مانتو

مانتو

(تصاویر) فعالان اقتصادی زن در ملاقات با رهبر انقلاب

3+
فراروفرارو4 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
اما نه تنها نمی‌توانست مخارج خودش را تامین کند بلکه گرفتار اعتیاد و بیماری نیز شد. خلاصه بار و بندیلمان را بستیم و به امید یک زندگی بهتر راهی مشهد شدیم. روزگار ما در حاشیه شهر و در یک منزل اجاره‌ای کوچک سپری می‌شد و من صاحب دو فرزند دیگر نیز شده بودم تا این که سه سال قبل برای اولین بار وارد فروشگاه لباس زنانه در بولوار طبرسی شدم. وقتی فهمیدم حواس فروشنده به من نیست ناگهان وسوسه شدم تا یک شلوار زنانه را سرقت کنم اما می‌ترسیدم دوربین‌های مداربسته تصویرم را ضبط کنند. بالاخره آن روز یک شلوار زنانه را زیر چادرم پنهان کردم و از مغازه خارج شدم.
فارسفارس2 روز قبل
متنی با این مضمون «مشتریان گرامی کلیه مراحل تولید مانتوهای موجود در این مغازه اعم از طراحی، خرید پارچه، طراحی الگو، برش و دوخت در اردبیل انجام می‌شود.» با خواندن این متن وارد مغازه شدم. خریدم را از این مغازه انجام دادم و از فروشنده‌های مغازه آدرس کارخانه تولیدی این پوشاک ایرانی را پرس‌وجو کردم و با حس رضایت درونی از خرید، از مغازه خارج شدم. ظهر یک روز پاییزی برای مصاحبه با کارآفرین اردبیلی قرار گذاشتم‌ و به سمت شهرک صنعتی شماره ۱ اردبیل به راه افتادم. پس از پرس‌وجو وارد مجموعه تولیدی این تولیدکننده اردبیلی شدم و با یک مجموعه با کلی جوان و شور و حال جوانی تولید و کار روبرو شدم. ابتدا ترس داشتیم تا به مشتری‌ها اعلام کنیم که مانتوهای این مغازه در اردبیل تولید می‌شوند.

