محمدرضا عقیلی

محمدرضا عقیلی

کنسرت محمد معتمدی در بندرعباس

8+
مهرمهر3 هفته قبل

کنسرت محمد معتمدی در بندرعباس

ایسناایسنا3 هفته قبل
ایسنا/هرمزگان کنسرت حالا که می‌روی «محمد معتمدی» شب گذشته (هفتم دی‌ماه) با استقبال گسترده مردم بندرعباس در دو سانس در تالار شهید آوینی برگزار شد. در این کنسرت محمدرضا عقیلی (رهبر ارکستر و تنظیم‌کننده)، محمدرضا تاجبخش (نوازنده پیانو و کیبورد)، امید فرهودنیا (نوازنده گیتار باس)، عظیم روحانی (نوازنده گیتار اسپانیش)، سروش عمومی (نوازنده درامز و فلوت)، علیرضا میرآقا (نوازنده پرکاشن و دف) و بهزاد رواقی (نوازنده تار و سه‌تار) اعضای گروه اجراکننده کنسرت «حالا که می‌روی» به سرپرستی و خوانندگی محمد معتمدی را تشکیل می‌دادند. عکاس: امیرحسین خورگویی مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴ انتهای پیام

معتمدی با «حالا که می‌روی» در بندرعباس به روی صحنه رفت

ایسناایسنا3 هفته قبل
ایسنا/هرمزگان کنسرت حالا که می‌روی «محمد معتمدی» شب گذشته (هفتم دی‌ماه) با استقبال گسترده مردم بندرعباس در دو سانس در تالار شهید آوینی برگزار شد. پنجمین قطعه اجراشده در کنسرت معتمدی «نفرین» بود؛ اثری که این خواننده سنتی از آرتوش بازخوانی کرده و با شعر پرویز وکیلی بود. در ادامه نوبت به اجرای قطعات «کجایی»، «آفرینش» و کوچه‌های انتظار رسید تا توسط محمد معتمدی به اجرا دربیاید. حسن ختام کنسرت معتمدی اجرای قطعه‌ «ای ایران» بود. نکته قابل‌توجه همراهی تمام حاضران سالن بود که در طول اجرای این قطعه معتمدی را همراهی کردند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
اکنون جایزه‌ای برای بزرگداشت این هنرمند با عنوان «جایزه ناصر فرهودی» شکل گرفته است. چرا جشنواره موسیقی فجر جایزه صدابرداری نداردکیان مقدم صدابردار و عضو شورای سیاستگذاری جایزه «ناصر فرهودی» یکی دیگر از حاضران در این نشست بود. به هر حال امیدوارم ایجاد چنین شرایطی بتواند جامعه صدابرداری موسیقی کشور را هرچه بیشتر به مخاطبان موسیقی معرفی کند. وجود چنین جایزه‌ای در جشنواره‌ای مانند موسیقی فجر می‌تواند شرایط پیشرفت صدابرداری در حوزه موسیقی را نیز ارتقا دهد. جایزه «ناصر فرهودی» به دنبال دیده شدن صدابرداری استحمیدرضا آداب صدابردار و از اعضای ستاد برگزاری اولین دوره جایزه «ناصر فرهودی» است که در این نشست حاضر بود.
ایلناایلنا1 ماه قبل
نشست رسانه‌ای نخستین جایزه ناصر فرهودی امروز سه‌شنبه ۱۲ آذرماه با حضور متولیان برگزاری این رویداد موسیقایی در موسسه فرهنگی هنری «سورنا» برگزار شد. در ابتدای این نشست میلاد فرهودی (فرزند زنده‌یاد ناصر فرهودی) گفت: از دست‌اندرکاران و همکاران جهت برگزاری این رویداد تشکر می‌کنم. بنا به همین دلایل برگزاری جایزه ناصر فرهودی را مدنظر قرار دادیم تا صدابرداری و میکس بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. ناصر فرهودی یکی از پیشکسوتان عرصه صدابرداری است که در ۱۳ مردادماه سال ۱۳۹۶ دارفانی را وداع گفت و حال جایزه ناصرفرهودی توسط شاگردان او برگزار می‌شود. اولین دوره از جایزه بزرگ ناصر فرهودی در ۲ بخش تئوری (مقاله و پژوهش) و عملی برگزار می‌شود که بخش عملی آن به مقوله صدابرداری و میکس و مستر اختصاص دارد.
