محمد باقر نوبخت

گریه نوبخت برای مستضعفان

مهرمهر2 ماه قبل
برنابرنا1 هفته قبل
دستور پرداخت مبلغ ۳۰ میلیارد تومان به استانداری خوزستان از سوی محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه صادر شد. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهوری، دستور پرداخت مبلغ ۳۰۵ میلیارد ریال به استانداری خوزستان (سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان) بابت پیشگیری از حوادث غیرمترقبه از طریق تکمیل و اصلاح سیل بندها و لایروبی رودخانه‌ها و ایمن سازی شرایط حادث در حوضه آبریز و سدهای این استان توسط محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه صادر شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پرداخت ۷۱۰ میلیارد تومان کمک بلاعوض به سیل زدگان خبر داد. همچنین وی پیش از این از تخصیص ۵۰ میلیارد ریالی تنخواه به استان فارس جهت کمک به سیل زدگان را ابلاغ کرده بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: همانطور که برنامه ریزی شده بود، از بیستم اسفندماه پرداخت یارانه نقدی و حقوق‌ کارکنان دولت آغاز شد و اکنون هیچ دستگاهی نیست که حقوق دریافت نکرده باشد. اعتمادآنلاین| محمد باقر نوبخت در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که وعده دادیم تا حقوق‌ها را زودتر از موعد پرداختیم کنیم، از ۲۰ اسفند شروع به آن کردیم و در حال حاضر هیچ دستگاه دولتی وجود ندارد که حقوق کارمندان را پرداخت نکرده باشد حتی ما یارانه‌های ماه اسفند را نیز یک هفته زودتر پرداخت کردیم. وی ادامه داد: البته دولت پیشنهاد افزایش ۲۰ درصدی حقوق‌ها را به مجلس داد، گرچه فرمول مجلس اندکی متفاوت است اما همان ۲۰ درصد پیشنهادی است. نوبخت تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که در سال آینده با محدود کردن عوامل تورم‌زا شرایط به گونه‌ای باشد با اهتمام بیشتر ارزش پول ملی تقویت شود. منبع: ایلنا
ایرناایرنا2 هفته قبل
به گزارش ایرنا، محمد باقر نوبخت روز جمعه در صفحه توئیتر خود نوشت: «ان شاالله در نخستین روزهای پس از تعطیلات نوروزی از دو برنامه «توسعه - تولید و اشتغال پایدار» و همچنین «اصلاح ساختار بودجه» که با تلاش علمی همکارانم در سازمان برنامه و بودجه تهیه شده است، در جمع اصحاب محترم رسانه رونمایی می‌شود. سیام**۳۰۵۰** ۱۰۵۵انتهای پیام /*
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد این مسأله که دولت دو ماه اول سال را به روش خود و تنها با فرمول ۲۰ درصد حقوق کارمندان ر افزایش می‌دهد، گفت: افزایش حقوق طبق مصوبه اخیر مجلس از فروردین ماه اعمال خواهد شد. این خبر در حال تکمیل است …
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صداو سیما از مرکز اطلاع‌رسانی، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، محمد باقر نوبخت در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: «پرداخت ۲۱۵۰ میلیارد تومان دیگر از تخصیص‌های باز گشت داده شده بودجه ۹۷ برای ردیف‌های آموزش و پرورش دانشگا‌ها، ورزش و جوانان، بهداشت و درمان و سایردستگاه‌ها» واریز شده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، در حساب توییتری خود نوشت: «‌سال۹۷ اعتبار ۲۵۰۰ میلیاردتومانی صندوق بازنشستگی فولاد را برای پرداخت حقوق‌ها ٪۱۰۰ تخصیص دادیم اما متأسفانه باز هم صندوق به دلیل ناتوانی حقوق اسفند ۸۷۰۰۰ بازنشسته را پرداخت نکرد. در نخستین روز کاری ۲۵۰ میلیاردتومان تنخواه از بودجه۹۸ پرداخت شد تا فردا به حساب ‎بازنشستگان واریز شود.»
