محمدعلی نجفی

محمدعلی نجفی

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
این سه موضوع شامل ماجرای شرکت رساتجارت مبین یا کارگزاری یاس که منجر به پرونده تخلف چندصد‌میلیاردی عیسی شریفی، قائم‌مقام قالیباف شد؛ پرونده واگذاری املاک شهرداری و سه میلیارد بدهی‌های شهرداری تهران است. به همین دلیل شورا تصمیم گرفت موضوع تحقیق‌و‌تفحص درباره بدهی‌ها را به‌طور جدی در دستور کار قرار دهد». علاوه بر این موضوع املاک نجومی جدای از پیگیری‌های دادستانی در شعبه ۱۵ کارکنان دولت در حال پیگیری بوده اما حالا ما مطلع شده‌ایم که بازپرس پرونده مربوط به املاک نجومی را به جریان نینداخته و اصلا به دادگاه نرفته است. او در‌عین‌حال تأکید کرد: «پس از تغییر بازپرس شعبه ۱۵ کارکنان دولت و بخش حقوقی شهرداری تهران در تلاش است تا این پرونده را دوباره به جریان بیندازد و پرونده املاک نجومی و تخلف شهردار اسبق را دنبال کند و مهم‌تر اینکه با این پیگیری‌ها املاک شهرداری را برگرداند». او گفت که «در‌واقع آن شرکت (رساتجارت- یاس) مربوطه به نمایندگی از شهرداری، املاک را می‌گرفته و منابع تأمین می‌کرده یا هولوگرام می‌گرفته و منابع تأمین می‌کرده است.
ایمناایمنا2 روز قبل
حوادث جاده‌ای روزانه ۴۵ تا ۵۵ کشته می‌گیردعین اله جهانی، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا اظهار کرد: روزانه بین ۴۵ تا ۵۵ نفر در تصادفات جاده‌ای کشور کشته و حدود یک هزار نفر نیز مجروح می‌شوند که از این تعداد ۱۰ درصد آنها ویلچری هستند. وی با بیان اینکه ۱۰ تا ۱۲ درصد کشته‌های تصادف‌ها را کودکان تشکیل می‌دهند، افزود: حدود ۵۱ درصد کشته‌های ناشی از تصادفات در سرصحنه، هفت درصد در مسیر و مابقی در بیمارستان‌ها فوت می‌کنند. جان باختگان ایرانی سانحه هواپیمای اوکراینی شهید محسوب می‌شوندبنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: جان‌باختگان ایرانی سانحه هواپیمای اوکراینی در حکم «شهید» محسوب می‌شوند. در این حادثه دست‌کم ۶۰ نفر که بیشتر آنان کودک بوده‌اند دچار مصدومیت‌های تنفسی و التهاب پوستی شده و تحت درمان قرار گرفتند. طبق قوانین هواپیمایی، تخلیه سوخت هنگام فرود اضطراری امکانپذیر است اما تنها در مناطق تعیین شده و ارتفاع بالا انجام می‌شود.
همشهریهمشهری2 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، حمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمدعلی نجفی درباره حکم دادگاه وی در پرونده قتل همسرش میترا استاد اظهار کرد: پرونده موکلم پس از فرجام‌خواهی به شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور ارجاع شده و در حال بررسی است. در عین حال، اگر جهات کیفیت مخفف رعایت می‌شد، حکم حبس به زیر ۳ سال می‌رفت و اگر یک تا دو درجه تخفیف نیز لحاظ می‌شد، حبس یک تا دو سال می‌شد. این در حالی است که یکی از مستشاران اقلیت رأی را از تعدد خارج کرده و حکم به ۳ سال حبس داده است. گودرزی با اشاره به این‌که دلایل قتل شبه‌عمد نیز در جای خود مطرح شده است، گفت: ظرف چند هفته آینده رأی دیوان عالی مشخص خواهد شد. وی افزود: موکلم با وجود اعلام وثیقه، هنوز در بازداشت است و این امر با قانون موضوعه در تضاد است، به همین دلیل این موضوع را به دیوان عالی کشور نیز اعلام کرده‌ایم.
