محمد بنا

محمد بنا

ایسناایسنا5 ساعت قبل
دارنده ۲ مدال برنز جهان با بیان اینکه کاری به توجه یا بی‌توجهی مسئولان ورزش نداریم، گفت: ما فقط برای شاد کردن دل مردم سختی‌ها را تحمل می‌کنیم. کادر فنی تیم ملی نیز در جریان وضعیت تیم هستند و با من نیز در این مدت چند مرتبه تماس گرفتند و پیگیر تمرینات و وضعیتم هستند. اردوی تیم ملی نیز قرار است پس از جام تختی آغاز می‌شود و قرار است در تورنمنت رنکینگ ایتالیا نیز کشتی بگیرم. المپیک مهمترین رویداد ورزشی جهان است و هیچ ورزشکاری دوست ندارد حسرت مدال المپیک بر دلش بماند. گرایی در پایان درباره نحوه رسیدگی مسئولان ورزش به کشتی‌گیران در سال المپیک و اینکه آیا بابت کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰، حقوقی دریافت می‌کند یا خیر، گفت: ما دیگر به این شرایط و بی توجهی مسئولان عادت کرده‌ایم و دیگر برای بچه‌ها فرقی ندارد که مسئولان ورزش به آن‌ها رسیدگی کنند یا نه.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
با توجه به وضعیتی که داشتم مرا به بیمارستان قم فرستادند و آنجا گفتند باید سریع آنژیو شوم و به همین دلیل به تهران منتقل شده و بعد در بیمارستان قلب تهران، عمل قلب باز انجام دادم چون سه تا از رگ‌هایم گرفته بود. حدودا ۲۰ روز بستری بودم چون دچار ذات الریه شده بودم و تا ویروس به طور کامل از بدنم بیرون نمی‌رفت، نمی‌شد عمل را انجام داد. وی ادامه داد: سه روز است که از بیمارستان مرخص شده‌ام و به خاطر آلودگی هوای تهران، گفتند اینجا نمانم و به ساوه برگشتم. طباطبایی در مورد اینکه اهالی کشتی فرنگی این روزها جویای احوالش بوده‌اند، تصریح کرد: اولین کسی که زنگ زد محمد بنا بود و همچنین حسام الدین جعفری. همه دوستان قدیمی‌ام تماس گرفتند، من از کسی توقع نداشتم چون همه دنبال کارهای تیم ملی و جام جهانی بودند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
مسلمی تصریح کرد: حقوق یک ماه من از دستمزد یک‌سال محمد بنا بیشتر است. برای تمرین دادن به تیم ارتش هند ۴ هزار دلار در ماه حقوق دریافت می‌کنم که همین مبلغ را محمد بنا که سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی ایران است در طول یک‌سال دریافت می‌کند. مطمئن باشید اگر در ایران توجه بیشتری به من می‌‌شد، هرگز به هند نمی‌رفتم و به کشتی‌گیران کشورم خدمت می‌کردم. مربی ارتش کشور هند در پایان خاطرنشان کرد: از همین حالا مدال طلای المپیک توکیو را روی سینه حسن یزدانی می‌بینم. آرزوی من موفقیت کشتی ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو است و امیدوارم بهترین نتایج را در این رقابت‌ها کسب کنیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
خبرگزاری میزان- مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: از مسئولان توقع داریم که فقط ۸ ماه به کشتی توجه کنند و بعد از آن باز هم به رشته‌های پر طرفدار رسیدگی کنند. اگر هم امسال جام‌جهانی برگزار نشود اردوی آماده‌سازی به بعد از رقابت‌های جام تختی موکول خواهد شد. وی ادامه داد: جام‌جهانی، انتخابی جام تختی، جام تختی و جام باشگاه‌های جهان در فاصله‌ای بسیار نزدیک به هم برگزار خواهند شد و همین موضوع تا حدودی برنامه‌های کادرفنی را تحت‌الشعاع قرار داده است. رضایی تصریح کرد: فقط ۸ ماه تا شروع رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو زمان داریم و از مسئولان توقع داریم که فقط ۸ ماه به کشتی توجه کنند و بعد از آن باز هم به رشته‌های پرطرفدار رسیدگی کنند. نمی‌گویم به اندازه فدراسیون فوتبال به کشتی توجه شود، همین که در این ۸ ماه به اندازه یک باشگاه فوتبالی به کشتی رسیدگی کنند نتایج خوبی در المپیک رقم خواهد خورد.
