مانتو

مانتو

مهرمهر2 ساعت قبل
در اجرای اصل ۱۲۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قانون ساماندهی مد و لباس سال ۸۵ به تصویب مجلس رسید. این نمایشگاه‌ها در روزگاری که واردات پوشاک خارجی بسیار افزایش یافته است فرصت مناسبی برای معرفی محصولات طراحان لباس ایرانی است تا بتوانند با برندها و این تولیدات خارجی رقابت کنند. اما در این عرصه به نظر می‌رسد که جای کار بسیار وجود دارد تا طراحان لباس ایرانی اسلامی بتوانند تولیدات ارزشمند و مورد استقبال را در حوزه پوشش ایرانی اسلامی که مؤلفه مهم آن عفاف و حجاب است، ارائه دهند. ترویج مد و لباس ایرانی-اسلامی مستلزم حمایت از فعالان این عرصهدر این رابطه یکی از طراحان دوخت استان مرکزی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: جشنواره مد و لباس امکانی را برای معرفی نمونه کارهای طراحان مد فراهم آورده است. وی ادامه داد: برای اینکه در عرصه مد و لباس مردم تشویق به خرید لباس با مد ایرانی اسلامی شوند نیاز به حمایت از ما فعالان این حوزه است.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
گفتم فقط نوچه‌های مسیح علینژاد پاچه می‌گیرند و اعتقاد دارم که حیوانند. گفتم فقط نوچه‌های مسیح علینژاد پاچه می‌گیرند و اعتقاد دارم که حیوانند. نوچه‌های مسیح علینژاد هم از دایره انسانیت خارج‌اند. یک وقت طرف گول خورده، این‌ها نوچه نیستند و نوچه مسیح یعنی کسی که از او پول گرفته است. متن برنامه آقای زکریایی را قبلا چک کرده بودید؟ من باید در این‌باره با مسئولش که مهمان‌ها را دعوت می‌کند صحبت کنم.

جدیدترین مدل‌های مانتو تابستانه

27+
اصفهان امروزاصفهان امروز1 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
اسلام‌لو گفت: نهادها و متولیان فرهنگی ما که در حوزه زنان کار می‌کنند، ۷۰ اولویت دارند که یکی از آن‌ها حجاب است، در حالی که حجاب نقطه ثقل است. همه می‌خواهند برای حجاب کار کنند، اما در این راستا توانمندی ارتباط با مخاطب‌های خاص را ندارند. در واقع نبود فعالیت‌های فرهنگی و هنری درباره حجاب مانند ساختن فیلم و نوشتن رمان برای حجاب سبب شده است که بستر بی‌حجابی فراهم شود و امروز جبهه مردمی در دفاع از حجاب جلوتر از نهادهای حکومتی و اجرایی است و آن‌هایی که بودجه و ساختمان دارند و حقوق می‌گیرند که برای حجاب کار کنند، کاری نمی‌کنند، اما مؤسسات مردمی سراسر کشور برای حجاب کار می‌کنند. باید با مهارت در کف میدان برای دفاع از حجاب حضور پیدا کرد. برای مقابله با دشمن در عرصه حجاب باید در فضای مجازی وارد شد و نباید به کارهای تکراری پژوهشی در این عرصه اکتفا کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
در این مقاله با سایر انتخاب‌هایی که می‌توانید از طریقشان کیف و کفشتان را با هم ست کنید، آشنا خواهید شد. یک کیف مشکی یا رنگ دیگری که به کلیت ست شما بیاید، انتخاب کنید و با استفاده از یک اکسسوری مثل آویز کیف که رنگ مشابه کفشتان را دارد، بین کیف و کفش هماهنگی بیشتری ایجاد کنید. تناژهای مختلف از یک رنگنکته سومی که در ست کردن کیف و کفش راهنمای شما خواهد بود، این است که طیف‌های متنوع رنگ‌ها را بشناسید و از آن‌ها در انتخاب رنگ کیف و کفشتان استفاده کنید. این مورد از روش‌های ست کردن کیف و کفش نظم بیشتری به استایل خانم‌ها می‌دهد و زیبایی بیشتری برایشان به دنبال خواهد داشت. در اینجا می‌توانید با ضروری‌ترین انواع کیف هایی که باید داشته باشد آشنا شوید تا ست کردن کیف با لباس برایتان راحت‌تر شود.
