محمدحسن انصاری فرد

محمدحسن انصاری فرد

طرفداریطرفداری23 ساعت قبل
طرفداری- اتفاقات و حواشی بازی روز گذشته سپاهان و پرسپولیس ادامه دارد. به گزارش طرفداری، در حالی که روز گذشته قرار بود بازی تیم‌های سپاهان و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۱۵ آغاز شود، در پی اتفاقاتی بی سابقه در تاریخ فوتبال ایران، این بازی لغو شد. محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل پرسپولیس معتقد بود که سپاهانی‌ها هیچ قصدی برای حضور در بازی ندارند و سپس این اظهارات او واکنش امیر قلعه نویی و مسعود تابش را به همراه داشت. اکنون توییتر باشگاه سپاهان ویدیویی از تمرین بازیکنانش پیش از بازی روز گذشته منتشر کرده است. توییتر باشگاه سپاهان نوشت:
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
به گزارش مشرق، محمدحسن انصاری فرد در پی عدم برگزاری بازی با سپاهان در ورزشگاه نقش جهان در تمام مصاحبه هایی که تا امروز انجام داد مدعی شد باشگاه اصفهانی و امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان به دروغ این گونه جلوه داده‌اند که پرسپولیس قصد بازی کردن نداشته است. این صحبت‌ها و تاکید مدیرعامل پرسپولیس مبنی بر این که سپاهانی‌ها و شخص قلعه نویی با دروغ و فریب قصد دارند روند تصمیم گیری در خصوص نتیجه بازی را تغییر دهند با واکنش طرف مقابل روبرو شد تا جایی که خبر رسید هم باشگاه سپاهان هم امیر قلعه نویی با شکایت از انصاری فرد خواستار پاسخگویی او به اتهاماتی است که به آنها زد. گفتنی است؛ این شکایت‌ها به صورت جداگانه در دو دادگاه کارکنان دولت و فرهنگ و رسانه از انصاری فرد به ثبت رسیده است.
تابناکتابناک23 ساعت قبل
صحبت‌های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات پیرامون عدم برگزاری بازی بزرگ هفته در اصفهان در کمال تعجب با شکایت باشگاه اصفهانی مواجه شده است. به گزارش تابناک ورزشی، محمدحسن انصاری فرد در پی عدم برگزاری بازی با سپاهان در ورزشگاه نقش جهان در تمام مصاحبه‌هایی که تا امروز انجام داد مدعی شد باشگاه اصفهانی و امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان به دروغ این گونه جلوه داده‌اند که پرسپولیس قصد بازی کردن نداشته است. این صحبت‌ها و تاکید مدیرعامل پرسپولیس مبنی بر این که سپاهانی‌ها و شخص قلعه نویی با دروغ و فریب قصد دارند روند تصمیم گیری در خصوص نتیجه بازی را تغییر دهند با واکنش طرف مقابل روبرو شد تا جایی که خبر رسید هم باشگاه سپاهان هم امیر قلعه نویی با شکایت از انصاری فرد خواستار پاسخگویی او به اتهاماتی است که به آن‌ها زد. گفتنی است؛ این شکایت‌ها به صورت جداگانه در دادسرای فرهنگ و رسانه دادگاه شعبه کارکنان دولت علیه انصاری فرد به ثبت رسیده است. قلعه نویی و باشگاه سپاهان پیش از این نیز سابقه طرح شکایت در محاکم قضایی کشور و فدراسیون فوتبال علیه منتقدان خود را داشته‌اند.

تیم ملی پشت دیوار قلعه/ سپاهان را قربانی نکنید!

