محمدحسین زاهدی‌فر

محمدحسین زاهدی‌فر

رکنارکنا17 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، محمدحسین زاهدی‌فر داور لیگ برتر فوتبال در مورد کلاس‌های نیم‌فصل داوری و بررسی عملکرد داوران در نیم‌فصل اول، اظهار داشت: طبق سنوات گذشته همه ساله کلاس نیم‌فصل داوران به منظور بررسی عملکرد داوران در نیم‌فصل اول برگزار می‌شود. در گذشته هم اینگونه بوده است که اتفاقاتی که در نیم‌فصل اول افتاده است تحلیل و بررسی می‌کردند و نتایج مثبتی هم داشته است. وقتی فوتبال ما یک فوتبال توانمند می‌شود، تیم ملی ما هم قوی می‌شود که همه دست به دست هم دهیم و این می‌تواند دل مردم را شاد کند. در آن بازی اشتباه بوده است و اشتباه از جانب تیم داوری صورت گرفته و در وهله نخست از جانب بنده صورت گرفته است. بنده چندین سال است در لیگ برتر قضاوت می‌کنم و بازی‌های استقلال و پرسپولیس را نیز قضاوت کرده‌ام.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین17 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- داور لیگ برتر فوتبال گفت: بنده شهامت این را دارم که از جامعه فوتبال، باشگاه استقلال و هوادارانشان معذرت‌خواهی کنم. *در بازی استقلال و سپاهان اشتباه از جانب تیم داوری صورت گرفت و در وهله نخست از جانب بنده صورت گرفته است. همانطور که یک داور به خاطر قضاوت خوبش تشویق می‌شود، به خاطر قضاوت بد هم تنبیه می‌شود. *در آن بازی اشتباه بوده است و اشتباه از جانب تیم داوری صورت گرفته و در وهله نخست از جانب بنده صورت گرفته است. همانطور که یک داور به خاطر قضاوت خوبش تشویق می‌شود، به خاطر قضاوت بد هم تنبیه می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
به گزارش مشرق، محمدحسین زاهدی‌فر داور لیگ برتر فوتبال در مورد کلاس‌های نیم‌فصل داوری و بررسی عملکرد داوران در نیم‌فصل اول، اظهار داشت: طبق سنوات گذشته همه ساله کلاس نیم‌فصل داوران به منظور بررسی عملکرد داوران در نیم‌فصل اول برگزار می‌شود. در گذشته هم اینگونه بوده است که اتفاقاتی که در نیم‌فصل اول افتاده است تحلیل و بررسی می‌کردند و نتایج مثبتی هم داشته است. وقتی فوتبال ما یک فوتبال توانمند می‌شود، تیم ملی ما هم قوی می‌شود که همه دست به دست هم دهیم و این می‌تواند دل مردم را شاد کند. در آن بازی اشتباه بوده است و اشتباه از جانب تیم داوری صورت گرفته و در وهله نخست از جانب بنده صورت گرفته است. بنده چندین سال است در لیگ برتر قضاوت می‌کنم و بازی‌های استقلال و پرسپولیس را نیز قضاوت کرده‌ام.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱18 ساعت قبل
اختصاصی | داور جنجالی دیدار استقلال و سپاهان از هواداران آبی‌های پایتخت رسما عذرخواهی کرد. ورزش ۱۱ - محمدحسین زاهدی‌فر به طور رسمی به دلیل اشتباهاتی که در دیدار برابر استقلال صورت داد از هواداران این تیم عذرخواهی کرد و اذعان داشت: از باشگاه استقلال و هوادارانش عذرخواهی می‌کنم؛ شهامت دارم و می‌گویم اشتباه کردم! استقلال و سپاهانزاهدی‌فر در این باره گفت: بابت اشتباهی که در بازی سپاهان و استقلال از من سر زده شد رسما از باشگاه استقلال و هواداران این تیم عذرخواهی کنم. اشتباه خود در آن مسابقه را می‌پذیریم و شهامت این را دارم که عذرخواهی کنم. کمیته داوران هم همان‌طور که داوران را به خاطر قضاوت‌های خوب تشویق می‌‌کند، آنها را به خاطر اشتباهات‌شان تنبیه هم می‌کند و این مسئله در مورد من هم اتفاق افتاد.
