آخرین و مهم‌ترین اخبار محمدباقر قالیباف
محمدباقر قالیباف

اخبار « محمدباقر قالیباف »

خبرآنلاینخبرآنلاین3 ماه قبل
دکتر محمدباقر قالیباف در سفر خود به رشت پس از حضور در گلزار شهدای این شهر، در محله لب آب رشت جهت بازدید میدانی و مطلع شدن از وضع مردم و کسبه این منطقه حضور بعمل آورد و درد - دل‌های جمع حاضر را شنید.
فارسفارس3 ماه قبل
رئیس شورای شهر به اظهارات محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران در برنامه بدون توقف واکنش نشان داد. رئیس شورای شهر تهران با تأکید بر این موضوع که مطالبات مردم جدی است، گفت: سال ۹۷، سال قضاوت مردم از عملکرد مدیریت شهری است. حکمی که برای آنها صادر شده به نظر می‌رسد از اشد مجازات استفاده شده است. رئیس شورای شهر تهران به صحبت‌های محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران در برنامه بدون توقف اشاره کرد و گفت: به نظر می‌رسد ظلمی به شورا و شهرداری جدید است امیدوارم فرصت پاسخگویی به شورا و شهرداری داده شود. هاشمی در ادامه گفت: امیدوارم با واقع‌گرایی و عمل‌گرایی از این مجموعه سخت عبور کرده و انتظارات مردم را برآورده کنیم.
فارسفارس3 ماه قبل
برنامه تلویزیونی «بدون توقف» از امشب مهمان برنامه تلویزیونی «بدون توقف» خواهد شد. به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، «محمدباقر قالیباف» امشب -شنبه ۲۰ بهمن ماه- مهمان برنامه تلویزیونی «بدون توقف» خواهد بود. بنا بر این گزارش، در این برنامه که اجرای آن برعهده علی مرادخانی است، قرار است قالیباف گفت وگویی صریح و شفاف با جوانان داشته باشد. «بدون توقف» با حضور قالیباف از امشب تا چهارشنبه هر شب حدود ساعت ۱۹:۲۰ به روی آنتن رفت. برنامه ترکیبی_چالشی «بدون توقف» با تهیه کنندگی رضا غلامحسین نژاد، کارگردانی رحیم صادق‌پور وسردبیری ابراهیم جلالیان از شنبه تا چهارشنبه بعد از خبر ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
این رفتار عجیب دولتمردان کم خرد آمریکا، نشان استیصال هیئت حاکمه این کشور در مواجهه با استراتژی منطقه‌ای جمهوری اسلامی است. این رفتار عجیب دولتمردان کم خرد آمریکا، نشان استیصال هیئت حاکمه این کشور در مواجهه با استراتژی منطقه‌ای جمهوری اسلامی است. این اقدام، نه معنای درگیری نظامی می‌دهد و نه از توان منطقه‌ای سپاه خواهد کاست؛ فقط سپاه را در پیگیری راهبردهایش مصمم‌تر و خواب را از چشم سربازان آمریکایی در منطقه دور خواهد کرد. روشن‌ترین پیام این تصمیم کاخ سفید آن است که سپاه، راه را درست رفته و تیرش دقیقا به هدف نشسته است. خدمات و دستاوردهای سپاه و سپاهیان امروز بیش از هر زمانی بر همگان روشن است و پاسداران انقلاب، در قلب ملت هستند و خواهند بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
***قنبری: مقصر دانستن روحانی در مشکلات کشور «بی‌انصافی» است! و آن خاطره پرونده‌سازی برای محمدباقر قالیباف، شهردار سابق تهران و نمایش ملودرام ارسال این پرونده برای قوه قضائیه بود. حضرتی در آن یادداشت همچنین قالیباف را تهدید به سکوت کرده و از این گفته بود که اسناد تخلفات قالیباف -در دست نجفی- بسیار است! [۴] اما نه تنها یک خط از پرونده‌سازی‌های نجفی علیه محمدباقر قالیباف اثبات نشد بلکه از نمد آن «موارد بسیار»! قبل از تندگویان، یک مقام دولت دیگری نیز از شیوع ازدواج موقت در جامعه ابراز تأسف کرده بود!
