محمدرضا ساکت

محمدرضا ساکت

ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
البته مسعود تابش مدیرعامل کنونی باشگاه سپاهان نیز در آن زمان به‌عنوان مدافع راست این تیم بازی کرد. اعتراض پرسپولیسی‌ها۳۱ شهریور ۱۳۸۵ تیم‌های سپاهان و پرسپولیس با برتری مقابل حریفان خود به فینال بازی‌های جام حذفی راه یافتند که با قهرمانی سپاهان همراه شد. نه باشگاه سپاهان این موضوع را گردن گرفت و نه هیچ‌یک از ارگان‌ها و سازمان‌های مربوطه، اما تا دلتان بخواهد وعده دادند. آنچه مسلم است تصمیم برای رقم خوردن این اتفاق طبیعی نیست و باید دید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد این مسابقه چه تصمیمی خواهد گرفت. انگار عادت کرده‌ایم که هرگاه این دو تیم بازی دارند منتظر یک حادثه باشیم.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 هفته قبل
در رسانه‌ها نام وحید ‌هاشمیان، ‌ کریم باقری و مارکار آقاجانیان به‌عنوان گزینه‌های پیشنهادی به سرمربی تیم‌ ملی مطرح شده است. دستیاران خارجی رسمی نمی‌شوندطبق توافق صورت‌گرفته بین فدراسیون و اسکوچیچ قرار است که دو مربی خارجی و دو مربی ایرانی در کادر فنی تیم‌ ملی حضور داشته باشند. ملادن زگانیر که سابقه کار در تیم زیر ٢١‌سال کرواسی را دارد، در کنار تونی اوسنیک که در تیم‌ ملی اسلوونی کار کرده، حضورشان در تیم‌ ملی قطعی شده و به‌زودی کارهای مربوط به عقد قرارداد آنها نیز انجام خواهد شد. در رسانه‌ها نام وحید ‌هاشمیان، ‌ کریم باقری و مارکار آقاجانیان به‌عنوان گزینه‌های پیشنهادی به سرمربی تیم‌ ملی مطرح شده است. شاید هم باقری قبول کند به‌صورت موقت و برای کمک به تیم‌ ملی در کنار کار در پرسپولیس به اسکوچیچ هم کمک کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، مهلت ثبت‌نام از نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال روز گذشته (یکشنبه) به پایان رسید و ۹ نفر برای رسیدن به ریاست این فدراسیون با یکدیگر رقابت خواهند کرد. حیدر بهاروند سرپرست کنونی فدراسیون فوتبال علاوه بر اینکه نامزد ریاست شده، از سوی ۷ نفر دیگر به عنوان نایب رئیس پیشنهادی معرفی شده است. در حال حاضر این سؤال از مسئولان وزارت ورزش و شخص وزیر مطرح می‌شود که آیا او با حضور بازنشسته‌ها در فدراسیون فوتبال موافق است؟ ممکن است صلاحیت بازنشستگان برای حضور در این انتخابات تأیید نشود اما به نظر می‌رسد تا آن زمان وزیر ورزش باید موضع خود را در این باره اعلام کند. مسعود سلطانی‌فر به عنوان وزیر ورزش مجری قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در ورزش شناخته می‌شود. صحبت‌هایی درباره بازنشسته بودن یکی دو نفر از افرادی که برای پست ریاست ثبت‌نام‌ کرده‌اند (به جز بهاروند) شنیده و مطرح شده که واکنش رسمی وزیر ورزش می‌تواند همه ابهامات را از بین ببرد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهلت ثبت‌نام از نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال روز گذشته (یکشنبه) به پایان رسید و ۹ نفر برای رسیدن به ریاست این فدراسیون با یکدیگر رقابت خواهند کرد. حیدر بهاروند سرپرست کنونی فدراسیون فوتبال علاوه بر اینکه نامزد ریاست شده، از سوی ۷ نفر دیگر به عنوان نایب رئیس پیشنهادی معرفی شده است. این در حالی است که در یکی دو سال گذشته شاهد تغییراتی در فدراسیون فوتبال به دلیل همین قانون بودیم و حتی رئیس پیشین فدراسیون هم به این قانون تمکین کرد. در حال حاضر این سؤال از مسئولان وزارت ورزش و شخص وزیر مطرح می‌شود که آیا او با حضور بازنشسته‌ها در فدراسیون فوتبال موافق است؟ ممکن است صلاحیت بازنشستگان برای حضور در این انتخابات تأیید نشود اما به نظر می‌رسد تا آن زمان وزیر ورزش باید موضع خود را در این باره اعلام کند. مسعود سلطانی‌فر به عنوان وزیر ورزش مجری قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در ورزش شناخته می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
داور بین‌المللی فوتبال ایران گفت: در استرالیا هم بازیکنان و مربیان به تصمیم‌های داوری معترض می‌شوند، اما شدت اعتراض‌ها به میزان لیگ ایران نیست. استرالیایی‌ها لیگ ایران را رصد نمی‌کننداو درباره اینکه آیا لیگ ایران در کشور استرالیا رصد می‌شود، گفت: چنین اتفاقی نمی‌افتد و شاید مردم این کشور و فوتبالیت‌های شان تنها بازی‌های تیم ملی ایران را دنبال کنند. همان‌گونه که ما لیگ استرالیا را دنبال نمی‌کنیم، نیازی نیست مردم این کشور هم چنین کاری انجام بدهند. تا زمانی که بخواهند برای ایران قضاوت می‌کنماو افزود: این درخواست از سوی سایر اعضای هیئت رئیسه رد شد و من اکنون نامزد قضاوت در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هستم. برای من مهم است تا زمانی که بخواهند به نام ایران قضاوت کنم، اما وقتی نخواهند تصمیم دیگری می‌گیرم.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، صادق درودگر در مورد درخواست برخی افراد برای حضورش در انتخابات فدراسیون فوتبال و ثبت‌نام برای کاندیداتوری ریاست این فدراسیون گفت: بله، درست است. برای ثبت‌نام در انتخابات فدراسیون فوتبال و کاندیداتوری ریاست این فدراسیون دوستانی به من گفتند که برای تصدی پست ریاست ثبت‌نام کنم، اما بنده بنا به دلایلی قبول نکردم. رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: فوتبال را می‌توان به سه نوع مدیریت طلایی، نقره‌ای یا برنزی مدیریت کرد. درودگر با اشاره به رؤسای قبلی فدراسیون فوتبال گفت: ما در گذشته آتابای و مبشر را در فدراسیون فوتبال داشتیم و بعد از انقلاب هم آقایان صفایی فراهانی و دادکان رئیس فدراسیون شدند که تحولاتی را در فوتبال ایجاد کردند. بنابراین برای پست ریاست در انتخابات ثبت‌نام نخواهم کرد، اما سعی می‌کنم در بخش‌های دیگر وارد انتخابات شوم.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد درخواست برخی افراد برای حضورش در انتخابات فدراسیون فوتبال و ثبت‌نام برای کاندیداتوری ریاست این فدراسیون گفت: بله، درست است. برای ثبت‌نام در انتخابات فدراسیون فوتبال و کاندیداتوری ریاست این فدراسیون دوستانی به من گفتند که برای تصدی پست ریاست ثبت‌نام کنم، اما بنده بنا به دلایلی قبول نکردم. درودگر با اشاره به رؤسای قبلی فدراسیون فوتبال گفت: ما در گذشته آتابای و مبشر را در فدراسیون فوتبال داشتیم و بعد از انقلاب هم آقایان صفایی فراهانی و دادکان رئیس فدراسیون شدند که تحولاتی را در فوتبال ایجاد کردند. وی افزود: در مدیریت داخلی فوتبال به خودم اعتقاد دارم، اما بخش بزرگی از مدیریت فوتبال مربوط به موارد خارج از حوزه فنی است. بنابراین برای پست ریاست در انتخابات ثبت‌نام نخواهم کرد، اما سعی می‌کنم در بخش‌های دیگر وارد انتخابات شوم.