فراروفرارو2 روز قبل
وکیل مدافع «محمدعلی نجفی» گفت: علی‌رغم وعده دادگاه که گفته بود؛ قبل از ابلاغ دادنامه وثیقه را می‌پذیرد، آن را نپذیرفته به همین دلیل این موضوع را به دیوان عالی کشور اعلام کردیم. به گزارش فارس، حمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمدعلی نجفی گفت: پرونده موکلم پس از فرجام‌خواهی به شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور ارجاع شده و در حال بررسی است. گودرزی با بیان اینکه در صدور این رأی قانون مراعات نشده، گفت: برخلاف نص قانون، رأی صادر شده، اما تصمیم‌گیرنده ما نیستیم و قضات باید نظر نهایی خود را بدهند و این در حالی است که در فرجام‌خواهی دلایل خود را اعلام کرده‌ایم. گودرزی با اشاره به اینکه دلایل قتل شبه‌عمد نیز در جای خود مطرح شده، گفت: ظرف چند هفته آینده رأی دیوان عالی مشخص خواهد شد. وی افزود: موکلم با وجود اعلام وثیقه، هنوز در بازداشت است و این امر با قانون موضوعه در تضاد است، به همین دلیل این موضوع را به دیوان عالی کشور نیز اعلام کرده‌ایم.
اصلاحات پرساصلاحات پرس2 روز قبل
حمیدرضا گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: پس از فرجام خواهی ما نسبت به رای صادره، پرونده به شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور ارجاع شده و شعبه مذکور در حال بررسی است. وی یادآور شد: رای صادره برخلاف قوانین موضوعه از جهات عدیده‌ای است و امیدواریم که رای نقض شود. بر اساس این گزارش، گودرزی ۲۳ آذرماه جزییات رای صادره برای محمدعلی نجفی در دور دوم رسیدگی را اعلام کرده بود. وکیل مدافع محمدعلی نجفی ۹ دی ماه گفت که نسبت به رای شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران که برخلاف قانون صادر شده بود، از دیوان عالی کشور فرجام خواهی کرده است. پس از اعتراض به پرونده، دیوان عالی کشور حکم صادره از سوی شعبه ۹ دادگاه کیفری یک تهران را نقض و پرونده را برای رسیدگی مجددبه همان شعبه فرستاد.
فارسفارس2 روز قبل
حمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمدعلی نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، گفت: پرونده موکلم پس از فرجام‌خواهی به شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور ارجاع شده و در حال بررسی است. وی افزود: اعتقاد ما بر این است که رأی برخلاف قوانین موضوعه صادر شده و احتمال نقض بالای آن وجود دارد. گودرزی با بیان اینکه در صدور این رأی قانون مراعات نشده، گفت: برخلاف نص قانون، رأی صادر شده اما تصمیم‌گیرنده ما نیستیم و قضات باید نظر نهایی خود را بدهند و این در حالی است که در فرجام‌خواهی دلایل خود را اعلام کرده‌ایم. این در حالی است که یکی از مستشاران اقلیت رأی را از تعدد خارج کرده و حکم به ۳ سال حبس داده است. گودرزی با اشاره به اینکه دلایل قتل شبه‌عمد نیز در جای خود مطرح شده، گفت: ظرف چند هفته آینده رأی دیوان عالی مشخص خواهد شد.