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
روزنامه شرق نوشت: «محمدباقر قالیباف، شهردار سابق تهران، در این ماه‌های اخیر آتش توپخانه‌اش را به سمت دولتی که در رأسش رقیب انتخاباتی‌اش نشسته، نشانه رفته است. روزنامه شرق نوشت: «محمدباقر قالیباف، شهردار سابق تهران، در این ماه‌های اخیر آتش توپخانه‌اش را به سمت دولتی که در رأسش رقیب انتخاباتی‌اش نشسته، نشانه رفته است. بگذارید دولت کار خود را انجام دهد. بعد از اعتراض دولت و برخی فعالان مدنی به این تصمیم، قالیباف بلافاصله به نماز جمعه آمد و از این تصمیم خود دفاع کرد. می‌دانید تقریبا شدت نئولیبرال‌سازی در ایران بیشتر در دوره آقای احمدی‌نژاد بود.» بسیاری از جامعه‌شناسان معتقدند سیاست‌های «مال‌سازی» دوران قالیباف یکی از نمودهای بارز نئولیبرالیسم بوده است اما شاید در حال حاضر جنجالی‌ترین میراث قالیباف از دوران مدیریتش بر شهرداری تهران، پرونده دست راست یا قائم‌مقامش در شهرداری، یعنی عیسی شریفی است.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
محمدباقر قالیباف، از مدعوین جلسه معارفه فرمانده جدید سپاه پاسداران بود. تصویر اول مربوط به مراسم صبح است و تصویر دوم مربوط به مناظرات انتخاباتی سال ۹۶. قالیباف؛ بهار ۹۶ و بهار ۹۸/ عکس
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
و اما در مورد قرارگیری نام سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی آمریکا؛ اول. این رفتار عجیب دولتمردان کم خرد آمریکا، نشان استیصال هیئت حاکمه این کشور در مواجهه با استراتژی منطقه‌ای جمهوری اسلامی است. تروریست خواندن نیروی رسمی نظامی یک کشور، غیر از آنکه تنش‌ها را افزایش می‌دهد، اثر دیگری نخواهد گذاشت. این اقدام، نه معنای درگیری نظامی می‌دهد و نه از توان منطقه‌ای سپاه خواهد کاست؛ فقط سپاه را در پیگیری راهبردهایش مصمم‌تر و خواب را از چشم سربازان آمریکایی در منطقه دور خواهد کرد. خدمات و دستاوردهای سپاه و سپاهیان امروز بیش از هر زمانی بر همگان روشن است و پاسداران انقلاب، در قلب ملت هستند و خواهند بود.
ایلناایلنا3 ماه قبل
عضو شورای شهر تهران در صفحه توییتر خود نوشت: پیمانکاران که هر یکشنبه و سه شنبه برای دریافت مطالباتشان روبه روی شورا تجمع می‌کنند، تنها یکی از صدها موردی است که سخنان آقای قالیباف در مورد عدم بدهی را آشکار نقض می‌کند. به گزارش ایلنا، شهربانو امانی، عضو شورای شهر تهران در واکنش به سخنان اخیر محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران در توییتر خود نوشت: اخیرا آقای قالیباف مدعی شده‌اند در زمان تحویل شهرداری تهران، بدهی نداشته‌اند. این پیمانکاران که هر یکشنبه و سه شنبه برای دریافت مطالباتشان روبه روی شورا تجمع می‌کنند، تنها یکی از صدها موردی است که سخنان آقای قالیباف در مورد عدم بدهی را آشکار نقض می‌کند.

