محمدعلی کلی

محمدعلی کلی

تصاویر کمتردیده شده از محمدعلی کلی

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل

واکنش جالب محمد علی کلی به سوالی درباره حجاب! + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 ماه قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، محمد علی کلی یکی از بوکسور‌های حرفه‌ای سنگین‌ وزن آمریکایی بود که در سال ۱۹۶۲ مسلمان شد. محمد علی پس از مسلمان شدن در فعالیت‌های سیاسی نیز حضور پیدا کرد. سرانجام این اسطوره سنگین وزن سابق بوکس، در روز سوم ژوئن سال۲۰۱۶ پس از سال‌ها مبارزه با بیماری پارکینسون در سن ۷۴ سالگی از دنیا رفت. کلی درباره حجاب گفت‌وگوی جالبی داشته است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: محافظ شخصی محمدعلی کلی چه کسی بود؟ +فیلمانتهای پیام/اظهار نظر جالب محمد علی کلی درباره حجاب + فیلم
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
محسن تنابنده برای بازی در این فیلم برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد. این فیلم روز یکشنبه از شبکه چهار پخش می‌شود. این فیلم روز دوشنبه ۱۸ شهریور مصادف با تاسوعای حسینی پخش می‌شود. «عصر روز دهم» ساخته مجتبی راعی سه شنبه ۱۹ شهریور و مصادف با عاشورای حسینی از شبکه چهار پخش می‌شود. این فیلم روز جمعه ۲۲ شهریور از شبکه چهار پخش می‌شود.
برنابرنا1 ماه قبل
این فیلم به بزرگ‌ترین مسابقه محمدعلی کلی، قهرمان بوکس جهان اختصاص دارد. قصه فیلم درباره سیاست‌ها و مسائلی است که در زمان جنگ ویتنام در دهه ۷۰ میلادی به وجود می‌آید. «عصر روز دهم» ساخته مجتبی راعی سه شنبه ۱۹ شهریور و مصادف با عاشورای حسینی از شبکه چهار پخش می‌شود. فیلم اسب ماجرای آشنایی جوان بیمار افسرده‌ای با اسب پیر رانده شده‌ای در شمال ایران است که به بازیافتن سلامتی و امید به زندگی جوان ختم می‌شود. این فیلم در ژانر خانوادگی واجتماعی می‌باشد و در آن شهاب حسینی، لاله اسکندری و رویا تیموریان به هنرمندی پرداخته‌اند. «تنهایی» روز پنجشنبه از شبکه چهار نمایش داده می‌شود.
مهرمهر2 ماه قبل
یونس رازی مترجم کتاب «گفت‌وگو با عکاسان قرن بیستم: مصاحبه‌هایی بر محور مهارت، هدف و اشتیاق به عکاسی» نوشته گریس شوب به خبرنگار مهر گفت: این کتاب یک بازه زمانی ۸۰ ساله از تاریخ عکاسی آمریکا را دربر می‌گیرد. وی افزود: اما این کتاب فقط روایت تاریخ عکاسی نیست و در آن از ادبیات، فلسفه، تاریخ هنر، تاریخ سیاسی معاصر آمریکا، تاریخ جنگ‌های معاصر جهان از زاویه دید عکاسان خبری و مسائل مهمی که در اخبار دیده نشده و حتی بسیاری از مسائل پشت پرده‌ای که عکاسان به آن راه پیدا کرده بودند، هم بسیار سخن به میان می‌آید. برای بسیاری از مخاطبان ایرانی به منابع اصلی و انگلیسی درباره این موضوعات دسترسی ندارند، کتاب «گفت‌وگو با عکاسان قرن بیستم» می‌تواند برای کسب اطلاعات بسیار مفید باشد. بنابراین مخاطب می‌تواند با نوع زندگی او، طرز نگاهش به جهان، فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی‌اش و … از دریچه نگاه آن عکاس آشنا شود. رازی درباره عکاسان طرف گفت‌وگو در این کتاب نیز اشاره کرد: در این کتاب با ۳۳ نفر از عکاسان گفت‌وگو شده است که هرکدام در زمینه‌ای خاص تخصص داشته‌اند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
شنون لی دختر بروس لی فقید در پاسخ به اظهار نظر جدید کوئنتین تارانتینو درباره پدرش گفت: او می‌تواند خفه شود. می‌توانست عذرخواهی کند و بگوید واقعا نمی‌دانستم بروس لی چطوری بود. تارانتینو پس از اعتراض شنون لی از نحوه ارایه تصویر بروس لی استاد هنرهای رزمی که تصویرش توسط مایک مو ارایه شد؛ گفته واقعا بروس لی مرد متکبری بود. دختر بروس لی افزوده است پاسخ تارانتینو از اینجا ریشه می‌گیرد که او نمی‌خواهد خودش را از تک و تا بیندازد. این در حالی است که همسر بروس لی در کتاب زندگینامه‌ای خود که با عنوان «بروس لی: مردی که تنها من می‌شناختم» منتشر شد، نوشته است: «هر کسی بروس لی را می‌دید می‌گفت او حتی می‌تواند محمد علی را هم شکست بدهد».
