ماریو بودیمیر

ماریو بودیمیر

برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
خبرگزاری ایرنا: پرسپولیس در چند سال اخیر نتوانسته در خط حمله بازیکنان خارجی خوبی جذب کند و به نوعی خط حمله منطقه ممنوعه برای خارجی‌های پرسپولیس محسوب می‌شود. پرسپولیس اما در جذب بازیکن خارجی ناکارآمد، سرآمد تمام باشگاه‌های ایران است. تیمی که از نخستین دوره لیگ برتر محل رفت‌وآمد بسیاری از بازیکنان خارجی بوده؛ از پاناما و توگو و سنگال گرفته تا بورکینافاسو و هندوراس. ۱۹ مهاجم خارجی در مجموع ۷۵ گل برای پرسپولیس به ثمر رساندند که ۳۹ گل توسط سه بازیکن به ثمر رسیده است. «محمد حسن انصاری‌فرد» اعلام کرده که ۲ مهاجم خارجی در نیم فصل به جمع سرخ‌پوشان اضافه خواهند شد.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
پیام مازند - طبق ادعای رضا چلنگر، مترجم برانکو ایوانکوویچ، شکایت سرمربی سابق پرسپولیس از قرمزها به فیفا رسیده استشکایت برانکو از پرسپولیس به فیفا رسیدبا وجود شروع لیگ نوزدهم برای پرسپولیس و البته وضعیت سخت لیگ عربستان برای باشگاه الاهلی که تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ است، همچنان یکی از اصلی‌ترین حواشی پیرامون پرسپولیس و برانکو موضوع شکایت سرمربی کروات از قرمزهاست. برانکو در انتهای لیگ هجدهم بعد از قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شد و حالا موضوعات مربوط به فسخ قرارداد و شکایت طرفین از همدیگر همچنان حاشیه ساز هستند. در همین رابطه در خبرها آمده که برانکو شکایت خودش را به فیفا رسانده. طبق اعلام رضا چلنگر، مترجم برانکو، علاوه بر سرمربی کروات دستیاران او و البته ماریو بودیمیر هم شکایت خودشان را به فیفا ارسال کردند و احتمالا طی ماه‌های آینده فیفا از پرسپولیس ارائه مستندات را درخواست کند. منبع: khabaronline. ir
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
این تیم بازیکنان خوبی دارد و می‌تواند از پس تیمی همچون شهرداری ماهشهر برآید. واقعیت این است که در شرایط فعلی شانس با پرسپولیس بود که چنین قرعه‌ای نصیبش شد. پرسپولیس خیلی خوش شانس است که به ماهشهر می‌رود تا مقابل این تیم بازی کند. پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: البته برای تیمی همچون پرسپولیس که می‌خواهد قهرمانی جام حذفی را تکرار کند نباید تفاوتی برای حریفانش قائل باشد. وی در پایان درباره انتقاداتی که از شیوه بازی پرسپولیس با تاکتیک‌های گابریل کالدرون می‌شود اذعان داشت: نگاه به کالدرون شامل دو بخش است.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 روز قبل
پیام خوزستان - طبق ادعای رضا چلنگر، مترجم برانکو ایوانکوویچ، شکایت سرمربی سابق پرسپولیس از قرمزها به فیفا رسیده استشکایت برانکو از پرسپولیس به فیفا رسیدبا وجود شروع لیگ نوزدهم برای پرسپولیس و البته وضعیت سخت لیگ عربستان برای باشگاه الاهلی که تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ است، همچنان یکی از اصلی‌ترین حواشی پیرامون پرسپولیس و برانکو موضوع شکایت سرمربی کروات از قرمزهاست. برانکو در انتهای لیگ هجدهم بعد از قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شد و حالا موضوعات مربوط به فسخ قرارداد و شکایت طرفین از همدیگر همچنان حاشیه ساز هستند. در همین رابطه در خبرها آمده که برانکو شکایت خودش را به فیفا رسانده. طبق اعلام رضا چلنگر، مترجم برانکو، علاوه بر سرمربی کروات دستیاران او و البته ماریو بودیمیر هم شکایت خودشان را به فیفا ارسال کردند و احتمالا طی ماه‌های آینده فیفا از پرسپولیس ارائه مستندات را درخواست کند. منبع: khabaronline. ir
روزنوروزنو2 روز قبل
