آخرین و مهم‌ترین اخبار محمدباقر قالیباف
محمدباقر قالیباف

اخبار « محمدباقر قالیباف »

فارسفارس12 ساعت قبل
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حامد حاجی‌حیدری، عضو هیأت علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران طی یادداشتی درباره گرایش‌های سیاسی و اصلاحات قیمت بنزین نوشت: هر چند که اصل اجرای طرح «اصلاحات قیمت بنزین»، به رغم اختلاف نظرهای کارشناسی، در این مقطع حساس، مورد تأیید زعمای کشور قرار گرفت، ولی شیوه اجرای آن، مطلقا صحیح و قابل دفاع نبود. در این میان، «تحریم‌های فلج‌کننده» و همین طور درگیری‌های منطقه‌ای که به جبهه مقاومت تحمیل شد، مزید بر علت گردید. نخست آن‌که اصلاح‌طلبان نشان داده‌اند که حتی شش ماه پس از انتخابات ۹۶، می‌توانند ضمانت سیاسی خود از کالای سیاسی تولید شده خودشان را بی‌اعتبار کنند، و به اصطلاح خودشان، از روحانی «عبور کنند». عدم تعادل دوم، می‌تواند شامل گرایش انتخابات به سمت نیروهای سیاسی جدید، ناشناخته، و با کارنامه مبهم باشد. مشخصا منظور، نیروهای سیاسی نزدیک به رئیس جمهور محترم پیشین است که در ماجرای فروردین ۱۳۹۰ و استعفای وزیر اطلاعات وقت، از سوی رهبر عالی جمهوری اسلامی تذکر جدی دریافت کردند.
خبرآنلاینخبرآنلاین15 ساعت قبل
منظورتان بابت اجرای طرح بنزین است؟ هم بنزین هم ماجرای ترافیک، بالاخره وقتی یک برف می‌بارد، شهر قفل می‌شود، حالا این بار هر دو ماجرا به هم گره خورد. البته در دوره مسئولیت خود شما هم این اتفاق رخ داد. سال‌ها این اتفاق رخ داده و شهرداری و پلیس و … یاد گرفتند و آموزش دیدند و اموزش دادند. باید به این نکته اشاره کنم اگر افزایش قیمت گازوییل مدیریت نشود؛ اثرات مخرب بسیار بیشتری، نسبت به بنزین بر حمل و نقل دارد. در مقابل برخی می‌گویند یک باره شوک وارد نکنید.