4+
ایمناایمنا3 هفته قبل
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان از فصل قبل بین ۱۰ تا ۳۰ درصد از باشگاه طلب دارند اما تا قبل از شهرآورد سعی می‌کنیم میزان پرداختی را به مرز ۵۰ درصد برسانیم. اینکه در آستانه شهرآورد این مسائل را مطرح می‌کنند و می‌گویند بازیکنان طلب ندارند اصلا درست نیست. قرار بود تا شروع نیم فصل دوم پرداختی را به پنجاه درصد برسانیم اما نتوانستیم بیش‌تر از ۳۵ درصد پرداختی داشته باشیم. مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: کادر فنی نیز هیچ دریافتی نداشته و تلاش می‌کنیم بخشی از مطالبات آنان را نیز پرداخت کنیم. شبانه روز در تلاش هستیم تا روند پرداخت مطالبات بازیکنان ادامه داشته باشد.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- دکتر فریده شجاعی و محمدحسن انصاری فرد میهمانان ویژه برنامه شبکه تیوا هستند. به گزارش فوتبالی، برنامه دنیای ورزش از شبکه اینترنتی تیوا اسپورت امشب ساعت ۲۰ ویژه شهرآورد تهران با حضور محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل محترم باشگاه پرسپولیس؛ خانم دکتر فریده شجاعی نایب رییس فدراسیون بسکتبال و همسر محترم مرحوم منصور پورحیدری و ناصر ابراهیمی مربی سابق تیم ملی پخش خواهد شد.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات تیم پرسپولیس، قرارداد خود را به مدت سه فصل تمدید کرد. به گزارش «ورزش سه»، بوژیدار رادوشوویچ گلر ۳۰ ساله تیم پرسپولیس که باسابقه‌ترین خارجی تاریخ این باشگاه محسوب می‌شود، با تاکید یحیی گل محمدی به باشگاه، با پیشنهادی از سوی محمدحسن انصاری فرد مواجه شد و قرارداد خود را تمدید کرد. قرارداد جدید رادوشوویچ سه ساله خواهد بود. بوژیدار در لیگ شانزدهم و پس از جدایی لوبانف به پرسپولیس پیوست و به عنوان گلر دوم عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان داد. او حالا تا سال ۱۴۰۲ با پرسپولیس قرارداد دارد و اگر تا پایان قرارداد در این تیم بماند، احتمالا یکی از کاپیتان‌های سرخپوشان نیز خواهد بود.
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری- بهروز رهبری فرد، پیشکسوت پرسپولیس در خصوص حضور یحیی گل محمدی در پرسپولیس و مسائل مختلف مربوط به سرخ پوشان صحبت کرد. در گفتگو با خبر ورزشی، او ابتدا در خصوص بازگشت یحیی به پرسپولیس گفت: من اولین اولین کسی بودم که بابت بازگشت به پرسپولیس، با یحیی گل‌محمدی تماس گرفتم و به او تبریک گفتم. مطمئنم بهترین گزینه بود و باید سال‌ها روی نیمکت بنشیند، چون بین گزینه‌های ایرانی، بهترین فرد برای هدایت پرسپولیس است. مدیرعامل پرسپولیس را کلا نمی‌شناسم، چون او هم پیشکسوتان را نمی‌شناسد! مردم دو روز دیگر باید به انصاری‌فرد نمره بدهند؛ آن روز، چطور با او برخورد می‌کنند؟ پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت:
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
قرار دادی که بیرانوند با پرسپولیس به مدت ۵ سال بست هیچ بازیکنی نبست و نمی‌بنده …همین قراردادش یک دنیا معرفت و ارزش بود …الانم باشگاه از فروشش منفعت میبره و تازه اشانتیون تا اخر فصل هم میمونه …خدا وکیلی معرفت و مردونگی توی این نسل بازیکنان فوتبال تموم کرد …دمش گرم و تنش سالم و امیدوارم به موفقیت‌های بزرگتری برسه …
جام نیوزجام نیوز4 هفته قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، آنتونی استوکس مهاجم جدید سرخپوشان روز گذشته بعد از ورود به تهران به باشگاه پرسپولیس آمد و بعد از دیدار با محمدحسن انصاری فرد قرارداد خود را رسما با این باشگاه امضا کرد. این بازیکن تا سال ۲۰۱۶ عضو باشگاه سلتیک گلاسکو اسکاتلند بود و همانجا با ویرجیل فن دایک ستاره هلندی این هفته‌های لیورپول و لیگ جزیره همبازی شد. این عکس، خاطرات استوکس از آن دوران طلایی را زنده می‌کند و البته این احتمال وجود دارد که هنوز هم فن داک دوست مهاجم پرسپولیس باشد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
آنتونی استوکس مهاجم آنتونی استوکس مهاجم جدید سرخپوشان دقایقی پیش در دفتر باشگاه پرسپولیس حاضر شد و با محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه به گفت و گو پرداخت.