مهرمهر5 روز قبل
کمی بعد از اعتراض فرنگی کاران تیم دانشگاه آزاد که در گفتگو با خبرنگار مهر هم مطرح شد، محمد بنا با انتشار متن تند و صریحی، کمیته لیگ فدراسیون کشتی را به باد انتقاد گرفت و خواستار رسیدگی به این موضوع شد. در همین راستا عصر امروز ۶۰ درصد از مبلغ قرارداد کشتی گیران دانشگاه آزاد پرداخت شد و قرار است مابقی مبلغ نیز بزودی به آنان پرداخت شود. خوشبختانه امروز مسئولان تیم دانشگاه آزاد ۶۰ درصد از مبلغ قرارداد کشتی گیران و اعضای کادر فنی را پرداخت کردند و قرار شد ۴۰ درصد باقیمانده نیز طی روزهای آتی به حساب ما واریز شود. وی در پایان افزود: اظهارات محمد بنا و حمایت او از کشتی گیران دانشگاه آزاد اقدامی قابل توجه و ارزشمند بود که در احقاق حق ما تاثیر فراوانی داشت. من و کشتی گیران و اعضای تیم دانشگاه آزاد از این مربی بزرگ و زحمتکش تشکر می‌کنیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
به گزارش مشرق، پرواضح بود که اتمام لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی در هفته‌های گذشته به معنای بسته شدن پرونده لیگ پرحاشیه ۹۸ کشتی نخواهد بود. مشخصا وعده‌ها بیشتر از اجرای تعهدات لااقل تا اینجای کار بوده و اگر تا امروز فقط صدایی از کشتی گیران فرنگی کار دانشگاه آزاد و اترکی‌ها درآمده، این به معنای تسویه حساب سایر باشگاه‌ها با کشتی‌گیران شان نیست. روز گذشته محمد بنا واکنش تندی نسبت به صحبت‌های عبدالمهدی نصیرزاده، سرپرست سازمان لیگ در نشست خبری اخیرش داشت. به اینکه چرا بجنورد انتخاب شد، آن هم در شرایطی که حامی مالی اترک، یک بار در آستانه برگزاری نیمه نهایی و نهایی لیگ آزاد، به دلیل مشکلات مالی اعلام انصراف کرده بود. قدر مسلم، حواشی همچنان ادامه خواهد داشت و بعید است پرونده لیگ ۹۸ و ماجراهایش حالا حالاها بسته شود.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرواضح بود که اتمام لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی در هفته‌های گذشته به معنای بسته شدن پرونده لیگ پرحاشیه ۹۸ کشتی نخواهد بود. روز گذشته محمد بنا واکنش تندی نسبت به صحبت‌های عبدالمهدی نصیرزاده، سرپرست سازمان لیگ در نشست خبری اخیرش داشت. او در بخشی از متن انتقادی و تندش در صفحه مجازی نوشته بود: «مصاحبه رئیس سازمان لیگ ر می‌خواندم در مورد گردش مالی لیگ کشتی، طوری حرف زده شده که انگار وزارت نفت داره آمار صادرات نفت رو اعلام می‌کنه با اون اعداد و ارقام! به اینکه چرا بجنورد انتخاب شد، آن هم در شرایطی که حامی مالی اترک، یک بار در آستانه برگزاری نیمه نهایی و نهایی لیگ آزاد، به دلیل مشکلات مالی اعلام انصراف کرده بود. قدر مسلم، حواشی همچنان ادامه خواهد داشت و بعید است پرونده لیگ ۹۸ و ماجراهایش حالا حالاها بسته شود.