حسین قدوسی در مورد مسائل مالی باشگاه پرسپولیس و مشکلاتی که پیرامون تیم‌های پایه این باشگاه به وجود آمده است، اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس در حال حاضر از نظر مالی شرایط خاصی را نسبت به سال‌های گذشته دارد. زمانی که انصاری‌فرد به باشگاه پرسپولیس آمد مربیان این تیم‌ها در ملاقات با وی اعلام کردند که ۱۰ ماه است حق و حقوق‌شان عقب افتاده! اگرچه از زمان حضور انصاری‌فرد زیاد نمی‌گذرد، اما با این حال باشگاه واقعا شرمنده کادر و بازیکنان پایه خود است. در کنار این مسائل اتفاقات دیگری در برخی حوزه‌ها رخ می‌دهد که همه به ضرر باشگاه پرسپولیس و به سود دیگر باشگاه‌هاست. مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: تلاش‌های انصاری‌فرد در مدت حضورش در باشگاه باعث شده که حداقل ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان و مربیان تیم پرداخت شود، هر چند برخی بازیکنان از فصل گذشته همچنان طلب دارند.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
ماریو بودیمیر با طرح شکایتی به فیفا، خواهان محکومیت پرسپولیس و دریافت مطالباتش شد. پس از برانکو و دستیارانش، حالا نوبت به شکایت ماریو بودیمیر رسیده است؛ مهاجمی که یک نیم فصل در جمع قرمزها بود و البته نتوانست رضایت هواداران را جلب کند. شکایت او در حالی به باشگاه پرسپولیس رسیده که ۸۰ صفحه است و همین موضوع سبب تعجب اهالی فوتبال شده است. انصاری فرد شب گذشته با بیان این موضوع گفت: قرارداد او با پرسپولیس حدود ۵۰۰ هزار یورو بود که ۲۵ هزار تا را دریافت کرد. در واقع سرخپوشان فارغ از اعاده دادرسی، باید بیش از چهارصد و پنجاه هزار یورو به ماریو بودیمیر بپردازند.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
حسین قدوسی در مورد مسائل مالی باشگاه پرسپولیس و مشکلاتی که پیرامون تیم‌های پایه این باشگاه به وجود آمده است، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس در حال حاضر از نظر مالی شرایط خاصی را نسبت به سال‌های گذشته دارد. زمانی که انصاری‌فرد به باشگاه پرسپولیس آمد مربیان این تیم‌ها در ملاقات با وی اعلام کردند که ۱۰ ماه است حق و حقوق‌شان عقب افتاده! اگرچه از زمان حضور انصاری‌فرد زیاد نمی‌گذرد، اما با این حال باشگاه واقعا شرمنده کادر و بازیکنان پایه خود است. در کنار این مسائل اتفاقات دیگری در برخی حوزه‌ها رخ می‌دهد که همه به ضرر باشگاه پرسپولیس و به سود دیگر باشگاه‌هاست. مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: تلاش‌های انصاری‌فرد در مدت حضورش در باشگاه باعث شده که حداقل ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان و مربیان تیم پرداخت شود، هر چند برخی بازیکنان از فصل گذشته همچنان طلب دارند.
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، ماریو بودیمیر از طریق فیفا خواهان دریافت مطالبات قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس شده بود. مهاجم کروات نا کارآمد سرخ‌ها که عملکرد قابل قبولی در این تیم نداشت با توجه به بندهای مندرج در قرارداد و طبق آئین نامه بین المللی انتقال بازیکنان خواهان دریافت تمام و کمال مبلغ قراردادش با توجه به عدم پرداخت دستمزدش در طول مدت دو ماه شد. همین امر سبب شد بخش حقوقی و بین الملل باشگاه پرسپولیس در هفته گذشته اقدام به تهیه مستندات برای ارسال لایحه دفاعی به فیفا کند. سرخپوشان در پاسخ به ادعای بودیمیر به فیفا اعلام کرد این مهاجم حاضر به دریافت دستمزد خود در ایران نشد تا پس از سفر به کرواسی، قراردادش را یکطرفه فسخ کند. ماریو بودیمیر در پنجره نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته با عقد قرادادی یک و نیم ساله به ارزش ۵۰۰هزار یورو به پرسپولیس آمد اما در انتهای فصل از این تیم جدا شد.