مهرمهر1 ماه قبل
ناصر فرهودی از صدابرداران و صداگذاران پیشکسوت موسیقی کشورمان بود که طی چندین سال با هنرمندان و گروه‌های سرشناس موسیقی فعالیت می‌کرد. کیان مقدم صدابردار و عضو شورای سیاستگزاری جایزه ناصر فرهودی در ابتدای این نشست گفت: مبحث صدابرداری یکی از اتفاقات مهم در موسیقی دنیاست. به هر حال امیدوارم ایجاد چنین شرایطی بتواند جامعه صدابرداری موسیقی کشور را هرچه بیشتر به مخاطبان موسیقی معرفی کند. حوزه صدابرداری سینما به شدت مورد توجه قرار گرفته و حتی برای آن جایزه و سیمرغ تعیین می‌کنند اما من نمی‌دانم چرا چنین جایزه‌ای در حوزه موسیقی نیست چرا که انتخاب چنین جایزه‌ای در جشنواره‌ای مانند موسیقی فجر می‌تواند شرایط پیشرفت صدابرداری در حوزه موسیقی را نیز ارتقا دهد وی افزود: این مقوله در حوزه صدابرداری سینما به شدت مورد توجه قرار گرفته و حتی برای آن جایزه و سیمرغ تعیین می‌کنند اما من نمی‌دانم چرا چنین جایزه‌ای در حوزه موسیقی نیست چرا که انتخاب چنین جایزه‌ای در جشنواره‌ای مانند موسیقی فجر می‌تواند شرایط پیشرفت صدابرداری در حوزه موسیقی را نیز ارتقا دهد. ما تمام تلاش خود را انجام دادیم تا با نام بزرگ ناصر فرهودی مسابقه‌ای را برگزار کنیم که باعث اعتلای صنعت صدابرداری موسیقی باشد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
از همان ابتدا نکته‌ای مهم جلب نظر می‌کرد؛ آنچه ارکستر اجرا می‌کرد بیش از هر چیزی به موسیقی ترکی استانبولی نزدیک بود. پناه آخرباز هم هارمونی ارکستر به موسیقی ترکی استانبولی نزدیک است و از مقام‌های کردی ترکیه بهره گرفته شده است. بی‌شک باید گفت که ملودی‌ها و تنظیم‌های بیشتر قطعه‌ها به شدت نزدیک به موسیقی ترکی استانبولی است. حتی در جاهایی تحریرها و تکنیک‌های محمد معتمدی هم به تکنیک‌های موسیقی ترکی نزدیک می‌شد. کویرشاعر و آهنگساز این قطعه محمد معتمدی است.

«حالا که می‌روی» در تالار وزارت کشور

برنابرنا2 ماه قبل
محمد معتمدی جمعه ۱ آذرماه با همراهی ارکستری به رهبری محمدرضا عقیلی در تالار وزارت کشور کنسرت برگزار خواهد کرد. به گزارش گروه فرهنگ وهنر خبرگزاری برنا؛ محمد معتمدی در جدیدترین کنسرت خود، ۱ آذرماه سال جاری در سالن وزارت کشور روی صحنه می‌رود تا پس از ماه‌ها دوری با هوادارانش دیداری تازه کند. در این کنسرت محمدرضا عقیلی رهبری ارکستر را برعهده دارد و محمد معتمدی را همراهی می‌کند. گفتنی است محمد معتمدی به زودی در شهرهای اصفهان، رشت، اهواز، بندرعباس، بوشهر، ساری، گرگان و شیراز نیز کنسرت هایی اجرا خواهد کرد.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، تازه‌ترین دور کنسرت‌های محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی طی روزهای آینده با اجرای آلبوم «حالا که می‌روی» در تالار وزارت کشور و تعدادی دیگر از شهرهای کشور برگزار می‌شود. این در حالی است که مرحله فروش بلیت این اجراهای زنده از روز چهاردهم آبان ماه آغاز خواهد شد. «حالا که می‌روی» از جمله مجموعه‌های تازه محمد معتمدی خواننده شناخته شده موسیقی کشورمان است که در ۸ قطعه اجرا و تنظیم شده است. در این اثر قطعات «باور نمی‌کنی»، «دل‌های فروشی»، «حالا که می‌روی»، «نشانی»، «غم پنهان»، «آفرینش»، «کوچه انتظار» و «کجایی» آمده است. این آلبوم در دو نسخه دیجیتال آنلاین (با دو کیفیت معمولی و عالی) و دیجی پک عرضه شد.