سومین گردهمایی ملی فعالان حرکت‌های جهادی

15+
مهرمهر3 ماه قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین4 هفته قبل
مهرمهر3 ماه قبل
ایجاد مشکلات زیست محیطی گلایه کسبه حاشیه رودخانه زرجوبوی در ادامه این سفر با حضور در میان کسبه بازار رشت با آنها دیدار و گفتگو کرد و از مشکلات آنها اطلاع یافت. در این دیدار کسبه بازار رشت از وضعیت رودخانه زرجوب و ورود فاضلاب و بوی بد ناشی از آن گلایه کردند و از آلوده بودن آب و خاک این رودخانه و مشکلات زیست محیطی آن برای منطقه و کسبه خبر دادند. نقش مهم شهدا در تأمین امنیت و اقتدار مظام مقدس اسلامیحضور در منزلش شهید مدافع حرم «سید اسماعیل سیرت‌نیا» برنامه بعدی قالیباف بود. حضور مردم در صحنهدیدار با جمعی از جوانان گیلانی برنامه بعدی محمدباقر قالیباف در سفر به استان گیلان بود. دیدار با نخبگان گیلانی آخرین برنامه محمدباقر قالیباف در نخستین روز سفر وی به استان گیلان بود.
ایلناایلنا3 ماه قبل
جلسه رسیدگی به‌ اتهامات سیدمحمود میرلوحی مبنی بر شکایت قالیباف، شهردار سابق تهران فردا برگزار می‌‌شود. به گزارش ایلنا، جلسه رسیدگی به‌ اتهامات سید محمود میرلوحی مبنی بر شکایت محمدباقر قالیباف، شهردار سابق تهران فردا برگزار می‌‌‌شود. دلیل شکایت برخی مصاحبه‌های میرلوحی با خبرگزاری‌‌‌ها است که در آن درباره فساد گسترده و موضوع واگذاری املاک نجومی که در دوره شهرداری قالیباف خبری شد و حاشیه‌های بسیاری را در پی داشت، صحبت کرده و انتقادات و افشاگری‌های صریحی را متوجه دوران مدیریتی شهردار اسبق تهران کرد.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با شکایت محمدباقر قالیباف شهردار سابق تهران از یک عضو فعلی شورای شهر تهران، دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی کارکنان دولت، این عضو شورای شهر را به جرم توهین و نشر اکاذیب محکوم کرد. این عضو شورای شهر تهران پس از درج خبری خلاف واقع و توهین آمیز در مردادماه امسال در یکی از خبرگزاری‌ها علیه شهردار اسبق تهران، با شکایت محمدباقر قالیباف، مواجه و در نهایت محکوم شد. حکم صادره بدوی و در مدت قانونی، قابل تجدیدنظرخواهی است. انتهای پیام/
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران شانزدهم بهمن ماه جاری به دلیل شکایت محمدباقر قالیباف به اتهام نشر اکاذیب و توهین و تشویش اذهان عمومی به دادگاه می‌رود. یکی از موضوعاتی که در این پرونده به آن اشاره شده، موضوع املاک نجومی است. اعتمادآنلاین| فرشاد اعظمی: محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران شانزدهم بهمن ماه جاری به دلیل شکایت محمدباقر قالیباف به اتهام نشر اکاذیب و توهین و تشویش اذهان عمومی به دادگاه می‌رود. همان زمان اعلام کردند که محمدعلی نجفی در این خصوص شکایاتی از مدیران قبلی شهرداری به قوه قضاییه ارسال کرده است. از قوه قضاییه گرفته تا دادستانی و چهره‌های مختلف سیاسی و جناحی نسبت به این موضوع اعلام نظر کردند و در این میان محمود میرلوحی اولین نفری نبود که نسبت به این موضوع اعلام نظر کرد. محمود میرلوحی در توضیحاتی بیشتر نسبت به این پرونده به اعتمادآنلاین گفته که «مصاحبه‌های او با سایت ایلنا دلیل اصلی شکایت محمدباقر قالیباف از اوست».