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشحمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمدعلی نجفی گفت: پرونده موکلم پس از فرجام‌خواهی به شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور ارجاع شده و در حال بررسی است. اخبار اجتماعی - وی افزود: اعتقاد ما بر این است که رأی برخلاف قوانین موضوعه صادر شده و احتمال نقض بالای آن وجود دارد. گودرزی با بیان اینکه در صدور این رأی قانون مراعات نشده، گفت: برخلاف نص قانون، رأی صادر شده اما تصمیم‌گیرنده ما نیستیم و قضات باید نظر نهایی خود را بدهند و این در حالی است که در فرجام‌خواهی دلایل خود را اعلام کرده‌ایم. این در حالی است که یکی از مستشاران اقلیت رأی را از تعدد خارج کرده و حکم به ۳ سال حبس داده است. گودرزی با اشاره به اینکه دلایل قتل شبه‌عمد نیز در جای خود مطرح شده، گفت: ظرف چند هفته آینده رأی دیوان عالی مشخص خواهد شد.

پشت پرده هایی از مهناز افشار / آخرین توصیه مهناز به دختر سردار شهید سلیمانی + اسناد

4+
رکنارکنا3 روز قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد5 روز قبل
کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمدعلی نجفی را به احترام خانواده قربانیان سانحه هوایی و برای همدردی با آنها لغو کرد. چهارمین آرت اکسپو تبریز ۳ تا ۷ بهمن در هتل لاله پارک تبریز برگزار می‌شود. در چهارمین دوره فروش آثار هنری تبریز هنرمندان، گالری‌داران و مجموعه‌داران رشته‌های نقاشی، مجسمه، عکاسی، خط‌نقاشی و خوشنویسی شرکت دارند. دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی از ۲۵ تا ۲۸ دی‌ماه سال‌جاری به مدت چهار روز با دبیری بهزاد صدیقی در تهران برگزار می‌شود. از بین ۲۱۲۹ نفر متقاضی کارت سینمای رسانه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، ۷۸۹ خبرنگار و منتقد حائز دریافت کارت شدند که از این بین، ۴۲۲ نفر پردیس ملت و ۳۶۷ نفر برج میلاد را به‌عنوان محل سینمای رسانه انتخاب کردند.
ایرناایرنا6 روز قبل
کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمدعلی نجفی را به احترام خانواده قربانیان سانحه هوایی و برای همدردی با آنها لغو کرد. محمدعلی نجفی در ۱۳۲۴ در اصفهان به دنیا آمد. وی فعالیت هنری خود را با کارگردانی نمایش «سربداران» در حسینیه ارشاد شروع و در ۱۳۵۶ مؤسسه آیت فیلم را با همکاری انجمن اسلامی مهندسین تأسیس می‌کند. نخستین فعالیت هنری سینمایی‌ نجفی کارگردانی فیلم «جنگ اطهر» است. از دیگر آثار می‌توان به سریال سربداران، گزارش یک قتل، پرستار شب، زمین آسمانی، عشق طاهر، زاگرس و پرسه در شهر لاجوردی نام برد.
انتخابانتخاب6 روز قبل
مراسم شب محمدعلی نجفی که قرار بود در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شود، به تعویق افتاد. کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمدعلی نجفی را به احترام خانواده قربانیان سانحه هوایی و برای همدردی با آنها لغو کرد. پیش از این قرار بود در ادامه برنامه «شب‌های یک کارگردان»، کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمدعلی نجفی را برگزار کند. این شب که به تجلیل از این کارگردان با سابقه اختصاص داشت، همراه با نمایش نسخه بازسازی شده فیلم «گزارش یک قتل»، قرار بود یکشنبه ۲۲ دی ماه ۹۸ ساعت ۱۶ در سالن عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی برگزار شود.
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمد علی نجفی (کارگردان سینما) را فعلا لغو کرد. به گزارش خبر فوری به نقل از ایسنا، کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمد علی نجفی را به احترام خانواده قربانیان سانحه هوایی و برای همدردی با آنها لغو کرد. محمدعلی نجفی در ۱۳۲۴ در اصفهان به دنیا آمد. نخستین فعالیت هنری سینمایی‌ نجفی کارگردانی فیلم «جنگ اطهر» است. از دیگر آثار می‌توان به سریال «سربداران»، «گزارش یک قتل»، «پرستار شب»، «زمین آسمانی»، «عشق طاهر»، «زاگرس» و «پرسه در شهر لاجوردی» نام برد.