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
طرفداری- آنتونی استوکس، مهاجم ۳۱ ساله ایرلندی که سابقه بازی در تراکتور را نیز در کارنامه دارد، رسما به پرسپولیس تهران پیوست. نمایندگان پرسپولیس شب گذاشته در جلسه با استوکس، قرارداد نهایی با استوکس را تنظیم و امضا کردند و امروز نیز محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل پرسپولیس، قرارداد استوکس را امضا کرد تا این بازی رسما پرسپولیسی شود. استوکس که پیش از این در تراکتور نیز بوده است، گل‌های مهم و زیادی برای این تیم به ثمر رسانده است و یکی از خارجی‌های باکیفیت و البته پرحاشیه لیگ ایران بوده است. طبق اعلام مسئولان پرسپولیس، او فردا راهی تهران می‌شود تا در تمرینات تیم شرکت کند.
جام نیوزجام نیوز4 هفته قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، اعضای تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به عدم تعهدات باشگاه نسبت به پرداخت بخشی از قراردادهای فصل جاری آنها ناراحت هستند. محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرار بود قبل از شروع نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر میزان پرداختی به بازیکنان را به ۵۰ درصد برساند اما این اتفاق رخ نداد تا سرخ‌ها در آستانه بازی با تراکتور تنها ۳۰ الی ۳۵ درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده باشند. همین موضوع باعث اعتراض دسته جمعی سرخ‌ها شد اما افشین پیروانی از آنها خواست تا در آستانه بازی با تراکتور به این موضوع نپردازند. با این حال سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان تیم با محمدحسن انصاری فرد در اردوی پرسپولیس قبل از بازی با تراکتور صحبت کرد و گلایه خود را نسبت به وضع موجود به گوش او رساند. انصاری فرد نیز با تشریح مسائل موجود به کاپیتان سرخ‌ها قول داد خیلی زود مشکل تیم را حل خواهد کرد تا دغدغه آنها را کمتر از گذشته کند.
فوتبالیفوتبالی4 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- اخراج سرمربی تراکتور باعث شد تا جو سکوهای ورزشگاه آزادی التهاب بیشتری پیدا کند. * به علت پرتاب سنگ از جانب هواداران تراکتور یک از هواداران پرسپولیس از ناحیه سر مصدوم و به داخل آمبولانس مستقر در ورزشگاه منتقل شد. سرمربی تراکتور با همراهی رئیس یگان ویژه مستقر در ورزشگاه آزادی به سمت رختکن رفت. * اخراج ساکت الهامی از روی نیمکت باعث شد که هواداران تراکتور علیه داور مسابقه فحاشی کنند. * در حال حاضر جو روی سکوهای ورزشگاه آزادی با تلاش مأموران نیروی انتظامی نسبتا آرام شده است.
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
طرفداری- تیم واترپلو پرسپولیس این روزها در لیگ برتر شرایط خوبی دارد و توجه محمدحسن انصاری فرد به این تیم در این پیروزی‌ها بی تاثیر نیست. هرچند خیلی دیر تیم را بستیم، اما چهار نفر از بهترین‌های تیم ملی را جذب کرده‌ایم. اگر همینطور پیش رویم سعی می‌کنیم مقام اول را به دست آوریم چون خواسته تیم پرسپولیس است. همانطور که می‌دانید اولین دوره است که پرسپولیس در لیگ واترپلو شرکت می‌کند، اما خوشبختانه همین امسال هم همه مشکلات با همکاری مدیریت باشگاه برطرف می‌شود. پیشکسوت واترپلوی ایران، در پاسخ به این سوال که شانس تیم ملی برای کسب سهمیه از رقابت‌های قراقستان چقدر است؟ تصریح کرد:
فوتبالیفوتبالی4 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل پرسپولیس با حضور در اردوی این تیم جلسه ویژه‌ای را با علیرضا بیرانوند برگزار کرد. به گزارش فوتبالی، محمدحسن انصاری فرد که صبح امروز خبر از توافق باشگاه پرسپولیس با انتقال علیرضا بیرانوند در انتهای فصل به لیگ بلژیک داد در اردوی این تیم حاضر شد تا امور مربوط به این ترانسفر را انجام دهد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جلسه ویژه‌ای که با این بازیکن داشت بر سر جزئیات پرداخت هفتصد هزار دلار بابت رضایتنامه‌اش به توافق رسید تا این بازیکن به طور قطعی در پایان فصل از پرسپولیس جدا شود.