چه کسانی چقدر کمک هزینه می‌گیرند؟

تابناکتابناک1 روز قبل
چهار درصد تورم افزایش قیمت بنزین رییس کل بانک مرکزی ادعا کرد: «افزایش قیمت بنزین، ۲٫۵ درصد تورم مستقیم و …کلیه مجوزهای افزایش قیمت لغو شد رضا رحمانی با اشاره به لغو کلیه مجوزهای افزایش قیمت که در ایام پیش از …آیا اصلاح قیمت بنزین به نفع مردم است؟ قیمت بنزین از بامداد جمعه ۲۴ آبان‌ماه تغییر کرد و به ۱۵۰۰ تومان سهمیه …چگونه رمز یک بار مصرف بگیریم؟ معاون بانک مرکزی توییت کرده، هر روز ۸۰۰ پرونده جدید فیشینگ در پلیس فتا …نخستین جامعه بدون پول نقد کجا خواهد بود؟ استفاده از پول نقد یا همان اسکناس‌ و سکه، کم کم جای خود را به روش‌های …درد دل تاکسیرانان پس از اصلاح قیمت بنزین پس از اصلاح قیمت بنزین و دو نرخی شدن آن، سراغ تاکسیرانان رفته شد و پای …از فرار مالیاتی بزرگ پزشکان تا مالیات ۳۵ درصدی پزشکان با جابجایی یک کلمه در قانون برای دوره‌ای از مالیات گسترده معاف …مدیران دولتی هم از خودروسازان ناامید شدند رییس کل بانک مرکزی در جمع اعضای اتاق بازرگانی ایران، از صنعت خودروسازی …زباله‌های ۲۶۰۰ میلیارد تومانی تهران! نام دیگر زباله را طلای کثیف گذاشته‌اند؛ کالایی که پولش برای دلالان …مناظره شدید بر سر بدهی‌های شهرداری تهران مناظره عضو شورای شهر با معاون قالیباف درباره بدهی‌های شهرداری محمود …جزئیات میدان گازی جدید ۴۰ میلیارد دلاری ایران مدیر اکتشافات شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی ارم در جنوب استان …۱۰ میلیارد دلار رانت پتروشیمی و فولاد در شرایطی که دولت به دنبال منابع تازه برای تامین اعتبارات مورد نیاز برای …خصوصی‌سازی، تامین سرمایه برای آقازاده‌ها حسین راغفر اقتصاددان با اشاره به اینکه خصوصی سازی با شیوه کنونی در موارد …خودروسازی ملی ایران با قطعات چینی! گروه عظام، گروهی است که قرار بود، تولیدکننده قطعات خودرو باشد اما حالا …تاثیر مخرب استعلام‌های کاغذی بر اقتصاد حجم بالای استعلام‌ها برای هر درخواست اداری و مالی در نظام «دیوان‌سالاری …تبدیل معادن زغال‌سنگ به معادن فرهنگ شهر و نیروگاه کاتوویتس، در قرن هجدهم میلادی و برای ایجاد تحول صنعتی، در …دو نشست کلیدی برای دورنمای روابط بانکی ایران در آستانه دو نشست مهم هستیم؛ نخست جلسه کارشناسی رم که گزارش عملکرد چهار …
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
فعال سیاسی اصولگرا گفت: هدف شورای ائتلاف ایجاد وحدت و انسجام در میان نیروهای اصولگراست. ابوالقاسم رئوفیان عضو جبهه ایستادگی، درمورد عدم حضور جبهه پایداری در شورای ائتلاف اظهار کرد: جبهه پایداری پایگاه اجنماعی خاصی ندارد و آمدنش در شورای ائتلاف برای آنها کسب اعتبار بود اما عدم حضورشان هیچ آسیبی به این شورا وارد نمی‌کند. فعال سیاسی اصولگرا در ادامه گفت: تصمیم جبهه پایداری به زیان این تشکل سیاسی است، معتقدم با توجه به عدم اقبال جامعه به پایداری‌ها، ورود مستقلانه آنها به انتخابات هیچ آسیبی به وحدت نسبی اصولگرایان وارد نمی‌کند. عضو جبهه ایستادگی عنوان کرد: هدف شورای ائتلاف ایجاد وحدت و انسجام در میان نیروهای اصولگراست، اما هم خود بزرگ‌بینی و هم تافته جدا بافته دانستن جبهه پایداری باعث شده است که این تشکل سیاسی وارد شورای ائتلاف نشود. فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: شدیدا با این رویه که گفته شود لیست قالیباف یا لیست خاتمی مخالفم، معتقدم اسامی افراد باید به ترتیب حروف الفبا باشد، سرلیستی در گذشته یک روش موفق محسوب می‌شد اما در حال حاضر نمی‌تواند رأی مردم را به سمت خودش جلب کند.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
خبرآنلاین: ناصر ایمانی، تحلیلگر سیاسی اصولگرا درباره احتمالات پیرامون کاندیداتوری و سرلیستی قالیباف گفت: «نه خود ایشان و نه مجموعه اصولگرایان و شورای ائتلاف هنوز به جمع بندی نرسیده است.» او با اشاره به انتشار اخباری درخصوص احتمال کاندیداتوری قالیباف از حوزه انتخابیه مشهد هم افزود: «کاندیداتوری از محل حوزه انتخابیه هم هنوز نامعلوم است. هرچند قاعدتا تهران برای ایشان بهتر است تا مشهد اما شاید چون آقای قالیباف مشهدی است تصمیم بگیرد از این شهر کاندید شود. اما در هر صورت هیچ تصمیم قطعی و مشخصی وجود ندارد.» این تحلیلگر سیاسی اصولگرا درباره زمزمه‌های کاندیداتوری جلیلی نیز می‌گوید: «کاندیداتوری آقای جلیلی در انتخابات مجلس قطعی نیست. از سویی ممکن است ایشان در لیست اصولگرایان نباشد و در لیست جداگانه‌ای باشد یا حتی انفرادی کاندید شود.» او تاکید کرد: «به هرحال احتمال اینکه جبهه پایداری لیست جداگانه بدهد، وجود دارد. واقعیت این است که حداقل یک یا دو لیست دیگر غیر از لیست شورای ائتلاف وجود دارد چراکه اختلاف نظرات زیاد است.»
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
یک فعال سیاسی اصولگرا احتمال کاندیداتوری قالیباف از مشهد را بعید ندانست. هرچند قاعدتا تهران برای ایشان بهتر است تا مشهد اما شاید چون آقای قالیباف مشهدی است تصمیم بگیرد از این شهر کاندید شود. اما در هر صورت هیچ تصمیم قطعی و مشخصی وجود ندارد.» این تحلیلگر سیاسی اصولگرا درباره زمزمه‌های کاندیداتوری جلیلی نیز می‌گوید: «کاندیداتوری آقای جلیلی در انتخابات مجلس قطعی نیست. از سویی ممکن است ایشان در لیست اصولگرایان نباشد و در لیست جداگانه‌ای باشد یا حتی انفرادی کاندید شود.» او تاکید کرد: «به هرحال احتمال اینکه جبهه پایداری لیست جداگانه بدهد، وجود دارد. واقعیت این است که حداقل یک یا دو لیست دیگر غیر از لیست شورای ائتلاف وجود دارد چراکه اختلاف نظرات زیاد است.»
خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
ناصر ایمانی، تحلیلگر سیاسی اصولگرا درباره احتمالات پیرامون کاندیداتوری و سرلیستی قالیباف به خبرآنلاین گفت: «نه خود ایشان و نه مجموعه اصولگرایان و شورای ائتلاف هنوز به جمع بندی نرسیده است.» >>>در همین رابطه بیشتر بخوانید؛ یک پیشنهاد انتخاباتی متفاوت به لاریجانی / حضور پشت پرده حدادعادلاو با اشاره به انتشار اخباری درخصوص احتمال کاندیداتوری قالیباف از حوزه انتخابیه مشهد هم افزود: «کاندیداتوری از محل حوزه انتخابیه هم هنوز نامعلوم است. هرچند قاعدتا تهران برای ایشان بهتر است تا مشهد اما شاید چون آقای قالیباف مشهدی است تصمیم بگیرد از این شهر کاندید شود. اما در هر صورت هیچ تصمیم قطعی و مشخصی وجود ندارد.» این تحلیلگر سیاسی اصولگرا درباره زمزمه‌های کاندیداتوری جلیلی نیز می‌گوید: «کاندیداتوری آقای جلیلی در انتخابات مجلس قطعی نیست. از سویی ممکن است ایشان در لیست اصولگرایان نباشد و در لیست جداگانه‌ای باشد یا حتی انفرادی کاندید شود.» او تاکید کرد: «به هرحال احتمال اینکه جبهه پایداری لیست جداگانه بدهد، وجود دارد. واقعیت این است که حداقل یک یا دو لیست دیگر غیر از لیست شورای ائتلاف وجود دارد چراکه اختلاف نظرات زیاد است.» ۲۷۲۷