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 ماه قبل
کانال مکتوبات موضع قبلی قالیباف در این باره را بازنشر کرده است که با مواضع جدید او بسیار متفاوت و متناقض است. محمدباقر قالیباف در برنامه بدون توقف شبکه سه سیما گفت: «افکار عمومی باورش شده بود که اگر امروز مذاکره کنیم مشکلات حل می‌شود؛ حضرت آقا از اول هم گفتند آمریکا قابل اطمینان نیست؛ در برجام رفتیم چه اتفاقی افتاد، نه مشکلات اقتصادی ما حل شد، نه مشکلات سیاسی ما حل شد، نه دشمنی‌شان رفع شد؛ ما نباید در روش مبارزه بدسلیقه‌گی کنیم و به اصطلاح گاف بدهیم؛ عقیده من این است که ما باید روحیه پیش‌دستانه و بازدارندگی داشته باشیم، ما این روحیه را در حوزه دفاعی داریم» [۲۰ بهمن ۹۷] ۱۱ اردیبهشت ۹۶ | قالیباف «در ایام انتخابات» در شبکه دو سیما: من هم از برجام پاسداری می‌کنم؛ هر دولتی غیر از این دولت، همین مسیر را می‌رفت [ایسنا] ۵ مهر ۹۵ | قالیباف: مذاکره با دشمن نیز به نوعی مبارزه است! بنده با برجام موافق هستم [تسنیم] ۱۸ آبان ۹۴ | قالیباف: برجام بطور کلی و بدون شک، موفقیت بزرگی است! بنده هم به سهم خودم هر جا که فرصتی شد و دستی بر قلم بردم سعی کردم تا از دستگاه دیپلماسی قدرشناسی کنم [فارس] ۲۴ تیر ۹۴ | قالیباف خطاب به ظریف: خداقوت دوست عزیز، وظیفه خود می‌دانم از تلاش‌های مجاهدانه تیم مذاکره‌کننده ایران و به‌خصوص دوست عزیزم جناب آقای دکتر ظریف تقدیر نمایم و به همه‌ آنها خسته نباشید بگویم. منبع: انصاف‌نیوز
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
محمدباقر قالیباف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پذیرش عجولانه و رد چشم‌بسته دو روی یک سکه‌اند. برای گرفتن یک تصمیم بهتر باید علاوه بر «چرایی»، به «چگونگی» موضوع هم بپردازیم. اعتمادآنلاین| محمدباقر قالیباف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به جلسه دیروز مجمع تشخیص مصلحت نظام که به بررسی پالرمو اختصاص داشت، نوشت: جمع‌بندی جلسه مجمع تشخیص این بود که درباره FATF نباید شتاب‌زده تصمیم‌گیری کرد. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه نوشت: پذیرش عجولانه و رد چشم‌بسته دو روی یک سکه‌اند. برای گرفتن یک تصمیم بهتر باید علاوه بر «چرایی»، به «چگونگی» موضوع هم بپردازیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
به گزارش مشرق، محمدباقر قالیباف در پیامی انتصاب سردار سلامی به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران را تبریک گفت. بیشتر بخوانید: تقدیر نمایندگان مجلس از انتصاب سردار سلامیمتن پیام که درکانال تلگرامی محمدباقر قالیباف منتشر شد به شرح زیر می‌باشد: بسم الله الرحمن الرحیمبرادر عزیزم؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامیسلام علیکمانتصاب جنابعالی به سمت فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حکم فرماندهی معظم کل قوا (مدظلهالعالی) نشان از شایستگی و صلاحیت شما است که متصف به صفات ولایتمداری، بصیرت و دانشمندی هستید. امیدوارم مسئولیت خطیر و عظیم پیش رو که با حسن اعتماد مقام معظم رهبری و معطوف به سابقه درخشان فرماندهی و مدیریتی جنابعالی است مایه خیرات و برکات و حسن عاقبت باشد. موفقیت روزافزون شما سردار بصیر در این سنگر مقدس را تحت عنایات حضرت بقیة الله الاعظم ارواحناه فداه از درگاه خداوند متعال خواستارم. محمدباقر قالیباف۹۸/۲/۳
انتخابانتخاب4 ماه قبل
مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت‌الله آملی لاریجانی تشکیل جلسه داد. تصویری از گفت‌وگو و خوش و بش محمود احمدی‌نژاد و محمدباقر قالیباف در در ادامه می‌بینید.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدباقر ‌قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی ضایعه درگذشت ‌آیت‌الله مؤمن عضو فقهای شورای نگهبان را تسلیت گفت. در متن پیام قالیباف آمده است‌: رحلت آیت‌الله مؤمن‌، فقیه شجاع و مورد اعتماد امام و رهبری، از شاگردان مبرز و مبارز نهضت امام خمینی (ره)، عضو هفت دوره شورای نگهبان قانون اساسی و منتخب مردم در پنج دوره مجلس خبرگان رهبری موجب تأثر و تألم فراوان شد. این فقدان دردناک را خدمت حضرت ولی‌عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب، بیت معزز، شاگردان ایشان و آحاد ملت شریف ایران تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات خواهانم. محمدباقر قالیبافانتهای پیام/