مهرمهر4 ماه قبل
وی افزود: نباید در موضوع به مهمی انتخاب شهردار وآن هم برای تصمیم گیری کلان شهری، اعضای شورا، برخی سیاست‌ها وبرنامه‌ها در منافع شهری ترجیح می‌دادند وبا احترام قائل شدن به رای مردم به خواست آنها احترام قائل می‌شدند. لیتکوهی ادامه داد، مردم هم به واسطه اینکه اعضای شورا را انتخاب و این حق را دارند که از گزینه‌های درشهر دارای رزومه وعملکرد هست، مورد حمایت اعضای شورای شهرشان قرار می‌گرفت، اما متاسفانه برخی اعضای شورا این فرصت را دراختیار دیگر نیروهای با انگیزه ومدیرشهرستان قرار ندادند وبه گزینه غیربومی در شهرداری آمل رای دادند. وی افزود: به هرحال در پنجمین جلسه اعضای شورای اسلامی شهرآمل، آقای «حمید هاشمی» با کسب ۶ رای درمقابل ۲ رای «محمدرضا عقیلی نژاد» به عنوان شهردار جدید آمل انتخاب شد. به گزارش مهر، اعضای شورای اسلامی شهرآمل درپنجمین نشست خود برای انتخاب گزینه نهایی انتخاب شهردار جدید آمل عصر شنبه، «حمید هاشمی» یکی از ۳ گزینه نهایی تصدی شهرداری آمل را با ۶ رای از ۹ عضو شورای شهر آمل به عنوان شهردارجدید این شهر انتخاب کردند. دراین نشست برای انتخاب شهردارجدید آمل، «محمدرضا عقیلی نژاد» رقیب جدی هاشمی در پست شهرداری تنها ۲ رای و «جمال قاسمی» سومین نامزد گزینه نهایی شهرداری نیز بدون کسب رای کرد.
مازن آنلاینمازن آنلاین4 ماه قبل
سخنگوی شورای شهر آمل: پیام مازند - آمل- سخنگوی شورای اسلامی شهرآمل، انتخاب شهردار جدید وغیربومی را نتیجه عدم هماهنگی و اصرار بر انتخاب نکردن گزینه شناخته شده این شهر دانست. لیتکوهی ادامه داد، مردم هم به واسطه اینکه اعضای شورا را انتخاب و این حق را دارند که از گزینه‌های درشهر دارای رزومه وعملکرد هست، مورد حمایت اعضای شورای شهرشان قرار می‌گرفت، اما متاسفانه برخی اعضای شورا این فرصت را دراختیار دیگر نیروهای با انگیزه ومدیرشهرستان قرار ندادند وبه گزینه غیربومی در شهرداری آمل رای دادند. وی افزود: به هرحال در پنجمین جلسه اعضای شورای اسلامی شهرآمل، آقای «حمید هاشمی» با کسب ۶ رای درمقابل ۲ رای «محمدرضا عقیلی نژاد» به عنوان شهردار جدید آمل انتخاب شد. به گزارش مهر، اعضای شورای اسلامی شهرآمل درپنجمین نشست خود برای انتخاب گزینه نهایی انتخاب شهردار جدید آمل عصر شنبه، «حمید هاشمی» یکی از ۳ گزینه نهایی تصدی شهرداری آمل را با ۶ رای از ۹ عضو شورای شهر آمل به عنوان شهردارجدید این شهر انتخاب کردند. دراین نشست برای انتخاب شهردارجدید آمل، «محمدرضا عقیلی نژاد» رقیب جدی هاشمی در پست شهرداری تنها ۲ رای و «جمال قاسمی» سومین نامزد گزینه نهایی شهرداری نیز بدون کسب رای کرد.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، پنجمین نشست اعضای شورای اسلامی شهرآمل برای انتخاب گزینه نهایی انتخاب شهردار جدید آمل شامگاه شنبه برگزار شد و «حمید هاشمی» یکی از ۳ گزینه نهایی تصدی شهرداری آمل با کسب ۶ رای از ۹ عضو شورای شهر آمل به عنوان شهردارجدید این شهر انتخاب شد. دراین نشست برای انتخاب شهردارجدید آمل، «محمدرضا عقیلی نژاد» رقیب جدی هاشمی در پست شهرداری تنها ۳ رای و «جمال قاسمی» سومین نامزد گزینه نهایی شهرداری نیز بدون کسب رای مواجه شدند. در چهار جلسه اعضای شورای اسلامی شهرآمل برای انتخاب شهردار آمل که از میان۹ عضو این شورا، فقط ۵ عضو شورا حضور داشتند و ۴ عضو دیگر این شورا غایب و جلسه برای انتخاب گزینه نهایی شهردار آمل به جلسات بعدی موکول می‌شد. ۱۵اردیبهشت ماه امسال، «احمد امیرسلیمانی» شهردار سابق آمل پس ازحدود ۹ سال تصدی برریاست شهرداری این شهر از سمت خود کناره‌گیری کرد. با توجه به این که فرد منتخب دارای حداقل دوره تصدی مدیریت میانه نبود، مورد قبول واقع نشد و به همین دلیل هم انتخاب شهردار جدید وارد مرحله دشواری پایان وقت سه ماهه شد.
