محمد معتمدی

محمد معتمدی

تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، «نام من عشق است» عنوان آلبومی است به آهنگسازی میدیا فرج نژاد و خوانندگی محمد معتمدی که قرار است اسفند سال جاری منتشر شود. مولانا، حسین منزوی، شفیعی کدکنی، علیرضا کلیایی، غلامرضا طریقی و علیرضا بدیع شاعرانی هستند که آثارشان در این آلبوم اجرا شده‌اند. بخش آهنگسازی و تنظیم ارکستر ایرانی قطعه‌های این آلبوم را میدیا فرج نژاد و بخش کوارتت این آلبوم را بهزاد عبدی تنظیم کرده است. کوارتت «کلگیوم»، کوارتت پرکار و نام آشنای اوکراینی است که بخش‌هایی از این آلبوم را نواخته است. همچنین برای قطعه‌ی «کاشکی» با شعری از علیرضا کلیایی موزیک ویدیویی تهیه شده که در روزهای آینده منتشر خواهد شد.
ایلناایلنا3 روز قبل
شعرهای این اثر نیز از میان آثار برخی از شاعران ادبیات کهن ایران و شاعران معاصر از جمله مولانا، حسین منزوی، شفیعی کدکنی، علیرضا کلیایی، غلامرضا طریقی و علیرضا بدیع انتخاب شده است. بخش آهنگسازی و تنظیم ارکستر ایرانی قطعه‌های این آلبوم را هم میدیا فرج نژاد و بخش کوارتت این آلبوم را بهزاد عبدی تنظیم کرده است. ضمن اینکه کوارتت «کلگیوم» از مجموعه‌های نام آشنای اوکراینی، بخش‌هایی از این آلبوم را نواخته است. پیش از این از همین آلبوم قطعه‌ «زنجیرش کنید» به صورت تک قطعه منتشر شده بود. این در حالی است که برای قطعه‌ «کاشکی» با شعری از علیرضا کلیایی هم موزیک ویدیویی تهیه شده که در روزهای آینده منتشر خواهد شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
آلبوم موسیقی «نام من عشق است» به آهنگسازی میدیا فرج‌نژاد و خوانندگی محمد معتمدی اسفند ماه سال جاری منتشر می‌شود. اعتمادآنلاین| آلبوم موسیقی «نام من عشق است» به آهنگسازی میدیا فرج نژاد، صدای محمد معتمدی و تنظیم برای کوارتت از بهزاد عبدی، اواخر امسال منتشر می‌شود. شعرهای این اثر نیز از میان آثار برخی از شاعران ادبیات کهن ایران و شاعران معاصر از جمله مولانا، حسین منزوی، شفیعی کدکنی، علیرضا کلیایی، غلامرضا طریقی و علیرضا بدیع انتخاب شده است. پیش از این از همین آلبوم قطعه‌ «زنجیرش کنید» به صورت تک قطعه منتشر شده بود. این در حالی است که برای قطعه‌ «کاشکی» با شعری از علیرضا کلیایی هم موزیک ویدیویی تهیه شده که در روزهای آینده منتشر خواهد شد.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، آلبوم موسیقی «نام من عشق است» به آهنگسازی میدیا فرج نژاد، صدای محمد معتمدی و تنظیم برای کوارتت از بهزاد عبدی، اواخر امسال منتشر می‌شود. شعرهای این اثر نیز از میان آثار برخی از شاعران ادبیات کهن ایران و شاعران معاصر از جمله مولانا، حسین منزوی، شفیعی کدکنی، علیرضا کلیایی، غلامرضا طریقی و علیرضا بدیع انتخاب شده است. بخش آهنگسازی و تنظیم ارکستر ایرانی قطعه‌های این آلبوم را هم میدیا فرج نژاد و بخش کوارتت این آلبوم را بهزاد عبدی تنظیم کرده است. پیش از این از همین آلبوم قطعه‌ «زنجیرش کنید» به صورت تک قطعه منتشر شده بود. این در حالی است که برای قطعه‌ «کاشکی» با شعری از علیرضا کلیایی هم موزیک ویدیویی تهیه شده که در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

«حالا که می‌روی» را متفاوت ببینید/ پیشکشی ناچیز به سردار دل‌ها

مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مرکز آفرینش‌های هنری رسانه‌ای «ماهور» همزمان با مراسم باشکوه تشییع و خاکسپاری سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نماهنگ متفاوتی از قطعه «حالا که می‌روی» با صدای محمد معتمدی را منتشر کرد. در این نماهنگ که به صورت ویژه با عبارت «پیشکش ناچیز به سردار دلها» از روی قطعه پرطرفدار «حالا که می‌روی» با شعر محمدمهدی سیار، ملودی فرید سعادتمند و تنظیم هومن نامداری از آلبوم «حالا که می‌روی» تهیه و تولید شده، تصاویری منتخب از مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه طرح معروف این روزهای محسن روح‌الامین طراح و نقاش صاحب نام کشورمان با موضوع سردار سلیمانی پیش روی مخاطبان قرار گرفته است. مرتضی فیض، امیرحسین دیابی، محمد نجم و مهدی نجفی تولید کنندگان این نماهنگ تصویری در بخش‌هایی از اثر هم با شکل و شمایلی متفاوت به سراغ تعدادی از افرادی که در مراسم باشکوه تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی شرکت کرده بودند، رفته و از آنها تصاویری گرفته که قالب نماهنگ منتشر شده را در ساختاری متفاوت به مخاطب نشان می‌دهد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
خبر کوتاه بود؛ حاج‌قاسم سلیمانی به شهادت رسید، شهادتی که مطمئنا برای او شیرین و برای بازماندگانش تلخ خواهد بود. برای اهل فرهنگ و به‌خصوص اهالی سینما که قهرمان‌هایشان را لابه‌لای کتاب‌ها و فیلم‌ها دیده بودند، ابهت و جذابیت شخصیت حاج‌قاسم سلیمانی گیرایی عجیبی داشت. روز جمعه ۱۳ دی‌ماه ۹۸، روز شهادت قاسم سلیمانی و محل اتفاق و اتحاد هنرمندان درخصوص این مرد بود؛ روزی که صفحات اینستاگرامی این هنرمندان همراه با بهت و حسرت دیدار او بود. حاج‌قاسم سلیمانی یکی از اخلاقی‌ترین و معنوی‌ترین فرماندهان دوران دفاع مقدس بود و ایشان مانند یک پدر با مردم، خانواده شهدا و اخیرا با مدافعان حرم تعامل داشت. محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ هم با درج عکسی از سردار سلیمانی نوشت: «سردار جااااانم عزیز جاااااانم چرا شما؟ حیف و صد حیف از نبودن‌تون.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 هفته قبل
ذرات مطهر خون پاک او جان تازه‌ای به انسجام ملی و مقاومت اسلامی خواهد داد. همچنین در فاصله کمی بعد از انتشار خبر، هنرمندان بسیاری واکنش نشان دادند و در رسانه‌های رسمی و شبکه‌های مجازی درباره مرگ قاسم سلیمانی نوشتند و مهم‌ترین حاشیه‌ای که در این رابطه شکل گرفت، حذف برخی پست‌ها و تصاویر قاسم سلیمانی توسط اینستاگرام بود که بحث‌های فراوانی را به وجود آورد. یکی از نخستین هنرمندانی که درباره این موضوع پیام فرستاد ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان سینمای ایران بود که با قاسم سلیمانی رفاقت هم داشت. این کارگردان که پیامش را با امضای «سرباز کوچکش» منتشر کرد، نوشت بارها با عطش او را در آغوش کشیدم و وقت جدایی خودم را تشنه‌تر دیدم. هنرمند دیگری که درباره این موضوع اظهار نظر کرد، محمد معتمدی خواننده موسیقی سنتی بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