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، از چندی پیش بازسازی و مرمت خانه کشتی شماره یک به عنوان پایگاه اصلی تیم‌های ملی، در دستور کار فدراسیون کشتی قرار گرفت. کار بازسازی این محل تا پایان سال به اتمام خواهد رسید تا اردوهای المپیکی تیم‌های ملی آزاد و فرنگی در این محل برگزار شود. این احتمال وجود دارد که بخشی از کار نیز تا ۲۲ بهمن آماده شود، اما بهره‌برداری اصلی با آغاز سال جدید اتفاق خواهد افتاد. اردوی تیم اعزامی به جام آلانز روسیه که از شنبه آغاز شده، در سالن تجهیزشده شماره دو برپا شده است. هنوز زمان آغاز اردوهای رسمی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای کسب سهمیه‌های باقی‌مانده در دو مسابقه گزینشی فروردین و اردیبهشت سال آینده اعلام نشده است.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
به پیشنهاد سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، نام خانه کشتی محمد بنا تغییر خواهد کرد. به گزارش «ورزش سه» به نقل از تسنیم درحالیکه خانه کشتی شماره یک (عبدالله موحد) در دست تعمیر و بازسازی است، اکنون خانه کشتی شماره دو که در سال‌های گذشته به نام محمد بنا نامگذاری شده است، تنها محل تمرینی تیم‌های ملی و برپایی اردوهاست. چندی پیش محمد بنا از فدراسیون کشتی خواست تا نام این سالن به جای نام خودش، به اسم یکی از شهدای مدافع حرم که کشتی‌گیر هم بوده نامگذاری شود. بنابراین با توجه به پیگیری و درخواست سرمربی تیم ملی فرنگی، طی مراسمی در روزهای آینده که خانواده شهید نیز درآن حضور خواهند داشت، نام خانه کشتی شماره دو به نام شهید مصطفی صدرزاده نامگذاری خواهد شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
وی ادامه داد: شنیده‌ام تا بعد از رقابت‌های جام تختی اردوی تیم‌ملی برگزار نخواهد شد و این موضوع فکر من را مشغول کرده است چرا که خارج از روزهای اردو مجبورم در شهر ایذه تمریناتم را پیگیری کنم که متاسفانه اینجا با کمبود حریف تمرینی مواجه هستم. ملی‌پوش کشتی فرنگی در خصوص حضورش در جام باشگاه‌های جهان گفت: از قبل با تیم ایرانمال برای حضور در جام باشگاه‌های جهان به توافق رسیده‌ام اما هنوز قراردادم را به طور رسمی در سازمان لیگ ثبت نکرده‌ام. امیدوارم هر چه سریع‌تر اردوهای این تیم برای جام باشگاه‌های جهان آغاز شود تا از این طریق با حریفان مطرح تمرین کنم و شرایط جسمانی‌ام را حفظ و ارتقا بدهم. طاهری در ادامه صحبت‌هایش گفت: محمد بنا نتایج جام تختی را معیار انتخاب اردونشینان عنوان کرده و به این رقابت‌ها نگاه ویژه‌ای دارد. ملی‌پوش کشتی فرنگی در پایان خاطرنشان کرد: در رقابت‌های جهانی نورسلطان متوجه شدم در کجای کشتی دنیا قرار دارم.
خبرآنلاینخبرآنلاین6 روز قبل
به گزارش ایسنا، یک روز پس از نشست خبری عبدالمهدی نصیرزاده رییس سازمان لیگ کشتی ایران، محمد بنا در فضای مجازی شدیدا نسبت به صحبت‌های نصیرزاده مبنی بر پرداخت حق و حقوق کشتی‌گیران و مربیان تیم‌های لیگ و گردش ۳۰ میلیارد تومانی لیگ به نفع کشتی‌گیران و مربیان واکنش نشان داد و انتقادات تندی را نسبت به سازمان لیگ کشتی مطرح کرد. متن منتشر شده از سوی محمد بنا به شرح زیر است: دیروز مصاحبه رییس سازمان لیگ ر می‌خواندم در مورد گردش مالی لیگ کشتی، طوری حرف زده شده که انگار وزارت نفت داره آمار صادرات نفت رو اعلام می‌کنه با اون اعداد و ارقام! آقایانی که از گردش مالی میلیاردی لیگ حرف می‌زنید چرا هنوز طلب کشتی‌گیرها را پرداخت نکردید؟ مسئولان تیم دانشگاه آزاد خوزستان؛ کی قرار است مزد زحمت بچه‌ها داده شود؟ ریاست محترم سازمان لیگ کشتی!!! وقتی از درآمدزایی لیگ صحبت می‌شود باید منافع هم متوجه تیم‌ها و کشتی‌گیران باشد نه اینکه خیلی از تیم‌ها هزینه‌هایشان توسط مربیان و علاقمندان به کشتی تامین شود مثل هیات کشتی استان قم! لطفا و لطفا به جای نمایش دادن و حرف زدن و قول بی‌مورد دادن طلب کشتی‌گیران مظلوم پرداخت شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، محمد بنا در صفحه مجازی خود نسبت به اظهارات رئیس سازمان لیگ کشتی واکنش تندی نشان داد. اقایونی که از گردش مالی میلیاردی لیگ حرف میزنین، چرا هنوز طلب کشتی گیرارو پرداخت نکردین؟ مسئولین تیم دانشگاه آزاد خوزستان؛ کی قراره مزد زحمت بچه‌ها داده بشه؟ ریاست محترم سازمان لیگ کشتی! البته که لیگ بیشتر از اینکه متوجه منافع کشتی گیرا باشه، حکم مجلس دورهمی دوستان و رفقا بود که بشینن دور سفره باهمدیگه یه لقمه نون و خاویار نوش جان کنن. وقتی از درامد زایی لیگ صحبت میشه باید منافع هم متوجه تیم‌ها و کشتی گیرا باشه نه اینکه خیلی از تیم‌ها هزینه هاشون توسط مربیا و علاقمندان کشتی تامین بشه مثل هیات کشتی استان قم! لطفا و لطفا به جای نمایش دادن و حرف زدن و قول بی مورد دادن، طلب کشتی گیرای مظلوم پرداخت بشهو من الله توفیق!
مهرمهر6 روز قبل
بررسی ورزشکاران درکمیته سه نفرهرئیس کمیته ملی المپیک بررسی وضعیت ورزشکاران برای کسب سهمیه در کمیته تخصصی و سه نفره را مربوط به سطح دوم اقدامات مربوط به المپیک عنوان کرد. من در جلسه بودم، واقعیت این است که وزیر ورزش تشویق می‌کند، در این نشست‌ها روسا وضعیت خود را تشریح می‌کنند. وی تاکید کرد که در هیچ سطحی شکافی میان وزارت و کمیته نیست، ضمن اینکه بابت مدال هیچ توصیه دستوری به فدراسیون‌ها نشده است. حمایت مالی و معنوی کمیته از ورزشکاران ادامه دارد کما اینکه روزانه بخشی از وقت مدیریتی من صرف ورزشکاران می‌شود. اگر کاندیدایی می‌گوید حمایت کمیته و شخص من را دارد، تکذیب می‌کنم.
مهرمهر6 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، روند تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۹ تهران طبق برنامه در حال پیگیری بود تا اینکه لغو جام جهانی باعث شد محمد بنا هم اردو را تعطیل و فرنگی کاران را مرخص کند. با توجه به برنامه‌های پیش روی فرنگی‌کاران از جمله رقابتهای جام باشگاه‌های جهان، مسابقات انتخابی جام تختی و همچنین پیکارهای جام تختی، این کشتی گیران فعلا هیچ اردویی را در پیش ندارند. گفته می‌شود اردوی تیم ملی کشتی فرنگی با توجه به این وقفه طولانی، بعد از جام تختی و از دهه اول بهمن ماه آغاز خواهد شد. این در حالیست که شاگردان محمد بنا رویدادهای مهم و سرنوشت سازی از جمله رقابتهای گزینشی المپیک را پیش رو دارند و باید سه سهمیه باقیمانده المپیک را هم کسب کنند.
