محسن خلیلی

محسن خلیلی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، محسن خلیلی درباره پیروزی پرسپولیس برابر گل‌گهر سیرجان اظهار کرد: فکر می‌کنم تیم بازی خیلی خوبی را در این دیدار انجام داد؛ چند هفته‌ای است که تیم پرسپولیس عملکرد خوبی را در زمین به نمایش می‌گذارد البته زمانی که کادر فنی جدید به پرسپولیس آمد نیاز به زمان داشت تا بتواند تفکرات فنی خود را در تیم ایجاد کند و هماهنگی لازم را بین بازیکنان به دست بیاورد. الان فکر می‌کنم شرایط طوری شده است که کالدرون با شناخت کافی از تیم می‌تواند عملکرد تیم را بهبود ببخشد الان شرایط تیم بسیار خوب است چون با یک بازی کم‌تر بیشترین برد را پرسپولیس را به دست آورده است. بیشتر بخوانید: بالاخره بدشانسی دست از سر پرسپولیس برداشتاو در ادامه درباره تغییرات ترکیب پرسپولیس هم گفت: بازیکنان پرسپولیس هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارد به همین خاطر نمی‌شود گفت یک بازیکن نسبت به دیگری بهتر است همه آن‌ها در سطح بالای قرار دارند و براساس نیاز کادر فنی وارد بازی می‌شود مطمئنا آقای کالدرون سعی می‌کند در بازی‌ها بسته به شرایط و نوع ترکیب تیم حریف نفرات خود را به زمین بفرستد. خلیلی درباره قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: من فکر می‌کنم پرسپولیس در گروه دشواری قرار گرفته است چون تیم‌های هم گروه پرسپولیس در کشور خود از بهترین‌ تیم‌ها هستند با این حال این پتانسیل در پرسپولیس وجود دارد که به دور بعد صعود کند؛ اما نکته بسیار مهم این است که همه از تیم حمایت کنند هواداران پرسپولیس نباید با یک شکست از تیم قطع امید کند و نباید با یک پیروزی مغرور بشوند. آن‌ها باید از کادر فنی این تیم حمایت کنند تا آن‌ها بتواند با تمرکز و روحیه بالا به کارشان ادامه دهند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
واقعیت این است که بورژوازی درایران ناتوان تراز آن است که رسانه‌های پرشمار خودرا داشته باشد و این البته یکی از ناتوانی‌های بورژوازی ایرانی است. محسن خلیلی از کم شمار صنعتگران ایرانی است که درراه برپایی نهادهای مدنی و تشکل‌های کارفرمایی درایران پایدار و استوار بوده و هست. به نظر می‌رسد حضور دربزرگداشت این صنعتگر قدیمی می‌تواند نشان دهنده توانایی‌های پنهان بخش خصوصی ایران و دوستداران رشد وتوسعه نهادهای مدنی باشد. مانیفست خلیلیمحسن خلیلی مرد پایداری و مدارا در صنعت این مرزو بوم سالها پیش مانیفست خودرا چنین قبول کرد: "سرزمین خشک و نیمه‌خشک، طبیعت آدم‌ها را از مدارا و مهربانی دور می‌کند. آرزوی او این است که بخش خصوصی ایران مانیفست خود را آماده کند و بر پایه آن رفتار کند.
آناجآناج1 روز قبل
نصرتی در گفت‌وگو با آناج مطرح کرد؛ تراکتور باید از مدیریت ورزشی برخوردار باشد/ ادعای مدیریت دوگانه در باشگاه پذیرفتنی نیستکاپیتان سابق تیم فوتبال تراکتور گفت: آقای صادقیان می‌گوید مدیریت باشگاه در دست من نبود! گفتند با پرواز ساعت ۷ شب به تبریز سفر کن که ساعت ۹ از طریق اخبار سراسری، خبر سرپرستی شما را اعلام کنیم. نصرتی با بیان اینکه راهکار برون رفت تراکتور از وضعیت فعلی استفاده از مدیریت جوان و فوتبالی است، تصریح کرد: آقای صادقیان می‌گوید مدیریت باشگاه در دست من نبود! عده‌ای هم با نظر دنیزلی جذب این تیم نشدند، به همین خاطر تیم از نظر فنی نیز به مشکل خورده است. فکر می‌کنم تنها راه رسیدن به آرامش، استفاده از مربی ایرانی است که بتواند روی بازیکنان احاطه داشته و مدیریت کند.