حتی میرداماد علاقه بسیاری به سینما هم دارد؛ به‌طوری که بارها مردم او را در سالن‌های سینما برای تماشای فیلم‌ها مشاهده کرده‌اند. در آن سفر ما وارد ضریح حضرت رقیه (س) شدیم و من به روضه‌خوانی پرداختم و هنوز صدای گریه‌های آقای مجیدی را در خاطر دارم. حتی به من پیشنهاد بازیگری در سریال‌های مذهبی بسیار شده است اما در جامعه ما از حضور مداحان در این عرصه، معنای خوبی فهم نشده است. مداحان نباید وارد بازی‌های سیاسی شوندیکی از بزنگاه‌های حساسی که مداحان می‌توانند در اثرگذار باشند، مباحث سیاسی و انتخابات است. زمانی که ذاکر در جلسه ذکر می‌گوید مداح توان کمتری صرف می‌کند، اما با غلبه صدا، به مستمع حاضر جفا می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
خبرگزاری صبا: به نقل از پایگاه موسیقی ما، اسامی نامزدهای ۳ بخش ششمین جشن سالانه «موسیقی ما» اعلام شد. نامزدهای آلبوم بی کلام موسیقی سنتی و دستگاهی ایرانی سال ۹۷ به انتخاب کارشناسان و اهالی موسیقیفهرست آلبوم‌هایی که با کسب بیشترین آرای کارشناسی در این بخش نامزد شده‌اند، به شرح زیر است: (گزینه‌ها بر اساس حروف الفبا مرتب شده‌اند) احوالات شخصی ۱۲: نایی هوشمند عبادی/ ناشر خانه هنر منظومه‌ خرداز ارس سالار زمانیان و حمید وکیل‌افافرا بهاره فیاضی، گهرناز مسائلی/ ناشر ماهوربی‌گاهان پشنگ کامکار/ ناشر آوای ساز خورشید) روایت‌ها: اصفهان حسام اینانلو، پویان بیگلر و پریچهر خواجه/ ناشر پرده‌ هنر موسیقیمنظره‌ی نگاه سیاوش کامکار و رکسان ژنت/ ناشر آوای ساز خورشیدهم‌نواز سیامک جهانگیری/ ناشر ماهورنامزدهای بخش ترانه‌ساز (سانگ رایتر) برگزیده سال ۹۷ به انتخاب کارشناسان و اهالی موسیقیفهرست هنرمندانی که با کسب بیشترین آرای کارشناسان و اهالی موسیقی، در این بخش نامزد شده‌اند، به شرح زیر است: (گزینه‌ها بر اساس حروف الفبا مرتب شده‌اند) اشواناهورا ایمانآرش عدل پروررستاک حلاجرضا صادقیزانیار خسرویعلیرضا طلیسچیکیان پورترابمحسن یگانههادی زینتینامزدهای بخش تک‌آهنگ‌های برگزیده موسیقی معاصر و ارکسترال ایرانی در سال ۹۷ به انتخاب مردمفهرست تک‌آهنگایی که با کسب بیشترین آرای مردمی در این بخش نامزد شده‌اند به شرح زیر است: (گزینه‌ها بر اساس حروف الفبا مرتب شده‌اند) باران وحید تاج، آزاده امیری، محمدرضا شفیعی کدکنیپاییز محمد معتمدی، مسعود کرامتیپل علیرضا قربانی، حسام ناصری، احمد امیرخلیلیچه بگویم سالار عقیلی، فرید سعادتمند، محمدمهدی سیار، میلاد بیضاحالا که می‌روی محمد معتمدی، فرید سعادتمند، محمدمهدی سیار، هومن نامداریسرو زیر آب سالار عقیلی، فرید سعادتمند، عباس محمدی، میلاد بیضاصف شلوغ فقر سینا سرلک، سعید رضایی، افشین مقدمعشق آسان ندارد علیرضا قربانی، ستار اورکی، اهورا ایمانگلایه سینا سرلک، سعید رضایی، حمیدرضا صمدیلیلا علیرضا قربانی، ستار اورکی، اهورا ایماننوروز همایون شجریان، سهراب پورناظری، اسحاق انورنوروزخوانی همایون شجریان، سهراب پورناظری، اسحاق انورنامزدهای سایر بخش‌ها در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

