محمدرضا پورابراهیمی

محمدرضا پورابراهیمی

فارسفارس16 ساعت قبل
نمایندگان اراک و محلات در تذکری به رئیس جمهور خواستار جلوگیری از اعمال فشار برخی مقامات در استان مرکزی به نهادهای نظارتی در روند رسیدگی به مفاسد اقتصادی برخی مدیران دولتی شدند. صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار افزایش حقوق و دستمزد کارگران در سال ۹۹ مطابق نرخ واقعی تورم شد. محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در تذکری به وزیر کشور عنوان کرد که متأسفانه در مراسم تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به دلیل عدم مدیریت صحیح مسؤولین دهها نفر از هموطنان عزیزمان کشته شدند. لازم است ضمن بررسی دلایل وقوع این حادثه دلخراش با خاطیان و مقصران برخورد قانونی انجام شود. علی‌اکبر کریمی و علیرضا سلیمی نمایندگان اراک و محلات در تذکری به رئیس جمهور خواستار جلوگیری از دخالت و اعمال فشار برخی مقامات در استان مرکزی به نهادهای نظارتی در روند رسیدگی به مفاسد اقتصادی و اداری برخی مدیران دولتی از جمله مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی شدند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز19 ساعت قبل
۱۳ نفر از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس فعلی برای انتخابات اسفند ماه امسال ثبت نام کرده‌اند که هشت نفر آن‌ها تایید صلاحیت شده‌اند و بقیه هنوز صلاحیت آنها تایید نشده است. به گزارش تجارت‌نیوز، در کمیسیون اقتصادی مجلس ۲۵ نفر حضور دارند، از بین اعضای کمیسیون وضعیت رد یا تایید صلاحیت ۱۳ نفر مشخص شده که هشت نفر تایید و پنج نفر ردصلاحیت شده‌اند. درباره اعضای کمیسیون اقتصادی نیز محمدرضا پورابراهیمی، سید فرید موسوی، تقی کبیری، زهرا سعیدی مبارکه، سید کاظم دلخوش اباتری، حمدالله کریمی و علی اکبر کریمی تایید صلاحیت شده‌اند. اسامی نمایندگان کمیسیون اقتصادی وضعیت تایید یا رد صلاحیت محمدرضا پورابراهیمی تایید صلاحیت سید فرید موسوی تایید صلاحیت شهاب نادری رد صلاحیت عین الله شریف پور رد صلاحیت تقی کبیری تایید صلاحیت الیاس حضرتی – رئیس رد صلاحیت زهرا سعیدی مبارکه تایید صلاحیت معصومه آقاپورعلیشاهی رد صلاحیت احمد انارکی محمدی- عضو هیات رئیسه تایید صلاحیت سیدکاظم دلخوش اباتری تایید صلاحیت عامر کعبی- عضو هیات رئیسه رد صلاحیت حمدالله کریمی تایید صلاحیت علی اکبر کریمی تایید صلاحیت سید ناصر موسوی لارگانی تایید صلاحیتدر بین دیگر رد صلاحیت شده‌ها نام افراد معروفی مانند علی مطهری، نقوی حسینی، نادر قاصی پور، غلامرضا تاجگردون، پروانه سلحشور، غلامرضا کاتب، بهروز نعمتی، محمود صادقی، فریدون حسنوند، رحیم زارع، امیر خجسته و فاطمه سعیدی به چشم می‌خورد. این درحالی‌ است که دو تن از نمایندگان رد صلاحیت شده می‌گویند «علت رد صلاحیت به آنها اعلام‌نشده و شورای نگهبان نیز پاسخگو نیست.» رئیس قوه مقننه هم ادعای کدخدایی درباره نمایندگان را غیرصادقانه خواند.
تابناکتابناک3 روز قبل
موضوع «اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان» در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هفتمین روز دی ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. موضوع «اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان» در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هفتمین روز دی ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. ۲۷ دی ۱۲۹۶، مستوفی ‌الممالک وزیران خود را به این شرح معرفی کرد: مستوفی ‌الممالک، رییس ‌الوزرا و وزیر داخله، موئتمن الملک وزیر علوم و اوقاف، مشیرالدوله وزیر جنگ، مخبرالسلطنه وزیر عدلیه، مخبرالملک وزیر مالیه، مشاورالممالک وزیر امورخارجه، جعفرقلی سردار اسعد، وزیر پست و تلگراف، میرزا حسن خان معین ‌الوزرا، وزیر فوائد عامه. ۲۷ دی ۱۳۴۹، کنفرانس نفت تهران پایان یافت و اظهار شد کمپانی‌‌های بزرگ نفتی تسلیم شدند. ۲۷ دی ۱۳۹۴، بازگشت ایران به اقتصاد جهانی، بازار سهام کشورهای عربی را لرزاند.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
اصغر سلیمی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از تشکیل کمیته ویژه برای بررسی ابعاد مختلف جان باختن جمعی از هموطنان کرمانی در زمان برگزاری مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید سلیمانی خبر داد و گفت: بنده به همراه، محمد محمودی شاه‌نشین، محمدرضا پورابراهیمی و محمد مهدی زاهدی نمایندگان کرمان اعضای این کمیته هستیم. وی افزود: اعضای کمیته در آینده‌ای نزدیک به کرمان سفر می‌کنیم و از محل حادثه بازدید و گزارشات دستگاه‌های مختلف را بررسی می‌کنیم. نماینده مردم سمیرم در مجلس، بیان داشت: این کمیته برای بررسی جزئیات این پرونده و پرداخت غرامت، دیه، بیمه و همچنین حمایت از مصدومان این حادثه تشکیل شده است. سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه اعضای کمیته برای بررسی موضوع جلسه‌ای نیز با شورای تامین استان کرمان برگزار خواهند کرد، ادامه داد: پس از بررسی ابعاد مختلف حادثه، اعضای کمیته گزارشی را تهیه و برای بررسی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌کنند. سلیمی تأکید کرد: این کمیته در راستای بعد نظارتی مجلس و همچنین به در خواست برخی از نمایندگان که در جلسه علنی در طی تذکرات شفاهی خود خواهان بررسی ابعاد این اتفاق بودند تشکیل شده است.