هزار و یک خاطره از پرسپولیس - شارجه (گزارش)

5+
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
نودنود5 روز قبل
بوژیدار رادوشوویچ، درواز‌ه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران استقلال از صدرنشینی تیم‌شان خیلی خوشحال هستند، اما ما کسب چهارمین قهرمانی را به چند ساعت صدرنشینی ترجیح می‌دهیم. به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، بوژیدار رادوشوویچ در روز بازی ذوب‌آهن - پرسپولیس متوجه شد که باید به جای علیرضا بیرانوند در ترکیب ثابت تیمش به میدان برود. *برد پرگل و شیرینی را در دیدار مقابل ذوب‌آهن کسب کردید، در مورد این بازی و شرایط آن صحبت کن. *فکر می‌کنی این برد به خاطر قدرت بالای پرسپولیس بود یا ضعف ذوب‌آهن؟ می‌توانم بگویم بهترین بازی فصل‌مان را در اصفهان انجام دادیم. قاعدتا چهارمین قهرمانی را به چند ساعت صدرنشینی ترجیح می‌دهیم.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، تیم فوتبال ذوب‌آهن روز پنج‌شنبه ۱۴ آذرماه باید در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر مقابل پرسپولیس تهران به میدان برود. ذوبی‌ها در حالی برابر پرسپولیس به میدان می‌روند که نتیجه این دیدار، بری تیم‌های شهرخودرو، سپاهان، استقلال و تراکتور نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. پرسپولیسی‌ها به دنبال باقی ماندن در کورس تیم‌های صدر جدول هستند و برای این منظور باید از سد ذوب‌آهن بگذرند. اما تاریخچه بازی‌های ۲ تیم در لیگ برتر نشان می‌دهد که پرسپولیسی‌ها با کسب ۱۳ برد از مجموع ۳۶ مسابقه عملکرد بهتری نسبت به ذوب‌آهن داشته‌اند. سهم نماینده اصفهان ۱۱ برد بوده و ۱۲ دیدار ۲ تیم هم با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.
جام نیوزجام نیوز1 هفته قبل
اما مشکل من و آقای دایی به بازی پرسپولیس و سایپا در لیگ ششم برمی گردد. حتی مدتی پیش بعد از اینکه طرفداران عربستان چیزی ضد ایشان گفته بودند در حمایت از آقای دایی پست گذاشتم. آقای دایی به آقای کاشانی اعلام کرد و آقای کاشانی همیشه مطیع سرمربی بود و هیچوقت از بازیکن حمایت نمی‌کرد. آقای دایی محمد غلامی و حسن اشجاری را می‌خواست و می‌خواستند من را با آن‌ها معاوضه کنند اما نرفتم. ناراحت شدم دایی فحش خوردوقتی به صبا رفتم بازی‌های خوبی انجام دادم و توسط علی دایی به تیم ملی دعوت شدم.
نودنود3 هفته قبل
در ادامه بررسی بهترین بازیکنان، مربیان مطرح تاریخ لیگ برتر، شاگرد اول‌های ۵ مربی دیگر مرور شده است. تونی اولیویراتونی اولیویرا در تراکتور فوتبال جذاب و تماشاگرپسندی ارائه داد و تا آستانه قهرمانی لیگ برتر هم رفت. مهدی کیانی با ۴۵، مرتضی اسدی با ۳۶ و مهدی کریمیان با ۳۴ بازی بیشترین بازی را برای اولیویرا انجام داد. سید مهدی سید صالحی با ۱۴، فلاویو لوپز با ۱۰ و لوسیانو ادینهو با ۷ گل بیشترین گل را به ثمر رساندند. لوسیانو ادینهو با ۲۲ گل بهترین گلزن تیم مرفاوی است و احمد حسن زاده ۱۳ گل و رضا عنایتی ۱۲ گل زدند.
نودنود3 هفته قبل
در ادامه بررسی بهترین بازیکنان، مربیان مطرح تاریخ لیگ برتر، شاگرد اول‌های ۵ مربی دیگر مرور شده است. تونی اولیویراتونی اولیویرا در تراکتور فوتبال جذاب و تماشاگرپسندی ارائه داد و تا آستانه قهرمانی لیگ برتر هم رفت. مهدی کیانی با ۴۵، مرتضی اسدی با ۳۶ و مهدی کریمیان با ۳۴ بازی بیشترین بازی را برای اولیویرا انجام داد. سید مهدی سید صالحی با ۱۴، فلاویو لوپز با ۱۰ و لوسیانو ادینهو با ۷ گل بیشترین گل را به ثمر رساندند. لوسیانو ادینهو با ۲۲ گل بهترین گلزن تیم مرفاوی است و احمد حسن زاده ۱۳ گل و رضا عنایتی ۱۲ گل زدند.