همشهریهمشهری2 ماه قبل
به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، «کوئنتین تارانتینو» در واکنش به انتقادهایی که درباره نحوه به تصویرکشیدن شخصیت‌ «بروس لی» در فیلم جدیدش «روزی روزگاری در هالیوود» شده است گفت این نوع شخصیت‌پردازی چندان هم دور از واقعیت نیست و «بروس لی» شخصیت مغرور و متکبری داشته است. «تارانتینو» درباره این صحنه توضیح داد: اگر برخی می‌گویند هرگز نشنیده‌اند که «بروس لی» بگوید می‌تواند «محمدعلی کلی» را بزند، باید بگویم من این چیزها را از او شنیده‌ام. نه تنها «بروس لی» این حرف را زده بلکه همسرش «لیندا لی» نیز در کتاب خاطراتش به آن اشاره کرده است. اما «تارانتینو» درباره مبارزه «بورس لی» و «کلیف بوث» در فیلمش نیز توضیح داد: «کلیف بوث» (برد پیت) یک شخصیت خیالی است، پس می‌تواند «بروس لی» را شکست دهد. «پولانسکی» برای مدتی به اشتباه تصور می‌کرد که احتمالا «بروس لی» قاتل همسرش بوده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
کوئنتین تارانتینو از تصویری که از بروس لی در فیلم جدیدش «روزی روزگاری در هالیوود» ارائه داده دفاع کرد و گفت او شخصیت مغروری داشته است. اعتمادآنلاین|‌ کوئنتین تارانتینو در واکنش به انتقادهایی که درباره نحوه به تصویرکشیدن شخصیت‌ «بروس لی» در فیلم جدیدش «روزی روزگاری در هالیوود» شده است، گفت این نوع شخصیت‌پردازی چندان هم دور از واقعیت نیست و «بروس لی» شخصیت مغرور و متکبری داشته است. تارانتینو درباره این صحنه توضیح داد: اگر برخی می‌گویند هرگز نشنیده‌اند که بروس لی بگوید می‌تواند محمدعلی کلی را بزند، باید بگویم من این چیزها را از او شنیده‌ام. نه تنها بروس لی این حرف را زده بلکه همسرش لیندا لی نیز در کتاب خاطراتش به آن اشاره کرده است. اما تارانتینو درباره مبارزه بروس لی و کلیف بوث در فیلمش نیز توضیح داد: کلیف بوث (برد پیت) یک شخصیت خیالی است، پس می‌تواند بروس لی را شکست دهد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
کوئنتین تارانتینو در واکنش به انتقادهایی که درباره نحوه به تصویرکشیدن شخصیت‌ «بروس لی» در فیلم جدیدش «روزی روزگاری در هالیوود» شده است، گفت این نوع شخصیت‌پردازی چندان هم دور از واقعیت نیست و «بروس لی» شخصیت مغرور و متکبری داشته است. تارانتینو درباره این صحنه توضیح داد: اگر برخی می‌گویند هرگز نشنیده‌اند که بروس لی بگوید می‌تواند محمدعلی کلی را بزند، باید بگویم من این چیزها را از او شنیده‌ام. نه تنها بروس لی این حرف را زده بلکه همسرش لیندا لی نیز در کتاب خاطراتش به آن اشاره کرده است. اما تارانتینو درباره مبارزه بروس لی و کلیف بوث در فیلمش نیز توضیح داد: کلیف بوث (برد پیت) یک شخصیت خیالی است، پس می‌تواند بروس لی را شکست دهد. پولانسکی برای مدتی به اشتباه تصور می‌کرد که احتمالا بروس لی قاتل همسرش بوده است.