ایرناایرنا18 ساعت قبل
محمدحسین زاهدی‌فر داور لیگ برتر فوتبال در حاشیه کلاس دانش‌افزایی داوران لیگ برتری در نیم‌فصل اظهار داشت: طبق سنوات گذشته همه ساله کلاس نیم‌فصل داوران به منظور بررسی عملکرد داوران در نیم‌فصل اول برگزار می‌شود. در گذشته هم اینگونه بوده که اتفاقاتی که در نیم‌فصل اول افتاده تحلیل و بررسی می‌کردند و نتایج مثبتی هم داشت. وی در ادامه افزود: ما باید بررسی کنیم ببینیم زمینه مناسبی برای یک قضاوت خوب برای داور فراهم می‌کنیم یا خیر. داور فوتبال کشورمان درباره بازی سپاهان و استقلال و صحنه هند کی‌روش استنلی و حواشی بعد از آن اذعان داشت: از لازمه‌های یک داور، داشتن شهامت است که بتواند قضاوت کند و همین که شهامت پذیرفتن یک اشتباه را داشته باشد. بنده چندین سال است در لیگ برتر قضاوت می‌کنم و بازی‌های استقلال و پرسپولیس را نیز قضاوت کرده‌ام.
خبر فوریخبر فوری19 ساعت قبل
داور فوتبال ایران بابت اشتباهش در دیدار سپاهان - استقلال، از هواداران استقلال عذرخواهی کرد. محمدحسین زاهدی‌فر، داور فوتبال ایران اظهار کرد: طبق سنوات گذشته همه ساله کلاسی بین نیم فصل اول و دوم برگزار می‌شود. زاهدی‌فر که تصمیمش در بازی سپاهان و استقلال در اعلام نکردن پنالتی به نفع استقلال حاشیه‌ساز شده بود، گفت: همانطور که یکی از شاخصه‌های داوری شهامت است، من هم شهامت این را دارم که بپذیرم آن تصمیم اشتباه بوده و عذرخواهی کنم. من چندین سال است که در سطح لیگ قضاوت می‌کنم و چهار سال است که بازی‌های استقلال و پرسپولیس را داوری می‌کنم. روزهای متفاوتی در داوری داشتیم اما باز هم برابر جامعه هدفی که در برابر این قضیه قرار گرفته عذرخواهی می‌کنم.
طرفداریطرفداری19 ساعت قبل
طرفداری- داور بین‌المللی فوتبال کشورمان از باشگاه استقلال و هوادارانش عذرخواهی کرد. قطعا برگزاری چنین کلاس‌هایی می‌تواند به داوران کمک کند تا قضاوت‌های بهتری را در ادامه فصل داشته باشند. ما قبل از اینکه از داوران انتظار قضاوت بدون اشتباه داشته باشیم باید ببینیم آیا فضایی خوبی را برای قضاوت آنها فراهم کرده‌ایم. نقش شما رسانه‌ها هم در این مورد خیلی اهمیت دارد و امیدوارم کمک کنید که فضای خوبی برای قضاوت داوران فراهم شود. داور بین‌المللی فوتبال کشورمان در این‌باره اضافه کرد: لازم می‌دانم در اینجا بابت اشتباهی که در بازی سپاهان و استقلال از من سر زده شد رسما از باشگاه استقلال و هواداران این تیم عذرخواهی کنم.
فارسفارس19 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، محمدحسین زاهدی‌فر داور لیگ برتر فوتبال در مورد کلاس‌های نیم‌فصل داوری و بررسی عملکرد داوران در نیم‌فصل اول، اظهار داشت: طبق سنوات گذشته همه ساله کلاس نیم‌فصل داوران به منظور بررسی عملکرد داوران در نیم‌فصل اول برگزار می‌شود. در گذشته هم اینگونه بوده است که اتفاقاتی که در نیم‌فصل اول افتاده است تحلیل و بررسی می‌کردند و نتایج مثبتی هم داشته است. وقتی فوتبال ما یک فوتبال توانمند می‌شود، تیم ملی ما هم قوی می‌شود که همه دست به دست هم دهیم و این می‌تواند دل مردم را شاد کند. در آن بازی اشتباه بوده است و اشتباه از جانب تیم داوری صورت گرفته و در وهله نخست از جانب بنده صورت گرفته است. بنده چندین سال است در لیگ برتر قضاوت می‌کنم و بازی‌های استقلال و پرسپولیس را نیز قضاوت کرده‌ام.