روزنوروزنو5 روز قبل
مهاجم برزیلی سرخ‌ها با هیاهوی زیادی راهی این تیم شد و قرار بود مشکل گلزنی تیم در فصل جدید را حل کند. براندائو با قراردادی ۵۰۰ هزار دلاری به پرسپولیس پیوست. مبلغی که برای او با سن‌وسال کم و آماری نه‌چندان خوب در تیم‌های سابقش کمی عجیب به نظر می‌رسید. به هر حال او از همان نخستین حضورش در زمین و برابر تراکتور نشان داد که دست‌کمی از دی‌کارمو، مهاجم معروف و پرحاشیه سابق قرمزها ندارد. ایسمای ۲۵۰ هزار دلاری همانند منشا ۱۸ بازی کرد و سه گل زد و یک پاس‌گل داد.
فوتبالیفوتبالی5 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - باشگاه پرسپولیس پاسخ فیفا را درباره ادعای ماریو بودیمیر داد. به گزارش فوتبالی، باشگاه پرسپولیس در حالی پاسخ استعلام فیفا درباره ادعای ماریو بودیمیر مهاجم کروات سابق خود را ارسال کرد که این باشگاه باید لایحه دفاعی جدیدی را درباره مطالبات سرمربی پیشین خود نیز آماده کند. باشگاه پرسپولیس درباره بودیمیر به فیفا اعلام کرده است نیازی به پرداخت دوباره بابت قرارداد بودیمیر نیست چراکه این مهاجم حاضر به دریافت پول نقد نشد و در پایان فصل گذشته با وجود داشتن قرارداد تصمیم به جدایی از پرسپولیس و حضور در باشگاه دیگری شد. باید دید کمیته انضباطی فیفا چه تصمیمی را درباره این پرونده اتخاذ خواهد کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
به گزارش مشرق، ‌ مهاجم برزیلی سرخ‌ها با هیاهوی زیادی راهی این تیم شد و قرار بود مشکل گلزنی تیم در فصل جدید را حل کند. براندائو با قراردادی ۵۰۰ هزار دلاری به پرسپولیس پیوست. مبلغی که برای او با سن‌وسال کم و آماری نه‌چندان خوب در تیم‌های سابقش کمی عجیب به نظر می‌رسید. به هر حال او از همان نخستین حضورش در زمین و برابر تراکتور نشان داد که دست‌کمی از دی‌کارمو، مهاجم معروف و پرحاشیه سابق قرمزها ندارد. ایسمای ۲۵۰ هزار دلاری همانند منشا ۱۸ بازی کرد و سه گل زد و یک پاس‌گل داد.
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
مهاجم برزیلی سرخ‌ها با هیاهوی زیادی راهی این تیم شد و قرار بود مشکل گلزنی تیم در فصل جدید را حل کند. مبلغی که برای او با سن‌وسال کم و آماری نه‌چندان خوب در تیم‌های سابقش کمی عجیب به نظر می‌رسید. به هر حال او از همان نخستین حضورش در زمین و برابر تراکتور نشان داد که دست‌کمی از دی‌کارمو، مهاجم معروف و پرحاشیه سابق قرمزها ندارد. ایسمای ۲۵۰ هزار دلاری همانند منشا ۱۸ بازی کرد و سه گل زد و یک پاس‌گل داد. در چنین شرایطی شاید بتوان جونیور را که گزینه نهم کالدرون برای خرید مهاجم خارجی در ابتدای فصل بود، یکی از بنجل‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین خارجی‌های تاریخ فوتبال ایران دانست که حضورش تنها روی اعصاب هواداران تیم بود و آورده‌ای برای قرمزها نداشت.