مراکز خرید اصفهان؛ از میدان نقش جهان تا سیتی سنتر

9+
کجاروکجارو2 روز قبل
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/اصفهان اهل شاهینی کردستان بود و مثل یک ارتش یک نفره، لابه‌لای غرفه‌های شلوغ نمایشگاه کتاب، تک‌وتنها و موقر، کنار یک میز کوچک ایستاده بود و داشت، هم کتاب خودش را امضا می‌کرد و هم آن را می‌فروخت. اسمش «انتها» بود و نام کتابش: «انتها، ملکۀ رنج‌ها». یک خانم اصفهانی؛ مثل خودتان خوب، با من دوست شد و مرا به خانه‌شان برد و نگذاشت تنها بمانم. پدرم به دکتر گفت: دخترم را آورده‌ام که عملش کنید نه اینکه باز برایش دارو بنویسید که فایده‌ای هم ندارد. گفت: با آن‌ها عکس بگیرم، برای کتابم خوب است؟ گفتم: برای تو نمی‌دانم اما برای آن‌ها حتما خوب است که نزدیک انتخابات، عکسی هم با ملکۀ رنج‌ها داشته باشند.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 هفته قبل
در حالی که کاهش نقدینگی، رکود و قاچاق هنوز نتوانسته‌اند تار و پود صنعت نساجی کشور را از هم بگسلند، واردات نخ و پنبه گرهی به کار فعالان این صنعت زده است که مجبور شدند تولیداتشان را روانه انبار و کارگران خود را نیز راهی خانه کنند. با وجود تعریف این چشم‌انداز از سوی وزارت صمت، واردات نخ در چند ماه اخیر کارخانه‌های ریسندگی را به مرز بحران ر سانده است. علیرضا حائری، عضو هیئت‌مدیره جامعه متخصصان نساجی ایران به فعالیت حدود ۹ هزار واحد نساجی و پوشاک دارای پروانه تأسیس بهره‌برداری در کشور اشاره می‌کند که به‌طور متوسط نیمی از ظرفیت آن‌ها به دلیل مشکلات نقدینگی، فروش و تحریم بی‌استفاده مانده است. وی با اشاره به اینکه صنعت نساجی گسترده است و نخ در این گستره مصارف گوناگونی دارد، می‌افزاید: پنبه داخلی به خاطر استفاده نکردن از دانش روز، به درد تأمین نیاز صنایع نساجی نمی‌خورد. در صنعت نساجی به ۱۸۰ هزار تن پنبه نیاز داریم که حدود ۴۰ هزار تن آن در داخل تولید می‌شود و بقیه از طریق واردات تأمین می‌شود؛ در حالی که واردات آن با تعرفه ۱۰ درصدی به هیچ وجه منطقی نیست.
زومیتزومیت1 هفته قبل
تأکید بر کیفیت بالا در کنار حفظ قیمت‌های به‌صرفه یکی از ویژگی‌های اساسی برند بادی اسپینر است که خرید مطمئن را تضمین می‌کند. مدهای پاییزی ۹۸ در جدیدترین مجموعه لباس بادی اسپینرمجموعه جدید پاییزه بادی اسپینر، طبق جدیدترین مدهای ۹۸ و با الهام از مدهای پاییز و زمستان ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ طراحی شده است. در این کالکشن پاییزی می‌توان از انواع بافت و بارانی و مانتو پاییزه زنانه تا سویشرت، پلیور و کاپشن‌های پاییزی مردانه را پیدا کرد. برای خرید پاییزی خود بهتر است سری به اینستاگرام بادی اسپینر و همچنین فروشگاه اینترنتی بادی اسپینر بزنید و استایل‌های مختلف این برند در کنار محصولات متنوع آن را مشاهده کنید. ۴۰ شعبه فروشگاه‌های بادی اسپینر را می‌توانید در شهرهای مختلف از جمله تهران، اصفهان، اهواز، مشهد و کرج پیدا کنید یا از فروشگاه اینترنتی بادی اسپینر از هر جای ایران به‌سادگی تمامی لباس‌های این برند را ببینید و با چند کلیک خریداری کنید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
