متواری

متواری

مهرمهر5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: در پی وقوع قتل مردی جوانی در دوم بهمن ماه سال ۹۷ در خیابان «چمران» شهر زاهدان بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. وی ادامه داد: در این حادثه مقتول در پی اصابت یک گلوله از ناحیه پا و ۳ گلوله از ناحیه قفسه سینه به شدت مجروح و در محل حادثه قبل از رسیدن نیروهای امدادی فوت کرد. وی گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جناحی پلیس آگاهی با بررسی دقیق محل حادثه و یک سری تحقیقات میدانی سه متهم این پرونده را شناسایی و کمتر از ۲ ماه مخفیگاه یکی از متهمان را در یکی از مناطق حاشیه شهر زاهدان شناسایی و او را با هماهنگی قضائی دستگیر کردند. وی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات تیم رسیدگی کننده پرونده محل اختفای ضارب اصلی این پرونده قتل را در منطقه شهداد استان کرمان شناسایی و پس از دریافت نیابت قضائی روز گذشته مخفیگاهش را محاصره و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه قبل از فرار از محل او را دستگیر کردند. فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: تحقیقات برای دستگیری دیگر متهم این پرونده و روشن شدن زوایای پنهان این جنایت همچنان ادامه دارد.
رکنارکنا5 ساعت قبل
همزمان ۲جوان نقابدار که یکی از آنها اسلحه وینچستر در دست داشت، وارد طلافروشی شدند و به تهدید ۲برادر پرداختند. به گفته صاحبان مغازه، این زن در روزهای قبل چندبار وارد مغازه آنها شده و قیمت طلاها را پرسیده بود. یکی از دزدان دستگیر‌شده در اعترافات خود گفت: با فرامرز (طراح اصلی نقشه سرقت) دوست و بچه‌ محل بودیم. متهم گفت: ما برای اجرای نقشه سرقت یک سلاح وینچستر خریدیم و یک موتورسیکلت هم سرقت کردیم که گیر نیفتیم. بعد خودروی پراید را چند خیابان آن‌طرف‌تر پارک کردیم و هر‌دو با موتور راهی طلافروشی شدیم و نقشه سرقت را عملی کردیم.
الفالف6 ساعت قبل
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان خاش و کشف یک تن و ۶۲۴ کیلوگرم انواع مواد افیونی خبر داد. گروه اجتماعی الف، ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، ۲۱:۳۰ ۳۹۸۰۶۳۰۱۸۷به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط یک باند حرفه‌ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه شهرستان خاش دست یافتند. فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: تیم عملیات ویژه پلیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری تیم هایی از ماموران انتظامی شهرستان خاش پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی حوالی ساعت ۳ بامداد روز گذشته اعضای این باند مسلحانه را که با ۲دستگاه وانت تویوتا در حال جابه جایی محوله مواد مخدر در محور «سراوان-خاش» بودند شناسایی و به آنها دستور ایست دادند. وی تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی به سمت خودروهای پلیس تیراندازی و با سرعت سرسام آوری متواری شدند که پس از طی مسافتی جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر خودروها را با قانون به کارگیری سلاح متوقف کردند. سردار قنبری بیان داشت: ماموران در این عملیات مقتدرانه ضمن دستگیری ۲ قاچاقچی در بازرسی از خودروها یک تن و ۶۲۴کیلو و ۹۳۳گرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و ۳۷۱ کیلو و ۷۷۸ گرم تریاک، ۲۵۳ کیلو حشیش، ۳۲ گرم شیشه، ۱۲۳ گرم سایر مواد مخدر، یک قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیری فشنگ جنگی کشف کردند.
