محمدرضا جعفری جلوه

محمدرضا جعفری جلوه

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی سیما، تفاهم نامه ساخت برنامه تلویزیونی «شبکه کوچک» میان رییس مرکز پویانمایی صبا و مدیر شبکه دو سیما به امضا رسید. جعفری جلوه، آقای لیوانی را از خانواده شبکه دو دانست و گفت: وجود ایشان امتیاز ارزشمندی برای ارتقای سطح همکاری‌های دو طرف خواهد بود و این تفاهم نامه نشان از جدیت شبکه دو در پیگیری ساخت برنامه «شبکه کوچک» می‌باشد. مطمئن هستیم این تفاهم نامه باب تازه‌ای برای افزایش تعاملات میان مرکز صبا و شبکه دو خواهد بود. در ادامه این جلسه، مسعود صفوی تهیه کننده «شبکه کوچک» گفت: عنوان برنامه یک نام خاص و دوست داشتنی بر وزن شبکه کودک است. صفوی ادامه داد: «شبکه کوچک» دو مشخصه مهم دارد.
سینماپرسسینماپرس2 روز قبل
سینماپرس: ساخت برنامه «شبکه کوچک» به زودی در مرکز پویانمایی صبا آغاز و به طور اختصاصی از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. به گزارش سینماپرس، تفاهم‌نامه ساخت برنامه تلویزیونی «شبکه کوچک» میان محمدرحیم لیوانی رییس مرکز پویانمایی صبا و محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما به امضا رسید. مدیر شبکه دو سیما محمدرحیم لیوانی را از خانواده شبکه دو دانست و اظهار کرد: وجود ایشان امتیاز ارزشمندی برای ارتقای سطح همکاری‌های دو طرف خواهد بود و این تفاهم‌نامه نشان از جدیت شبکه دو در پیگیری ساخت برنامه «شبکه کوچک» می‌باشد. وی افزود: حضور تهیه کننده‌ای با تجربه برای برنامه «شبکه کوچک» و حمایت‌های شبکه دو بدون شک امتیازی برای ساخت این برنامه است. مسعود صفوی تهیه کننده «شبکه کوچک» نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: عنوان برنامه یک نام خاص و دوست داشتنی بر وزن شبکه کودک است.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، تفاهمنامه ساخت برنامه تلویزیونی «شبکه کوچک» میان رییس مرکز پویانمایی صبا و مدیر شبکه ۲ سیما به امضا رسید. جعفری جلوه، لیوانی رئیس مرکز صبا را از خانواده شبکه ۲ دانست و گفت: وجود او امتیاز ارزشمندی برای ارتقای سطح همکاری‌های دو طرف خواهد بود و این تفاهمنامه نشان از جدیت شبکه ۲ در پیگیری ساخت برنامه «شبکه کوچک» دارد. در ادامه، محمدرحیم لیوانی رییس مرکز پویانمایی صبا گفت: بر اساس قراردادی که میان مرکز صبا و شبکه ۲ منعقد شد به‌زودی شاهد تولید برنامه‌ای با تکنیک رئال، عروسک و پویانمایی خواهیم بود. مطمئنم این تفاهمنامه باب تازه‌ای برای افزایش تعاملات میان مرکز صبا و شبکه ۲ خواهد بود. در ادامه این جلسه، مسعود صفوی تهیه‌کننده «شبکه کوچک» گفت: عنوان برنامه نام خاص و دوست‌داشتنی بر وزن شبکه کودک است.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 روز قبل
مدیر شبکه دو سیما در حاشیه امضای تفاهم نامه ساخت برنامه «شبکه کوچک» در مرکز پویانمایی صبا گفت: امروز شاهد دوران شکوفایی مرکز پویانمایی صبا در ساخت پویانمایی‌های باکیفیت و مخاطب پسند هستیم. به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی سیما، تفاهم نامه ساخت برنامه تلویزیونی «شبکه کوچک» میان رییس مرکز پویانمایی صبا و مدیر شبکه دو سیما به امضا رسید. در ادامه، محمدرحیم لیوانی رییس مرکز پویانمایی صبا گفت: بر اساس قراردادی که میان مرکز صبا و شبکه دو منعقد شد به زودی شاهد تولید برنامه‌ای با تکنیک رئال، عروسک و پویانمایی خواهیم بود. مطمئن هستیم این تفاهم نامه باب تازه‌ای برای افزایش تعاملات میان مرکز صبا و شبکه دو خواهد بود. وی افزود: حضور تهیه کننده‌ای با تجربه و خلاق برای برنامه «شبکه کوچک» و حمایت‌های شبکه دو بدون شک امتیازی برای ساخت این برنامه است.