تابناکتابناک1 هفته قبل
هر چه از عمر دومین دوره دولت تدبیر و امید می‌گذرد، به سختی می‌توان اثری از «تدبیر» در کابینه حسن روحانی پیدا کرد و در این میان وزیر ورزش و جوانان گویا با برخی از اعضای هیات دولت کورس گذاشته است! بدون آنکه از عواقب منفی این فشار‌ها آگاه باشد یا اینکه بخواهدمطلع شود. در کنار کشتی، رشته‌های کاراته و تکواندو می‌توانند برای ما بیشترین مدال‌آوری را داشته باشند. با این روند شما اعتقاد داریم می‌توانیم پنج مدال کسب کنیم که ان‌شاءالله چند مدال آن طلا باشد.» سلطانی‌فر در جمع ملی‌پوشان تکواندو در روز ۱۴ مرداد: «نتایج شما را پیگیری می‌کنم و انتظارات از شما به عنوان رشته‌ای که در کنار کشتی و وزنه‌برداری بیشترین افتخارات را در تاریخ المپیک کسب کردید، بسیار بالاست. انتظار اول ما از تکواندو، کشتی و کاراته در المپیک است و با توجه به کاهش سهمیه وزنه‌برداری، این رشته در جایگاه بعدی قرار دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، غلامرضا محمدی در خصوص رقابت‌های بین‌المللی جام الروسا روسیه گفت: به دلیل اینکه تعداد محدودی را دعوت کرده بودند با ۲ کشتی‌گیر به روسیه آمدیم. «احمد بذری» کشتی‌های خوبی گرفت و «محمدحسین محمدیان» نیز در مبارزه با «شریف شریف‌اف» دارنده مدال طلای جهان و المپیک از جمهوری آذربایجان به پیروزی رسید ولی متاسفانه داوران کم لطفی کردند و خیلی پیگیر موضوع نشدیم. سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بیان داشت: دبیر و همکارانشان در فدراسیون، تلاش زیادی دارند اما شرایط و مشکلات مالی فدراسیون خیلی زیاد است و فکر می‌کنم با توجه به فاصله ۸ ماهه تا المپیک، کشتی نیازمند حمایت همه جانبه از سوی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک است. در جلسه‌ای که به اتفاق «علیرضا دبیر» رییس فدراسیون و «محمد بنا» سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی هفته گذشته با «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان داشتیم، وی قول داد که حمایت همه جانبه از کشتی، ورزش اول کشورمان داشته باشد. تلاش می‌کنیم که در المپیک موفق باشیم و کارمان سخت است و اولا باید سهمیه را بگیریم و بعد به فکر المپیک باشیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
انتظار اول ما از تکواندو، کشتی و کاراته در المپیک است و با توجه به کاهش سهمیه وزنه‌برداری، این رشته در جایگاه بعدی قرار دارد. صحبت‌هایی که وزیر ورزش و جوانان انجام داده قطعا فشار زیادی روی فدراسیون‌ها، مربیان و ورزشکاران وارد می‌کند و این موضوع می‌تواند اثری معکوس داشته باشد. اینکه بگوییم فلان رشته باید حتما باید مدال بگیریم یا بگوییم سه مدال طلا از یک رشته می‌خواهیم موضوعی است که باید با تأمل درباره آن صحبت کرد. انگیزه دادن به ورزشکاران یک بحث است و اینکه از یک مربی یا ورزشکار قول قطعی کسب مدال طلا را بگیریم، بحثی دیگر. ورزش ایران تاکنون در تاریخ بازی‌های المپیک موفق به کسب ۲۰ طلا، ۲۲ نقره و ۲۷ برنز شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
وی ادامه داد: تمرینات بسیار خوب و فشرده‌ای را پشت‌سر گذاشتیم و از نظر جسمانی در شرایط بسیار خوبی قرار داشتیم. پیش از این اردو هم در اردوی پرفشاری که طی روز‌های ۱۰ تا ۲۰ آبان برگزار شد حضور داشتم و زیر نظر مربیان تیم‌ملی تمریناتم را پیگیری کردم. نجاتی در ادامه صحبت‌هایش گفت: با توجه به تمریناتی که پشت‌سر گذاشته‌ایم به آمادگی نسبتا بالایی رسیده‌ام و مهیای حضور در جام‌جهانی هستم. تمریناتم را زیر نظر کادرفنی دنبال می‌کنم و منتظر خواهم ماند تا علاوه بر جام‌جهانی در هر تورنمنت دیگری که صلاح بدانند به میدان بروم. کشتی‌گیران خوبی در کشورمان حضور دارند که با انگیزه بالا برای رسیدن به دوبنده تیم‌ملی و حضور در المپیک تلاش می‌کنند، اما هر کسی که می‌خواهد ملی‌پوش کشورمان در المپیک شود باید خودش را به کادرفنی ثابت کند و من هم تمام تلاشم را خواهم کرد تا دوبنده تیم‌ملی را در رقابت‌های المپیک بر تن کنم.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
انتظار اول ما از تکواندو، کشتی و کاراته در المپیک است و با توجه به کاهش سهمیه وزنه‌برداری، این رشته در جایگاه بعدی قرار دارد. صحبت‌هایی که وزیر ورزش و جوانان انجام داده قطعا فشار زیادی روی فدراسیون‌ها، مربیان و ورزشکاران وارد می‌کند و این موضوع می‌تواند اثری معکوس داشته باشد. اینکه بگوییم فلان رشته باید حتما باید مدال بگیریم یا بگوییم سه مدال طلا از یک رشته می‌خواهیم موضوعی است که باید با تأمل درباره آن صحبت کرد. انگیزه دادن به ورزشکاران یک بحث است و اینکه از یک مربی یا ورزشکار قول قطعی کسب مدال طلا را بگیریم، بحثی دیگر. ورزش ایران تاکنون در تاریخ بازی‌های المپیک موفق به کسب ۲۰ طلا، ۲۲ نقره و ۲۷ برنز شده است.
ایلناایلنا1 هفته قبل
اردوی تیم منتخب کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های بین المللی کشتی جام آلانز روسیه از امروز در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که تا زمان اعزام به مسابقات ادامه خواهد داشت، به شرح زیر است:۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک (لرستان) ۶۱ کیلوگرم: مجید داستان (تهران) ۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی (مازندران) مرتضی قیاسی (لرستان) ۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی (مازندران) ۹۷ کیلوگرم: عباس فروتن (مازندران) ۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع (مازندران) سرمربی: غلامرضا محمدیمربیان: ابراهیم مهربان- اویس ملاحمدیر فنی: محسن کاوهرقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روزهای ۱۵ تا ۱۷ آذرماه در ولادی قفقاز روسیه برگزار می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از فدراسیون کشتی، اردوی تیم منتخب کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های بیی‌المللی کشتی جام آلانز روسیه از امروز (شنبه ۹ آذرماه) در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود.۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک (لرستان) ۶۱ کیلوگرم: مجید داستان (تهران) ۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی (مازندران) مرتضی قیاسی (لرستان) ۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی (مازندران) ۹۷ کیلوگرم: عباس فروتن (مازندران) ۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع (مازندران) سرمربی: غلامرضا محمدیمربیان: ابراهیم مهربان و اویس ملاحمدیر فنی: محسن کاوه* به دلیل همزمانی رقابت‌های انتخابی کشتی آزاد جام تختی با جام آلانز روسیه و اهمیت رقابت‌های انتخابی، محسن کاوه مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد در جام آلانز تیم را همراهی نمی‌کند. رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه روز‌های ۱۵ تا ۱۷ آذرماه در ولادی قفقاز و مسابقات انتخابی کشتی آزاد جام تختی نیز روز‌های ۱۶ تا ۱۸ آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود.
