محمد مخبر

محمد مخبر

تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مرز شلمچه، محمد مخبر دزفولی امروز در حاشیه بازدید از مرز بین‌المللی شلمچه اظهار داشت: در مرزهای خسروی، مهران، چذابه، شلمچه، میر جاوه و همچنین در خاک عراق ۱۲ موکب از سوی ستاد اجرایی فرمان امام برپاشده است. وی بابیان اینکه در این مواکب روزانه بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار پرس غذای گرم بین زائران توزیع می‌شود، عنوان کرد: خدمت‌رسانی به زائران اربعین از سوی ستاد اجرایی فرمان امام نسبت به سال‌های گذشته ۲ برابر شده تا زائران به سهولت عازم عتبات عالیات شوند. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت: در صورت نیاز خودروهایی برای تردد زائران اربعین از سوی ستاد اجرایی فرمان امام پیش‌بینی‌شده است تا در مسیر بازگشت زائران را جابه‌جا کنند. وی با بیان اینکه در تمامی موکب‌های ستاد اجرایی فرمان امام خدمات فرهنگی ارائه می‌شود، گفت: خدمات چشم‌پزشکی، آزمایشگاه و تأمین دارو از دیگر خدمات ارائه‌شده از سوی این ستاد به زائران اربعین است. مخبر دزفولی افزود: در این راستا ۱۵۰ تخت بیمارستانی نیز تدارک دیده‌شده است. در نجف و کربلا نیز ۲ پایگاه درمانی و در مهران، سامرا و میر جاوه نیز تعدادی پایگاه درمانی مستقر شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد اجرایی فرمان امام صبح امروز با حضور در چندنقطه خروجی مرز به سمت عراق، ضمن بازدید از نقاط مرزی و وضعیت تردد زائران از موکب‌های ستاد اجرایی فرمان امام دراین مناطق دیدن کرد. وی افزود: این مناطق شامل مرز مهران، چذابه، شلمچه، خسروی، میرجاوه و بیله سوار اردبیل میشود. مخبر افزود: روزانه تعداد ۱۰۰هزار پرس غذای گرم و ۵۰۰هزار آب معدنی در بین زائران توزیع می‌گردد. رییس ستاد اجرایی فرمان امام همچنین باحضور بر مزار شهدای مظلوم هویزه برمقام والای آنان ادای احترام کرد. وی با اشاره به اینکه در سه وعده صبحانه، ناهار و شام، غذا بین زائران توزیع می‌شود، تصریح کرد: تا امروز ۱۸ هزار غذا در این دو مرز توزیع شده است.
مهرمهر4 روز قبل
وی افزود: این مناطق شامل مرز مهران، چذابه، شلمچه، خسروی، میرجاوه و بیله سوار اردبیل میشود. مخبر افزود: روزانه تعداد ۱۰۰هزار پرس غذای گرم و ۵۰۰هزار آب معدنی در بین زائران توزیع می‌گردد. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درپایان با حضور دربین زائران از برنامه ریزی برای سال آینده به منظور توسعه زیرساختی و استقرار مکان هایی مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی در مناطق مرزی خبر داد. رییس ستاد اجرایی فرمان امام همچنین باحضور بر مزار شهدای مظلوم هویزه برمقام والای آنان ادای احترام کرد. وی با اشاره به اینکه در سه وعده صبحانه، ناهار و شام، غذا بین زائران توزیع می‌شود، تصریح کرد: تا امروز ۱۸ هزار غذا در این دو مرز توزیع شده است.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمد مخبر اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام همچون سالهای گذشته خدمت رسانی به زائران پیاده روی اربعین را وظیفه خود می‌داند و در همین راستا در شش نقطه مرزی کشور (مهران، چذابه، شلمچه، خسروی، میرجاوه و بیله سوار) و شش نقطه در خاک عراق نسبت به استقرار موکب جهت اسکان و پذیرایی و ارائه خدمات پزشک و سلامت به زوار اربعین اقدام نموده است. وی با اشاره به موکبهای ستاد در خاک عراق گفت: تعداد شش موکب نیز در شهرهای نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مسیر نجف به کربلا به همراه تریلر حامل ارائه خدمات سلامت، فرهنگی، بانکی و مخابرات مستقر شده‌اند و بطور شبانه روزی به زائران اباعبدالله خدمت رسانی می‌کنند. وی افزود: روزانه ۱۰۰هزار پرس غذای گرم و ۵۰۰ هزار بطری آب معدنی در بین زائران توزیع می‌شود. انتهای پیام/