مهرمهر7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط یک باند حرفه‌ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه شهرستان خاش دست یافتند. فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: تیم عملیات ویژه پلیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری تیم هایی از ماموران انتظامی شهرستان خاش پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی حوالی ساعت ۳ بامداد روز گذشته اعضای این باند مسلحانه را که با ۲دستگاه وانت تویوتا در حال جابه جایی محوله مواد مخدر در محور «سراوان-خاش» بودند شناسایی و به آنها دستور ایست دادند. وی تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی به سمت خودروهای پلیس تیراندازی و با سرعت سرسام آوری متواری شدند که پس از طی مسافتی جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر خودروها را با قانون به کارگیری سلاح متوقف کردند. سردار قنبری بیان داشت: ماموران در این عملیات مقتدرانه ضمن دستگیری ۲ قاچاقچی در بازرسی از خودروها یک تن و ۶۲۴کیلو و ۹۳۳گرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و ۳۷۱ کیلو و ۷۷۸ گرم تریاک، ۲۵۳ کیلو حشیش، ۳۲ گرم شیشه، ۱۲۳ گرم سایر مواد مخدر، یک قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیری فشنگ جنگی کشف کردند. وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلحانه، گفت: نیروی انتظامی در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می‌کند و این حضور ایثارگرانه و هوشیارانه عرصه را با سوداگران مرگ تنگ کرده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین8 ساعت قبل
براساس اعلام پلیس آمریکا؛ تیراندازی در کارولینای‌جنوبی، ۱۰ کشته و زخمی به جای گذاشتپلیس آمریکا اعلام کرد که بر اثر تیراندازی در کارولینای‌جنوبی، ۱۰ نفر کشته و زخمی شدند.
مهرمهر8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، بر اثر تیراندازی در یک باشگاه شبانه در کارولینای جنوبی در آمریکا ۲ نفر کشته شدند. پلیس آمریکا در این باره اعلام کرد: ۸ نفر هم در جریان این حادثه زخمی شدند. این در حالیست که ضارب یا ضاربان مسلح همم اکنون متواری هستند و تلاش پلیس برای بازداشت آن‌ها آغاز شده است.
عصر ایرانعصر ایران9 ساعت قبل
فرد ناشناسی خودرو شخصی یکی از مدیران شهرداری آبادان را به عمد به آتش کشید. سروان امیر سام کمایی معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی آبادان ظهر امروز درگفت‌وگو با فارس در آبادان اظهارکرد: در پی آتش سوزی عمدی شب گذشته یک دستگاه خودرو پلاک اروندی درمنطقه کارون هفت آبادان به آتش کشیده شد. وی افزود: با اعلام این حادثه تیم‌های امداد رسان آتشنشانی و خدمات ایمنی آبادان و ماموران نیروی انتظامی در محل حاضر شدند، این خودرو متعلق به یکی مدیران شهرداری آبادان بود. کمایی با اشاره به بررسی انجام شده از دوربین‌های مداربسته، گفت: عامل این اقدام مرد جوانی است که با نقاب صورت خود را پوشانده است و پس از شکستن شیشه خودرو آن را به آتش کشیده و متواری می‌شود. وی افزود: پیگیری‌های نیروی انتظامی برای دستگیری عامل این آتش سوزی عمدی ادامه خواهد داشت و هر جرمی که امنیت عمومی جامعه را خدشه دار کند، خط قرمز نیروی انتظامی و دستگاه قضائی است.
برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی متهم به قتل مرد جوان در زاهدان و پس از ۸ ماه فرار به دام افتاد. پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی متهم به قتل مرد جوان در زاهدان و پس از ۸ ماه فرار به دام افتاد. وی ادامه داد: در این حادثه مقتول در پی اصابت یک گلوله از ناحیه پا و ۳ گلوله از ناحیه قفسه سینه به شدت مجروح و در محل حادثه قبل از رسیدن نیروهای امدادی فوت کرد. وی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات تیم رسیدگی کننده پرونده محل اختفای ضارب اصلی این پرونده قتل را در منطقه شهداد استان کرمان شناسایی و پس از دریافت نیابت قضائی روز گذشته مخفیگاهش را محاصره و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه قبل از فرار از محل او را دستگیر کردند. فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: تحقیقات برای دستگیری دیگر متهم این پرونده و روشن شدن زوایای پنهان این جنایت همچنان ادامه دارد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین9 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، هزینه سفر با کاروان‌های هوایی به عراق مبلغی در حدود ۴ میلیون تومان است. این سفرها را با چنین مبلغی کارگزار رسمی سازمان حج و زیارت تنظیم می‌کند. همزمان تبلیغاتی هم می‌شود که سفر کربلا و نجف را «فوق ارزان» و یا «قسطی» در معرض فروش می‌گذارد. از طرفی کارگزاران زیارتی سازمان حج و زیارت نیز رسیدگی به چنین زائرانی را در وظیفه قانونی خود نمی‌دانند. مردم باید بدانند متولی زیارت، سازمان حج و زیارت است که نزدیک به ۲۶۰۰ دفتر کارگزاری در سراسر کشور دارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین12 ساعت قبل
«کلوپ همسران» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده بدون داشتن سینماهای حوزه هنری از چهارشنبه ۲۷ شهریور اکران شد و با ۲۷۵ میلیون تومان فروش در دو روز اول اکران، در مقایسه با سه فیلم دیگر موفق‌تر ظاهر شد. » کروکودیل» ساخته مسعود تکاور نیز در دو روز فقط ۴۹ میلیون تومان فروش داشت. «ایده اصلی» ساخته آزیتا موگویی در شش هفته توانست سه میلیارد و ۳۲۷ میلیون تومان فروش را پشت سر بگذارد. «قصر شیرین» به کارگردانی رضا میرکریمی در هشت هفته سه میلیارد و ۲۷۴ میلیون تومان فروش را پشت سر گذاشت. در این فیلم باران کوثری، سارا بهرامی، پردیس احمدیه، الهام کردا، رؤیا افشار، جمشید هاشم‌پور و آرتین گلچین به ایفای نقش می‌پردازند.
خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
سردار محمد قنبری از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان «خاش» و کشف یک تن و ۶۲۴ کیلو انواع مواد افیونی خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط یک باند حرفه‌ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه شهرستان «خاش» دست یافتند. فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: تیم عملیات ویژه پلیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری تیم‌هایی از ماموران انتظامی شهرستان خاش پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی حوالی ساعت ۳ بامداد روز گذشته اعضای این باند مسلحانه را که با ۲ دستگاه وانت تویوتا در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در محور «سراوان-خاش» بودند شناسایی و به آن‌ها دستور ایست دادند. وی تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی به سمت خودروهای پلیس تیراندازی و با سرعت سرسام آوری متواری شدند که پس از طی مسافتی جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر خودروها را با قانون به کارگیری سلاح متوقف کردند. سردار قنبری بیان داشت: ماموران در این عملیات مقتدرانه ضمن دستگیری ۲ قاچاقچی در بازرسی از خودروها یک تن و ۶۲۴ کیلو و ۹۳۳ گرم انواع مواد مخدر شامل: یک تن و ۳۷۱ کیلو و ۷۷۸ گرم تریاک، ۲۵۳ کیلو حشیش، ۳۲ گرم شیشه، ۱۲۳ گرم سایر مواد مخدر و یک قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیری فشنگ جنگی کشف