چهار درصد تورم افزایش قیمت بنزین

تابناکتابناک2 روز قبل
کلیه مجوزهای افزایش قیمت لغو شد رضا رحمانی با اشاره به لغو کلیه مجوزهای افزایش قیمت که در ایام پیش از …آیا اصلاح قیمت بنزین به نفع مردم است؟ قیمت بنزین از بامداد جمعه ۲۴ آبان‌ماه تغییر کرد و به ۱۵۰۰ تومان سهمیه …چگونه رمز یک بار مصرف بگیریم؟ معاون بانک مرکزی توییت کرده، هر روز ۸۰۰ پرونده جدید فیشینگ در پلیس فتا …نخستین جامعه بدون پول نقد کجا خواهد بود؟ استفاده از پول نقد یا همان اسکناس‌ و سکه، کم کم جای خود را به روش‌های …درد دل تاکسیرانان پس از اصلاح قیمت بنزین پس از اصلاح قیمت بنزین و دو نرخی شدن آن، سراغ تاکسیرانان رفته شد و پای …از فرار مالیاتی بزرگ پزشکان تا مالیات ۳۵ درصدی پزشکان با جابجایی یک کلمه در قانون برای دوره‌ای از مالیات گسترده معاف …مدیران دولتی هم از خودروسازان ناامید شدند رییس کل بانک مرکزی در جمع اعضای اتاق بازرگانی ایران، از صنعت خودروسازی …زباله‌های ۲۶۰۰ میلیارد تومانی تهران! نام دیگر زباله را طلای کثیف گذاشته‌اند؛ کالایی که پولش برای دلالان …مناظره شدید بر سر بدهی‌های شهرداری تهران مناظره عضو شورای شهر با معاون قالیباف درباره بدهی‌های شهرداری محمود …جزئیات میدان گازی جدید ۴۰ میلیارد دلاری ایران مدیر اکتشافات شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی ارم در جنوب استان …۱۰ میلیارد دلار رانت پتروشیمی و فولاد در شرایطی که دولت به دنبال منابع تازه برای تامین اعتبارات مورد نیاز برای …خصوصی‌سازی، تامین سرمایه برای آقازاده‌ها حسین راغفر اقتصاددان با اشاره به اینکه خصوصی سازی با شیوه کنونی در موارد …خودروسازی ملی ایران با قطعات چینی! گروه عظام، گروهی است که قرار بود، تولیدکننده قطعات خودرو باشد اما حالا …تاثیر مخرب استعلام‌های کاغذی بر اقتصاد حجم بالای استعلام‌ها برای هر درخواست اداری و مالی در نظام «دیوان‌سالاری …تبدیل معادن زغال‌سنگ به معادن فرهنگ شهر و نیروگاه کاتوویتس، در قرن هجدهم میلادی و برای ایجاد تحول صنعتی، در …دو نشست کلیدی برای دورنمای روابط بانکی ایران در آستانه دو نشست مهم هستیم؛ نخست جلسه کارشناسی رم که گزارش عملکرد چهار …شرکت نفتی جدید به روایت داماد روحانی کامبیز مهدی زاده رییس کارگروه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و داماد …

فیلم/ ۷۲ هزار قالیباف در ارومیه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
بافت فرش در استان آذربایجان غربی، از محبوبیت زیادی برخوردار است و طبق آمار، در حال حاضر حدود ۷۲ هزار قالیباف در این استان مشغول به کار هستند که تامین کننده ۸ درصد از فرش کشور محسوب می‌شوند.
ایران‌جیبایران‌جیب3 روز قبل
یک کارشناس اقتصاد انرژی با تاکید بر ضرورت احیای کارت سوخت برای جلوگیری از قاچاق بنزین گفت: قیمت ۳۰۰۰ تومان بنزین آزاد اشتباه محض …فارس: یک کارشناس اقتصاد انرژی با تاکید بر ضرورت احیای کارت سوخت برای جلوگیری از قاچاق بنزین گفت: قیمت ۳۰۰۰ تومان بنزین آزاد اشتباه محض استراتژیک است. در همین راستا، از روز ۲۴ آبان ماه قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و قیمت هر لیتر بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان شد. به عبارت دیگر، قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای ۵۰ درصد و قیمت هر لیتر بنزین آزاد ۲۰۰ درصد افزایش یافت. *قیمت بنزین آزاد به ۲۰۰۰ تومان کاهش یابدپیشنهاد من این است اگر دولت هیچ تغییری در طرح ایجاد نمی­کند حداقل قیمت نرخ آزاد را از ۳۰۰۰ تومان به ۲۰۰۰ تومان برساند. اگر امروز میگوییم ۲۰ میلیون لیتر اضافه داریم، آن موقع ۲۵ میلیون تا ۳۰ میلیون لیتر اضافه خواهیم داشت.