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون کشتی، اردوی تیم منتخب کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های بیی‌المللی کشتی جام آلانز روسیه از امروز (شنبه ۹ آذرماه) در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود. * اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که تا زمان اعزام به مسابقات ادامه خواهد داشت، به شرح زیر است:۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک (لرستان) ۶۱ کیلوگرم: مجید داستان (تهران) ۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی (مازندران) مرتضی قیاسی (لرستان) ۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی (مازندران) ۹۷ کیلوگرم: عباس فروتن (مازندران) ۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع (مازندران) سرمربی: غلامرضا محمدیمربیان: ابراهیم مهربان و اویس ملاحمدیر فنی: محسن کاوه* به دلیل همزمانی رقابت‌های انتخابی کشتی آزاد جام تختی با جام آلانز روسیه و اهمیت رقابت‌های انتخابی، محسن کاوه مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد در جام آلانز تیم را همراهی نمی‌کند. رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه روزهای ۱۵ تا ۱۷ آذرماه در ولادی قفقاز و مسابقات انتخابی کشتی آزاد جام تختی نیز روزهای ۱۶ تا ۱۸ آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود. انتهای پیام/س
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین| محسن کاوه مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد با تأئید این خبر گفت: به دلیل همزمانی رقابت‌های انتخابی کشتی آزاد جام تختی با جام آلانز روسیه، و اهمیت رقابت‌های انتخابی، در جام آلانز شرکت نمی‌کنم. رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه روز‌های ۱۵ تا ۱۷ آذرماه در ولادی قفقاز و رقابت‌های انتخابی کشتی آزاد جام تختی نیز روز‌های ۱۶ تا ۱۸ آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود. بر همین اساس ابراهیم مهربان و اویس ملاح به عنوان مربی با تیم منتخب ایران راهی جام آلانز خواهند شد. گفتنی است اردوی تیم منتخب کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های بین المللی کشتی جام آلانز روسیه از امروز (شنبه ۹ آذرماه) در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز می‌شود و اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که تا زمان اعزام به مسابقات ادامه خواهد داشت، به شرح زیر است:۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک (لرستان) ۶۱ کیلوگرم: مجید داستان (تهران) ۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی (مازندران) مرتضی قیاسی (لرستان) ۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی (مازندران) ۹۷ کیلوگرم: عباس فروتن (مازندران) ۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع (مازندران) منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ایسناایسنا1 هفته قبل
به گزارش ایسنا، ۱۰ روز پیش محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد ایران به همراه علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی به دیدار وزیر ورزش رفتند تا آخرین برنامه‌های تیم‌های ملی کشتی را با شخص اول ورزش ایران در میان بگذارند. در این دیدار سرمربیان تیم‌های ملی مشکلات و کمبودهای موجود تیم‌های ملی کشتی را برای وزیر ورزش شرح دادند و سلطانی‌فر نیز ضمن تاکید بر برطرف کردن این مشکلات، انتظار خود از کشتی در رقابت‌های المپیک را به گوش بنا، محمدی و دبیر رساند. این صحبت‌های رنگرز مهر تاییدی بر انتظار ۲ مدال طلای وزیر ورزش از کشتی فرنگی ایران در المپیک ۲۰۲۰ و حتی بسیار فراتر از آن یعنی شانس رسیدن به ۶ مدال المپیک در کشتی فرنگی بود. اما محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی روز گذشته (جمعه) در صفحه شخصی خود نسبت به این موضوع واکنش دوباره‌ای داشت. از علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی و مسئولان ورزش ایران انتظار می‌رود ضمن رسیدگی به دغدغه‌های سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، زمینه را برای افتخارآفرینی کشتی فرنگی در توکیو هموار کنند تا اینبار نیز شاهد نتایج ضعیف المپیک ریو نباشیم.