میرداماد: از برنده دربی حمایت کردم و پشیمان شدم/ مداحی نباید شغل افراد باشد

3+
فارسفارس2 هفته قبل

کنسرت محمد معتمدی در بندرعباس

8+
مهرمهر2 هفته قبل

کنسرت محمد معتمدی در بندرعباس

ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/هرمزگان کنسرت حالا که می‌روی «محمد معتمدی» شب گذشته (هفتم دی‌ماه) با استقبال گسترده مردم بندرعباس در دو سانس در تالار شهید آوینی برگزار شد. در این کنسرت محمدرضا عقیلی (رهبر ارکستر و تنظیم‌کننده)، محمدرضا تاجبخش (نوازنده پیانو و کیبورد)، امید فرهودنیا (نوازنده گیتار باس)، عظیم روحانی (نوازنده گیتار اسپانیش)، سروش عمومی (نوازنده درامز و فلوت)، علیرضا میرآقا (نوازنده پرکاشن و دف) و بهزاد رواقی (نوازنده تار و سه‌تار) اعضای گروه اجراکننده کنسرت «حالا که می‌روی» به سرپرستی و خوانندگی محمد معتمدی را تشکیل می‌دادند. عکاس: امیرحسین خورگویی مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴ انتهای پیام

معتمدی با «حالا که می‌روی» در بندرعباس به روی صحنه رفت

ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/هرمزگان کنسرت حالا که می‌روی «محمد معتمدی» شب گذشته (هفتم دی‌ماه) با استقبال گسترده مردم بندرعباس در دو سانس در تالار شهید آوینی برگزار شد. پنجمین قطعه اجراشده در کنسرت معتمدی «نفرین» بود؛ اثری که این خواننده سنتی از آرتوش بازخوانی کرده و با شعر پرویز وکیلی بود. در ادامه نوبت به اجرای قطعات «کجایی»، «آفرینش» و کوچه‌های انتظار رسید تا توسط محمد معتمدی به اجرا دربیاید. حسن ختام کنسرت معتمدی اجرای قطعه‌ «ای ایران» بود. نکته قابل‌توجه همراهی تمام حاضران سالن بود که در طول اجرای این قطعه معتمدی را همراهی کردند.
اصلاحات پرساصلاحات پرس2 هفته قبل
استاد زنده‌یاد غلامحسین یوسفی که یکی از منتقدان ادبی پیشرو در زمان خویش است، درباره شعر ابتهاج می‌نویسد: «در غزل فارسی معاصر، شعرهای سایه (هوشنگ ابتهاج) در شمار آثار خوب و خواندنی است. کما اینکه لطفی به محض مراجعت به ایران با راه‌اندازی گروه‌های شیدا آثاری را ارایه کرد که ابتهاج شاعر برخی از آنها بود. به بیان دیگر همین شناخت است که ابتهاج را در میان مردم عزیز می‌کند و آهنگسازانی که چنین دغدغه‌هایی دارند سراغ او می‌روند. میهن‌دوستی در کنار نمادگرایی یکی دیگر از مولفه‌های بسیاری از آثار ابتهاج است. این اثر ابتهاج به لحاظ مضمونی هم درونمایه‌هایی را دنبال می‌کند که ابتهاج سمبلیت دردمند را تا میان اجتماع می‌آورد و آنها را با خودش همسو می‌کند. هنر گام زمان غزلی است که در میان آثار ابتهاج از جایگاه متفاوتی برخوردار است، چراکه در آن، نوع دعوت ابتهاج از مخاطبش دعوتی است به اندیشیدن و زیستنی که درخور شأن و جان انسان است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
اعتمادآنلاین| تازه‌ترین دور کنسرت‌های محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی روز جمعه سیزدهم دی‌ماه با اجرای آلبوم «حالا که می‌روی» در تالار فدک شهر اردبیل برگزار می‌شود. این کنسرت‌ها با حمایت مرکز موسیقی «ماوا» از نهادهای هنری زیر مجموعه سازمان هنری – رسانه‌ای «اوج» میزبان علاقه‌مندان موسیقی است. «حالا که می‌روی» از جمله مجموعه‌های تازه محمد معتمدی خواننده شناخته شده موسیقی کشورمان است که در ۸ قطعه اجرا و تنظیم شده است. این آلبوم عاشقانه با آهنگسازی فرید سعادتمند و براساس اشعار محمد مهدی سیار از کتاب «رودخوانی» است که اسفند ماه سال گذشته با حمایت مرکز موسیقی «ماوا» در دسترس مخاطبان قرار گرفت. این آلبوم در دو نسخه دیجیتال آنلاین (با دو کیفیت معمولی و عالی) و دیجی پک عرضه شد.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، تازه‌ترین دور کنسرت‌های محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی روز جمعه سیزدهم دی‌ماه با اجرای آلبوم «حالا که می‌روی» در تالار فدک شهر اردبیل برگزار می‌شود. این کنسرت‌ها با حمایت مرکز موسیقی «ماوا» از نهادهای هنری زیر مجموعه سازمان هنری – رسانه‌ای «اوج» میزبان علاقه مندان موسیقی است. «حالا که می‌روی» از جمله مجموعه‌های تازه محمد معتمدی خواننده شناخته شده موسیقی کشورمان است که در ۸ قطعه اجرا و تنظیم شده است. این آلبوم عاشقانه با آهنگسازی فرید سعادتمند و براساس اشعار محمد مهدی سیار از کتاب «رودخوانی» است که اسفند ماه سال گذشته با حمایت مرکز موسیقی «ماوا» در دسترس مخاطبان قرار گرفت. این آلبوم در دو نسخه دیجیتال آنلاین (با دو کیفیت معمولی و عالی) و دیجی پک عرضه شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، بسته خبری منتخب مهم‌ترین، پربازدیدترین و جذاب‌ترین این هفته را در اختیار مخاطبان خود قرار داد. بیشتر ببینید: بسته برترین‌های هفتهانتهای پیام/