۷۲ هزار قالیباف آذربایجان غربی، تامین کننده ۸ درصد از فرش کشور + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران3 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بافت فرش در استان آذربایجان غربی، از محبوبیت زیادی برخوردار است و طبق آمار، در حال حاضر حدود ۷۲ هزار قالیباف در این استان مشغول به کار هستند که تامین کننده ۸ درصد از فرش کشور محسوب می‌شوند. انتهای پیام/
فارسفارس3 روز قبل
بهترین راهکار، احیای کارت سوخت شخصی و حذف کارت سوخت جایگاه بود. برای حذف کارت سوخت جایگاه و احیای کارت سوخت شخصی هم باید مهلت زمانی تعیین می­کردیم. هنوز هم از ۹۳ میلیون لیتر بنزینی که روزانه فروخته می­شود، ۱۰ میلیون لیتر قاچاق می­شود. بنابراین اگر پیش‌­بینی می­کنیم در آذرماه ۸۰ میلیون لیتر مصرف می­شود، در دی ماه یک میلیون لیتر کمتر خواهد شد و ماه‌های بعد هم همینطور. اگر امروز میگوییم ۲۰ میلیون لیتر اضافه داریم، آن موقع ۲۵ میلیون تا ۳۰ میلیون لیتر اضافه خواهیم داشت.
فردا نیوزفردا نیوز3 روز قبل
فعال سیاسی اصولگرا گفت: اکنون زمان طرح موضع سرلیست نیست، قطعا انتخاب لیست و سرلیست در ماه آینده صورت می‌گیرد. باشگاه خبرنگاران: حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درمورد عدم حضور جبهه پایداری در شورای ائتلاف اظهار کرد: نشنیده‌ام جبهه پایداری صحبتی مبنی بر ورود مسقلانه به انتخابات داشته باشند. عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: جبهه پایدرای در حال حاضر در شورای ائتلاف حضور ندارد، اما جلساتی متعدددی با جامعه روحانیت مبارز و اعضای شورای ائتلاف داشته است، جبهه پایداری ارائه لیست مستقل را هیچ گاه مطرح نکرده است. ترقی تصریح کرد: سیاست شورای ائتلاف این است که تمامی نیرو‌های انقلابی و اصولگرا در این شورا حضور پیدا کنند. فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به این سوال که آیا برخی احزاب مانند جامعه اسلامی کارمندان و جامعه اسلامی فرهنگیان در شورای ائتلاف حضور پیدا می‌کنند، گفت: این احزاب در غالب یک جبهه با عنوان جبهه پیروان خط امام و رهبری هستند که آقای باهنر به نمایندگی از آن‌ها در شورای ائتلاف حضور دارند.
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
فعال سیاسی اصولگرا گفت: اصولگرایان در حال آماده کردن خود هستند و دیروز جلسه فراکسیون اصولگرایان با حضور حداد عادل برگزار شد. حبیب‌الله بوربور دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی درمورد انسجام و هماهنگی جریان اصولگرا در انتخابات آتی اظهار کرد: هر جریان سیاسی برای شادابی جامعه و انتخاب اصلح ایجاد می‌شود، بنابراین هر مجموعه‌ای برای انتخابات خود را آماده می‌کند. او ادمه داد: اصولگرایان در حال آماده کردن خود هستند و روز گذشته هم جلسه فراکسیون اصولگرایان با حضور آقای حداد عادل برگزار شد، امیدوارم در این دوره بتوانیم با انتخاب افراد صالح و متخصص وارد مجلس شویم. فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه همه جریانات سیاسی برای برگزاری اتخابات پرشور فعال هستند، گفت: شورای ائتلاف از تمام مجموعه‌های اصولگرا که از وزارت کشور تحت عنوان اصولگرا مجوز گرفته‌اند دعوت کرده است و همه احزاب تاکنون این دعوت را پذیرفته‌اند و اولین نشست را روز گذشته با حضور آقای حداد عادل داشتند. بوربور تصریح کرد: اگر کسی چهار اصل مذکور را قبول داشته و مورد قبول مردم هم باشد می‌تواند در لیست قرار گیرد.