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از جیرفت، محمد باقر نوبخت صبح امروز در بازدید از پروژه پل سرجاز جیرفت با اشاره به اینکه این طرح در مصوبات سفر به جنوب استان کرمان دیده شده است گفت: به این پروژه کمک می‌شود. وی با بیان اینکه برای توسعه هر چه بیشتر جنوب استان کرمان ۱۶ پروژه با اعتبار ۶۸۶ میلیارد تومان در این سفر در نظر گرفته شده که امیدوارم محقق شود گفت: امیدوارم که با اجرای این پروژه‌ها ظرف امسال و سال آینده جنوب استان کرمان در ریل توسعه قرار بگیرد. رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: در پایان سفر به جنوب استان کرمان نتیجه و جمع‌بندی این سفر را در اختیار مردم قرار می‌دهم. به گزارش تسنیم، محمد باقر نوبخت به منظور بررسی پروژه‌های جنوب استان کرمان صبح امروز وارد جیرفت شد و مورد استقبال رسمی مسئولان استانی و شهرستانی قرار گرفت. در سفر یک روزه نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و معاون رئیس جمهور به شهرستان‌های جیرفت، عنبرآباد، رودبار، قلعه‌گنج و منوجان افتتاح چندین پروژه در برنامه است.
فارسفارس2 روز قبل
رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت ۲ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان از ظرفیت قانون بودجه ۹۷ برای پرداخت هزینه‌های آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، ورزش و بهداشت و درمان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس، محمد باقر نوبخت در صفحه تویئتر خود نوشت: همانگونه که هفته پیش گفته بودم، دیروز نیز ۲ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان با استفاده از ظرفیت قانون بودجه ۹۷ برای ردیف‌های آموزش و پرورش (مطالبات فرهنگیان) دانشگاه‌ها، ورزش و جوانان، بهداشت و درمان و سایر دستگاه‌ها پرداخت شد. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: برنامه رونق تولید سال ۹۸ متناسب با شرایط آن آماده است که انتظار می‌رود تمام دستگاه‌های اجرایی در جهت تحقق اهداف پیش بینی شده پیش روند. به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، محمد باقر نوبخت در نشست خبری با موضوع رونمایی از برنامه تولید و اشتغال و اصلاح ساختار بودجه اظهار کرد: برنامه رونق تولید متناسب با شرایط سال ۱۳۹۸ و مطالبات مقام معظم رهبری آماده است که انتظارمی رود تمام دستگاه‌های اجرایی در جهت تحقق اهداف پیش بینی شده پیش روند. در حال تکمیل …
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پرداخت ۷۱۰ میلیارد تومان کمک بلاعوض به سیل زدگان خبر داد. محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پرداخت ۷۱۰ میلیارد تومان کمک بلاعوض به سیل‌زدگان خبر داد. وی همچنین از تخصیص ۵۰ میلیارد ریالی تنخواه به استان فارس جهت کمک به سیل‌زدگان خبر داده بود. نوبخت عنوان کرد: هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت نیز برای آسیب‌دیدگان از سیل در نظر گرفته شده است که سازمان برنامه و بودجه مابه‌التفاوت سود این تسهیلات را به بانک‌ها پرداخت می‌کند.
ایسناایسنا3 ماه قبل
دکتر «محمدباقر نوبخت» رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و معاون رئیس‌جمهور دقایقی پیش وارد فرودگاه جیرفت شد. به گزارش ایسنا، دکتر «محمد باقر نوبخت» رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون رئیس‌جمهور و هیئت همراه دقایقی پیش در فرودگاه کرمان مورد استقبال استاندار و مسئولان استانی قرار گرفت. رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای بازدید از چند طرح و پروژه در عنبرآباد و منوجان و افتتاح پروژه آبرسانی به قلعه‌گنج صبح امروز به جنوب استان کرمان سفر کرده است. شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی پایان بخش برنامه‌های سفر یک روزه معاون رئیس‌جمهور به استان کرمان است. انتهای پیام
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، محمد باقر نوبخت در حساب توئیتر خود با اشاره به بسته شدن بودجه ۹۷ بدون کسری نوشت، مصارف اجتناب ناپذیر در سقف منابع وصولی با صرفه‌جویی‌های لازم تنظیم شد. دستگاه‌های اجرایی با درک مضایق و آگاهی از محدودیت‌های بودجه‌ای برای تلاشی مضاعف در سال ۹۸ آماده شوند. رئیس سازمان برنامه و بودجه همچنین به موضوع سیل دراستان‌های شمالی کشور اشاره کرد و از ارسال تنخواه و اعزام مسئولان بنیاد مسکن به ۴ استان سیل زده خبر داد. وی همچنین تاکید کرد، بعد از ارزیابی خسارت سیل، در اولین جلسه دولت اقدام مالی لازم صورت می‌گیرد.