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
محمدباقر قالیباف، شهردار سابق تهران گفت: با اینکه بگوییم اکثر مدیران کشور این‌طور هستند موافق نیستم. اکثر مدیران این طور نیستند، معمولا برخی رسانه‌ها و افراد به دنبال فضاسازی و جوسازی هستند. اعتمادآنلاین|محمدباقر قالیباف با اشاره به انعکاس مراسم عروسی فرزندش در رسانه‌ها بیان کرد: من در مورد خودم می‌توانم بگویم، دختر من ازدواج کرد من آنجایی مراسم گرفتم که همه کارمندهای شهرداری مراسم می‌گیرند تعداد مهمان‌ها هم کمتر از ۴۰۰ نفر بود، دو نوع غذا هم بیشتر ندادیم روز بعد رسانه‌ها گفتند رفتند یک پارک جنگلی را قرق کردند. وقتی رفتم طرقبه پدرم می‌گفت: من می‌روم نماز و یا هر جایی مردم می‌گویند ما حاج باقر را می‌شناسیم این حرف‌ها درست است؟ من معتقدم مجموعه نظام آنجایی که تخلف می‌بیند، فساد می‌بیند، در چارچوب قانون نباید کوتاه بیاید خصوصا آنجا که کسی مسئول و مدیراست باید در اولویت به حساب او رسیدگی شود. تعداد مهمان‌ها کمتر از ۴۰۰ نفر بود، دو نوع غذا هم بیشتر ندادیممنبع: خبرآنلاین
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
به گزارش مشرق، «محمدباقر قالیباف» امشب -شنبه ۲۰ بهمن ماه- مهمان برنامه تلویزیونی «بدون توقف» خواهد بود. بنا بر این گزارش، در این برنامه که اجرای آن برعهده علی مرادخانی است، قرار است قالیباف گفت وگویی صریح و شفاف با جوانان داشته باشد. «بدون توقف» با حضور قالیباف از امشب تا چهارشنبه هر شب حدود ساعت ۱۹:۲۰ به روی آنتن رفت. برنامه ترکیبی_چالشی «بدون توقف» با تهیه کنندگی رضا غلامحسین نژاد، کارگردانی رحیم صادق‌پور وسردبیری ابراهیم جلالیان از شنبه تا چهارشنبه بعد از خبر ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. تا کنون بیش از ۶۰ قسمت از این برنامه روی آنتن رفته است.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
عضو شورای شهر تهران در واکنش به حکم ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق که به دنبال شکایت قالیباف برای او صادر شده است، گفت: امیدوارم مساله به شکل بهتری رفع شود، به وقتش بیشتر صحبت خواهم کرد. خبرگزاری ایلنا: عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار با تایید خبر صدور حکم دادگاه در پی شکایت محمدباقر قالیباف (شهردار اسبق تهران)، گفت: نتوانستم در جلسه اخیر دادگاه رسیدگی به شکایت محمدباقر قالیباف حاضر شوم اما امیدوارم مساله به شکل بهتری رفع شود. وی با اشاره به اینکه به وقتش بیشتر صحبت خواهم کرد، در پاسخ به این سوال که آیا برای اعتراض و تجدیدنظرخواهی اقدام خواهید کرد، گفت: اکنون بنای اظهارنظر در این مورد را ندارم. اتهام میرلوحی توهین، افترا و نشر اکاذیب است و حکم ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق او تعزیری و به مدت ۲۰ روز قابل واخواهی است. حکم یادشده از سوی شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کیفری ۲ مجتمع قضایی کارکنان دولت صادر شده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ماه قبل
عضو شورای شهر تهران با تایید خبر صدور حکم دادگاه در پی شکایت محمدباقر قالیباف (شهردار اسبق تهران)، گفت: نتوانستم در جلسه اخیر دادگاه رسیدگی به شکایت محمدباقر قالیباف حاضر شوم اما امیدوارم مساله به شکل بهتری رفع شود. وی با اشاره به اینکه به وقتش بیشتر صحبت خواهم کرد، در پاسخ به این سوال که آیا برای اعتراض و تجدیدنظرخواهی اقدام خواهید کرد، گفت: اکنون بنای اظهارنظر در این مورد را ندارم. به گزارش ایلنا، اتهام میرلوحی توهین، افترا و نشر اکاذیب است و حکم ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق او تعزیری و به مدت ۲۰ روز قابل واخواهی است. حکم یادشده از سوی شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کیفری ۲ مجتمع قضایی کارکنان دولت صادر شده است.