مازن آنلاینمازن آنلاین4 ماه قبل
پیام مازند - آمل- گزینه نهایی شهرداری جدید آمل پس از چهاربار لغو جلسه توسط اعضای شورای اسلامی شهر آمل سرانجام درجلسه پنجم این شورا که همه اعضا حضور داشتند، انتخاب ومعرفی شد. به گزارش خبرنگار مهر، پنجمین نشست اعضای شورای اسلامی شهرآمل برای انتخاب گزینه نهایی انتخاب شهردار جدید آمل شامگاه شنبه برگزار شد و «حمید هاشمی» یکی از ۳ گزینه نهایی تصدی شهرداری آمل با کسب ۶ رای از ۹ عضو شورای شهر آمل به عنوان شهردارجدید این شهر انتخاب شد. دراین نشست برای انتخاب شهردارجدید آمل، «محمدرضا عقیلی نژاد» رقیب جدی هاشمی در پست شهرداری تنها ۳ رای و «جمال قاسمی» سومین نامزد گزینه نهایی شهرداری نیز بدون کسب رای مواجه شدند. در چهار جلسه اعضای شورای اسلامی شهرآمل برای انتخاب شهردار آمل که از میان۹ عضو این شورا، فقط ۵ عضو شورا حضور داشتند و ۴ عضو دیگر این شورا غایب و جلسه برای انتخاب گزینه نهایی شهردار آمل به جلسات بعدی موکول می‌شد. ۱۵اردیبهشت ماه امسال، «احمد امیرسلیمانی» شهردار سابق آمل پس ازحدود ۹ سال تصدی برریاست شهرداری این شهر از سمت خود کناره‌گیری کرد.
برترین‌هابرترین‌ها5 ماه قبل
درنهایت با یک تهیه‌کننده به توافق رسیدیم و تصمیم گرفتیم با هم یک کنسرت مشترک برگزار کنیم که نتیجه آن، اجرا‌های پانزدهم و شانزدهم مردادماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی شد. فقط به حالت تعلیق درآمده بودم که آن هم خیلی زود با دستور وزیر محترم و مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد، رفع تعلیق شدم. اما زمان ما اینطور نبود و افرادی که هنری داشتند با تلاش و پشتکارشان می‌توانستند قدم به دنیای موسیقی بگذارند. از خودتان چقدر رضایت دارید؟ حامی چقدر توانسته به آرزوهایش در دنیای موسیقی دست پیدا کند؟ شکر خدا بسیاری از آرزو‌های من در موسیقی محقق شده‌اند. این خواننده خارج از دنیای موسیقی هم فعالیت‌های زیادی دارد؛ از شرکت در مسابقه‌های تلویزیونی بگیرید تا عضویت در تیم فوتبال ستارگان هنر.
مهرمهر6 ماه قبل
به همین جهت از مدت‌ها پیش تصمیم داشتم این شرایط را با دوستان هنرمند بالیاقتم تقسیم کنم که یکی از مناسبت‌ترین گزینه‌ها در این چارچوب نیما مسیحا بود. البته پیش از این در یکی کنسرت‌هایم بود که من قطعه مشترکی را با نیما خواندم و متوجه شدم که ویدئوی این قطعه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. جالب اینجاست که وقتی مدتی از ماجرای عقد قرارداد گذشت و ما اطلاع‌رسانی کنسرت را در فضای مجازی آغاز کردیم. اصلا فکر نمی‌کردم که استقبال مخاطبان تا این حد زیاد باشد. این خواننده موسیقی پاپ کلاسیک بیان کرد: این استقبال ارزشمند مردم به من نشان داد که دوران سیاه موسیقی پاپ ایران به پایان رسیده و خورشید در تاریک‌ترین نقطه این گونه موسیقایی برای من طلوع کرده است.