وانانیوزوانانیوز6 روز قبل
باید از این بازیکن حمایت شود تا نیم فصل برسد و مهاجم جدیدی جذب شود. تمام بازیکنان پرسپولیس خوب هستند. برانکو هم در جذب بازیکن خارجی اشتباهاتی داشتخوردبین در ادامه به مشکلاتی که جذب جونیور براندائو مهاجم برزیلی برای پرسپولیس بوجود آورد، اشاره و تاکید کرد که این اشتباهات زمان برانکو ایوانکوویچ هم رخ داده بود. وی گفت: برانکو در جذب یکی دو بازیکن خارجی اشتباهاتی داشت. فدراسیون با انتخاب برانکو تیم ملی را نجات بدهدخوردبین که در مدت حضورش در پرسپولیس همواره ارتباط خوبی با برانکو داشت، درباره مذاکره‌اش با فدراسیون فوتبال برای حضور در تیم ملی گفت: به نظرم فدراسیون باید هرچه زودتر برانکو را سرمربی کند و تیم ملی را نجات بدهد.
روزنوروزنو2 هفته قبل
همان‌طور که می‌دانید گابریل کالدرون مدت‌هاست از جونیور برزیلی ناامید شده و این بازیکن را در لیست مازاد پرسپولیس گذاشته است. مدیران باشگاه پرسپولیس نیز مذاکرات ابتدایی خود را برای فسخ توافقی قرارداد جونیور آغاز کرده‌اند. به موازات این اتفاق مدیران باشگاه پرسپولیس و خود کالدرون به دنبال پیدا کردن مهاجمی مناسب برای جانشینی جونیور براندائو هستند. جالب آنکه شنیدیم باشگاه پرسپولیس و محمدحسن انصاری‌فرد تصمیم‌گیری در خصوص عقد قرارداد با جانشین جونیور براندائو را به تأیید مکتوب گابریل کالدرون منوط کرده‌اند. گفته می‌شود از میان این سه مهاجم معرفی شده به گابریل کالدرون، گزینه صربستانی شانس بیشتری برای پیوستن به پرسپولیس دارد.
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشهمان‌طور که می‌دانید گابریل کالدرون مدت‌هاست از جونیور برزیلی ناامید شده و این بازیکن را در لیست مازاد پرسپولیس گذاشته است. مدیران باشگاه پرسپولیس نیز مذاکرات ابتدایی خود را برای فسخ توافقی قرارداد جونیور آغاز کرده‌اند. اخبار ورزشی- به موازات این اتفاق مدیران باشگاه پرسپولیس و خود کالدرون به دنبال پیدا کردن مهاجمی مناسب برای جانشینی جونیور براندائو هستند. حالا مدیران باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته‌اند اولا با چشمانی باز به بازار رفته و مهاجم مورد نظر خود را پیدا کنند. گفته می‌شود از میان این سه مهاجم معرفی شده به گابریل کالدرون، گزینه صربستانی شانس بیشتری برای پیوستن به پرسپولیس دارد.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
فرهیختگان: وضعیت پرسپولیس چندان جالب نیست و شاید هواداران پرسپولیس از شنیدن این همه خبر ناامید‌کننده خسته شده باشند. اخبار اتفاقی یا فرافکنی باشگاه؟ برخلاف تمام دوره‌های گذشته، از زمان مدیریت انصاری‌فرد در باشگاه پرسپولیس خبرهای زیادی درخصوص طلبکاران ریز و درشت منتشر می‌شود که در نوع خود جالب توجه است. پرسپولیس امیدواربه شایعه بودن جدایی بیرانوندبا اینکه خیلی‌ها معتقدند در این شرایط حساس مالی باشگاه و نیاز مبرم پرسپولیسی‌ها به ارز برای تسویه‌حساب با طلبکاران خارجی، خبر مشتری پیدا کردن علیرضا بیرانوند می‌تواند امید را به اردوی سرخ‌ها بیاورد اما شنیده می‌شود که نظر کادرفنی و مدیران پرسپولیس چیز دیگری است. شنیده می‌شود که مدیر باشگاه این موضوع را به اطلاع کالدرون رسانده و سرمربی سرخ‌ها به‌شدت با این موضوع که بیرانوند بخواهد در نیم‌فصل جدا شود مخالفت کرده است. بازیکن برزیلی که ۲ مرتبه از پرسپولیس پول قراردادش را گرفت!