ایسناایسنا2 ماه قبل
«کوئنتین تارانتینو» از تصویری که از «بروس لی» در فیلم جدیدش «روزی روزگاری در هالیوود» ارائه داده دفاع کرد و گفت او شخصیت مغروری داشته است. «تارانتینو» درباره این صحنه توضیح داد: اگر برخی می‌گویند هرگز نشنیده‌اند که «بروس لی» بگوید می‌تواند «محمدعلی کلی» را بزند، باید بگویم من این چیزها را از او شنیده‌ام. نه تنها «بروس لی» این حرف را زده بلکه همسرش «لیندا لی» نیز در کتاب خاطراتش به آن اشاره کرده است. اما «تارانتینو» درباره مبارزه «بورس لی» و «کلیف بوث» در فیلمش نیز توضیح داد: «کلیف بوث» (برد پیت) یک شخصیت خیالی است، پس می‌تواند «بروس لی» را شکست دهد. «پولانسکی» برای مدتی به اشتباه تصور می‌کرد که احتمالا «بروس لی» قاتل همسرش بوده است.
ایسناایسنا2 ماه قبل
صدها تن از معترضان در ایالت کنتاکی آمریکا با برپایی تجمعی خواستار وضع قوانینی در تشدید کنترل مالکیت سلاح در آمریکا شدند. به گزارش ایسنا به نوشته خبرگزاری آسوشیتدپرس، تیم رایان، نماینده ایالت اوهایو در مجلس نمایندگان آمریکا به ایالت کنتاکی سفر کرد و در جریان این سفر از میچ مک‌کانل رهبر اکثریت جمهوریخواه سنای آمریکا درخواست کرده تا لوایح مربوط به اعمال محدودیت‌های بیشتر برای مالکیت سلاح در آمریکا را برای رای گیری در صحن سنای آمریکا مطرح کند. در همین راستا صدها تن از حامیان وضع قوانین محدودیت‌آمیز برای مالکیت سلاح در آمریکا در مرکز محمدعلی کلی در شهر لوئیزویل تجمع کردند و در این تجمع رایان و چند چهره دیگر سخنرانی کردند. این اظهارات او بعد از دو حمله مسلحانه روزهای شنبه و یکشنبه گذشته در دو شهر ال‌پاسو و دیتون آمریکا مطرح شدند. به گفته جان یارموس نماینده لوئیزویل در مجلس نمایندگان آمریکا این تجمع به درخواست لونی علی، همسر بیوه محمدعلی کلی در مرکزی که به نام او است برگزار شد.
ایلناایلنا2 ماه قبل
چطور می‌توانید ورزشکاران را تشویق کنید در حالی که می‌دانید ضربه‌ای که به سر وارد می‌شود می‌تواند بسیار آسیب‌زا باشد؟ به گزارش ایلنا، آشتی کردن محال است. من همچنین زمانی که مشخص شد لئون اسپینکس، قهرمان سابق سنگین‌وزن جهان دچار آسیب مغزی شده است، در مطب عصب‌شناس به همراه خانواده او نشسته بودم. من یک بعدازظهر را هم با جرالد مک‌کللان گذراندم که پس از مبارزه قهرمانی سال ۱۹۹۵ با نایجل بن، دچار نابینایی و آسیب مغزی شد. با این حال، دکتر مرتضوی می‌گوید که نمی‌توان به‌آسانی پیش‌بینی کرد که چه کسی با این مشت‌ها دچار آسیب مغزی می‌شود و چه کسی جان سالم به در می‌برد. تاکنون محققان نتوانسته‌اند دریابند که چرا مشتزنی که ۱۰۰ مسابقه انجام داده است، هیچ نشانی از آسیب مغزی ندارد اما یک نفر با ۱۳ مبارزه دچار آسیب مغزی می‌شود.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
در این دوره، براساس معیارهای مدرنیته زندگی از معنا تهی شده است و فقط پیشرفت مادی هدف زندگی شده است و ورای معیارهای مادی و موفقیت‌های مادی زندگی معنا و مفهوم دیگری نداردبرای پاسخ به این پرسش مقدمه‌ای را مطرح می‌کنم. از خود بیگانگی انسان (الیناسیون) مشکل اصلی دوره مدرنیته است. اگر انسان نیازهای متعالی و معنای متعالی در بطن زندگیش نباشد او حتی مصداق انسان حیوان ناطق (عاقل) ارسطو فیلسوف مهم غربی نیز نمی‌گردد. غم غربت متعالی و شوق به بازگشت به منشای متعالی از واقعیت‌های مشترکی معنای زندگی در بین همه انسان‌ها است. اولین نشانه معنا دار شدن زندگی نقد خود است، دومین نشانه رهایی از سیطره قوه شهوت پرستی و قوه غضبیه بر زندگی است.
