مایک تایسون

مایک تایسون

قاتلان قفس؛ خشن‌ترین مبارزان تاریخ UFC

6+
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل

شیطنت بی‌بی‌سی در تحریف صحبت‌های رهبری/ کدام خانواده‌های آمریکایی ۱۵ تا ۲۰ فرزند دارند؟ +عکس و نمودار

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
البته رسانه‌های داخلی عمدتا به موضوع رشد جمعیت پرداختند، در حالی که برخی رسانه‌های خارجی روی یک بخش خاص از صحبت‌های رهبری تمرکز کردند. خانواده شواندت در آرزوی داشتن یک فرزند دختر [۵] ۱۴ بار صاحب فرزند شده‌اند، اما هر ۱۴ فرزند آن‌ها پسر هستند. این در حالی است که جمعیت ایران حدود ۸۳ میلیون نفر (بین جایگاه‌های هفدهم تا نوزدهم در دنیا) و نرخ باروری در این کشور ۱/۶ است. این آمارها به این معناست که جمعیت آمریکا با سرعتی بالاتر از جمعیت ایران افزایش پیدا می‌کند و پیری جمعیت (افزایش نسبت جمعیت سالمند به جمعیت جوان) نیز در آمریکا دیرتر رخ می‌دهد. در مقایسه، میانگین سن جمعیت آمریکا در حال حاضر ۳۸/۳ سال است که به بحران پیری جمعیت بسیار نزدیک‌تر است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
مایک تایسون می‌خواهد تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین کشت‌کننده‌های ماری‌جوانا شود. اعتمادآنلاین|‌ مایک تایسون اسطوره بوکس تلاش می‌کند یکی از بزرگ‌ترین کشت‌کننده‌ها در زمینه ماری‌جوانا شود. تایستون و شریک تجاری‌اش «ابن بریتن» در طول یک ماه حدود ۴۰ هزار دلار از موادی که کشت شده را خودشان مصرف کرده‌اند! بریتن در این باره به شوخی گفته است: «ما ماهانه حدود ۱۰ تن مواد مخدر می‌کشیم!» تایسون در مزرعه شخصی‌اش در کالیفرنیا انواع مختلفی از حشیش را کشت می‌کند که تولید آن در محل زندگی او قانونی است. منبع: خبرورزشی
رکنارکنا2 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، مایک تایسون اسطوره بوکس تلاش می‌کند یکی از بزرگ‌ترین کشت‌کننده‌ها در زمینه ماری‌جوانا شود. تایسون و شریک تجاری‌اش «ابن بریتن» در طول یک ماه حدود ۴۰ هزار دلار از موادی که کشت شده را خودشان مصرف کرده‌اند! بریتن در این باره به شوخی گفته است: «ما ماهانه حدود ۱۰ تن مواد مخدر می‌کشیم!» تایسون در مزرعه شخصی‌اش در کالیفرنیا انواع مختلفی از حشیش را کشت می‌کند که تولید آن در محل زندگی او قانونی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ماه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، مایک تایسون یکی از بوکسورهای اسطوره‌ای تمام دوران است که در حال حاضر برای تبدیل شدن به یک ماشین مصرف ماری‌جوانا تلاش می‌‌‌کند. او در مزرعه شخصی خود در کالیفرنیا، انواع مختلفی از حشیش را کشت می‌کند. تولید مواد مخدر در منطقه‌ای که تایسون زندگی می‌کند، مجاز و قانونی است. او به همراه شریک تجاری خود، ابن بریتن در طول یک ماه حدود ۴۰ هزار دلار در ماه مواد مخدر تولید خود را مصرف کردند. بریتن به شوخی در مورد میزان مصرف مواد خود و تایسون گفت: ما ماهانه حدود ۱۰ تن مواد مخدر می‌کشیم!