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه پرسپولیس لایحه دفاعی خود را درخصوص شکایت بازیکن کروات فصل گذشته این تیم به فیفا ارسال کرد. به گزارش فوتبالی، ماریو بودیمیر با وجود قرارداد یک فصل و نیم خود با باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت در ابتدای فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر با توجه به عدم پرداخت مطالبات خود جدا شود و درخواست پرداخت ۵۰۰ هزار یورو از رقم قرارداد خود را تمام و کمال بخواهد. باشگاه پرسپولیس پس از دریافت شکایت بودیمیر از کمیته انضباطی فیفا اقدام به ارسال لایحه دفاعی ود کرد تا این پرونده مورد رسیدگی قرار بگیرد. باشگاه پرسپولیس در لایحه دفاعی خود اعلام کرده است مبلغ مورد نظر بودیمیر آماده بوده است اما این بازیکن اقدام به ترک تهران گرفته بود و به همین خاطر پولش را دریافت نکرده است. باید دید کمیته انضباطی فیفا لایحه دفاعی پرسپولیس را مورد قبول قرار می‌دهد یا این بار باز هم شاهد محکومیت باشگاه‌های فوتبال ایران در مجامع داوری بین الملل خواهیم بود.
ایلناایلنا3 هفته قبل
به گزارش ایلنا، فقط جمع چند بدهی دم دستی پرسپولیس که در ذیل آمده عدد فوق‌العاده قابل توجهی می‌شود که می‌توان با آن بیش از نیمی از یک فصل را پشت سر گذاشت. جالب اینجا است که هیچ کدام از مدیران قبلی پاسخگو نیستند و هر روز بدهی به بدهی باشگاه افزوده می‌شود. پرسپولیس با همین هفت موردی که به آن اشاره کردیم بیش از ۵۸ میلیارد بدهی دارد. حالا هزینه تیمداری امسال، مسافرت‌ها، اردوهای داخلی، قرارداد بازیکنان و کادرفنی و … را اضافه کنیم عددی می‌شود که کت جادویی می‌خواهد. اما آنچه که بدیهی به نظر می‌رسد پرسپولیس به لحاظ مالی روزهای سختی را پیش رو خواهد داشت.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی خواجوند در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در مورد محرومیت آقای کالدرون، سرمربی محترم تیم، با توجه به دادنامه صادره و توضیحات مندرج و از طرفی توجه به اظهارات ایشان و مصاحبه‌های که صورت گرفته است، حکم محرومیت باعث قانع شدن افکار عمومی و باشگاه پرسپولیس نشد. براین اساس و با توجه به اختیارات حاصل از آیین‌نامه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، نسبت به تجدیدنظرخواهی ویژه از حکم کمیته انضباطی و ثبت آن به تاریخ ۲۰ آبان اقدام شد. وی راجع به اقدام باشگاه پرسپولیس درباره پرونده ماریو بودیمیر هم خاطر نشان کرد: در این ارتباط با توجه به مهلت تعیین شده از سوی فیفا، قبل از پایان زمان مقرر، لایحه دفاعیه باشگاه ارسال شد. انتهای پیام/
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
به گزارش فوتبالی، «گابریل کالدرون» سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در صحبت‌هایش با خبرنگاراندرم حل تمرین از شرایط نامساعد مالی باشگاه پرسپولیس پرده برداشت و عنوان کرد این باشگاه حتی پول خرید شن برای زمین چمن را ندارد. سرمربی پرسپولیس همچنین در صحبت‌هایش عنوان کرد که تا آذرماه به باشگاه فرصت خواهد داد تا مشکلات او را حل کند و در غیر این صورت تصمیم جدیدی خواهد گرفت. این در حالی است که هنوز درصدی از قرارداد فصل گذشته بازیکنان هم پرداخت نشده است که این موضوع موجب ناراحتی بازیکنان شده است. البته مدیرعامل پرسپولیس در تلاش است تا نیم فصل این مشکل را برطرف کند. اما سوال اصلی اینجا به وجود می‌آید در حالی که چند حامی مالی از باشگاه حمایت می‌کنند چرا باشگاه حتی در پرداخت هزینه‌های جاری هم دچار مشکل است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