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
ما مث دوچرخه حقیر مجلسی التماسی پناهنده اردوغانی نیستیم اول هر فصل پاپاییش میلیون‌ها یورو بریزه تو حلقشهر کی میره دوچرخه بواسطه پاپای دوچرخس ک باعث شده تیمی ک یک ریال درامد اسیایی نداره هیچ ضررم میدهتو سامانه نصف مانکم پولی رو حس نکننبه هرحال سفیر و وزیر و عراقچیو خاله پروانه و پاپایی و رییس بانک مرکزی عاشق رکابای دو ستاره طاجیا هستن و پول میریزن تو حلق رکابیا تا تک چرخ بزنن: ((
ورزش۳ورزش۳4 هفته قبل
با تصمیم مدیران باشگاه پرسپولیس شماره ۷ این باشگاه به احترام علی پروین بایگانی شده و دیگر به بازیکنی تعلق نخواهد گرفت. به گزارش «ورزش سه»، محمدحسن انصاری فرد عصر امروز در برنامه فرمول یک از شبکه یک که اجرایش با علی ضیا است، شرکت کرد. وی در پاسخ به سوالی درباره ماجرای آرشیو شدن شماره ۷ پرسپولیس این چنین توضیح داد: دیدیم که با آن وضعیت جونیور و اگر بخواهیم کس دیگری را بیاوریم و این چنین از آب در بیاید، شماره ۷ خراب می‌شود. بالاخره شماره ۷ برای آقای علی پروین بوده و چندین سال کاپیتان پرسپولیس بوده است. خدارا شکر که از قداست آقای پروین و این شماره‌اش محافظت کردیم و از این بابت خیلی خوشحالیم.
فوتبالیفوتبالی4 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم ایرلندی مدنظر باشگاه پرسپولیس امشب قرارداد خود را با این تیم رسمی می‌کند. به گزارش فوتبالی، درحالی که محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس در برنامه تلویزیونی فرمول یک اعلام کرده قرارداد استوکس با این باشگاه رسمی شده و امشب راهی تهران می‌شود، این مهاجم ایرلندی امشب به ایران نمی‌رسد. در حال حاضر مدیرعامل باشگاه در حال بررسی جزییات قرارداد استوکس است. این بازیکن منتظر پرداخت پیش قراردادش بود تا راهی تهران شود اما مسئولان باشگاه در حال رایزنی هستند تا بعد از حضور در تهران پیش قرارداد را به او بدهند. ظاهرا قرار است امشب قرارداد رسمی امضا شود و به احتمال زیاد فردا راهی تهران می‌شود.
افکارنیوزافکارنیوز4 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشمحمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بلافاصله پس از نامه کمیته مسابقات AFC اعلام کردیم با توجه به اینکه این تصمیم مبنای قانونی ندارد در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت نمی‌کنیم. انصاری فرد گفت: احتمال داشت تیم ملی ما به سختی در رقابت‌های انتخابی جام جهانی شرکت کند و شاید هم از میزبانی این مسابقات محروم می‌شد. اگر در این مسابقات شرکت نمی‌کردیم احتمال داشت ۱۱ میلیون دلار جریمه شویم. او گفت: به غیر از ۲ عضو، سایر اعضای کمیته اجرایی رای کمیته مسابقات را تایید کردند. انصاری فرد بیان کرد: به وینزور جان گفتیم بدون پیش شرط سه بازی را باید در ایران برگزار کنید.
