آخرین اخبار محمد نبی حبیبی
محمد نبی حبیبی

محمد نبی حبیبی

افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشاسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران حزب با اشاره به چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی وحدت ملی حول ولایت فقیه است. مردم، این راهپیمایی را یک فرصت برای بازخوانی فداکاری‌ها و ایثار و از جان گذشتگی رزمندگان اسلام و شهدای گرانقدر انقلاب می‌دانند. بادامچیان افزود: وقتی رئیس جمهور آمریکا نطق می‌کند و بخش اعظمی از کنگره برای او دست می‌زنند و سکوت می‌کنند نشان می‌دهد آمریکایی‌ها از نظر نوع حکمرانی بی رغبت‌ترین روزها و رسواترین ایام را می‌گذرانند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سخنان مهم رهبر انقلاب در دیدار با اقشار مختلف مردم گفت: ایشان فرمودند مردم را با دروغ انتصابات از انتخابات دلسرد نکنید. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: بسیاری از مردم می‌گویند چرا دولت در انتخابات بی طرف نیست و می‌خواهد انتخابات را مهندسی کند و خواست مردم بیطرفی دولت و رئیس جمهور در انتخابات است.
فردا نیوزفردا نیوز2 هفته قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: در انتخابات پیش‌رو باید به فردی رای بدهیم که ارجح، افضل، قوی و متدین بوده و سوابق درخشان دارد. وی با یادآوری اینکه در زمان مبارزات علیه نظام شاهنشاهی افرادی باور داشتند که با دست خالی مبارزان نمی‌توانند نظام شاهنشاهی که استعمار پشتیبانش بود را سرنگون کنند گفت:، اما در نهایت این نظام شاهنشاهی بود که سرنگون شد. وی با عنوان اینکه چهل سال است که کشور ما را تحریم کرده‌اند و هیچ کشوری نمی‌تواند با وجود این تحریم‌ها ادامه دهد گفت: در قضیه برجام بعضی‌ها می‌گفتند که ترکمنچای است و بعضی‌ها آن آفتاب تابان می‌خواندند. بادامچیان با اشاره به اینکه باید آدم‌های قوی با پشتوانه یک حزب را انتخاب کنیم افزود: حزب‌های پاک، سالم، خداخواه و نه حزب‌های باندباز باید مجلس را در دست بگیرند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با عنوان اینکه در طول این سال‌ها علیه حزب موتلفه اسلامی جبهه گرفتند؛ حزبی که برای خدا کار می‌کند و در خانه امام (ره) و به دست خود امام راحل شکل گرفته است گفت: با این وجود امروز حزب موتلفه به جایی رسیده که نماد پاکی است و اهل افراط و چپ و راست نیست.
ایرناایرنا3 هفته قبل
بیم حسن روحانی از اتفاقاتی که در آستانه انتخابات از سوی نهاد نظارتی انتخابات رخ داده، به تغییر رویکرد شورای نگهبان بازمی‌گردد. مثلا بگوییم چون این فرد یا افراد برای انتخابات مجلس بعدی رد صلاحیت شدند، پس از الان دیگر صلاحیت نمایندگی را نداشته باشند. در ادوار مختلف انتخابات مجلس شورای اسلامی اتفاقات جالب دیگری هم افتاده است. اول اینکه حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، یکی از حوزه‌های استان تهران برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. در ثبت نام انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، از این ۳۰ نفر، ۷ نماینده اصلاح طلب تهران، ثبت نام نکردند.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
علی‌رغم انتقادات جدی اصلاح‌طلبان از رویه در پیش گرفته شده، اصولگرایان مدعی هستند که جریان اصلاحات برای لیست‌بندی به قدرکافی کاندیدا دارد. در فضای رقابت جدی لیست‌های اصولگرایان، اصل ارائه لیست اصلاح‌طلبان در هاله‌ای از ابهام است. این روزها جریان اصولگرا به شدت درگیر تلاش برای رسیدن به یک لیست به عنوان خروجی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب است. اصلاح‌طلبان می‌دانند که عملکرد منفی اصلاح‌طلبان راست‌گرا و چپ‌گرا مردم را ناراضی کرده است و مردم تمایلی برای رأی دادن به آنها ندارند. امیدوارم دنبال بهانه نگردند که مظلوم‌نمایی کنند.» ‌ردصلاحیت ۹۳درصد کاندیداهای احزاب اصلاح‌طلبتنها صلاحیت ۷درصد از نامزدهای احزاب اصلاح‌طلب تایید شده است.