مهرمهر3 ماه قبل
در این دوره، براساس معیارهای مدرنیته زندگی از معنا تهی شده است و فقط پیشرفت مادی هدف زندگی شده است و ورای معیارهای مادی و موفقیت‌های مادی زندگی معنا و مفهوم دیگری نداردبرای پاسخ به این پرسش مقدمه‌ای را مطرح می‌کنم. در این دوره، براساس معیارهای مدرنیته زندگی از معنا تهی شده است و فقط پیشرفت مادی هدف زندگی شده است و ورای معیارهای مادی و موفقیت‌های مادی زندگی معنا و مفهوم دیگری ندارد و به قول «رنه گنون» فیلسوف فرانسوی «سیطره کمیت» بر تمدن مدرنیته رخ داده است و لذا مدرنیته را در بحران کرده است. غم غربت متعالی و شوق به بازگشت به منشای متعالی از واقعیت‌های مشترکی معنای زندگی در بین همه انسان‌ها است. اولین نشانه معنا دار شدن زندگی نقد خود است، دومین نشانه رهایی از سیطره قوه شهوت پرستی و قوه غضبیه بر زندگی است. سقراط حکیم، امیرالمومنین علی (ع)، مولوی، و «کی یر که گار» فیلسوف اگزیسستانسیالیت اروپایی، «مرگ آگاهی» را موجب بیداری انسان به معنای زندگی می‌دانند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
***سلبریتی‌هایی که «آقا تختی» نیستند «سیدعلی صالحی»، از شاعران پیشکوست کشورمان، به تازگی طی یادداشتی که در خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) منتشر شد به معنای اجتماعی کلمه «سلبریتی» پرداخت. شرایط همان طور که ادبیات زیستی را رقم می‌زند، زیست ادبیات را نیز به میل خود معنا می‌کند. ***پهپاد انتقام‌جوی آمریکا بر فراز تهران! [۴] قبل از این افراد و این رسانه‌ها نیز دانلد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا بود که در توییت‌ها و مصاحبه‌های خود شروع به گفتن از وجود گرسنگی در ایران کرد. زیرا اگرچه دولت اصلاح‌طلبان باعث بروز گرانی و مشکلاتی در معیشت مردم شده است اما قدرت خرید ایرانی‌ها در خرید غذا هنوز هم نسبت به آمریکا و فرانسه که با میلیون‌ها گرسنه رسمی مواجه‌اند بیشتر است.