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
پس از چندی دولت وقت، تلویزیون ایران را از بخش خصوصی خرید و با پیوستن تلویزیون ایران به «تلویزیون ملی ایران»، پخش دو برنامه تلویزیونی از دو کانال مختلف ادامه یافت. در ادامه، تلویزیون آموزشی به‌‌‌‌‌‌عنوان نسخه جدید «تلویزیون ایران» فعالیت خود را از مهر ۱۳۵۵ شروع کرد. محمدرضا جعفری‌‌‌جلوه، مدیر فعلی شبکه۲ سیما است؛ مدیری ۶۰ ساله که با آمدنش به شبکه۲ سیما تغییر آنچنانی در برنامه‌‌‌‌‌‌های این شبکه داده نشد. گروه فیلم‌‌‌‌‌‌های تلویزیونی: با انحلال گروه فیلم و سریال، دو گروه فیلم‌‌‌‌‌‌های تلویزیونی و گروه مجموعه‌‌‌‌‌‌های تلویزیونی تاسیس شدند و گروه فیلم‌‌‌‌‌‌های تلویزیونی به تولید فیلم‌‌‌‌‌‌های تلویزیونی با مضمون خانوادگی می‌‌‌‌‌‌پردازد؛ گروه مجموعه‌‌‌‌‌‌های تلویزیونی: این گروه به تولید مجموعه‌‌‌‌‌‌های تلویزیونی با مضمون خانوادگی می‌‌‌‌‌‌پردازد. گروه‌‌‌های سیاسی، فرهنگ، تامین برنامه و تاریخ و هنر از دیگر گروه‌‌‌های این شبکه تلویزیونی هستند.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
این بخش‌‌‌‌‌‌های خبری شامل اخبار ۲۰:۳۰ و اخبار سراسری است که در ساعت ۲۲:۳۰ پخش می‌‌‌‌‌‌شود. همچنین در ساعت ۱۵ روزهای جمعه یک بخش خبری ویژه ناشنوایان پخش می‌‌‌‌‌‌شود. گفت‌‌‌‌‌‌وگوی ویژه خبری از دیگر برنامه‌‌‌‌‌‌های واحد مرکزی خبر است که از شبکه۲ پخش می‌‌‌‌‌‌شود. گروه معارف: برنامه‌‌‌‌‌‌های این گروه بیشتر در زمان اذان ظهر و مغرب به افق تهران پخش می‌‌‌‌‌‌شود. گروه‌‌‌های سیاسی، فرهنگ، تامین برنامه و تاریخ و هنر از دیگر گروه‌‌‌های این شبکه تلویزیونی هستند.