نودنود3 هفته قبل
آرش رضاوند در نفت و سایپا و جلال حسینی در پرسپولیس و سایپا ۸۱ بازی برای علی دایی انجام دادند. محمد قاضی بهترین گلزن علی دایی است و ۱۷ گل برای برای تیمهای تحت هدایت بهترین گلزن ملی جهان به ثمر رسانده است. بهادر عبدی با ۱۴ گل و محسن خلیلی و مجتبی شیری با ۱۳ گل بهترین گلزنان تیمهای تحت هدایت دایی هستند. مرتضی تبریزی با ۱۶ گل بهترین گلزن این سرمربی است و مسعود حسن زاده ۱۵ و یونس شاکری ۱۲ گل به ثمر رسانده‌اند. مجید جلالیجلالی یکی از باسابقه‌ترین مربیان تاریخ لیگ برتر است که در ۱۰ تیم مختلف مربیگری کرده است.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشطی روز‌های گذشته در ماجرای تحقیق برای پیدا کردن مقصران حضور جونیور براندائو مهاجم بی‌کیفیت و برزیلی در باشگاه پرسپولیس، نام محسن خلیلی مدیر پیشین تیم فوتبال سرخپوشان پایتخت نیز به میان آمد که خلیلی از این موضوع متعجب است. برای انتقال بازیکن از تیم‌های دیگر به پرسپولیس یا سایر باشگاه‌های ایران می‌توان شغل‌های دیگری را در نظر گرفت ولی من سرپرست تیم بودم و وظیفه و مأموریتی که بر دوشم بود، با شایعاتی که علیه من منتشر می‌شود، در تضاد است. با این حال متأسفم برای کسانی که بی‌خود و بی‌جهت نام من را در این میان مطرح کردند. بار دیگر تأکید می‌کنم کوچک‌ترین نقشی در ماجرا‌های اخیر نداشتم و فقط و فقط سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس بودم. دوستانی که این‌طور تهمت می‌زنند، می‌توانند تحقیق کنند تا بدانند نقل و انتقالات باشگاه هیچ ارتباطی با پست سرپرستی تیم ندارد و مسئولان دیگری باید آن را پیگیری کنند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
طی روزهای گذشته در ماجرای تحقیق برای پیدا کردن مقصران حضور جونیور براندائو مهاجم بی کیفیت و برزیلی در باشگاه پرسپولیس، نام محسن خلیلی مدیر پیشین تیم فوتبال سرخپوشان پایتخت نیز به میان آمد. خلیلی از این موضوع متعجب است. با این حال متاسفم برای کسانی که بی خود و بی جهت نام من را در این میان مطرح کردند. بار دیگر تاکید می‌کنم کوچک‌ترین نقشی در ماجراهای اخیر نداشتم و فقط و فقط سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس بودم. من اهل این کارها نیستم و چنین کاری را انجام نداده‌ام.» خبرآنلاین
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، طی روزهای گذشته در ماجرای تحقیق برای پیدا کردن مقصران حضور جونیور براندائو مهاجم بی کیفیت و برزیلی در باشگاه پرسپولیس، نام محسن خلیلی مدیر پیشین تیم فوتبال سرخپوشان پایتخت نیز به میان آمد. خلیلی از این موضوع متعجب است. با این حال متاسفم برای کسانی که بی خود و بی جهت نام من را در این میان مطرح کردند. بار دیگر تاکید می‌کنم کوچک‌ترین نقشی در ماجراهای اخیر نداشتم و فقط و فقط سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس بودم. من اهل این کارها نیستم و چنین کاری را انجام نداده‌ام.» خبرآنلاین۴۵۱
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
جونیور در شرایطی به پرسپولیس آمد که ایرج عرب، محسن خلیلی، علی رغبتی و نبی در کمیته نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس حضور داشتند، هرچند خلیلی مدعی است که تنها در جلسه تمدید قرارداد چند بازیکن حضور داشته و نقشی در آمدن جونیور به پرسپولیس نداشته است. البته جونیور حداقل در ظاهر توسط کالدرون و خواکین به باشگاه پرسپولیس معرفی شد. در این شرایط اتفاق عجیب، سکوت انصاری‌فرد است. انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قطعا در جریان ریز اتفاقات این باشگاه قرار دارد و حتی می‌داند جریان آمدن جونیور به پرسپولیس چیست، اما سکوت کرده است. مسلما شفاف‌سازی در این مورد از ناراحت شدن یا نشدن برخی مدیران باشگاه پرسپولیس مهم است.