فارسفارس5 روز قبل
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه شمولیت شغل‌ و تاثیرگذاری آن در زندگی مردم در معافیت‌های مالیاتی مهم است گفت: اقلام پرمصرف زندگی مردم نظیر کالاهای اساسی و خدمات ورزش از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف شد. وی افزود: مردم انتظار دارند مالیات بر ارزش افزوده اقلام پرمصرف مواد غذایی و روزمره‌شان نظیر برنج، قند، شکر، چای، روغن، گوشت سفید و قرمز که توده‌های مردم بیشتر از آن استفاده می‌کنند حذف شده و بتواند با قیمت کمتری آنرا خریداری کرده و استفاده کنند. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: صادرات در شرایط فعلی برای کشور از اهمیت بالایی برخوردار است ضمن اینکه در هیچ‌جای دنیا کشورها برای صادرات اجناس و کالاهای‌شان مالیات نمی‌گیرند زیرا باید به تولیدشان کمک کنند. پورابراهیمی گفت: برخی از امورات و کارها نظیر تبلیغات در بیلبوردها و مطبوعات و رسانه‌ها باید شامل دریافت مالیات بر ارزش افزوده شود. وی افزود: فرآوری برخی محصولات کشاورزی نباید شامل معافیت مالیات بر ارزش افزوده شود.
ایسناایسنا6 روز قبل
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس از نحوه پرداخت یارانه‌های معیشتی انتقاد کرد. به گزارش ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در انتقاد از نحوه واریز بسته‌های معیشتی گفت: گلایه ما از وزارت کار و رفاه اجتماعی در مورد یارانه‌های معیشتی و حمایتی است. اطلاعات ما نمایندگان اما این است که بخش عمده‌ای از جامعه از یارانه معیشتی محروم شده‌اند. بانک اطلاعاتی وزارت کار یا کامل نیست و یا در حد یک شعبه بانک عمل می‌کند. درخواست ما این است که یارانه‌های معیشتی را حداقل به مردم مستحق برسانید.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
به گزارش خبرنگارپارلمانی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۴ دی) در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جلسه گفت: شما در جلسه گذشته گفتید در ارتباط با جان باختن جمعی از مردم کرمان در مراسم تشییع سپهبد قاسم سلیمانی کمیسیون امنیت ملی و کمیسیون شوراها جلسه‌ای را با حضور وزیر کشور، استاندار کرمان و سایر مسئولین تشکیل دهد اما تاکنون برنامه زمان بندی برای تشکیل این جلسه ارائه نشده است. وی افزود: بنده در خواست دارم که هر چه سریعتر برای بررسی جزئیات این پرونده و پرداخت غرامت، دیه، بیمه و همچنین حمایت از مصدومان این حادثه جلسه تشکیل شود. نماینده مردم کرمان ضمن تشکر از نامه‌ جمعی از نمایندگان برای شهید اعلام شدن این جان باختگان، ادامه داد: امیدوارم هر چه سریعتر این اقدام انجام شود. عبدالرضا مصری که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ به نماینده کرمان، اظهار داشت: کمیسیون شوراها هفته آینده جلسه‌ای در این باره تشکیل می‌دهد و گزارش آن را به هیئت‌رئیسه به منظور بررسی در جلسه علنی ارائه می‌کند. انتهای‌ پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
خبرگزاری میزان- نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون شوراها هفته آینده پرونده جانباختگان کرمان را مورد بحث و بررسی قرار داده و نتیجه را به صحن مجلس ارائه کند. به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، طی تذکری درامروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جلسه گفت: شما در جلسه گذشته فرمودید در ارتباط با جان باختن جمعی از مردم کرمان در مراسم تشییع سردار سلیمانی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و یا کمیسیون شورا‌ها جلسه‌ای را با حضور وزیر کشور، استاندار کرمان و سایر مسئولین تشکیل دهد، اما تاکنون برنامه زمان بندی برای تشکیل این جلسه ارائه نشده است. بیشتر بخوانید: وی در ادامه اظهار داشت: بنده خواهش می‌کنم که هر چه سریعتر به منظور بررسی جزئیات این پرونده و پرداخت غرامت، دیه و بیمه و همچنین حمایت از مصدومان این حادثه جلسه تشکیل شود. عبدالرضا مصری که اداره جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ به وی گفت: ان‌شاءالله کمیسیون شورا‌ها هفته آینده جلسه‌ای در این خصوص تشکیل خواهد داد و نتیجه آن را به صحن ارائه خواهد شد. انتهای پیام