کلیه مجوزهای افزایش قیمت لغو شد

تابناکتابناک4 روز قبل
آیا اصلاح قیمت بنزین به نفع مردم است؟ قیمت بنزین از بامداد جمعه ۲۴ آبان‌ماه تغییر کرد و به ۱۵۰۰ تومان سهمیه …چگونه رمز یک بار مصرف بگیریم؟ معاون بانک مرکزی توییت کرده، هر روز ۸۰۰ پرونده جدید فیشینگ در پلیس فتا …نخستین جامعه بدون پول نقد کجا خواهد بود؟ استفاده از پول نقد یا همان اسکناس‌ و سکه، کم کم جای خود را به روش‌های …درد دل تاکسیرانان پس از اصلاح قیمت بنزین پس از اصلاح قیمت بنزین و دو نرخی شدن آن، سراغ تاکسیرانان رفته شد و پای …از فرار مالیاتی بزرگ پزشکان تا مالیات ۳۵ درصدی پزشکان با جابجایی یک کلمه در قانون برای دوره‌ای از مالیات گسترده معاف …مدیران دولتی هم از خودروسازان ناامید شدند رییس کل بانک مرکزی در جمع اعضای اتاق بازرگانی ایران، از صنعت خودروسازی …زباله‌های ۲۶۰۰ میلیارد تومانی تهران! نام دیگر زباله را طلای کثیف گذاشته‌اند؛ کالایی که پولش برای دلالان …مناظره شدید بر سر بدهی‌های شهرداری تهران مناظره عضو شورای شهر با معاون قالیباف درباره بدهی‌های شهرداری محمود …جزئیات میدان گازی جدید ۴۰ میلیارد دلاری ایران مدیر اکتشافات شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی ارم در جنوب استان …۱۰ میلیارد دلار رانت پتروشیمی و فولاد در شرایطی که دولت به دنبال منابع تازه برای تامین اعتبارات مورد نیاز برای …خصوصی‌سازی، تامین سرمایه برای آقازاده‌ها حسین راغفر اقتصاددان با اشاره به اینکه خصوصی سازی با شیوه کنونی در موارد …خودروسازی ملی ایران با قطعات چینی! گروه عظام، گروهی است که قرار بود، تولیدکننده قطعات خودرو باشد اما حالا …تاثیر مخرب استعلام‌های کاغذی بر اقتصاد حجم بالای استعلام‌ها برای هر درخواست اداری و مالی در نظام «دیوان‌سالاری …تبدیل معادن زغال‌سنگ به معادن فرهنگ شهر و نیروگاه کاتوویتس، در قرن هجدهم میلادی و برای ایجاد تحول صنعتی، در …دو نشست کلیدی برای دورنمای روابط بانکی ایران در آستانه دو نشست مهم هستیم؛ نخست جلسه کارشناسی رم که گزارش عملکرد چهار …شرکت نفتی جدید به روایت داماد روحانی کامبیز مهدی زاده رییس کارگروه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و داماد …پشت صحنه مافیای قطعه‌سازی در ایران عباس ایروانی مدیر مجموعه عظیم قطعه سازی عظام اکنون با پرونده ۷۰۰ میلیون …
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
اکرمی درباره اعلام اسامی متعدد چهره‌های اصولگرا به عنوان سرلیست تهران و رقابت برای ریاست مجلس گفت: هنوز مجلسی برگزار نشده و انتخاباتی صورت نگرفته ۱۰ نفر برای ریاست بر مجلسش در آب‌نمک خیس می‌خورند. رضا اکرمی، عضو جامعه روحانیت مبارزدرباره گمانه‌زنی‌های مختلفی که در مورد کاندیداتوری محمدباقر قالیباف در انتخابات مجلس یازدهم شنیده می‌شود، گفت: پیشنهاد می‌کنم عجله نکنید و اجازه دهید که ثبت‌نام داوطلبان انجام و صلاحیت‌‌ها به‌ وسیله شورای نگهبان تایید شود. او تاکید کرد: بالاخره باید لیست‌ها، آن هم عمدتا در تهران و کلانشهر‌ها که انتخابات رقابتی است، مشخص شود. اکرمی درباره اعلام اسامی متعدد چهره‌های اصولگرا از جمله قالیباف و جلیلی به عنوان سرلیست تهران و رقابت برای ریاست مجلس گفت: هنوز مجلسی برگزار نشده و انتخاباتی صورت نگرفته ۱۰ نفر برای ریاست بر مجلسش در آب‌نمک خیس می‌خورند. باید منتظر ماند و دید انتخابات که برگزار شد نام چه کسی از صندوق بیرون می‌آید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 روز قبل
اکرمی درباره اعلام اسامی متعدد چهره‌های اصولگرا از جمله قالیباف و جلیلی به عنوان سرلیست تهران و رقابت برای ریاست مجلس گفت: هنوز مجلسی برگزار نشده و انتخاباتی صورت نگرفته ۱۰ نفر برای ریاست بر مجلسش در آب‌نمک خیس می‌خورند. او تاکید کرد: بالاخره باید لیست‌ها، آن هم عمدتا در تهران و کلانشهر‌ها که انتخابات رقابتی است، مشخص شود. اکرمی درباره اعلام اسامی متعدد چهره‌های اصولگرا از جمله قالیباف و جلیلی به عنوان سرلیست تهران و رقابت برای ریاست مجلس گفت: هنوز مجلسی برگزار نشده و انتخاباتی صورت نگرفته ۱۰ نفر برای ریاست بر مجلسش در آب‌نمک خیس می‌خورند. مثال است که می‌گویند برای طرف خواستگار آمده است، اما ما که تا به حال ندیده‌ایم کسی آمده باشد. باید منتظر ماند و دید انتخابات که برگزار شد نام چه کسی از صندوق بیرون می‌آید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