فارسفارس4 روز قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: در نجف و کربلا نیز ۲ ایستگاه درمانی و در مهران، سامرا و میرجاوه نیز تعدادی ایستگاه درمانی مستقر شده‌اند. وی با بیان اینکه خدمات رسانی به زائران اربعین توسط ستاد اجرایی فرمان امام نسبت به سال‌های گذشته ۲ برابر شده، ادامه داد: همچنین در صورت نیاز خودروهایی برای تردد زائران اربعین از سوی ستاد اجرایی امام پیش‌بینی شده است که در مسیر بازگشت زائران را به مقصدهای خود منتقل کنند. مخبر دزفولی با اشاره به این موضوع که در تمامی مواکب ستاد اجرایی فرمان امام با بهره‌گیری از روحانیون در ۵۰ نقطه از مسیر زائران اربعین خدمات فرهنگی ارائه می‌کند، تصریح کرد: در نجف و کربلا نیز ۲ ایستگاه درمانی و در مهران، سامرا و میرجاوه نیز تعدادی ایستگاه درمانی مستقر شده‌اند. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به راه‌اندازی داروخانه و پایگاه بهداشتی در چهار مرز ایران اشاره کرد و گفت: چشم پزشکی، آزمایشگاه و تجهیز داروهای مورد نیاز نیز از جمله خدمات‌رسانی این ستاد به زائران اربعین است که در این راستا ۱۵۰ تخت بیمارستانی تدارک دیده شده است. انتهای پیام/۷۲۰۱۳/ر
مهرمهر4 روز قبل
وی افزود: در مسیر نجف موکب بهداشت و درمان برپا کرده‌ایم، ضمن اینکه دو موکب در کربلا و دو موکب مشارکتی نیز در سامرا و کاظمین برپا کرده‌ایم. وی تصریح کرد: همچنین روزانه ۵۰۰ هزار بطری آب و خدمات دارویی و درمانی در هر یک از ۶ موکب مان ارائه می‌شود. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه زائران در صورت نیاز به فوق تخصص‌ها در تهران وصل می‌شوند و خدمات درمانی و مشاوره‌ای می‌گیرند، یادآور شد: امسال دو هزار زائر اولی را از مناطق محروم به کربلا اعزام کردیم. وی افزود: سه تا چهار روز پس از اربعین خدمات رسانی مان ادامه دارد. مخبر دزفولی اظهار کرد: در جاهایی که نیاز است به تناسب خودرو برای کمک به بازگشت زائران اجاره کرده‌ایم.
ایسناایسنا4 روز قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام صبح امروز با حضور در چندنقطه خروجی مرز به سمت عراق، ضمن بازدید از نقاط مرزی و وضعیت تردد زائران از موکبهای ستاد اجرایی فرمان امام دراین مناطق دیدن کرد. وی افزود: این مناطق شامل مرز مهران، چذابه، شلمچه، خسروی، میرجاوه و بیله سوار اردبیل می‌شود. مخبر افزود: روزانه تعداد ۱۰۰هزار پرس غذای گرم و ۵۰۰هزار آب معدنی در بین زائران توزیع می‌گردد. رییس ستاد اجرایی فرمان امام همچنین باحضور بر مزار شهدای مظلوم هویزه برمقام والای آنان ادای احترام کرد. وی با اشاره به اینکه در سه وعده صبحانه، ناهار و شام، غذا بین زائران توزیع می‌شود، تصریح کرد: تا امروز ۱۸ هزار غذا در این دو مرز توزیع شده است.
ایسناایسنا4 روز قبل
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با ساخت ۳۷ کتاب‌خانه در مناطق محروم کشور به دنبال افزایش سرانه‌ مطالعه و سطح آموزش در این مناطق است. براساس این گزارش، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با هدف برقراری عدالت فرهنگی و آموزشی، ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، افزایش سرانه‌ی فضای مطالعه و پاسخ‌گویی به نیاز جوانان در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته، از سال ۱۳۹۳ اهتمام به ساخت و تکمیل ۳۷ باب کتاب‌خانه نموده است. این بنیاد برای این منظور بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده است. بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) علاوه بر ساخت و تکمیل این کتاب‌خانه‌ها، در تجهیز و تأمین کتاب‌ها و وسایل کمک آموزشی مورد نیاز آن‌ها نیز مشارکت دارد. به گزارش روابط عمومی بنیاد برکت، این در حالی است که هم‌زمان تعداد زیادی از مراکز فرهنگی برکت ساخته‌شده نیز به امکانات کتاب‌خانه و کتاب در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف، توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مجهز شده‌اند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