سینماپرسسینماپرس4 ماه قبل
سینماپرس: در مراسمی که در موسسه هنر آمریکا برگزار شد از دنزل واشینگتن بازیگر نامدار تجلیل به عمل آمد. به گزارش سینماپرس به نقل از آسوشیتدپرس، در مراسمی که پنج شنبه شب در مؤسسه فیلم آمریکا برگزار شد با اهدای جایزه یک عمر دستاورد هنری از دنزل واشینگتن تقدیر شد. در این مراسم چهره‌های مختلف هنری از واشینگتن تقدیر کردند که جولیا رابرتز از جمله آنها بود. ماهرشالا علی تنها بازیگر سیاهپوست دیگری که دو اسکار برده نیز با لحنی شاعرانه از واشینگتن یاد کرد و از تأثیر او بر حرفه‌اش و دیگر جوانان سیاهپوست سخن گفت. ایزریل، وکیل دادگستری» نیز نامزد جایزه اسکار شده است.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، در مراسمی که پنج شنبه شب در مؤسسه فیلم آمریکا برگزار شد با اهدای جایزه یک عمر دستاورد هنری از دنزل واشینگتن تقدیر شد. در این مراسم چهره‌های مختلف هنری از واشینگتن تقدیر کردند که جولیا رابرتز از جمله آنها بود. ماهرشالا علی تنها بازیگر سیاهپوست دیگری که دو اسکار برده نیز با لحنی شاعرانه از واشینگتن یاد کرد و از تأثیر او بر حرفه‌اش و دیگر جوانان سیاهپوست سخن گفت. ایزریل، وکیل دادگستری» نیز نامزد جایزه اسکار شده است. نخستین تجربه کارگردانی واشینگتن به فیلم «آنتوان فیشر» در سال ۲۰۰۲ برمی‌گردد.
رکنارکنا4 ماه قبل
به گزارش رکنا، مسعود ده‌نمکی کارگردان سینما به مناسبت فرارسیدن نیمه خرداد و ایام رحلت حضرت امام خمینی (ره) با انتشار پستی در صفحهاینستاگرام خود خاطره‌ جالبی به نقل از محمدعلی کلی بوکسور معروف آمریکایی درباره امام (ره) بیان کرد. ده‌نمکی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «به مناسبت سالروز درگذشت محمدعلی کلی که به قوی تربن مرد جهان شهرت داشت. درجواب خبرنگار روزنامه که از او درباره خاطره‌اش از سفر به تهران مى پرسد، گفته است: "در مرقد امام خمینى مردم زیادى بودند و فضاى معنوى و خوبى آنجا حکمفرما بود. مى دانید حدود ده سال پیش وقتى که انقلاب شما به ثمر نشسته بود من تصویرى از امام خمینى را در تلویزیون لبنان دیدم و آن هنگام احساس میکردم قوى‌ترین مرد جهان هستم و هیچ رقیبى را براى خودم نمى شناختم اما با دیدن چهره امام خمینى و تحول عظیمى که ایشان ایجاد کرده بود خودم را مقابل ایشان چون پر کاهى مقابل کوهى یافتم. مصاحبه در ٢٠ اردیبهشت ١٣٧٢ به چاپ رسیده است.» برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 ماه قبل
احداث ساختمان موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک در سال ۸۸ساختمان جدید کمیته ملی المپیک که موزه ملی ورزش ایران را نیز در دل خود جای داده در خرداد ۸۸ افتتاح شد. وقتی پروژه موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک به سرانجام رسیددر این سال‌ها روسای مختلف کمیته ملی المپیک جسته و گریخته به موضوع تکمیل موزه پرداختند اما هیچ‌گاه این مسئله به بحثی جدی و دغدغه برای آنها تبدیل نشد اما رضا صالحی‌امیری که توجه ویژه‌ای به مسائل فرهنگی دارد، پس از ورود به کمیته ملی المپیک، بحث افتتاح موزه را به موازات سایر امور پیش برد تا سرانجام موزه المپیک، ورزش و پارالمپیک شب گذشته رسما افتتاح شد. با موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک بیشتر آشنا شویدموزه ورزش، المپیک و پارالمپیک در دو و نیم طبقه به بهره برداری رسید. مسئولان کمیته ملی المپیک در تلاشند تا موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک را در کمیته بین المللی المپیک (IOC) به ثبت برسانند. موضوع دیگر که مربوط به فاز دوم موزه است، به استقلال ساختمان آن از کمیته ملی المپیک برمی‌گردد و قرار است یا موزه به ساختمانی دیگر منتقل شود یا اینکه ساختمان فعلی کمیته ملی المپیک در اختیار موزه باشد و بخش اداری کمیته ملی المپیک به ساختمان دیگری انتقال یابد.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
احداث ساختمان موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک در سال ۸۸ساختمان جدید کمیته ملی المپیک که موزه ملی ورزش ایران را نیز در دل خود جای داده در خرداد ۸۸ افتتاح شد. ساختمان موزه ملی ورزش و کمیته ملی المپیک ایران بزرگترین مجموعه در نوع خود در سطح جهان به حساب می‌آید. با موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک بیشتر آشنا شویدموزه ورزش، المپیک و پارالمپیک در دو و نیم طبقه به بهره برداری رسید. طبقه دوم موزه ورزش هم تاریخ ورزش ایران در عصر قدیم و جدید را برای علاقه مندان به نمایش گذاشته است. مسئولان کمیته ملی المپیک در تلاشند تا موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک را در کمیته بین المللی المپیک (IOC) به ثبت برسانند.