سینماپرسسینماپرس6 روز قبل
در این طرح «رادیو و تلویزیون ملی» به «صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران» تغییر یافت و پخش شبکه دوم سیما و برنامه‌های بین‌المللی تلویزیون تعطیل شد. محمدرضا جعفری‌جلوه، مدیر فعلی شبکه ۲ سیما است؛ مدیری ۶۰ ساله که با آمدنش به شبکه ۲ سیما تغییر آنچنانی در برنامه‌های این شبکه داده نشد. گروه کودک و نوجوان: این گروه بخش عمده‌ای از برنامه‌های شبکه ۲ را تولید می‌کند. گروه‌های سیاسی، فرهنگ، تامین برنامه و تاریخ و هنر از دیگر گروه‌های این شبکه تلویزیونی هستند. اما اینجا پایان تغییرات نیست، دوباره می‌خواهند این شبکه، شبکه کودک و نوجوان باشد و برنامه‌های کودک از این شبکه پخش شود، اما در کنار آن نام خانواده را هم اضافه کردند تا هم کودک‌ونوجوان و هم خانواده رویکرد این شبکه شوند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
«حیایی» قاتل و «حقیقت دوست» وحشی فیلم جدید حمید نعمت‌الله/دو پروژه مهم سینمایی را از دست دادمبازیگر فیلم «قاتل و وحشی» گفت: برخی می‌گویند فیلم قاتل وحشی در صورتی که اینطور نیست، این فیلم به این دلیل قاتل و وحشی نامگذاری شده که هر کدام از این اسامی دو شخصیت اصلی فیلم نعمت الله را بازی می‌کنند. وی درباره نامگذاری این فیلم سینمایی تاکید کرد: برخی می‌گویند فیلم «قاتل وحشی» در صورتی که اینطور نیست، این فیلم به این دلیل «قاتل و وحشی» نامگذاری شده که هر کدام از این اسامی دو شخصیت اصلی فیلم نعمت الله را بازی می‌کنند. بازیگر فیلم «گاو» با اشاره به عدم حضورش در فیلم داریوش مهرجویی اضافه کرد: در ابتدا قرار بود من در فیلم «لامینور» بازی کنم، مدت آفیش من در فیلم قاتل و وحشی ۱۰ روز بود اما این مدت زمان طول کشید و من به فیلم مهرجویی نرسیدم. بیشتر بخوانید: آخرین گفت‌وگوی محمدرضا هنرمند پیرامون سینما را اینجا بخوانید. وی به میزان خرید کتاب از سوی خانواده‌ها اشاره و تاکید کرد: با تغییر وضعیت معیشتی مردم و کاهش میل جامعه به کتاب کتاب خوانی روز به روز شاهد کم رنگ شدن جایگاه کتاب در جامعه هستیم، همین امر سبب شده تا فضای مجازی جای این خلع را پر کند.
الفالف1 هفته قبل
*برای ما اصلا از این دنیا نرفته استحسن زارعی، دوست قدیمی و همکار مرحوم مجید اوجی در سخنرانی گفت: مجید از نوجوانی با جدیت کار می‌کرد. * تلویزیون کم لطفی کردلاله اسکندری -بازیگر- که سالها با مجید اوجی همکاری داشته است در سخنانی گفت: من ۱۶ سال پیش اولین بار افتخار همکاری با مجید اوجی را داشتم. مرحوم مجید اوجی در نوسان بین مرگ و زندگی حضوری الهام بخش داشت. پیکر مرحوم مجید اوجی از مقابل مسجد بلال سازمان صدا و سیما بر دوش دوست‌داران و خانواده او به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا بدرقه شد. همچنین اعلام شد روز پنجشنبه از ساعت ۱۸ تا ۱۹ مراسم ترحیم مرحوم مجید اوجی در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد.
برنابرنا1 هفته قبل
محمدرضا جعفری جلوه با اشاره به مبارزه مجید اوجی با بیماری سرطان تأکید کرد: او هرگز ناامید نشد و هربار که او را می‌دیدیم امیدوارتر بود. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما در مراسم تشییع پیکر مجید اوجی اظهار داشت: به همسر مجید اوجی و همه همکاران در رسانه ملی به ویژه همکاران فعال در حوزه تولیدات نمایشی تسلیت می‌گویم. جعفری جلوه خاطرنشان کرد: من باید از آخرین کار این بزرگوار سخن بگویم که به‌گونه‌ای حدیث نفس بود. او هرگز ناامید نشد و هربار که او را می‌دیدیم، امیدوارتر بود. در سریال «مرضیه» با وجود بیماری و سختی کار، بسیار کار کرد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، این مراسم با حضور فلورا سام همسر مرحوم اوجی و برخی مدیران تلویزیون و هنرمندان از جمله محمد احسانی مدیر شبکه نسیم، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما، پژمان بازغی، مهدی فرجی، مهران مهام، غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما، علی اوجی، حسین کرمی رئیس مرکز سیما فیلم، برزو ارجمند، لاله اسکندری، کمند امیرسلیمانی، الهام پاوه‌نژاد، فاطمه هاشمی، نیکی مظفری و حسن زارعی، مجید زین‌العابدین مدیر شبکه یک سیما و آناهیتا همتی در حال برگزاری است. این خبر در حال تکمیل است …
ایسناایسنا1 هفته قبل
مراسم تشییع پیکر مجید اوجی تهیه کننده با سابقه تلویزیون از مقابل مسجد بلال صدا و سیما در حال برگزاری است. به گزارش ایسنا این مراسم با حضور فلورا سام همسر مرحوم اوجی و برخی مدیران تلویزیون و هنرمندان از جمله محمد احسانی مدیر شبکه نسیم، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما، پژمان بازغی، مهدی فرجی، مهران مهام، غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما، علی اوجی، حسین کرمی رئیس مرکز سیما فیلم، برزو ارجمند، لاله اسکندری، کمند امیر سلیمانی، الهام پاوه نژاد، فاطمه هاشمی، نیکی مظفری و حسن زارعی، مجید زین العابدین مدیر شبکه یک سیما و آناهیتا همتی صبح امروز ۱۹ آبان ماه در حال برگزاری است. ادامه دارد …
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
با همه این تفاسیر، این مجموعه از جمله آثار تاریخی بوده که در زمان خود برای تلویزیون هزینه بسیاری دربرداشت. هزینه ساخت سریال «مختارنامه» که در چهل قسمت ۶۰ دقیقه‌ای تولید شده، از سوی داوود میرباقری در همایش «قیام تا قیام» ۲۰ میلیارد تومان اعلام شده است. این سریال با برخی حواشی همراه بود و یکی از پرهزینه‌ترین سریال‌های تولید شده توسط رسانه ملی در زمان خود به شمار می‌آید. استفاده از بازیگران مطرح و لوکیشن‌های کوهستانی عواملی است که در کنار خاص کردن این مجموعه، هزینه بالایی را متوجه آن کرده است. همه این موارد که نام برده شد، این سریال را به یکی از پرخرج‌ترین سریال‌های تلویزیون تبدیل کرده است.
ایلناایلنا2 هفته قبل
با مرور کارنامه ۴۰ ساله تلویزیون، مجموعه‌هایی را می‌یابیم که تولید آنها هزینه‌های بسیاری را متوجه تلویزیون کرده است. در آستانه تولید سریال‌های سلمان فارسی و موسی (ع) که جز تولیدات الف رسانه ملی به شمار می‌آید، سعی کردیم به مرور این آثار بپردازیم. همچنین در این بین آثاری را مرور کردیم که تولید آنها برای تلویزیون گران تمام شد و آورده‌ای به همراه نداشته است. با همه این تفاسیر، این مجموعه از جمله آثار تاریخی بوده که در زمان خود برای تلویزیون هزینه بسیاری دربرداشت. استفاده از بازیگران مطرح و لوکیشن‌های کوهستانی عواملی است که در کنار خاص کردن این مجموعه، هزینه بالایی را متوجه آن کرده است.
برنابرنا2 هفته قبل
پژمان لشگری پور از فعالان سینما به عنوان سرپرست گروه فیلم و سریال شبکه دو منصوب شد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما در حکمی سرپرست گروه فیلم و سریال این شبکه را منصوب کرد. وی در این حکم پژمان لشگری پور را به سمت مشاور امور نمایشی و سرپرست گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما منصوب کرده است. لشگری پور سابقه سال‌ها مدیریت تولید و تهیه کنندگی در سینما را دارد و به ویژه در کارنامه خود همکاری با ابراهیم حاتمی کیا را ثبت کرده است. ساخت و تهیه بیش از ۱۵ مجموعه و برنامه تلویزیونی از دیگر فعالیت‌های وی است.