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مایک تایسون یکی از بوکسورهای اسطوره‌ای تمام دوران است که در حال حاضر برای تبدیل شدن به یک ماشین مصرف ماری‌جوانا تلاش می‌‌‌کند. او در مزرعه شخصی خود در کالیفرنیا، انواع مختلفی از حشیش را کشت می‌کند. تولید مواد مخدر در منطقه‌ای که تایسون زندگی می‌کند، مجاز و قانونی است. او به همراه شریک تجاری خود، ابن بریتن در طول یک ماه حدود ۴۰ هزار دلار در ماه مواد مخدر تولید خود را مصرف کردند. بریتن به شوخی در مورد میزان مصرف مواد خود و تایسون گفت: ما ماهانه حدود ۱۰ تن مواد مخدر می‌کشیم!
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: مایک تایسون یکی از بوکسورهای اسطوره‌ای تمام دوران است که در حال حاضر برای تبدیل شدن به یک ماشین مصرف ماری‌جوانا تلاش می‌‌‌کند. او در مزرعه شخصی خود در کالیفرنیا، انواع مختلفی از حشیش را کشت می‌کند. تولید مواد مخدر در منطقه‌ای که تایسون زندگی می‌کند، مجاز و قانونی است. او به همراه شریک تجاری خود، ابن بریتن در طول یک ماه حدود ۴۰ هزار دلار در ماه مواد مخدر تولید خود را مصرف کردند. بریتن به شوخی در مورد میزان مصرف مواد خود و تایسون گفت: ما ماهانه حدود ۱۰ تن مواد مخدر می‌کشیم!
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ماه قبل
مایکل جکسونگفته می‌شود جکسون در زمان مرگ ناگهانی اش در سال ۲۰۰۹، دست کم ۴۰۰ میلیون دلار بدهی داشت. در زمان مرگ جکسون، یک حسابدار قانونی، مبلغ بدهی او را بر اساس تخمین‌ها بین ۴۰۰ میلیون تا ۵۰۰ میلیون دلار اعلام کرد. تا سال ۲۰۱۹، ثروت او ۲۵ میلیون دلار تخمین زده شده. مایک تایسونگفته می‌شود تایسون در دوران فعالیت حرفه‌ای خود، ۴۰۰ میلیون دلار کسب درآمد کرده بود اما یک بدهی ۲۳ میلیون دلاری در سال ۲۰۰۳ ثروت عظیم او را به باد داد. با این حال، همان سال، کار مجری‌گری در یک برنامه گفتگو محور رادیویی در واشنگتن دی سی به او پیشنهاد شد.
رکنارکنا2 ماه قبل
در زیر ۱۰ نمونه از تفریحات لاکچری جهان را برایتان برشمرده‌ایم که فقط ثروتمندان از عهده مخارج آنها بر می‌آیند. ۱- مسابقه قایق تفریحییکی از گران‌قیمت‌ترین تفریحات جهان، مسابقه قایق تفریحی است. قایق‌های تفریحی بزرگ‌تر و لوکس‌تری به نام مگا-یات هم در جهان وجود دارد که حدود ۰٫۸ میلیون دلار قیمت دارد. هزینه این مدل‌ها بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون دلار است که بدون شک برای مردم عادی همچنان گران بشمار می‌رود. در این کالکشن ۵ بوگاتی ویرون وجود دارد که هر کدام از آنها ۱٫۵ میلیون دلار قیمت دارند!
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ماه قبل
هنگامی که او بیمار شد ۵۴ سال سن داشت و بر روی پروژه «۸ قانون کوچک برای دختر نوجوانم» کار می‌کرد. جیم موریسونجیم موریسون (۱۹۴۳-۱۹۷۱) آهنگساز، شاعر، نویسنده، کارگردان فیلم آمریکایی و خواننده گروه دورز بود. بریتانی مورفیبریتانی مورفی (۱۹۷۷ -۲۰۰۹) بازیگر و خواننده آمریکایی بود. او آنقدر در زمینه موسیقی به شهرت و موفقیت رسید که تا سال ۲۰۰۰، توانست ۳۱ میلیون از آثار خود را بفروشد. اوتیس ردینگاوتیس ردینگ (۱۹۴۱- ۱۹۶۷) خواننده آمریکایی سبک سول بود که اغلب با لقب «پادشاه موسیقی سول» شناخته می‌شود.