مهرمهر1 ماه قبل
در پرتو دیپلماسی اقتصادی نیز، همکاری اقتصادی پایدار ایران و افغانستان می‌تواند بر مدار منافع محوری شکل گیرد. اختلافات آبی ایران و افغانستانرودخانه هیرمند با حوزه آب ریزی به وسعت ۳۵۰ هزار کیلومترمربع بزرگ‌ترین رود فلات ایران و افغانستان محسوب می‌شود. این رودخانه اهمیت قابل‌توجهی برای هر دو کشور ایران و افغانستان دارد. کرم زاده ادامه می‌دهد: نکته دیگری که باید در این مجال به آن پرداخت، حق تالاب هامون از رودخانه هیرمنداست. این در حالی است که تالاب هامون به‌منزله میراث مشترک بشری بر اساس اصول عرفی حقوق بین‌الملل محیط‌زیست حقی انکارناپذیر از رودخانه هیرمند دارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ طی روزهای گذشته در ماجرای تحقیق برای پیدا کردن مقصران حضور جونیور براندائو مهاجم بی کیفیت و برزیلی در باشگاه پرسپولیس، نام محسن خلیلی مدیر پیشین تیم فوتبال سرخپوشان پایتخت نیز به میان آمد. خلیلی از این موضوع متعجب است. با این حال متاسفم برای کسانی که بی خود و بی جهت نام من را در این میان مطرح کردند. بار دیگر تاکید می‌کنم کوچک‌ترین نقشی در ماجراهای اخیر نداشتم و فقط و فقط سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس بودم. من اهل این کارها نیستم و چنین کاری را انجام نداده‌ام.» ۲۵۴ ۴۳
روزنوروزنو1 ماه قبل
محسن خلیلی مدیر پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درمورد حواشی اخیر مهاجم برزیلی این تیم اظهار داشت: در انتخاب، جذب و عقد قرارداد جونیور نقشی نداشتم و این بازیکن برزیلی با نظر گابریل کالدرون به پرسپولیس آمد. کالدرون فهرستی از مهاجمان مدنظرش را به باشگاه داده بود که نام جونیور نیز در آن وجود داشت. وی ادامه داد: من عضو کمیته نقل و انتقالات باشگاه نبودم و تنها در چند جلسه مربوط به تمدید قرارداد چند بازیکن حضور داشتم. من مدیر تیم بودم و در حیطه اختیارات خودم در باشگاه فعالیت می‌کردم.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشمحسن خلیلی مدیر پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درمورد حواشی اخیر مهاجم برزیلی این تیم اظهار داشت: در انتخاب، جذب و عقد قرارداد جونیور نقشی نداشتم و این بازیکن برزیلی با نظر گابریل کالدرون به پرسپولیس آمد. کالدرون فهرستی از مهاجمان مدنظرش را به باشگاه داده بود که نام جونیور نیز در آن وجود داشت. اخبار ورزشی-وی ادامه داد: من عضو کمیته نقل و انتقالات باشگاه نبودم و تنها در چند جلسه مربوط به تمدید قرارداد چند بازیکن حضور داشتم. من مدیر تیم بودم و در حیطه اختیارات خودم در باشگاه فعالیت می‌کردم.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
هافبک شماره ۱۰ پرسپولیس در بازگشت به جمع سرخپوشان روزهای عجیبی را پشت سر گذاشته و محرومیت‌های سریالی او پایان ندارد. به گزارش «ورزش سه»، فرشاد احمدزاده که در روزهای محرومیت پرسپولیس راهی اروپا و تیم لهستانی شد، برای بازگشت به جمع سرخپوشان مقابل هواداران این تیم و خواسته آنها قرار گرفت. هواداران پرسپولیس که رفتار این بازیکن در جدایی از این تیم را نمی‌پذیرفتند، مقابل عقد قرارداد او موضع گرفتند. اتفاقی که باعث شد حضور او در اولین تمرین پرسپولیس نیز با تهدید این بازیکن همراه شود. باید دید احمدزاده قادر خواهد بود از این بحران خودساخته خارج شود یا روند محرومیت و ناکامی‌های او در پرسپولیس افزایش خواهد یافت.