برنابرنا7 ماه قبل
این هفته شبکه نمایش به مرور آثار مجید انتظامی می‌پردازد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، این هفته در بخش صحنه گران به مرور آثار مجید انتظامی موسیقیدان، آهنگساز و نوازنده اهل ایران پرداخته می‌شود. او از دوره تحصیلات ابتدائی شروع به فراگیری موسیقی کرد و یکسال پس از گرفتن دیپلم هنرستان وارد ارکستر سمفونیک شد. اولین تجربه موسیقی تصویری اش، ساخت موسیقی فیلم کوتاه «زال و سیمرغ» در سال ۱۳۵۶ بود و با ساخت موسیقی فیلم «سفر سنگ» به‌طور حرفه‌ای کار ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرد. مجید انتظامی پرکارترین موزیسین در ژانر دفاع مقدس است که با ساخت موسیقی فیلم‌هایی چون «عقاب‌ها»، «کانی مانگا»، «از کرخه تا راین»، «بوی پیراهن یوسف»، «آژانس شیشه‌ای»، «دوئل» و تعدادی فیلم دیگر، شاهکارهای دلنشینی را در خاطره‌ها ماندگار کرده است.
همشهریهمشهری7 ماه قبل
به گزارش ایسنا، مجید انتظامی ۱۸ اسفند سال ۱۳۲۶ در تهران متولد شد. او از دوره تحصیلات ابتدایی شروع به فراگیری موسیقی کرد و یک سال پس از گرفتن دیپلم هنرستان وارد ارکستر سمفونیک شد. اولین تجربه موسیقی تصویری اش، ساخت موسیقی فیلم کوتاه «زال و سیمرغ» در سال ۱۳۵۶ بود و با ساخت موسیقی فیلم «سفر سنگ» به‌طور حرفه‌ای کار ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرد. مجید انتظامی پرکارترین موزیسین در ژانر دفاع مقدس است که با ساخت موسیقی فیلم‌هایی چون «عقاب‌ها»، «کانی مانگا»، «از کرخه تا راین»، «بوی پیراهن یوسف»، «آژانس شیشه‌ای»، «دوئل» و تعدادی فیلم دیگر، شاهکارهای دلنشینی را در خاطره‌ها ماندگار کرده است. فیلم‌های سناتور، عقاب‌ها، طعمه، بوی پیراهن یوسف، دزد و نویسنده، مأموریت و از کرخه تا راین آثاری هستند که با موسیقی این موسیقیدان، به ترتیب از شنبه، یکم تا جمعه، هفتم تیرماه، ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش شده و ساعت ۰۴:۳۰ و ۱۱ روز بعد باز پخش می‌شوند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین7 ماه قبل
شبکه نمایش، این هفته در بخش صحنه‌گران به مرور آثار مجید انتظامی موسیقیدان و آهنگساز می‌پردازد. اعتمادآنلاین| مجید انتظامی ۱۸ اسفند سال ۱۳۲۶ در تهران متولد شد. او از دوره تحصیلات ابتدایی شروع به فراگیری موسیقی کرد و یک سال پس از گرفتن دیپلم هنرستان وارد ارکستر سمفونیک شد. اولین تجربه موسیقی تصویری اش، ساخت موسیقی فیلم کوتاه «زال و سیمرغ» در سال ۱۳۵۶ بود و با ساخت موسیقی فیلم «سفر سنگ» به‌طور حرفه‌ای کار ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرد. مجید انتظامی پرکارترین موزیسین در ژانر دفاع مقدس است که با ساخت موسیقی فیلم‌هایی چون «عقاب‌ها»، «کانی مانگا»، «از کرخه تا راین»، «بوی پیراهن یوسف»، «آژانس شیشه‌ای»، «دوئل» و تعدادی فیلم دیگر، شاهکارهای دلنشینی را در خاطره‌ها ماندگار کرده است.
تسنیمتسنیم7 ماه قبل
مجید انتظامی هجدهم اسفند سال ۱۳۲۶ در تهران متولد شد. اولین تجربه موسیقی تصویری اش، ساخت موسیقی فیلم کوتاه «زال و سیمرغ» در سال ۱۳۵۶ بود و با ساخت موسیقی فیلم «سفر سنگ» به‌طور حرفه‌ای کار ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرد. بوی پیراهن یوسفبوی پیراهن یوسف به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و آهنگسازی مجید انتظامی محصول سال ۱۳۷۴ است. موسیقی بوی پیراهن یوسف: مجید انتظامی موسیقی بوی پیراهن یوسف را با تمام احساس و از عمق دلش نوشت که این قدر خوب حال دایی غفور، راننده تاکسی در انتظار فرزند آزاده‌اش را نشان داد. سال ۱۳۷۱ سال پرباری برای انتظامی بود و برای هفت فیلم دیگر غیر از «از کرخه تا راین» موسیقی ساخت‌.