جام نیوزجام نیوز4 هفته قبل
یحیی گل‌محمدی، علی دایی و امیر قلعه نویی سه گزینه هدایت تیم ملی بودند. وی افزود: انتظار من این بود که قبل از عنوان کردن این موضوع با باشگاه سپاهان صحبت می‌شد. مجری برنامه زنده تلویزیونی هم گفت ما فکر می‌کنیم کار امیر قلعه نویی تمام شده و حتی فرزاد مجیدی هم در برنامه زنده تلویزیونی سرمربیگری تیم ملی را به قلعه نویی تبریک گفت که من از این مسئله واقعا تعجب می‌کنم. چرا باشگاه سپاهان باید آخرین نفر باشد؟ مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص صحبت با امیر قلعه‌نویی در این مورد تصریح کرد: من دو روز قبل برای اولین بار خودم با قلعه‌نویی در مورد داستان تیم‌ملی صحبت کردم. موضع من این است که باشگاه سپاهان با این شرایط بسیار مشکل پیدا کرده، من نمی‌توانم به او توصیه‌ای کنم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
دفاتر شخصی برخی از این مدیران میزبان نشست‌های متعدد و متنوعی بوده که خروجی آن تصمیم‌گیری برای آینده فوتبال است. برخی مسئولان فعلی و سابق فدراسیون و برخی روسای هیات‌های فوتبال استان‌ها ازجمله حاضران در این جلسات طی روزهای گذشته بوده‌اند. پیش‌بینی این جمع ورود به رقابتی نزدیک و فشرده با مخالفان مدیریت فعلی فدراسیون است. اسدی، دبیرکل اسبق ازجمله مخالفان جدی مدیران فعلی فدراسیون است که با مصاحبه‌های آتشین خود وارد بازی می‌شود. کاش مجمع ناجی فوتبال باشدحال فوتبال خوب نیست؛ نه باشگاه‌ها، نه هیات‌ها، نه بازیکنان، مربیان و مدیران و نه حتی پیشکسوتان و هواداران از شرایط فعلی راضی نیستند.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- فردا اولین روز رسمی ثبت نام کاندیداهای انتخابات فدراسیون فوتبال است. باید دید چه زمانی او در فدراسیون فوتبال حاضر می‌شود و برای حضور در انتخابات ثبت نام خواهد کرد. بر اساس آخرین خبرها، عزیزی خادم برای انتخابات فدراسیون فوتبال برنامه ریزی مدونی را داشته و قرار است به زودی برنامه هایش برای اداره فوتبال را در یک کنفرانس خبری، اعلام کند. شاید دیگر کاندیداهایی که قبلا از آنها نام بردیم هم وارد انتخابات شوند. روزهای انتخابات فدراسیون فوتبال، همیشه روزهای مهم و پرخبری برای رسانه هاست.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، ساختاری با عنوان سازمان تیم‌های ملی فوتبال ایران که نمونه‌‌برداری از عنوان سازمان لیگ برتر بود تقریبا از نیمه دوم سال ۱۳۹۵ ایجاد شد. سازمان تیم‌‌های ملی بر همین اساس تأسیس شد. تیم‌های فوتبال نوجوانان و جوانان پیش از شکل‌گیری سازمان تیم‌های ملی جهانی شدند و پس از آن با آغاز عملیاتی فعالیت‌های محمدرضا ساکت در سمت‌های متعدد از جمله رئیس سازمان تیم‌های ملی، رئیس مرکز ملی فوتبال، دبیرکل و سایر بخش‌ها رفته‌رفته روزگار فوتبال پرستاره ایران بی‌ستاره شد. با این وجود از زمانی که تیم ملی فوتبال بزرگسالان هم تحت نظر مستقیم سیاست‌های سازمان تیم‌های ملی قرار گرفت، نتایجی بهتر از شکست مقابل بحرین و عراق کسب نشد. همانطور که سرمربی جدید تیم ملی هم بیش از اینکه با نظر اعضای کمیته فنی انتخاب شود، خروجی نشست‌های محرمانه رئیس سازمان تیم‌های ملی با رئیس فدراسیون فوتبال بود.
عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
حالا یک هفته از آن وعده می‌گذرد و هنوز سرمربی تیم ملی معرفی نشده است. در وضعیت فعلی فوتبال ملی ایران دچار سرگیجه مطلق شده و اتفاقات اخیر هم این مسأله را تأیید می‌کند. سپس علی دایی تبدیل شد به گزینه اصلی که شایعه شد مخالفت‌هایی رسمی با سرمربیگری او در تیم ملی وجود داشته و به همین دلیل اجازه حضورش در تیم ملی داده نمی‌شود. بعد از این دوباره جامعه فوتبال با شایعه احتمال انتخاب سرمربی خارجی برای تیم ملی رو‌به‌رو شدند و الان چند روزی است که همه صحبت از انتخاب سرمربی ایرانی برای تیم ملی می‌کنند و تقریبا همه چیز آماده اعلام خبر سرمربیگری قلعه‌نویی در تیم ملی است. ولی همانطور که اشاره شد امیر قلعه‌نویی انتخاب قطعی ایرانی نیمکت تیم ملی است و اگر این اتفاق رخ دهد باید شایعات حضور احتمالی علی دایی در سپاهان را هم جدی بگیریم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، رئیس سابق فدراسیون فوتبال در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۸ به منتقدان محمدرضا ساکت لقب «بیمار» داد. بحث امروز درباره رئیس در سایه فوتبال ایران هم به بحران پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری ارتباط دارد. حالا هم که دبیرکل حقیقت را برای جامعه برملا کرده و فوتبال ملی ایران با بی‌سابقه‌ترین بحران خود روبه‌رو شده، باز هم خبری از رئیس سازمان تیم‌های ملی نیست. الان هم که مدت‌هاست تیم ملی ایران سرمربی ندارد و معلوم نیست مدیریت چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد. او به‌خاطر این سطح از نفوذ مدیریتی، خودش خواست که وظیفه ساماندهی فوتبال ملی ایران صفر تا صد بر عهده او باشد که نتیجه کار چیزی جز شکست و فاجعه نبوده است.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشرئیس سابق فدراسیون فوتبال در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۸ به منتقدان محمدرضا ساکت لقب «بیمار» داد. بحث امروز درباره رئیس در سایه فوتبال ایران هم به بحران پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری ارتباط دارد. حالا هم که دبیرکل حقیقت را برای جامعه برملا کرده و فوتبال ملی ایران با بی‌سابقه‌ترین بحران خود روبه‌رو شده، باز هم خبری از رئیس سازمان تیم‌های ملی نیست. الان هم که مدت‌هاست تیم ملی ایران سرمربی ندارد و معلوم نیست مدیریت چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد. او به‌خاطر این سطح از نفوذ مدیریتی، خودش خواست که وظیفه ساماندهی فوتبال ملی ایران صفر تا صد بر عهده او باشد که نتیجه کار چیزی جز شکست و فاجعه نبوده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، روزنامه شهروند نوشت: «آیا با مکانیزم انتخابات فدراسیون فوتبال آشنایی دارید؟ تمام اتفاقات و حاشیه‌های فوتبال، به‌ عنوان پرطرفدارترین رشته ورزشی کشور، مورد توجه عموم مردم قرار می‌گیرد. تفاوت فوتبال با سایر رشته‌ها چیست؟ مکانیزم انتخابات در فدراسیون فوتبال با سایر فدراسیون‌های ورزشی تفاوتی بسیار بزرگ دارد. همچنین هر فرد ایرانی که به عنوان عضو کمیته‌های اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا یا فیفا انتخاب شود یا مشغول انجام وظیفه باشد، در طول دوران عضویت خود عضو مجمع فدراسیون فوتبال خواهد بود. سختی کار برای انتخاب هیأت‌رئیسهکار نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال البته برای برنده شدن در انتخابات سخت‌تر از اعضای هیأت‌رئیسه است. در واقع مدیریت فوتبال از روسای هیأت فوتبال برای ماندن حمایت می‌کند و روسای فوتبال هم بقای آنان را در صندلی ریاست فدراسیون تضمین می‌کنند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
به گزارش ایسنا، روزنامه شهروند نوشت: «آیا با مکانیزم انتخابات فدراسیون فوتبال آشنایی دارید؟ تمام اتفاقات و حاشیه‌های فوتبال، به‌ عنوان پرطرفدارترین رشته ورزشی کشور، مورد توجه عموم مردم قرار می‌گیرد. تفاوت فوتبال با سایر رشته‌ها چیست؟ مکانیزم انتخابات در فدراسیون فوتبال با سایر فدراسیون‌های ورزشی تفاوتی بسیار بزرگ دارد. همچنین هر فرد ایرانی که به عنوان عضو کمیته‌های اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا یا فیفا انتخاب شود یا مشغول انجام وظیفه باشد، در طول دوران عضویت خود عضو مجمع فدراسیون فوتبال خواهد بود. سختی کار برای انتخاب هیأت‌رئیسهکار نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال البته برای برنده شدن در انتخابات سخت‌تر از اعضای هیأت‌رئیسه است. در واقع مدیریت فوتبال از روسای هیأت فوتبال برای ماندن حمایت می‌کند و روسای فوتبال هم بقای آنان را در صندلی ریاست فدراسیون تضمین می‌کنند.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال در حالی صراحتا اعلام کرده قصد حضور در انتخابات این فدراسیون را دارد که بازنشسته است. به گزارش فوتبالی به نقل از تسنیم، ثبت نام کاندیداها برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال، از ۸ بهمن‌ماه به مدت ۱۰ روز کاری آغاز می‌شود. هرچند فدراسیون فوتبال این روزها پرتنش‌ترین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد، اما نمی‌توان در روزهای پرهیاهویی که با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای فوتبال ایران پدید آمده، اتفاقات داخلی این روزها حول انتخابات فدراسیون فوتبال را نادیده گرفت. یکی از اتفاقات عجیب و جنجالی این روزها، انتخابات هیئت فوتبال استان گلستان بود که با حضور حیدر بهاروند برگزار شد. حتی بحث بازنشستگی بهاروند نیز در این برنامه مطرح می‌شود، اما سرپرست بازنشسته فدراسیون فوتبال تأکید می‌کند، «اگر شما بگذارید ما هستیم».