آغاز مذاکره با علیپور و بیرانوندباشگاه پرسپولیس در تلاش است قرارداد برخی بازیکنان اصلی خود را برای مدتی دیگر تمدید کند. یکی از این بازیکنان علی علیپور، مهاجم سرخ‌های پایتخت است که در ابتدای فصل حاضر نشد قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند. البته علیپور امیدوار است به تیم‌های خارجی ترانسفر شود و همین مساله روند مذاکرات را با دشواری روبه‌رو کرده است. ۴ مهاجم خارجی منتظر اوکی کالدرونقبلا گفته بودیم باشگاه پرسپولیس بررسی رزومه ۱۵ مهاجم خارجی را آغاز کرده است. قرار بود اسپانسر جدید مبلغی را در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار دهد تا بین بازیکنان تقسیم شود که ظاهرا این اتفاق در شرف وقوع است.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بر هیچکس پوشیده نیست که باشگاه پرسپولیس با چه مشکلات بزرگ اقتصادی و مالی مواجه است. در این شرایط و اوضاع نابسامان پرسپولیس مدتی است با تهدید دیگری مواجه شده؛ تهدیدی از سوی گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم که گویا هربار با مصاحبه هایش باشگاه را بیشتر تحت فشار قرار می‌دهد. کالدرون در هفته‌های گذشته بارها از مشکلات مالی گلایه کرده بود. او بعد از بازی با شاهین بوشهر گفته بود: «من از اول از مدیر باشگاه خواسته‌ام که طلب‌های سال گذشته بازیکنان را پرداخت کند. وظیفه من این است با باشگاه راه بیایم و نباید کاری کنم تا دسامبر به باشگاه آسیب برسد.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی-پرسپولیس در کنار تمام تهدیدها و مشکلاتی که این روزها با آن دست به گریبان است، حالا با تهدید و اولتیماتوم سرمربی آرژانتینی خود مواجه شده است! به گزارش فوتبالی، بر هیچکس پوشیده نیست که باشگاه پرسپولیس با چه مشکلات بزرگ اقتصادی و مالی مواجه است. در این شرایط و اوضاع نابسامان پرسپولیس مدتی است با تهدید دیگری مواجه شده؛ تهدیدی از سوی گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم که گویا هربار با مصاحبه هایش باشگاه را بیشتر تحت فشار قرار می‌دهد. کالدرون در هفته‌های گذشته بارها از مشکلات مالی گلایه کرده بود. وظیفه من این است با باشگاه راه بیایم و نباید کاری کنم تا دسامبر به باشگاه آسیب برسد.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
پرسپولیس در کنار تمام تهدیدها و مشکلاتی که این روزها با آن دست به گریبان است، حالا با تهدید و اولتیماتوم سرمربی آرژانتینی خود مواجه شده است! خبرگزاری مهر: بر هیچکس پوشیده نیست که باشگاه پرسپولیس با چه مشکلات بزرگ اقتصادی و مالی مواجه است. در این شرایط و اوضاع نابسامان پرسپولیس مدتی است با تهدید دیگری مواجه شده؛ تهدیدی از سوی گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم که گویا هربار با مصاحبه هایش باشگاه را بیشتر تحت فشار قرار می‌دهد. کالدرون در هفته‌های گذشته بارها از مشکلات مالی گلایه کرده بود. باید ببینیم تا دسامبر مشکلات ما حل می‌شود یا خیر.» سرمربی پرسپولیس که تا ۱۲ روز پیش با زبان نرم‌تری درباره مشکلات صحبت می‌کرد، امروز شفافتر از این مسائل گلایه داشت و حتی در خلال صحبت هایش به نوعی تهدید به جدایی از پرسپولیس کرده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
در دنیای نوین امروز که هر کسب و کار و فعالیتی قدم به سوی آنلاین شدن و فعالیت در بستر وب گذاشته است، بازار استارت آپ‌های ارائه دهنده خدمات منزل از جمله، نظافت منزل، حمل بار و اثاث، تعمیر تاسیسات و … بسیار گرم شده است. استارت آپ‌های متعددی در این حوزه در حال فعالیت می‌باشند اما اینکه بتوانیم یک شرکت خوب در حوزه ارائه خدمات بیابیم، که کار درست بوده و بتواند تمام نیاز‌های ما را برطرف سازد بسیار سخت است. شرکتی که بتواند، نیروی مجرب و کاربلد برای مشتریان خود ارسال نماید تک و توک‌ در بین این استارت آپ‌ها دیده می‌شود و امروز میخواهیم یکی از این شرکت‌ها را که به صورت اختصاصی در شهر تهران فعالیت می‌کند به شما معرفی کنیم.