آناجآناج1 ماه قبل
بازگشت پسر نیک سپاهان به نقش جهان؛ امروز همه چیز تحت‌تاثیر توست احسان! امروز در نقش جهان و بازی حساس و شش امتیازی تیم‌های رده‌های اول و دوم جدول (سپاهان و تراکتور) یک چهره ویژه دارد؛ احسان حاج صفی. رائول گونزالس بازیکن محبوب احسان حاج صفی و الگوی او در دوران جوانی بوده و جالب است که احسان نیز سرنوشتی شبیه اسطوره شماره ۷ رئال مادرید داشته است. ۵ فصل خاطره انگیز حاج صفی در سپاهان با خداحافظی اجباری او برای پوشیدن لباس خدمت سربازی همراه بود. در این لحظه توپ بازیکن استقلال در هجده قدم به حاج صفی خورد و ترکی این صحنه را هند پنالتی تشخیص داد و حاج صفی را از زمین اخراج کرد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
رائول گونزالس بازیکن محبوب احسان حاج صفی و الگوی او در دوران جوانی بوده و جالب است که احسان نیز سرنوشتی شبیه اسطوره شماره ۷ رئال مادرید داشته است. احسان بچه محله درب یلان در کاشان است ولی فوتبال را از آکادمی فوتبال ذوب آهن در سال ۱۳۷۹ آغاز کرد. ۵ فصل خاطره انگیز حاج صفی در سپاهان با خداحافظی اجباری او برای پوشیدن لباس خدمت سربازی همراه بود. در این لحظه توپ بازیکن استقلال در هجده قدم به حاج صفی خورد و ترکی این صحنه را هند پنالتی تشخیص داد و حاج صفی را از زمین اخراج کرد. این می‌تواند تلخ‌ترین بازگشت حاج صفی به نقش جهان باشد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- ابراهیم صادقی، سرمربی تیم سایپا در خصوص شرایط تیمش در فصل جدید لیگ برتر توضیحاتی داد. به گزارش فارس، او در ابتدای صحبت‌های خود بیان کرد: من با تیم سایپا قهرمان لیگ شدم و حتی با این تیم خطر سقوط را احساس کردم. به نظر من فلسفه باشگاه سایپا باید بازیکن سازی باشد و همه نباید دنبال جام بروند. سایپا این شرایط را ندارد و باید به سمت بازیکن سازی برود. ما در باشگاه سایپا روی این مسائل کار می‌کنیم و به بازیکنان یاد می‌دهیم چطور لباس بپوشند و یا اینکه چطور مصاحبه کنند.
نودنود1 ماه قبل
سرمربی تیم سایپا گفت: باشگاه سایپا هوادار ندارد و نباید دنبال قهرمانی باشد بلکه ما باید بازیکن سازی انجام دهیم. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، ابراهیم صادقی در خصوص شرایط تیم سایپا گفت: من با تیم سایپا قهرمان لیگ شدم و حتی با این تیم خطر سقوط را احساس کردم. به نظر من فلسفه باشگاه سایپا باید بازیکن سازی باشد و همه نباید دنبال جام بروند. همین حالا ما جوان‌ترین تیم لیگ هستیم و می‌توانیم در لیگ امیدها بازی کنیم. ما در باشگاه سایپا روی این مسائل کار می‌کنیم و به بازیکنان یاد می‌دهیم چطور لباس بپوشند و یا اینکه چطور مصاحبه کنند.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی فارس، ‌ ابراهیم صادقی در خصوص شرایط تیم سایپا گفت: من با تیم سایپا قهرمان لیگ شدم و حتی با این تیم خطر سقوط را احساس کردم. من ۱۹ سال در سایپا حضور دارم و ۱۲ سال کاپیتان بودم و سه سال هم مربیگری کردم. به نظر من فلسفه باشگاه سایپا باید بازیکن سازی باشد و همه نباید دنبال جام بروند. همین حالا ما جوان‌ترین تیم لیگ هستیم و می‌توانیم در لیگ امیدها بازی کنیم. ما در باشگاه سایپا روی این مسائل کار می‌کنیم و به بازیکنان یاد می‌دهیم چطور لباس بپوشند و یا اینکه چطور مصاحبه کنند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری فارس: ابراهیم صادقی در خصوص شرایط تیم سایپا گفت: من با تیم سایپا قهرمان لیگ شدم و حتی با این تیم خطر سقوط را احساس کردم. به نظر من فلسفه باشگاه سایپا باید بازیکن سازی باشد و همه نباید دنبال جام بروند. ما تماشاگر نداریم و تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال، سپاهان، ‌تراکتور و.. که تماشاگر دارند و یک استان پشت آنهاست، باید به دنبال قهرمانی باشند. همین حالا ما جوان‌ترین تیم لیگ هستیم و می‌توانیم در لیگ امیدها بازی کنیم. ما در باشگاه سایپا روی این مسائل کار می‌کنیم و به بازیکنان یاد می‌دهیم چطور لباس بپوشند و یا اینکه چطور مصاحبه کنند.