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مسئله انتخاب سرمربی تیم ملی به یک کلاف سردرگم تبدیل شده است. درحالی که رسانه‌ها از علی دایی، امیر قلعه‌نویی و جدیدا دراگان اسکوچیچ به عنوان گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی یاد می‌کنند اما هنوز فدراسیون فوتبال به صورت رسمی سرمربی جدید تیم ملی را مشخص نکرده است. در جدیدترین شایعه در این خصوص گفته می‌شود حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال انتخاب سرمربی جدید را به عهده کمیته فنی و توسعه گذاشته و از این کمیته خواسته نظرش را در این مورد اعلام کنند. این در شرایطی است که مرتضی محصص به عنوان رئیس کمیته فنی فعلا برای مسابقات امیدهای آسیا، در کشور تایلند به سر می‌برد و دیگر اعضای کمیته فنی هم در این خصوص اظهارنظر نکردند تا عملا تیم ملی در «کما» باشد. هرچه هست، سریع‌تر باید تکلیف سرمربی تیم ملی مشخص شود تا برنامه‌های این تیم برای حضور قدرتمند در انتخابی جام جهانی اجرا شود.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- در حالی که رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال در تایلند حضور دارد هنوز تکلیف سرمربی تیم ملی مشخص نیست. به گزارش فوتبالی به نقل از میزان، مسئله انتخاب سرمربی تیم ملی به یک کلاف سردرگم تبدیل شده است. درحالی که رسانه‌ها از علی دایی، امیر قلعه‌نویی و جدیدا دراگان اسکوچیچ به عنوان گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی یاد می‌کنند اما هنوز فدراسیون فوتبال به صورت رسمی سرمربی جدید تیم ملی را مشخص نکرده است. این در شرایطی است که مرتضی محصص به عنوان رئیس کمیته فنی فعلا برای مسابقات امیدهای آسیا، در کشور تایلند به سر می‌برد و دیگر اعضای کمیته فنی هم در این خصوص اظهارنظر نکردند تا عملا تیم ملی در «کما» باشد. هرچه هست، سریع‌تر باید تکلیف سرمربی تیم ملی مشخص شود تا برنامه‌های این تیم برای حضور قدرتمند در انتخابی جام جهانی اجرا شود.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
به گزارش فوتبالی، شاید کمتر کسی بداند که حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال و کاندید شدن برای ریاست این فدراسیون، پروسه بسیار سختی است. این اتفاق باعث شده که در روزهای گذشته نامهای مهمی برای انتخابات فدراسیون فوتبال مطرح شود. ماجرای ۱۰ فرم و ۱۰ امضادر واقع هر کسی که می‌خواهد نامزد ریاست فدراسیون فوتبال باشد، باید ۱۰ فرم معرفی‌نامه از اعضای مجمع بگیرد. او چهار سال رئیس سازمان لیگ بوده و حالا مدیران فوتبال در لیگ‌های برتر و یک و دو، مطمئنا نظر او را برای انتخابات فدراسیون فوتبال در نظر می‌گیرد. این روزها حتما شنیده‌اید که می‌گویند فدراسیون فوتبال یک زمین سوخته است که آباد کردنش به این راحتی‌ها نیست.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
این رهایی بسیار طولانی بود و تیم ملی بیش از یک سال در هیچ گونه اردویی شرکت نکرد و مسئولان نگران حضور در المپیک ۲۰۲۰ نبودند. انتخاب مجیدی با واکنش کمیته ملی المپیک همراه بود و آنان برای چند روزی جو تیم ملی را بهم ریختند چرا که قبل از انتخاب مربی با کمیته ملی المپیک هماهنگ نشده بود و در نهایت مهدی تاج وارد عمل شد و برای حضور مجیدی در راس این تیم مجوز این نهاد را گرفت. درگیری عارف غلامی در اردوی تیم ملی با رضا شاهرودی، دستیار تیم ملی گوشه‌ای از وضعیت حاکم بر تیم ملی بود تا این مدافع آماده نیز به دلیل مسائل اخلاقی کنار گذاشته شود و تیم ملی با نواقص بسیاری به مسابقات برود. بازیکنان در پست هایی به میدان می‌رفتند که به چشم هواداران تیم ملی امید آشنا نبود. ناهماهنگی تیم ملی امید در سه بازی و فرصت‌سوزی در مسابقات، موجب حذف تیم ملی امید در مرحله گروهی و بی‌ثمر ماندن تلاش‌ها و هزینه‌های انجام شده بود.