ستاره‌هایی که در اوج شهرت، جوان‎مرگ شدند

22+
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل

گران‌ترین حیوانات خانگی سلبریتی‌ها

5+
پارس نیوزپارس نیوز3 ماه قبل

پرفروش‌ترین فیلم‌های ۲۰۱۹؛ مروری بر بهترین فیلمهای سال از نگاه مخاطبین

28+
تکراتوتکراتو3 ماه قبل

گران‌ترین حیوانات خانگی ستاره‌های هالیوود

5+
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
زوم‌جیزوم‌جی4 ماه قبل
پنج‌شنبه گذشته مایک تایسون، قهرمان بوکس سابق سنگین وزن جهان که در زمان فعالیتش ۴۴ رقیب خود را زمین‌گیر کرده است از سرمایه‌گذاری خود در بخش ورزش الکترونیک یا همان eSports خبر داد. تایسون اولین چهره شناخته شده ورزشی نیست که قصد ورود به دنیای ورزش الکترونیک را دارد و قبل از او افراد معروف زیادی پیش قدم شده‌اند. طی توافق صورت گرفته بین مجموعه Fade ۲ Karma و مایک تایسون، این مجموعه ورزش الکترونیک قرار است در ال‌سگوندو، کالیفرنیا یک منزل تجهیز شده برای استریم کردن را آماده کند. به گفته تایسون، دلیل ورود او به ورزش الکترونیک علاقه‌مندی پسرش به بازی‌های ویدیویی و دنبال کردن مسابقات مختلف eSports است. اخیرا ویل اسمیت نیز به جمع سرمایه‌گذاران بخش ورزش الکترونیک اضافه شده است.

عجیب‌ترین اتفاقات در زندگی مشاهیر هالیوودی/ از دستفروشی آقا تا گریه خانم بازیگر برای لباس!

18+
رکنارکنا7 ماه قبل
ورزش۳ورزش۳7 ماه قبل
ویدئوچک برنامه طنز ورزشی تلویزیون توانسته در نظرسنجی‌های انجام شده در میان برنامه‌های مطرحی چون نود، خندوانه، دورهمی، برنده باش و ماه عسل قرار بگیرد. به گزارش «ورزش سه» برنامه ویدئوچک در رای گیری انجام شده توسط صدا و سیما در رده ششم و در کنار برنامه هایی چون نود، دورهمی، خندوانه، ماه عسل و برنده باش قرار گرفت. می خواهم فردا سم بخورم؛ ببینم کسی می‌رود سم بخورد!» روا درباره شوخی هایی که با مدیران ورزشی می‌کند گفت: «ما نه با مدیران ورزشی که با رئیس جمهور هم شوخی می‌کنیم. برنامه ویدئوچک هم خوشبخانه بین شش برنامه اصلی در نظرسنجی‌ها بود. اینکه با برنده باش، نود، دورهمی، خندوانه و ماه عسل رقابت کنید مثل این می‌ماند که ترلان پروانه برای مبارزه با مایک تایسون به رینگ برود.»

صدرنشینی مجدد «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم» در باکس آفیس هالیوود

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین7 ماه قبل
بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب در تیر ماه ۱۳۹۷ در دیدار هیئت دولت: کار را در محدوده‌ی مقدورات کشور با جدیت دنبال بکنید؛ منتظر این و آن نباشید/ما یک روز مشکل اقتصادی کشور را موکول کردیم به برجام، [اما] برجام نتوانست مشکل اقتصادی کشور ما را برطرف کند و به ما کمک قابل توجهی بکند؛ و نتیجه این شد که مردم نسبت به برجام شرطی شدند، که وقتی آن بابا (رئیس‌جمهور آمریکا) میخواهد از برجام خارج بشود، تا مدتی که او میگوید خارج میشوم، ما همین‌طور دچار تلاطم در بازار خواهیم بود؛ ما شرطی شده‌ایم دیگر، مردم را ما شرطی کرده‌ایم. حالا هم «بسته‌ی اروپایی»؛ مردم را درباره‌ی بسته‌ی اروپایی شرطی نکنید. ما کارهایی در کشور داریم، مقدوراتی در کشور داریم، این مقدورات بایستی تحقق پیدا کند؛ دنبال این مقدورات بروید؛ گره نزنید بهبود اقتصاد کشور را به چیزی که از اختیار ما خارج است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین7 ماه قبل
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی «تشییع جنازه خانوادگی مادئا» به نویسندگی و کارگردانی «تیلر پری» اکران بین المللی خود در سینماهای هالیوود را از امروز آغاز کرده است. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی «تشییع جنازه خانوادگی مادئا» به نویسندگی و کارگردانی «تیلر پری» اکران بین المللی خود در سینماهای هالیوود را از امروز آغاز کرده است. این فیلم از مجموعه فیلمهای مادئا است. فیلم نخست تیلر پری به نام «مادئا به زندان می‌رود» با وجود هنوز بسیار پایین تولید فروش بی نظیری را برای خود رقم زد تا حال بار دیگر تیلر پری این فیلم را روی پرده ببرد. یک هالوین مادیا (۲۰۱۷) نسخه‌های قبلی فیلم مدیا یا مادئا هستند که تیلر پری آنها را کارگردانی کرده است.