صدا و سیماصدا و سیما2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دنبال استعلام برخی رسانه‌ها در مورد اصالت و اعتبار مدرک تحصیلی دکتری محمد باقر نوبخت موضوع توسط اداره کل ارزشیابی مدارک تحصیلی دانش آموختگان خارج از کشور بررسی و مشخص شد که با توجه به سوابق موجود در پرونده ارزشیابی مدرک تحصیلی او، صحت تعلق و صدور مدرک دکتری اقای نوبخت، به تایید سفارت جمهوری اسلامی ایران در انگلستان رسید و در دی ماه سال ۱۳۸۹ مورد ارزشیابی این وزارتخانه قرار گرفت و به عنوان دکتری در رشته اقتصاد تایید شده است.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر چهارشنبه همزمان با حضور حجت السلام حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در استان گیلان و بهره برداری رسمی از راه آهن قزوین - رشت نخستین مسافران این خط ریلی به مشهد مقدس اعزام شدند. گفتنی است محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه در افتتاح آزمایشی خط ریلی قزوین - رشت وعده این سفر را بعد از افتتاح رسمی این پروژه داده بود. لازم به ذکر است ۱۲۰ نفر از خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان گیلان با هزینه سازمان مدیریت و برنامه به مشهد مقدس اعزام شدند.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
وی افزود: بنا بود (مجلس) ضریب ۲۰ درصد اضافه را مشخص کند که طبق این مصوبه یک قسمتی را مشخص کرد و قرار شد بقیه هم در چهارچوب همین مشخص شود. نباید اشتباه برداشت شود و نباید محل اختلاف شود. بر اساس این گزارش نمایندگان در لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور مقرر کردند که به حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان ۴۰۰ هزار تومان در سال ۹۸ اضافه شود. محمد باقر نوبخت رییس سازمان بودجه در نامه‌ای به علی لاریجانی رییس مجلس اعلام کرد که در مواردی برای اجرایی شدن این مصوبه مشکلاتی وجود دارد که ممکن است اجرایی نشود.

پیام رهبری؛ به زودی/اخباری از نشست ورشو/ادعای پمپئو درباره فرزندان مقامات ایرانی و …

4+
ایسناایسنا2 ماه قبل
تابناکتابناک3 هفته قبل
ارزش معاملات این بازار ۲۸۳ میلیارد تومان را رد کرد و حجم معاملات به رقم ۷۰۰ میلیون سهم و اوراق مالی رسید. گسترده‌ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه ام‌اس‌سی‌آی در خارج از ژاپن پس از سقوط ۱٫۴ درصدی دیروز، امروز توانست ۰٫۳ درصد رشد کند. وی در ادامه افزود: نفت سال آینده در محدوده ۷۰ دلار معامله خواهد شد. پرداخت ۷۱۰ میلیارد تومان کمک بلاعوض به سیل زدگانرئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور از پرداخت ۷۱۰ میلیارد تومان کمک بلاعوض به سیل زدگان خبر داد. محمد باقر نوبخت در ارتباط با خبر ۲۱ شبکه یک سیما گفت: این کمک‌ها در قالب ۵۸۰ میلیارد تومان هزینه جاری و ۱۳۰ میلیارد تومان در بخش عمرانی پرداخت می‌شود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
نمایندگان مجلس بندی از لایحه بودجه را حذف کردند که در آن مقرر شده بود درآمدهای حاصل از اکتشافات معادن در اختیار استان‌ها قرار گیرد. به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه‌شنبه) و در ادامه بررسی جزئیات بودجه ۹۸ در بخش هزینه‌ای بند الحاقی ۱ به تبصره ۷ را حذف کردند. نمایندگان نیز با ۱۱۶ رأی موافق ۵۱ رأی مخالف و ۴ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۵ نماینده حاضر در مجلس آن را حذف کردند. در جریان بررسی این بند محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه بودجه با اعلام موافقت دولت با حذف آن گفت: این بند مغایر برنامه ششم است. سازمان تأمین اجتماعی طبق قانون تأمین اجتماعی این منابع را هزینه می‌کند.