براساس این گزارش، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با هدف برقراری عدالت فرهنگی و آموزشی، ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، افزایش سرانه‌ی فضای مطالعه و پاسخ‌گویی به نیاز جوانان در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته، از سال ۱۳۹۳ اهتمام به ساخت و تکمیل ۳۷ باب کتاب‌خانه نموده است. این بنیاد برای این منظور بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده است. بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) علاوه بر ساخت و تکمیل این کتاب‌خانه‌ها، در تجهیز و تأمین کتاب‌ها و وسایل کمک آموزشی مورد نیاز آن‌ها نیز مشارکت دارد. هم‌زمان با راه‌اندازی این کتاب‌خانه، ۱۰ کتاب‌خانه‌ی دیگر برکت نیز در سطح کشور و از جمله در شهر‌های چاراویماق، آذرشهر، شاهین‌دژ، دره‌شهر، دهلران، ایوان، چرداول، گرمه، کارون و نی‌ریز افتتاح شد. این در حالی است که هم‌زمان تعداد زیادی از مراکز فرهنگی برکت ساخته شده نیز به امکانات کتاب‌خانه و کتاب در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف، توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مجهز شده‌اند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین4 روز قبل
پیام خوزستان - آبادان - رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: موکب‌های این ستاد تا چهار روز بعد از اربعین حسینی در مناطق مرزی برپا بوده و به زائران خدمت رسانی می‌کنند. به گزارش ایرنا محمد مخبر دزفولی یکشنبه در بازدید از مرز بین المللی شلمچه اظهار داشت: خدمت رسانی به زائران اربعین از سوی ستاد اجرایی فرمان امام نسبت به سال‌های گذشته ۲ برابر شده تا زائران به سهولت عازم عتبات عالیات شوند. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت: در صورت نیاز خودروهایی برای تردد زائران اربعین از سوی ستاد اجرایی فرمان امام پیش بینی شده است تا در مسیر بازگشت زائران را جا به جا کنند. وی افزود: در تمامی موکب‌های ستاد اجرایی فرمان امام خدمات فرهنگی ارائه می‌شود. حرکت زائران کربلا به سمت ۲ گذرگاه بین المللی چذابه و شلمچه در استان خوزستان همچنان ادامه دارد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین4 روز قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام: پیام خوزستان - شلمچه– رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از اعزام دو هزار زائر اولی از مناطق محروم به کربلا خبر داد. وی افزود: در مسیر نجف موکب بهداشت و درمان برپا کرده‌ایم، ضمن اینکه دو موکب در کربلا و دو موکب مشارکتی نیز در سامرا و کاظمین برپا کرده‌ایم. وی تصریح کرد: همچنین روزانه ۵۰۰ هزار بطری آب و خدمات دارویی و درمانی در هر یک از ۶ موکب مان ارائه می‌شود. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه زائران در صورت نیاز به فوق تخصص‌ها در تهران وصل می‌شوند و خدمات درمانی و مشاوره‌ای می‌گیرند، یادآور شد: امسال دو هزار زائر اولی را از مناطق محروم به کربلا اعزام کردیم. مخبر دزفولی اظهار کرد: در جاهایی که نیاز است به تناسب خودرو برای کمک به بازگشت زائران اجاره کرده‌ایم.
مهرمهر4 روز قبل
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با هدف برقراری عدالت فرهنگی و آموزشی، ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، افزایش سرانه‌ فضای مطالعه و پاسخ‌گویی به نیاز جوانان در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته، از سال ۱۳۹۳ اهتمام به ساخت و تکمیل ۳۷ باب کتاب‌خانه کرده است. این بنیاد برای این منظور بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده است. بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) علاوه بر ساخت و تکمیل این کتاب‌خانه‌ها، در تجهیز و تأمین کتاب‌ها و وسایل کمک آموزشی مورد نیاز آن‌ها نیز مشارکت دارد. هم‌زمان با راه‌اندازی این کتاب‌خانه، ۱۰ کتاب‌خانه‌ دیگر برکت نیز در سطح کشور و از جمله در شهرهای چاراویماق، آذرشهر، شاهین‌دژ، دره‌شهر، دهلران، ایوان، چرداول، گرمه، کارون و نی‌ریز افتتاح شد. این در حالی است که هم‌زمان تعداد زیادی از مراکز فرهنگی برکت ساخته‌شده نیز به امکانات کتاب‌خانه و کتاب در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف، توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مجهز شده‌اند.