یکی از کارکردهای اساسی رسانه‌ها، بازنمایی واقعیت‌های جهان خارج برای مخاطبان است. تصویری که ما به مثابه یک مخاطب از پدیده‌های مختلف داریم، در موارد زیادی ناشی از تجربه مواجه با گزارش‌ها و تصاویری است که به وسیله رسانه‌ها ارائه شده است. تلویزیون می‌تواند با برنامه‌هایی که ارائه می‌دهد، برخی ارزش‌ها و هنجارها را به تصویر کشد و تعمیق بخشد. علاوه بر این مسئله مهم در بازنمایی واقعیت توسط رسانه‌ها اینجاست که یک رسانه هیچگاه ابزار خنثی و یک میانجی بی طرف در ارائه تصویر به حساب نمی‌آید. زنان چادری بیشتر متاهل دارای فرزند یا بیوه، بدون تحصیلات دانشگاهی، ‌ مسن، ‌ بدقیافه، ‌ از سطح متوسطه به پایین جامعه و دارای مشکلات روحی و روانی بازبینی شده‌اند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
یکی از کارکردهای اساسی رسانه‌ها، بازنمایی واقعیت‌های جهان خارج برای مخاطبان است. تصویری که ما به مثابه یک مخاطب از پدیده‌های مختلف داریم، در موارد زیادی ناشی از تجربه مواجه با گزارش‌ها و تصاویری است که به وسیله رسانه‌ها ارائه شده است. تلویزیون می‌تواند با برنامه‌هایی که ارائه می‌دهد، برخی ارزش‌ها و هنجارها را به تصویر کشد و تعمیق بخشد. علاوه بر این مسئله مهم در بازنمایی واقعیت توسط رسانه‌ها اینجاست که یک رسانه هیچگاه ابزار خنثی و یک میانجی بی طرف در ارائه تصویر به حساب نمی‌آید. زنان چادری بیشتر متاهل دارای فرزند یا بیوه، بدون تحصیلات دانشگاهی، ‌ مسن، ‌ بدقیافه، ‌ از سطح متوسطه به پایین جامعه و دارای مشکلات روحی و روانی بازبینی شده‌اند.
همشهریهمشهری1 هفته قبل
در این عکس تبلیغاتی، مدل برای ارائه کار خود در فضایی قرار دارد که ضمن حضور دو دختربچه با لباس محلی استان سیستان و بلوچستان و دمپایی، زباله‌های روی زمین نیز به چشم می‌خورد. این عکس موافقان و مخالفان بسیاری دارد و بسیاری از کاربران آن را سوءاستفاده از فقر این استان می‌دانند. این کاربران عقیده دارند با این کارها، فقر در این استان عادی‌سازی می‌شود و انسانیت قربانی این نمایش‌های مضحک خواهد شد. آنها عنوان می‌کنند اگر با عکاسی به‌ویژه عکاسی مدلینگ آشنایی داشته باشیم، در این عکس فاصله طبقاتی دیده می‌شود. مدلینگ یکی از جدیدترین شغل‌هایی است که در سال‌های اخیر در کشورهای مختلف و همچنین ایران بازار داغی پیدا کرده است.
سینماپرسسینماپرس1 هفته قبل
سینماپرس: محسن علی اکبری تهیه کننده سریال‌های تلویزیونی گفت: مشکل ما هنرمندان جوان بدون پشتوانه لازم اعتقادی است. اگر یک جوان بدون تجربه و بدون پشتوانه مباحث اعتقادی نقشی را بازی کند قطعا آن نقش نمی‌تواند تاثیرگذاری لازم را داشته باشد. معتقدم حجاب، فقط چادر نیست، بلکه حجاب می‌تواند یک لباس پوشیده باشد و همه اینها را می‌توان در قالب یک داستان نشان داد. ** هنرمندی که مسائل اعتقادی را باور ندارد، نتیجه اثر را معکوس جلوه می‌دهدعلی اکبری درباره اینکه چرا در سریال‌های اجتماعی ما خانم‌های با حجاب و چادری را از قشر متوسط رو به پایین مردم نشان می‌دهند، گفت: مشکلی در این بین وجود دارد و آن هم حضور هنرمندان جوان بدون پشتوانه لازم اعتقادی است. این نه تنها تاثیری در جامعه ندارد بلکه جواب و نتیجه معکوسی دارد و بیشتر به سمت منفی‌اش توجه می‌شود تا مثبت.