ایسناایسنا3 هفته قبل
در روزهای گذشته حسن روحانی روند اعتراض‌های خود به ردصلاحیت اصلاح‌طلبان توسط شورای نگهبان را ادامه داد. احمدتوکلی هم خواستار اصلاح روند بررسی صلاحیت اصلاح‌طلبان شد. در مقابل اصلاح‌طلبان هم تاکید کردند در هر حوزه‌ای که داوطلب داشته‌ باشند، لیست خواهند داد. این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این نامه با اشاره به روند ردصلاحیت اصلاح‌طلبان نوشت: «فکر اصلاح‌طلبان در میان مردم طرفداران زیادی دارد و نمی‌توان و نباید آنها را نادیده گرفت. امیدوارم دنبال بهانه نگردند که مظلوم نمایی کنند.» ارائه مشروط لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبانرئیس شورای عالی سیاستگذاری جبهه اصلاح‌طلبان تاکید کرد که اصلاح‌طلبان در هر حوزه‌ای که نماینده داشته باشند لیست داده و دنبال ائتلاف نیستند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
اصلاح طلبان در تهران بیش از ۱۳۰ نامزد تأیید صلاحیت شده دارند که افراد گمنامی هم نیستند. مجلس عراق این خروج را طی مصوبه‌ای اعلام کرد و ملت عراق نشان داد که یکپارچه از این مصوبه حمایت می‌کنند. امروز ملت عراق عزم آن دارد که ارتش اشغالگر آمریکا را از کشورش اخراج کند. ترامپ چاره‌ای ندارد که صدای ملت عراق را بشنود و به استقلال و حاکمیت ملی در عراق احترام بگذارد وگرنه منتظر پاسخ سخت ملت عراق باشد. باید دید دولت با بودجه سال گذشته چه کرده است و چه افقی برای رسیدگی به بودجه سال آینده وجود دارد.
خانه ملتخانه ملت3 هفته قبل
اسدالله بادامچیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدامات لندن علیه کشورمان گفت: دخالت‌های انگلیس موضوع جدیدی نیست و پیش از این هم بارها تکرار شده بود، اما وقتی ما پاسخی قاطع به این دیپلمات‌ها ندهیم آنها گستاخ‌تر شده و بر شدت اقدامات‌شان می‌افزایند. وی افزود: رفتارهای دولت انگلیس و سفیرش در ایران به هیچ وجه قابل قبول نیست و وزارت خارجه باید واکنش مناسب‌تری را در قبال این گونه رفتارها داشته باشد. وی با بیان اینکه سفیر انگلیس از جهات مختلف، تخلف قانونی، جرم قانونی و مخالف حسن روابط بین کشورها مسئول است، خاطرنشان کرد: به همین علت است که سفیر خودش را باخته و وزارت خارجه انگلیس نباید از این ناشی‌گری سفیر به این سادگی بگذرد. بادامچیان بااشاره به توئیت‌های فارسی ترامپ درحمایت از حقوق مردم ایران، مطرح کرد: ترامپ این حرف را می‌زند؛ خودش مگر حقوق بشر را رعایت می‌کند؟ ترامپ از حقوق بشرآمریکایی صحبت می‌کند. ترامپ واقعا اگر طرفدار ملت ما بود؛ هر روز تحریم‌ها را علیه ملت ایران ادامه نمی‌داد. ملت ما یک شعار مشترک دارند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
حاج قاسم سلیمانی هم خودش را به آقا نزدیک کرد که اینچنین محبوب دل‌ها شد و هرچه یاد گرفت از ولایت بود. گفت ۹ ماه از جنگ سوریه که گذشته بود به این نتیجه رسیدیم که سوریه سقوط خواهد کرد و گفتیم باید به حال بشار اسد و سوریه فکری کنیم. آن موقع که سیدحسن نصرالله این را برای ما تعریف کرد ۱۶ ماه از جنگ سوریه گذشته بود، در حالی که جنگ سوریه شش سال به طول انجامید. حشد الشعبی که حاج قاسم سازمان‌شان داد و آموزششان داد و به کارگیری کرد و عملیات‌ها را یکی پس از دیگری به نتیجه رساند. ما باید کاری کنیم که شهدا، حاج قاسم و آقای حبیبی هم از ما این را می‌خواهند.
صدا و سیماصدا و سیما3 هفته قبل
حاج قاسم سلیمانی هم خودش را به آقا نزدیک کرد که اینچنین محبوب دل‌ها شد و هرچه یاد گرفت از ولایت بود. گفت: ۹ ماه از جنگ سوریه که گذشته بود به این نتیجه رسیدیم که سوریه سقوط خواهد کرد و گفتیم باید به حال بشار اسد و سوریه فکری کنیم. آن موقع که سیدحسن نصرالله این را برای ما تعریف کرد ۱۶ ماه از جنگ سوریه گذشته بود، در حالی که جنگ سوریه شش سال به طول انجامید. حشد الشعبی که حاج قاسم سازمان و آموزش داد و به کارگیری کرد و عملیات‌ها را یکی پس از دیگری به نتیجه رساند. ما باید کاری کنیم که شهدا، حاج قاسم و آقای حبیبی هم از ما این را می‌خواهند.