ایرناایرنا5 ماه قبل
به گزارش روز شنبه ایرنا، در این مراسم که با حضور «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان و مسئولان کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد، آثار و یادبودها به موزه ملی ورزش اهدا شد. نشان دوبنده و یادبود لیگ قطر احسان حدادی، کمان سنتی و امروزی و مدال و جام قهرمانی رشته تیراندازی با کمان از دیگر اهدایی‌ها به موزه ملی ورزش است. مسعود سلطانی فر پیش از اهدا نشان و آثار ارزشمند ورزشکاران به موزه ملی ورزش گفت: این موزه بعد از سال‌ها به زودی افتتاح می‌شود و تلاش داریم در کوتاه‌ترین زمان موزه ملی ورزش را احداث کنیم. تاکنون چهار بار مراسم اهدا نشان‌ها و یادبودها به موزه ملی در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد و قرار است این موزه ۳۰ اردیبهشت ماه جاری افتتاح شود. ورزشی**۹۲۵۰**۹۰۲۹**۱۰۶۷**انتهای پیام /*
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با دعوت مسئولان کمیته ملی المپیک از فدراسیون‌های ورزشی، روسای فدراسیون‌ها و ورزشکاران با حضور در محل کمیته ملی المپیک آخرین بخش از اهدایی‌های خود را تقدیم موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک کردند. دوچرخه‌سواری (تجهیزات قدیمی)، وزنه برداری (مدال)، بوکس (مدال و یادبود)، والیبال (یادبود، توپ و پیراهن)، شمشیربازی، دوومیدانی، رزمی، کنگ فو، کوهنوردی فدراسیون‌هایی بودند که در این جلسه حضور داشتند. وزیر ورزش امروز در حاشیه مراسم اهدا یادبودهای ورزشکاران به موزه ملی ورزش، یکی از یادگاری‌های خود از سفر به روسیه و حضور در جام جهانی را تقدیم موزه کرد. در آخرین فراخوان؛ امروز فدراسیون‌های دوچرخه سواری، وزنه برداری، تیراندازی با کمان، بوکس، والیبال، شمشیربازی، رزمی، کوهنوردی، پزشکی ورزشی، اسکیت، دوومیدانی و بدمینتون یادبودهای خود را به موزه ملی اهدا کردند. نشان دوبنده و یادبود دایمون لیگ قطر احسان حدادی، کمان سنتی و امروزی و مدال و جام قهرمانی رشته تیراندازی باکمان از دیگر اهدایی به این موزه است.
برترین‌هابرترین‌ها5 ماه قبل
در نخستین نمایش مستند «نام من چیست | محمدعلی» در جشنواره ترابیکای نیویورک، آنتوان فوکوآ درباره پروژه مستند خود سخن گفت. خبرگزاری صبا: در نخستین نمایش مستند «نام من چیست | محمدعلی» در جشنواره ترابیکای نیویورک، آنتوان فوکوآ درباره پروژه مستند خود سخن گفت. «نام من چیست | محمدعلی» آخرین فیلمی است که درباره محمدعلی کلی ساخته شده و بنا به قول کارگردان آن، زندگی و مبارزه‌های این اسطوره ورزشی - اجتماعی در داخل و خارج از رینگ را جلوی لنز برده است. نمایش این مستند ۲ ساعته با حضور لونی همسر بیوه محمدعلی و نوه‌هایش در میان تماشاچیان همراه بود. «نام من چیست | محمدعلی» قرار است روز ۱۴ می‌به طور اختصاصی از شبکه HBO به نمایش درآید.