یک استقلالی شانه به شانه طارمی و امیری

3+
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم سایپا گفت: باشگاه سایپا هوادار ندارد و نباید دنبال قهرمانی باشد بلکه ما باید بازیکن سازی انجام دهیم. به گزارش فوتبالی، ابراهیم صادقی در خصوص شرایط تیم سایپا گفت: من با تیم سایپا قهرمان لیگ شدم و حتی با این تیم خطر سقوط را احساس کردم. به نظر من فلسفه باشگاه سایپا باید بازیکن سازی باشد و همه نباید دنبال جام بروند. همین حالا ما جوان‌ترین تیم لیگ هستیم و می‌توانیم در لیگ امیدها بازی کنیم. ما در باشگاه سایپا روی این مسائل کار می‌کنیم و به بازیکنان یاد می‌دهیم چطور لباس بپوشند و یا اینکه چطور مصاحبه کنند.
روزنوروزنو1 ماه قبل
در قرارداد جونیور براندائو، مهاجم برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس بندی برای فسخ وجود ندارد و او در صورت تمایل می‌تواند تا پایان قراردادش در این تیم بماند. برخلاف آنچه در برخی محافل خبری مطرح شده قرارداد جونیور به شکلی نیست که اگر پنج گل تا نیم‌فصل نزند، فسخ خواهد شد، بلکه او حتی اگر تا پایان فصل هم سکونشین باشد کل پولش را دریافت خواهد کرد. مسئله دیگر اینکه قرارداد جونیور به یورو بسته شده است که با بهای فعلی یورو در بازار ارز، ۵۰۰ هزار یورو تقریبا شش میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان می‌شود. با شرایط موجود باشگاه پرسپولیس به دنبال این است که راهی برای توافق با جونیور برای فسخ قرارداد پیدا کند. او تا اینجای فصل ۱۵۰ هزار یورو از مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس دریافت کرده است و باید دید با دریافت چه مبلغی حاضر به ترک فوتبال ایران می‌شود.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
حالا مگر چه چیزی گفته است؟ گفته قبل از پیوستن به پرسپولیس با استقلال مذاکره کردی، ولی درخواست مالی بالایی داشتی. در پیام مشهد آقای گل لیگ شدم و بعد از آن بود که خیلی از تیم‌های مطرح به دنبالم افتادند. فقط این را بگویم اگر دنبال پول بیشتر بودم به سپاهان می‌رفتم، چون به مراتب پول زیادتری نسبت به پرسپولیس می‌داد، ولی دوست داشتم بازی در پرسپولیس را تجربه کنم به همین دلیل به این تیم آمدم. عملکرد جونیور و علیپور را چطور دیدی؟ علیپور بهترین گلزن پرسپولیس و آقای گل لیگ برتر بوده است. محسن خلیلی عاشق پرسپولیس است و اتفاقا خوب کار می‌کرد، ولی جدایی از پرسپولیس آخر دنیا نیست.
روزنوروزنو1 ماه قبل
حالا و با گذشت چندین ماه این بازیکن تبدیل به یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس شده است. جالب اینکه اگر جونیور گل بزند پاداش جداگانه هم دریافت می‌کند! مسئله دیگر اینکه قرارداد جونیور به یورو بسته شده است که با بهای فعلی یورو در بازار ارز، ۵۰۰ هزار یورو تقریبا شش میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان می‌شود. با شرایط موجود باشگاه پرسپولیس به دنبال این است که راهی برای توافق با جونیور برای فسخ قرارداد پیدا کند. او تا اینجای فصل ۱۵۰ هزار یورو از مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس دریافت کرده است و باید دید با دریافت چه مبلغی حاضر به ترک فوتبال ایران می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید