محمدباقر قالیباف

اخبار « محمدباقر قالیباف »

خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
دکتر محمدباقر قالیباف در سفر خود به رشت پس از حضور در گلزار شهدای این شهر، در محله لب آب رشت جهت بازدید میدانی و مطلع شدن از وضع مردم و کسبه این منطقه حضور بعمل آورد و درد - دل‌های جمع حاضر را شنید.
فارسفارس1 ماه قبل
رئیس شورای شهر به اظهارات محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران در برنامه بدون توقف واکنش نشان داد. رئیس شورای شهر تهران با تأکید بر این موضوع که مطالبات مردم جدی است، گفت: سال ۹۷، سال قضاوت مردم از عملکرد مدیریت شهری است. حکمی که برای آنها صادر شده به نظر می‌رسد از اشد مجازات استفاده شده است. رئیس شورای شهر تهران به صحبت‌های محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران در برنامه بدون توقف اشاره کرد و گفت: به نظر می‌رسد ظلمی به شورا و شهرداری جدید است امیدوارم فرصت پاسخگویی به شورا و شهرداری داده شود. هاشمی در ادامه گفت: امیدوارم با واقع‌گرایی و عمل‌گرایی از این مجموعه سخت عبور کرده و انتظارات مردم را برآورده کنیم.
فارسفارس1 ماه قبل
برنامه تلویزیونی «بدون توقف» از امشب مهمان برنامه تلویزیونی «بدون توقف» خواهد شد. به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، «محمدباقر قالیباف» امشب -شنبه ۲۰ بهمن ماه- مهمان برنامه تلویزیونی «بدون توقف» خواهد بود. بنا بر این گزارش، در این برنامه که اجرای آن برعهده علی مرادخانی است، قرار است قالیباف گفت وگویی صریح و شفاف با جوانان داشته باشد. «بدون توقف» با حضور قالیباف از امشب تا چهارشنبه هر شب حدود ساعت ۱۹:۲۰ به روی آنتن رفت. برنامه ترکیبی_چالشی «بدون توقف» با تهیه کنندگی رضا غلامحسین نژاد، کارگردانی رحیم صادق‌پور وسردبیری ابراهیم جلالیان از شنبه تا چهارشنبه بعد از خبر ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
روزنامه شرق نوشت: «محمدباقر قالیباف، شهردار سابق تهران، در این ماه‌های اخیر آتش توپخانه‌اش را به سمت دولتی که در رأسش رقیب انتخاباتی‌اش نشسته، نشانه رفته است. روزنامه شرق نوشت: «محمدباقر قالیباف، شهردار سابق تهران، در این ماه‌های اخیر آتش توپخانه‌اش را به سمت دولتی که در رأسش رقیب انتخاباتی‌اش نشسته، نشانه رفته است. بگذارید دولت کار خود را انجام دهد. بعد از اعتراض دولت و برخی فعالان مدنی به این تصمیم، قالیباف بلافاصله به نماز جمعه آمد و از این تصمیم خود دفاع کرد. می‌دانید تقریبا شدت نئولیبرال‌سازی در ایران بیشتر در دوره آقای احمدی‌نژاد بود.» بسیاری از جامعه‌شناسان معتقدند سیاست‌های «مال‌سازی» دوران قالیباف یکی از نمودهای بارز نئولیبرالیسم بوده است اما شاید در حال حاضر جنجالی‌ترین میراث قالیباف از دوران مدیریتش بر شهرداری تهران، پرونده دست راست یا قائم‌مقامش در شهرداری، یعنی عیسی شریفی است.
ایلناایلنا4 هفته قبل
عضو شورای شهر تهران در صفحه توییتر خود نوشت: پیمانکاران که هر یکشنبه و سه شنبه برای دریافت مطالباتشان روبه روی شورا تجمع می‌کنند، تنها یکی از صدها موردی است که سخنان آقای قالیباف در مورد عدم بدهی را آشکار نقض می‌کند. به گزارش ایلنا، شهربانو امانی، عضو شورای شهر تهران در واکنش به سخنان اخیر محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران در توییتر خود نوشت: اخیرا آقای قالیباف مدعی شده‌اند در زمان تحویل شهرداری تهران، بدهی نداشته‌اند. این پیمانکاران که هر یکشنبه و سه شنبه برای دریافت مطالباتشان روبه روی شورا تجمع می‌کنند، تنها یکی از صدها موردی است که سخنان آقای قالیباف در مورد عدم بدهی را آشکار نقض می‌کند.

سومین گردهمایی ملی فعالان حرکت‌های جهادی

15+
مهرمهر4 هفته قبل
مهرمهر1 ماه قبل
ایجاد مشکلات زیست محیطی گلایه کسبه حاشیه رودخانه زرجوبوی در ادامه این سفر با حضور در میان کسبه بازار رشت با آنها دیدار و گفتگو کرد و از مشکلات آنها اطلاع یافت. در این دیدار کسبه بازار رشت از وضعیت رودخانه زرجوب و ورود فاضلاب و بوی بد ناشی از آن گلایه کردند و از آلوده بودن آب و خاک این رودخانه و مشکلات زیست محیطی آن برای منطقه و کسبه خبر دادند. نقش مهم شهدا در تأمین امنیت و اقتدار مظام مقدس اسلامیحضور در منزلش شهید مدافع حرم «سید اسماعیل سیرت‌نیا» برنامه بعدی قالیباف بود. حضور مردم در صحنهدیدار با جمعی از جوانان گیلانی برنامه بعدی محمدباقر قالیباف در سفر به استان گیلان بود. دیدار با نخبگان گیلانی آخرین برنامه محمدباقر قالیباف در نخستین روز سفر وی به استان گیلان بود.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با شکایت محمدباقر قالیباف شهردار سابق تهران از یک عضو فعلی شورای شهر تهران، دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی کارکنان دولت، این عضو شورای شهر را به جرم توهین و نشر اکاذیب محکوم کرد. این عضو شورای شهر تهران پس از درج خبری خلاف واقع و توهین آمیز در مردادماه امسال در یکی از خبرگزاری‌ها علیه شهردار اسبق تهران، با شکایت محمدباقر قالیباف، مواجه و در نهایت محکوم شد. حکم صادره بدوی و در مدت قانونی، قابل تجدیدنظرخواهی است. انتهای پیام/
ایلناایلنا1 ماه قبل
جلسه رسیدگی به‌ اتهامات سیدمحمود میرلوحی مبنی بر شکایت قالیباف، شهردار سابق تهران فردا برگزار می‌‌شود. به گزارش ایلنا، جلسه رسیدگی به‌ اتهامات سید محمود میرلوحی مبنی بر شکایت محمدباقر قالیباف، شهردار سابق تهران فردا برگزار می‌‌‌شود. دلیل شکایت برخی مصاحبه‌های میرلوحی با خبرگزاری‌‌‌ها است که در آن درباره فساد گسترده و موضوع واگذاری املاک نجومی که در دوره شهرداری قالیباف خبری شد و حاشیه‌های بسیاری را در پی داشت، صحبت کرده و انتقادات و افشاگری‌های صریحی را متوجه دوران مدیریتی شهردار اسبق تهران کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران شانزدهم بهمن ماه جاری به دلیل شکایت محمدباقر قالیباف به اتهام نشر اکاذیب و توهین و تشویش اذهان عمومی به دادگاه می‌رود. یکی از موضوعاتی که در این پرونده به آن اشاره شده، موضوع املاک نجومی است. اعتمادآنلاین| فرشاد اعظمی: محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران شانزدهم بهمن ماه جاری به دلیل شکایت محمدباقر قالیباف به اتهام نشر اکاذیب و توهین و تشویش اذهان عمومی به دادگاه می‌رود. همان زمان اعلام کردند که محمدعلی نجفی در این خصوص شکایاتی از مدیران قبلی شهرداری به قوه قضاییه ارسال کرده است. از قوه قضاییه گرفته تا دادستانی و چهره‌های مختلف سیاسی و جناحی نسبت به این موضوع اعلام نظر کردند و در این میان محمود میرلوحی اولین نفری نبود که نسبت به این موضوع اعلام نظر کرد. محمود میرلوحی در توضیحاتی بیشتر نسبت به این پرونده به اعتمادآنلاین گفته که «مصاحبه‌های او با سایت ایلنا دلیل اصلی شکایت محمدباقر قالیباف از اوست».
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
کانال مکتوبات موضع قبلی قالیباف در این باره را بازنشر کرده است که با مواضع جدید او بسیار متفاوت و متناقض است. محمدباقر قالیباف در برنامه بدون توقف شبکه سه سیما گفت: «افکار عمومی باورش شده بود که اگر امروز مذاکره کنیم مشکلات حل می‌شود؛ حضرت آقا از اول هم گفتند آمریکا قابل اطمینان نیست؛ در برجام رفتیم چه اتفاقی افتاد، نه مشکلات اقتصادی ما حل شد، نه مشکلات سیاسی ما حل شد، نه دشمنی‌شان رفع شد؛ ما نباید در روش مبارزه بدسلیقه‌گی کنیم و به اصطلاح گاف بدهیم؛ عقیده من این است که ما باید روحیه پیش‌دستانه و بازدارندگی داشته باشیم، ما این روحیه را در حوزه دفاعی داریم» [۲۰ بهمن ۹۷] ۱۱ اردیبهشت ۹۶ | قالیباف «در ایام انتخابات» در شبکه دو سیما: من هم از برجام پاسداری می‌کنم؛ هر دولتی غیر از این دولت، همین مسیر را می‌رفت [ایسنا] ۵ مهر ۹۵ | قالیباف: مذاکره با دشمن نیز به نوعی مبارزه است! بنده با برجام موافق هستم [تسنیم] ۱۸ آبان ۹۴ | قالیباف: برجام بطور کلی و بدون شک، موفقیت بزرگی است! بنده هم به سهم خودم هر جا که فرصتی شد و دستی بر قلم بردم سعی کردم تا از دستگاه دیپلماسی قدرشناسی کنم [فارس] ۲۴ تیر ۹۴ | قالیباف خطاب به ظریف: خداقوت دوست عزیز، وظیفه خود می‌دانم از تلاش‌های مجاهدانه تیم مذاکره‌کننده ایران و به‌خصوص دوست عزیزم جناب آقای دکتر ظریف تقدیر نمایم و به همه‌ آنها خسته نباشید بگویم. منبع: انصاف‌نیوز
انتخابانتخاب2 ماه قبل
مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت‌الله آملی لاریجانی تشکیل جلسه داد. تصویری از گفت‌وگو و خوش و بش محمود احمدی‌نژاد و محمدباقر قالیباف در در ادامه می‌بینید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
محمدباقر قالیباف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پذیرش عجولانه و رد چشم‌بسته دو روی یک سکه‌اند. برای گرفتن یک تصمیم بهتر باید علاوه بر «چرایی»، به «چگونگی» موضوع هم بپردازیم. اعتمادآنلاین| محمدباقر قالیباف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به جلسه دیروز مجمع تشخیص مصلحت نظام که به بررسی پالرمو اختصاص داشت، نوشت: جمع‌بندی جلسه مجمع تشخیص این بود که درباره FATF نباید شتاب‌زده تصمیم‌گیری کرد. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه نوشت: پذیرش عجولانه و رد چشم‌بسته دو روی یک سکه‌اند. برای گرفتن یک تصمیم بهتر باید علاوه بر «چرایی»، به «چگونگی» موضوع هم بپردازیم.
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدباقر ‌قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی ضایعه درگذشت ‌آیت‌الله مؤمن عضو فقهای شورای نگهبان را تسلیت گفت. در متن پیام قالیباف آمده است‌: رحلت آیت‌الله مؤمن‌، فقیه شجاع و مورد اعتماد امام و رهبری، از شاگردان مبرز و مبارز نهضت امام خمینی (ره)، عضو هفت دوره شورای نگهبان قانون اساسی و منتخب مردم در پنج دوره مجلس خبرگان رهبری موجب تأثر و تألم فراوان شد. این فقدان دردناک را خدمت حضرت ولی‌عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب، بیت معزز، شاگردان ایشان و آحاد ملت شریف ایران تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات خواهانم. محمدباقر قالیبافانتهای پیام/
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
محمدباقر قالیباف، شهردار سابق تهران گفت: با اینکه بگوییم اکثر مدیران کشور این‌طور هستند موافق نیستم. اکثر مدیران این طور نیستند، معمولا برخی رسانه‌ها و افراد به دنبال فضاسازی و جوسازی هستند. اعتمادآنلاین|محمدباقر قالیباف با اشاره به انعکاس مراسم عروسی فرزندش در رسانه‌ها بیان کرد: من در مورد خودم می‌توانم بگویم، دختر من ازدواج کرد من آنجایی مراسم گرفتم که همه کارمندهای شهرداری مراسم می‌گیرند تعداد مهمان‌ها هم کمتر از ۴۰۰ نفر بود، دو نوع غذا هم بیشتر ندادیم روز بعد رسانه‌ها گفتند رفتند یک پارک جنگلی را قرق کردند. وقتی رفتم طرقبه پدرم می‌گفت: من می‌روم نماز و یا هر جایی مردم می‌گویند ما حاج باقر را می‌شناسیم این حرف‌ها درست است؟ من معتقدم مجموعه نظام آنجایی که تخلف می‌بیند، فساد می‌بیند، در چارچوب قانون نباید کوتاه بیاید خصوصا آنجا که کسی مسئول و مدیراست باید در اولویت به حساب او رسیدگی شود. تعداد مهمان‌ها کمتر از ۴۰۰ نفر بود، دو نوع غذا هم بیشتر ندادیممنبع: خبرآنلاین
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، «محمدباقر قالیباف» امشب -شنبه ۲۰ بهمن ماه- مهمان برنامه تلویزیونی «بدون توقف» خواهد بود. بنا بر این گزارش، در این برنامه که اجرای آن برعهده علی مرادخانی است، قرار است قالیباف گفت وگویی صریح و شفاف با جوانان داشته باشد. «بدون توقف» با حضور قالیباف از امشب تا چهارشنبه هر شب حدود ساعت ۱۹:۲۰ به روی آنتن رفت. برنامه ترکیبی_چالشی «بدون توقف» با تهیه کنندگی رضا غلامحسین نژاد، کارگردانی رحیم صادق‌پور وسردبیری ابراهیم جلالیان از شنبه تا چهارشنبه بعد از خبر ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. تا کنون بیش از ۶۰ قسمت از این برنامه روی آنتن رفته است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
عضو شورای شهر تهران در واکنش به حکم ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق که به دنبال شکایت قالیباف برای او صادر شده است، گفت: امیدوارم مساله به شکل بهتری رفع شود، به وقتش بیشتر صحبت خواهم کرد. خبرگزاری ایلنا: عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار با تایید خبر صدور حکم دادگاه در پی شکایت محمدباقر قالیباف (شهردار اسبق تهران)، گفت: نتوانستم در جلسه اخیر دادگاه رسیدگی به شکایت محمدباقر قالیباف حاضر شوم اما امیدوارم مساله به شکل بهتری رفع شود. وی با اشاره به اینکه به وقتش بیشتر صحبت خواهم کرد، در پاسخ به این سوال که آیا برای اعتراض و تجدیدنظرخواهی اقدام خواهید کرد، گفت: اکنون بنای اظهارنظر در این مورد را ندارم. اتهام میرلوحی توهین، افترا و نشر اکاذیب است و حکم ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق او تعزیری و به مدت ۲۰ روز قابل واخواهی است. حکم یادشده از سوی شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کیفری ۲ مجتمع قضایی کارکنان دولت صادر شده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
عضو شورای شهر تهران با تایید خبر صدور حکم دادگاه در پی شکایت محمدباقر قالیباف (شهردار اسبق تهران)، گفت: نتوانستم در جلسه اخیر دادگاه رسیدگی به شکایت محمدباقر قالیباف حاضر شوم اما امیدوارم مساله به شکل بهتری رفع شود. وی با اشاره به اینکه به وقتش بیشتر صحبت خواهم کرد، در پاسخ به این سوال که آیا برای اعتراض و تجدیدنظرخواهی اقدام خواهید کرد، گفت: اکنون بنای اظهارنظر در این مورد را ندارم. به گزارش ایلنا، اتهام میرلوحی توهین، افترا و نشر اکاذیب است و حکم ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق او تعزیری و به مدت ۲۰ روز قابل واخواهی است. حکم یادشده از سوی شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کیفری ۲ مجتمع قضایی کارکنان دولت صادر شده است.