کردند. این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلحانه، گفت: نیروی انتظامی در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می‌کند و این حضور ایثارگرانه و هوشیارانه عرصه را با سوداگران مرگ تنگ کرده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین12 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ مسعود افرازه وکیل مدافع اولیاء دم مرحوم میترا استاد با اعلام این خبر گفت: تا جایی که اطلاع داریم، شعبه دیوان عالی کشور نسبت به حکم صادره، نقص تحقیقات گرفته و حکم را نقض کرده است تا نواقص برطرف شود. میترا استاد؛ همسر محمد علی نجفی روز هفتم خرداد ۹۸ در منزلش با شلیک چند گلوله به‌قتل رسید. این در حالی است که مسعود استاد برادر مرحوم میترا استاد روز ۲۳ مرداد از اعلام رضایت اولیای‌دم از قصاص نجفی خبر داده بود. اگر قانع شوند که قتل، شبه عمد است موضوع از ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی خارج و مجازات حبس برای موکل منتفی می‌شود. نجفی چندی پیش نیز با قرار وثیقه آزاد شد اما یک رو بعد مجددا قرار وی به بازداشت تبدیل و راهی زندان شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین13 ساعت قبل
فیلمی منزجر کننده از آزار و اذیت الاغ در مازندران چند روزی است در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در آن یک جوان با داس مخصوص کشاورزی گوش‌های الاغ را به شکل وحشیانه از سرش جدا می‌کند. فعالان فضای مجازی خواستار برخورد قاطع دستگاه قضائی با عاملان این حیوان آزاری شده‌اند. حسینعلی ابراهیمی کارنامی، مدیرکل محیط زیست استان مازندران با اعلام این خبر که فرد حیوان آزار در شهرستان بهبهان از سوی دادستان شناسایی شده است گفت: این فرد متواری است و هنوز دستگیر نشده است. وی با اشاره به اینکه دادستان شهرستان بهشهر به‌شدت پیگیر دستگیری این متخلف است، اظهار داشت: حیوان آزاری و انتشار فیلم این آن جرم است و مجازات در انتظار این فرد است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین13 ساعت قبل
مدیرکل محیط زیست استان مازندران با اشاره به اینکه عامل بریدن گوش خر در شهرستان بهشهر شناسائی شده است، گفت: این فرد متواری است و هنوز دستگیر نشده است. اعتمادآنلاین|‌ فیلمی منزجر کننده از آزار و اذیت الاغ در مازندران چند روزی است در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در آن یک جوان با داس مخصوص کشاورزی گوش‌های الاغ را به شکل وحشیانه از سرش جدا می‌کند. فعالان فضای مجازی خواستار برخورد قاطع دستگاه قضائی با عاملان این حیوان آزاری شده‌اند. حسینعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل محیط زیست استان مازندران با اعلام این خبر که فرد حیوان آزار در شهرستان بهبهان از سوی دادستان شناسایی شده است گفت: این فرد متواری است و هنوز دستگیر نشده است. وی با اشاره به اینکه دادستان شهرستان بهشهر به‌شدت پیگیر دستگیری این متخلف است، اظهار داشت: حیوان آزاری و انتشار فیلم این آن جرم است و مجازات در انتظار این فرد است.
فارسفارس13 ساعت قبل
مدیرکل محیط زیست استان مازندران با اشاره به اینکه عامل بریدن گوش خر در شهرستان بهشهر شناسائی شده است، گفت: این فرد متواری است و هنوز دستگیر نشده است. گروه محیط زیست خبرگزاری فارس، فیلمی منزجر کننده از آزار و اذیت الاغ در مازندران چند روزی است در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در آن یک جوان با داس مخصوص کشاورزی گوش‌ الاغ را به شکل وحشیانه از سرش جدا می‌کند. فعالان فضای مجازی خواستار برخورد قاطع دستگاه قضائی با عاملان این حیوان آزاری شده‌اند. حسینعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل محیط زیست استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اعلام این خبر که فرد حیوان آزار در شهرستان بهبهان از سوی دادستان شناسایی شده است گفت: این فرد متواری است و هنوز دستگیر نشده است. وی با اشاره به اینکه دادستان شهرستان بهشهر به‌شدت پیگیر دستگیری این متخلف است، اظهار داشت: حیوان آزاری و انتشار فیلم آن جرم است و مجازات در انتظار این فرد است.
رکنارکنا13 ساعت قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی متهم به قتل مرد جوان در خیابان چمران زاهدان پس از ۸ ماه فرار به دام افتاد. سردار محمد قنبری گفت: در پی وقوع قتل مردی جوانی در دوم بهمن ماه سال ۹۷ در خیابان چمران زاهدان بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: بررسی‌های به عمل آمده در محل حادثه مشخص شد سه سرنشین یک دستگاه پژو ۴۰۵ با سلاح گرم به سمت جوانی ۳۲ ساله که در در کنار خودرواش ایستاده بوده تیراندازی کرده و از محل متواری شدند. سردار قنبری خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات تیم رسیدگی کننده پرونده محل اختفای ضارب اصلی این پرونده قتل را در منطقه شهداد استان کرمان شناسایی و پس از دریافت نیابت قضائی روز گذشته مخفیگاهش را محاصره و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه قبل از فرار از محل او را دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: تحقیقات برای دستگیری دیگر متهم این پرونده و روشن شدن زوایای پنهان این جنایت همچنان ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین13 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان «خاش» و کشف یک تن و ۶۲۴ کیلو انواع مواد افیونی خبر داد. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار «محمد قنبری» از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان «خاش» و کشف یک تن و ۶۲۴ کیلو انواع مواد افیونی خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط یک باند حرفه‌ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه شهرستان «خاش» دست یافتند. وی تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی به سمت خودرو‌های پلیس تیراندازی و با سرعت سرسام آوری متواری شدند که پس از طی مسافتی جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر خودرو‌ها را با قانون به کارگیری سلاح متوقف کردند. سردار قنبری بیان داشت: ماموران در این عملیات مقتدرانه ضمن دستگیری ۲ قاچاقچی در بازرسی از خودرو‌ها یک تن و ۶۲۴ کیلو و ۹۳۳ گرم انواع مواد مخدر شامل: یک تن و ۳۷۱ کیلو و ۷۷۸ گرم تریاک، ۲۵۳ کیلو حشیش، ۳۲ گرم شیشه، ۱۲۳ گرم سایر مواد مخدر و یک قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیری فشنگ جنگی کشف کردند. انتهای پیام/
رکنارکنا14 ساعت قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ «حسین براری» اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره کیف قاپی در شهرک تعاون بلافاصله ماموران کلانتری ۲۳ تعاون جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند. وی افزود: با حضور ماموران کلانتری تعاون در محل یکی از شهروندان به ماموران مراجعه و عنوان کرد که یک دستگاه خودرو پراید اقدام به ربودن کیف دستی وی که حاوی مقداری وجه نقد و طلا بوده کرده و به سرعت نیز متواری شده است. سرهنگ براری خاطرنشان کرد: ماموران کلانتری با دریافت این گزارش، به سرعت وارد عمل شده و توانستند با استفاده از شگردهای پلیسی مخفیگاه سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را دستگیر کنند. رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه در پایان گفت: تحقیقات از این فرد به منظور اعتراف احتمالی به سرقت‌های بیشتر همچنان ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فراروفرارو14 ساعت قبل
اعضای باندی که در پوشش مسافرکش از ۳۰ نفر سرقت‌های خشن انجام داده بودند، دستگیر شدند. به گزارش شرق، مردی جوان ساعت ۲۲ پانزدهم خرداد در تماس با مرکز ۱۱۰، از وقوع زورگیری به وسیله سه سارق پرایدسوار در محدوده کارگر شمالی خبر داد. سپس پرونده مقدماتی برای دستگیری سارقان به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار گرفت. سارق دستگیر‌شده در بازجویی‌ها اظهار کرد سرقت را به اتفاق دو نفر از همدستانش انجام داده است. رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت در پایان به شهروندان توصیه کرد هنگام سوارشدن بر خودرو‌های مسافرکش به وضعیت خودرو و سرنشینان آن توجه شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز14 ساعت قبل
معاون اجتماعی این نیرو روز شنبه گفت: در پی آتش سوزی عمدی یک دستگاه خودرو خارجی در منطقه کارون هفت آبادان ماموران کلانتری ۱۵ احمدآباد به همراه تیم‌های امدادی آتش نشانی و پلیس در محل حاضر شدند. به گزارش فرماندهی انتظامی آبادان، ستوان امیرسام کمایی با بیان اینکه مالک خودرو مذکور یکی از معاونان شهردار آبادان می‌باشد افزود: با بررسی دوربین‌‌های مداربسته مشخص شد عامل این اقدام مرد جوانی است که صورت خود را با نقاب پوشانده است. فرد مذکور س از شکستن شیشه خودرو آن را به آتش کشیده و متواری می‌شود. وی افزود: تلاش پلیس برای دستگیری عامل این آتش سوزی عمدی ادامه دارد. مالک خودرو مذکور که نخواست نامش فاش شود نیز به خبرنگار ایرنا گفت: این آتش سوزی حدود یک میلیارد ریال به خودرو خسارت وارد کرده است.
برنابرنا15 ساعت قبل
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و ۶۲۴ کیلوگرم انواع موادمخدر در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با قاچاقچیان مواد در شهرستان خاش کشف شد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار محمد قنبری روز شنبه در این باره اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان در یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از حمل قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط یک باند حرفه‌ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه شهرستان خاش مطلع شدند. وی ادامه داد: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان با همکاری تیم‌هایی از ماموران انتظامی خاش پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی حوالی ساعت ۳ بامداد روز گذشته اعضای این باند مسلحانه را که با ۲دستگاه وانت تویوتا در حال جا به جایی محوله موادمخدر در مسیر سراوان - خاش بودند شناسایی و دستور ایست دادند. فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان با مشاهده عوامل انتظامی به سمت خودروهای پلیس تیراندازی و متواری شدند که پس از طی مسافتی پلیس مبارزه با مواد مخدر خودروها را با قانون به کارگیری سلاح متوقف کردند. وی اظهار داشت: ماموران در این عملیات ضمن دستگیری ۲ قاچاقچی در بازرسی از خودروها یک تن و ۶۲۴کیلو و ۹۳۳ گرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و ۳۷۱ کیلو و ۷۷۸ گرم تریاک، ۲۵۳ کیلوگرم حشیش، ۳۲ گرم شیشه، ۱۲۳ گرم سایر مواد مخدر، یک قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیری فشنگ جنگی کشف و ضبط کردند.
ایمناایمنا16 ساعت قبل
«کلوپ همسران» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده بدون داشتن سینماهای حوزه هنری از چهارشنبه ۲۷ شهریور اکران شد و با ۲۷۵ میلیون تومان فروش در دو روز اول اکران، در مقایسه با سه فیلم دیگر موفق‌تر ظاهر شد. «کروکودیل» ساخته مسعود تکاور نیز در دو روز فقط ۴۹ میلیون تومان فروش داشت. «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی در چهار هفته ۷۲۶ میلیون و ۸۰۲ هزار تومان فروش را پشت سر گذاشت. «ایده اصلی» ساخته آزیتا موگویی در شش هفته توانست سه میلیارد و ۳۲۷ میلیون تومان فروش را پشت سر بگذارد. «قصر شیرین» به کارگردانی رضا میرکریمی در هشت هفته سه میلیارد و ۲۷۴ میلیون تومان فروش را پشت سر گذاشت.
ایسناایسنا16 ساعت قبل
فیلم سینمایی «کلوپ همسران» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی صباغ‌زاده از چهارشنبه ۲۷ شهریور ماه روی پرده‌ سینماها رفت. در این مدت زمان کوتاهی هم که از اکران «کلوپ همسران» می‌گذرد، من بازخوردهای خوبی از مردم و منتقدان دریافت کردم. کارگردان «راه بهشت» با اشاره به اینکه «حوزه هنری «کلوپ همسران» را اکران نمی‌کند» افزود: حوزه برای این کار بهانه‌های مختلفی آورده است و می‌گویند که در ماه محرم و صفر فیلم کمدی اکران نمی‌کنیم. این کارگردان سینما درباره فعالیت‌های اخیر خود بیان کرد: هنوز کاری را شروع نکرده‌ام و فعلا مشغول اکران «کلوپ همسران» هستم. «کلوپ همسران» به نویسندگی آرش قادری و مهدی صباغ‌زاده محصول سال ۱۳۹۷ است.
ایسناایسنا18 ساعت قبل
تعداد پیامک‌هایی که سفر VIP به عراق را وعده می‌دهند درحال فزونی است. به گزارش ایسنا، هزینه سفر با کاروان‌های هوایی به عراق مبلغی در حدود ۴ میلیون تومان است. همزمان تبلیغاتی هم می‌شود که سفر کربلا و نجف را «فوق ارزان» و یا «قسطی» در معرض فروش می‌گذارد. از طرفی کارگزاران زیارتی سازمان حج و زیارت نیز رسیدگی به چنین زائرانی را در وظیفه قانونی خود نمی‌دانند. مردم باید بدانند متولی زیارت، سازمان حج و زیارت است که نزدیک به ۲۶۰۰ دفتر کارگزاری در سراسر کشور دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر در گفتگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان اعلام کرد: لحظاتی پیش توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی ایرانشهر و پس از رصد اطلاعاتی انجام گرفته و اخذ دستور قضایی یکدستگاه خودروی سواری حامل مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک طی یک درگیری مسلحانه توقیف شد. وی ادامه داد: از خودروی مذکور بیش از ۳۰۰ کیلوگرم حشیش و ۷۰۰ کیلوگرم تریاک و مقادیری اسلحه و مهمات مربوطه‌ی آن کشف و ضبط شد. محسن گل محمدی افزود: متهمین پس از درگیری مسلحانه با بجا گذاشتن خودرو و اسلحه‌ی خود از محل متواری شده که تلاش برای شناسایی و دستگیری آن‌ها با جدیت ادامه دارد. وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، برخورد جدی با سوداگران مرگ را از اولویت‌های دستگاه قضایی دانست و بیان نمود بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و تزلزل بنیان خانواده‌ها و افزایش آمار طلاق بر اثر شیوع توزیع و مصرف موادمخدر در جامعه می‌باشد که با توجه به سیاست جنایی پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه مقابله قاطعانه و قانونی با اینگونه از جرائم در حفظ کیان خانواده بسیار مؤثر خواهد بود. انتهای پیام/
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
محمد یوسف نژاد روز جمعه گفت: ماموران یگان حفاظت این شهرستان به دنبال گزارش شکار قوچ وحشی به محل اعزام و شکارچیان با دیدن ماموران متواری شدند. وی ادامه داد: شکارچیان پس از فرار وارد یک گاوداری در حومه شهر گناباد شدند و ماموران محیط زیست با کسب نیابت قضایی به همراه ماموران انتظامی آنان را هنگام پوست کنی و شست و شوی لاشه قوچ شکار شده دستگیر کردند. رییس اداره حفاظت محیط زیست گناباد گفت: از این شکارچیان دو قبضه سلاح و گلوله ساچمه زنی کشف و ضبط شد. ۴۰ درصد از مجموع ۴۳۳ گونه جانوری خراسان رضوی اعم از پستانداران، پرندگان و خزندگان در شهرستان گناباد وجود دارد. مرکز شهرستان ۹۰ هزار نفری گناباد در فاصله ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
سرهنگ رحیم خامدی مسئول مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین اعلام کرد: ساعت ۹:۱۰ صبح امروز حادثه تیراندازی در شهرک عارف قزوین رخ داد که طی آن یک نفر به قتل رسید. وی ادامه داد: در این حادثه که احتمالا به دلیل اختلافات خانوادگی بوده داماد خانواده با عصبانیت لحظه‌ای با اسلحه شکاری همسر و پدر همسر خود را مورد اصابت قرار داده و از محل متواری شد. مسئول مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین اضافه کرد: این دو مضروب به بیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل شدند که پدر زن این مرد در بیمارستان فوت کرد و همسرش نیز بستری و تحت درمان است. خامدی ادامه داد: بلافاصله پس از وقوع قتل پرونده‌ای تشکیل و موضوع در دست بررسی نیروهای اطلاعاتی و انتظامی پلیس قزوین قرار گرفت. مسئول مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین یادآور شد: متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.
سلامت نیوزسلامت نیوز1 روز قبل
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، محیط‌بانان منطقه لهندر پارک ملی گلستان در هنگام گشت و کنترل روزانه صدای شلیک دو تیر فشنگ را شنیده و براساس وظیفه دراسرع وقت خود را به منطقه احتمالی شلیک رساندند. محیط‌بانان پس از دوربین‌کشی و بررسی وضعیت منطقه یک نفر متخلف مسلح به یک قبضه اسلحه جنگی کلاشینکف که در حال تعقیب حیات وحش بود مشاهده و برای دستگیری وی اقدام کردند. این متخلف با مشاهده محیط‌بانان بلافاصله اقدام به شلیک مستقیم به سمت آنان کرد که خوشبختانه هیچ یک از محیط‌بان در این درگیری مورد اصابت گلوله قرار نگرفتند و در این هنگام متخلف با استفاده از تاریکی شب و شرایط محیطی منطقه با برجای گذاشتن کوله پشتی و ادوات متواری شد. تحقیقات لازم برای شناسایی شکارچی غیرمجاز و متخلف در حال انجام است. انتهای پیام/ح

به انتهای لیست رسیدید