مجید اوجی

مجید اوجی

رکنارکنا1 ماه قبل
البته الان در پروژه‌های سینمایی ساعت ۵-۶ صبح سر کار حاضر می‌شوم اما فقط می‌توانم این شرایط را سر همین کار تحمل کنم. برای من خوب است و اصلا دوست ندارم به خاطر جامعه یا محیطی که در آن کار می‌کنم این خصوصیت را تغییر دهم. چون محیطی که در آن کار می‌کنم ممکن است این کاراکتر برایش جذاب نباشد. هر وقت از سر کار برمی‌گردم یا از بیرون به خانه می‌‌آیم خیلی زود صورتم را می‌شویم تا گریم یا آرایش مختصری که دارم را شسته و کرم‌های مراقبتی‌ام را می‌زنم. من این کار را دوست دارم و دارم با این کار زندگی می‌کنم و نمی‌توانم کارم را تعطیل کنم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ انقلابی در علم فیزیک و ژنتیک!

68+
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ انقلابی در علم فیزیک و ژنتیک!

68+
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
مهدی فرجی از مدیران سابق تلویزیون با اتشار تصویری از مرحوم مجید اوجی و مرحوم سیدکمال طباطبایی در پشت صحنه سریال «تعبیر وارونه یک رویا» به کارگردانی فریدون جیرانی، درگذشت مجید اوجی را تسلیت گفت. مهدی فرجی که تهیه‌کنندگی سریال «نون. خ» را عهده‌ار بود است، در صفحه شخصی خود در اینستاگرم درباره عکسی که منتشر کرده چنین نوشته است: در پشت‌ صحنه این سریال دو دوست نازنینم مرحوم سیدکمال طباطبایی تهیه‌کننده مجموعه و مرحوم مجید اوجی مرا همراهی می‌کردند. مجید اوجی تهیه‌کننده باسابقه تلویزیون پس از تحمل یک دوره بیماری شب گذشته (۱۷ آبان ماه) درگذشت. اوجی همسر فلورا سام، کارگردان، بازیگر و نویسنده تلویزیون بود و اکثر فعالیت‌های آنها در حوزه سریال‌سازی با هم شکل گرفته بود. از دیگر سوابق کاری مجید اوجی در مقام تهیه‌کننده می‌توان به سریال‌های سفر سبز، توطئه فامیلی، باغ سرهنگ و همسایه‌ها اشاره کرد.

مراسم ترحیم مجید اوجی

20+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل
خیره به عکس عمو مجید نگاه میکردم، و تمام این بیست سال آشنایی مثل یک فیلم سینمایی بر روی پرده بزرگ سینما از مقابل چشمانم میگذشت. از شما بجز خوبی ندیدم و نیاموختم، دلتنگ کار با شما تا ابد خواهم ماند آقای مهربان‌، آقای کاربلد، آقای جدی، آقای مجید اوجی، یاد شما همیشه در قلب من خواهد ماند عکس از رفیق مهربان: @roohallah_baleshabadi پ ن: مراسم یادبود جناب اوجی پنجشنبه ساعت ۶ تا ۷:۳۰ در مسجد جامع شهرک غرب
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل
همینطور سنگ در سینه با بغضی خفه کننده، گیج و منگ میمانی … فلورا سام و مجید اوجی؛ یکی بودند. آقای اوجی خیلی بازی من رو توی اون نقش دوست داشتند. احترام و توجه آقای اوجی به گروه، بی نظیر بود. زمانی که آلاله هاشمی زنگ زد و راجع به راز پنهان با من صحبت کرد، به شوق دیدار آقای اوجی و فلورا یکساعت بعد دفتر بودم. البته که آقای اوجی، با شوخ طبعی همیشگی اش خندید و سر به سرم گذاشت …مجید اوجی؛ اوج خاطرات زیبای من از دوران بازیگری ام بوده و خواهد بود.