فارسفارس2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، تفاهم‌نامه ایجاد ۱۰ هزار واحد مسکونی در جنوب استان کرمان میان سازمان برنامه و بودجه کشور کمیته امداد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منعقد شد. محمد باقر نوبخت در این مراسم اظهار داشت: مشکل مسکن در فصل گذشته در جنوب کرمان تشخیص داده شد که باید اقدام عاجلی در این باره صورت می‌گرفت، صدرنشینی با توجه به بافت و ساخت منطقه رایج است، چون من به این بود که با ۱۰ هزار واحد مسکونی با توجه به آماری که داریم کپر نشینی کنار گذاشته خواهد شد و خانوارها دارای مسکن می‌شوند، قرار است که این تعداد واحد ظرف حداکثر یکسال به اتمام برسد. انتهای پیام/ب
برنابرنا2 هفته قبل
سازمان برنامه و بودجه در واکنش به شایعه جعلی بودن مدرک دکترای «محمد باقر نوبخت» رئیس این سازمان اعلام کرد که وی دانش آموخته دانشگاه پیزلی و هم دوره «شمشاد اختر» معاون اسبق بانک جهانی و «آدام همیلتون» اقتصاددان و سیاستمدار اسکاتلندی بود. به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، در اطلاعیه سازمان برنامه و بودجه آمده است: این ادعا که اصلا چنین دانشگاهی وجود ندارد از پایه بی اساس است چرا که به آسانی از طریق اینترنت و مراجعه به سایت در دسترس همگان یعنی ویکی‌پدیا مشخص است که دانشگاه پیزلی از قرن نوزدهم وجود داشته و از سال ٢٠٠٧ پس از گسترش به دانشگاه غرب اسکاتلند تغییر نام یافته است. همچنین در سایت این دانشگاه هم تصویر «محمد باقر نوبخت» به عنوان دانش آموخته مشهور و جزو فارغ التحصیلان به نام و برجسته آن دانشگاه معرفی شده و هم مقطع تحصیلی دکترای. Ph. D همراه با عنوان تز و سال اخذ مدرک (۲۰۰۵) در صفحه کتابخانه منعکس شده است. در ادامه این جوابیه آمده است: در شرایط کنونی کشور که نیاز به وحدت و همدلی و ‌کمک همگانی به مسؤولان برای غلبه بر مشکلات است و این مهم بارها مورد تاکید رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است، با تمسک به شبهه‌ سست ادغام یک دانشگاه در دانشگاهی دیگر و تغییر نام آن نسبت به پمپاژ دروغ به اذهان عمومی دست می‌زنند در حالی که مدرک دکتری بر اساس مستندات غیرقابل خدشه و انکار در سال ۲۰۰۵ (۱۳۸۴) با دفاع از تز دکتری تحت عنوان «نقش قانون کار در روابط کارگر و بازار کار در ایران» اخذ شده است و مراحل تأیید آن نیز در وزارت علوم در دولت نهم طی شده است. سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که حق خود برای پیگیری قضائی این مساله به دلیل تشویش اذهان عمومی را محفوظ می‌داند.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در واکنش توییتری به شبهاتی که در مورد رقم ۴۲۰۰ میلیارد تومانی یارانه‌ها پاسخ داد. وی تصریح کرد: این یارانه فقط مربوط به مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی نیست که به ۷۸ میلیون نفر پرداخت می‌شود؛ حدود ۷۰۰ میلیارد تومان نیز برای افزایش یارانه خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی براساس جدول مصارف تبصره ۱۴ بودجه ۹۷ پرداخت می‌شود. ‏ به گزارش ایرنا، دولت هر ماه برای پرداخت یارانه نقدی به ۷۸ میلیون نفر ۳۵۴۹ میلیارد تومان به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌کند که با ۷۰۰ میلیارد تومانی که به خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی پرداخت می‌شود، مجموع آن به ۴۲۰۰ میلیارد تومان می‌رسد. اقتصام**۴۰۱۸** ۲۰۲۳انتهای پیام /*
ایرناایرنا1 ماه قبل
رئیس جمهوری افزود: این ملت، ملتی شجاع و مقاوم در برابر انواع توطئه‌های شما بوده و خواهد بود. رئیس جمهوری افزود: مسئله سوم اشتغال جوانان است که باید همه تلاش‌ها را بکار گیریم تا مشکلات فراروی این قشر برطرف شود. رئیس جمهوری گفت: دولت تاکنون بیش از ۳۴ هزار میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی در سال جاری پرداخت کرده است. عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس جمهوری را در سفر یکروزه به استان بوشهر همراهی می‌کنند. در سفر دی ماه سال ۱۳۹۳ رئیس جمهوری به بوشهر، دولت ۱۳ پروژه با اعتبار ۶ هزار و ۲۹۰ میلیارد ریال متعهد شد که مبلغ تخصیصی این سفر ۴۲۰میلیارد ریال فراتر از تعهد دولت بوده است.