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
این کارگردان سینمای ایران ادامه داد: خود فیلم عیبی ندارد اما انگار به زمانه نمی‌خورد. در بخش پرونده این برنامه، سعید مستغاثی و امیر قادری به بررسی تطبیقی تصویر قهرمان در سینمای ایران و جهان پرداختند. سندروم واقعیت گریزی که تاکنون در سینمای ایران ادامه پیدا کرده است، از بیماری طولانی مدت سینمای ایران حکایت دارد. وی با تصریح واقعیت گریزی فیلم غلامرضا تختی، گفت: واقعیت گریزی حتی در فیلم «تختی» هم وجود دارد. ما بازیگری که بتواند کشتی بگیرد یا کشتی‌گیری که بتواند بازی کند در سینمای ایران نداریم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ماه قبل
چه اشتباهاتی؟ برای حضور در رقابت‌های جهانی بوداپست مجبور شدم تا کیلوهای زیادی را از وزن بدنم کم کنم و همین امر باعث شد تا نتوانم به مدال جهانی دست پیدا کنم. بهترین و بدترین خاطره‌ ورزشی‌ات از سال ۹۷ مربوط به کدام مسابقات می‌شود؟ قهرمانی در بازی‌های آسیایی جاکارتا بهترین خاطره‌ام از سال ۹۷ است و شکست در رقابت‌های جهانی بوداپست بدترین اتفاقی بود که در این سال رقم خورد. در اردوهای تیم ملی معمولا با چه کسانی هم اتاق هستی؟ با حسین نوری، یوسف قادریان و برادرم رضا. بانمک‌ترین و بی نمک‌ترین کشتی‌گیر اردوی تیم ملی کیست؟ بانمک‌ترین کشتی گیر سروش (امیر) قاسمی منجزی است اما بی‌نمک‌‌ترین را باید شهریار علیزاده که ماساژور تیم ملی است، معرفی کنم. طرفدار کدام تیم هستی؟ طرفدار پر و پا قرص تیم ملی بلژیک هستم و در بین تیم‌های باشگاهی هم بازی‌های پاری سن ژرمن و یوونتوس را دنبال می‌کنم.
افکارنیوزافکارنیوز6 ماه قبل
سال ۹۷ را چطور دیدی؟ در مجموع سال خوبی برای ورزش کشورمان و علی‌الخصوص کشتی نبود. سینما هم ‌می‌روی؟ بله علاقه خاصی به سینما و تئاتر دارم و هر وقت که فرصتی دست بدهد، به سینما می‌روم. فوتبال هم می‌بینی؟ بله اتفاقا خیلی فوتبالی هستم اما علاقه‌ام به فوتبال طوری نیست که به من بگویند دو آتیشه. طرفدار کدام تیم هستی؟ عاشق تیم ملی کشورمان هستم اما در بین تیم‌های خارجی به برزیل علاقمند هستم. امیدوارم هیچ جای جهان شاهد جنگ نباشیم و همه در صلح و آرامش در کنار همدیگر زندگی کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ماه قبل
سال ۹۷ را چطور دیدی؟ در مجموع سال خوبی برای ورزش کشورمان و علی‌الخصوص کشتی نبود. بهترین و بدترین خاطره‌‌ات از سال ۹۷ چه بود؟ اتفاق خارق‌‌العاده‌ای رخ نداده است که بخواهم از آن به عنوان بهترین خاطره یاد کنم اما شکست تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان و اینکه در هیچ وزنی فینالیست نداشتیم را باید بدترین خاطره‌ام در سال ۹۷ عنوان کنم. سینما هم ‌می‌روی؟ بله علاقه خاصی به سینما و تئاتر دارم و هر وقت که فرصتی دست بدهد، به سینما می‌روم. فوتبال هم می‌بینی؟ بله اتفاقا خیلی فوتبالی هستم اما علاقه‌ام به فوتبال طوری نیست که به من بگویند دو آتیشه. امیدوارم هیچ جای جهان شاهد جنگ نباشیم و همه در صلح و آرامش در کنار همدیگر زندگی کنند.

یادی و نامی از مفاخر درگذشته سال ۱۳۹۷

20+
برترین‌هابرترین‌ها7 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید