محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار

برنابرنا15 ساعت قبل
منوچهر هادی، دست به پیش تولید مجموعه نمایش خانگی «عاشقانه ۲» زد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ پیش تولید مجموعه نمایش خانگی «عاشقانه۲» به کارگردانی منوچهر هادی شروع شده است. در قسمت اول «عاشقانه»، محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته‌آ بهرام، بهاره کیان‌افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی‌نسب، حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی، سارا رسول‌زاده و مهناز افشار در نقش گیسو حضور داشتند. البته محمدرضا گلزار، بازیگر این سریال، در مرداد ۹۸ با انتشار تصویری از فیلمنامه این اثر، از ساخت فصل دوم عاشقانه خبر داده بود و حالا این خبر رسمی شده است. آخرین فعالیت منوچهر هادی در حوزه نمایش خانگی مجموعه «دل» است که هنوز به بازار نیامده است.
خبر فوریخبر فوری21 ساعت قبل
منوچهر هادی، دست به پیش تولید مجموعه نمایش خانگی «عاشقانه ۲» زد. چندی پیش، محمدرضا گلزار در اینستاگرام خبر از ساخت ادامه این سریال داده بود و حالا این موضوع به طور رسمی تایید شده است. در قسمت اول «عاشقانه»، محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته‌آ بهرام، بهاره کیان‌افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی‌نسب، حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی، سارا رسول‌زاده و مهناز افشار در نقش گیسو حضور داشتند. البته محمدرضا گلزار، بازیگر این سریال، در مرداد ۹۸ با انتشار تصویری از فیلمنامه این اثر، از ساخت فصل دوم عاشقانه خبر داده بود و حالا این خبر رسمی شده است. آخرین فعالیت منوچهر هادی در حوزه نمایش خانگی مجموعه «دل» است که هنوز به بازار نیامده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش تولید مجموعه نمایش خانگی «عاشقانه۲» به کارگردانی منوچهر هادی شروع شده است. در قسمت اول «عاشقانه»، محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته‌آ بهرام، بهاره کیان‌افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی‌نسب، حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی، سارا رسول‌زاده و مهناز افشار در نقش گیسو حضور داشتند. البته محمدرضا گلزار، بازیگر این سریال، در مرداد ۹۸ با انتشار تصویری از فیلمنامه این اثر، از ساخت فصل دوم عاشقانه خبر داده بود و حالا این خبر رسمی شده است. آخرین فعالیت منوچهر هادی در حوزه نمایش خانگی مجموعه «دل» است که هنوز به بازار نیامده است.
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
سینماپرس: پیش تولید مجموعه نمایش خانگی «عاشقانه ۲» به کارگردانی منوچهر هادی آغاز شده است. به گزارش سینماپرس، مجموعه نمایش خانگی «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی ساخته و با استقبال مخاطب روبرو شد حالا خبر رسیده که «عاشقانه ۲» در مرحله پیش تولید است. در قسمت اول «عاشقانه» محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته آ بهرام، بهاره کیان افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی، سارا رسول زاده ومهناز افشار در نقش گیسو حضور داشتند. البته محمدرضا گلزار بازیگر این سریال، در مرداد ۹۸ با انتشار تصویری از فیلمنامه این اثر، از ساخت فصل دوم عاشقانه خبر داده بود و حالا این خبر به مرحله عمل رسیده است. آخرین فعالیت منوچهر هادی در حوزه نمایش خانگی مجموعه «دل» است که هنوز به بازار نیامده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
منوچهر هادی، دست به پیش تولید مجموعه نمایش خانگی «عاشقانه ۲» زد. چندی پیش، محمدرضا گلزار در اینستاگرام خبر از ساخت ادامه این سریال داده بود و حالا این موضوع به طور رسمی تایید شده است. در قسمت اول «عاشقانه»، محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته‌آ بهرام، بهاره کیان‌افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی‌نسب، حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی، سارا رسول‌زاده و مهناز افشار در نقش گیسو حضور داشتند. البته محمدرضا گلزار، بازیگر این سریال، در مرداد ۹۸ با انتشار تصویری از فیلمنامه این اثر، از ساخت فصل دوم عاشقانه خبر داده بود و حالا این خبر رسمی شده است. آخرین فعالیت منوچهر هادی در حوزه نمایش خانگی مجموعه «دل» است که هنوز به بازار نیامده است.