ایلناایلنا6 روز قبل
مراسم کانون کارگردانان سینما به احترام جانباختگان سقوط هواپیمایی اوکراین لغو شد. به گزارش ایلنا، کانون کارگردانان سینمای ایران برنامه «شب محمدعلی نجفی» را به احترام خانواده قربانیان سانحه هوایی و برای همدردی با آنها لغو کرد. این‌مراسم قرار بود یکشنبه ۲۲ دی ماه برگزار شود اما به زمان دیگری موکول شد.
ایسناایسنا6 روز قبل
کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمد علی نجفی (کارگردان سینما) را فعلا لغو کرد. به گزارش ایسنا، کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمد علی نجفی را به احترام خانواده قربانیان سانحه هوایی و برای همدردی با آنها لغو کرد. او فعالیت هنری خود را با کارگردانی نمایش «سربداران» در حسینیه ارشاد شروع و در ۱۳۵۶ مؤسسه آیت فیلم را با همکاری انجمن اسلامی مهندسین تأسیس می‌کند. نخستین فعالیت هنری سینمایی‌ نجفی کارگردانی فیلم «جنگ اطهر» است. از دیگر آثار می‌توان به سریال «سربداران»، «گزارش یک قتل»، «پرستار شب»، «زمین آسمانی»، «عشق طاهر»، «زاگرس» و «پرسه در شهر لاجوردی» نام برد.
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
مراسم کانون کارگردانان سینما به احترام جانباختگان سقوط هواپیمایی اوکراین لغو شد. ایلنا: کانون کارگردانان سینمای ایران برنامه «شب محمدعلی نجفی» را به احترام خانواده قربانیان سانحه هوایی و برای همدردی با آنها لغو کرد. این‌مراسم قرار بود یکشنبه ۲۲ دی ماه برگزار شود اما به زمان دیگری موکول شد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 هفته قبل
شب «محمد علی نجفی» در بنیاد فارابیدر ادامه شبهای یک کارگردان، کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمدعلی نجفی را برگزار می‌کند. این شب که به تجلیل از این کارگردان با سابقه اختصاص دارد، همراه با نمایش نسخه بازسازی شده فیلم «گزارش یک قتل»، یکشنبه ۲۲ دی‌ماه ۹۸ ساعت ۱۶ در سالن عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی برگزار می‌شود. محمدعلی نجفی در ۱۳۲۴ در اصفهان به دنیا آمد. نخستین فعالیت هنری سینمایی‌ نجفی کارگردانی فیلم «جنگ اطهر» است. از دیگر آثار او می‌توان سریال «سربداران» و فیلم‌های «گزارش یک قتل»، «پرستار شب»، «زمین آسمانی»، «عشق طاهر»، «زاگرس» و «پرسه در شهر لاجوردی» را نام برد.
سینماپرسسینماپرس1 هفته قبل
سینماپرس: کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمدعلی نجفی را برگزار می‌کند. به گزارش سینماپرس، در ادامه برنامه «شب‌های یک کارگردان»، کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمدعلی نجفی را برگزار می‌کند. وی در دارالفنون تهران دیپلم خود را اخذ و دانش‌آموخته کارشناسی ارشد شهرسازی و معماری از دانشگاه ملی است. نخستین فعالیت هنری سینمایی‌ نجفی کارگردانی فیلم «جنگ اطهر» است. از دیگر آثار می‌توان به سریال «سربداران»، «گزارش یک قتل»، «پرستار شب»، «زمین آسمانی»، «عشق طاهر»، «زاگرس» و «پرسه در شهر» لاجوردی نام برد.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از کانون کارگردانان سینمای ایران، در ادامه برنامه «شب‌های یک کارگردان»، کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمدعلی نجفی را برگزار می‌کند. این شب که به تجلیل از این کارگردان با سابقه اختصاص دارد، همراه با نمایش نسخه بازسازی شده فیلم «گزارش یک قتل»، یکشنبه ۲۲ دی ماه ۹۸ ساعت ۱۶ در سالن عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی برگزار می‌شود. محمدعلی نجفی در ۱۳۲۴ در اصفهان به دنیا آمد. نخستین فعالیت هنری سینمایی‌ نجفی کارگردانی فیلم «جنگ اطهر» است. از دیگر آثار می‌توان به سریال «سربداران»، «گزارش یک قتل»، «پرستار شب»، «زمین آسمانی»، «عشق طاهر»، «زاگرس» و «پرسه در شهر» لاجوردی نام برد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
در ادامه شب‌های یک کارگردان، کانون کارگردانان سینمای ایران شب محمد علی نجفی را برگزار می‌کند. وی در دارالفنون تهران دیپلم خود را اخذ و دانش‌آموختهٔ کارشناسی ارشد شهرسازی و معماری از دانشگاه ملی است. او فعالیت هنری خود را با کارگردانی نمایش «سربداران» در حسینیه ارشاد شروع و در ۱۳۵۶ مؤسسه آیت فیلم را با همکاری انجمن اسلامی مهندسین تأسیس می‌کند. نخستین فعالیت هنری سینمایی‌ نجفی کارگردانی فیلم «جنگ اطهر» است. از دیگر آثار می‌توان به سریال «سربداران»، «گزارش یک قتل»، «پرستار شب»، «زمین آسمانی»، «عشق طاهر»، «زاگرس» و «پرسه در شهر لاجوردی» نام برد.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
وکیل مدافع محمدعلی نجفی با تاکید بر اینکه مسلما قتل شبه عمدی است، گفت: به حکم صادره معترض هستیم و در دیوان عالی کشور فرجام خواهی کردیم. ایرنا: وکیل مدافع محمدعلی نجفی با تاکید بر اینکه مسلما قتل شبه عمدی است، گفت: به حکم صادره معترض هستیم و در دیوان عالی کشور فرجام خواهی کردیم. اولیا دم میترا استاد در این پرونده از حق قصاص خود گذشت کردند ٣٠ شهریور ماه حمیدرضا گودرزی وکیل محمدعلی نجفی به ایرنا گفت: دیوان عالی کشور بعد از نقض رأی قتل عمد موکلم آن را به شعبه ۹ کیفری یک استان تهران برای رأی مجدد ارسال کرده است. ۲۳ آذر ماه، حمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمد علی نجفی گفت: رأی موکلم امروز از سوی ریاست شعبه نهم دادگاه کیفری یک تهران ابلاغ و براساس آن، قتل عمد محرز دانسته شد. گودرزی اظهارداشت: رأی قابل اجرا ۶ سال و نیم حبس است البته رأی غیرقطعی است و طبق مهلت قانونی ۲۰ روز، قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است به آن اعتراض می‌کنیم زیرا به نظر ما رأی در تضاد با قوانین و مقررات حقوقی صادر شده است.
ایرناایرنا1 هفته قبل
سخنگوی قوه‌ قضائیه خاطرنشان کرد: حکم صادره غیرقطعی و قابل فرجام‌خواهی در دیوان عالی کشور است و در صورت اعتراض از ناحیه متهم یا وکلای متهم رسیدگی می‌شود. اولیا دم میترا استاد در این پرونده از حق قصاص خود گذشت کردند ٣٠ شهریور ماه حمیدرضا گودرزی وکیل محمدعلی نجفی به ایرنا گفت: دیوان عالی کشور بعد از نقض رأی قتل عمد موکلم آن را به شعبه ۹ کیفری یک استان تهران برای رأی مجدد ارسال کرده است. بعد از طی این مراحل وقت دادرسی مجدد تعیین و به پرونده رسیدگی می‌شود و دادگاه علنی خواهد بود. ۲۳ آذر ماه، حمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمد علی نجفی گفت: رأی موکلم امروز از سوی ریاست شعبه نهم دادگاه کیفری یک تهران ابلاغ و براساس آن، قتل عمد محرز دانسته شد. وی افزود: موکلم به جهت قتل عمد به ۶ سال و نیم حبس و از باب نگهداری سلاح به یک سال و سه ماه حبس محکوم شد.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 هفته قبل
وی در پاسخ به این پرسش که آیا تغییر تقویم آموزشی مستلزم غیر متمرکز شدن نظام آموزشی و برگزار نشدن امتحانات نهایی به صورت همزمان در کل کشور نیست، می‌گوید: خیر، این موضوعات مشکلی ایجاد نمی‌کند. اگر این اتفاق بیفتد آن وقت تعطیلات زمستانی و تغییر تقویم آموزشی از لحاظ آموزشی، تربیتی، زیست محیطی، اقتصادی و … توجیه خواهد داشت. یعنی تغییر تقویم آموزشی در این بخش هم مشکل خاصی ایجاد نمی‌کند. اکنون هم با آلودگی هوا دوباره بحث تعطیلات زمستانی و تغییر تقویم‌ آموزشی را بیان می‌کنند که سایر مؤلفه‌ها در آن دیده نشده است. آیا با تغییر تقویم آموزشی و تعطیلات زمستانی وضعیت جابه‌جایی معلمان عوض می‌شود؟ این نمونه‌ای از لزوم وجود مباحث کارشناسی برای رسیدن به تغییر تقویم آموزشی است.

از محکومیت شبنم نعمت زاده تا بازداشت ۳ قاضی در پرونده طبری

16+
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسناایسنا2 هفته قبل
از امید و آرزوهایی که امیرکبیر برای دارالفنون تازه تاسیس‌اش داشت و آن‌چه که این بنای تاریخی به آن رسید یا نه، که بگذریم، اما وضعیت امروز دارالفنون خود قصه‌ای طولانی است. ما هم به موزه شدن یا کاربری فرهنگی آن فکر می‌کنیم؛ اما در مجموع، هنوز به جمع‌بندی برای تغییر کاربری آن نرسیده‌ایم. حضور محمدعلی نجفی - رییس پیشین سازمان میراث فرهنگی و گردشگری - در ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۲ یکی از آخرین بازدیدهایی بود که مسوولان سازمان میراث فرهنگی از این بنای تاریخی داشتند و آن را رسانه‌ای کردند. حرف تغییر دادن مسوولان دارالفنون هم جالب توجه است، ۲۹ آبان امسال مسعود بهرامی - رئیس مدرسه تاریخی دارالفنون - با بیان اینکه اکنون در مرحله‌ای قرار داریم که مدرسه تاریخی دارالفنون در حال تبدیل به یک مجتمع فرهنگی، تربیتی و هویتی بر بستر تاریخی است و اکنون در این مسیر هستیم گفت: پیگیر بهبود بودجه و اعتبارات هستیم. امروز کمترین کار ما در زنده نگه داشتن اقدامات امیر کبیر تلاش برای احیای مناسب مدرسه دارالفنون است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
دولت یا وزیران به طور مستقیم بر این شرکت‌ها نظارت ندارند و مدیریت و نظارت آنها با شرکت‌های نسل اول است. سال ۹۵ بود که با افشای فیش حقوق چند مدیر دولتی، عبارتی جدید با عنوان «حقوق نجومی» وارد ادبیات اقتصادی و سیاسی کشور شد. تکیه بر توان داخلی کشور منافاتی با بهبود روابط ما با عربستان و امارات و حتی آمریکا ندارد. کسی به یاد ندارد ۴ سال قبل وقتی دولت و وزارت نفت با غرور و تبختر - ما ژنرال هستیم! این مسئله به غیراز اظهار نظرهای شخصی کارشناسان در فضای عمومی و رسانه‌ای است که درخصوص عدم توجه به کسری بودجه سال ۹۹، هشدار داده‌اند.