محمد معتمدی از زمان و مکان کنسرت‌های شهرستانش خبر داد+فیلم

ایلناایلنا3 هفته قبل
محمد معتمدی با انتشار فایلی تصویری درباره زمان و مکان برگزاری کنسرت‌های شهرستانش توضیح داد. به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد معتمدی (خواننده موسیقی ایرانی) در فایل تصویری؛ از تور کنسرت‌های «حالا که می‌روی» و اجرا در شهرهای بندرعباس و تبریز گفته و درباره تاریخ برگزاری آنها توضیح داده است. «حالا که می‌روی» یکی از آلبوم‌های استودیویی محمد معتمدی است که فرید سعادتمند آهنگساز آن است و در هشت قطعه منتشر شده است. توضیحات محمد معتمدی درباره کنسرتش در دو شهر بندرعباس و تبریز؛
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 هفته قبل
موضوع دیگری که زمان به آن اشاره می‌کند، حضور گروه‌های موسیقی جوان خیابانی است. از میان نظراتنزهت امیری؛ موسیقیدان و رهبر ارکستر: گروه‌های موسیقی خیابانی در رنج هستند. در این میان اجرای افراد معروف در قالب کنسرت‌های خیابانی می‌تواند مؤثر باشد. باید این گروه‌های موسیقی خیابانی هم صنفی داشته باشند؛ کسی که بتواند از فعالیت آنها حمایت کند. بابک ریاحی‌پور، آهنگساز: حضور گروه‌های موسیقی خیابانی در هر کشور دیده می‌شود و این امر بسیار رایج است.
فردا نیوزفردا نیوز1 ماه قبل
خبرگزاری فارس: «سیدمحمد معتمدی» زادهٔ ۲ مهر ۱۳۵۷، خواننده ایرانی است. کار هنری اگر تک بعدی و تک نفره باشد به رکود می‌انجامد و آدم‌ها دیگر هیچ انگیزه‌ای برای رقابت کردن ندارند. مقوله انتخاب شعر برای خواننده یک اصل بسیار مهم است چراکه ساختمان اصلی یک کار باکلام و آوازی شعر است. البته صرف اینکه یک موزیسین یا خواننده داخل کشور کار نمی‌کند دلیل بر سطح پایین یا نازل بودن کارش نمی‌شود. من خواننده تعیین نمی‌کنم با چه کسی کار کنم یا کار نکنم بلکه عواملی دیگر هستند که این مراتب را تعیین و برنامه‌ریزی می‌کنند.
مهرمهر1 ماه قبل
می‌دانم این سه آلبوم تفاوت‌های زیادی با هم دارند، «یادباد» یک آلبوم مجلسی و ضبط کنسرت است و «حریق خزان» و «حالا که می‌روی» یک آلبوم استدیویی‌اند. اما از جهات زیادی هم این سه آلبوم موفق به هم شبیه‌اند و با هم قابل مقایسه‌اند. سومین اشتراک این سه آلبوم هم جمع بین مخاطب عمومی و مخاطب فنی است. حالا که می‌روی عشق را همانطور که هست روایت می‌کند. البته که این عشق با امروز نسبتی روشن دارد و این موسیقی موسیقی مدرن و امروزین است، اما این امروزی‌بودن دلیل نشده تا عشق از عشق تهی شود.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
چاووش شد پرچمدار موسیقی ایران.» به طور جزیی‌تر کانون «چاووش» از اعضای دو گروه «شیدا» و «عارف» تشکیل شده بود. یعنی پس از تشکیل کانون «چاووش» بود که گروه «شیدا» تشکیل شد. فعالیت گروه «شیدا» مانند دیگر گروه‌ها پس از مقطعی متوقف شد و پس از آن محمدرضا لطفی ایران را ترک کرد. گروه «کامکارها» یکی از قدیمی‌ترین گروه‌های موسیقی ایرانی است و در زمان حیات حسن کامکار تشکیل شده است. گروه «کامکارها» به سرپرستی حسن کامکار در آن سال با حضور قشنگ کامکار (خواننده)، پشنگ کامکار (نوازنده سنتور)، ارژنگ کامکار (نوازنده جاز)، هوشنگ و بیژن کامکار (نوازنده آکاردئون) روی صحنه رفت.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
چاووش شد پرچمدار موسیقی ایران.» به طور جزیی‌تر کانون «چاووش» از اعضای دو گروه «شیدا» و «عارف» تشکیل شده بود. یعنی پس از تشکیل کانون «چاووش» بود که گروه «شیدا» تشکیل شد. فعالیت گروه «شیدا» مانند دیگر گروه‌ها پس از مقطعی متوقف شد و پس از آن محمدرضا لطفی ایران را ترک کرد. گروه «کامکارها» یکی از قدیمی‌ترین گروه‌های موسیقی ایرانی است و در زمان حیات حسن کامکار تشکیل شده است. گروه «کامکارها» به سرپرستی حسن کامکار در آن سال با حضور قشنگ کامکار (خواننده)، پشنگ کامکار (نوازنده سنتور)، ارژنگ کامکار (نوازنده جاز)، هوشنگ و بیژن کامکار (نوازنده آکاردئون) روی صحنه رفت.