با حقوق مهناز افشار و نوید محمدزاده چه کارهایی می‌شود کرد؟ +تصاویر و جدول

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
رکنارکنا5 روز قبل
ساناز حسینی، کارشناس استایل و پویا ودایع کارشناس زبان بدن و رفتارهای غیر کلامی ما را با استایل این بازیگر محبوب سینما بیشترآشنا می‌کنند. محمد رضا گلزار اعتماد به‌ نفس بالایی داردحرکات بدن و فرم ایستادن محمدرضا گلزار شخصیت متفاوتی برایش به وجود آورده. او به‌عنوان یک بازیگر Actor زبان بدن موفقی دارد. زبان بدن این بازیگر نشان‌ می‌دهد که او هوش بالایی دارد. پیشرفت گلزار در سال‌های اخیر …زبان بدن گلزار در نخستین فیلم‌هایش، ضعیف است، اما رفته‌رفته و در سال‌های اخیر، به بازیگری با زبان بدن مناسب تبدیل می‌شود.
پارس نیوزپارس نیوز6 روز قبل
کلاغ‌ها خیلی دوست دارند عقاب‌ها را اذیت کنند. کلاغ با اینکه از عقاب کوچک‌تر است؛ اما چون چابک‌تر است، می‌تواند سریع بچرخد و مانور دهد. گاهی اوقات هنگام پرواز، بالای سرعقاب قرار می‌گیرد و به سمت آن شیرجه می‌رود، ولی عقاب می‌داند که می‌تواند اوج بگیرد … عقاب به جای اینکه از آزارهای کلاغ مزاحم ناراحت شود، بیشتر و بیشتر اوج می‌گیرد و سرانجام کلاغ عقب می‌افتد! وقتی کسی از روی حسادت و غرض‌ورزی اذیت‌تان می‌کند، رو به بالا اوج بگیرید و او را پشت سرتان رها کنید …همیشه موفق باشی رضا جانپی نوشت: این متن هیچ ربطی به حواشی اینروزا نداره ایشون بعنوان یک دوست همیشه برای بنده قابل احترام هستند، ممنونم از توجه تان
پارس نیوزپارس نیوز1 هفته قبل
رفیق که داشته باشی؛ دقایق عمرت، لبریز #عشق و #آرامش می‌شود. و هر اتفاق کوچکی، بهانه‌ای می‌شود برای شاد بودن … کسی که با گرمی حضورش؛ سرمای پاییز تو را می‌گیرد. کسی که محبتش بی منت است و #معرفتش بی پایان! کسی که آفریده شده تا بانی بهترین خاطرات زندگی ات باشد … داشتن یک رفیق خوب؛ یک واجب عینی و حیاتی است، برای تمام آدم‌ها … با هر اعتقادی، با هر نژادی …
پارس نیوزپارس نیوز1 هفته قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 هفته قبل
برنابرنا1 هفته قبل
«اتاق تاریک» برنده بهترین فیلمنامه از جشنواره فیلمهای آسیایی بارسلون اسپانیا شد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ «اتاق تاریک» نوشته و ساخته روح الله حجازی دیشب در هفتمین جشنواره فیلم‌های آسیایی بارسلون توانست جایزه بهترین فیلمنامه بخش پانوراما را از آن خود کند. اتاق تاریک در یازدهمین حضور جهانی اش در بخش مسابقه پانوراما در این جشنواره حضور داشت. این فیلم پیش از این توانسته بود جوایز بهترین فیلم از بیست و سومین جشنواره بین المللی کرالا هند و بهترین فیلم از پنجمین جشنواره بین المللی هانوی ویتنام را دریافت کند. ساره بیات، ساعد سهیلی سید علیرضا میرسالاری بازیگران اتاق تاریک هستند.

