محمدباقر نوبخت

فراروفرارو3 ماه قبل
فرمانده قرارگاه پلیس راه جنوب استان کرمان گفت: بی‌احتیاطی راننده و ناتوانی وی در کنترل خودروی پراید سبب تصادف منجر به فوت محور جیرفت - رودبار جنوب شد. به گزارش ایسنا، سرهنگ دادمولا آبکار به انتشار شایعاتی درخصوص علت تصادف منجر به فوت مسیر رودبار جنوب اشاره کرد و افزود: در این شایعه ادعا شده است که کاروان خودروهای همراه محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهوری باعث بروز این تصادف شده‌اند که ما بر اساس شواهد موجود و نظر کارشناسان، این ادعا را رد می‌کنیم. او ادامه داد: کارشناسان قرارگاه پلیس راه جنوب کرمان ضمن بررسی دقیق صحنه حادثه، علت سانحه را ناتوانی راننده در کنترل خودرو گزارش کردند. بر اساس کروکی پلیس‌راه جنوب استان کرمان خودرو سانحه دیده در خط کندروی جاده درحال حرکت بوده و به نظر می‌رسد هنگام رسیدن به پیچ به‌دلیل عدم توجه کافی به جلو قادر به کنترل و تغییر مسیر به موقع خودرو نبوده، بنابراین ماشین دچار سانحه شده است. متاسفانه در این سانحه ۲نفر کشته و راننده خودرو نیز مجروح شده است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 ماه قبل
سرهنگ دادمولا آبکار به انتشار شایعاتی درخصوص علت تصادف منجر به فوت مسیر رودبار جنوب اشاره کرد و افزود: در این شایعه ادعا شده است که کاروان خودروهای همراه محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهوری باعث بروز این تصادف شده‌اند که ما بر اساس شواهد موجود و نظر کارشناسان، این ادعا را رد می‌کنیم. او ادامه داد: کارشناسان قرارگاه پلیس راه جنوب کرمان ضمن بررسی دقیق صحنه حادثه، علت سانحه را ناتوانی راننده در کنترل خودرو گزارش کردند. بر اساس کروکی پلیس‌راه جنوب استان کرمان خودرو سانحه دیده در خط کندروی جاده درحال حرکت بوده و به نظر می‌رسد هنگام رسیدن به پیچ به‌دلیل عدم توجه کافی به جلو قادر به کنترل و تغییر مسیر به موقع خودرو نبوده، بنابراین ماشین دچار سانحه شده است. روز پنج‌شنبه همزمان با سفر معاون رئیس‌جمهوری در جنوب کرمان یک خودروی پراید در منطقه بهادرآباد شهرستان رودبار، در ساعت ۱۱:۳۵ دقیقه دچار واژگونی شده که پلیس راه در ساعت ۱۱:۴۰ دقیقه در محل حاضر و کروکی حادثه و گزارش خود را ثبت کرده است. متاسفانه در این سانحه ۲نفر کشته و راننده خودرو نیز مجروح شده است.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر محمدباقر نوبخت شامگاه شنبه به همراه استاندار البرز و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از بخش‌های مختلف موسسه رازی بازدید کرد. نوبخت و هیئت همراه از نمایشگاه دائمی روابط عمومی، بخش جانوران سمی، ساختمان جدید تصفیه و فرمولاسیون سرمه‌ای درمانی موسوم به B۱ و ساختمان تولید تخم‌مرغ اس پی اف (SPF) دیدن کرد. گفتنی است؛ موسسه رازی از سال ۱۳۰۴ تاکنون با تحقیقات و تولید واکسن و فرآورده‌های بیولوژیک انسانی، دامی و طیور موجب ریشه‌کنی و کاهش چشمگیر بسیاری از بیماری‌های خطرناک در کشورمان شده است. فلج اطفال ازجمله بیماری‌هایی خطرناکی است که با واکسن تولیدشده در موسسه رازی طی ۱۷ سال اخیر ریشه‌کن شده است؛ به‌رغم اینکه کشورهای اطراف ایران از منابع اصلی این بیماری هستند. همچنین کشور ایران با تولیدات سرم‌های درمانی ضد مارگزیدگی و عقرب‌زدگی موسسه رازی، بزرگ‌ترین تولیدکننده این محصولات در خاورمیانه است.
ایلناایلنا3 هفته قبل
رئیس دفتر رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پیامهای جداگانه‌ای درگذشت جمشید مشایخی را تسلیت گفتند. به گزارش ایلنا، رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم جمشید مشایخی، وی را هنرمندی توانمند و تکرار نشدنی دانست که فقدانش ضایعه‌ای برای هنر کشور محسوب می‌شود. متن پیام محمود واعظی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیمانالله و اناالیه راجعوندرگذشت هنرمند نام آور عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون، مرحوم جمشید مشایخی باعث تأثر و تألم خاطر شد. همچنین محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پیامی درگذشت مرحوم جمشید مشایخی را تسلیت گفت. در این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیمانا لله و انا الیه راجعوندر نهایت اندوه و تأسف، خبر درگذشت هنرمند گرانقدر و محبوب، استاد جمشید مشایخی، دل تمامی هنردوستان ایرانی را به درد آورد.

فیلم | گزارشی از اقدامات ویژه نوبخت در سفر به شیراز

خبرآنلاینخبرآنلاین4 هفته قبل
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان برنامه و بودجه، با ابلاغ محمدباقر نوبخت، ۵۰ میلیارد ریال تنخواه بابت هزینه‌های ضروری ناشی از سیل تخصیص یافت.

رونمایی از برنامه تولید و اشتغال و اصلاح ساختار بودجه

13+
مهرمهر2 هفته قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: موضوع عادی‌شدن وضعیت ایران در FATF مربوط به نظام است و انشاء‌الله آرزو می‌کنیم همانند دو لایحه {اصلاح قانون مبارزه با پولشویی و اصلاح قانون مبارزه با تروریسم}، دو لایحه دیگر {یعنی پالرمو و CFT} نیز قانون شوند. محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور: اعتمادآنلاین| محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ به این سئوال که «آیا عادی شدن وضعیت ایران در FATF با قانون شدن لوایح چهارگانه فقط دغدغه دولت است یا سایر نهادهای حاکمیتی نیز چنین نظری دارند؟» بیان کرد: این موضوع مربوط به نظام است و انشاء‌الله آرزو می‌کنیم همانند دو لایحه {اصلاح قانون مبارزه با پولشویی و اصلاح قانون مبارزه با تروریسم}، دو لایحه دیگر {یعنی پالرمو و CFT} نیز قانون شوند. معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به این سئوال که «کدام ارکان حاکمیتی با دولت در موضوع قانون شدن لوایح چهارگانه موافق هستند؟» اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی که لوایح را تصویب کرد. رئیس قوه قضائیه نیز همکاری لازم را دارند و شورای عالی امنیت ملی نیز موافق این مسئله است. منبع: خبرآنلاین

مراسم رونمایی ازبرنامه تولید و اشتغال و اصلاح ساختار بودجه

4+
ایسناایسنا2 هفته قبل
همشهریهمشهری1 ماه قبل
محمدباقر نوبخت معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: بیستم اسفندماه هم یارانه نقدی و هم بیشتر حقوق‌ کارکنان دولت واریز شد و در حال حاضر هیچ دستگاهی نیست که حقوق دریافت نکرده باشد.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
رئیس سازمان برنامه و بودجه در پیامی درگذشت جمشید مشایخی را تسلیت گفت. متن پیام دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیمانا لله و انا الیه راجعوندر نهایت اندوه و تأسف، خبر درگذشت هنرمند گرانقدر و محبوب، استاد جمشید مشایخی، دل تمامی هنردوستان ایرانی را به درد آورد. به شهادت جامعه هنری کشور، استاد مشایخی رکنی مهم از تاریخ هنر تئاتر و سینمای ایران عزیز بوده و نقش‌های ماندگار وی همواره زینت بخش عرصه هنر این سرزمین باقی خواهد ماند. اینجانب درگذشت این هنرمند گرانقدر را به مردم ایران عزیز و به ویژه، جامعه هنرمندان کشور تسلیت می‌گویم و از حضرت حق تعالی برای ایشان، رحمت و غفران و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی مسالت دارم. محمدباقر نوبخت
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش ایرنا، نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در حاشیه ورود معاون رئیس جمهوری به جیرفت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: محمدباقر نوبخت در سفر به جنوب کرمان قرار است از بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی و پروژه تکمیل راهسازی و ابنیه محور گمرکان - امجز در شهرستان عنبرآباد، تالاب جازموریان، مجتمع دامداری بزمورسیا، کارخانه شیر لبنیات پاک شهرستان قلع‌ گنج، هتل خشت گلی و قلعه منوجان بازدید و پروژه آبرسانی به قلعه‌گنج را افتتاح کند. یحیی کمالی پور ادامه داد: همچنین شرکت در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ویژه جنوب استان کرمان از دیگر برنامه‌های نوبخت در جنوب کرمان است. محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با استقبال محمدجواد فدائی استاندار کرمان، نمایندگان شهرستان‌های جنوبی استان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی وارد جیرفت شد. ۳۰۲۹/۷۴۵۰/۷۴۲۹انتهای پیام /*
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ظهر امروز از طریق فرودگاه زاهدان وارد سیستان و بلوچستان شد و در بدو ورود مورد استقبال استاندار و مسئولان استان قرار گرفت. در حاشیه مراسم غبارروبی گلزار شهدا لوح یادبودی توسط یکی از شورایاران حاشیه شهر زاهدان به معاون رئیس جمهور اهدا شد. معاون رئیس جمهور نیز ابراز امیدواری کرد مشکلات حاشیه شهر زاهدان با تلاش و برنامه‌ریزی برطرف و بستر مناسب برای احقاق حقوق شهروندان حاشیه شهر فراهم شود. شرکت در شورای برنامه‌ریزی استان سیستان و بلوچستان و امضا تفاهم‌نامه ساخت مسکن تا بیش از ۱۰ هزار واحد با ریاست کمیته امداد کشور، دیدار با آیت‌الله سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان از دیگر برنامه‌های سفر دو روزه محمدباقر نوبخت به سیستان و بلوچستان است. انتهای پیام/ح
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، این مجمع امروز (هفتم اسفند) با حضور دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی، بیژن زنگنه، وزیر نفت و جمعی از مدیران بانکی در بانک مرکزی در حال برگزاری است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، محمدباقر نوبخت نوشت: این رقم صحیح است اما فقط مربوط به یارانه ۴۵,۵۰۰ تومانی که به ۷۸ میلیون نفر پرداخت می‌شود، نیست. حدود ۷۰۰ میلیاردتومان نیز برای افزایش یارانه خانوارهای تحت پوشش براساس جدول مصارف تبصره ۱۴ بودجه۹۷ پرداخت می‌شود.
تابناکتابناک1 هفته قبل
چند روز پیش، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص افزایش حقوق کارکنان دولت، توضیحاتی به خبرنگاران داد. وی در مصاحبه خود گفته بود: به علت اختلاف نظر مجلس و دولت در افزایش حقوق ۲۰ درصدی و یا ۴۰۰ هزار تومانی کارکنان، این مصوبه با کندی در حال انجام است. چند روز پیش، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص افزایش حقوق کارکنان دولت، توضیحاتی به خبرنگاران داد. این در حالی است که بنا بر قانون بودجه سال ۹۸ دولت اجازه افزایش حقوق برابر به میزان ۲۰ درصد را ندارد و چنانچه قرار است افزایشی رخ دهد، باید بر پایه مصوبه مجلس باشد. بنا بر قانون بودجه، افزایش حقوق‌ها در سال ۹۸ حداقل به میزان ۴۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده و دولت نیز اجازه دارد تا ۱۰ درصد براساس حقوق دریافتی افزایش حقوق را اعمال کند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، محمدباقر نوبخت در توییتی از پرداخت ٢۱۵۰ میلیارد تومان دیگر از تخصیص‌های بازگشت داده شده بودجه ۹۷ در روز گذشته (پنج‌شنبه ۲۹ فروردین) خبر داد. این مبلغ برای ردیف‌های آموزش و پرورش (‎مطالبات فرهنگیان)، دانشگاه‌ها، ورزش و جوانان، بهداشت و درمان و سایر دستگاه‌ها واریز شده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش مشرق، محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه در خصوص راه اندازی کانال مالی اینستکس توسط ۳ کشور اروپایی، گفت: اینستکس مبادله نفت با کالا نیست، البته این کانال یک سیستم کامل نبوده و گشایش موقتی است، اما مقدمه‌ای برای اقدامات بعدی توسط اروپایی هاست.
ایرناایرنا3 ماه قبل
وی اظهار داشت: همچنین در این سفر توجه به زیرساخت‌ها به عنوان وظیفه اولیه دولت در مناطق محروم مورد تاکید است و زمینه سرمایه گذاری توسط بخش غیر دولتی در این منطقه فراهم خواهد شد. رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در سفر قبل به استان کرمان نیز در صدد بازدید از منطقه جنوب استان بود. وی عنوان کرد: محور بازدید محمدباقر نوبخت توجه به زیرساخت‌های منطقه جنوب استان کرمان و تصمیم گیری در راستای تقویت این مناطق است. رودری افزود: بازدید معاون رئیس جمهوری در محورهایی از جمله تامین آب شهرها، آب روستایی، بخش کشاورزی و ریزگردها، حوزه برق، راه‌های اصلی، گاز، بهداشت و درمان، آموزشی و فرهنگی و ورزشی دنبال می‌شود. محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور روز پنجشنبه به استان کرمان سفر خواهد کرد.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
در حالیکه محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه در حال دفاع از بودجه سال ۹۸ است، علی مطهری که ریاست جلسه را بر عهده دارد به نمایندگان تاکید می‌کند که از جلسه خارج نشوند. اعتماد آنلاین: در حالیکه محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه در حال دفاع از بودجه سال ۹۸ است، علی مطهری که ریاست جلسه را بر عهده دارد به نمایندگان تاکید می‌کند که از جلسه خارج نشوند. مطهری خطاب به امیرآبادی گفت چه کسی اجازه خروج را به نمایندگان داده است ما تاکید کرده بودیم که کسی از جلسه خارج نشود. مطهری گفت: ‌ عده‌ای از نمایندگان نمی‌خواهند برای کلیات بودجه سال ۹۸ رای‌گیری شود و به همین خاطر قصد خروج از مجلس را دارند. او ادامه داد: اتاق فرمان اسامی کسانی را که در این ۱۰ دقیقه قصد خروج از جلسه را داشتند، به ما بدهند تا اعلام کنید.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدباقر نوبخت در توئیتی اعلام کرد: ان‌شاءالله در نخستین روزهای پس از تعطیلات نوروزی از دو برنامه توسعه تولید و اشتغال و همچنین اصلاح ساختار بودجه که با تلاش علمی همکارانم در سازمان برنامه و بودجه تهیه شده است، در جمع اصحاب رسانه رونمایی می‌شود. انتهای پیام/
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
رییس فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی از آمادگی خود برای مناظره با محمدباقر نوبخت درباره حقوق‌ها خبر داد و گفت: ما در مصوبه خود به دنبال یکسان‌سازی میزان افزایش حقوق کارمندان و مدیران بودیم که حاضریم از این اقدام مجلس دفاع کنیم. اعتمادآنلاین| حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان و رییس فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور محمدباقر نوبخت در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری درباره توضیحات وی پیرامون حقوق و دستمزد سال ۹۸ گفت: آقای نوبخت در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری درباره حقوق و دستمزد سال آینده و مصوبه مجلس پیرامون پرداخت حقوق‌ها، این اقدام نمایندگان ملت را غیرواقعی خواند و تأکید کرد که مصوبه مخدوش است. وی ضمن ابراز تعجب از اظهارات رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: از سازمان صداوسیما گلایه داریم که اخبار را یکطرفه به اطلاع مردم می‌رساند، بهتر بود یک نفر نیز به نمایندگی از مجلس شورای اسلامی و در دفاع از این مصوبه نمایندگان مردم به صداوسیما دعوت می‌شد. حاجی‌بابایی از آمادگی خود برای مناظره با محمدباقر نوبخت درباره حقوق و دستمزدها خبر داد و تأکید کرد که ما در مصوبه خود به دنبال یکسان‌سازی میزان افزایش حقوق کارمندان و مدیران بودیم که حاضریم از این اقدام مجلس دفاع کنیم. نماینده مردم همدان به تماس خود با عوامل برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری اشاره کرد و گفت: بنده طی تماسی خواستار این شدم که به صورت تلفنی به اظهارات آقای نوبخت پاسخ دهم که تا این لحظه صداوسیما برای انعکاس اخبار نماینده‌ای از مجلس و دفاع از مصوبه خانه ملت اعلام آمادگی نکرده است.
افتصادنیوزافتصادنیوز4 روز قبل
اقتصادنیوز؛ محمدباقر نوبخت، رییس ‏سازمان برنامه و بودجه با انتشار مطلبی در حساب توییتر خود اعلام کرد که روز گذشته ۲ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان از ظرفیت بودجه ۹۷ به چند دستگاه پرداخت شد. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ «محمدباقر نوبخت» امروز جمعه در حساب توییتری خود نوشت: «همانگونه که هفته پیش گفته بودم، دیروز نیز ۲ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان با استفاده از ظرفیت قانون بودجه ۹۷ برای ردیف‌های آموزش و پرورش (مطالبات فرهنگیان)، دانشگاه‌ها، ورزش و جوانان، بهداشت و درمان و سایر دستگاه‌ها پرداخت شد.» گفتنی است نوبخت هفته گذشته و در تاریخ ۲۳ فروردین ماه هم در مورد پرداخت مطالبات دستگاه‌ها در توییتی نوشت: خوشبختانه توانستیم از موارد لغو شده تخصیص‌های لازم برای پرداخت سه هزار و ۷۳۷ میلیارد تومان به آموزش و پرورش، بخش بهداشت، دانشگاه‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی را صادر و ابلاغ کنیم. هماهنگی‌های لازم هم برای پرداخت ۲۱۰۰ میلیارد تومان دیگر به دستگاه‌های ذیربط انجام شده است.
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
ساسان تاجگردون در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، اظهار داشت: با ابلاغ محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ۵ میلیارد تومان تنخواه گردان از محل منابع ماده ۱۲ قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور برای هزینه‌های ضروری ناشی از سیل به استان فارس اختصاص یافت. انتهای پیام/
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ماه قبل
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه در رأس هیئتی از طریق فرودگاه بین‌المللی زاهدان وارد سیستان و بلوچستان شد. محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ظهر امروز در راس هیاتی از این وزارتخانه از طریق فرودگاه بین المللی زاهدان وارد سیستان و بلوچستان شد و در بدو ورود مورد استقبال رسمی احمد علی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان و تعدادی دیگر از مسئولان محلی قرار گرفت. بنابر این گزارش، محمد باقرنوبخت در بدو ورود به زاهدان با حضور در گلزار شهدای این شهر با آرمان‌های امام و شهدا تجدید بیعت کرد و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد. گفتنی است، شرکت در شورای برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان، امضا تفاهم نامه ساخت مسکن بیش از ۱۰ هزار واحد با ریاست کمیته امداد کشور و دیدار با نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان بخشی از برنامه‌های سفر دو روزه محمدباقر نوبخت به سیستان وبلوچستان است. منبع: خبرگزاری مهر
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگاری تسنیم از قلعه‌گنج، محمدباقر نوبخت در بازدید از خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد در شهرستان کهنوج اظهار داشت: با توجه به مشکلات خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد در این منطقه، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان مامور رسیدگی به آنهاست. رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور افزود: مشکلات مربوط به این قشر باید روز شنبه توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان بررسی شود. وی عنوان کرد: مشکلات زمین‌های روستایی قلعه‌گنج، در تهران مورد بررسی قرار می‌گیرد و نتایج آن به اطلاع مردم می‌رسد. محمدباقر نوبخت در ادامه سفر به جنوب استان کرمان از طرح پرورش بزمورسیا در شهرستان قلعه گنج بازدید کرد و این طرح‌ها را در جهت حمایت از اقتصاد مقاومتی در مناطق محروم دانست. حیدروند با بیان اینکه محصولات این منطقه به نام قلعه‌گنج در کشور و حتی در برخی کشورهای همسایه صادر می‌شود، گفت: بین دو تا سه تن پنیر در این کارخانه تولید می‌شود.
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش ایرنا، محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در بدو ورود به جنوب کرمان در جمع خبرنگاران افزود: سازمان برنامه و بودجه برای توسعه بیش از پیش جنوب کرمان ۱۶ پروژه در نظر گرفته که افزون بر ۶۸۶ میلیارد تومان اعتبار برای این طرح‌ها مصوب شده که همه آنها طی امسال و سال آینده به بهره برداری می‌رسد. وی عنوان کرد: نخستین هدف از این سفر ابلاغ سلام ریاست جمهوری به مردم جنوب کرمان بوده زیرا این دیار، یکی از مناطق مورد توجه دولت است. معاون رئیس جمهوری ادامه داد: از مردم شریف و زحمتکش این خطه از کشور و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی که برای اعتلای ایران تلاش می‌کنند قدردانی می‌کنم. محمدباقر نوبخت، صبح امروز به منظور بازدید از زیرساخت‌های جنوب کرمان و تقویت این زیرساخت‌ها به این منطقه سفر کرد. جنوب کرمان با جمعیت یک میلیون نفر شامل هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، منوجان، فاریاب، قلعه گنج و رودبار جنوب است.
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش ایرنا، محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه بدو ورود به جنوب کرمان در جمع خبرنگاران افزود: سازمان برنامه و بودجه برای توسعه بیش از پیش جنوب کرمان ۱۶ پروژه در نظر گرفته که افزون بر ۶۸۶ میلیارد تومان اعتبار برای این طرح‌ها مصوب شده که همه این پروژه‌ها طی امسال و سال آینده به بهره برداری می‌رسد. وی عنوان کرد: نخستین هدف از این سفر ابلاغ سلام ریاست محترم جمهوری به مردم جنوب کرمان بوده زیرا این دیار، یکی از مناطق مورد توجه دولت است. وی ادامه داد: از مردم شریف و زحمتکش این خطه از کشور و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی که برای اعتلای ایران تلاش می‌کنند قدردانی می‌کنم. محمدباقر نوبخت، صبح امروز به منظور بازدید از زیرساخت‌های جنوب کرمان و تقویت این زیرساخت‌ها به این منطقه سفر کرد. جنوب کرمان با جمعیت یک میلیون نفر شامل هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، منوجان، فاریاب، قلعه گنج و رودبار جنوب است.

به انتهای لیست رسیدید