فارسفارس4 روز قبل
براساس این گزارش، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با هدف برقراری عدالت فرهنگی و آموزشی، ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، افزایش سرانه‌ی فضای مطالعه و پاسخ‌گویی به نیاز جوانان در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته، از سال ۱۳۹۳ اهتمام به ساخت و تکمیل ۳۷ باب کتاب‌خانه کرده است. این بنیاد برای این منظور بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده است. بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) علاوه بر ساخت و تکمیل این کتاب‌خانه‌ها، در تجهیز و تأمین کتاب‌ها و وسایل کمک آموزشی مورد نیاز آن‌ها نیز مشارکت دارد. هم‌زمان با راه‌اندازی این کتاب‌خانه، ۱۰ کتاب‌خانه‌ دیگر برکت نیز در سطح کشور و از جمله در شهرهای چاراویماق، آذرشهر، شاهین‌دژ، دره‌شهر، دهلران، ایوان، چرداول، گرمه، کارون و نی‌ریز افتتاح شد. این در حالی است که هم‌زمان تعداد زیادی از مراکز فرهنگی برکت ساخته‌‌شده نیز به امکانات کتاب‌خانه و کتاب در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف، توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مجهز شده‌اند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
محمد مخبر، درباره واگذاری شرکت‌های اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام اظهار داشت: از سال ۸۶ که وارد ستاد شدم استراتژی اصلی این مجموعه خروج از بنگاه‌داری، واگذاری شرکت‌ها و مردمی کردن اقتصاد است. محمد مخبر، درباره واگذاری شرکت‌های اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام اظهار داشت: از سال ۸۶ که وارد ستاد شدم استراتژی اصلی این مجموعه خروج از بنگاه‌داری، واگذاری شرکت‌ها و مردمی کردن اقتصاد است. او با بیان اینکه مهم‌ترین روش واگذاری شرکت‌های ستاد عرضه سهام در بازار سرمایه است، گفت: در حال حاضر بیش از ۱٫۵ میلیون نفر سهام‌دار شرکت‌های بورسی ستاد هستند و عمده شرکت‌ها موظف هستند که سهام خود را در بورس عرضه کنند. رییس ستاد اجرای فرمان امام افزود: وقتی شرکتی وجود دارد و تاسیس شده ورود ما به آن، آورده‌ای نخواهد داشت چراکه نه اشتغال‌زایی می‌کند و نه اینکه تولیدات متفاوتی خواهد داشت. مخبر با تاکید بر اینکه در اصل ۴۴ هیچ ورودی نکرده‌ایم و نمی‌کنیم، گفت: این اقدام دخالت در کار مردم است و با مردم رقابت نمی‌کنیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- قرارداد ایجاد ۲۸۰۰ شغل در شهرستان نهبندان میان بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و استانداری خراسان جنوبی، با حضور معاون اول رییس‌جمهور به امضا رسید. معاون برنامه‌ریزی و توسعه‌ی منابع بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ادامه داد: این طرح‌های اشتغال‌زایی با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های شهرستان نهبندان و در رسته‌های شغلی‌ای هم‌چون زنجیره‌ی پرورش شتر، پرورش دام سبک و صنایع دستی ایجاد می‌شود. رضایی درباره‌ی حضور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در نمایشگاه ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر نیز گفت: بنیاد برکت در این نمایشگاه بخشی از عملکرد‌ها و دستاورد‌های خود را از آغاز تأسیس تاکنون به نمایش گذاشت. وی با اشاره به حضور معاون اول رییس‌جمهور در غرفه‌ی بنیاد برکت در نمایشگاه ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر اظهار کرد: آقای جهانگیری ضمن استماع گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های بنیاد برکت، در مورد بیمه بودن نیرو‌های شاغل در طرح‌های اقتصادی بنیاد سؤال کردند که برای ایشان توضیح دادیم که این امکان در قالب قراردادی که با بیمه‌ی روستاییان و عشایر منعقده شده، فراهم است. معاون برنامه‌ریزی و توسعه‌ی منابع بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خاطرنشان کرد: این بنیاد از زمان تأسیس تاکنون، در مجموع بیش از ۳۰۰ هزار شغل در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته ایجاد کرده است.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، قرارداد ایجاد ۲۸۰۰ شغل در شهرستان نهبندان میان بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و استانداری خراسان جنوبی، با حضور معاون اول رییس‌جمهور به امضا رسید. معاون برنامه‌ریزی و توسعه‌ی منابع بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ادامه داد: این طرح‌های اشتغال‌زایی با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های شهرستان نهبندان و در رسته‌های شغلی‌ای هم‌چون زنجیره‌ی پرورش شتر، پرورش دام سبک و صنایع دستی ایجاد می‌شود. رضایی درباره‌ی حضور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در نمایشگاه ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر نیز گفت: بنیاد برکت در این نمایشگاه بخشی از عملکرد‌ها و دستاورد‌های خود را از آغاز تأسیس تاکنون به نمایش گذاشت. وی با اشاره به حضور معاون اول رییس‌جمهور در غرفه‌ی بنیاد برکت در نمایشگاه ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر اظهار کرد: آقای جهانگیری ضمن استماع گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های بنیاد برکت، در مورد بیمه بودن نیرو‌های شاغل در طرح‌های اقتصادی بنیاد سؤال کردند که برای ایشان توضیح دادیم که این امکان در قالب قراردادی که با بیمه‌ی روستاییان و عشایر منعقده شده، فراهم است. معاون برنامه‌ریزی و توسعه‌ی منابع بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خاطرنشان کرد: این بنیاد از زمان تأسیس تاکنون، در مجموع بیش از ۳۰۰ هزار شغل در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته ایجاد کرده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر1 هفته قبل
وی خاطرنشان کرد: هم‌زمان با سفر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به استان خراسان جنوبی، عملیات اجرایی ایجاد طرح‌های اشتغال‌زایی آغاز شده است و پیش‌بینی می‌شود که تمامی طرح‌ها تا سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری کامل برسد. معاون برنامه‌ریزی و توسعه‌ منابع بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ادامه داد: این طرح‌های اشتغال‌زایی با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های شهرستان نهبندان و در رسته‌های شغلی‌ای هم‌چون زنجیره‌ی پرورش شتر، پرورش دام سبک و صنایع دستی ایجاد می‌شود. رضایی درباره‌حضور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در نمایشگاه ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر نیز گفت: بنیاد برکت در این نمایشگاه بخشی از عملکردها و دستاوردهای خود را از آغاز تأسیس تاکنون به نمایش گذاشت. وی با اشاره به حضور معاون اول رییس‌جمهور در غرفه‌ بنیاد برکت در نمایشگاه ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر اظهار کرد: جهانگیری ضمن استماع گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های بنیاد برکت، در مورد بیمه بودن نیروهای شاغل در طرح‌های اقتصادی بنیاد سؤال کردند که برای ایشان توضیح دادیم که این امکان در قالب قراردادی که با بیمه‌ی روستاییان و عشایر منعقده شده، فراهم است. معاون برنامه‌ریزی و توسعه‌ منابع بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خاطرنشان کرد: این بنیاد از زمان تأسیس تاکنون، در مجموع بیش از ۳۰۰ هزار شغل در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته ایجاد کرده است.