طراحی‌های خنده‌دار و عجیب در صنعت مد و فشن تا کجا پیش می‌رود؟ ‌

4+
دینودینو1 هفته قبل
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
چندی پیش مرد کارخانه داری با مراجعه به دادسرای شهید هاشمی تهران از دامادش به خاطر پنهان کردن دخترش شکایت کرد. مرد کارخانه دار آهی کشید و گفت: از فردای روز عروسی دیگر دخترم را ندیده‌ام. ناصر خانه شان را عوض کرده، سر کار نمی‌رود، موبایلش را فروخته و من هیچ اثری از وی و دخترم ندارم. این زن رنجور کسی جز سارا نبود که به خاطر علاقه به پسر کینه جو پای در زندان Prison وی گذاشته بود. فهمیده‌ام که دیگر علاقه‌ای به من ندارد و تنها به دنبال ضربه زدن به پدرم است.

مکانیک‌هایی با ناخن‌های فرنچ شده | ویدئوی حرف‌های کیانا و نیلوفر را ببینید

همشهریهمشهری1 هفته قبل
علی آقا صاحبکار آنهاست؛ صاحبکار کیانا یاراحمدی و نیلوفر فرهمند، شاگردان مکانیکی. اعضای خانواده‌ام نزدیک ۱۵سال است که ماشین‌هایشان را پیش علی آقا می‌آورند و به او اطمینان داشتم. ما هم سعی می‌کردیم در مغازه علی آقا باشیم و جای دیگری نرویم. علی آقا را کیانا به من معرفی کرده بود. از وقتی شما آمده‌اید مشتری‌های علی آقا بیشتر شده یا کمتر؟ کیانا: علی آقا خیلی مشتری دارد.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
اعضای خانواده‌ام نزدیک ۱۵سال است که ماشین‌هایشان را پیش علی آقا می‌آورند و به او اطمینان داشتم. نیلوفر: مکانیک هم ظرافت زنانه را می‌خواهد و هم قدرت مردانه. از وقتی شما آمده‌اید مشتری‌های علی آقا بیشتر شده یا کمتر؟ کیانا: علی آقا خیلی مشتری دارد. اگر مکانیک مرد را قبول ندارند روی زنان سرمایه‌‌گذاری کنند. نگران نیستید به‌عنوان یک زن مکانیک، برای ازدواج به مشکل بخورید.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب، نخستین جشنواره مردمی محصولات حجاب، با هدف شناسایی، جبهه‌سازی و هم‌افزایی طراحان، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محصولات حجاب اسلامی و همچنین فعالان این حوزه در ۸ بخش اصلی و چندین بخش فرعی برگزار می‌شود. برگزاری نشست‌های تخصصی، کارگاه‌ها و هم‌اندیشی فعالان این حوزه از دیگر اتفاقات این جشنواره خواهد بود. بخش‌های اصلی جشنواره مانتو و عباهای اسلامی، چادرهای میهمانی و اجتماع، ملزومات حجاب (ساق، گیره و …)، لباس‌های کودک و نوجوان، شال، روسری و پوشش‌های سر، عکاسی، تبلیغات و فضای مجازی، ایده‌های خلاق و نوآورانه در حوزه کسب و کارهای محصولات حجاب، تولیدات فرهنگی و رسانه‌ای (فیلم، کلیپ، کتاب، شعر و …) است. انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب از همه صاحبان ایده تا محصول در بخش‌های مختلف دعوت کرد تا آثار خود را حداکثر تا پایان آذرماه به دبیرخانه این جشنواره به نشانی تهران، بعد از میدان فردوسی، خیابان شهید موسوی، پلاک ۳۰، دبیرخانه نخستین جشنواره مردمی محصولات حجاب ارسال کنند. همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت hijanpro. ir مراجعه کنند.
پارس نیوزپارس نیوز1 هفته قبل
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
اگرچه درآمد کارگری همسرانمان در حدی نبود که زندگی پرزرق و برقی داشته باشیم، اما می‌توانستیم با کمی قناعت روزگار خوبی را تجربه کنیم. من هم به همراه همسر و فرزندانم در بلوار طبرسی شمالی و در یک منزل اجاره‌ای ساکن شدم که با دختر عمویم همسایه بودیم. تا این که تصمیم گرفتیم از مراکز فروش پوشاک سرقت کنیم. آن روز به پیشنهاد دختر عمویم قیچی کوچک، اما تیزی تهیه کردیم و روز بعد دوباره به راه افتادیم. قرار بود چند مانتوی گران قیمت را به اتاق «پرو» ببریم و با سرگرم کردن فروشندگان محل نصب «تک» را قیچی کنیم.
برنابرنا2 هفته قبل
اگرچه درآمد کارگری همسرانمان در حدی نبود که زندگی پرزرق و برقی داشته باشیم اما می‌توانستیم با کمی قناعت روزگار خوبی را تجربه کنیم. تا این که تصمیم گرفتیم از مراکز فروش پوشاک سرقت کنیم. آن روز به پیشنهاد دختر عمویم قیچی کوچک اما تیزی تهیه کردیم و روز بعد دوباره به راه افتادیم. قرار بود چند مانتوی گران قیمت را به اتاق «پرو» ببریم و با سرگرم کردن فروشندگان محل نصب «تک» را قیچی کنیم. در حالی که همسرانمان اطلاعی از این ماجرا نداشتند و فکر می‌کردند با درآمد اندک آن‌ها روزگار می‌گذرانیم.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