طبق اعلام نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، اولین مرحله طرح حمایت معیشتی حداکثر تا ۱۰ روز آینده واریز خواهد شد. جالب‌ توجه، واکنش مضحک و شیطنت‌آمیز مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا است. ایالات‌ متحده با شماست.» همچنین مورگان اورتاگوس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در حمایت از آشوب‌ها در حاشیه اعتراضات در ایران، بیانیه‌ای مداخله‌جویانه صادر کرد. تام کاتن، سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی که به اتخاذ مواضع تند علیه ایران شهره است و بارها خواستار استفاده از گزینه نظامی‌علیه ایران شده، از ناآرامی‌ها حمایت کرد. لن خودورکوفسکی، مشاور ارشد وزارت خارجه آمریکا از توییتر، فیس‌بوک، یوتیوب، اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی خواست هرچه سریع‌تر حساب‌های کاربری مقامات ایرانی را تا زمان اتصال دوباره اینترنت، مسدود کنند.
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
اخبار مرتبط با بحث سرلیستی انتخابات در اردوگاه اصولگرایان همچنان پراکنده و نامشخص است. روزنامه شرق: اخبار مرتبط با بحث سرلیستی انتخابات در اردوگاه اصولگرایان همچنان پراکنده و نامشخص است. بادامچیان همچنین گفته که از آقای جلیلی هنوز خبری به گوش نرسیده است. بیژن نوباوه، از چهره‌های نزدیک به جبهه پایداری، در شهریور امسال اعلام کرده بود که جلیلی نامزد انتخابات مجلس نمی‌شود. غفوری‌فرد هم گفته که در این میان نام آقای قالیباف بیش از دیگران شنیده می‌شود و احتمال سرلیستی او وجود دارد.
برنابرنا4 روز قبل
یک دیپلمات پیشین کشور می‌گوید: به نظر می‌رسد برخی آقایان کشمکش‌های سیاسی خودشان را بر FAFT بار کرده‌اند. تعارضات و کشمکش‌هایی که با دنیا داریم می‌تواند برای ما مشکل‌ساز شود. دیپلمات سابق کشور با انتقاد از عملکرد مجمع در موضع قانونگذاری، گفت: آقایان به یک شکلی عمل می‌کنند که همه چیز به تعویق می‌افتد. اینکه مجمع خودش به عنوان قانونگذار وارد این بحث شده کار اشتباهی است، هیچ نهاد دیگری حق قانونگذاری در کشور ندارد الا مجلس. او با تاکید بر اینکه مجمع وارد فضای قانونگذاری شده است، اظهار کرد: باید در نظر داشت که مجمع شان رفع اشکال و شان حل مسئله برای مصلحت‌گذاری را دارد.
فراروفرارو5 روز قبل
به گزارش شرق، اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه، گفته است که ظاهرا آقای حدادعادل علاقه‌ای به حضور در انتخابات ندارد. بادامچیان همچنین گفته که از آقای جلیلی هنوز خبری به گوش نرسیده است. بیژن نوباوه، از چهره‌های نزدیک به جبهه پایداری، در شهریور امسال اعلام کرده بود که جلیلی نامزد انتخابات مجلس نمی‌شود. تعیین تکلیف لاریجانیچهار ماه مانده به انتخابات مجلس یازدهم، زمزمه‌های ترک بهارستان ازسوی لاریجانی به گوش می‌رسد. من معتقدم آقای لاریجانی با قدرت در انتخابات مجلس حضور پیدا می‌کند.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 روز قبل
اوپرت یکی از آن مناطقی است که با شنیدن نامش و دیدن تصاویرش ممکن است با خودمان بگوییم وای چه بهشتی، کاش اینجا ایران بود و می‌توانستیم به آن سفر کنیم. منطقه‌ای بین استان سمنان و مازندران با طبیعتی زیبا و خیره کننده. دیواره‌ای از کوه که مسیر حرکت ابرها را سد می‌کند، این دیواره اوپرت نام دارد. منطقه ایی ییلاقی برای مردم محلی که دامهای خود را به چرا می‌برند. خانه‌های روستایی دشت‌های زیبا، کوه‌های زیبا پوشیده شده از چمن، چشمه‌های جوشان با آب گوارا که در این منطقه به چشم می‌خورد همه از زیبایی‌های اوپرت می‌باشد.
فردا نیوزفردا نیوز5 روز قبل
نائب رئیس جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب تاکید کرد: جلسات مفصل و متنوعی با موضوع انتخابات در تهران و سایر استان‌ها در حال برگزاری است تا با آمادگی بیشتری در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی شرکت کنیم. خبرگزاری میزان: مهدی چمران با اشاره به فعالیت‌های جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب برای حضور در انتخابات، اظهار کرد: همه احزاب و تشکل‌های اصولگرا فعالیت‌های انتخاباتی خود را به صورت متمرکز در قالب ائتلاف نیرو‌های انقلاب انجام می‌دهند. وی گفت: جمنا (جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب) نیز مانند همه احزاب اصولگرا فعالیت‌های انتخاباتی خود را زیر پرچم ائتلاف نیرو‌های انقلاب در دست انجام دارد. نائب رئیس جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب تاکید کرد: جلسات مفصل و متنوعی با موضوع انتخابات در تهران و سایر استان‌ها در حال برگزاری است تا با آمادگی بیشتری در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی شرکت کنیم. چمران درباره اعلام آمادگی و حضور آقایان حدادعادل، جلیلی و قالیباف برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز گفت: آقای حدادعادل اصلا کاندید نیست و در انتخابات حضور نخواهد داشت، آقایان جلیلی و قالیباف هم هنوز صحبت و یا اعلام حضور نکرده‌اند.