تصاویر روز: از تشییع مرحوم مجید اوجی تا جلسه شورای شهر تهران

26+
انتخابانتخاب2 ماه قبل

بدرقه پیکر مجید اوجی به سوی خانه ابدی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 ماه قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم تشییع پیکر مجید اوجی با حضور محمد احسانی مدیر شبکه نسیم، جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما، کمند امیر سلیمانی و الهام پاوه نژاد، مهدی فرجی، مجید زین العابدین مدیر شبکه یک، آرمان زرین کوب و فلورا سام و دخترش در مسجد بلال صدا و سیما برگزار شد. روز پنجشنبه از ساعت ۱۸ الی ۱۹ مراسم ترحیم او در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد. بیشتر بخوانید: خداحافظی اهالی سینما با ابراهیم آبادی + فیلمانتهای پیام/مراسم تشییع جنازه مجید اوجی + فیلم
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
«حیایی» قاتل و «حقیقت دوست» وحشی فیلم جدید حمید نعمت‌الله/دو پروژه مهم سینمایی را از دست دادمبازیگر فیلم «قاتل و وحشی» گفت: برخی می‌گویند فیلم قاتل وحشی در صورتی که اینطور نیست، این فیلم به این دلیل قاتل و وحشی نامگذاری شده که هر کدام از این اسامی دو شخصیت اصلی فیلم نعمت الله را بازی می‌کنند. وی درباره نامگذاری این فیلم سینمایی تاکید کرد: برخی می‌گویند فیلم «قاتل وحشی» در صورتی که اینطور نیست، این فیلم به این دلیل «قاتل و وحشی» نامگذاری شده که هر کدام از این اسامی دو شخصیت اصلی فیلم نعمت الله را بازی می‌کنند. بازیگر فیلم «گاو» با اشاره به عدم حضورش در فیلم داریوش مهرجویی اضافه کرد: در ابتدا قرار بود من در فیلم «لامینور» بازی کنم، مدت آفیش من در فیلم قاتل و وحشی ۱۰ روز بود اما این مدت زمان طول کشید و من به فیلم مهرجویی نرسیدم. بیشتر بخوانید: آخرین گفت‌وگوی محمدرضا هنرمند پیرامون سینما را اینجا بخوانید. وی به میزان خرید کتاب از سوی خانواده‌ها اشاره و تاکید کرد: با تغییر وضعیت معیشتی مردم و کاهش میل جامعه به کتاب کتاب خوانی روز به روز شاهد کم رنگ شدن جایگاه کتاب در جامعه هستیم، همین امر سبب شده تا فضای مجازی جای این خلع را پر کند.

(تصاویر) چند نما از «فلورا سام» در تشییع «مجید اوجی»

8+
فراروفرارو2 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل
هرچی فکر میکنم نمیدونم چی بنویسم، هنگ کردم تو شوک هستم، قرار بود که از آلمان اومدین بیام دیدنت، همین چند روز پیش بود تولد فلورا جون رو تبریک گفتم و حالت و پرسیدم، بهم گفت خوبی، خدارو شکر بهتری، ازش خواهش کردم هر وقت حوصله داشتی بیام ببینمت، عجب رفیق قدیمی، دوست، برادر، نمیدونم چی بگم ولی یادمه تو این سالها خیلی وقتها اتفاقات بدو خوب زیادی افتاد، یه روزهایی توی کار قهر بودیم و یه روزهایی آشتی و خدارو شکر که الان همون موقع آشتی امون بود که اگه قهر بودیم رفیق جان و بی خداحافظی میرفتی، من کی فرصت داشتم بیام برای آشتی و حتما بیشتر از الان میمردم و دق میکردم، همین یکماه پیش بود که با صدای گرفته زنگ زدی و گفتی دکترها دیگه جوابم کردند و گفتم شوخی نکن، چون شوخی اش هم قشنگ نیست، بهت گفتم تو اینقدر قوی هستی که اینبارم شکستش میدی شک ندارم، خیلی حالم بد خیلی جدی میگم. اشک امان نمیده و من با کلمات درگیرم هنوز و فلورا جان عزیزم، مهربونم، خیلی تلاش کردی، خیلی همسر بودی براش، خیلی رفیق بودی براش، خیلی عاشق بودی، و همه جوره همراهش بودی عزیز دلم و مجید اوجی همیشه و همیشه و همیشه عاشقت بود و به عشق تو و فریال عزیزم زندگی میکرد، به عشق تو و فریال جان مبارزه میکرد با این بیماری، بمیرم برای دل تو عزیز دلمم که رفیقت و عشقت و همسرت و همه زندگیت و از دست دادی، تسلیت برای این جدایی واژه کوچیکیه فلورا جانم، فریال جانم، خدا بهتون صبر بده عزیزانم، چقدر دلمون برات تنگ میشه رفیق، برادر، همکار قدیمیمجید اوجی تهیه کننده قدیمی سینما تلویزیون و همسر فلورا سام کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون بودند. برای عزیزانی که از سوال پرسیدند. من افتخار داشتم در سریال روزهای زندگی و باغ سرهنگ ایشون بازی کنم و در سریال همسایه‌ها ایشون منشی صحنه کارشون باشم.
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل
مجید اوجی انسانی تاثیرگذار جنتلمن و کاردان و اخلاق مدار که تهیه کننده مطرحی در تلویزیون محسوب میشود، پس از تحمل مدتها رنج بیماری، دار فانی را وداع گفت. فوت جانسوز این مرد محترم را به همسر وفادار و مهربانشان بانو فلورا سام صمیمانه تسلیت میگویم. سریال موفق همسایه‌ها حاصل همکاریم با این انسان کم نظیر است.