الفالف1 روز قبل
همچنین تفاهم نامه با وزارت ارشاد در حمایت از لباس ایرانی، لباس‌های سنتی و قومی امضاء کرده‌ایم. از زاویه دیگر: یکی از محورهای گفت وگوی بین نسلی ما بحث «حجاب» است. از سوی دیگر ما اعتقاد داریم در بحث حجاب باید ایجابی کار کنیم. این نوع صنایع دستی هم کار ایرانی است هم هویت ایرانی دارد و هم دختران ایرانی آن را دوست دارند. * یعنی فراهم کردن بستر آموزش همه دختران ایرانی، اولویت اول شماست؟ - ابتکار: این یکی از موضوعات مهم است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به همین دلیل لازم است ترفندهای انتخاب لباس زنانه مناسب برای انواع مهمانی‌های دوستانه را بدانید تا با رعایت کردنشان ظاهری شیک و آراسته داشته باشید. · ویژگی‌های لباس مناسب فصل‌های سرد سال: ضخامت لباس، رنگ گرم و نوع بافتی که تداعی کننده گرماست؛ نشانه‌های لباسی هستند که می‌توانید در هوای سرد سراغ آن‌ها بروید. همچنین نکاتی که در ادامه می‌خوانید ویژگی‌هایی هستند که پیراهن مناسب برای مهمانی‌های دوستانه را از لباس‌های رسمی متفاوت می‌کند. · جنس پارچه: پارچه مناسب برای یک مهمانی دوستانه نباید از جنس‌هایی مثل ساتن براق یا ابریشم تهیه شده باشد. این‌ها همان گزینه‌هایی هستند که باید برای مهمانی‌های دوستانه انتخاب شوند.
فارسفارس2 روز قبل
جعفری بیان کرد: بانوان چادری مشتری‌های ثابت ما هستند و تعدادی نیز با تشویق به انتخاب حجاب با چادر به خرید چادر روی می‌آورند. مدیر مرکز «حجاب برتر» در همدان تصریح کرد: برای جذب مشتری در حوزه عفاف و حجاب، چادر رنگی نیز ارائه می‌شود اما در همدان با توجه به استقبال کمتر، کم است؛ حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد در همدان چادر مشکی استفاده می‌کنند. در ادامه نیز پیام شکوهی‌راد موسس و مدیر رخت ایرانی «اکسون» که دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت تحول است از چگونگی و نحوه ورودش به عرصه تولید لباس سنتی ایرانی و فعالیتش در این عرصه با ما صحبت کرد. شکوهی‌راد در توصیه به بانوان ایرانی درخواست کرد برای حفظ هویت ملی و ایرانی خود از تن‌پوش‌هایی با طراحی ایرانی و تولید داخل ایران استفاده کنند. مسوول امور زنان سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: طراحان لباس نیز باید در طراحی‌ها به پوشش ایرانی و اسلامی توجه داشته باشند.