ایرناایرنا3 هفته قبل
به گزارش ایرنا، محمد باقر نوبخت در این بازدید از آخرین روند درمان مصدومان حادثه سیل شیراز مطلع شد و بر اهتمام ویژه برای درمان این بیماران تاکید کرد. سیل ناگهانی که پنجم فروردین در دروازه قرآن شیراز رخ داد موجب کشته شدن و مصدومیت شماری از هموطنان شد. پلیس، شمار خودروهای آسیب دیده در این حادثه را افزون بر یکصد خودرو اعلام کرد. بنا بر اعلام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شمار جانباختگان در حادثه سیل شیراز به ۱۹ نفر افزایش یافت. سعید نمکی سه شنبه در بازدید از بیمارستان شهید رجایی شیراز با بیان اینکه ۱۱۰مصدوم از حوادث سیل شیراز به مراکزدرمانی انتقال یافته‌اند گفت: این افراد به صورت اعزامی و یا مراجعه کننده به مراکز درمانی شیراز خدمات درمانی و سلامت دریافت کرده‌اند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: اگر تحریم آمریکا را خودمان جدی تلقی کنیم و سقف فروش نفت را کاهش دهیم، خود تحریمی است. وی افزود: سال قبل سقف دو میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه نفت در روز تصویب شد اما روزهایی دو میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه نفت را هم داشتیم. رییس سازمان برنامه و بودجه کشور تصریح کرد: اکنون هم سقف فروش نفت را ۱٫۵ میلیون بشکه نفت در روز برای احتیاط قرار داده‌ایم که ممکن است بیشتر هم بتوانیم فروش داشته باشیم. نوبخت ادامه داد: اگر خودمان تحریم آمریکا را جدی تلقی کنیم و سقف فروش نفت را کاهش دهیم کار مناسبی نیست و خود تحریمی است. نهایتا با توضیحات نوبخت نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد سلیمی مخالفت کردند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
محمد باقر نوبخت در حساب توئیتر خود با اشاره به بسته شدن بودجه ۹۷ بدون کسری نوشت، مصارف اجتناب ناپذیر در سقف منابع وصولی با صرفه‌جویی‌های لازم تنظیم شد. دستگاه‌های اجرایی با درک مضایق و آگاهی از محدودیت‌های بودجه‌ای برای تلاشی مضاعف در سال ۹۸ آماده شوند. رئیس سازمان برنامه و بودجه همچنین به موضوع سیل دراستان‌های شمالی کشور اشاره کرد و از ارسال تنخواه و اعزام مسئولان بنیاد مسکن به ۴ استان سیل زده خبر داد. وی همچنین تاکید کرد، بعد از ارزیابی خسارت سیل، در اولین جلسه دولت اقدام مالی لازم صورت می‌گیرد. صبح امروز نیز محمد اسلامی، ‌وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: میزان خسارات وارده سیل در استانهای مازندران و گلستان به میزان ۳۵۰ میلیارد تومان برآورد اولیه شده است.
ایرناایرنا1 ماه قبل
رئیس جمهوری افزود: این ملت، ملتی شجاع و مقام در برابر انواع توطئه‌های شما بوده و خواهد بود. رئیس جمهوری افزود: مسئله سوم اشتغال جوانان است که باید همه تلاش‌ها را بکار گیریم تا مشکلات فراروی این قشر برطرف شود. رئیس جمهوری گفت: دولت تاکنون بیش از ۳۴ هزار میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی در سال جاری پرداخت کرده است. عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس جمهوری را در سفر یکروزه به استان بوشهر همراهی می‌کنند. در سفر دی ماه سال ۱۳۹۳ رئیس جمهوری به بوشهر، دولت ۱۳ پروژه با اعتبار ۶ هزار و ۲۹۰ میلیارد ریال متعهد شد که مبلغ تخصیصی این سفر ۴۲۰میلیارد ریال فراتر از تعهد دولت بوده است.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
محمد باقر نوبخت با پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۹۲ علاوه بر ریاست سازمان برنامه و بودجه منصب سخنگویی دولت را نیز به‌عهده گرفت. حالا از آن روز؛ ارتباط با اعضای هیئت دولت، محدود به جلسه‌ چهارشنبه‌ها شده و عملا هیچ پل ارتباطی بین رسانه‌ها و دولت برقرار نبوده و مشخص هم نیست آیا دولت تصمیم دارد برای خود سخنگویی انتخاب کند یا خیر. موضوعی که حتی انتقاد تندترین موافقان دولت روحانی را نیز به‌همراه داشته است. غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران و از حامیان دولت روحانی نیز در این باره گفته بود: "خب این یعنی اینکه دولت سخنی ندارد که بگوید به‌خاطر همین سخنگو ندارد. وی همچنین ۱۰ بهمن درباره انتخاب سخنگو گفته بود: رئیس‌جمهور روی سه گزینه در حال کاراند.

به انتهای لیست رسیدید