ایلناایلنا3 ماه قبل
عضو شورای شهر تهران در واکنش به حکم ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق که به دنبال شکایت قالیباف برای او صادر شده است، گفت: امیدوارم مساله به شکل بهتری رفع شود، به وقتش بیشتر صحبت خواهم کرد. عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با تایید خبر صدور حکم دادگاه در پی شکایت محمدباقر قالیباف (شهردار اسبق تهران)، گفت: نتوانستم در جلسه اخیر دادگاه رسیدگی به شکایت محمدباقر قالیباف حاضر شوم اما امیدوارم مساله به شکل بهتری رفع شود. وی با اشاره به اینکه به وقتش بیشتر صحبت خواهم کرد، در پاسخ به این سوال که آیا برای اعتراض و تجدیدنظرخواهی اقدام خواهید کرد، گفت: اکنون بنای اظهارنظر در این مورد را ندارم. به گزارش ایلنا، اتهام میرلوحی توهین، افترا و نشر اکاذیب است و حکم ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق او تعزیری و به مدت ۲۰ روز قابل واخواهی است. حکم یادشده از سوی شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کیفری ۲ مجتمع قضایی کارکنان دولت صادر شده است.
ایلناایلنا3 ماه قبل
زهرا نژادبهرام، عضو شورای شهر تهران نوشت: آقای قالیباف! فقط یک قلم از بدهی‌های دوران شما ۳۰ هزارمیلیاردتومان وام بانکی است. به گزارش ایلنا، زهرا نژادبهرام عضو شورای شهر تهران در روزنامه اعتماد نوشت: ادعاهای آقای محمدباقر قالیباف که در برنامه تلویزیونی «بدون توقف» از شبکه سوم صدا و سیما پخش شده است نکته‌ها و فرض‌هایی را در ذهن متبادر می‌کند که شاید بتوان از بخش فرض‌ها گذشت اما در مورد ادعاهایی که درباره وضعیت مدیریت شهری مطرح شده نمی‌توان بی‌تفاوت بود …تنها در یک مورد شهرداری تهران ۳۰ هزار میلیارد تومان به بانک‌ها بدهی دارد که وقتی بدانیم شهرداری تهران در فاصله یکسال و نیم اخیر وامی دریافت نکرده است، پرواضح است که این بدهی متوجه مدیریت شهری در دوره آقای قالیباف است.

به انتهای لیست رسیدید

محمدباقر قالیباف

محمدباقر قالیباف (زادهٔ ۱ شهریور ۱۳۴۰ در طرقبه) فرمانده نظامی، سیاستمدار اصولگرای ایرانی، از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و شهردار پیشین تهران است. وی پیش از این در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا، نیروی هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی سمت فرماندهی داشته‌است. وی همچنین در دوران فرماندهی نیروی انتظامی، رئیس و نماینده محمد خاتمی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز بوده‌است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار محمدباقر قالیباف را می‌خوانید. ویکی‌پدیا