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 روز قبل
به گزارش مشرق، ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: ‌ نمایندگان مجلس با تهیه و امضای طرحی به دنبال تقلیل مناسبات سیاسی در سطح کنسولی با کشور انگلستان هستند. وی افزود: این طرح تاکنون به امضای بیش از ۲۰ نفر از نمایندگان رسیده که امضاهای آن همچنان رو به افزایش است. متن کامل طرح دوفوریتی نمایندگان برای تقلیل مناسبات سیاسی با انگلیس به شرح زیر است: ماده واحده - پس از تصویب این قانون دولت مکلف است سطح مناسبات سیاسی با کشور انگلستان را تا حد کنسولی کاهش دهد و ارتقای مجدد مناسبات فقط با تصویب مجلس امکان پذیر است. تبصره - وزارت امور خارجه مکلف است اقدامات حقوقی و قضایی و سیاسی لازم را برای استیفای حقوق ملت ایران در دادگاه‌ها و مجامع بین‌المللی پیگیری و هر سه ماه یکبار گزارش آن را به کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ارائه کند. اسامی امضاکنندگان طرح تاکنون: سید محمدجواد ابطحیابوالفضل ابوترابیاحمد علیرضابیگیاحمد سالکسید ناصر موسوی لارگانیحسن نوروزیعلاءالدین خادمولی داداشینصرالله پژمانفرحسن کامرانعلیرضا ابراهیمیحسن لطفیمحمدعلی پورمختارسهراب گیلانیمحمدرضا پورابراهیمیمحمدحسین حسین‌زاده بحرینیعلی‌اکبر کریمیعلیرضا سلیمیغلامرضا شرفیمجید کیانپور
فارسفارس6 روز قبل
ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: ‌ نمایندگان مجلس با تهیه و امضای طرحی به دنبال تقلیل مناسبات سیاسی در سطح کنسولی با کشور انگلستان هستند. وی افزود: این طرح تاکنون به امضای بیش از ۲۰ نفر از نمایندگان رسیده که امضاهای آن همچنان رو به افزایش است. متن کامل طرح دوفوریتی نمایندگان برای تقلیل مناسبات سیاسی با انگلیس به شرح زیر است: ماده واحده - پس از تصویب این قانون دولت مکلف است سطح مناسبات سیاسی با کشور انگلستان را تا حد کنسولی کاهش دهد و ارتقای مجدد مناسبات فقط با تصویب مجلس امکان پذیر است. تبصره - وزارت امور خارجه مکلف است اقدامات حقوقی و قضایی و سیاسی لازم را برای استیفای حقوق ملت ایران در دادگاه‌ها و مجامع بین‌المللی پیگیری و هر سه ماه یکبار گزارش آن را به کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ارائه کند. اسامی امضاکنندگان طرح تاکنون: سید محمدجواد ابطحیابوالفضل ابوترابیاحمد علیرضابیگیاحمد سالکسید ناصر موسوی لارگانیحسن نوروزیعلاءالدین خادمولی داداشینصرالله پژمانفرحسن کامرانعلیرضا ابراهیمیحسن لطفیمحمدعلی پورمختارسهراب گیلانیمحمدرضا پورابراهیمیمحمدحسین حسین‌زاده بحرینیعلی‌اکبر کریمیعلیرضا سلیمیغلامرضا شرفیمجید کیانپورانتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
مهرمهر6 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا پورابراهیمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به عبدالرضا مصری که ریاست جلسه را به عهده داشت، گفت: شما روز گذشته درباره شهادت جمعی از مردم کرمان در مراسم تشییع سردار سلیمانی دستور دادید که کمیسیون امنیت ملی و یا کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تشکیل جلسه دهند و با حضور وزیر کشور، استاندار کرمان و سایر مسئولان، این موضوع را بررسی کنند. وی افزود: متأسفانه تاکنون برنامه زمان بندی برای تشکیل این جلسات ارائه نشده است و باید هر چه سریعتر این جلسه برای بررسی پرونده جانباختگان مراسم تشییع حاج قاسم تشکیل شود. نماینده مردم کرمان در مجلس با تأکید بر ضرورت توجه به پرداخت غرامت، دیه و بیمه به خانواده‌های جانباختگان و حمایت از مصدومان این حادثه، اظهار داشت: جا دارد از نامه گروهی از نمایندگان برای قرار گرفتن نام این عزیزان به عنوان شهدا تشکر کنم و امیدوارم این اقدام صورت گیرد. عبدالرضا مصری در پاسخ به این تذکر، گفت: کمیسیون شوراها و امور داخلی، هفته آینده این موضوع را در دستور کار خود قرار دهد و نتیجه را به صحن علنی مجلس ارائه کند.