الفالف2 هفته قبل
وکیل مدافع محمدعلی نجفی گفت: نسبت به رای شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران که برخلاف قانون صادر شده بود، از دیوان عالی کشور فرجام خواهی کردیم و اکنون چشم امید ما به قضات دیوانعالی کشور است. میدرضا گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: فرجام خواهی ما جهات عدیده‌ای دارد. همچنین طبق تبصره ۴ ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی" مقررات تعدد جرم در مورد جرائم تعزیری درجه‌های هفت و هشت اجرا نمی‌شود. متاسفانه موکلم دچار بیماری حاد قلبی است، سابقه سکته قلبی دارد و باید تحت درمان باشد و خطرمرگ در زندان او را تهدید می‌کند. بر اساس این گزارش، گودرزی ۲۳ آذرماه جزییات رای صادره برای محمدعلی نجفی در دور دوم رسیدگی را اعلام کرده بود.
سینماپرسسینماپرس2 هفته قبل
چهره جدیدی این مدافعان پیشین آزادی بیان و منتقدان سرسخت برخورد قهری با مضامین فیلم‌ها تا ابد باقی خواهد ماند. در جشنواره دوازدهم حقیقت، مستند «ایکسونامی» نه برای رقابت پذیرفته شد و نه حتی برای حضور در بخش‌های جنبی. پی گرفتن همین خط و ربط‌ها می‌تواند شاهدان را به چرایی و چگونگی برخوردی که با مستند «اختاپوس» شد، برساند. مستند اختاپوس که مراسم رونمایی از آن، شب چهارشنبه، چهارم دی‌ماه با حضور عوامل انتظامی لغو شد، جزء تازه‌ترین محصولات سازمان سینمایی حوزه هنری به‌حساب می‌آید. همچنین اعلام شد این اتفاقات به‌معنی توقیف مستند اختاپوس نیست و صرفا رونمایی از آن به زمان دیگری موکول شده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین- فائزه مومنی؛ همه چیز از رکورد تاریخی محسن هاشمی در انتخابات شورای شهر تهران شروع شد. هرچند که نجفی سرآغاز اتفاقات خوبی هم در شهرداری تهران بود اما در نهایت باید می‌رفت. محسن هاشمی در سه انتخاب شهردار همیشه یکی از گزینه‌های جدی بود که به مرحله نیمه نهایی هم نمی‌رسید. رییس شورای شهر تهران چهارشنبه شب در برنامه‌ای تلویزیونی حناچی را ترسو خواند و گفت که شهردار تهران از ترس نهادهای نظارتی جسارت انجام برخی اقدامات را ندارد. شاید محسن هاشمی همچون بسیاری از اصلاح طلبان در اندیشه جدا کردن خود از کسانی است که برای او در میدان سیاست ناکامی رقم زدند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
با او درباره سوژه و حواشی سریال «آقازاده» گفت‌وگویی کردیم که در ادامه می‌خوانید. وقتی سریال «پدر» را هم می‌ساختم، همه می‌گفتند دیگر مخاطب، سریالی با تم مذهبی نمی‌بیند. ولی مخاطب بین «پدر» و سریال عاشقانه دیگری که همزمان پخش می‌شد، «پدر» را انتخاب کرد. در یک گزارش مطبوعاتی، آمده بود که سریال «آقازاده» ماجرای قتل میترا استاد توسط محمدعلی نجفی را به تصویر کشیده است. بازیگری که در این سریال، نقش آقازاده را بازی می‌کند، امیر آقایی است که شبیه آقازاده‌ها نیست.

به انتهای لیست رسیدید