گروه‌های مهم موسیقی از «کامکارها» تا «چاووش» و «دستان» +فیلم و صوت

ایلناایلنا1 ماه قبل
چاووش شد پرچمدار موسیقی ایران.» به طور جزیی‌تر کانون «چاووش» از اعضای دو گروه «شیدا» و «عارف» تشکیل شده بود. برادران کامکار، شهرام ناظری، کیوان ساکت، پرویز مشکاتیانزنده‌یاد محمدرضا لطفی پس از انحلال کانون «چاووش» به آمریکا رفت. فعالیت گروه «شیدا» مانند دیگر گروه‌ها پس از مقطعی متوقف شد و پس از آن محمدرضا لطفی ایران را ترک کرد. گروه کامکارهاخانواده کامکارها یا به بیان بهتر فرزندان استاد حسن کامکار (موسیقیدان موسیقی‌دان، آهنگساز و نوازنده ویولن اهل کردستان) اعضای تشکیل دهنده گروه موسیقی کردی «کامکارها» هستند. «آزادی» اثری است با شعری از فرخی یزدی که توسط گروه «شیدا» تولید شده و یکی از قطعات آلبوم «چاووش۲» است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، موضوع معافیت مالیاتی هنرمندان چند روزی است که موضوع اصلی شده و البته موافقان و مخالفانی هم دارد. درمورد حذف معافیت مالیاتی هنرمندان هم خلط‌مبحث شده است. اما نکته مهم مغفول این است که در همه جای دنیا آنچه به‌عنوان مالیات مطرح می‌شود، مالیات بر درآمد است. چون به‌جای مالیات بر درآمد، مالیات بر هزینه و مالیات بر مخارج بود! به همین دلیل باید یک نظام جامع راستی‌آزمایی برای تعیین میزان واقعی درآمد هنرمندان به وجود بیاید که متاسفانه هیچ سازوکاری در این رابطه وجود ندارد.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: امشب ویژه برنامه «چراغانی» با حضور محمد معتمدی و چند هنرمند دیگر روی آنتن می‌رود. به گزارش سینماپرس، ویژه برنامه‌ «چراغانی» به مناسبت ولادت امام حسن عسکری (ع) بعد از اذان مغرب از شبکه سه سیما پخش می‌شود. امشب محمد معتمدی، مانی رهنما، رسالت بوذری، شهرام شکیبا، سارا جلوداریان، محمد رجبی زاده، مهران رجبی، بهروز رضوی، و فرزادجهان بین مهمان برنامه «چراغانی» هستند. لوکیشن این برنامه در خانه موزه مدرس به سبک و سیاق خانه‌های قدیمی طراحی شده است.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 ماه قبل