موسیقی ماموسیقی ما7 ماه قبل
موسیقی ما - شبکه نمایش، این هفته در بخش صحنه‌گران به مرور آثار «مجید انتظامی» -موسیقی‌دان و آهنگساز- می‌پردازد. مجید انتظامی ۱۸ اسفند سال ۱۳۲۶ در تهران متولد شد. او از دوره تحصیلات ابتدایی شروع به فراگیری موسیقی کرد و یک سال پس از گرفتن دیپلم هنرستان وارد ارکستر سمفونیک شد. اولین تجربه موسیقی تصویری اش، ساخت موسیقی فیلم کوتاه «زال و سیمرغ» در سال ۱۳۵۶ بود و با ساخت موسیقی فیلم «سفر سنگ» به‌طور حرفه‌ای کار ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرد. مجید انتظامی پرکارترین موزیسین در ژانر دفاع مقدس است که با ساخت موسیقی فیلم‌هایی چون «عقاب‌ها»، «کانی مانگا»، «از کرخه تا راین»، «بوی پیراهن یوسف»، «آژانس شیشه‌ای»، «دوئل» و تعدادی فیلم دیگر، شاهکارهای دلنشینی را در خاطره‌ها ماندگار کرده است.
سینماپرسسینماپرس7 ماه قبل
سینماپرس: این هفته شبکه نمایش به مرور آثار مجید انتظامی آهنگساز کشورمان می‌پردازد. به گزارش سینماپرس، این هفته در بخش «صحنه‌گران» شبکه نمایش به مرور آثار مجید انتظامی موسیقیدان، آهنگساز و نوازنده اهل ایران پرداخته می‌شود. او از دوره تحصیلات ابتدائی شروع به فراگیری موسیقی کرد و یک سال پس از گرفتن دیپلم هنرستان وارد ارکستر سمفونیک شد. اولین تجربه موسیقی تصویری اش، ساخت موسیقی فیلم کوتاه «زال و سیمرغ» در سال ۱۳۵۶ بود و با ساخت موسیقی فیلم «سفر سنگ» به‌طور حرفه‌ای کار ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرد. مجید انتظامی پرکارترین موزیسین در ژانر دفاع مقدس است که با ساخت موسیقی فیلم‌هایی چون «عقاب‌ها»، «کانی مانگا»، «از کرخه تا راین»، «بوی پیراهن یوسف»، «آژانس شیشه‌ای»، «دوئل» و تعدادی فیلم دیگر، آثار دلنشینی را در خاطره‌ها ماندگار کرده است.
مهرمهر7 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این هفته در بخش «صحنه‌گران» شبکه نمایش به مرور آثار مجید انتظامی موسیقیدان، آهنگساز و نوازنده اهل ایران پرداخته می‌شود. مجید انتظامی ۱۸ اسفند سال ۱۳۲۶ در تهران متولد شد. او از دوره تحصیلات ابتدائی شروع به فراگیری موسیقی کرد و یک سال پس از گرفتن دیپلم هنرستان وارد ارکستر سمفونیک شد. اولین تجربه موسیقی تصویری اش، ساخت موسیقی فیلم کوتاه «زال و سیمرغ» در سال ۱۳۵۶ بود و با ساخت موسیقی فیلم «سفر سنگ» به‌طور حرفه‌ای کار ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرد. مجید انتظامی پرکارترین موزیسین در ژانر دفاع مقدس است که با ساخت موسیقی فیلم‌هایی چون «عقاب‌ها»، «کانی مانگا»، «از کرخه تا راین»، «بوی پیراهن یوسف»، «آژانس شیشه‌ای»، «دوئل» و تعدادی فیلم دیگر، آثار دلنشینی را در خاطره‌ها ماندگار کرده است.