اسلام‌ستیزانی که مسلمان شدند؛ چرا اسلام در غرب در حال گسترش است؟

7+
فارسفارس7 ماه قبل
طرفداریطرفداری7 ماه قبل
طرفداری - بایرن مونیخ در آلیانز آرنا، با یک گل هرتابرلین را شکست داد. رکیک در دقیقه ۸۴ بعد از خطای خشن روی لواندوفسکی، کارت قرمز گرفت و اخراج شد. به گزارش بیلد، کریم رکیک بعد از شکست هرتابرلین، در مورد کارت قرمزی که در بازی با بایرن مونیخ دریافت کرد اظهار داشت: مایه تاسف است. ولی به نظرم این حرکت، کارت قرمز نداشت. بعد از برخورد ما، لواندوفسکی به شکلی روی زمین افتاد که گویی مایک تایسون به او ضربه زده است.

دست معترض فرانسوی قطع شد

فارسفارس8 ماه قبل
ویدئوها و عکس‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، نشان می‌دهد بر اثر شلیک یک نارنجک دودزا توسط پلیس دست یکی از معترضان در پاریس از مچ به پایین قطع و پاره پاره شده است. به گفته حاضران در صحنه، پلیس از نارنجک دودزای GLI-F۴ استفاده کرده که حاوی ۲۵ گرم تی‌ان‌تی است. شاهدان می‌گویند یکی از این نارنجک‌ها در فاصله چند سانتی‌متری دست این معترض حادثه‌دیده منفجر شده و این جراحت شدید و غیرقابل جبران را ایجاد کرده است. این تسلیحات که گلوله‌های پلاستیکی به ابعاد یک توپ پینگ‌پنگ شلیک می‌کنند، برای مقابله با اعتراضات مردمی و درگیری‌های شهری طراحی شده‌اند. در جریان اعتراضات هفته‌های گذشته بسیاری از معترضان از ناحیه سر و چشم هدف این گلوله‌های پلاستیکی قرار گرفته و به شدت مجروح شده‌اند.

نماد تازه اعتراضات فرانسه +تصاویر

5+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ماه قبل

معترضانی که چشم خود را از دست داده‌اند؛ نماد تازه اعتراضات فرانسه

5+
فارسفارس8 ماه قبل

سلبریتی‌هایی که سر و سری با دونالد ترامپ دارند

8+
برترین‌هابرترین‌ها8 ماه قبل
ورزش۳ورزش۳8 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، عفیف که امروز روی دو گل اول در نقش پاس دهنده ظاهر شده بود، بعد از خطای هند مایا یوشیدا پشت ضربه ایستاد و این ضربه را در خلاف جهت حرکت دروازه بان ژاپن به گل سوم تیمش تبدیل کرد. عفیف پس از ورود توپ به دروازه و برگشت آن توپ را با قدرت به سمتی شوت کرد و با از تن خارج کردن پیراهن سفید تیم ملی قطر، ژستی شبیه بوکسورها گرفت. عفیف که به مایک تایسون بوکسور معروف آمریکایی علاقه مند است، با گارد یک مشت زن به شادی گل پرداخت تا پاسخ بی احترامی‌ها و فشار تیم میزبان به تیم ملی قطر در طول تورنمنت را به بهترین نحو را بدهد. این حرکت عفیف می‌تواند عکس پایانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ باشد، صحنه شادی عجیب و غریب ستاره جوان فوتبال آسیا در روز تاجگذاری قطر در فینال جام ملت‌ها آسیا. این حرکت برای عفیف یک کارت زرد به همراه داشت اما هرگز از شیرینی شادی گل او کم نکرد.

عجیب‌ترین ولخرجی‌های افراد مشهور و ثروتمند دنیا

14+
برترین‌هابرترین‌ها9 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

مایک تایسون