ایسناایسنا2 روز قبل
برخی از نهادهای متولی امر حجاب نیز در کنار اقدامات بازدارنده، جشنواره‌های مد و لباس ایرانی و نمایشگاه‌هایی از این دست را برگزار می‌کنند تا طبع مردم را به سمت استفاده از پوشش ایرانی اسلامی سوق دهند. به گزارش خبرنگار ایسنا، اینکه مدل‌ها و طرح‌هایی که در قالب پوشش ایرانی اسلامی به جامعه ارائه می‌شود، توانسته جایگزین مناسبی برای سبک‌های پوشش غیر اسلامی باشد یا خیر سؤالی است که خبرنگار ایسنا با حضور در یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید شهر اصفهان از شهروندان پرسیده است. «متأسفانه در مدل لباس‌های ایرانی و اسلامی تنوع و ترکیب رنگ بسیار ضعیف است و گویی بر اساس نیاز مخاطب طراحی نشده است. هر چند در سرفصل دروس ما بحثی به نام مدل اسلامی گنجانده‌شده اما این سرفصل‌ها جدی گرفته نمی‌شود چون خیلی از کسانی که موضوع پایان‌نامه خود را دوخت و طراحی لباس اسلامی انتخاب کردند با درهای بسته روبرو شدند و طرحشان عملا در حال خاک خوردن است. متأسفانه همین امر باعث شده که کمترین استقبال از نمایشگاه‌های مد و لباس اسلامی در کشور ما صورت بگیرد.

حال دریاچه ارومیه خوب است + فیلم

ایسناایسنا2 روز قبل
مدیریت تفرجگاه جاده شهید کلانتری» علی حاجی‌مرادی - مسئول واحد برنامه‌ریزی ستاد احیای دریاچه ارومیه – می‌گوید: حدود دو ماه است که این بنر نصب شده البته نصب آن ربطی به ستاد احیای دریاچه ارومیه ندارد. مهران نظری – مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی- وضعیت کنونی دریاچه ارومیه را نتیجه بارندگی خوب امسال و اقدامات ستاد احیای دریاچه ارومیه در سال‌های اخیر می‌داند و می‌گوید: سطح تراز دریاچه ارومیه امسال حداقل تا ۱۲۷۱٫۹۶متر بالا رفت و بیشترین تراز آب دریاچه ارومیه در هشت سال اخیر به ثبت رسید. به گفته نظری به علت کاهش بارندگی و ورودی آب به دریاچه ارومیه طی یک ماه گذشته حدود ۲۳ سانتیمتر از ارتفاع دریاچه ارومیه کم شده است. این اقدامات و بویژه رهاسازی آب دریاچه ارومیه در فصل زمستان باعث می‌شود حق‌آبه صرف کشاورزی نشود و مستقیم وارد دریاچه ارومیه شود. امسال مردم مطالبه‌گر شده‌اند و پیگیر وضعیت دریاچه ارومیه هستند و در فضای مجازی و سایت‌ها صحبت از دریاچه است.
پارس نیوزپارس نیوز2 روز قبل
آناجآناج3 روز قبل
تکریم ارباب رجوع یا رفع تکلیف؛ پیچ در پیچ با آموزش و پرورش، از مدرسه یابی تا هزینه‌ی ثبت نامدر سامانه مدرسه یاب، اطلاعات بیش از ۱۲ هزار مدرسه و مرکز آموزشی استان وجود دارد که مراجعین محترم می‌توانند مناسب‌ترین و نزدیک‌ترین مدرسه به محل سکونت خود را در آن جستجو و انتخاب نمایند. آموزش و پرورش هم که در این چند سال از لحاظ ساختاری و آموزشی تغییرات چندانی نداشته است. حال اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در راستای حل مشکل مدرسه یابی سامانه‌ای با نام مدرسه یاب طراحی کرده تاشهروندان بتوانند نسبت به موقعیت خود محل تحصیل فرزندانشان را انتخاب کنند. کامیار قهرمانی فرد معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان در آیین افتتاح سامانه مدرسه یاب گفت: این اقدام گامی عملی در راستای روان سازی امور و تکریم ارباب رجوع است. وی ادامه داد: سامانه مدرسه یاب اطلاعات کاملی نظیر، مقطع، آدرس، تلفن و … را در اختیار مراجعین محترم قرار می‌دهدو اطلاعات این سامانه کاملا به روز می‌باشد.