خبر فوریخبر فوری7 ماه قبل
شبکه نمایش، این هفته در بخش صحنه‌گران به مرور آثار مجید انتظامی موسیقیدان و آهنگساز می‌پردازد. مجید انتظامی ۱۸ اسفند سال ۱۳۲۶ در تهران متولد شد. او از دوره تحصیلات ابتدایی شروع به فراگیری موسیقی کرد و یک سال پس از گرفتن دیپلم هنرستان وارد ارکستر سمفونیک شد. اولین تجربه موسیقی تصویری اش، ساخت موسیقی فیلم کوتاه «زال و سیمرغ» در سال ۱۳۵۶ بود و با ساخت موسیقی فیلم «سفر سنگ» به‌طور حرفه‌ای کار ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرد. مجید انتظامی پرکارترین موزیسین در ژانر دفاع مقدس است که با ساخت موسیقی فیلم‌هایی چون «عقاب‌ها»، «کانی مانگا»، «از کرخه تا راین»، «بوی پیراهن یوسف»، «آژانس شیشه‌ای»، «دوئل» و تعدادی فیلم دیگر، شاهکارهای دلنشینی را در خاطره‌ها ماندگار کرده است.
ایسناایسنا7 ماه قبل
شبکه نمایش، این هفته در بخش صحنه‌گران به مرور آثار مجید انتظامی موسیقیدان و آهنگساز می‌پردازد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، مجید انتظامی ۱۸ اسفند سال ۱۳۲۶ در تهران متولد شد. او از دوره تحصیلات ابتدایی شروع به فراگیری موسیقی کرد و یک سال پس از گرفتن دیپلم هنرستان وارد ارکستر سمفونیک شد. اولین تجربه موسیقی تصویری اش، ساخت موسیقی فیلم کوتاه «زال و سیمرغ» در سال ۱۳۵۶ بود و با ساخت موسیقی فیلم «سفر سنگ» به‌طور حرفه‌ای کار ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرد. مجید انتظامی پرکارترین موزیسین در ژانر دفاع مقدس است که با ساخت موسیقی فیلم‌هایی چون «عقاب‌ها»، «کانی مانگا»، «از کرخه تا راین»، «بوی پیراهن یوسف»، «آژانس شیشه‌ای»، «دوئل» و تعدادی فیلم دیگر، شاهکارهای دلنشینی را در خاطره‌ها ماندگار کرده است.
ایرناایرنا10 ماه قبل
معمولا وقتی حرف از کنسرت‌-نمایش‌ها می‌شود، یک پروژه عظیم و پرهزینه‌ برای مخاطبان موسیقی و تئاتر تداعی می‌شود؛ نمایش‌هایی که با گروه موسیقی و خواننده و یا خوانندگانی همراه هستند. **چرا از یک کنسرت-نمایش استقبال می‌شود؟ عوامل بسیاری در استقبال مردم از یک کنسرت-نمایش دخالت دارند. ** «ده سال تنهایی» اشکان خطیبی با ترانه‌هایی از پینک‌فلوید و …اما یکی از متفاوت‌ترین این کنسرت-نمایش‌ها «ده سال تنهایی» اشکان خطیبی است. این اثر قرار است بار دیگر در روزهای ۲۰، ۲۱ و ۲۲ اسفند روی صحنه برود. نخستین بار در تابستان ۹۷ در مجموعه سعدآباد ایوان عطار به صحنه رفت که با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.
ایلناایلنا10 ماه قبل
کنسرت نمایش «هفت شهر عشق» به نویسندگی محمدامیریاراحمدی و کارگردانی محمد حاتمی که قرار بود امشب چهارشنبه هشتم اسفندماه در هتل «اسپیانس پالاس» روی صحنه برود با بیش از یک ساعت تاخیر اجرا شد. به گزارش خبرنگار ایلنا، کنسرت نمایش «هفت شهر عشق» به کارگردانی محمد حاتمی با بازی سیما تیرانداز، گوهر خیراندیش، نسیم ادبی، شقایق فراهانی، ریحانه پارسا حسین سلیمانی، شهروز دل افکار و امیر جوانمرد و خوانندگی روزبه نعمت اللهی و محمد معتمدی که قرار بود امروز چهارشنبه هشتم اسفندماه در هتل «اسپیناس پالاس» روی صحنه برود با بیش از یک ساعت تاخیر آغاز شد. این در حالی است که ساعت مقرر شده برای اجرای این کنسرت نمایش ساعت ۲۰:۳۰ شب بود. کنسرت نمایش هفت شهر عشق که موسیقی آن را محمدرضا عقیلی می‌نوازد و تنظیم قطعات ارکستر به عهده رضا تاجبخش بوده، پنج‌شنبه و جمعه، نهم و دهم اسفندماه نیز روی صحنه می‌رود و محل اجرای آن هتل اسپیانس پالاس است.
سینماپرسسینماپرس11 ماه قبل
سینماپرس: پروژه «هفت شهر عشق» که در سال جاری یک تلاش ناموفق برای به صحنه رفتن داشت، یک بار دیگر قصد دارد تا از آخر هفته جاری اجراهایش را شروع کند. به گزارش سینماپرس، پروژه «هفت شهر عشق» تا کنون حاشیه‌های بسیاری داشته است و همچنان هم دارد. بلیت‌فروشی این اثر روز گذشته متوقف شد اما پس از یک روز باز هم بلیت‌فروشی «هفت شهر عشق» شروع شده است. قرار است که نخستین اجرای این پروژه دو روز دیگر چهارشنبه هشتم اسفند روی صحنه برود. نکته مهم اینکه تا کنون حتی ۱۰۰ بلیت هم از نخستین اجرای این پروژه به فروش نرفته است.
سینماپرسسینماپرس11 ماه قبل
سینماپرس: گوهر خیراندیش در آخرین روزهای تمرین کنسرت نمایش «هفت شهر عشق» به جمع بازیگران این اثر پیوست. به گزارش سینماپرس، گوهر خیراندیش بازیگر با سابقه کشور پس از یازده سال دوری از صحنه تئاتر به عنوان بازیگر نمایش «هفت شهر عشق» معرفی شد. خیراندیش در سال ۸۶ و با حضور در نمایش «ملاقات بانوی سالخورده» حمید سمندریان آخرین تجربه تئاتر خود را روی صحنه داشت و حضور در «هفت شهر عشق» بازگشت این هنرمند حوزه بازیگری پس از یازده سال به صحنه خواهد بود. ژاله صامتی، سیما تیرانداز، نسیم ادبی، شقایق فراهانی، ریحانه پارسا و روزبه بمانی بازیگران «هفت شهر عشق» هستند که محمد حاتمی نیز کارگردانی آن را بر عهده خواهد داشت. محمدامیریاراحمدی نویسنده، یاسر خاسب طراح حرکت فرم، نوید فرح مرزی طراح گریم و اصغر نژاد ایمانی طراح لباس، داریوش پیرو طراح صحنه از دیگر عوامل این برنامه هستند.
ایلناایلنا11 ماه قبل
محمد معتمدی در آخرین روزهای تمرین کنسرت – نمایش «هفت شهر عشق» به جمع خوانندگان این برنامه پیوست. به گزارش ایلنا، محمد معتمدی (خواننده) به جمع خوانندگان کنسرت نمایش پرخبر این روزها پیوست و نمایش هفت شهر عشق از ۸ اسفند در سالن اسپیناس پالاس نخستین اجرای عمومی خود را روی صحنه خواهد برد و ۷ اسفند نیز مراسم خصوصی جشن آغاز این نمایش در همین سالن با حضور همه بازیگران و عوامل برگزار خواهد شد. محمد معتمدی و روزبه نعمت الهی خوانندگان این کنسرت – نمایش هستند و محمدرضا عقیلی سرپرستی ارکستر بزرگ این اجرا را برعهده خواهد داشت. ژاله صامتی، سیما تیرانداز، نسیم ادبی، شقایق فراهانی، ریحانه پارسا و روزبه بمانی بازیگران «هفت شهر عشق» عشق هستند که «محمد حاتمی» نیز کارگردانی آنرا برعهده خواهد داشت. بلیت فروشی روزهای جدید این اجرا از فردا در سایت ایران کنسرت آغاز خواهد شد.
ایسناایسنا11 ماه قبل
تا اینکه به تازگی خبری از اجرای یک کنسرت - نمایش با همین نام اما با تغییر کارگردان و بعضی بازیگران در رسانه‌ها انتشار یافت. در این باره محمد عبدی‌زاده که نویسنده و کارگردان ا و ل ی ه «هفت شهر عشق» است در تماسی با خبرنگار ایسنا از این ماجرا انتقاد کرد و گفت، بابت آنچه پیش آمده از تهیه‌کنندگان این پروژه به اداره کل هنرهای نمایشی شکایت کرده است. به گفته وی آهنگساز پروژه قبلی هم از این اتفاقات شکایت دارد و در حال حاضر موضوع در اداره کل هنرهای نمایشی در حال بررسی است اما توصیه شده که دو طرف سازش کنند. به گزارش ایسنا، اپرای «هفت شهر عشق» طبق اطلاع رسانی‌ها با تغییر نویسنده، کارگردان، بازیگران و حتی یک از تهیه‌کننده‌ها از هفتم اسفندماه در هتل یادشده اجرا خواهد شد. ایسنا آمادگی خود را برای انتشار نقطه نظرات تهیه‌کنندگان این پروژه اعلام می‌کند.

به انتهای لیست رسیدید