روزنوروزنو3 هفته قبل
باشگاه پرسپولیس این روزها با مشکلات مالی بسیار زیادی مواجه است. در آن زمان اسپانسر پرسپولیس (بهنام پیشرو) حدود ۱۲٫۵ میلیارد به باشگاه پرداخت کرد و قرار بود تا پایان فصل ۱۶ میلیارد دیگر نیز بپردازد. فسخ از سوی حمیدرضا سیاسی، سبب شد تا این شرکت از پرسپولیس شکایت کند. البته ماجرا این است که در دادگاه بدوی پرسپولیس و سیاسی بی گناه شناخته شدند اما رای دادگاه حقوقی و کیفری بر علیه سرخ‌ها بود. آن‌ها همچنین ۱۲٫۵ میلیارد دیگر بابت غرامت می‌خواستند که حالا رقم ۲۵ میلیاردی را پدید آورده اما گذشت زمان احتمالا سبب می‌شود تا محکومیت سرخپوشان بیشتر و بیشتر شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
آنچه در ادامه می‌خوانید گزارش «فرهیختگان» از آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس است. برانکو که از باشگاه پرسپولیس طلب دارد، شکایتی را برای ارسال به فیفا تنظیم کرده، اما محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اصرار ویژه دارد که با این مربی توافق مستقیم کرده و سایه شکایت او را از سر پرسپولیس بردارد. انصاری‌فرد قبل از این، پیشنهادی را برای توافق ارائه کرد که مورد پذیرش برانکو قرار نگرفت. حال انصاری‌فرد دوباره تلاش خود را آغاز کرده تا با برانکو حتما به توافق برسد. پرسپولیس با بشار توافق می‌کند؟ بشار رسن طلبکارترین بازیکن پرسپولیس است.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
فسخ قرارداد با بهنام پیشروی کیش تبعات سنگینی را برای پرسپولیس به همراه داشته؛ سرخپوشان حالا در دادگاه حقوقی به پرداخت ۲۵ میلیارد محکوم شده‌اند و محمدحسن انصاری فرد باید با جمع آوری اسناد، باشگاه پرسپولیس را تبرئه کند. به گزارش «ورزش سه»، باشگاه پرسپولیس این روزها با مشکلات مالی بسیار زیادی مواجه است. در آن زمان اسپانسر پرسپولیس (بهنام پیشرو) حدود ۱۲٫۵ میلیارد به باشگاه پرداخت کرد و قرار بود تا پایان فصل ۱۶ میلیارد دیگر نیز بپردازد. ماجرای محکومیت پرسپولیسماجرای بهنام پیشرو و پرسپولیس در لیگ چهاردهم منجر به بازداشت حمیدرضا سیاسی شد اما این پایان کار نبود. هنوز ابلاغیه دادگاه به پرسپولیس نرسیده اما انصاری فرد در نظر دارد تا در دادگاه تجدید نظر ثابت کند که این فسخ از سوی شخص حمیدرضا سیاسی صورت گرفته و ارتباطی به باشگاه پرسپولیس ندارد.
ورزش۳ورزش۳4 هفته قبل
او اما طی این مدت با سه جلسه در ترکیه و تهران با مدیران پرسپولیس به دنبال مطالبات خود بوده که سرانجامی نداشته است. اکنون باشگاه پرسپولیس امروز طی اعلامی مدعی شده که خواستار تخفیفی ۵۰ درصدی شده‌اند. مصائب جونیور براندائومهاجم برزیلی پرسپولیس دیگر بازیکنی است که این باشگاه را در تنگاه مالی در موضوع ارزی قرار خواهد داشت. کالدرون و دستیاران در صف انتظارسرمربی آرژانتینی پرسپولیس نیز دیگر طلبکار ارزی این باشگاه در کنار دستیاران خود است. آغاز سفرهای آسیایی و اردوی زمستانیاز دیگر موضوعاتی که می‌تواند برای باشگاه بار مالی ارزی دیگری در پی داشته باشد مربوط به شروع دور جدید لیگ قهرمانان آسیاست.

به انتهای لیست رسیدید