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین کرمی رییس مرکز سیما فیلم با صدور احکامی بهرنگ ملک محمدی را به سمت مدیر گروه فیلم و سریال و جواد آقازاده را به سمت مدیر طرح و برنامه مرکز سیمافیلم منصوب کرد. آقایان ملک محمدی و آقازاده پیش از این سرپرست این گروه‌ها در سیما فیلم بودند. همچنین محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه ۲ سیما در حکمی پژمان لشگری‌پور را به سمت مشاور امور نمایشی و سرپرست گروه فیلم و سریال این شبکه منصوب کرد. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ حسین کرمی رییس مرکز سیما فیلم با صدور احکامی بهرنگ ملک محمدی را به سمت مدیر گروه فیلم و سریال و جواد آقازاده را به سمت مدیر طرح و برنامه مرکز سیمافیلم منصوب کرد. آقایان ملک محمدی وآقازاده پیش از این سرپرست این گروه‌ها در سیما فیلم بودند. همچنین محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما در حکمی پژمان لشگری پور رابه سمت مشاور امور نمایشی و سرپرست گروه فیلم و سریال این شبکه دو منصوب کرد. انتهای پیام/
ایلناایلنا3 هفته قبل
مدیران گروه فیلم و سریال و طرح و برنامه مرکز سیما فیلم و سرپرست فیلم و سریال شبکه دو منصوب شدند. به گزارش ایلنا، حسین کرمی (رییس مرکز سیما فیلم) با صدور احکامی بهرنگ ملک محمدی را به سمت «مدیر گروه فیلم و سریال» و جواد آقازاده را به سمت «مدیر طرح و برنامه مرکز سیمافیلم» منصوب کرد. آقایان ملک محمدی و آقازاده پیش از این سرپرست این گروه‌ها در سیما فیلم بودند. همچنین محمدرضا جعفری جلوه (مدیر شبکه دو سیما) در حکمی پژمان لشگری‌پور رابه سمت «مشاور امور نمایشی و سرپرست گروه فیلم و سریال شبکه دو» منصوب کرد.
مهرمهر3 هفته قبل
آن طراوت روانی است که احساسات حسینی را در همین موقوف هم با طراوت جوانی در این مقام نگه داشته است. وی افزود: باید از همه عزیزانی که این حرکت فرخنده را که واقعا جای خالی آن احساس می‌شد، راه انداختند تشکر کرد. بسیار لذت بخش است که عزیزانی که یک عمر در این راه زحمت کشیده‌اند، به باد فراموشی سپرده نشده‌اند. بعد عقلانی این تصمیم در اینجا مستتر است و در ادامه می‌گوید: پس ای شمشیرها من را در بر گیرید. آنان که ماندند باید کاری حسینی کنند و شما در امتداد آن بانوی بزرگوار کاری حسینی می‌کنید.
صدا و سیماصدا و سیما3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ «پرده عشاق» عنوان ویژه برنامه‌ای از شبکه دو سیماست که به تجلیل از پیرغلامان و مفاخر حسینی می‌پردازد و در آیین پایانی آن از میان ۶۰ پیرغلام حسینی از ۱۰ نفر از مسن‌ترین و پیشکسوت‌ترین خادمان حسینی قدردانی می‌شود. مدیحه سرایی آقای محسن طاهری و شعرخوانی آقای احمدبابایی از محور‌های این مراسم اختتامیه است. این مراسم با حضور آقای محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه ۲ و خانواده مرحوم محسن کلاهدوز مدیر پخش این شبکه و آقای سید علیرضا فاطمیان‌پور سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری در حال برگزاری است.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی محمدی سرپرست فرهنگ‌سرای رسانه از برگزاری آیین تجلیل از خادمان و پیرغلامان حسینی با عنوان «پرده عشاق» با حضور سید علیرضا فاطمیان‌پور سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه ۲ و خانواده مرحوم محسن کلاهدوز مدیر پخش این شبکه در روز چهارشنبه اول آبان در فرهنگ‌سرای ارسباران خبر داد. وی افزود: در این مراسم از سردار مصطفی باغبانی جانباز هشت سال دفاع مقدس و خادم‌الحسین (ع)، یونس حبیبی جانباز هشت سال دفاع مقدس، مدیحه‌سرا و خادم الحسین (ع)، معصومه حمامی اصل مادر شهید رضا پناهی و خادم الزهرا (س)، صفر علی شیرزاد مدیحه‌سرا و خادم الحسین (ع)، محمود طاهری مدیحه‌سرا و خادم الحسین (ع)، مهداد عباس زادگان مدیحه‌سرا و خادم الحسین (ع)، فخرالسادات میری لواسانی خادم الزهرا (س)، مادر شهیدان سیدعلیرضا و سیدحسین صادقی، حاج علی‌اکبر معزغلامی پدر شهید مدافع حرم حسین معزغلامی و خادم‌الحسین (ع)، سید مصطفی مصطفوی مدیحه‌سرا و خادم الحسین (ع)، مرتضی نمکی مدیحه‌سرا و تعزیه‌خوان و همچنین محمدرضا جعفری جلوه مدیر و خانواده مرحوم محسن کلاهدوز تجلیل می‌شود. به گفته سرپرست فرهنگ‌سرای رسانه برنامه تلویزیونی «پرده عشاق» همزمان با ایام عزادارای سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) با محوریت تکریم خادمان و پیرغلامان حسینی در ۱۷ قسمت در قالب گفت‌وگو با تهیه‌کنندگی محسن سال‌افزون و اجرای فاطمه محمدی هر روز ساعت ۱۱:۳۰ از شبکه دوم سیما پخش شده است. آیین تجلیل از خادمان و پیرغلامان حسینی با عنوان «پرده عشاق» چهارشنبه اول آبان ساعت ۱۵ در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار می‌شود.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی محمدی سرپرست فرهنگسرای رسانه از برگزاری آیین تجلیل از خادمان و پیرغلامان حسینی با عنوان «پرده عشاق» با حضور سیدعلی‌رضا فاطمیان‌پور سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه ۲ و خانواده مرحوم محسن کلاهدوز مدیر پخش این شبکه در روز چهارشنبه اول آبان در فرهنگسرای ارسباران خبر داد. وی افزود: در این مراسم از سردار مصطفی باغبانی جانباز هشت سال دفاع مقدس و خادم‌الحسین (ع) یونس حبیبی جانباز هشت سال دفاع مقدس، مدیحه‌‏سرا و خادم الحسین (ع)، معصومه حمامی اصل، مادر شهید رضا پناهی و خادم الزهرا (س)، صفرعلی شیرزاد مدیحه‌‏سرا و خادم‌الحسین (ع)، محمود طاهری مدیحه‌‏سرا و خادم‌الحسین (ع)، مهداد عباس‌زادگان مدیحه‌‏سرا و خادم‌الحسین (ع)، فخرالسادات میری لواسانی خادم الزهرا (س)، مادر شهیدان سیدعلی‌رضا و سیدحسین صادقی، حاج علی‌اکبر معز‌غلامی پدر شهید مدافع حرم حسین معزغلامی و خادم‌الحسین (ع)، سیدمصطفی مصطفوی مدیحه‌‏سرا و خادم‌الحسین (ع)، مرتضی نمکی مدیحه‌‏سرا و تعزیه‌خوان و همچنین محمدرضا جعفری جلوه مدیر و خانواده مرحوم محسن کلاهدوز تجلیل می‌شود. به گفته سرپرست فرهنگسرای رسانه برنامه تلویزیونی «پرده عشاق» همزمان با ایام عزادارای سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) با محوریت تکریم خادمان و پیرغلامان حسینی در ۱۷ قسمت در قالب گفت‌وگو با تهیه‌کنندگی محسن سال‌افزون و اجرای فاطمه محمدی هر روز ساعت ۱۱:۳۰ از شبکه دوم سیما پخش شده است. آیین تجلیل از خادمان و پیرغلامان حسینی با عنوان «پرده عشاق» چهارشنبه اول آبان ساعت ۱۵ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. انتهای پیام/
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی محمدی سرپرست فرهنگ‌سرای رسانه از برگزاری آیین تجلیل از خادمان و پیرغلامان حسینی با عنوان «پرده عشاق» با حضور سید علیرضا فاطمیان‌پور سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه ۲ و خانواده مرحوم محسن کلاهدوز مدیر پخش این شبکه در روز چهارشنبه اول آبان در فرهنگ‌سرای ارسباران خبر داد. وی افزود: در این مراسم از سردار مصطفی باغبانی جانباز هشت سال دفاع مقدس و خادم‌الحسین (ع)، یونس حبیبی جانباز هشت سال دفاع مقدس، مدیحه‌‏سرا و خادم الحسین (ع)، معصومه حمامی اصل مادر شهید رضا پناهی و خادم الزهرا (س)، صفر علی شیرزاد مدیحه‌‏سرا و خادم الحسین (ع)، محمود طاهری مدیحه‌‏سرا و خادم الحسین (ع)، مهداد عباس زادگان مدیحه‌‏سرا و خادم الحسین (ع)، فخرالسادات میری لواسانی خادم الزهرا (س)، مادر شهیدان سیدعلیرضا و سیدحسین صادقی، حاج علی‌اکبر معزغلامی پدر شهید مدافع حرم حسین معزغلامی و خادم‌الحسین (ع)، سید مصطفی مصطفوی مدیحه‌‏سرا و خادم الحسین (ع)، مرتضی نمکی مدیحه‌‏سرا و تعزیه‌خوان و همچنین محمدرضا جعفری جلوه مدیر و خانواده مرحوم محسن کلاهدوز تجلیل می‌شود. به گفته سرپرست فرهنگ‌سرای رسانه برنامه تلویزیونی «پرده عشاق» همزمان با ایام عزادارای سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) با محوریت تکریم خادمان و پیرغلامان حسینی در ۱۷ قسمت در قالب گفت‌وگو با تهیه‌کنندگی محسن سال‌افزون و اجرای فاطمه محمدی هر روز ساعت ۱۱:۳۰ از شبکه دوم سیما پخش شده است. آیین تجلیل از خادمان و پیرغلامان حسینی با عنوان «پرده عشاق» چهارشنبه اول آبان ساعت ۱۵ در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 هفته قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مهدی محمدی سرپرست فرهنگ‌سرای رسانه از برگزاری آیین تجلیل از خادمان و پیرغلامان حسینی با عنوان «پرده عشاق» با حضور سید علیرضا فاطمیان‌پور سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه ۲ و خانواده مرحوم محسن کلاهدوز مدیر پخش این شبکه در روز چهارشنبه اول آبان در فرهنگ‌سرای ارسباران خبر داد. وی افزود: در این مراسم از سردار مصطفی باغبانی جانباز هشت سال دفاع مقدس و خادم‌الحسین (ع)، یونس حبیبی جانباز هشت سال دفاع مقدس، مدیحه‌‏سرا و خادم الحسین (ع)، معصومه حمامی اصل مادر شهید رضا پناهی و خادم الزهرا (س)، صفر علی شیرزاد مدیحه‌‏سرا و خادم الحسین (ع)، محمود طاهری مدیحه‌‏سرا و خادم الحسین (ع)، مهداد عباس زادگان مدیحه‌‏سرا و خادم الحسین (ع)، فخرالسادات میری لواسانی خادم الزهرا (س)، مادر شهیدان سیدعلیرضا و سیدحسین صادقی، حاج علی‌اکبر معز‌غلامی پدر شهید مدافع حرم حسین معزغلامی و خادم‌الحسین (ع)، سید مصطفی مصطفوی مدیحه‌‏سرا و خادم الحسین (ع)، مرتضی نمکی مدیحه‌‏سرا و تعزیه‌خوان و همچنین محمدرضا جعفری جلوه مدیر و خانواده مرحوم محسن کلاهدوز تجلیل می‌شود. به گفته سرپرست فرهنگ‌سرای رسانه برنامه تلویزیونی «پرده عشاق» همزمان با ایام عزادارای سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) با محوریت تکریم خادمان و پیرغلامان حسینی در ۱۷ قسمت در قالب گفتگو با تهیه‌کنندگی محسن سال‌افزون و اجرای فاطمه محمدی هر روز ساعت ۱۱:۳۰ از شبکه دوم سیما پخش شده است. آیین تجلیل از خادمان و پیرغلامان حسینی با عنوان «پرده عشاق» چهارشنبه اول آبان ساعت ۱۵ در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار می‌شود. انتهای پیام/
مهرمهر1 ماه قبل
امروز پنجشنبه ۱۸ مهرماه می‌توانید با بسته خبری جدید «هفت روز سیما» در مرور مهمترین رویدادها و خبرهای تلویزیون و شبکه نمایش خانگی در هفته‌ای که گذشت، با خبرگزاری مهر همراه شوید. «وعده بازگشت برندها» در مصاحبه‌های مدیران برای برنامه‌های آینده شبکه‌ها و تلویزیون تقریبا اولین راه حل و راهکاری است که از آن بهره‌برداری می‌کنند. در این برنامه به بخش‌های مختلفی از این کتاب و حتی مثال‌هایی از رهبر انقلاب در تعریف «طرب» پرداخته شد. شگفتانه بعدی درباره لهو است و ایشان می‌فرمایند اگر لهو مطلقا حرام باشد نیمی از زندگی ما حرام است. اجرایی که البته در همین چند قسمت ابتدایی به خوبی از پس آن برآمده است و گفتگوهایی با مهمانانش را ترتیب داده است.