آیا اصلاح قیمت بنزین به نفع مردم است؟

تابناکتابناک5 روز قبل
کلیه مجوزهای افزایش قیمت لغو شد رضا رحمانی با اشاره به لغو کلیه مجوزهای افزایش قیمت که در ایام پیش از …آیا اصلاح قیمت بنزین به نفع مردم است؟ قیمت بنزین از بامداد جمعه ۲۴ آبان‌ماه تغییر کرد و به ۱۵۰۰ تومان سهمیه …چگونه رمز یک بار مصرف بگیریم؟ معاون بانک مرکزی توییت کرده، هر روز ۸۰۰ پرونده جدید فیشینگ در پلیس فتا …نخستین جامعه بدون پول نقد کجا خواهد بود؟ استفاده از پول نقد یا همان اسکناس‌ و سکه، کم کم جای خود را به روش‌های …درد دل تاکسیرانان پس از اصلاح قیمت بنزین پس از اصلاح قیمت بنزین و دو نرخی شدن آن، سراغ تاکسیرانان رفته شد و پای …از فرار مالیاتی بزرگ پزشکان تا مالیات ۳۵ درصدی پزشکان با جابجایی یک کلمه در قانون برای دوره‌ای از مالیات گسترده معاف …مدیران دولتی هم از خودروسازان ناامید شدند رییس کل بانک مرکزی در جمع اعضای اتاق بازرگانی ایران، از صنعت خودروسازی …زباله‌های ۲۶۰۰ میلیارد تومانی تهران! نام دیگر زباله را طلای کثیف گذاشته‌اند؛ کالایی که پولش برای دلالان …مناظره شدید بر سر بدهی‌های شهرداری تهران مناظره عضو شورای شهر با معاون قالیباف درباره بدهی‌های شهرداری محمود …جزئیات میدان گازی جدید ۴۰ میلیارد دلاری ایران مدیر اکتشافات شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی ارم در جنوب استان …۱۰ میلیارد دلار رانت پتروشیمی و فولاد در شرایطی که دولت به دنبال منابع تازه برای تامین اعتبارات مورد نیاز برای …خصوصی‌سازی، تامین سرمایه برای آقازاده‌ها حسین راغفر اقتصاددان با اشاره به اینکه خصوصی سازی با شیوه کنونی در موارد …خودروسازی ملی ایران با قطعات چینی! گروه عظام، گروهی است که قرار بود، تولیدکننده قطعات خودرو باشد اما حالا …تاثیر مخرب استعلام‌های کاغذی بر اقتصاد حجم بالای استعلام‌ها برای هر درخواست اداری و مالی در نظام «دیوان‌سالاری …تبدیل معادن زغال‌سنگ به معادن فرهنگ شهر و نیروگاه کاتوویتس، در قرن هجدهم میلادی و برای ایجاد تحول صنعتی، در …دو نشست کلیدی برای دورنمای روابط بانکی ایران در آستانه دو نشست مهم هستیم؛ نخست جلسه کارشناسی رم که گزارش عملکرد چهار …شرکت نفتی جدید به روایت داماد روحانی کامبیز مهدی زاده رییس کارگروه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و داماد …
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
خبرگزاری میزان- نائب رئیس جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب تاکید کرد: جلسات مفصل و متنوعی با موضوع انتخابات در تهران و سایر استان‌ها در حال برگزاری است تا با آمادگی بیشتری در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی شرکت کنیم. وی گفت: جمنا (جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب) نیز مانند همه احزاب اصولگرا فعالیت‌های انتخاباتی خود را زیر پرچم ائتلاف نیرو‌های انقلاب در دست انجام دارد. نائب رئیس جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب تاکید کرد: جلسات مفصل و متنوعی با موضوع انتخابات در تهران و سایر استان‌ها در حال برگزاری است تا با آمادگی بیشتری در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی شرکت کنیم. چمران درباره اعلام آمادگی و حضور آقایان حدادعادل، جلیلی و قالیباف برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز گفت: آقای حدادعادل اصلا کاندید نیست و در انتخابات حضور نخواهد داشت، آقایان جلیلی و قالیباف هم هنوز صحبت و یا اعلام حضور نکرده‌اند. انتهای پیام/
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 روز قبل
اعتمادآنلاین| «فرج علیپور» آهنگساز، نوازنده و سرپرست گروه موسیقی «تال» پنجشنبه ۲۸ آذر ماه جدیدترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌کند. در این کنسرت که به همت موسسه فرهنگی «فروغ فلق» و مدیریت برنامه مسعود میرضیایی میزبان علاقه مندان موسیقی است، فرج علیپور خواننده، مسلم علیپور نوازنده کمانچه، میلاد علیپور نوازنده تار، ماهور زمانه پور نوازنده تمبک، داود رحمانپور نوازنده سنتور، مهرزاد خردمند نوازنده کمانچه، محسن کیهان نژاد نوازنده سرنا، محمدصادق فرزانه نوازنده گیتار باس، رامین ملکلی نوازنده دف گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند. فرج علیپور که طی ماه‌های اخیر به دلیل استقبال مخاطبان عمده برنامه‌های خود را از تالار وحدت تهران به سالن‌های پرظرفیت‌تر انتقال داده است، مانند سنوات گذشته تصمیم دارد قطعات منتخب خود طی سال‌های گذشته را برای علاقه‌مندان ارائه کند. این قطعات عمدتا مبتنی بر اجرای شادیانه‌هایی است که طی کنسرت‌های گذشته با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده است. علیپور، از جمله هنرمندان شاخص موسیقی کشورمان است که طی سال‌های اخیر برنامه‌های متنوعی را در حوزه موسیقی اقوام ایران به ویژه منطقه لرستان اجرا کرده است.
مهرمهر5 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، فرج علیپور آهنگساز، نوازنده و سرپرست گروه موسیقی «تال» ساعت ۲۱ روز پنجشنبه ۲۸ آذر ماه تازه‌ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌کند. در این کنسرت که به همت موسسه فرهنگی «فروغ فلق» و مدیریت برنامه مسعود میرضیایی میزبان علاقه مندان موسیقی است، فرج علیپور خواننده، مسلم علیپور نوازنده کمانچه، میلاد علیپور نوازنده تار، ماهور زمانه پور نوازنده تمبک، داود رحمانپور نوازنده سنتور، مهرزاد خردمند نوازنده کمانچه، محسن کیهان نژاد نوازنده سرنا، محمدصادق فرزانه نوازنده گیتار باس، رامین ملکلی نوازنده دف گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند. فرج علیپور که طی ماه‌های اخیر به دلیل استقبال مخاطبان عمده برنامه‌های خود را از تالار وحدت تهران به سالن‌های پرظرفیت‌تر انتقال داده است، مانند سنوات گذشته تصمیم دارد قطعات منتخب خود طی سال‌های گذشته را برای علاقه‌مندان ارائه کند. این قطعات عمدتا مبتنی بر اجرای شادیانه‌هایی است که طی کنسرت‌های گذشته با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده است. علیپور از جمله هنرمندان شاخص موسیقی کشورمان است که طی سال‌های اخیر برنامه‌های متنوعی را در حوزه موسیقی اقوام ایران به ویژه منطقه لرستان اجرا کرده است.
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
خبرگزاری مهر: فرج علیپور آهنگساز، نوازنده و سرپرست گروه موسیقی «تال» ساعت ۲۱ روز پنجشنبه ۲۸ آذر ماه تازه‌ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌کند. در این کنسرت که به همت موسسه فرهنگی «فروغ فلق» و مدیریت برنامه مسعود میرضیایی میزبان علاقه مندان موسیقی است، فرج علیپور خواننده، مسلم علیپور نوازنده کمانچه، میلاد علیپور نوازنده تار، ماهور زمانه پور نوازنده تمبک، داود رحمانپور نوازنده سنتور، مهرزاد خردمند نوازنده کمانچه، محسن کیهان نژاد نوازنده سرنا، محمدصادق فرزانه نوازنده گیتار باس، رامین ملکلی نوازنده دف گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند. فرج علیپور که طی ماه‌های اخیر به دلیل استقبال مخاطبان عمده برنامه‌های خود را از تالار وحدت تهران به سالن‌های پرظرفیت‌تر انتقال داده است، مانند سنوات گذشته تصمیم دارد قطعات منتخب خود طی سال‌های گذشته را برای علاقه‌مندان ارائه کند. این قطعات عمدتا مبتنی بر اجرای شادیانه‌هایی است که طی کنسرت‌های گذشته با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده است. علیپور از جمله هنرمندان شاخص موسیقی کشورمان است که طی سال‌های اخیر برنامه‌های متنوعی را در حوزه موسیقی اقوام ایران به ویژه منطقه لرستان اجرا کرده است.