روزنوروزنو4 هفته قبل
البته رفتنی امید زیادی نداشتیم اما جا دارد از دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا و شیخ سلمان که از ما حمایت کرد، تشکر کنیم. اما در این جلسه ضمانت گرفتیم و گفتیم که ما اگر سه بازی را برویم، باید برای سه بازی بعدی ضمانت بدهید. انصاری‌فرد هم‌چنین اظهار داشت: اصلا اتفاق نمی‌افتاد چون آن‌ها شدیدا پای این موضوع ایستاده بودند که انصراف بدهید محروم هستید. مدیرعامل پرسپولیس درباره جدایی بیرانوند عنوان کرد: یک چیزهایی گفته‌اند برویم ببینیم … فعلا تلفنی شنیده‌ام. یک بحث‌هایی دارد که باید برویم و بررسی کنیم، بحث سوشا مکانی هم مطرح نیست.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره جزییات مذاکرات با کنفدراسیون فوتبال آسیا صحبت کرد. به گزارش فوتبالی، محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حضور روی خط برنامه وقت اضافه رادیو ایران پیرامون جلسه مدیران باشگاه‌های فوتبال ایران با AFC و مسائل مربوط به خروجی این جلسه صحبت کرد که در ادامه می‌خوانیم. باید ببینیم اگر این توافق انجام نمی‌شد چه اتفاقی می‌افتاد؟ اولا اینکه محرومیت دو الی سه ساله برای فوتبال ایران اجرا می‌شد و شکی در آن نبود. بحث دوم تیم ملی بود که در معرض این خطر قرار می‌گرفت و شاید جام جهانی فوتبال را با شرایط سختی از دست می‌دادیم. تمام روی صحبت AFC هم درباره باشگاه‌ها بود که می‌گفت نمی‌خواهیم باشگاه‌ها را از دست بدهیم.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
البته رفتنی امید زیادی نداشتیم اما جا دارد از دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا و شیخ سلمان که از ما حمایت کرد، تشکر کنیم. اما در این جلسه ضمانت گرفتیم و گفتیم که ما اگر سه بازی را برویم، باید برای سه بازی بعدی ضمانت بدهید. انصاری‌فرد همچنین اظهار داشت: اصلا اتفاق نمی‌افتاد چون آن‌ها شدیدا پای این موضوع ایستاده بودند که انصراف بدهید محروم هستید. مدیرعامل پرسپولیس درباره جدایی بیرانوند عنوان کرد: یک چیزهایی گفته‌اند برویم ببینیم … فعلا تلفنی شنیده‌ام. یک بحث‌هایی دارد که باید برویم و بررسی کنیم، بحث سوشا مکانی هم مطرح نیست.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس در تمرین سرخ‌ها حضور یافت و پا به پای هم تیمی هایش، تمرین را آغاز کرد. تمرین تیم پرسپولیس از ساعت ۱۲ در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شده است. ابتدا اخباری مبنی بر این وجود داشت که بیرانوند با لباس شخصی در کنار زمین چمن حضور دارد اما به نظر می‌رسد بیرانوند زیر نظر داوود فنایی تمرین را آغاز کرده است. البته باتوجه به این که تمرین پرسپولیس پشت درهای بسته برگزار می‌شود، باید منتظر اخبار بعدی ماند. بنابراین به نظر می‌رسد تا عصر امروز مسئله جدایی یا ادامه حضور بیرانوند در پرسپولیس روشن شود.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 ماه قبل
طرفداری نوشت: در حالی که از صبح امروز خبر تضمین AFC برای برگزاری بازی در ایران توسط نمایندگان ایرانی بازتاب زیادی داشت، اما به یکباره بیانیه AFC همه چیز را تغییر داد. همچنین توافق شد که بازی‌های نمایندگان ایران در مرحله اول، دوم و سوم دور رفت بازی‌ها در زمین رقبای آنها برگزار شود تا زمان کافی برای بررسی شرایط امنیتی در ایران توسط AFC وجود داشته باشد. این بیانیه در حالی منتشر شده که اظهارات محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل پرسپولیس چیزی کاملا متفاوت با این موضوع بود. انصاری فرد گفته بود پیشنهاد afc برای بررسی شرایط امنیتی ایران توسط تیم مذاکره کننده ایرانی پذیرفته نشده است! در ادامه این موضوع انصاری فرد اظهار داشته بود که با مخالفت تیم مذاکره کننده ایرانی، afc نیز از خواسته خود کوتاه آمده است!