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، پس از لغو میزبانی رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۹ تهران که متولیان وزارت ورزش و فدراسیون کشتی کشورمان آن را تعلیق خواندند، هنوز اعلام نظر خاصی از سوی اتحادیه جهانی کشتی برای برگزاری این پیکارها در تهران صورت نگرفته است. وزیر ورزش هفته گذشته اعلام کرد با اقدامات لازم دیپلماتیک با سفرای چند کشور شرکت کننده در جام جهانی و رایزنی کمیته ملی المپیک و فدراسیون کشتی با اتحادیه جهانی، میزبانی تهران قطعی است و فقط زمان برگزاری این رقابتهای تغییر خواهد کرد. از سویی دیگر تیم کشتی فرنگی کوبا به عنوان یکی از تیم‌های شرکت کننده در جام جهانی هم که از اوایل هفته گذشته به ایران آمده، همچنان در خانه کشتی تهران اردو زده‌اند و فعلا در انتظار قطعی شدن میزبانی تهران هستند. کوبایی‌ها که به رغم تعطیل شدن اردوی کشتی فرنگی ایران هنوز در خانه کشتی هستند فعلا به گشت و گذار در پایتخت مشغولند و فعلا تصمیمی برای بازگشت به کشورشان ندارند! البته زمان برگشت فرنگی‌کاران کوبا به کشورشان بعد از جام جهانی و روز ۱۰ آذر پیش بینی شده بود که با تعویق جام جهانی، امکان تغییر زمان پروازشان وجود نداشت.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
با وجود اطمینان اتحادیه جهانی کشتی به ایران برای برگزاری جام جهانی در تهران، هنوز زمان جدید این رقابت‌ها مشخص نیست. به گزارش «ورزش سه»، چند روز بعد از تعلیق میزبانی تهران در جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۹ و با فشاری که از ایران به اتحادیه جهانی وارد شد، تصمیم این اتحادیه برگشت و خبر از جام جهانی در تهران طی هفته‌های آینده داد. در شرایطی که فقط یک ماه تا پایان سال میلادی باقی مانده و حدود ۲ هفته دیگر هم مسابقات جام باشگاههای جهان قرار است به میزبانی بجنورد برگزار شود، هنوز تاریخ جدید جام جهانی کشتی فرنگی از سوی اتحادیه جهانی اعلام نشده است. از سوی دیگر محمد بنا اردوی تیم‌ ملی کشتی فرنگی ایران را تعطیل کرده و شاگردانش از فرم ایده‌آل خارج شده‌اند. این بلاتکلیفی عجیب باعث سرگردانی مسئولان فدراسیون کشتی شده و از سوی دیگر سالن آزادی هم که در اختیار فدراسیون کشتی قرار گرفته، بعد از تجهیز هنوز دست نخورده باقی مانده است.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
وی ادامه داد: با وجودی که محمد بنا اردوی تیم ملی را تعطیل کرد اما تیم فرنگی کوبا تمریناتش را ادامه می‌دهد و پذیرایی خوبی از آنها داشته‌ایم. عسگری عنوان کرد: آنها حتی با نمایندگان اتحادیه جهانی کشتی صحبت کردند و گفتند که در ایران برای برگزاری جام جهانی امنیت کامل برقرار است. کوبایی‌ها فعلا در ایران مانده‌اند تا بعد از تعیین تکلیف جام جهانی از سوی اتحادیه جهانی، در مورد برنامه‌شان تصمیم‌گیری شود. اتحادیه جهانی از همان ابتدا اعلام کرد که مسابقات به تعویق افتاده و صحبتی از لغو آن مطرح نشد. بنا بود بعد از برگزاری جام جهانی در این خصوص تصمیم‌گیری شود.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد بنا سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی در خصوص برخی اظهارات مبنی بر وعده کسب دو مدال طلا در المپیک ۲۰۲۰ اظهار داشت: هیچوقت سعی نکردم دروغ بگویم، مسابقات المپیک نزدیک و شرایط هم سخت است، امکانات کمی هم داریم اما ما جوانان بسیار خوبی داریم که به پیروزی‌های آنها امیدوار هستیم. محمد بنا تصریح کرد: شنیدم از طرف من برخی گفته‌اند قول دو یا چهار مدال طلا در المپیک را داده‌ام، اصلا این طور نیست ما سعی و تلاش خود را می‌کنیم اما با وجود کمبود امکانات و شرایط موجود و زمان کمی که در اختیار داریم من هیچ قولی نمی‌توانم به شما بدهم. وی خاطر نشان کرد: تنها قولی که می‌توانم بدهم این است که با همه وجود می‌جنگیم، برای رسیدن به موفقیت و شاد کردن دل مردم عزیز تلاش می‌کنیم، امیدوارم در این روزهای سخت بتوانیم برای لحظه‌ای هم که شده شما را شاد کنیم.
ایسناایسنا1 هفته قبل
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با تاکید بر اینکه زمان و امکانات کمی برای کسب موفقیت در المپیک داریم، گفت: هیچ قولی برای ۲ طلای المپیک نداده‌ام. محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نیز در واکنش به این انتظار وزیر ورزش تاکید کرد، با این شرایط و امکاناتی که داریم هیچ قولی برای کسب ۲ مدال طلا نمی‌توانم بدهم. محمد بنا با بیان اینکه هیچ گاه قصد دروغ گفتن به مردم را در هیچ موضوعی را نداشته است، گفت: مسابقات المپیک نزدیک و شرایط هم خیلی سخت است. سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: اینکه شنیدم عنوان شده من قول دو طلا یا ۴ طلا داده باشم، اصلا اینطور نیست. وی افزود: با همه توان می‌جنگیم تا با کسب پیروزی دل مردم را شاد کنیم و در این روزهای سخت باعث شادی آن‌ها شویم.

به انتهای لیست رسیدید