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشاین شب‌ها سریال تکراری «نوار زرد» که برای اولین بار در سال ۹۶ روی آنتن رفت، پخش می‌‌شود. خردمندان تنها فیلم «بیست‌ویک روز بعد» را در کارنامه دارد که فیلم موفقی بود. اخبار فرهنگ و هنر - شبکه دو برای نوروز، مجموعه «کامیون» را خواهد داشت که کارگردانی آن را سیدمسعود اطیابی بر عهده دارد. «بوم و بانو» نام دیگر سریال شبکه دو است که در سال ۹۹ روی آنتن خواهد رفت. این مجموعه را آرمان زرین‌کوب تهیه می‌کند و سعید سلطانی کارگردانی خواهد کرد؛ زوج موفقی که «ستایش» را هم‌اکنون روی آنتن شبکه سه دارند.
سینماپرسسینماپرس3 ماه قبل
سینماپرس: جعفری جلوه از اهمیت آموزش شیوه‌های خودمراقبتی برای کودکان در بازدید از «کنارهم ۲» تاکید کرد. نظارت بیش از حد بر فرزندان در خانواده اگرچه ظاهرا امری درمان‌گر است، اما لزوما مثبت و نتیجه بخش نیست. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان تقویت کنیم. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان را زنده و تقویت کنیم. مجموعه تلویزیونی «در کنار هم ۲» با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر، کاری است از گروه خانواده شبکه دو سیما که روزهای تصویربرداری خود را سپری می‌کند.
ایسناایسنا3 ماه قبل
نظارت بیش از حد بر فرزندان در خانواده اگرچه ظاهرا امری درمان‌گر است، اما لزوما مثبت و نتیجه بخش نیست. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان تقویت کنیم. نظارت بیش از حد بر فرزندان در خانواده اگرچه ظاهرا امری درمانگر است، اما لزوما مثبت و نتیجه‌بخش نیست. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان زنده و تقویت کنیم. مجموعه تلویزیونی «در کنار هم ۲» با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر، کاری است از گروه خانواده شبکه دو سیما که روزهای تصویربرداری خود را سپری می‌کند.
موجموج3 ماه قبل
نظارت بیش از حد بر فرزندان در خانواده اگرچه ظاهرا امری درمان‌گر است، اما لزوما مثبت و نتیجه بخش نیست. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان تقویت کنیم. آشیانی زاد مدیر گروه خانواده شبکه دو سیما نیز با اشاره به مفاهیم اصلی این اثر بیان کرد: حمایت اعضای خانواده از یکدیگر، دورهم بودن و صمیمیت و کمک به حل مشکلات در این سریال پررنگ است. جعفری جلوه با تاکید بر این که نکات ظریف آموزشی باید در قصه‌ها نمایش داده شوند، افزود: قانون گرایی و بی قانونی بیش از اندازه در خانواده‌ها هر دو یک آسیب است. مجموعه تلویزیونی «در کنار هم ۲» با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر، کاری است از گروه خانواده شبکه دو سیما که روز‌های تصویربرداری خود را سپری می‌کند.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
نظارت بیش از حد بر فرزندان در خانواده اگرچه ظاهرا امری درمان‌گر است، اما لزوما مثبت و نتیجه‌بخش نیست. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان تقویت کنیم. مدیر شبکه دو سیما نیز درباره چگونگی بازنمایی ویژگی‌های خانواده‌ها در اثر جویا شد. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان زنده و تقویت کنیم. مجموعه تلویزیونی «در کنار هم ۲» با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر، کاری است از گروه خانواده شبکه دو سیما که روزهای تصویربرداری خود را سپری می‌کند.

به انتهای لیست رسیدید