چگونه رمز یک بار مصرف بگیریم؟

تابناکتابناک5 روز قبل
نخستین جامعه بدون پول نقد کجا خواهد بود؟ استفاده از پول نقد یا همان اسکناس‌ و سکه، کم کم جای خود را به روش‌های …درد دل تاکسیرانان پس از اصلاح قیمت بنزین پس از اصلاح قیمت بنزین و دو نرخی شدن آن، سراغ تاکسیرانان رفته شد و پای …از فرار مالیاتی بزرگ پزشکان تا مالیات ۳۵ درصدی پزشکان با جابجایی یک کلمه در قانون برای دوره‌ای از مالیات گسترده معاف …مدیران دولتی هم از خودروسازان ناامید شدند رییس کل بانک مرکزی در جمع اعضای اتاق بازرگانی ایران، از صنعت خودروسازی …زباله‌های ۲۶۰۰ میلیارد تومانی تهران! نام دیگر زباله را طلای کثیف گذاشته‌اند؛ کالایی که پولش برای دلالان …مناظره شدید بر سر بدهی‌های شهرداری تهران مناظره عضو شورای شهر با معاون قالیباف درباره بدهی‌های شهرداری محمود …جزئیات میدان گازی جدید ۴۰ میلیارد دلاری ایران مدیر اکتشافات شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی ارم در جنوب استان …۱۰ میلیارد دلار رانت پتروشیمی و فولاد در شرایطی که دولت به دنبال منابع تازه برای تامین اعتبارات مورد نیاز برای …خصوصی‌سازی، تامین سرمایه برای آقازاده‌ها حسین راغفر اقتصاددان با اشاره به اینکه خصوصی سازی با شیوه کنونی در موارد …خودروسازی ملی ایران با قطعات چینی! گروه عظام، گروهی است که قرار بود، تولیدکننده قطعات خودرو باشد اما حالا …تاثیر مخرب استعلام‌های کاغذی بر اقتصاد حجم بالای استعلام‌ها برای هر درخواست اداری و مالی در نظام «دیوان‌سالاری …تبدیل معادن زغال‌سنگ به معادن فرهنگ شهر و نیروگاه کاتوویتس، در قرن هجدهم میلادی و برای ایجاد تحول صنعتی، در …دو نشست کلیدی برای دورنمای روابط بانکی ایران در آستانه دو نشست مهم هستیم؛ نخست جلسه کارشناسی رم که گزارش عملکرد چهار …شرکت نفتی جدید به روایت داماد روحانی کامبیز مهدی زاده رییس کارگروه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و داماد …پشت صحنه مافیای قطعه‌سازی در ایران عباس ایروانی مدیر مجموعه عظیم قطعه سازی عظام اکنون با پرونده ۷۰۰ میلیون …تحصیل در مدارس دولتی چقدر هزینه دارد؟ طبق اصل ۳۰ قانون اساسی، «دولت موظف است وسایل آموزش و پروش رایگان را برای …کاهش ۳۵۰۰ برابری ارزش پول ملی از ۱۳۵۰ رئیس بانک مرکزی ضمن اشاره به اینکه ارزش پول ملی ایران از سال ۱۳۵۰ تاکنون …

نخستین جامعه بدون پول نقد کجا خواهد بود؟

تابناکتابناک5 روز قبل
نخستین جامعه بدون پول نقد کدام کشور خواهد بود؟ استفاده از پول نقد یا همان اسکناس‌ و سکه، کم کم جای خود را به روش‌های …درد دل تاکسیرانان پس از اصلاح قیمت بنزین پس از اصلاح قیمت بنزین و دو نرخی شدن آن، سراغ تاکسیرانان رفته شد و پای …از فرار مالیاتی بزرگ پزشکان تا مالیات ۳۵ درصدی پزشکان با جابجایی یک کلمه در قانون برای دوره‌ای از مالیات گسترده معاف …مدیران دولتی هم از خودروسازان ناامید شدند رییس کل بانک مرکزی در جمع اعضای اتاق بازرگانی ایران، از صنعت خودروسازی …زباله‌های ۲۶۰۰ میلیارد تومانی تهران! نام دیگر زباله را طلای کثیف گذاشته‌اند؛ کالایی که پولش برای دلالان …مناظره شدید بر سر بدهی‌های شهرداری تهران مناظره عضو شورای شهر با معاون قالیباف درباره بدهی‌های شهرداری محمود …جزئیات میدان گازی جدید ۴۰ میلیارد دلاری ایران مدیر اکتشافات شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی ارم در جنوب استان …۱۰ میلیارد دلار رانت پتروشیمی و فولاد در شرایطی که دولت به دنبال منابع تازه برای تامین اعتبارات مورد نیاز برای …خصوصی‌سازی، تامین سرمایه برای آقازاده‌ها حسین راغفر اقتصاددان با اشاره به اینکه خصوصی سازی با شیوه کنونی در موارد …خودروسازی ملی ایران با قطعات چینی! گروه عظام، گروهی است که قرار بود، تولیدکننده قطعات خودرو باشد اما حالا …تاثیر مخرب استعلام‌های کاغذی بر اقتصاد حجم بالای استعلام‌ها برای هر درخواست اداری و مالی در نظام «دیوان‌سالاری …تبدیل معادن زغال‌سنگ به معادن فرهنگ شهر و نیروگاه کاتوویتس، در قرن هجدهم میلادی و برای ایجاد تحول صنعتی، در …دو نشست کلیدی برای دورنمای روابط بانکی ایران در آستانه دو نشست مهم هستیم؛ نخست جلسه کارشناسی رم که گزارش عملکرد چهار …شرکت نفتی جدید به روایت داماد روحانی کامبیز مهدی زاده رییس کارگروه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و داماد …پشت صحنه مافیای قطعه‌سازی در ایران عباس ایروانی مدیر مجموعه عظیم قطعه سازی عظام اکنون با پرونده ۷۰۰ میلیون …تحصیل در مدارس دولتی چقدر هزینه دارد؟ طبق اصل ۳۰ قانون اساسی، «دولت موظف است وسایل آموزش و پروش رایگان را برای …کاهش ۳۵۰۰ برابری ارزش پول ملی از ۱۳۵۰ رئیس بانک مرکزی ضمن اشاره به اینکه ارزش پول ملی ایران از سال ۱۳۵۰ تاکنون …

به انتهای لیست رسیدید

محمدباقر قالیباف

محمدباقر قالیباف (زادهٔ ۱ شهریور ۱۳۴۰ در طرقبه) فرمانده نظامی، سیاستمدار اصولگرای ایرانی، از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و شهردار پیشین تهران است. وی پیش از این در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا، نیروی هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی سمت فرماندهی داشته‌است. وی همچنین در دوران فرماندهی نیروی انتظامی، رئیس و نماینده محمد خاتمی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز بوده‌است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار محمدباقر قالیباف را می‌خوانید. ویکی‌پدیا