موجود در فدراسیون فوتبال و طلب مارک ویلموتس گفت: ‌ من هنوز قرارداد آقای ویلمتوس را ندیدم. مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس درباره برنامه حضور او برای فدراسیون فوتبال گفت: فعلا برنامه اولم ثبت‌نام است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
مدیرعامل باشگاه اسبق پرسپولیس به عنوان کاندیدای ریاست انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد. به گزارش ایسنا، حبیب کاشانی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در حاشیه آخرین روز ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: من آمدم تا برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کنم. شرایط فوتبال ما سخت است و با وضعیت موجود و با توجه به سابقه‌ای که دارم، شاید بتوانم کمک کنم و تصمیم گرفتم که در این شرایط ثبت نام کنم. او درباره بدهی‌های موجود در فدراسیون فوتبال و طلب مارک ویلموتس گفت: ‌ من هنوز قرارداد آقای ویلمتوس را ندیدم. او در خصوص نوابش گفت: من باید به عنوان نایب رییس اول و نایب رییس دوم و نایب رییس بانوان را در فرم مربوطه می‌نوشتم که من نام آقایان اسلامیان و بهاروند را به عنوان نواب اول و دوم و نام خانم عبدالحسینی را به عنوان نایب رییس بانوان نوشتم.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 هفته قبل
مدیران فدراسیون فوتبال پس از انتخاب سرمربی جدید تیم ملی مدعی شدند حضور ایرانی‌ها در کادرفنی تیم ملی پر رنگ خواهد بود اما نخستین اظهارنظر مرد کروات در رسانه‌های غیر ایرانی نشان از این داشت مدیران فدراسیون یکبار دیگر از حربه تبلیغاتی استفاده کردند تا بتوانند افکارعمومی را به سود خود هدایت کنند. سینا حسینی/مدیران فدراسیون فوتبال پس از انتخاب سرمربی جدید تیم ملی مدعی شدند حضور ایرانی‌ها در کادرفنی تیم ملی پر رنگ خواهد بود اما نخستین اظهارنظر مرد کروات در رسانه‌های غیر ایرانی نشان از این داشت مدیران فدراسیون یکبار دیگر از حربه تبلیغاتی استفاده کردند تا بتوانند افکارعمومی را به سود خود هدایت کنند. با معرفی دو هموطن کروات اسکوچیچ به عنوان دستیارانش گارد منتقدان داخلی مقابل سرمربی جدید بسته‌تر از هر زمانی شد، البته برخی مدعی شدند اگر پیشنهادی از سوی سرمربی جدید تیم ملی به مربیان داخلی هم می‌شد کمتر کسی حاضر بود این پیشنهاد همکاری را قبول کند چون وی کارنامه ایده آلی ندارد که دستیاری او بتواند رزومه قابل قبولی برای آن مربی به شمار آید. با این وجود نکته عجیب این بود که مسئولان فدراسیون فوتبال در قبال اقدام یکجانبه اسکوچیچ سکوت اختیار کردند تا همین ابتدای کار این حقیقت برملا شود که سرمربی جدید تیم ملی نیز حاضر نیست زیر بار انتخاب‌های سفارشی و تحمیلی مسئولان فدراسیون فوتبال برود. *ترساندن اسکوچیچدر این میان برخی منتقدان به نقش آفرینی مشاوران ایرانی اسکوچیچ اشاره کردند و مدعی شدند مافیای پشت پرده او را به انجام این کار توصیه کردند به این شکل که وی را به شدت ترسانده‌اند که انتخاب گزینه مورد نظر فدراسیون فوتبال می‌تواند تهدیدی جدی برای او و کادر فنی اش به حساب آید به همین علت اسکوچیچ پیشدستی کرد و با وجود توافق ابتدایی برنامه خود را اجرا کرد.
انتخابانتخاب1 هفته قبل
به هر حال از این جهت که تیم ملی بلاتکلیف نماند ضرورت داشت که سرمربی را زودتر مشخص کنند. * شما از ابتدا هم مخالف تغییر سرمربی سابق یعنی مارک ویلموتس بودید؟ - بله، نباید مربی تیم ملی را تغییر داد. * علی دایی حتی اذعان کرده که وزارت ورزش صلاحیتش را برای نشستن روی نیمکت تیم ملی رد کرده است. یعنی وزارت ورزش هم خواسته یا ناخواسته در انتخاب سرمربی تیم ملی دخالت داشته است. آیا از این موضوع اطلاعی دارید؟ - نمی‌دانم ولی مطمئنا یکسری از مربیان داخلی هستند که توانایی هدایت تیم ملی را دارند.
روزنوروزنو1 هفته قبل
«هشتاد میلیون، یک ملت، یک ضربان»؛ این عبارت شعار تیم ملی برای جام جهانی روسیه و جام ملت‌های امارات بود. اما با اتفاقاتی که در یک سال گذشته پیرامون تیم ملی اتفاق افتاده، ضربان تیم ملت هشتاد میلیونی، کندتر از هر زمان دیگری می‌زند. به لیست فرصت‌هایی که از سال گذشته تا امروز از دست رفته‌اند که نگاه کنیم، ضربان کندتر از گذشته هم می‌شود. کنار هم قرار گرفتن تکه‌های این پازل در ذهن‌ باعث می‌شود نسبت به او احساسات دوگانه‌ای داشتیم باشیم. همه این اتفاقات در مجموع کاری کرده است که ضربان ملت هشتاد میلیونی کند بزند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تا این لحظه هیچ نشانه‌ای برای ایجاد صلح و سازش بین طرفین دیده نمی‌شود و مارک ویلموتس هم که قرارداد سنگینی بسته، مدعی است به صورت توافقی جدا نشده و باید ۶ میلیون یورو غرامت بگیرد. این در حالی است که گفته می‌شود تا امروز حدود ۲ میلیون یورو دریافتی داشته و طبق ادعای همسرش، باید همه طلب باقی‌مانده خود بر مبنای یورو را بگیرد. این در حالی است که فدراسیون فوتبال ایران زیر بار این مساله نمی‌رود، اما اگر ویلموتس و همسرش ادعای خود را در فیفا ثابت کنند، با توجه به شرایط مالی ضعیف فدراسیون، باید پول این مربی را پرداخت کنیم. البته شاید این اتفاق بعد از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر رخ بدهد، اما فیفا قطعا ما را مجبور به پرداخت باقی مانده پول ویلموتس خواهد کرد مگر آن که با این مربی بلژیکی به توافق برسیم یا فدراسیون فوتبال بتواند حقانیت خود را ثابت کند که البته این مورد دوم دور از ذهن است. بیشتر بخوانید: گاف بزرگ ویلموتس که فدراسیون را از خطر بزرگ نجات دادانتهای پیام/
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
امیدوارم که این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد و بیشتر به تیم نساجی کمک کنم تا هواداران از نتایج راضی و خوشحال باشند. خداراشکر دو تیم فوتبال خوبی باز کردند و هواداران هر دو تیم از نوع عملکرد تیم‌هایشان راضی بودند. بازیکنان، رسانه‌ها و مردم باید از سرمربی تیم ملی حمایت کنیم تا نتیجه لازم را کسب کنیم. برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که به تیم ملی ما کمک کنند. باید همه ما دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی به جام جهانی صعود کند.

به انتهای لیست رسیدید