ایسناایسنا20 ساعت قبل
داور فوتبال ایران بابت اشتباهش در دیدار سپاهان - استقلال، از هواداران استقلال عذرخواهی کرد. به گزارش ایسنا، محمدحسین زاهدی‌فر، داور فوتبال ایران اظهار کرد: طبق سنوات گذشته همه ساله کلاسی بین نیم فصل اول و دوم برگزار می‌شود. همانطور که یک داور به خاطر قضاوت خوبش تشویق می‌شود، به خاطر اشتباهش هم تنبیه می‌شود. من چندین سال است که در سطح لیگ قضاوت می‌کنم و چهار سال است که بازی‌های استقلال و پرسپولیس را داوری می‌کنم. روزهای متفاوتی در داوری داشتیم اما باز هم برابر جامعه هدفی که در برابر این قضیه قرار گرفته عذرخواهی می‌کنم.
فوتبالیفوتبالی22 ساعت قبل
در گذشته هم اینگونه بوده است که اتفاقاتی که در نیم‌فصل اول افتاده است تحلیل و بررسی می‌کردند و نتایج مثبتی هم داشته است. وقتی فوتبال ما یک فوتبال توانمند می‌شود، تیم ملی ما هم قوی می‌شود که همه دست به دست هم دهیم و این می‌تواند دل مردم را شاد کند. زاهدی‌فر در مورد بازی استقلال و سپاهان و صحنه هند کی‌روش استنلی و حواشی بعد از آن گفت: از لازمه‌های یک داور، داشتن شهامت است که بتواند قضاوت کند و همین که شهامت پذیرفتن یک اشتباه را داشته باشد. در آن بازی اشتباه بوده است و اشتباه از جانب تیم داوری صورت گرفته و در وهله نخست از جانب بنده صورت گرفته است. بنده چندین سال است در لیگ برتر قضاوت می‌کنم و بازی‌های استقلال و پرسپولیس را نیز قضاوت کرده‌ام.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
در این میان استان فارس نیز با ۲ تیم فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز در این دوره، حضور به نسبت موفقی داشته تا جایی که امید به صعود یکی از تیم‌های فارس به لیگ برتر در میان فوتبال‌دوستان جان گرفته است. دیدار بین فجر سپاسی و استقلال خوزستان که یکی از حساس‌ترین دیدارهای این هفته بود که در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار و توسط حسن اکرمی، مهدی شفیعی، میلاد قاسمی و امید سعیدفر داوری شد. در حال حاضر فجر شهید سپاسی با ۲۰ بازی، ۹ برد، ۷ مساوی، ۴ باخت و ۳۴ امتیاز در رده پنجم قرار گرفته البته تفاوت امتیازش با صدر جدول ۵ امتیاز است که در صورت برد در دو بازی آینده می‌تواند این فاصله را کم کند. امروز توانست ۲ بر یک مس رفسنجان را شکست دهد. قشقایی شیراز نیز در حال حاضر با ۲۰ بازی، ۶ برد، ۵ مساوی، ۹ باخت و ۲۳ امتیاز با ۲ پله صعود به رده یازدهم جدول رده‌بندی رسید.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
تیم‌های رده بالای جدول برای رسیدن به لیگ برتر و تیم‌های پایین جدول نیز برای عدم سقوط از لیگ تلاش می‌کنند. در حال حاضر فجر سپاسی با ۱۹ بازی، ۹ برد، ۶ مساوی، ۴ باخت، ۲۴ گل زده، ۱۳ گل خورده و ۳۳ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفته است. فجر سپاسی که در دو بازی گذشته شکست خورده برای کسب ۳ امتیاز این بازی تلاش می‌کند چراکه با کسب این امتیاز می‌تواند به بازگشت به صدر جدول امیدوار باشد. دیدار بین فجر سپاسی و استقلال خوزستان که یکی از حساس‌ترین دیدارهای این هفته است توسط حسن اکرمی، مهدی شفیعی، میلاد قاسمی و امید سعیدفر داوری می‌شود. دیدار مس رفسنجان و قشقایی شیراز با حضور محمدحسین زاهدی‌فر، جلیل شعرانی، حسین مرادی و علی ابراهیمی داوری می‌شود.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، بارش برف در استان‌های تهران و البرز از بامداد امروز (یکشنبه) باعث لغو دو دیدار از هفته بیستم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور شد. ناآماده بودن زمین ورزشگاه‌های غدیر تهران و انقلاب کرج به‌خاطر بارش برف، سبب شد که دیدارهای بادران - رایکای بابل و گل ریحان - سرخپوشان پاکدشت لغو و در صورت آماده بودن زمین تا ساعت ۱۴ فردا، به همین زمان موکول شود. سایر دیدارهای هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال که از ساعت ۱۴ آغاز می‌شوند، به شرح زیر است: * مس رفسنجان - قشقایی شیراز (ورزشگاه شهدای رفسنجان) داوران: محمدحسین زاهدی‌فر، جلیل شعرانی، حسین مرادی و علی ابراهیمیناظر: نادر جعفری* داماش گیلانیان - ملوان بندرانزلی (ورزشگاه سردار جنگل رشت) داوران: کوپال ناظمی، عبدالعلی شکرگزار، محمدرضا فتحی و ابوالفضل حسینیناظر: علی‌نقی مصطفی‌نژاد* مس کرمان - آرمان‌گهر سیرجان (ورزشگاه امام علی (ع) کرمان) داوران: علی صفایی، رحیم حاجیلو، مصطفی بابایی و احمد مرشدیناظر: حسین خانبان* خوشه طلایی ساوه - شهرداری تبریز (ورزشگاه شهید چمران ساوه) داوران: ابوالفضل دوستی، حسین سلیمانی، مجتبی قاسمی و مرتضی عابدیناظر: مسعود فرح نیا* فجر سپاسی شیراز - استقلال خوزستان (ورزشگاه شهید دستغیب شیراز) داوران: حسن اکرمی، مهدی شفیعی، میلاد قاسمی و امید سعیدفرناظر: ابوطالب طاهریان* نود ارومیه - آلومینیوم اراک (ورزشگاه تختی ارومیه) داوران: پیام حیدری، علیرضا ایلدروم، مهدی عالیقدر و امید جمشیدیناظر: رحیم رحیمی‌مقدمانتهای پیام/
تابناکتابناک2 روز قبل
تیم فوتبال سپیدرود رشت در نخستین دیدار هفته بیستم لیگ دسته اول، در دقایق تلف شده از شکست مقابل نیروی زمینی فرار کرد. به گزارش تابناک ورزشی، هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال، از ساعت ۱۴ امروز (شنبه) با دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و نیروی زمینی تهران آغاز شد که این دیدار با تساوی یک-یک به پایان رسید. بهرام احمدی در دقیقه ۵۶ برای شاگردان روانخواه گلزنی کرد، اما محمود خمیسی در دقیقه ۲+۹۰، گل تساوی را برای سپیدرود به ثمر رساند. برنامه سایر دیدارهای هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال که فردا برگزار می‌شوند، به شرح زیر است: یکشنبه ۲۹ دی ۹۸ - ساعت ۱۴مس رفسنجان - قشقایی شیراز (ورزشگاه شهدای رفسنجان) داوران: محمدحسین زاهدی‌فر، جلیل شعرانی، حسین مرادی و علی ابراهیمیناظر: نادر جعفریداماش گیلانیان - ملوان بندرانزلی (ورزشگاه سردار جنگل رشت) داوران: کوپال ناظمی، عبدالعلی شکرگزار، محمدرضا فتحی و ابوالفضل حسینیناظر: علی‌نقی مصطفی‌نژادمس کرمان - آرمان گهر سیرجان (ورزشگاه امام علی (ع) کرمان) داوران: علی صفایی، رحیم حاجیلو، مصطفی بابایی و احمد مرشدیناظر: حسین خانبانگل ریحان البرز - سرخپوشان پاکدشت (ورزشگاه انقلاب کرج) داوران: محمدرضا تارخ، فرهاد مروجی، ناصر رحیمی و عبدالحسین باستانناظر: محسن قهرمانیخوشه طلایی ساوه - شهرداری تبریز (ورزشگاه شهید چمران ساوه) داوران: ابوالفضل دوستی، حسین سلیمانی، مجتبی قاسمی و مرتضی عابدیناظر: مسعود فرح نیافجرسپاسی شیراز - استقلال خوزستان (ورزشگاه شهید دستغیب شیراز) داوران: حسن اکرمی، مهدی شفیعی، میلاد قاسمی و امید سعیدفرناظر: ابوطالب طاهریاننود ارومیه - آلومینیوم اراک (ورزشگاه تختی ارومیه) داوران: پیام حیدری، علیرضا ایلدروم، مهدی عالیقدر و امید جمشیدیناظر: رحیم رحیمی‌مقدمبادران تهران - رایکا بابل (ورزشگاه شهدای اسلامشهر) داوران: امیر ایار، رحیمی حاجی‌پور، سجاد نجفی‌نژاد و مهدی نجارناظر: بابک وسیله‌بر
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال، از ساعت ۱۴ امروز (شنبه) با دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و نیروی زمینی تهران آغاز شد که این دیدار با تساوی یک-یک به پایان رسید. بهرام احمدی در دقیقه ۵۶ برای شاگردان روانخواه گلزنی کرد، اما محمود خمیسی در دقیقه ۲+۹۰، گل تساوی را برای سپیدرود به ثمر رساند. برنامه سایر دیدارهای هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال که فردا برگزار می‌شوند، به شرح زیر است: یکشنبه ۲۹ دی ۹۸ - ساعت ۱۴* مس رفسنجان - قشقایی شیراز (ورزشگاه شهدای رفسنجان) داوران: محمدحسین زاهدی‌فر، جلیل شعرانی، حسین مرادی و علی ابراهیمیناظر: نادر جعفری* داماش گیلانیان - ملوان بندرانزلی (ورزشگاه سردار جنگل رشت) داوران: کوپال ناظمی، عبدالعلی شکرگزار، محمدرضا فتحی و ابوالفضل حسینیناظر: علی‌نقی مصطفی‌نژاد* مس کرمان - آرمان گهر سیرجان (ورزشگاه امام علی (ع) کرمان) داوران: علی صفایی، رحیم حاجیلو، مصطفی بابایی و احمد مرشدیناظر: حسین خانبان* گل ریحان البرز - سرخپوشان پاکدشت (ورزشگاه انقلاب کرج) داوران: محمدرضا تارخ، فرهاد مروجی، ناصر رحیمی و عبدالحسین باستانناظر: محسن قهرمانی* خوشه طلایی ساوه - شهرداری تبریز (ورزشگاه شهید چمران ساوه) داوران: ابوالفضل دوستی، حسین سلیمانی، مجتبی قاسمی و مرتضی عابدیناظر: مسعود فرح نیا* فجر سپاسی شیراز - استقلال خوزستان (ورزشگاه شهید دستغیب شیراز) داوران: حسن اکرمی، مهدی شفیعی، میلاد قاسمی و امید سعیدفرناظر: ابوطالب طاهریان* نود ارومیه - آلومینیوم اراک (ورزشگاه تختی ارومیه) داوران: پیام حیدری، علیرضا ایلدروم، مهدی عالیقدر و امید جمشیدیناظر: رحیم رحیمی‌مقدم* بادران تهران - رایکا بابل (ورزشگاه شهدای اسلامشهر) داوران: امیر ایار، رحیمی حاجی‌پور، سجاد نجفی‌نژاد و مهدی نجارناظر: بابک وسیله‌برانتهای پیام/
ایلناایلنا3 هفته قبل
استقلال در نیم فصل نخست لیگ نوزدهم عملکرد پر فراز و نشیبی داشته است. به گزارش ایلنا، استقلال تهران را باید یکی از خبرسازترین تیم‌های لیگ نوزدهم دانست. جام حذفی با تیم‌های لیگ یکیاستقلال در دو بازی اولش در جام حذفی به‌نظر می‌رسید کار سختی نباید داشته باشد. استقلال خوب بازی می‌کرد اما نتیجه نمی‌گرفت تا اینکه روزهای طلایی این تیم از بازی با گل‌گهر آغاز شد و شش پیروزی متوالی به دست آوردند. حتی قهر استراماچونی هم در سه بازی انتهایی لیگ به‌لحاظ نتیجه‌گیری خیلی تأثیر نداشت و آنها هفت امتیاز دیگر را به دست آوردند.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
ایلنا: استقلال تهران را باید یکی از خبرسازترین تیم‌های لیگ نوزدهم دانست. جام حذفی با تیم‌های لیگ یکیاستقلال در دو بازی اولش در جام حذفی به‌نظر می‌رسید کار سختی نباید داشته باشد. استقلال خوب بازی می‌کرد اما نتیجه نمی‌گرفت تا اینکه روزهای طلایی این تیم از بازی با گل‌گهر آغاز شد و شش پیروزی متوالی به دست آوردند. حتی قهر استراماچونی هم در سه بازی انتهایی لیگ به‌لحاظ نتیجه‌گیری خیلی تأثیر نداشت و آنها هفت امتیاز دیگر را به دست آوردند. مسئولان باشگاه استقلال مدعی بودند سرمربی‌شان به ترکیه رفته اما خیلی زود مصاحبه تصویری او از فرودگاه رم پخش شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- داور دیدار سپاهان و استقلال با دستور کمیته داوران برای مدتی محروم شده، اما این محرومیت باعث ایجاد جو روانی منفی در لیگ برتر شده است. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مسئولان کمیته داوران فدراسیون فوتبال با اعلام محرومیت محمدحسین زاهدی‌فر، جو عجیبی در فوتبال ایران به راه انداختند. داور پراشتباه دیدار دو تیم استقلال و سپاهان از هفته دوازدهم لیگ برتر باعث تشنج بزرگی در لیگ شد. کمیته داوران با یک اقدام سریع برای آرام کردن فضای فوتبال، تصمیم به محرومیت زاهدی‌فر گرفت، اما این تصمیم، تبعات دیگری در پی داشت. بیشتر بخوانید: داور بازی سپاهان و استقلال محروم شدانتهای پیام/
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
حواشی‌ای که کار را به شکایت باشگاه استقلال از داور بازی کشاند. مدیرعامل باشگاه استقلال صراحتا عنوان کرده که از محمدحسین زاهدی‌فر شکایت می‌کند. به رغم آن اشتباه مهم داوری، بازی را ۲ بر یک برده بودیم، ولی آن گل اشتباه پیروزی را از ما گرفت. بازی پرسپولیس - نساجی به تعویق افتاد و حالا حریف سنتی استقلال یک بازی کمتر دارد. شایعات و شائبه‌های فراوانی ایجاد می‌شود به همین خاطر اصلا نباید اجازه داد بازی تعویقی پرسپولیس به نیم‌فصل دوم موکول شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
وی افزود: در قرعه‌کشی شانس نقش مهمی را ایفا می‌کند و به طور حتم جدال دو تیم جذابیت‌های زیادی را خواهد داشت و همه از تماشای آن لذت می‌برند. پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: هواداران استقلال از اینکه قرعه سختی را برای آنها انتخاب کردن ناراحت نیستند و لحظه‌شماری می‌کنند تا در ورزشگاه آزادی از تیم محبوبشان حمایت کنند. دین‌محمدی تصریح کرد: استقلال در بازی با سپاهان در لیگ برتر، نمایش زیبایی را به اجرا گذاشت و اگر آن پنالتی برای این تیم گرفته ‌می‌شد به جای یک امتیاز، سه امتیاز کامل را کسب می‌کرد. دین‌محمدی در مورد دیدار استقلال و شهرخودرو که روز پنچشنبه در جریان لیگ برتر برگزار می‌شود، گفت: شهرخودرو یکی از بهترین تیم‌های ایران است که فوتبال را زیبا و تاکتیکی بازی می‌کند و به طور حتم حریفی آسان برای استقلال نخواهد بود. استقلال اگر روز خوبش باشد می‌تواند در آزادی به برتری رسیده و سه امتیاز کامل را به دست آورد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، محمدحسین زاهدی‌فر داور فوتبال کشورمان با اشتباهی که در جریان دیدار سپاهان و استقلال مرتکب شد، این روزها حسابی خبرساز شده است. زاهدی‌فر برازجانی، چند فصلی است به عنوان یکی از داوران سطح اول در لیگ برتر قضاوت می‌کند. در تست دوم در مهرماه، مشخص نشد که آیا زاهدی‌فر در تست‌ها قبول شده یا خیر، اما دادن قضاوت بازی به او به معنای قبولی بود. زاهدی‌فر در جریان بازی استقلال و سپاهان خطای مسلم هند کی‌روش استنلی مهاجم سپاهان را ندید تا نمره منفی در کارنامه او ثبت شود. بیشتر بخوانید: داور بازی سپاهان و استقلال محروم شدانتهای پیام/
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی – این خبر عجیب را از قول روزنامه خبرورزشی برایتان نقل می‌کنیم: محمدحسین زاهدی‌فر، تورج عیوض‌محمدی، رحیم شاهین، حسن انتظاری، کوپال ناظمی و علی صفایی تیم ۶ نفره قضاوت بازی سپاهان و استقلال بودند. ساعتی بعد از خروج آنها از نقش جهان بود که زاهدی‌فر متوجه شد اشتباه بزرگی انجام داده است. شنیدیم او با همکارانش دعوا کرده و به آنها گفته چرا به او نگفته‌اند هند پنالتی اتفاق افتاده است. جر و بحث تیم داوری در فرودگاه رخ داده و به گوش همه رسید. تیم داوری، با ناراحتی از هم جدا شده و به منزلشان رفتند البته عجیب نخواهد بود اگر آنها این خبر را تکذیب کنند.
رکنارکنا1 ماه قبل
متهم شده‌اید به اینکه معمولا به ضرر استقلال قضاوت می‌کنید، قبول دارید؟ قطعا این مساله را قبول ندارم. به هر حال آبی‌ها معتقدند حق‌شان پیروزی بوده و به‌خاطر قضاوت شما دو امتیاز از دست داده‌اند. سرمربی استقلال پذیرفته که امکان دارد شما صحنه را ندیده باشید، اما نمی‌تواند بپذیرد سایر داوران هم ندیده باشند! به هر حال ما تیم داوری هستیم. به‌نظر خودتان چه عواملی باعث می‌شود داوران این‌گونه اشتباه کنند؟ ما داوران خیلی تمرین می‌کنیم تا از آمادگی بدنی بالا برخوردار باشیم.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- با وجود گذشت دو روز از دیدار سپاهان و استقلال، هنوز بحث پیرامون داوری جنجالی این بازی ادامه دارد. به گزارش فوتبالی، طرفداران استقلال و پرسپولیس، خیلی خوب قضاوت داوران در بازیهای گذشته تیمهای محبوبشان را آرشیو می‌کنند. کاری که کمیته و دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال نمی‌کند و به همین دلیل در بازی سپاهان - استقلال داوری جنجالی انتخاب شد. درباره محمدحسین زاهدی‌فر، داور بازی سپاهان با استقلال این ماجرا صدق می‌کرد. پنالتى استقلال در روز روشن به سرقت رفت!
ایسناایسنا1 ماه قبل
تازه‌ترین دستاورد او از این «مهندسی روانی»، پنالتی واضح و آشکار برای استقلال مقابل سپاهان بود که از دید داور (دست‌ بر قضا همان زاهدی‌فر) پنهان ماند. قلعه‌نویی حالا به‌شدت تحت فشار است که با حرف‌ها، طعنه و کنایه‌هایی که زده، جو را به نفع تیم سپاهان کرده و در این فصل چندین‌ بار اشتباهات داوری به سودش رقم خورده است. در این فصل اما اشتباهات دیگری به سود سپاهان رقم خورده که شکایت سایر تیم‌‎ها را نیز دربرداشته است. یکی دیگر از تصمیمات عجیب و بحث‌برانگیز داوری برای سپاهان، داربی اصفهان بین زردپوشان این شهر و ذوب‌آهن بود. در دیدار شاگردان قلعه‌نویی و پارس جنوبی در شهر جم داور به اشتباه یک ضربه پنالتی برای پارسی‌ها اعلام کرد تا محمد نوری با گل‌ کردن این توپ، رکورد کلین‌شیت پیام نیازمند را بشکند.
فراروفرارو1 ماه قبل
این‌ها فقط بخشی از صحبت‌های امیر قلعه‌نویی، سرمربی فعلی سپاهان اصفهان است که بعد از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در جام حذفی سال گذشته مطرح شد. تازه‌ترین دستاورد او از این «مهندسی روانی»، پنالتی واضح و آشکار برای استقلال مقابل سپاهان بود که از دید داور (دست‌برقضا همان زاهدی‌فر) پنهان ماند. قلعه‌نویی حالا به‌شدت تحت فشار است که با حرف‌ها، طعنه و کنایه‌هایی که زده، جو را به نفع تیم سپاهان کرده و در این فصل چندین‌بار اشتباهات داوری به سودش رقم خورده است. در این فصل، اما اشتباهات دیگری به سود سپاهان رقم خورده که شکایت سایر تیم‌‎ها را نیز دربر داشته است. در دیدار شاگردان قلعه‌نویی و پارس جنوبی در شهر جم داور به اشتباه یک ضربه پنالتی برای پارسی‌ها اعلام کرد تا محمد نوری با گل‌کردن این توپ، رکورد کلین‌شیت پیام نیازمند را بشکند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
متهم شده‌اید به اینکه معمولا به ضرر استقلال قضاوت می‌کنید، قبول دارید؟ قطعا این مساله را قبول ندارم. به هر حال آبی‌ها معتقدند حق‌شان پیروزی بوده و به‌خاطر قضاوت شما دو امتیاز از دست داده‌اند. سرمربی استقلال پذیرفته که امکان دارد شما صحنه را ندیده باشید، اما نمی‌تواند بپذیرد سایر داوران هم ندیده باشند! به هر حال ما تیم داوری هستیم. به‌نظر خودتان چه عواملی باعث می‌شود داوران این‌گونه اشتباه کنند؟ ما داوران خیلی تمرین می‌کنیم تا از آمادگی بدنی بالا برخوردار باشیم.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- بخش مهم گزارش روزنامه ایران‌ورزشی درباره محمدحسین زاهدی‌فر داور بازی جنجالی سپاهان و استقلال را برایتان انتخاب کردیم: زاهدی‌فر بدون دادن تست و بعد از گذشت هفته‌ها به لیگ اضافه شد و حاصل آن هم عملکرد او در چند بازی اخیر است. زاهدی‌فر در ابتدای فصل به بهانه مصدومیت در تست داوری شرکت نکرد. این داور حتی در تست دومی که در هفته پنجم مسابقات برگزار شد هم به بهانه همین مصدومیت حاضر نشد و چند هفته بعد بدون دادن تست که نیاز ضروری برای داوران است، وارد لیگ شد آن هم با بازی پخش مستقیم استقلال و نفت. این داور در آن بازی هم اشتباهات زیادی داشت اما اشتباه او زیر بازی پرگل استقلال مدفون شد تا کسی متوجه اشتباه فاحش خود کمیته داوران نشود.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی – باشگاه استقلال برنامه عجیبی برای داور بازی با سپاهان دارد. به گزارش فوتبالی، استقلالی‌ها که به نام محمدحسین زاهدی‌فر آلرژی پیدا کرده‌اند، قصد دارند شکایت خود از این داور را به شکلی متفاوت به نسبت گذشته پیگیری کنند. مدیرعامل باشگاه استقلال در گفتگویی که امروز با خبرگزاری ایرنا داشته اشتباه زاهدی‌فر را تخلف دانسته. در چنین شرایطی روزنامه فرهیختگان از قول یک منبع آگاه در باشگاه استقلال نوشته: از داوری شکایت می‌کنیم اما نه به فدراسیون فوتبال بلکه به دادگاه. همچنین در همین راستا قصد داریم فیلم اشتباهات زاهدی‌فر علیه استقلال را تهیه و آن را برای کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنیم.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
حالا داور بازی که با محرومیت هم مواجه شده با فشارهای زیادی روبه‌رو است و حال چندان خوشی هم ندارد. بعضى داوران در چنین صحنه‌هایى بعد از بازى مى‌گویند که دیدیم، اما سوتمان بالا نیامد یا نتوانستیم سوت بزنیم. سرمربی استقلال پذیرفته که امکان دارد شما صحنه را ندیده باشید، اما نمی‌تواند بپذیرد سایر داوران هم ندیده باشند! به هر حال ما تیم داورى هستیم. به‌نظر خودتان چه عواملی باعث می‌شود داوران این‌گونه اشتباه کنند؟ ما داوران خیلى تمرین مى‌کنیم تا از آمادگى بدنى بالا برخوردار باشیم.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

محمدحسین زاهدی‌فر