من هم به همراه همسر و فرزندانم در بولوار طبرسی شمالی و در یک منزل اجاره‌ای ساکن شدم که با دختر عمویم همسایه بودیم. تا این که تصمیم گرفتیم از مراکز فروش پوشاک سرقت کنیم. آن روز به پیشنهاد دختر عمویم قیچی کوچک اما تیزی تهیه کردیم و روز بعد دوباره به راه افتادیم. قرار بود چند مانتوی گران قیمت را به اتاق «پرو» ببریم و با سرگرم کردن فروشندگان محل نصب «تک» را قیچی کنیم. آن روز نقشه ما طبق برنامه پیش رفت و ما با جدا کردن «تک»، مانتو را سرقت کردیم اما مشکل این بود که مانتو نیاز به رفو داشت به همین دلیل مانتو را به یک خیاط دادیم تا آن را تعمیر کند.
فراروفرارو2 هفته قبل
اگرچه درآمد کارگری همسرانمان در حدی نبود که زندگی پرزرق و برقی داشته باشیم، اما می‌توانستیم با کمی قناعت روزگار خوبی را تجربه کنیم. من هم به همراه همسر و فرزندانم در بلوار طبرسی شمالی و در یک منزل اجاره‌ای ساکن شدم که با دختر عمویم همسایه بودیم. تا این که تصمیم گرفتیم از مراکز فروش پوشاک سرقت کنیم. آن روز به پیشنهاد دختر عمویم قیچی کوچک، اما تیزی تهیه کردیم و روز بعد دوباره به راه افتادیم. قرار بود چند مانتوی گران قیمت را به اتاق «پرو» ببریم و با سرگرم کردن فروشندگان محل نصب «تک» را قیچی کنیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
من هم به همراه همسر و فرزندانم در بولوار طبرسی شمالی و در یک منزل اجاره‌ای ساکن شدم که با دختر عمویم همسایه بودیم. تا این که تصمیم گرفتیم از مراکز فروش پوشاک سرقت کنیم. آن روز به پیشنهاد دختر عمویم قیچی کوچک، اما تیزی تهیه کردیم و روز بعد دوباره به راه افتادیم. قرار بود چند مانتوی گران قیمت را به اتاق «پرو» ببریم و با سرگرم کردن فروشندگان محل نصب «تک» را قیچی کنیم. در حالی که همسرانمان اطلاعی از این ماجرا نداشتند و فکر می‌کردند با درآمد اندک آن‌ها روزگار می‌گذرانیم.
رکنارکنا2 هفته قبل
من هم به همراه همسر و فرزندانم در بولوار طبرسی شمالی و در یک منزل اجاره‌ای ساکن شدم که با دختر عمویم همسایه بودیم. تا این که تصمیم گرفتیم از مراکز فروش پوشاک سرقت کنیم. آن روز به پیشنهاد دختر عمویم قیچی کوچک اما تیزی تهیه کردیم و روز بعد دوباره به راه افتادیم. آن روز نقشه ما طبق برنامه پیش رفت و ما با جدا کردن «تک»، مانتو را سرقت کردیم اما مشکل این بود که مانتو نیاز به رفو داشت به همین دلیل مانتو را به یک خیاط دادیم تا آن را تعمیر کند. در حالی که همسرانمان اطلاعی از این ماجرا نداشتند و فکر می‌کردند با درآمد اندک آن‌ها روزگار می‌گذرانیم.
همشهریهمشهری2 هفته قبل
به جنس پالتو دقت کنیددر انتخاب پالتو به نوع و کیفیت پارچه دقت کنید. به سایز پالتو توجه کنیدیکی دیگر از نکات مهمی که باید هنگام پرو پالتو در نظر بگیرید، سایز پالتو است. پالتو باید سایزتان باشد و نباید برایتان تنگ باشد زیرا شما باید زیر پالتو لباس نیز بپوشید. پالتو خود را بر اساس فرم بدنتان انتخاب کنیدهریک از افراد در انتخاب لباس باید فرم بدن خود را در نظر بگیرند و بر اساس فرم بدنشان پالتو انتخاب کنند. به تعداد لایه‌های پالتو توجه کنیدشما می‌توانید پالتو دو لایه یا یک لایه انتخاب کنید.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 هفته قبل
اگر شما هم جزو بی خواب‌ها هستید و برای خرید بلیط اتوبوس شک دارید، این توصیه‌ها را مطالعه کنید. اگر شما هم جزو بی خواب‌ها هستید و برای خرید بلیط اتوبوس شک دارید، این توصیه‌ها را مطالعه کنید. به صندلی‌های اتوبوس توجه کنیدقبل از خرید بلیط اتوبوس، حتما حواستان به صندلی‌ها باشد. همین باعث می‌شود که خواه ناخواه توی اتوبوس خوابتان ببرد. اگر قصد سفر طولانی دارید و می‌خواهید برای این سفر بلیط اتوبوس تهیه کنید، موضوع خوابیدن را فراموش نکنید.

به انتهای لیست رسیدید