الفالف6 روز قبل
گروه سیاسی الف، ۲۴ دی ۱۳۹۸، ۱۱:۰۰ ۳۹۸۱۰۲۳۱۱۵به گزارش الف، روز یکشنبه نتیجه بررسی تائید، رد صلاحیت یا عدم احراز صلاحیت داوطلبان کاندیداتوری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد و بر اساس قانون داوطلبان پنج روز فرصت دارند تا شکایت خود را به شورای نگهبان ارائه دهند. نادران در نامه‌ای از رئیس قوه قضائیه درخواست کرد دادستانی کل تحقیق درباره خطاهای مالی نمایندگان رد صلاحیت شده را آغاز کند. چهره‌های شاخص اصلاح طلب و اصولگرایی که تائید شدندبر اساس اخبار منتشر شده از چهره‌های شاخص اصلاح طلب که تایید صلاحیت شده‌اند می‌توان به مسعود پزشکیان، مجید انصاری، سیدفرید موسوی، علیرضا محجوب، مصطفی کواکبیان، احمد مازنی، فریده اولادقباد، ابوالفضل سروش، سهیلا جلودارزاده و پروانه مافی اشاره کرد. نام وضعیت صلاحیت گرایش سیاسی مجید انصاری تایید صلاحیت اصلاح‌طلب رامین مهمان‌پرست رد صلاحیت مستقل فریده اولاد قباد تاییدصلاحیت اصلاح‌طلب مسعود زریبافان تایید صلاحیت اصولگرا شهاب‌الدین صدر تایید صلاحیت اصولگرا منصور مرادی رد صلاحیت مستقل فاطمه رهبر تایید صلاحیت اصولگرا علی ابراهیمی تایید صلاحیت اصلاح طلب معصومه آقاپور رد صلاحیت مستقل محمدعلی پورمختار رد صلاحیت اصولگرا غلام محمد زارعی تایید صلاحیت اصولگرا محمدباقر قالیباف تایید صلاحیت اصولگرا علی مطهری رد صلاحیت اصلاح‌طلب فاطمه ذوالقدر تایید صلاحیت اصلاح‌طلب محسن پیرهادی تایید صلاحیت اصولگرا احمد همتی رد صلاحیت اصلاح‌طلب ابوالفضل موسوی رد صلاحیت اصلاح‌طلب حسن نوروزی تایید صلاحیت اصولگرا محمد بیرانوند رد صلاحیت اصلاح‌طلب محمد فیضی رد صلاحیت اصلاح‌طلب پروانه مافی تایید صلاحیت اصلاح‌طلب مسعود رضایی رد صلاحیت اصلاح‌طلب محمد حسین فرهنگی تایید صلاحیت اصولگرا محمدرضا نجفی تایید صلاحیت اصلاح‌طلب حمیده زرآبادی رد صلاحیت اصلاح‌طلب محمد کاظمی رد صلاحیت اصلاح‌طلب مصطفی میرسلیم تایید صلاحیت اصولگرا محمد خالدی تایید صلاحیت مستقل حسین رضا زاده رد صلاحیت اصلاح‌طلب هدایت‌الله خادمی تایید صلاحیت اصولگرا غلام‌رضا مصباحی‌مقدم تایید صلاحیت اصولگرا عبدالکریم حسین‌زاده رد صلاحیت اصلاح‌طلب طیبه سیاوشی رد صلاحیت اصلاح‌طلب امیرآریا زند رد صلاحیت اصلاح‌طلب علیرضا رحیمی تایید صلاحیت اصلاح‌طلب محمد دامادی رد صلاحیت اصلاح‌طلب رحیمی جهان آبادی رد صلاحیت اصلاح‌طلب محسن علوی تایید صلاحیت مستقل آذر منصوری رد صلاحیت اصلاح‌طلب سید رضا تقوی تایید صلاحیت اصولگرا فرید موسوی تایید صلاحیت اصلاح‌طلب فاطمه سعیدی رد صلاحیت اصلاح‌طلب سکینه الماسی تایید صلاحیت اصولگرا محمود صادقی رد صلاحیت اصلاح‌طلب علی شکوری راد رد صلاحیت اصلاح‌طلب لاله افتخاری تایید صلاحیت اصولگرا قدرت‌الله علیخانی رد صلاحیت اصلاح‌طلب بهرام پارسایی رد صلاحیت اصلاح‌طلب علیرضا محجوب تایید صلاحیت اصلاح‌طلب ابراهیم نکو رد صلاحیت مستقل غلامعلی جعفرزاده ردصلاحیت اصلاح‌طلب مرتضی آقاتهرانی تایید صلاحیت اصولگرا ابراهیم انصاریان تایید صلاحیت اصولگرا عبدالکریم حسین زاده رد صلاحیت اصلاح‌طلب عبدالحسین روح‌الامینی تایید صلاحیت اصولگرا علی عباسپور تایید صلاحیت اصولگرا جواد امام رد صلاحیت اصلاح‌طلب حسین نقاشی رد صلاحیت اصلاح طلب ثمانه محمودآبادی تایید صلاحیت اصلاح‌طلب غلامرضا انصاری رد صلاحیت اصلاح‌طلب علیرضا زاکانی تایید صلاحیت اصولگرا حسین مظفر تایید صلاحیت اصولگرا محمد حسن طریقت منفرد تایید صلاحیت اصولگرا شهیندخت مولاوردی رد صلاحیت اصلاح‌طلب محمد ناظمی اردکانی تایید صلاحیت اصولگرا خلیل ارجمندی تایید صلاحیت اصلاح‌طلب محمدرضا بادامچی رد صلاحیت اصلاح‌طلب فاطمه راکعی ردصلاحیت اصلاح‌طلب هدایت‌الله خادمی تایید صلاحیت مستقل ابراهیم اصغرزاده رد صلاحیت اصلاح طلب محمد مهدی زاهدی تایید صلاحیت اصلاح طلب شبنم ضیایی تایید صلاحیت اصلاح‌طلب مسعود مظفری رد صلاحیت اصلاح‌طلب حسن بیادی تایید صلاحیت اصولگرا رحمت الله بیگدلی رد صلاحیت اصلاح طلب الهام امین زاده تایید صلاحیت مستقل علی شفاهی رد صلاحیت اصلاح‌طلب مصطفی کواکبیان تایید صلاحیت اصلاح‌طلب سید حسین نقوی حسینی رئ صلاحیت اصولگرا محمدرضا پورابراهیمی تایید صلاحیت اصولگرا پیام برازجانی رد صلاحیت اصلاح‌طلب محسن بیگلری تایید صلاحیت مستقل علی صوفی رد صلاحیت اصلاح طلب ابوالفضل سروش تایید صلاحیت اصلاح‌طلب مسعود رضایی رد صلاحیت اصلاح‌طلب احمد مازنی تایید صلاحیت اصلاح‌طلب طاهره عیدی‌زاده رد صلاحیت اصلاح طلب محسن علیجانی تایید صلاحیت اصلاح‌طلب فائزه دولتی رد صلاحیت اصلاح طلب علی بختیار تایید صلاحیت اصلاح‌طلب غلامرضا کاتب رد صلاحیت اصلاح‌طلب اصغر سلیمی تایید صلاحیت مستقل عماد بهاور رد صلاحیت اصلاح‌طلب علی ادیانی تایید صلاحیت اصولگرا جبار کوچکی نژاد تایید صلاحیت اصولگرا علی قائم‌مقامی تایید صلاحیت مستقل بهروز نعمتی رد صلاحیت مستقل هادی وکیل زاده رد صلاحیت اصلاح‌طلب حسینعلی شهریاری تایید صلاحیت اصولگرا احسان محسنی رد صلاحیت اصلاح‌طلب خدیجه اجاق‌زاده محمدی تایید صلاحیت اصلاح‌طلب علی سحر خیز رد صلاحیت اصلاح طلب محمد حسین شیخ محمدی تایید صلاحیت اصلاح طلب محمد علی افشانی رد صلاحیت اصلاح‌طلب محمد خون‌چمن رد صلاحیت اصلاح‌طلب مهدی شیخ تایید صلاحیت اصلاح طلب احمد حکیمی پور رد صلاحیت اصلاح طلب داود محمدی تایید صلاحیت اصلاح طلب عبدالله حاتمیان رد صلاحیت اصلاح طلب مصطفی سواد کوهی رد صلاحیت اصلاح‌طلب مهدی کوچک‌زاده تایید صلاحیت اصولگرا محمد مهدی برومندی تایید صلاحیت اصولگرا شهباز حسن‌پور تایید صلاحیت اصولگرا علی باقری رد صلاحیت اصلاح‌طلب سید مهدی فرشادان تایید صلاحیت مستقل محمد قدیری ابیانه تایید صلاحیت اصولگرا محمدرضا نجفی تایید صلاحیت اصلاح‌طلب علائدین بروجردی تایید صلاحیت اصولگرا سید محمد حسینی تایید صلاحیت اصولگرا الیاس نادران تایید صلاحیت اصولگرا کیومرث هاشمی تایید صلاحیت اصولگرا محمدرضا راه‌چمنی تایید صلاحیت اصلاح‌طلب هادی غفاری ردصلاحیت اصلاح‌طلب عبدالله
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 روز قبل
جدیدترین نمونه از این شیطنت‌ها، اقدامی است که «رابرت مک ایر» سفیر انگلیس انجام داد. زمانی که پلیس به من اطلاع داد که فردی دستگیر شده و ادعا می‌کند سفیر انگلیس است، من گفتم محال است! «محمد جواد ابطحی» هم گفت: وزیر امور خارجه باید سفیر انگلیس را به عنوان عنصر نامطلوب اخراج کند. نمایندگان مجلس بخش عمده‌ای از تذکرات خود در جلسه علنی روز دوشنبه ۲۳ دی را نیز به موضوع رفتار نامتعارف سفیر انگلیس اختصاص دادند. این ضیافت سفارت انگلیس در ماه رمضان، با واکنش اعتراضی محافل سیاسی و رسانه‌ای در داخل مواجه شد و ماجرای دیگ‌های پلوی سفارت انگلیس در ایام مشروطه را برای مردم ما تداعی کرد.
افکارنیوزافکارنیوز6 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد گفت: ‌ نمایندگان مجلس با تهیه و امضای طرحی به دنبال تقلیل مناسبات سیاسی در سطح کنسولی با کشور انگلستان هستند. اخبار سیاسی- وی افزود: این طرح تاکنون به امضای بیش از ۲۰ نفر از نمایندگان رسیده که امضاهای آن همچنان رو به افزایش است. متن کامل طرح دوفوریتی نمایندگان برای تقلیل مناسبات سیاسی با انگلیس به شرح زیر است: ماده واحده - پس از تصویب این قانون دولت مکلف است سطح مناسبات سیاسی با کشور انگلستان را تا حد کنسولی کاهش دهد و ارتقای مجدد مناسبات فقط با تصویب مجلس امکان پذیر است. تبصره - وزارت امور خارجه مکلف است اقدامات حقوقی و قضایی و سیاسی لازم را برای استیفای حقوق ملت ایران در دادگاه‌ها و مجامع بین‌المللی پیگیری و هر سه ماه یکبار گزارش آن را به کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ارائه کند. اسامی امضاکنندگان طرح تاکنون: سید محمدجواد ابطحیابوالفضل ابوترابیاحمد علیرضابیگیاحمد سالکسید ناصر موسوی لارگانیحسن نوروزیعلاءالدین خادمولی داداشینصرالله پژمانفرحسن کامرانعلیرضا ابراهیمیحسن لطفیمحمدعلی پورمختارسهراب گیلانیمحمدرضا پورابراهیمیمحمدحسین حسین‌زاده بحرینیعلی‌اکبر کریمیعلیرضا سلیمیغلامرضا شرفیمجید کیانپور
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
جدیدترین نمونه از این شیطنت‌ها، اقدامی است که «رابرت مک ایر» سفیر انگلیس انجام داد. زمانی که پلیس به من اطلاع داد که فردی دستگیر شده و ادعا می‌کند سفیر انگلیس است، من گفتم محال است! «محمد جواد ابطحی» هم گفت: وزیر امور خارجه باید سفیر انگلیس را به عنوان عنصر نامطلوب اخراج کند. بیشتر بخوانید: سفیر انگلیس اخراج شودنمایندگان مجلس بخش عمده‌ای از تذکرات خود در جلسه علنی روز دوشنبه ۲۳ دی را نیز به موضوع رفتار نامتعارف سفیر انگلیس اختصاص دادند. این ضیافت سفارت انگلیس در ماه رمضان، با واکنش اعتراضی محافل سیاسی و رسانه‌ای در داخل مواجه شد و ماجرای دیگ‌های پلوی سفارت انگلیس در ایام مشروطه را برای مردم ما تداعی کرد.
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تعیین تکلیف ۶ طرح تحقیق و تفحص در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: «طرح اصلاح جامع نظام بانکی» نیز هفته آینده به صحن ارجاع می‌شود. خبرگزاری تسنیم: الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه عصر امروز (دوشنبه، ۲۳ دی) این کمیسیون، از تعیین تکلیف ۶ طرح تحقیق و تفحص در این کمیسیون خبر داد و گفت: این طرح‌ها از سوی محمدرضا پورابراهیمی، سید‌کاظم دلخوش، علیرضا محجوب و نادر قاضی‌پور مطرح شده‌اند. وی افزود: تحقیق و تفحص از «موسسه» آتیه صبا «،» هواپیمایی آسمان «و چند طرح دیگر در جلسه امروز مطرح و تصویب شد، همچنین هیئت‌رئیسه تحقیق و تفحص از» بانک شهر" نیز انتخاب شدند. حضرتی با بیان اینکه حدود ۱۵ نفر خواهان پیگیری درخواست تحقیق و تفحص خود شدند، اظهار داشت: اسامی منصرف‌شدگان را به هیئت‌رئیسه خواهیم فرستاد و افرادی که پاسخی به مکاتبه ندادند، به معنای انصراف آن‌هاست. حضرتی ادامه داد: همچنین از ابتدای تیرماه تاکنون حدود ۴۰ الی ۵۰ سوال از وزراء در کمیسیون مطرح شده است که نزدیک ۲۰ سوال مربوط به وزیر اقتصاد و مابقی به وزرای صمت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور خارجه و … می‌شود و سؤالات باقی‌مانده هفته آینده مطرح و تعیین تکلیف خواهند شد.

گزارش کامل تسنیم از واکنش نمایندگان مجلس به حضور سفیر انگلیس مقابل دانشگاه امیرکبیر

4+
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (دوشنبه ۲۳ دی) قوه مقننه ضمن تسلیت سانحه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی و خانواده‌های جانباختگان گفت: از وزارت خارجه و آقای ظریف می‌خواهیم با قدرت و صلابت واکنشی به سفارت انگلستان نشان دهند. وی با بیان اینکه کمیسیون امنیت ملی باید در مورد حضور غیر متعارف و غیر دیپلماتیک سفیر یک کشور در اغتشاشات که قابل قبول نیست، جلسه فوری تشکیل دهند، افزود: خروجی این جلسات باید منجر به اخراج سفیر انگلیس از ایران شوند. نماینده مردم کرمان در مجلس در پایان اظهار داشت: رئیس جمهور و رئیس مجلس باید در این زمینه با جدیت عمل کنند و ذره‌ای از منافع خود کوتاه نیایند. انتهای‌ پیام/
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا پورابراهیمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی در واکنش به حضور سفیر انگلیس در تجمعات غیرقانونی اظهار داشت: از وزارت امور خارجه می‌خواهیم با صلابت رفتار کند. وی خطاب به ظریف، گفت: وزیر خارجه باید واکنش محکمی نسبت به این مسئله نشان دهد و لازم است کمیسیون امنیت ملی مجلس، جلسه‌ای فوری در این زمینه تشکیل دهد و هر چه سریع‌تر باید سفیر انگلیس از ایران اخراج شود. همچنین احمد همتی نماینده مردم سمنان در تذکری شفاهی در این باره، گفت: رفتارهای خارج از عرف دیپلماتیک سفیر انگلیس در تهران باید پیگیری شود و برخورد مناسب با وی، از سوی مسئولان ذیربط باید انجام شود. در ادامه جلسه حسن کامران نماینده مردم اصفهان تصریح کرد: از وزیر امور خارجه می‌خواهیم سفیر پیر کفتار و سرباز صهیونیست‌ها را از ایران اخراج کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزار میزان، طی تذکری در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۲۳ دی ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور سفیر انگلیس در یک تجمع غیرقانونی، گفت: مجددا از وزیر امورخارجه می‌خواهم تا با سفیر انگلیس برخورد کند. عضو کمیسیون شورا‌ها و امورداخلی مجلس تصریح کرد: بنده از وزارت امورخارجه می‌خواهم با سفیر پیر کفتار برخورد و سرباز صهیونیست را از کشور اخراج کند. اخراج سفیر انگلیس در دستور کار رئیس جمهور قرار گیردهمچنین محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور با اشاره به رفتار اخیر سفیر انگلیس گفت: مجلس باید در این زمینه واکنش نشان دهد. امروز باید کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پیرو رفتار گستاخانه سفیر انگلیس تشکیل جلسه دهد. وی بیان داشت: به هیچ وجه اقدام خارج از عرف و دیپلماتیک سفیر انگلیس در جریان حضور در تجمعات داخلی قابل قبول نیست و سفیر انگلیس باید از کشور اخراج شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین| محمدرضا پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل سوم قانون اساسی و ماده ۲۳ آیین‌نامه داخلی مجلس اظهار کرد: در هنگام شهادت سردار سرافراز قاسم سلیمانی کشور را اندوهی عظیم فرا گرفت. در کرمان شاهد برگزاری چنان مراسم باشکوهی برای این سردار سرافراز بودیم که چشم جهانیان را به خود خیره کرد. قرار است در این خصوص با مقام معظم رهبری مکاتبه شود ما درخواست داریم این موضوع در کمیسیون امنیت در دستور کار قرار گیرد. مصری رئیس وقت مجلس خطاب به پورابراهیمی گفت: آقای کولیوند در کمیسیون شوراها این موضوع را مطرح کند. تا با حضور وزیر کشور و مسئولان مربوطه موضوع بررسی شود و به مردم گزارش بدهند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جان باختگان مراسم تشییع سردار سلیمانی در شهر کرمان از مسئولان مربوطه خواست که این عزیزان را در زمره شهدا قرار دهند. به گزارش ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل سوم قانون اساسی و ماده ۲۳ آیین‌نامه داخلی مجلس اظهار کرد: در هنگام شهادت سردار سرافراز قاسم سلیمانی کشور را اندوهی عظیم فرا گرفت. در کرمان شاهد برگزاری چنان مراسم باشکوهی برای این سردار سرافراز بودیم که چشم جهانیان را به خود خیره کرد. قرار است در این خصوص با مقام معظم رهبری مکاتبه شود ما درخواست داریم این موضوع در کمیسیون امنیت در دستور کار قرار گیرد. مصری رئیس وقت مجلس خطاب به پورابراهیمی گفت: آقای کولیوند در کمیسیون شوراها این موضوع را مطرح کند.
