محمد معتمدی

محمد معتمدی

مهرمهر3 ساعت قبل
به همین منظور اجرای دو مجموعه را مدنظرم قرار دادم که مبتنی بر آثار استاد مجید وفادار و استاد جواد بدیع‌زاده بود. وی افزود: این استقبال منجر به تولید یک آلبوم با نام «بگو کجایی» با صدای محمد معتمدی شد که به نوعی آغازگر مسیر جدید ما برای بازسازی آثار بزرگان موسیقی ایران بود. ما پس از این پروژه‌ها، کنسرت دیگری را با هم‌خوانی مجید حسینخانی و پوراندخت وفادار (برادرزاده زنده‌یاد مجید وفادار) ترتیب دادیم و اکنون نیز این پروژه مهم را با عنوان «عاشقانه‌های استاد وفادار» آغاز کرده‌ایم که اولین کنسرت این پروژه روز دوم شهریورماه در تالار وحدت با همراهی ارکستر نیایش برگزار خواهد شد. ما در این اجراها کوشیده‌ایم برای اولین بار نگاه تنظیم و ارکستراسیون به سمت ارکسترهای زمان حیات استاد مجید وفادار با همان حال و هوا، تنظیم‌ها، تفکر صوتی و حتی رنگ دهی سازها باشد. به هرحال هنرمندانی چون مجید وفادار و جواد بدیع زاده افرادی بودند که موجب شهرت بسیاری از بزرگان موسیقی ایران شده‌اند.

پسر یک روحانی که خواننده‌‌ای مشهور شد! + فیلم

رکنارکنا6 روز قبل
محمد معتمدی خواننده موسیقی سنتی کشورمان در برنامه «فرمول یک» حاضر شد و پاسخگوی سوالات علی ضیاء بود. معتمدی در این برنامه درباره چگونگی انتخاب کار موسیقی با وجود داشتن پیشینه مذهبی در خانواده و روحانی بودن پدرش صحبت کرد. او گفت اهل کاشان است و در آن زمان بیشتر حرفه‌اش را مطربی میدانستند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ماجرای ممنوع الکاری محمد معتمدی+ فیلم

رکنارکنا6 روز قبل
به گزارش رکنا، محمد معتمدی که در برنامه تلویزیونی فرمول یک حاضر شده بود، در پاسخ سوال مجری برنامه پیرامون شایعه ممنوع الکار شدن خود گفت: «به هر حال برگزار کردن کنسرت در برخی اماکن، علی الخصوص اماکن عمومی بسیار پیچیده‌تر از جاهای دیگر است. به عنوان مثال فرض کنید در یک فضای باز قصد برگزاری کنسرت دارید؛ بالطبع برقرار کردن امنیت و جلوگیری از عملیات‌های تروریستی در این گونه اماکن بسیار دشوار است. از طرف دیگر امکان بروز حادثه به علت ازدحام جمعیت وجود دارد و در صورت بروز جنین حوادثی نیز پلیس امنیت به عنوان مقصر اصلی شناخته خواهد شد. پس طبیعی است که برای صدور مجوز این گونه برنامه‌ها، پلیس اماکن سختگیری بیشتری داشته باشد. در مورد این شایعات هم باید بگویم که وزارت ارشاد مجوز کنسرت را صادر کرده بود اما پلیس امنیت خیر که در میان کشمشکش این دو نهاد بود که ما به نوعی قربانی شدیم.
مهرمهر1 هفته قبل
محمود فتوحی رئیس این دانشگاه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شرایط تحریم، از ارسال نامه‌ای به جهانگیری و لاریجانی با موضوع راهکارهای خنثی کردن اثرات تحریم‌ها، خبر داده است. رئیس دانشگاه علم و صنعت همچنین از راه اندازی دفاتر ویژه‌ای خبر داده است که وظیفه رفع مشکلات صنعت را بر عهده خواهد داشت. یکی از فکت‌های مهم در زمان تحریم، تولید محصولات جدید برای جلوگیری از ارزبری ست. تحریم و غیر تحریم ندارد؛ باید هماهنگ باشیمرئیس دانشگاه تهران اما معتقد است که دانشگاه و صنعت باید به گونه‌ای هماهنگ عمل کنند که در همه شرایط موفق باشند؛ چه در شرایط تحریم، چه غیرتحریم. فرهاد یزدان دوست، سرپرست این دانشگاه نیز بر این باور است که دانشجویان اقدامات موثری در شرایط تحریم داشته‌اند؛ به طوری که منجر به خودکفایی در ساخت برخی قطعات شده‌اند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
امروزه فضاهای عمومی شهری به عنوان مکانی که نقش اساسی در برقراری تعاملات اجتماعی دارند مورد توجه قرار گرفته‌اند‪. حیات مدنی دیگر موضوع مورد تاکید در ساخت این مجموعه فرهنگی بوده که می‌تواند به مفاهیم عالی شهری و البته توسعه پایدار کمک کند. «قطعا افتتاح «باغ هنر» و «دریاچه هنر» که زون هنری اراضی عباس آباد است به ارتقای هنر مردمی و ارتباط بی‌واسطه شهروندان با هنرمندان همچنین آشنایی مردم با هنر اصیل ایرانی کمک خواهد کرد. «باغ هنر» و «دریاچه هنر» مرکز و قلب ضلع شرقی اراضی است که مابین «باغ موزه دفاع مقدس» و «باغ کتاب» واقع شده است. ضمن اینکه «دریاچه هنر» نیز با وسعت ۲۵۰۰ متر مربع به زیبایی‌های این باغ خواهد افزود.
سینماپرسسینماپرس1 هفته قبل
روی داربستی یزید و شمر و بچه‌های امام حسین (ع) بودند و دیالوگ‌ها گفته می‌شد تا نوبت به این رسید که سرهای بریده توسط نظامی‌ها آورده شود. لشکر زیادی آمد از جمله خولی که سر بریده امام حسین را در تشت می‌آورد. اولین همکاری ام با جناب آقای بهروز غریب پور که از بهترین کارگردان‌های هنرهای نمایشی است اپرای عاشورا است و آقای قریب پور گفتند: «نقش امام حسین (ع) را می‌خواهیم تو بخوانی». خواننده تیتراژ سریال «شرایط خاص» درباره اینکه اولین درآمد خود را صرف چه کاری کرده، توضیح داد: با اولین درآمدم یک ضبط صوت دو کاسته خریدم. بنابراین آن ضبط صوت اولین استاد من شد.

ویدیو/ ماجرای ممنوع الکاری محمد معتمدی؟

انتخابانتخاب1 هفته قبل
مهرمهر1 هفته قبل
این تعزیه مربوط به صحنه ورود سر شهدا به بارگاه یزید و دیالوگ‌های شمر و خولی و یزید و بچه‌های امام حسین (ع) بود. ما هم در نقش بچه‌های امام حسین (ع) دنبال اسبها می‌دویدم و دشمنان با ترکه هایشان به ما کتک می‌زدند و ما با دیالوگ‌ها به شمر جواب می‌دادیم. روی داربستی یزید و شمر و بچه‌های امام حسین (ع) بودند و دیالوگ‌ها گفته می‌شد تا نوبت به این رسید که سرهای بریده توسط نظامی‌ها آورده شود. لشکر زیادی آمد از جمله خولی که سر بریده امام حسین را در تشت می‌آورد. بنابراین آن ضبط صوت اولین استاد من شد.

پسر یک روحانی که خواننده‌‌ای مشهور شد! + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 هفته قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، محمد معتمدی خواننده موسیقی سنتی کشورمان در برنامه «فرمول یک» حاضر شد و پاسخگوی سوالات علی ضیاء بود. معتمدی در این برنامه درباره چگونگی انتخاب کار موسیقی با وجود داشتن پیشینه مذهبی در خانواده و روحانی بودن پدرش صحبت کرد که در فیلم زیر صحبت‌های او را می‌شنوید. بیشتر بخوانید: آموزش جالب لهجه کاشانی توسط خواننده مشهورانتهای پیام/نظر محمد معتمدی درباره انتخاب شغل موسیقی

آموزش جالب لهجه کاشانی توسط خواننده مشهور/ صادرات لهجه کاشانی به فرانسه! + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 هفته قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی، مهمان قسمت جدید برنامه «فرمول یک» بود و درباره تفاوت جالب لهجه کاشانی با دیگر لهجه‌ها صحبت کرد که در ادامه این بخش از برنامه را مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: اعتراض معتمدی نسبت به باند‌های موسیقی/ بیست سال است بیلبورد به ما نمی‌دهند! انتهای پیام/آموزش لهجه کاشانی از محمد معتمدی + فیلم
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
اپرای «عاشورا» با آهنگ‌سازی «بهزاد عبدی» و کارگردانی «بهروز غریب‌پور» از سیزدهم شهریور ماه بار‌ دیگر در قالب رپرتوار روی صحنه می‌رود. در این اپرا خوانندگانی چون محمد معتمدی به ایفای نقش پرداخته‌اند. موسیقی ما: اپرای «عاشورا» با آهنگ‌سازی «بهزاد عبدی» و کارگردانی «بهروز غریب‌پور» از سیزدهم شهریور ماه بار‌ دیگر در قالب رپرتوار روی صحنه می‌رود. اپرای عاشورا اولین اپرای ملی ایران است که در سال ۱۳۸۷ لیبرتو آن توسط بهروز غریب پور نوشته و موسیقی آن توسط بهزاد عبدی ساخته شد. بعد از اپرای عاشورا، گروه تئاتر عروسکی «آران»، اپرای حافظ با صدای «علیرضا قربانی» را روی صحنه می‌برد.
فراروفرارو2 هفته قبل
علی قمصری، آهنگساز و نوازنده جوان در آخرین کنسرت خود اعلام کرد که به‌دلیل برخی ممنوعیت‌ها، ممکن است از ایران برود. قمصری در پاسخ به این سؤال که آیا دو نوازنده زن، خواننده هم بودند، گفت: خیر این‌ها فقط نوازنده بودند و خواننده نبودند. در حالی که ارکستر ملی و همه کنسرت‌ها نوازنده خانم دارند، برای من مانع ایجاد کردند. خودش بهتر می‌دانداحد جاودانی، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران درباره ممنوعیت استفاده از نوازنده زن در این برنامه، با اشاره تلویحی به ماجرای کنسرت قبلی قمصری به خبرنگار ایرناپلاس گفت: مشکل خود آقای قمصری است. همین الان نوازنده زن و همخوان هم در گروه‌ها اجرا دارند و هنرمندان خودشان هم رعایت می‌کنند.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
بهروز غریب‌پور کارگردان و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در خصوص اجرای اپرای عاشورا گفت: اپرا نمایش «عاشورا»، سومین تولید گروه عروسکی آران است که با هدف تغییر شیوه اجرای اپرای ایرانی، روی صحنه می‌رود. باشگاه خبرنگاران جوان: بهروز غریب‌پور کارگردان و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در خصوص اجرای اپرای عاشورا گفت: اپرا نمایش «عاشورا»، سومین تولید گروه عروسکی آران است که با هدف تغییر شیوه اجرای اپرای ایرانی، روی صحنه می‌رود. در این اپرا، خواننده‌هایی که امروز شهرت ملی و بین المللی دارند مانند محمد معتمدی، رضا صادقی، مصطفی محمودی و مهدی امامی حضور خواهند داشت. اجرای اپرا نمایش «عاشورا» از ۱۳ شهریور آغاز می‌شود. براساس توییت یک فعال رسانه‌ای، قرار است در این اپرا رضا صادقی در نقش شمر و محمد معتمدی در نقش حر به صورت زنده هنرنمایی کنند.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
باشگاه خبرنگاران جوان: بهروز غریب‌پور کارگردان و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و سرپرست گروه اپرای عروسکی آران، در خصوص اجرای اپرای عاشورا گفت: اپرا نمایش «عاشورا» سومین تولید گروه عروسکی آران است که با هدف تغییر شیوه اجرای اپرای ایرانی روی صحنه می‌رود. همه تولیدات گروه عروسکی ما درباره عاشورا، برگرفته از موسیقی و آوازخوانی ایرانی و متأثر از تجارب ۵۰۰ ساله تعزیه است. پس از اپرای «عاشورا» آثار مولوی، حافظ، خیام و … هم ساخته شد و همین روش را ادامه دادیم. این کارگردان در خصوص عوامل حاضر در اپرا نمایش «عاشورا» گفت: در این اپرا، خواننده‌هایی که امروز شهرت ملی و بین المللی دارند مانند محمد معتمدی، رضا صادقی، مصطفی محمودی و مهدی امامی حضور خواهند داشت. غریب پور در پایان خاطرنشان کرد: اجرای اپرا نمایش «عاشورا» از ۱۳ شهریور آغاز می‌شود.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، جمعی از هنرمندان و روسای انجمن‌های هنری روز گذشته ۱۱ مرداد ماه با رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت دیدار کردند. در این دیدار هنرمندان ضمن بیان برخی دغدغه‌های خود از وزیر صمت خواستار حضور حمایتی پررنگ صنعت از هنر ایران شدند و رضا رحمانی با استقبال از پشتیبانی همه جانبه صنایع از هنر، گفت: صنعت و تجارت ما برای فرهنگ سازی نیازمند اصحاب فرهنگ و هنر است. از دیگر سو از تمایل جدی وزیر محترم صمت برای همکاری با جامعه هنری با خبر شده‌ام. افضلی تاکید کرد: تجربه جهانی می‌گوید هنر و صنعت پیوندی دیرین با هم دارند و کشورهای توسعه یافته از قدرت هنر بهره‌های بسیار می‌برند. اصغر همت و اسماعیل خلج نیز در همین راستا خواهان توجه افزون‌تر صنایع به مقوله فرهنگ و هنر شدند.
ایسناایسنا2 هفته قبل
جمعی از هنرمندان و روسای انجمن‌های هنری با رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن دیدار و دغدغه‌هایشان را بیان کردند. به گزارش ایسنا به نقل از موسسه توسعه هنرهای معاصر، در این دیدار هنرمندان ضمن بیان برخی دغدغه‌های خود، از وزیر صمت خواستار حضور حمایتی پررنگ صنعت از هنر ایران شدند و رضا رحمانی با استقبال از پشتیبانی همه جانبه صنایع از هنر، گفت: صنعت و تجارت ما برای فرهنگ‌سازی نیازمند اصحاب فرهنگ و هنر است. از دیگر سو از تمایل جدی وزیر محترم صمت برای همکاری با جامعه هنری با خبر شده‌ام. افضلی تاکید کرد: تجربه جهانی می‌گوید هنر و صنعت پیوندی دیرین با هم دارند و کشورهای توسعه یافته از قدرت هنر بهره‌های بسیار می‌برند. اصغر همت و اسماعیل خلج نیز در همین راستا خواهان توجه افزون‌تر صنایع به مقوله فرهنگ و هنر شدند.
ایلناایلنا2 هفته قبل
در دیدار هنرمندان با وزیر صمت، هنرمندان ضمن بیان برخی دغدغه‌های خود، از وزیر صمت خواستار حضور حمایتی پررنگ صنعت از هنر ایران شدند و رضا رحمانی با استقبال از پشتیبانی همه جانبه صنایع از هنر، گفت: صنعت و تجارت ما برای فرهنگسازی نیازمند اصحاب فرهنگ و هنر است. به گزارش ایلنا، جمعی از هنرمندان و روسای انجمن‌های هنری با رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت دیدار کردند. افضلی تاکید کرد: تجربه جهانی می‌گوید هنر و صنعت پیوندی دیرین با هم دارند و کشورهای توسعه یافته از قدرت هنر بهره‌های بسیار می‌برند. او پیشنهاد داد در پی ابزار نگرانی رهبر معظم انقلاب در خصوص وضعیت زبان فارسی برنامه‌های اصولی ترویجی در این باره با حمایت وزارت صمت تولید و اجرا شود. اصغر همت و اسماعیل خلج نیز در همین راستا خواهان توجه افزون‌تر صنایع به مقوله فرهنگ و هنر شدند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، به قائم مقام بازرگانی خود دستور داد که ملزومات هنرمندان را بررسی و در صورت نیاز به رفع ممنوعیت نسبت به آن اقدام شود. وی، از هنرمندان در خواست کرد در نهادینه کردن تولید ملی و حمایت ازکالای ایرانی در جامعه، گام بردارند و افزود: کمیته فرهنگ و صنعت با حضور هنرمندان تشکیل خواهد شد. رحمانی ادامه داد: باید نقاشی، فیلم، شعر و هنر به کمک صنعت بیاید تا تولیدات در حوزه صنعت ماندگار شود. او به ثبت سفارش و ممنوعیت بعضی از کالاها اشاره کرد و گفت: ممکن است که بعضی از کالاهای مورد نیاز هنرمندان تحت کد مجموعه ممنوع شده باشند که با بررسی آن‌ها می‌توان این مشکل را حل کرد. وزیر صنعت، معدن وتجارت به قائم مقام بازرگانی خود دستور داد که ملزومات مورد نیاز هنرمندان را بررسی کند و اگر نیاز به رفع ممنوعیت یا صدور مجوزهای خاص دارد را انجام دهد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
مثلث هنری محمد معتمدی، محمد مهدی سیار و فرید سعادتمند آلبومی را شکل داده‌اند که بی‌شک اثری هنری و قابل تامل است. در مخاطب شناسی رسانه‌ها اصلی هست که براساس آن مخاطبان هر رسانه‌ای به سه دسته‌ی مخاطبان سفید، سیاه و خاکستری تبدیل می‌شوند. این مخاطبان دیدگاه‌ها و اندیشه‌هایشان به هیچ وجه با سیاست‌ها و رویکردهای آن رسانه همخوانی ندارد و هرگونه تلاشی برای جذب این مخاطبان تقریبا بی‌فایده است. مخاطبان خاکستری دیدگاه‌هایی بینابینی دارند و اگر رسانه عملکرد درستی داشته باشد، می‌تواند این مخاطبان را جذب کند. البته که این حرکت برای نخستین بار نیست که در ارگان‌های انقلابی شکل می‌گیرد.
پارس نیوزپارس نیوز3 هفته قبل
علی قمصری از جمله آهنگسازان موفق کشورمون که کار با همایون شجریان و محمد معتمدی رو در پرونده کاری خودش داره و مدتی رو در حالت تعلیق به سر میبرد به زودی به روی صحنه میره.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
آهنگساز و رهبر ارکستر موسیقی کلاسیک از آغاز ضبط پوئم سمفونیک «مرشد» و تولید یک اثر جدید به خوانندگی محمد معتمدی خبر داد. اعتمادآنلاین|‌ علی رهبری آهنگساز و رهبر ارکستر بیان کرد: طبق برنامه ریزی‌های انجام گرفته از روز شنبه دوم شهریور با همکاری کمپانی «ناکسوس» از شرکت‌های معتبر تولید و انتشار آثار موسیقایی در کشور آلمان ضبط پوئم سمفونیک «مرشد» را در شهر وین آغاز می‌کنم. البته اولین آلبوم از پروژه «مادرم ایران» با عنوان «نوحه خوان» ۲ هفته گذشته با تبلیغاتی گسترده توسط «ناکسوس» به بازار بین المللی عرضه شد این در حالی است که انتشار آلبوم دوم با صدای محمد معتمدی نیز برای فصل پاییز پیش بینی شده است. رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران در بخش پایانی صحبت‌های خود یادآور شد: هم اکنون مشغول اتمام مراحل پایانی پوئم سمفونیک «زرتشت» هستم که برای یک خواننده مرد، گروه کر و ارکستر بزرگ نوشته شده است. برای ضبط این اثر ما اسفند ماه را پیش بینی کردیم که به احتمال بسیار فراوان محمد معتمدی با توجه به امکانات صدایی که دارد به عنوان خواننده در این اثر حضور پیدا می‌کند.
مهرمهر3 هفته قبل
علی رهبری آهنگساز و رهبر ارکستر در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: طبق برنامه ریزی‌های انجام گرفته از روز شنبه دوم شهریور با همکاری کمپانی «ناکسوس» از شرکت‌های معتبر تولید و انتشار آثار موسیقایی در کشور آلمان ضبط پوئم سمفونیک «مرشد» را در شهر وین آغاز می‌کنم. وی ادامه داد: این اثر که در ردیف مجموعه پوئم سمفونیک‌های «مادرم ایران» آهنگسازی شده روی اشعار فردوسی برای خواننده مرد ایرانی و یک آنسامبل نسبتا کوچک متشکل از ساکسوفون، ویبرافون، تمبک، دف، هارپ و سازهای کوبه‌ای غربی ساخته شده است. البته اولین آلبوم از پروژه «مادرم ایران» با عنوان «نوحه خوان» ۲ هفته گذشته با تبلیغاتی گسترده توسط «ناکسوس» به بازار بین المللی عرضه شد این در حالی است که انتشار آلبوم دوم با صدای محمد معتمدی نیز برای فصل پاییز پیش بینی شده است. رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران در بخش پایانی صحبت‌های خود یادآور شد: هم اکنون مشغول اتمام مراحل پایانی پوئم سمفونیک «زرتشت» هستم که برای یک خواننده مرد، گروه کر و ارکستر بزرگ نوشته شده است. برای ضبط این اثر ما اسفند ماه را پیش بینی کردیم که به احتمال بسیار فراوان محمد معتمدی با توجه به امکانات صدایی که دارد به به عنوان خواننده در این اثر حضور پیدا می‌کند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ بسوزه پدر عاشقی!

26+
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
موجموج3 هفته قبل
*کنسرت‌های پاپبر این اساس، کنسرت بهنام بانی در تاریخ‌ ۶ و ۷ مرداد ماه در سالن برج میلاد و کنسرت رضا بهرام هم ششم مرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می‌شود. کنسرت فرزاد فرزین در تاریخ ۹ مرداد ماه در برخ میلاد برگزار می‌شود. کنسرت حامی و نیما مسیحا نیز در تاریخ‌ ۱۵ تا ۱۶ مرداد ماه در سالن نمایشگاه میلاد برگزار می‌شود که بلیط‌های ۱۵ مرداد به پایان رسیده است. کنسرت گروه دلیار (ویژه بانوان) ۱۵ مرداد در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود. *کنسرت‌های سنتی، کلاسیک و تلفیقیکنسرت با من بخوان علیرضا قربانی ۵ الی ۷ مرداد در کاخ سعدآباد برگزار می‌شود.
ایسناایسنا3 هفته قبل
نیمه اول مرداد ماه بیش از ۱۵ کنسرت پاپ، ۲ کنسرت ویژه بانوان و چند اجرای سنتی در سالن‌های مختلف تهران اجرا می‌شود. کنسرت‌های پاپبر این اساس، کنسرت بهنام بانی در تاریخ‌ ۶ و ۷ مرداد ماه در سالن برج میلاد و کنسرت رضا بهرام هم ششم مرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می‌شود. کنسرت فرزاد فرزین در تاریخ ۹ مرداد ماه در برخ میلاد برگزار می‌شود. کنسرت حامی و نیما مسیحا نیز در تاریخ‌ ۱۵ تا ۱۶ مرداد ماه در سالن نمایشگاه میلاد برگزار می‌شود که بلیط‌های ۱۵ مرداد به پایان رسیده است. کنسرت‌های سنتی، کلاسیک و تلفیقیکنسرت با من بخوان علیرضا قربانی ۵ الی ۷ مرداد در کاخ سعدآباد برگزار می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
درنهایت با یک تهیه‌کننده به توافق رسیدیم و تصمیم گرفتیم با هم یک کنسرت مشترک برگزار کنیم که نتیجه آن، اجرا‌های پانزدهم و شانزدهم مردادماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی شد. فقط به حالت تعلیق درآمده بودم که آن هم خیلی زود با دستور وزیر محترم و مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد، رفع تعلیق شدم. اما زمان ما اینطور نبود و افرادی که هنری داشتند با تلاش و پشتکارشان می‌توانستند قدم به دنیای موسیقی بگذارند. از خودتان چقدر رضایت دارید؟ حامی چقدر توانسته به آرزوهایش در دنیای موسیقی دست پیدا کند؟ شکر خدا بسیاری از آرزو‌های من در موسیقی محقق شده‌اند. این خواننده خارج از دنیای موسیقی هم فعالیت‌های زیادی دارد؛ از شرکت در مسابقه‌های تلویزیونی بگیرید تا عضویت در تیم فوتبال ستارگان هنر.
فردا نیوزفردا نیوز4 هفته قبل
این‌ها تنها گوشه‌ای از مشکلات دانلود آهنگ جدید در فضای اینترنت است که شما با آن مواجه خواهید بود. یک مرجع دائمی برای دانلود آهنگ جدیداگر نگاهی گذرا به وبسایت هیت موزیک انداخته باشید در خواهید یافت که تفاوت‌های بنیادی بسیار زیادی با دیگر رسانه‌های موسیقی کشور دارد. وبسایت هیت موزیک دارای یک آرشیو بسیار بزرگ و عظیم می‌باشد که مشتمل بر تعداد بسیار زیادی آهنگ می‌باشد که در یک دسته بندی دقیق در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. هیت موزیک حجم بسیار زیادی از آهنگ‌ها را در دسته بندی‌های مختلف و با کیفیت‌های متفاوتی از جمله ۳۲۰ و ۱۲۸ قرار داده است تا کاربران گرامی بتوانند با بهترین کیفیت آهنگ مورد نظرشان را دانلود نمایند. اگر شما نیز به دنبال یک رسانه دائمی برای دانلود آهنگ جدید هستید می‌تواند از همین امروز از هیت موزیک به عنوان مرجع دائمی خود استفاده نمایید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 هفته قبل
سینا علم (نوازنده کمانچه) که آلبوم «تکه‌های بریده» را در کارنامه دارد و با هنرمندانی چون شهرام ناظری، همایون شجریان و محمد معتمدی همکاری کرده به تازگی قطعه «زندگی کاغذی» را منتشر کرده است. اعتمادآنلاین| سینا علم (نوازنده کمانچه) به تازگی قطعه‌ای را با مجوز وزارت ارشاد منتشر کرده که به تک‌نوازی کمانچه اختصاص دارد و «زندگی کاغذی» نام دارد. سینا علم به جز نوازندگی، آهنگسازی این اثر را نیز به عهده داشته است. سینا علم از سال ۱۳۷۸ با نوازندگی ساز ویولن موسیقی را آغاز کرده و در سال ۱۳۸۳ وارد هنرستان موسیقی صداوسیما شد و نوازندگی کمانچه را نزد استاد هادی آرزم آغاز کرده است. او که فارغ‌التحصیل دانشگاه عالی موسیقی است با هنرمندانی چون شهرام ناظری، سعید ثابت، حمید متبسم، همایون شجریان، علی زندوکیلی، سینا سرلک، علی قمصری و محمد معتمدی همکاری کرده است.

به انتهای لیست رسیدید