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، این نمایشگاه شامل ۲۶ غرفه از رسته‌های مختلف حجاب و عفاف سراسر کشور، غرفه‌های عرضه کتاب‌های اسلامی و انواع صنایع دستی است که به مدت یک هفته از ۱۱ صبح تا ۱۱ شب در محل تالار شمس مجتمع فرهنگی هنری در معرض دید عموم واقع است. این نمایشگاه برای عرضه محصولات و ملزومات حجاب و عفاف اعم از چادر، ساق دست، روسری، مقنعه، گیره روسری، مانتو و شلوار مجلسی و اداری ویژه بانوان، کت و شلواری اداری ویژه آقایان بوده و به مدت یک هفته برای بازدید عموم در مجتمع فرهنگی و هنری ارومیه دایر است. برندهای برتر کشوری در زمینه حجاب و عفاف شامل حجاب برتر، آنا حجاب، فاطمیا و تولید کنندگان نمونه استانی در زمینه پوشاک ایرانی اسلامی شامل مزون حورنس، پرنیان، عصر ظهور، تولید کننده استانی لباس و پوشاک سنتی کردی در این نمایشگاه حضور دارند. نمایشگاه حجاب و عفاف در ارومیه با مشارکت و همکاری ادارات عضو ستاد مردمی بزرگداشت هفته عفاف و حجاب در آذربایجان غربی برگزار می‌شود. این نمایشگاه در ارومیه، چهارراه آپادانا، سالن نمایشگاهی مجتمع فرهنگی هنری ارومیه از ۱۱ تا ۲۳ برای بازدید عموم دایر است.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
امروزه برخی افراد با هنجارشکنی و پوشیدن لباس‌های خارج از عرف جامعه موجب شکسته شدن حرمت حجاب شده‌اند که اصلا زیبنده بانوان این سرزمین نیست. رسوخ این گونه پوشش‌ها به مرور زمان باعث ترویج نوعی بی حجابی در جامعه شد که در بین جامعه شناسان به بی حجابی یواشکی معروف شده است. مانکن‌هایی که با پوشش لباس‌های خارجی و برخی نیز نیمه عریان بازی خوبی را در ترویج فرهنگ غربی ایفا می‌کنند. برخی تو را به ندای زیبای اسلام فرامی‌خوانند و برخی نیز در بیان زیبایی‌های کاذب افراد با پوشش غربی تلاش می‌کنند فرهنگ پوشش ایرانی اسلامی را خدشه دار کنند. رضایی با بیان اینکه حجاب در لغت به معنای مانع رسیدن، پوشیدن و منع کردن است افزود: حجاب امری فطری و ذاتی بوده و حیای درونی انسان سبب می‌شود که عفاف و حجاب داشته باشد.
برنابرنا3 روز قبل
تا زمانی که نظارت لازم روی فعالیت فروشندگان دنیای مجازی و قیمت‌های غیرمعقولی که روی البسه خود می‌گذارند وجود نداشته باشد هر روز شاهد رشد قیمت مانتو در کل بازارهای حقیقی و مجازی خواهیم بود و تاثیرات مخرب خود را روی کل بازار پوشاک و لباس خواهد گذاشت. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ این روزها با مراجعه به بازار خرید مانتو با قیمت‌های سر به فلک کشیده مواجه می‌شویم و از همه بدتر مراجعه به مزون‌های اینترنتی است. قیمت‌ها در مزون‌های اینترنتی به حدی نجومی شده است انگار تار و پود پارچه‌های مانتوها را با طلا ساخته‌اند! مغازه‌داران از علل گرانی مانتو چه می‌گویند؟ به یکی از بازارهای مانتو مراجعه می‌کنیم، حوالی میدان هفت تیر؛ تا پای درد و دل‌ها و گلایه‌های فروشندگان و تولید کنندگان مانتو که یکی از هزاران بخش تولید لباس در کشور است بنشینیم. فروشندگان مجازی عامل اصلی رشد قیمت بازار البسهاین فروشنده در خصوص صفحات مجازی اینترنتی تولید و توزیع البسه که با قیمتی گزاف به فروش می‌رسد نیز بیان کرد: متاسفانه فروشندگان مجازی تاثیرات فراوانی بر رشد نجومی قیمت البسه‌هایی نظیر مانتو داشته‌اند و قیمت‌های بازار فروشگاهی را نیز بالا برده‌اند.