مهرمهر1 هفته قبل
نماینده مردم کرمان در مجلس ادامه داد: مردم کرمان نشان دادند که مسیر سردار سلیمانی را ادامه می‌دهند و پرچمدار جهاد و شهادت خواهند بود. وی تاکید کرد: نباید از این حادثه تلخ گذشت. باید این افراد با حمایتی که انجام می‌شود جزو شهدا محسوب شوند. وی همچنین به خانواده جانباختگان حادثه هواپیما نیز تسلیت گفت. وی ادامه داد: علاوه بر این بیانیه‌ای از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی صادر شد و درخواست کردیم عزیزانی که در این دو حادثه جان باختند به عنوان شهید محسوب شوند و خانواده آنها به عنوان خانواده شهدا مورد مساعدت قرار گیرند.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا پورابراهیمی در نامه‌ای به حجت الاسلام ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، خواستار تغییر دستور کار این کمیسیون به بررسی فوری حادثه رخ داده در مراسم تشییع شهادت سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان با حضور وزیر کشور شد. پورابراهیمی ادامه داد: متأسفانه در این میان و در روز تشییع پیکر شهیدان اتفاق بسیار تلخ از دست دادن تعداد زیادی از عزیزترین و متدین‌ترین افراد جامعه که با عشق علاقه وافر خویش به شهدا در این مراسم حضور رسانند، غم و اندوه عظیمی بر دل ایرانیان داغدار و مردم ولایت مدار استان کرمان وارد نمود. وی بیان کرد: به همراه تعدادی دیگر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حال تهیه متن نامه‌ای به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی هستیم تا درخواست کنیم در صورت موافقت مقام معظم رهبری عزیزان جانباخته به عنوان شهید حادثه مذکور محسوب گردند که در این خصوص اظهار نظر موافق اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز می‌تواند حمایت و پشتیبانی لازم را از این اقدام به عمل آورد. محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی پس از وقوع حادثه تلخ ۱۷ دی ماه شهر کرمان که منجر به جانباختن تعدادی از هموطنانمان در مراسم تشییع پیکر سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی شد، از مصدومان این حادثه در بیمارستان عیادت کرد. همچنین وی با حضور در منزل تعدادی از جانباختگان این حادثه از خانواده آنها دلجویی کرد.
مهرمهر1 هفته قبل
محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن تسلیت و تجلیل از جایگاه معنوی و مذهبی خانواده بیان کرد: موضوع این حادثه تلخ در دستور کار مجلس خواهد بود. وی با تقدیر از این روحیه بالا و عزتمندانه پدر این عزیزان بیان کرد: این روحیه بالا وظیفه ما را برای پیگیری موضوع سنگین‌تر می‌کند و باید در چند محور پیگیر این حادثه تلخ باشیم. پورابراهیمی افزود: علل و عوامل حادثه تلخ روز سه شنبه ۱۷ دی ماه در مراسم تشییع سپهبد شهید قاسم سلیمانی و سردار شهید حسین پورجعفری در کرمان باید شناسایی و دلایل بررسی شود و اگر قصوری وجود داشته باشد براساس ضوابط و مقررات مورد مواجهه قرار گیرد. وی ابراز کرد: انتظار از شخص استاندار و مسئولان اجرایی است که به این موضوع بی تفاوت نباشند و سرکشی به آسیب دیده‌ها نیز انجام شود. پورابراهیمی گفت: نشست مشترک با حضور وزیر کشور به عنوان متولی حوزه امنیت داخلی کشور در مجلس برگزار شود با حضور در کمیسیون امنیت ملی بررسی ابعاد مختلف حادثه انجام شود و گزارش به صورت جامع و کامل باید ارائه شود و اعزام تیم تخصصی از وزارت کشور در دستور کار قرار می‌دهیم.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با خانواده‌های «سادات حسینی» و «رشیدی» از جان‌باختگان حادثه روز سه شنبه ۱۷ دی ماه شهر کرمان در حاشیه تشییع پیکر مطهر سردار شهید قاسم سلیمانی و حسین پورجعفری دیدار و از آنها دلجویی کرد. «محمدرضا پورابراهیمی» نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار ضمن تسلیت و تجلیل از جایگاه معنوی و مذهبی خانواده بیان کرد: موضوع این حادثه تلخ در دستور کار مجلس خواهد بود. وی خاطرنشان کرد: ما این هفته در مجلس موضوع امکان قرار گرفتن این جان‌باختگان در زمره شهدا را از طریق نامه‌ای به رهبری پیگیری می‌کنیم و با توجه به ویژگی‌های این حادثه و شرایط خاصی که در مراسم معنوی رخ داده، در صورت صلاحدید رهبری به عنوان شهدا محسوب شوند تا التیامی بر خانواده جان‌باختگان باشد. پورابراهیمی گفت: نشست مشترک با حضور وزیر کشور به عنوان متولی حوزه امنیت داخلی کشور در مجلس برگزار شود با حضور در کمیسیون امنیت ملی بررسی ابعاد مختلف حادثه صورت گیرد و گزارش به صورت جامع و کامل باید ارائه گردد و اعزام تیم تخصصی از وزارت کشور در دستور کار قرار می‌دهیم. انتهای پیام