همایون شجریان: هم‌صدا با یک طرفدارهمایون شجریان، خواننده موسیقی سنتی ایرانی و نوازنده تنبک و کمانچه است که به اعتقاد برخی محبوبیت اولیه خود را مدیون پدر هنرمندش محمدرضا شجریان است. بیشتر بدانید: کنسرت خیابانی همایون شجریان و حاشیه‌ها و حمایت هاشهرام شکوهی: کنسرت رایگان برای مردمشهرام شکوهی خواننده، ترانه‌سرا، آهنگساز و نوازنده گیتار محبوب کشورمان متولد مرداد سال ۱۳۵۴ در استان فارس از توابع ارسنجان، روستای علی‌آباد است. او موسیقی را از سال ۱۳۷۱ با کلاس آواز ایرانی شروع و به‌مدت ۳ سال آواز کار کرد. او در سال ۲۰۱۳ میلادی از سوی رادیو دولتی فرانسه به‌عنوان خواننده برگزیده سال انتخاب شد و جایزه فرانس موزیک ۲۰۱۳ را دریافت کرده‌است. معتمدی تا‌کنون حدود ۲۴ آلبوم موسیقی منتشر کرده که تازه‌ترین آلبوم آن با نام «حالا که می‌روی» در آذرماه سال‌جاری توزیع شد.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 ماه قبل
جنجال و حاشیه حمید هیرادبدون شک یکی از مهم‌ترین و پرحاشیه‌ترین چهره‌های موسیقی در سال ۹۷، حمید هیراد خواننده جوان موسیقی پاپ است که مدت کوتاهی است به شهرت رسیده و توانسته در بازار موسیقی ایرانی جایگاهی برای خود دست و پا کند. + فیلمکنسرت‌های رایگان خیابانی که به شکل جدی عملی نشددومین اتفاق مهمی که سال ۹۷ در حوزه موسیقی رخ داد، پیشنهاد برگزاری کنسرت رایگان خیابانی توسط همایون شجریان بود. جشنواره موسیقی فجر ضعیف‌تر از هر سالسی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر هم در سال ۹۷ به یکی از نقاط برجسته موسیقی کشور تبدیل شد، نه از جهت کیفیت قابل قبول بلکه از نظر ضعف برگزاری و نقاط منفی. بیشتر بدانید: پوشش نامتعارف و حرکت جنجالی نوازنده زن در جشنواره موسیقی فجر + عکسبیشتر بدانید: حاشیه‌ها و انتقادها از جشنواره موسیقی فجر/ وقتی داد رضا صادقی هم درآمد!! بیشتر بدانید: جدول اجراهای سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شدمنبع: khabaronline. ir

از حمید هیراد تا همایون شجریان: چهره‌های خبرساز موسیقی در سال ۹۷

3+
مازن آنلاینمازن آنلاین1 ماه قبل
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
محمد معتمدی: حرف من این است که کلا همه اقشار جامعه موظف هستند مالیات بدهند ولی دولت هم باید در قبال دریافت مالیات خدمات تمام و کمال به مردم ارائه دهد. قانون مالیات که به خودی خود کاملا به جا و درست است. اما نکته مهم مغفول این است که در همه جای دنیا آنچه که به عنوان مالیات مطرح می‌شود، مالیات بر درآمد است. چون به جای مالیات بر درآمد مالیات بر هزینه و مالیات بر مخارج بود! فعلا در این شرایط ما کپی رایت جهانی نمی‌خواهیم فعلا از قانون کپی رایت داخلی شروع کنیم.

به انتهای لیست رسیدید