فراروفرارو1 هفته قبل
قرارداد ایجاد ۲۸۰۰ شغل در شهرستان نهبندان میان بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و استانداری خراسان جنوبی، با حضور معاون اول رییس‌جمهور به امضا رسید. معاون برنامه‌ریزی و توسعه‌ی منابع بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ادامه داد: این طرح‌های اشتغال‌زایی با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های شهرستان نهبندان و در رسته‌های شغلی‌ای هم‌چون زنجیره‌ی پرورش شتر، پرورش دام سبک و صنایع دستی ایجاد می‌شود. رضایی درباره‌ی حضور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در نمایشگاه ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر نیز گفت: بنیاد برکت در این نمایشگاه بخشی از عملکرد‌ها و دستاورد‌های خود را از آغاز تأسیس تاکنون به نمایش گذاشت. وی با اشاره به حضور معاون اول رییس‌جمهور در غرفه‌ی بنیاد برکت در نمایشگاه ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر اظهار کرد: آقای جهانگیری ضمن استماع گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های بنیاد برکت، در مورد بیمه بودن نیرو‌های شاغل در طرح‌های اقتصادی بنیاد سؤال کردند که برای ایشان توضیح دادیم که این امکان در قالب قراردادی که با بیمه‌ی روستاییان و عشایر منعقده شده، فراهم است. معاون برنامه‌ریزی و توسعه‌ی منابع بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خاطرنشان کرد: این بنیاد از زمان تأسیس تاکنون، در مجموع بیش از ۳۰۰ هزار شغل در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته ایجاد کرده است.
ایلناایلنا1 هفته قبل
رییس ستاد اجرای فرمان امام اظهار داشت: در حال حاضر بیش از ۱٫۵ میلیون نفر سهام‌دار شرکت‌های بورسی ستاد هستند و عمده شرکت‌ها موظف هستند که سهام خود را در بورس عرضه کنند. محمد مخبر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره واگذاری شرکت‌های اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام اظهار داشت: از سال ۸۶ که وارد ستاد شدم استراتژی اصلی این مجموعه خروج از بنگاه‌داری، واگذاری شرکت‌ها و مردمی کردن اقتصاد است. وی با بیان اینکه مهم‌ترین روش واگذاری شرکت‌های ستاد عرضه سهام در بازار سرمایه است، گفت: در حال حاضر بیش از ۱٫۵ میلیون نفر سهام‌دار شرکت‌های بورسی ستاد هستند و عمده شرکت‌ها موظف هستند که سهام خود را در بورس عرضه کنند. رییس ستاد اجرای فرمان امام افزود: وقتی شرکتی وجود دارد و تاسیس شده ورود ما به آن، آورده‌ای نخواهد داشت چراکه نه اشتغال‌زایی می‌کند و نه اینکه تولیدات متفاوتی خواهد داشت. مخبر با تاکید بر اینکه در اصل ۴۴ هیچ ورودی نکرده‌ایم و نمی‌کنیم، گفت: این اقدام دخالت در کار مردم است و با مردم رقابت نمی‌کنیم.
فارسفارس1 هفته قبل
استاندار تهران همواره بر اینکه شهرستان‌های استان تهران جزو محروم‌ترین مناطق است، تأکید می‌کند اما از آن‌سو در مقابل گرانی قیمت نان می‌گوید: افزایش قیمت نان مصوبه کشوری بوده و قیمت آن پس از چند سال فقط ۲۰ درصد افزایش‌یافته است. خبرگزاری فارس از تهران؛ علی یعقوبی اعظم: وقتی اخبار را مطالعه می‌کنیم، می‌بینیم که مسؤولان استانداری تهران و فرمانداری‌های تابعه به‌صورت مداوم بر محروم بودن شهرستان‌های استان تهران تأکید می‌کنند. تهران محروم‌ترین استان کشور استانوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران که دارای مدرک تحصیلی PhD در رشته مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه نیوکاسل انگلستان است ظهر روز نهم اردیبهشت‌ماه سال جاری در جمع اعضای شورای اسلامی استان تهران اظهار کرد: واقعیت این است که به‌اشتباه، تهران استانی برخوردار تلقی می‌شود درحالی‌که در بسیاری از شاخص‌های توسعه شهری و استانی، تهران محروم‌ترین استان کشور است. (اینجا بخوانید) حتی محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نیز به محروم بودن شهرستان‌های استان تهران واقف است و می‌گوید: شهرستان‌های استان تهران از جمله محروم‌ترین مناطق کشور هستند که امیدوارم با تلاش این سازمان بتوان بخشی از مشکلات موجود را رفع کرد. استاندار تهران در ماه‌های اخیر به‌شدت بر محروم بودن شهرستان‌های استان تهران تأکید کرده است اما در برابر افزایش قیمت نان می‌گوید که افزایش قیمت نان مصوبه کشوری بوده قیمت آن پس از چند سال فقط ۲۰ درصد افزایش‌یافته است.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
مخبر با تشریح خدمات ستاد در اربعین امسال اضافه کرد: امسال خدمات ستاد اجرایی فرمان امام در حوزه‌های پزشکی، فرهنگی، توزیع غذا و اسکان در ۱۱ پایگاه و موکب ارائه خواهد شد که حداقل دو برابر سال گذشته است. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام افزود: همانند سال گذشته در مرزهای مهران، خسروی، شلمچه، چذابه و امسال در مرز میرجاوه هم ایستگاه سلامت و موکب خواهیم داشت. مخبر افزود: در عمود ۱۱۲۰ هم خدمات درمانی ارائه خواهیم کرد، همچنین در نجف اشرف جنب صحن حضرت زهرا (س) ستاد اجرایی فرمان امام درمانگاه مجهزی را دایر خواهد کرد. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام ادامه داد: حدود ۹۰۰ نفر از نیروهای قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام در این موکب‌ها آماده خدمت هستند و تنها در حوزه سلامت بیش از ۴۰۰ پزشک و پرستار جهادی خدمات درمانی رایگان ارائه خواهند کرد. امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام هم در این مراسم با اشاره به طرح ستاد برای اعزام زائر اولی‌ها گفت: ستاد اجرایی فرمان امام سال گذشته ۸۰۰ نفر زائر اولی را به کربلا اعزام کرد و بنایمان این است تا آخر امسال بیش از ۵ هزار زائر اولی را از مناطق محروم و حاشیه شهرها به عتبات عالیات اعزام کنیم.
الفالف2 هفته قبل
این نماینده مجلس افزود: پرداخت یارانه خلاف اقتصاد مقاومتی است. ***روایت زاکانی از روابط دانیال‌زاده و طبریعلیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس درباره روابط دانیال‌زاده و طبری گفت: نقش طبری و دانیال‌زاده چه بود، یکی از قوه قضائیه و یکی از دولت بود که به هم سرویس می‌دهند. بیشتر بخوانید: زاکانی خبر داد: یک متهم فساد ۳ هزار میلیاردی را از کشور فراری دادند/ طبری در قوه قضائیه چه می‌کرد؟ ***دو روایت از جلسه روحانی با اصلاح‌طلباننامه‌نیوز نوشت: جلسه افطاری حسن روحانی با فعالان اصلاح طلب گرچه ۴ ماه پیش رسانه‌ای نشد اما خبرش به بیرون درز کرد. عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات گفت «در مراسم افطاری به دعوت آقای روحانی خیلی از اصلاح طلبان بودند، مباحث زیادی درباره فراهم سازی بستری برای شکل گیری رقابتی برابر با جریان رقیب مطرح شد. در واقع در آن جلسه افطاری رئیس جمهور به طور تشریفاتی صحبت‌هایی را مطرح کرد و بعد هم همه بلند شدند و به خانه و زندگی خودشان رفتند.»
الفالف2 هفته قبل
رییس ستاد اجرای فرمان حضرت امام گفت: این ستاد در عرضه دارو کلی فروشی می‌کند و در توزیع نقش زیادی ندارد اما تاکنون گزارشی مبنی بر وجود همکاری‌هایی با خانم نعمت‌زاده برای توزیع دارو به دست بنده نرسیده است البته این فرد به ستاد فرمان اجرایی حضرت امام بدهکار است هر چند که رقم بدهی، رقم سنگینی نیست. رییس ستاد اجرای فرمان حضرت امام گفت: باید توجه داشته باشیم که ۳۵ درصد افزایش قیمت داروها مربوط به همان ۳ درصدی است که وارد می‌شود. مخبر درباره میزان سرمایه گذاری ستاد در بخش تولید و تامین دارو اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در این بخش سالانه حداقل دو هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری می‌کند. البته بنده اجازه ورود سود تولید دارو به ستاد را ممنوع کرده‌ام و سیاست این است سود به چرخه تولید دارو برگردد تا قیمت تمام شده تولید و عرضه دارو به حداقل برسد. تولید این داروها جزو اهداف اصلی ستاد است و عمده فعالیت ستاد در بخش دارو این است که از تولید داروهای عادی خارج شویم و به سمت تولید داروهای استراتژیک حرکت کنیم.
مهرمهر2 هفته قبل
وی گفت: همچنین در ۷ ایستگاه امکانات درمانی در نظر گرفته‌ایم که در نجف در مسیر کربلا دو ایستگاه درمانی و در مهران، سامرا و میرجاوه نیز تعدادی ایستگاه درمانی مستقر می‌شوند. وی با اشاره به اینکه تمام خدمات درمانی به زائران اربعین ارائه می‌شود گفت: ۴۰۰ پزشک یار جهادی برای خدمات رسانی به زائران اربعین با ما همکاری می‌کنند و همچنین خدمات فوق تخصصی به این افراد ارائه می‌شود. مخبر با اشاره به اینکه خدمات رسانی به زائران فقط مختص به زائران ایرانی نیست، گفت: تمام زوار اعم از ایرانی و غیرایرانی می‌توانند از خدمات درمانی ایستگاه‌های ما برخوردار شوند. وی به برنامه‌های فرهنگی اشاره کرد و گفت: در ۵۰ نقطه خدمات فرهنگی به زائران ارائه می‌دهیم و در این خصوص تعداد زیادی از روحانیون حوزه علمیه قم با ما همکاری می‌کنند. مخبر تاکید کرد: همچنین خدمات بانکی و مخابراتی در تمامی ایستگاه‌ها و نقاطی که ستاد اجرایی حضور دارد برای زائرین فعال و دایر است.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ تفاهم‌نامه همکاری فناورانه در راستای حمایت از تولید داخلی در حوزه‌های انرژی، دامداری و کشاورزی بین ستاد اجرایی فرمان امام و جهاد دانشگاهی امضا شد. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی در این ستاد افزود: بهره‌وری ما از طریق بهره‌مندی از نیروهای جهادی و دلسوز و متدین و با اعتماد به نفس، بسیار بالاست. روزانه حداقل ۱۰۰ طرح تولیدی کوچک و خانگی با مدیریت مردم و دارایی مردم ایجاد می‌شود و حداقل ۳۰۰ شغل روزانه در کشور تولید می‌کنیم. رئیس جهاد دانشگاهی با اشاره به بخش دام و اصلاح نژاد دام و طیور در تفاهم‌نامه با ستاد اجرایی فرمان امام گفت: در تفاهم‌نامه دیده‌شده که با اجرای این مجموعه‌پروژه‌ها بتوانیم دو شرکت بزرگ را پایه‌گذاری کنیم که در سطح ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی فعالیت کنند و هم خودشان تحقیقات کنند و هم خود محصول داشته باشند. طیبی در پایان گفت: از توجه ستاد اجرای فرمان امام به جهاد دانشگاهی تشکر می‌کنیم و قول می‌دهیم این حسن نظر را با انجام کار خوب جبران کنیم و این فعالیت‌ها را توسعه دهیم و گام‌های بزرگی را در خدمت و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم.
فارسفارس2 هفته قبل
ستاد اجرایی فرمان امام و جهاد دانشگاهی در راستای حمایت از تولید داخلی در حوزه‌های انرژی، دامداری و کشاورزی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، تفاهم‌نامه همکاری فناورانه در راستای حمایت از تولید داخلی در حوزه‌های انرژی، دامداری و کشاورزی صبح امروز بین ستاد اجرایی فرمان امام و جهاد دانشگاهی امضا شد. رئیس ستاد اجرایی فرمان با اشاره به امضای تفاهم‌نامه جدید گفت: امروز تفاهم‌نامه‌ای با جهاد دانشگاهی به ارزش حدودی ۱۱۵ میلیارد تومان امضا می‌کنیم که البته این شروع تولید یک محصولی است که بعدها وقتی به تولید انبوه و بازار می‌رسد قطعا عدد و رقم‌هایش تفاوت خواهد کرد. وی افزود: در حوزه پزشکی هم بحث سلامت و هم درمان است و در حوزه کشاورزی در حوزه تکنولوژی‌های هوشمند سازی کشاورزی باید به سمت گلخانه‌ها و هوشمند سازی کشاورزی که برای کشور ما مهم است برویم. رئیس جهاد دانشگاهی در پایان تأکید کرد: از توجه ستاد اجرای فرمان امام به جهاد دانشگاهی تشکر می‌کنیم و قول می‌دهیم این حسن نظر را با انجام کار خوب جبران کنیم و این فعالیت‌ها را توسعه دهیم و گام‌های بزرگی را در خدمت و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم تفاهم‌نامه همکاری فناورانه در راستای حمایت از تولید داخلی در حوزه‌های انرژی، دامداری و کشاورزی صبح امروز بین ستاد اجرایی فرمان امام و جهاد دانشگاهی امضا شد. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی در این ستاد افزود: بهره وری ما ازطریق بهره مندی از نیروهای جهادی و دلسوز و متدین و با اعتماد به نفس، بسیار بالاست. مخبر افزود: در اثر اقدامات ناشی از ستاد اجرایی فرمان امام روزانه حداقل ۱۰۰طرح تولیدی کوچک و خانگی با مدیریت و دارایی مردم ایجاد و حداقل ۳۰۰ شغل روزانه در کشور تولید می‌شود که این طرح‌ها تحت نظارت و بازرسی این ستاد است. مخبر اضافه کرد: عمده چاه‌های نفت ما به نیمه دوم عمرشان نزدیک می‌شوند و لذا به این پمپ‌ها و دکل تعمیراتی نیازمندند و لازمه حفظ یا افزایش تولید است. وی افزود: در حوزه پزشکی هم بحث سلامت و هم درمان است و در حوزه کشاورزی در حوزه تکنولوژی‌های هوشمندسازی کشاورزی باید به سمت گلخانه‌ها و هوشمندسازی کشاورزی که برای کشور ما مهم است برویم.
صدا و سیماصدا و سیما2 هفته قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اضافه کرد: عصاره اقتصاد مقاومتی یکی کردن تولید و مردمی شدن اقتصاد است. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: روزانه حداقل ۱۰۰ طرح تولیدی کوچک خانگی را مردم راه‌اندازی و مدیریت می‌کنند که حداقل به ۳۰۰ شکل ممکن است. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت:: تسهیلگران هیچ رابطه استخدامی با ستاد ندارند و فقط موظف به مدیریت همراهی و فروش محصولات هستند. وی با بیان اینکه درخصوص امنیت دارو با تولید کنندگان دارویی مذاکراتی انجام شده است، افزود: ۹۷ درصد داروی کشور در داخل تولید می‌شود که برای آن به ۷۰۰ میلیون دلار واردات نیاز است. وی با بیان اینکه در موضوع امنیت غذایی آمار خوبی وجود ندارد، افزود: ۹۰ درصد نهاد‌های دامی، وابسته هستند و ۹۰ درصد در تولید کره و ۸۰ درصد در تولید بذر به کشور‌های دیگر وابستگی داریم.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، تفاهم‌نامه همکاری فناورانه در راستای حمایت از تولید داخلی در حوزه‌های انرژی، دامداری و کشاورزی صبح امروز بین ستاد اجرایی فرمان امام و جهاد دانشگاهی امضا شد. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی در این ستاد افزود: بهره‌وری ما از طریق بهره‌مندی از نیروهای جهادی و دلسوز و متدین و با اعتماد به نفس، بسیار بالاست. مخبر افزود: روزانه حداقل ۱۰۰ طرح تولیدی کوچک و خانگی با مدیریت مردم و دارایی مردم ایجاد می‌شود و حداقل ۳۰۰ شغل روزانه در کشور تولید می‌کنیم. مخبر اضافه کرد: عمده چاه‌های نفت ما به نیمه دوم عمرشان نزدیک می‌شوند و لذا به این پمپ‌ها و دکل تعمیراتی نیازمندند و لازمه حفظ یا افزایش تولید است. مخبر با اشاره به سرمایه‌گذاری ۲ میلیاردی برای انتخاب ۵ هزار جنین گاو ممتاز بر اساس این تفاهم‌نامه افزود: ریسک همه این سرمایه‌گذاری‌ها برای ایجاد رونق تولید در کشور را پذیرفته‌ایم و اگر دوستانمان در جهاد دانشگاهی موفق شدند موفقیتش برای آنهاست و اگر ضرر کردند ضررش برای ماست.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: در حال حاضر برای اکتشاف میدان‌ها و استخراج نفت محتاج کشورهایی هستیم که حتی یک بشکه نفت هم ندارند و این شرایط در شأن ایران نیست. بازرسان ستاد به تمام مناطق تحت پوشش این طرح اعزام می‌شوند تا راستی‌آزمایی‌های واقعی از میزان اشتغال‌زایی انجام شود. مخبر تاکید کرد: به دنبال تولید داخلی ۱۰۰۰ قلم محصول هستیم که با تولید آن جلوی واردات ۲ میلیارد دلاری در کشور گرفته می‌شود. رئیس ستاد اجرای فرمان امام گفت: غصه‌ام می‌گیرد که می‌بینم ما کشوری هستیم که ۱۰۰ سال از استخراج نفت آن می‌گذرد اما هنوز محتاج کشورهایی هستیم که نفت ندارند. مخبر ادامه داد: در حال حاضر برای اکتشاف میدان‌ها و استخراج نفت محتاج کشورهایی هستیم که حتی یک بشکه نفت هم ندارند و این شرایط در شأن ایران نیست.

به انتهای لیست رسیدید