ایلناایلنا1 ماه قبل
عضو شورای شهر تهران در واکنش به حکم ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق که به دنبال شکایت قالیباف برای او صادر شده است، گفت: امیدوارم مساله به شکل بهتری رفع شود، به وقتش بیشتر صحبت خواهم کرد. عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با تایید خبر صدور حکم دادگاه در پی شکایت محمدباقر قالیباف (شهردار اسبق تهران)، گفت: نتوانستم در جلسه اخیر دادگاه رسیدگی به شکایت محمدباقر قالیباف حاضر شوم اما امیدوارم مساله به شکل بهتری رفع شود. وی با اشاره به اینکه به وقتش بیشتر صحبت خواهم کرد، در پاسخ به این سوال که آیا برای اعتراض و تجدیدنظرخواهی اقدام خواهید کرد، گفت: اکنون بنای اظهارنظر در این مورد را ندارم. به گزارش ایلنا، اتهام میرلوحی توهین، افترا و نشر اکاذیب است و حکم ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق او تعزیری و به مدت ۲۰ روز قابل واخواهی است. حکم یادشده از سوی شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کیفری ۲ مجتمع قضایی کارکنان دولت صادر شده است.
ایلناایلنا1 ماه قبل
زهرا نژادبهرام، عضو شورای شهر تهران نوشت: آقای قالیباف! فقط یک قلم از بدهی‌های دوران شما ۳۰ هزارمیلیاردتومان وام بانکی است. به گزارش ایلنا، زهرا نژادبهرام عضو شورای شهر تهران در روزنامه اعتماد نوشت: ادعاهای آقای محمدباقر قالیباف که در برنامه تلویزیونی «بدون توقف» از شبکه سوم صدا و سیما پخش شده است نکته‌ها و فرض‌هایی را در ذهن متبادر می‌کند که شاید بتوان از بخش فرض‌ها گذشت اما در مورد ادعاهایی که درباره وضعیت مدیریت شهری مطرح شده نمی‌توان بی‌تفاوت بود …تنها در یک مورد شهرداری تهران ۳۰ هزار میلیارد تومان به بانک‌ها بدهی دارد که وقتی بدانیم شهرداری تهران در فاصله یکسال و نیم اخیر وامی دریافت نکرده است، پرواضح است که این بدهی متوجه مدیریت شهری در دوره آقای قالیباف است.
ایسناایسنا1 ماه قبل
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در مورد سخنان شب گذشته محمدباقر قالیباف در یک برنامه تلویزیونی واکنش نشان داد و در توئیتی نوشت: دیوار حاشا بلند است!!! به گزارش ایسنا، حسن خلیل آبادی صبح امروز در حساب توئیتر خود در واکنش به سخنان شب گذشته قالیباف در یک برنامه تلویزیونی گفت: "در دوره گذشته شخصی می‌گفت صدای اعتراض مردم، نوار است و حالا می‌گویند بدهی دروغ است. وی نوشت: دیوار حاشا هم بلند است!! سری به خیابان بهشت بزنید تظاهرات مکرر طلبکاران شهرداری دروغگو را مشخص می‌کند. به گزارش ایسنا، قالیباف شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی با تکذیب بدهی شهرداری تهران عنوان کرده بود: اینکه میگویند شهرداری ۵۴ هزار میلیارد بدهی دارد یک دروغ بزرگ است.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 هفته قبل
اقتصادنیوز: اطلاعات خبرنگار نامه نیوز حاکی از آن است محمدباقر قالیباف به همین زودی‌ها جای سعیدی کیا را در بنیاد مستضعفان می‌گیرد و معادلات دو انتخابات ۹۸ و ۱۴۰۰ تغییرات اساسی خواهد کرد. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نامه نیوز، این طور که معلوم است بنیاد مستضعفان و ریاست آن تا مدتی در صدر اخبار خواهد ماند. خروج قالیباف از گردونه انتخابات ۹۸ و ۱۴۰۰ در شرایطی که سید ابراهیم رئیسی نیز به ریاست دستگاه قضا رسیده است؛ تغییرات مهمی در آرایش سیاسی ایجاد خواهد کرد. حالا که او قرار است حکم ریاست بنیاد مستضعفان را دریافت کند بسیار بعید و دور از ذهن است که سودای ریاست قوه یا رئیس جمهوری داشته باشد. خط خوردن اسم قالیباف از فهرست انتخابات ۹۸ معمای سختی طرح نمیکند.