مراسم تشییع مرحوم مجید اوجی

19+
مهرمهر2 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل
روحتون شاد آقای مجید اوجی تسلیت به خانم فلورا سام و دخترشون فریال آقای مجید اوجی پدر هنری من بودن اولین کار تصویر من برمیگرده به سال ۱۳۷۷ بازی در سریال روزهای زندگی به تهیه کنندگی ایشون و کارگردانی سیروس مقدم و بعد از اون بازی در چندین کار به کارگردانی خانم سام و در سریال اخرشون مرضیه به علت ترافیک کاری قسمت نشد براشون بازی کنم، آقای اوجی تهیه کننده‌ای با اخلاق و حرفه‌ای بودن کلی ازشون آموختم از صمیم قلبم غمگینم و چه تهیه کننده نازنینی رو از دست دادیم، ای وای باور پذیر نیست فوت این عزیز، خدا صبر بده به خانواده ایشون، آقای اوجی هیچوقت فراموش نمیکنم که در این مسیر دشوار بازیگری چقدر بهم اموختین.
الفالف2 ماه قبل
*برای ما اصلا از این دنیا نرفته استحسن زارعی، دوست قدیمی و همکار مرحوم مجید اوجی در سخنرانی گفت: مجید از نوجوانی با جدیت کار می‌کرد. * تلویزیون کم لطفی کردلاله اسکندری -بازیگر- که سالها با مجید اوجی همکاری داشته است در سخنانی گفت: من ۱۶ سال پیش اولین بار افتخار همکاری با مجید اوجی را داشتم. مرحوم مجید اوجی در نوسان بین مرگ و زندگی حضوری الهام بخش داشت. پیکر مرحوم مجید اوجی از مقابل مسجد بلال سازمان صدا و سیما بر دوش دوست‌داران و خانواده او به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا بدرقه شد. همچنین اعلام شد روز پنجشنبه از ساعت ۱۸ تا ۱۹ مراسم ترحیم مرحوم مجید اوجی در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد.
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل
جناب آقاى مجید اوجى عزیز عمیقا از خبر فوت شما غمگینم …زمین یکى از انسانهاى واقعیش، خانم فلورا سام عزیز بهترین همسر دنیا رو، فریال نازنینم بهترین پدر دنیارو، و تلویزیون یکى از بهترین تهیه کننده هاى محترمش رو از دست و ما هم مثل همیشه باید پذیرفتن و صبور ماندن رو تمرین کنیم، روحتون قرین آرامشصفات نیک شما از یاد رفتنى نیست، بسیار از شما آموختیم، جایتان سخت خالی خواهد بود
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل
پارس نیوز، به گزارشمهدی فرجی که تهیه‌کنندگی سریال «نون. خ» را عهده‌ار بود است، در صفحه شخصی خود در اینستاگرم درباره عکسی که منتشر کرده چنین نوشته است: در پشت‌ صحنه این سریال دو دوست نازنینم مرحوم سیدکمال طباطبایی تهیه‌کننده مجموعه و مرحوم مجید اوجی مرا همراهی می‌کردند. امروز جای این دو هنرمند دوست‌داشتنی بین ما خالی است و ما مانده‌ایم و حسرت دیدار آنها. مجید اوجی تهیه‌کننده باسابقه تلویزیون پس از تحمل یک دوره بیماری شب گذشته (۱۷ آبان ماه) درگذشت. اوجی همسر فلورا سام، کارگردان، بازیگر و نویسنده تلویزیون بود و اکثر فعالیت‌های آنها در حوزه سریال‌سازی با هم شکل گرفته بود. از دیگر سوابق کاری مجید اوجی در مقام تهیه‌کننده می‌توان به سریال‌های سفر سبز، توطئه فامیلی، باغ سرهنگ و همسایه‌ها اشاره کرد.
صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سفر سبز، شیخ مفید، سفر زندگی تا رهایی، باغ سرهنگ و مرضیه از جمله سریال‌های تهیه شده مرحوم مجید اوجی بوده است. وی افزود: در طول ۴۰ سالی که در عرصه هنر کار کرد، ندیدم کسی بگوید مجید اوجی کار من را از من گرفت. لاله اسکندری بازیگر تلویزیون نیز در این مراسم گفت:: من همیشه به او می‌گفتم که اگر تلویزیون چند تهیه کننده مثل شما داشت غم نداشت. همیشه عاشق همسر و فرزندش بود و عاشقانه کار می‌کرد. علی اوجی تهیه کننده و بازیگر هم در این مراسم گفت:: همه ما مجید اوجی را به طور ویژه دوست داشتیم، چون هیچ چیز را فدای انسانیت نمی‌کرد.
برنابرنا2 ماه قبل
مهدی فرجی با بیان این که ۲۰ سال است که مجید اوجی را می‌شناسد تأکید کرد که جز خوبی چیزی او ندیده است. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، مهدی فرجی مدیر اسبق شبکه ۱ سیما در مراسم تشییع پیکر مجید اوجی اظهار داشت: بیش از ۲۰ سال است که مجید اوجی را میشناسم و جز خوبی چیزی از او ندیدیم، اقای اوجی آثار خوبی ساختند که مدام در تلویزیون پخش می‌شود. «سفر سبز» هنوز دل آدم را می‌لرزاند. فرجی خاطرنشان کرد: مجید اوجی از بین ما نرفته، یک تهیه کننده مولف و سازنده از دنیا رفت اما یاد و آثارش ماندگار خواهد بود. او افزود: پنج سال درگیر بیماری بود اما امید به زندگی همیشه در چشماش معلوم دیده میشد، باور نمی‌کنم مجید اوجی بین ما نباشد.
برنابرنا2 ماه قبل
حسن زارعی از شروع فعالیت‌هایش با مجید اوجی گفت و تأکید کرد که او تهیه‌کننده‌ای پر کار بود که با جدیت کارش را انجام می‌داد. او علی رغم بیماری با پشتکار و انرژی وارد گروه میشد و هر چه در توان داشت، انجام می‌داد. زارعی خاطرنشان کرد: حتی از یک نفر هم نشنیدم که بگوید مجید اوجی کار را از من گرفته یا پولم را نداده، مجید چند سال مریض بود و از اینکه کارش را بلد بود و شرایط کار کردن مهیا نبود عذاب می‌کشید. در همین سریال «مرضیه» قرار بود در ۶۰ جلسه تصویربرداری انجام شود و او کار را در همین ۶۰ جلسه تمام کرد. او افزود: در گرمای طاقت فرسا کار میکرد و هنوز کار تمام نشده بود همه عوامل دستمزدشان را گرفته بودند.
برنابرنا2 ماه قبل
لاله اسکندری با تأکید بر اینکه تمام آثار مجید اوجی مورد استقبال قرار گرفت از کم‌لطفی‌های تلویزیون گلایه کرد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، لاله اسکندری در مراسم تشییع پیکر مجید اوجی اظهار داشت: درگذشت مجید اوجی را به خانواده او تسلیت می‌گویم. همیشه به او می‌گفتم اگر تلویزیون ۱۰ تهیه‌کننده دیگر مثل شما داشت دیگر ما مشکلی نداشتیم. اسکندری افزود: این سال‌های آخر تلویزیون خیلی در حق ایشان کم لطفی کرد ولی او آنقدر کارش دوست را داشت که به فعالیتش ادامه داد و تمام کارهایش مورد استقبال مردم قرار گرفت. مطمئنم او اینجا در بین ماست و امیدوارم هر جا که هست در آرامش باشد.
برنابرنا2 ماه قبل
محمدرضا جعفری جلوه با اشاره به مبارزه مجید اوجی با بیماری سرطان تأکید کرد: او هرگز ناامید نشد و هربار که او را می‌دیدیم امیدوارتر بود. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما در مراسم تشییع پیکر مجید اوجی اظهار داشت: به همسر مجید اوجی و همه همکاران در رسانه ملی به ویژه همکاران فعال در حوزه تولیدات نمایشی تسلیت می‌گویم. جعفری جلوه خاطرنشان کرد: من باید از آخرین کار این بزرگوار سخن بگویم که به‌گونه‌ای حدیث نفس بود. او هرگز ناامید نشد و هربار که او را می‌دیدیم، امیدوارتر بود. در سریال «مرضیه» با وجود بیماری و سختی کار، بسیار کار کرد.

به انتهای لیست رسیدید