اولین فیلم از دادگاه / داماد نجفی از رفتار خصوصی میترا استاد با خودش گفت!

رکنارکنا4 روز قبل
ساعت ۱۲ بود که جلوی در خانه میترا استاد رسیدیم چند بار در زدیم کسی پاسخگو نبود که آقای آقازاده در را باز کرد و وارد خانه شدیم همان لحظه پسر میترا استاد که ما هم نمی‌شناختیم به جلوی در واحد آمد که فکر کردیم از کارمندان ساختمان یک نام آورده بود که آقای آقازاده اعلام کرد ایشان پسر خانم استاد هستند و ما تا آن وقت ایشان را ندیده بودیم. داماد خانواده نجفی گفت همراه زهرا همسرم وارد حمام شدیم زهرا به بدن میترا دست زد سرد بود و خواست تا با اورژانس تماس بگیرم ابتدا فکر کردیم خودکشی کرده چون سابقه‌ی خودکشی داشت و چون جای گلوله کوچک بود فکر کردیم شیئ تیزی وارد قلبش کرد هاست. به گزارش رکنا، قاضی کشکولی در خصوص اختلافات میترا استاد با وی و همسرش سوال پرسید که داماد خانواده نجفی گفت میترا استاد یک یا دو بار با زهرا همسرم تماس گرفت که با توجه به صحبت‌هایشان متوجه اختلافاتشان شدم اما احساس می‌کنم اختلافات ما به همان روزهای نخست آشنایی وی با دکتر نجفی بود. وی در خصوص بالشت داخل حمام گفت: روی بدن هیچ بالشتی وجود نداشت و تنها یک حوله سفید رنگ بود که از بالای سینه تا زانوی او کشیده شده بود و وقتی که همسرم گفت میترا گلوله خورده وقتی از وان بیرون آمد یک پوکه دید. با شماره دوباره تماس گرفتیم راننده خودرو بود که عنوان کرد مسافرش از خودرو پیاده شده که خودمان را به پلیس آگاهی تهران رساندیم سرباز آنجا ادعا کرد که کسی به آنجا مراجعه نکرده و تا وقتی که فیلم بازداشت دکتر نجفی را در تلویزیون و شبکه‌های اجتماعی دیدیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فارسفارس4 روز قبل
نماینده ولی فقیه در استان زنجان به وقایع پس از انقلاب و ادامه فعالیت‌های دشمنان در راستای تضعیف حجاب و عفاف در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: یکی از جاسوسان کاخ سفید می‌گوید ما موفق شدیم چادر مشکی زن ایرانی را به چادر توری و گل‌دار تبدیل کنیم، سپس چادر را به مانتو تبدیل کردیم. نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه دست نشانده استعمار در ایران رضاخان بود که طبق سیاست‌های استعماری به دنبال برداشتن حجاب بود، تصریح کرد: با این حال رضاشاه در این زمینه موفق نشد. وی با اشاره به اینکه در خود زنجان نخستین گروهی که به خیابان آمدند، بانوان محجبه بودند، اضافه کرد: این یعنی اینکه استعمار نتوانست هجمه خود را در کشور اجرایی کند. نماینده ولی فقیه در استان زنجان همچنین با انتقاد از افزایش قیمت چادر مشکی گفت: چند روز قبل یک چادر مشکی را ۴۵۰ هزار تومان خریداری کردیم در حالی که برخی از این مانتوها را ۳۰ هزار تومان می‌دهند و بهترین جنس نیز است. انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق۳۰
عصر ایرانعصر ایران4 روز قبل
رپرتاژ آگهیفروشگاه اینترنتی بانی مد تمام محصولات خود را از جمله شلوار، پیراهن، مانتو، تیشرت، لباس بچگانه، لباس زنانه، لباس مردانه، لوازم برقی شخصی و اکسسوری و صدها محصول دیگر را در این وب‌سایت مشمول شرایط فروش ویژه ۱+۲ فصل تابستان قرار داده است. مشتریان می‌توانند در این فروش ویژه با خرید ۲ کالا، ۱ کالای دیگر را به انتخاب خود از فروشگاه اینترنتی بانی مد هدیه بگیرند. فروشگاه اینترنتی بانی مد تمام محصولات خود را از جمله شلوار، پیراهن، مانتو، تیشرت، لباس بچگانه، لباس زنانه، لباس مردانه، لوازم برقی شخصی و اکسسوری و صدها محصول دیگر را در این وب‌سایت مشمول شرایط فروش ویژه ۱+۲ فصل تابستان قرار داده است. مشتریان می‌توانند در این فروش ویژه با خرید ۲ کالا، ۱ کالای دیگر را به انتخاب خود از فروشگاه اینترنتی بانی مد هدیه بگیرند. مشتریان می‌توانند با خیال راحت خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند و از مزایای این جشنواره‌ی فروش ویژه ۱+۲ بهره‌مند شده و به ازای هر ۲ محصول که از فروشگاه اینترنتی بانی مد می‌خرند، ۱ محصول به دلخواه خود هدیه بگیرند.