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
وی با بیان اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سرباز ولایت بود و در مسیر ولایت ذوب شده بود گفت: خیلی از جوانان ما با شنیدن خبر شهادت حاج قاسم سوختند و گریستند. نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با عنوان اینکه این سئوال وجود دارد که چگونه می‌شود حاج قاسم شد و به این مرتبه رسید افزود: حاج قاسم امروز عظمت جهان اسلام و همه آزادی‌خواهان دنیاست و همه نظامیان در جنگ‌ها کشورها را فتح می‌کنند اما حاج قاسم قلب‌ها را فتح کرد. وی با بیان خاطره‌ای از حاج قاسم از دوران آموزشی دوران دفاع مقدس گفت: نقش سردار سلیمانی در دفاع مقدس بسیار بی‌نظیر بود و در عملیات والفجر لشکر ۴۱ ثارالله عظمتی ایجاد کرد. پورابراهیمی با اشاره به اینکه متوسط سن شهدا در گلزار شهدای کرمان حدود ۲۰ سال است افزود: عملیات کربلای پنج یک عملیات بسیار خاص بود و دشمن در این عملیات توسط رزمندگان لشکر ۴۱ ثارالله ضربات زیادی خورد. وی با بیان اینکه حاج قاسم بارها و بارها مورد بی‌مهری قرار گرفت افزود: سردار سلیمانی کسی بود که با شنیدن نام حضرت زهرا (س) صورتش پر اشک می‌شد که نشان از نیت خالص او بود.
خانه ملتخانه ملت1 هفته قبل
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس افزود: امری که ملت ما به عنوان عزاداران اصلی در روزهای گذشته خواهان آن بودند به فضل الهی با اقتدار سپاه پاسدران اولین واکنش قهرمانه کشور ما علیه امریکایی‌ها انجام شد. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: این نخستین باری است که یک پایگاه نظامی آمریکایی‌ها مورد حمله موشکی قرار می‌گیرد تا درس عبرتی باشد برای آمریکای‌ها و ایادی آنها که در منطقه به دنبال شرارت هستند. این نماینده مجلس بیان کرد: ما از این اقدام سپاه پاسدران قطعا حمایت می‌کنیم و این مسیر را ادامه می‌دهیم. وی تصریح کرد: آمریکا اگر در منطقه دست از پا خطا کند قطعا مردم ایران و نیروهای مسلح ما با عزت و افتخار از مواضع جمهوری اسلامی دفاع می‌کند. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: همه بسیجیان ایران اسلامی و رزمندگان جمهوری اسلامی اعلام آمادگی می‌کنند در تمام توان در جبهه مقاومت تحت دستوران رهبری هستیم.
مهرمهر1 هفته قبل
وی افزود: امری که ملت ما به عنوان عزاداران اصلی در روزهای گذشته خواهان آن بودند به فضل الهی با اقتدار سپاه پاسداران اولین واکنش قهرمانانه کشور ما علیه آمریکایی‌ها انجام شد. نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما از این اقدام سپاه پاسدران قطع حمایت می‌کنیم و این مسیر را ادامه می‌دهیم. وی تصریح کرد: آمریکا اگر در منطقه دست از پا خطا کند قطعا مردم ایران و نیروهای مسلح ما با عزت و افتخار از مواضع جمهوری اسلامی دفاع می‌کند. پورابراهیمی افزود: هم تبریک به مردم ایران بابت پیروزی و اقتدار با عظمت را در برابر جنایت و شهادت مظلومامه شهید قاسم و همرزمانش داریم و هم تقدیر از نیروهای سپاه پاسداران. وی اظهار کرد: همه بسیجیان ایران اسلامی و رزمندگان جمهوری اسلامی اعلام آمادگی می‌کنند در تمام توان در جبهه مقاومت تحت دستوران رهبری هستیم.
مهرمهر1 هفته قبل
وی با تسلیت این مصیبت وارده به خانواده‌های جانباختگان، برای این خانواده‌های داغدار از خداوند طلب صبر و برای مصدومان این حادثه آرزوی بهبود و سلامتی کرد. پورابراهیمی گفت: روز گذشته شخصا به همراه امام جمعه کرمان بعد از تمام مراسم سخنرانی میدان آزادی قرار شد در مسیر تشییع پیکر شهید سلیمانی حضور یابیم که در ابتدای خیابان شریعتی با موجی از جمعیت مواجه شدیم که تعدادی بر زمین افتاده بودند. وی افزود: موضوع را به جد پیگیر هستیم، با خانواده قربانیان دیدار خواهیم داشت، اما مطالبه جدی مردم است که موضوع دقیق مشخص شود. وی تصریح کرد: هفته آینده در مجلس شورای اسلامی با وزیر کشور جلسه‌ای برای بررسی ابعاد این حادثه خواهیم داشت و گزارش ان را به اطلاع مردم می‌رسانیم. پورابراهیمی ادامه داد: با پیگیری و بررسی ابعاد موضوع و در صورت قصور با این موضوع براساس ضوابط و مقررات پیگیری مباحث انجام شود.

به انتهای لیست رسیدید