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، گزینه‌های مختلفی برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال مطرح شده‌اند. آنچه در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی مورد بحث است، مربوط به نحوه انتخاب سرمربی تیم ملی می‌شود. طبیعتا مرتضی محصص به عنوان رئیس کمیته فنی و توسعه باید عضو کمیته فنی باشد. ظاهرا یکی از اعضای هیئت رئیسه هم باید عضو کمیته فنی باشد که شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان با این سمت در جلسات کمیته حاضر می‌شود و البته لیلا صوفی‌زاده، نایب رئیس بانوان هم یکی دیگر از اعضای کمیته فنی است. صوفی‌زاده و شیعی هم طبیعتا متخصص یا مدعی انتخاب سرمربی جدید تیم ملی نیستند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
ساکت در عین حالی که دبیرکل فدراسیون فوتبال بود، پست‌های دیگری هم داشت و به همین دلیل بود که عده‌ای به او لقب ابوالمشاغل فدراسیون فوتبال داده بودند. درباره غیر قانونی بودن انتخاب ابراهیم شکوری به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، بارها نوشته شده است. حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال هم از زمان حضورش به جای مهدی تاج، هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته است. برای اینکه درباره غیرقانونی بودن سرپرستی دبیرکلی ابراهیم شکوری با قوانین بهتر آشنا شوید، باید به اساسنامه فدراسیون فوتبال مراجعه کرد. مسئله‌ای که رسانه‌ها بارها به ان اذعان داشتند اما فدراسیون فوتبال هربار آن را تکذیب می‌کرد.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- تیم نونهالان زیر ۱۴ سال در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم نونهالان منتخب تهران رفت. به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم نونهالان زیر ۱۴ سال که در اردوی تدارکاتی بسر می‌برد، امروز در یک دیدار درون اردویی به مصاف تیم نونهالان منتخب تهران رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه پر گل ۵ بر ۲ شکست دهد. گلهای تیم نونهالان را سروش را غنی پور (۲ گل)، سمیرحبوباتی، کسری طاهری و علیرضاخسروی به ثمر رساندند. گفتنی است، حیدر بهاروند، ابراهیم شکوری، محمدرضا ساکت، نیمانکیسا، هادی شکوری و قاسمی این بازی را از نزدیک تماشا کردند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
ساکت در عین حالی که دبیرکل فدراسیون فوتبال بود، پست‌های دیگری هم داشت و به همین دلیل بود که عده‌ای به او لقب ابوالمشاغل فدراسیون فوتبال داده بودند. درباره غیر قانونی بودن انتخاب ابراهیم شکوری به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، بارها نوشته شده است. حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال هم از زمان حضورش به جای مهدی تاج، هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته است. برای اینکه درباره غیرقانونی بودن سرپرستی دبیرکلی ابراهیم شکوری با قوانین بهتر آشنا شوید، باید به اساسنامه فدراسیون فوتبال مراجعه کرد. مسئله‌ای که رسانه‌ها بارها به ان اذعان داشتند اما فدراسیون فوتبال هربار آن را تکذیب می‌کرد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
ابراهیم شکوری در مورد اینکه گفته می‌شود امیر قلعه‌نویی قرار است سرمربی تیم ملی بزرگسالان ایران شود، اظهار داشت: ما هنوز سرمربی تیم ملی را انتخاب نکرده‌ایم. در رایزنی و گفتگو با گزینه‌هایمان هستیم تا به این لحظه سرمربی تیم ملی انتخاب نشده است. قطعا مربیان داخلی بسیار توانمند هم که با رزومه شان سالها موفقیتشان را ثابت کرده‌اند جزو گزینه‌های ما هستند و تا پایان دی ماه اسم قطعی سرمربی تیم ملی معرفی خواهد شد. کارشناس هم باید ببینیم کیست؟ آیا بازیکن سابق تیم ملی است؟ چه سطحی دارد. فیفا این پول را بابت اینکه تیم ملی به جام جهانی صعود می‌کند به ما می‌دهد.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