عصر ایرانعصر ایران4 روز قبل
هنوز هم گروه کثیری از زنان ایرانی مقیده و مستوره‌اند. یکی، دوتا و صدتا و هزارتا هم نیستند که بشود، ندیده‌شان گرفت یا به دشمن نسبت‌شان داد و با زور و قهر از جلوی چشم دورشان کرد. فکر نکنم کسی فراموش کرده باشد، تلاش مستمر اداره اماکن که مغازه‌ها را وامی‌داشت تا الزام رعایت حجاب را به مشتری‌هایشان گوشزد کنند. خوب یا بد حجاب همین است که مردم کم و بیش رعایت می‌کنند و حتی توریست‌های غیرمسلمان هم چشم می‌گویند و رعایت می‌کنند. این متانت و بزرگواری دختران ایرانی را انبیا بیشتر قدر می‌دانند تا شما.
پارس نیوزپارس نیوز4 روز قبل
در این برهوت عاطفه، هر که را تتمه دلی برای مهر ورزیدن هست، گرامی بدار و سرش را به سنگ جفا آشنا مکن. کاری بکن که دل قرار بگیرد! … عاشقان را بساز و خستگان را بنواز و دیگران را از چشم دوستدارنت بینداز. دل‌های سنگ‌آسا را بشکن تا مگر در شکستگی‌ها نشانی از تو بیابند که خود فرموده‌ای ای خدای مهربانمنویسنده: سید مهدی شجاعی
تسنیمتسنیم4 روز قبل
وقتی فخیم زاده فیلم «همسر» را ساخت با بلیط ۷۰ تومان در ۴ هفته هیچ کدام از این پردیس‌های سینمایی نبودند، ۷۰ میلیون فروش کرد. آثارش قهرمان‌پرور و جذاب بود. نکته جالب‌تر این که، یک نقطه منفی و حاشیه در زندگی فخیم زاده قبل و بعد انقلابش نیست. *کانون فیلم آیه چه برنامه‌هایی را پی می‌گرفت؟ کانون فیلم سینما آیه فیلم‌های کلاسیک را می‌گذاشتند. با وجود اینکه بهشتی خودش فرمان آرا را دعوت کرده بود، وقتی مخالفت جمعی را با فیلم نامه دید از کارش دست برداشت. حداقل بر اساس برخوردهایی که خودم از او دیدیم، چه در شورای فیلم نامه ارشاد و چه در فارابی اظهارنظرهایی که روی فیلم نامه داشت چه از لحاظ ساختاری چه محتوایی خیلی خوب و موثر بود.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به بهانه هفته عفاف و حجاب با جمعی از جوانان و نوجوان دزفولی به گفت و گو نشستیم و با آنها در مورد دلیل و انتخاب محجبه بودنشان گفت‌وگو کردیم. در ادامه گفت‌وگوی خبرنگار تسنیم با «فاطمه سرتیپی»، «رقیه دزفولی»، «زهرا حیدری» و «مهدیه بخشایش‌فر» را مطالعه می‌کنید. خانواده مادری و پدری من در سطح بالایی مذهبی نبوده و تنها من و مادرم حجاب و چادر بر سر می‌کردیم. باید برای ترویج حجاب تمام ظواهر را به همانگونه که دشمن از مبتدی‌ترین کار ممکن هم نمی‌گذرد ساده نگذریم. مسئولان متولی برای ترویج عفاف و حجاب در حد اینکه رفع تکلیف کرده، کاری را انجام می‌دهند نه از سر دلسوزانه و از روی تعصب.