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از توافق بزرگ در نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی و بازگشت میزبانی به نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد. البته این در حالی است که بازی‌های‌های استقلال و شهرخوردو در خارج از ایران برگزار خواهد شد و بنابراین معلوم نیست مسئولان از چه موفقیتی صحبت می‌کنند؟! «محمدحسن انصاری فرد» روز پنجشنبه در گفت و گویی که در تارنمای باشگاه پرسپولیس منتشر شد، گفت: میزبانی تیم‌های ایرانی در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا قطعی شد. کنفدراسیون آسیا جمعه، ۲۷ دی ماه امسال با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران از سلب میزبانی باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان و بازی آنها در کشور دیگری خبر داد که این تصمیم با واکنش زیاد اهالی فوتبال روبه رو شد. استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهرخودرو، چهار نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا هستند که با محرومیت از بازی‌های خانگی در این مسابقات روبرو شدند. بر اساس این گزارش، مدیران این چهار باشگاه، نامه مشترکی را به امضا رساندند و آن را برای رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردند.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش‌سه»، بعد از آنکه روز گذشته محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس از موافقت مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا برای دیدار با مدیران ۴ باشگاه آسیایی و مدیران فدراسیون ایران خبر داد، اتفاقات جدیدی درباره بحث میزبانی ایران در لیگ قهرمانان پیش آمد. حتی برخی شایعات حکایت از این داشت خبر موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری جلسه با مدیران ایرانی نیز صحت ندارد و این مساله یک فضاسازی رسانه‌ای است. حالا اما ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در اینستاگرام خود دعوت نامه رسمی دبیر AFC را منتشر کرد تا شایعات را در این خصوص از بین ببرد. شکوری در این خصوص نوشت: «ما تمام تلاش خود را می‌کنیم؛ خواهش می‌کنم اطلاعات غلط به هواداران ندهید.» گفتنی است؛ جلسه مدیران ۴ باشگاه آسیایی ایران و مسئولان فدراسیون با دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا فردا در مالزی برگزار می‌شود. هواداران فوتبال امید دارند که بعد از این جلسه AFC رای خود درباره میزبانی تیم‌های ایرانی در کشور ثالث را برگرداند.
روزنوروزنو1 ماه قبل
صبح امروز رسانه معتبر دیلی میل از قطعی شدن انتقال آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی به پرسپولیس خبر داد و همچنین اعلام کرد که قرارداد نهایی نیز مابین دوطرف امضا شده است. با این وجود مسئولان پرسپولیس این مساله را رد می‌کنند. محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل پرسپولیس درباره شایعه عقد قرارداد با استوکس گفت: «ما با آنتونی استوکس در حال مذاکره هستیم و هنوز توافقی حاصل نشده است. مذاکرات ادامه دارد اما قراردادی منعقد نشده است.» باید منتظر ماند و دیدمذاکرات پرسپولیس و استوکس چگونه پیش می‌رود و در نهایت چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می‌دهد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، آنتونی استوکس، مهاجم سابق تراکتور که بعد از جدایی از این تیم راهی لیگ ترکیه شده بود، اکنون در آستانه توافق با پرسپولیس و بازگشت به فوتبال ایران قرار دارد. بعد از شش روز حضور نمایندگان استوکس در تهران و در شرایطی که امیر حسینی، مدیر امور بین الملل این باشگاه از مشکلات پاسپورتی این بازیکن برای تاخیر در مذاکره خبر داده بود، استوکس امروز در دبی حاضر شده و تا ساعاتی دیگر مذاکرات ابتدایی در این زمینه پیگیری خواهد شد. گفته می‌شود در مذاکرات ابتدایی قرار است استوکس بخشی از پیش پرداخت خود را که احتمالا مبلغ ۳۰هزار دلار خواهد بود را دریافت کند و در ادامه مذاکرات نهایی به تهران منتقل خواهد شد تا محمدحسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل این باشگاه با گرفتن عکس یادگاری، رسما از بازیکن جدید سرخپوشان رونمایی کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
او در پاسخ به خبرنگاران اینگونه حرف هایش را آغاز کرد: «آقای انصاری فرد موضوعات را مطرح کردند. ما به هیچ عنوان در کشور ثالث بازی نمی‌کنیم.» او در مورد میزبانی استقلال از الکویت در قطر بیان کرد: «اینکه می‌گویند ما در قطر بازی می‌کنیم، کذب محض است و واقعیت ندارد. امضایی که الان چهار باشگاه انجام دادیم، به آن پایبند هستیم و در هیچ کشوری غیر از ایران بازی نخواهیم نکرد. ما اگر تن به این بازی بدهیم، عملا قبول کرده‌ایم که ایران نا امن است. هیچ مدیرعاملی این را قبول نکرد و همگی تاکید داریم که خارج از ایران بازی نخواهیم کرد.»

به انتهای لیست رسیدید