ساکت در عین حالی که دبیرکل فدراسیون فوتبال بود، پست‌های دیگری هم داشت و به همین دلیل بود که عده‌ای به او لقب ابوالمشاغل فدراسیون فوتبال داده بودند. درباره غیر قانونی بودن انتخاب ابراهیم شکوری به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، بارها نوشته شده است. حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال هم از زمان حضورش به جای مهدی تاج، هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته است. برای اینکه درباره غیرقانونی بودن سرپرستی دبیرکلی ابراهیم شکوری با قوانین بهتر آشنا شوید، باید به اساسنامه فدراسیون فوتبال مراجعه کرد. مسئله‌ای که رسانه‌ها بارها به ان اذعان داشتند اما فدراسیون فوتبال هربار آن را تکذیب می‌کرد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
او در برنامه سلام صبح بخیر عنوان کرد: آقای ساکت مشاور ارشد رییس فدراسیون فوتبال بودند که با استعفای ایشان سرپرست جدید باید تصمیم بگیرد او مشاور باشد یا نه. ما در توانایی‌های آقای ساکت نمی‌توانیم شک کنیم. وی درباره حضور ساکت در سمت‌های متعدد فدراسیون تاکید کرد: من خودم هم در کمیته فنی حضور دارم و آقای ساکت هم حضور دارند. من فکر می‌کنم زیاد شدن رسانه‌ها باعث شده این قدر به موضوع آقای ساکت ایراد بگیرند. این در حالی است که بر اساس قوانین افراد بازنشسته نمی‌توانند در فدراسیون فوتبال پست رسمی داشته باشند و اینکه او رییس سازمان تیم‌های ملی باشد، قابل قبول نیست.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
او در برنامه سلام صبح بخیر عنوان کرد: آقای ساکت مشاور ارشد رییس فدراسیون فوتبال بودند که با استعفای ایشان سرپرست جدید باید تصمیم بگیرد او مشاور باشد یا نه. ما در توانایی‌های آقای ساکت نمی‌توانیم شک کنیم. وی درباره حضور ساکت در سمت‌های متعدد فدراسیون تاکید کرد: من خودم هم در کمیته فنی حضور دارم و آقای ساکت هم حضور دارند. من فکر می‌کنم زیاد شدن رسانه‌ها باعث شده این قدر به موضوع آقای ساکت ایراد بگیرند. این در حالی است که بر اساس قوانین افراد بازنشسته نمی‌توانند در فدراسیون فوتبال پست رسمی داشته باشند و اینکه او رییس سازمان تیم‌های ملی باشد، قابل قبول نیست.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، جلسه کمیته فنی و توسعه فوتسال روز یکشنبه این هفته در حالی برگزار شد که یکی از مباحث اصلی این جلسه به آماده سازی تیم ملی فوتسال پیش از حضور در جام ملت‌های آسیا اختصاص داشت. در این جلسه علاوه بر اعضای کمیته فنی، سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال، داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال، محمدرضا ساکت رئیس سازمان تیم‌های ملی و ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون حضور داشتند. در حالی که ناظم الشریعه پیش از این بارها نسبت به عدم برگزاری بازی با تیم‌های آسیایی در آستانه جام ملت‌ها تذکر داده بود، یکی از اعضای کمیته فنی در این جلسه بار دیگر بر بازی با تیم‌های آسیایی اشاره کرده است. در این شرایط یکی از اعضای کمیته فنی یکبار دیگر بر بازی با تیم‌های آسیایی تاکید کرده و از لبنان و اندونزی به عنوان دو تیمی نام برده است که آماده برگزاری بازی با ایران هستند! مسابقات جام ملت‌های فوتسال آسیا اسفندماه به میزبانی ترکمنستان برگزار می‌شود و ایران با عربستان، کره جنوبی و تایلند همگروه است.

به انتهای لیست رسیدید