ایسناایسنا5 روز قبل
پیمان عین القضاتی، مدرس و تحلیلگر مباحث فرهنگی از خاستگاه، آسیب‌ها و ملزومات پرداختن به حجاب در عصر حاضر با ایسنا سخن گفت. ایسنا، در آستانه روز ملی عفاف و حجاب با پیمان عین القضاتی، مدرس و تحلیلگر مباحث فرهنگی درباره واکاوی سیر عفاف و حجاب در جامعه امروز ایران به گفتگو نشست. حجاب، حیا و جامعه‌ای در حال تغییردر حال حاضر ما شاهد تغییر در نوع پوشش جامعه هستیم. حجاب، اصلاح‌طلب و اصولگرا برنمی‌داردمقوله پوشش و حجاب، یک مقوله سیاسی نیست. اصل این است که در کنار حجاب، حیا و عفاف هم لحاظ شود در غیر این صورت دچار خسران و آسیب خواهیم شد.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
نصرت‌ها و عنایات معنوی حضرت زهراء (سلام‌الله علیها) باعث دوام این نظام و انقلاب است و خواهد بود. برخی نمایندگان زن از حجاب خود پشیمانندپناهیان با ابراز تأسف نسبت به اظهارات برخی نمایندگان مجلس در تخریب فرهنگ عفاف و حجاب گفت: امروز برخی نمایندگان زن در مجلس از حجاب خود پشیمانند و در صددند قانون عفاف و حجاب را تجدید نظر کنند. دولت و مجلس موظفند مطالبه رهبر معظم انقلاب در تحکیم فرهنگ حجاب در جامعه را جامه عمل پوشانند و مقابل اشاعه‌دهندگان فرهنگ بی‌عفتی و بی‌حجابی در جامعه را بگیرند. هر مسئولی که با فرهنگ حجاب مخالف باشد مشروعیت و مقبولیت تصدی هیچ پست حکومتی را نباید داشته باشد. پس از این برنامه، از خانواده‌های گرامی شهدای حاضر در مراسم تقدیر به عمل آمد.
فارسفارس6 روز قبل
دختران محجبه تبریزی در اجتماع بزرگ حجاب و عفاف از علایق خود به چادر و ترس و هراس دشمن از چادرهایشان گفتند. شهدا بارها سفارش کرده‌اند که این حجاب زنان است که خون شهدا را پررنگ‌تر می‌کند و چه زیبا که با سیاهی چادر زنان این خون‌ها پررنگ‌‌تر شود. حجاب زن مربوط به خانواده هم نیست تا اعضای خانواده رضایت بدهند بلکه حجاب زن حقی الهی است. انتقاد از قیمت‌های سنگین چادر و قیمت‌های ارزان ساپورتبه گفته او قیمت لباس‌های حجاب بسیار گران است و هر کسی نمی‌تواند از عهده خرید آن برآید در حالیکه لباس‌های نامناسب مانند ساپورت و مانتو جلو باز را می‌‌توان در هر ارزانسرایی پیدا کرد. او ادامه می‌دهد: حواسمان باشد تا زیر سنگینی چادر وقیح نشویم چراکه وقتی حجاب انتخاب می‌شود یعنی نماینده حضرت زهرا (س) هستیم و باید مراقب رفتار و کردارمان باشیم.

به انتهای لیست رسیدید