با حقوق مهناز افشار و نوید محمدزاده چه کارهایی می‌شود کرد؟

5+
رکنارکنا1 هفته قبل

پست جنجالی مهناز افشار بعد از طلاق به محمدرضا گلزار + فیلم و عکس

رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، محمدرضا گلزار زیر پست آخر مهناز افشار در صفحه شخصی اش در اینستاگرام کامنتی جالب و جنجالی نوشته و با ایمان قلب که همین موضوع باعث شده که کاربران فضای مجازی شروع به شایعه سازی در مورد علاقه گلزار به مهناز افشار کنند. محمدرضا گلزار و مهناز افشار از بازیگران پرکار و محبوب سینمای ایران هستند که بازی‌های مشترک زیادی با هم دارند. مهناز افشار و محمدرضا گلزار در عشق تعطیل نیستمهناز افشار و محمدرضا گلزار در سریال عاشقانهمهناز افشار و محمدرضا گلزار در فیلم زهر عسلبازی محمدرضا گلزار و مهناز افشار در کمابازی محمدرضا گلزار و مهناز افشار در آتش بسعکس مشترک محمدرضا گلزار و مهناز افشار در کلاغ پرپاسخ اینستاگرامی گلزار به منتقدان کنسرتشمحمدرضا گلزار، در پستی اینستاگرامی، پاسخ منتقدان کنسرتش در لس‌آنجلس را داد. آماری عجیب از تعداد بلیتهای فروخته‌شده کنسرت محمدرضا گلزار در مهمترین سالن کنسرت دنیا منتشر شده است. انتقادی که (نکاتی درباره سلیقه مخاطب در آمریکا گفته بود) بنا به گفته بسیاری به دور از شان بود جزئیات ممنوع الکاری مهناز افشار مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده اما از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
به زودی پخش برنامه‌ای به نام «اعجوبه‌ها» از شبکه ۳ تلویزیون آغاز می‌شود که محور و موضوع آن بسیار به یک برنامه آمریکایی شباهت دارد. به همین بهانه نگاهی انداخته‌ایم به آثاری که از روی برنامه‌های مشابه خارجی کپی و از شبکه‌های سیما پخش شده‌اند. شاید برای گریز از این بحران بود که مدیران سیما تصمیم گرفتند تا با کپی‌برداری از برنامه‌های محبوب خارجی، یا اصطلاحا بومی‌سازی و ایرانیزه کردن آنها، برای تلویزیون جذابیتی دست و پا کنند. در ادامه چند نمونه از کپی‌هایی که اخیرا در تلویزیون پخش شده‌اند را مرور می‌کنیم. عصر جدید و امریکن گات تلنتمهران غفوریان، استیو هاروی می‌شود؟ حالا پس از به پایان رسیدن تمام برنامه‌های یاد شده خبر از شروع برنامه‌ای تازه به اسم «اعجوبه‌ها» با اجرای مهران غفوریان به گوش می‌رسد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ سلام، من سیگاری‌ام!

64+
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
ایشان علاوه بر آنکه هنرمند خوبی است و اغلب آثارش قابل شنیدن است در حفظ مخاطبان موسیقی ایرانی کوشیده و مهمترین کار او همین است. این تشکل طی سال‌های گذشته در زمینه حمایت از هنرمندان موسیقی و امور آنها چگونه عمل کرده است؟ سیاست‌های حمایتی خانه موسیقی در زمان دولت اصلاحات شروع شد. ببیند نظام صنفی منافع بسیاری دارد. در خانه موسیقی اعضای پیوسته و وابسته یک و دو و دوستدار موسیقی داریم. برای مخاطبان موسیقی اثری را آماده ارائه دارید؟ امیدوارم به زودی آلبومی با نام «نگاه کن» را به مرحله انتشار برسانم.
ایلناایلنا1 هفته قبل
آیا این رویه باعث تنزل کیفی آثار شده است؟ ببینید مخاطبان موسیقی، صرفا افرادی نیستند که نسبت به آثار شناخت داشته باشند و درباره کیفیت و ارزش‌های موسیقی و هنر نظر درست دهند. ایشان علاوه بر آنکه هنرمند خوبی است و اغلب آثارش قابل شنیدن است در حفظ مخاطبان موسیقی ایرانی کوشیده و مهمترین کار او همین است. این تشکل طی سال‌های گذشته در زمینه حمایت از هنرمندان موسیقی و امور آنها چگونه عمل کرده است؟ سیاست‌های حمایتی خانه موسیقی در زمان دولت اصلاحات شروع شد. در خانه موسیقی اعضای پیوسته و وابسته یک و دو و دوستدار موسیقی داریم. برای مخاطبان موسیقی اثری را آماده ارائه دارید؟ امیدوارم به زودی آلبومی با نام «نگاه کن» را به مرحله انتشار برسانم.
ایلناایلنا1 هفته قبل
ایشان علاوه بر آنکه هنرمند خوبی است و اغلب آثارش قابل شنیدن است در حفظ مخاطبان موسیقی ایرانی کوشیده و مهمترین کار او همین است. شما در دهه هشتاد معاون اجرایی خانه موسیقی بودید. این تشکل طی سال‌های گذشته در زمینه حمایت از هنرمندان موسیقی و امور آنها چگونه عمل کرده است؟ سیاست‌های حمایتی خانه موسیقی در زمان دولت اصلاحات شروع شد. در خانه موسیقی اعضای پیوسته و وابسته یک و دو و دوستدار موسیقی داریم. برای مخاطبان موسیقی اثری را آماده ارائه دارید؟ امیدوارم به زودی آلبومی با نام «نگاه کن» را به مرحله انتشار برسانم.

محمدرضا گلزار بهتر است بازیگر باشد یا خواننده؟ /ببینید

برنابرنا1 هفته قبل
بخش هایی از کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکا؛ محمدرضا گلزار با انتشار ویدئویی از کنسرتش در آمریکا از بندی که او را در این کنسرت همراهی کرد تشکر کرد ولی این ویدئو که به انتخاب خود او در صفحه‌اش گذاشته شده نیز با اجرای چندان جذاب و خوبی همراه نیست و همچنان این سوال را برای مخاطب به وجود می‌آورد که بهتر است او در عرصه بازیگری فعالیت کند یا خوانندگی؟
برنابرنا1 هفته قبل
تصویری از گوهر خیراندیش در پشت صحنه فیلم «فصل قاصدک‌ها» ببینید که فیلمبرداری آن از چندی پیش در کالیفرنیا آغاز شده است. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، «فصل قاصدک‌ها» که در هشت لوکیشن در کالیفرنیا فیلمبرداری می‌شود، داستان خانواده‌ای ایرانی است که در شهر لس‌آنجلس درگیر ماجراهایی می‌شوند. گوهر خیراندیش از بازیگران «فصل قاصدک‌ها» درباره فیلم نوشت: «عکس پشت صحنه من وخانم مریم پیربند نویسنده و کارگردان فیلم جدیدم «فصل قاصدکها» که کار مشترک سینمای هالیوود و ایران است.»

پیام عاشقانه خواننده زن زیبای امریکایی به محمدرضا گلزار + عکس

11+
رکنارکنا1 هفته قبل

قدردانی توییتری‌ها از مرزبانان/ گرامیداشت یاد نورخدا موسوی

12+
پارس نیوزپارس نیوز1 هفته قبل

به انتهای لیست رسیدید