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران عصر امروز از فعالیت قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در روستای دهنو اسلام‌آباد بخش سرفاریاب از توابع شهرستان چرام بازدید کرد. سرهنگ حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید، محمدباقر قالیباف را همراهی کرد. قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در زمینه‌های عمرانی، پزشکی، اشتغال‌زایی، کشاورزی، فرهنگی و آموزشی فعالیت می‌کند و از ۲۳ اسفندماه امسال تا پایان تعطیلات نوروز ۹۸ در استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام به برگزاری اردوی جهادی کرده است. اردوی جهادی قرارگاه امام رضا (ع) از ۲۳ اسفندماه تا سوم فرودین ۹۸ در مناطق محروم شهرستان چرام در حوزه عمرانی، فرهنگی و کارآفرینی، سوم تا هشتم فرودین ۹۸ در بخش محروم لوداب از توابع شهرستان بویراحمد و از ۱۰ تا ۱۵ فرودین‌ماه در بخش ممبی شهرستان بهمئی در حوزه‌ درمانی برگزار می‌شود. انتهای پیام/ش
ایسناایسنا1 ماه قبل
سید مجتبی حسینی، عکاس قالیباف به بهانه دومین سالگرد حادثه پلاسکو در یادداشتی که در اختیار ایسنا قرار داد، به روایت حضور و عملکرد شهردار وقت تهران در این حادثه پرداخت. همزمان با رسیدنم به پلاسکو دکتر قالیباف رو دیدم. آقای قالیباف بعدا در یکی از مصاحبه هایشان گفتند که آنجا حرارتی بالای ۶۰۰ درجه سانتیگراد داشت و خیلی‌ها این گفته ایشان را به سخره گرفتند که: آقای قالیباف دماسنج داشته و گرما رو اندازه گرفته. با این حال آقای قالیباف پس از بررسی کامل ساختمان و بعد از برگشت، در اولین جلسه‌ای که تشکیل داد. با تمام این شرایط آقای قالیباف دو شبانه روز بی وقفه در صحنه ماندند، با تمام خستگی و بدون استراحت.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا درباره حضور قالیباف در سخنرانی‌های مختلف و بیان برخی مسایل، در توئیتر خود نوشت: آقای قالیباف، این روزها در سخنرانیها و مصاحبه‌ها بدجوری خودش را حیف و میل می‌کند! برترین‌ها: محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا درباره حضور قالیباف در سخنرانی‌های مختلف و بیان برخی مسایل، در توئیتر خود نوشت: «آقای قالیباف، این روزها در سخنرانیها و مصاحبه‌ها بدجوری خودش را حیف و میل می‌کند! او حواسش نیست که ممکن است در انتخابات۱۴۰۰ یکبار دیگر هم به یک نامزد زینت الانتخابات احتیاج داشته باشیم ما اصولگراها؟!»
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، محمدباقر قالیباف امروز در دیدار با آیت الله رسول فلاحتی با اشاره به وجود ضعف در کارکردی و مدیریتی در سطح کشور، اظهارکرد: در حوزه مسائل مدیریتی و کارکردی در راستای دولت سازی اسلامی ضعیف عمل شده است. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه عظمت‌های انقلاب اسلامی در بیرون مرزها بسیار نمایان است، بیان کرد: ضعف‌های اجرایی و مدیریتی برعظمت انقلاب خدشه وارد کرده و سبب ناکارآمد جلوه دادن نظام در میان مردم شده است. قالیباف ضعف‌های مدیریتی موجود در جامعه را در تبعیت از نظام سرمایه‌داری عنوان کرد و گفت: شاه را از کشور بیرون کردیم اما نگران غرب زده‌های داخلی هستیم.

به انتهای لیست رسیدید

محمدباقر قالیباف

محمدباقر قالیباف (زادهٔ ۱ شهریور ۱۳۴۰ در طرقبه) فرمانده نظامی، سیاستمدار اصولگرای ایرانی، از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و شهردار پیشین تهران است. وی پیش از این در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا، نیروی هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی سمت فرماندهی داشته‌است. وی همچنین در دوران فرماندهی نیروی انتظامی، رئیس و نماینده محمد خاتمی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز بوده‌است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار محمدباقر قالیباف را می‌خوانید. ویکی‌پدیا