ایرناایرنا3 هفته قبل
وی با اشاره به اینکه مرحوم حبیبی تمام زندگیش را صرف خدمت خالصانه کرد و راهش راه انقلابی و اسلام بود، ‌ افزود: نظام اسلامی باید به درستی جایگاه حزب موتلفه اسلامی، شهدای این حزب و نقش بزرگانش در مبارزات قبل از انقلاب، تثبیت و ادامه راه انقلاب را بداند. دبیر جامعه روحانیت مبارز گفت: حزب موتلفه اسلامی از سال ۴۲ همزمان با مبارزات امام راحل شکل گرفت و این جریان تا امروز ادامه داشته و درحال خدمت است. وی ادامه داد: امام راحل فرمودند «ارزش یک حزب به ایده و آرمان آن حزب است، اینطور نیست که هر حزب بد یا خوب باشد، میزان ایده حزب است و اگر ایده چیز دیگری باشد این حزب حزب شیطان است، هر اسمی هم داشته باشد، بنابراین کوشش کنیم حزبمان را حزب الله کنیم». به گفته تقوی، ‌ حزب رابطه بین مردم و حاکمیت را تنظیم می‌کند و رابطه نظام سیاسی و جامعه سیاسی را احزاب باید برقرار کنند و در واقع حزب نمادی از توسعه سیاسی و مکتب تربیتی است. آیین نخستین سالگرد درگذشت مرحوم محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی شامگاه امروز در موسسه شهدای موتلفه برگزار شد.
فردا نیوزفردا نیوز4 هفته قبل
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مرحوم عسگر اولادی برای ما دبیرکل شاخصی بود و آنچه سعی کرد به ما آموزش بدهد جانشین‌پروری بود و جانشین‌پروری یکی از ابعاد جوان‌گرایی است. آنچه سعی کرد به ما آموزش بدهد جانشین‌پروری بود و جانشین‌پروری یکی از ابعاد جوان‌گرایی است. جوان‌گرایی دو نوع دارد؛ یکی جانشین‌پروری و دوم اینکه آیا این افراد فهمیده‌اند که از تجربه گذشتگان درست استفاده کنند؟ زمان آقای عسگر اولادی، آقای حبیبی دبیرکلی را بر عهده گرفتند. وی ادامه داد: آقای حبیبی خیلی علاقه‌مند به قرآن بود و در حد تدبر سعی می‌کردیم نکاتی را با هم مباحثه کنیم. عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: این فرق می‌کند با اینکه وقتی او را مسئول کاری می‌کردند فروگذاری کند.
ایلناایلنا4 هفته قبل
یک فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: حزب باید آگاهی دهد نه اینکه آگهی صادر کند. حزب قدرت را به وجود می‌آورد. درنتیجه تشکیل حزب برای ایجاد جمع قدرتمند از مقدمات واجب احکام واجب اسلامی است. تقوی یادآور شد: هدف حزب اسلامی عدالت و احسان است. حزب باید آگاهی دهد نه اینکه آگهی صادر کند.
خانه ملتخانه ملت4 هفته قبل
سرویس سیاسیحضور رییس مجلس در مراسم اولین سالگرد مرحوم محمد نبی حبیبیدکترلاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم اولین سالگرد مرحوم محمد نبی حبیبی یارصدیق امام و رهبری و دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی حضور یافت.
ایلناایلنا4 هفته قبل
نخستین سالگرد درگذشت محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی لحظاتی پیش برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایلنا، در این مراسم علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، سید مصطفی میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیروز حناچی شهردار تهران حضور دارند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
شورای نگهبان نتایج اولیه احراز صلاحیت‌ها را به داوطلبان شرکت در انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی از طریق وزارت کشور ابلاغ کرده است. در این میان بیش از ۹۰ نفر از نمایندگان فعلی مجلس هم رد صلاحیت و بیش از ۹۰ درصد داوطلبان اصلاح‌طلب رد صلاحیت شده‌اند. بر اساس این بند یک ماده ۲۸ قانون انتخابات، نمایندگان باید التزام عملی به اسلام داشته ‌باشند که گویا این بند برای زرآبادی احراز نشده است. چه آنکه عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان روز گذشته خبر داده، نمایندگان رد صلاحیت شده در حال ملاقات با اعضای شورای نگهبان هستند. اصلاح‌طلبان اعتراض‌شان به رد صلاحیت‌ها را از هر مجرای رسانه‌ای و مجازی که در اختیار دارند، نشان می‌دهند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها از تلفات خود در عین الاسد به تدریج و قطره چکانی پرده بر می‌دارند، گفت: ایران و سرتاسر خطوط مقاومت آمادگی دارند تا با هر شرارت تروریستی آمریکا مقابله کنند. انهدام پایگاه نظامی عین الاسد و بازتاب‌های سنگین آن در جهان، یک یوم الله در تاریخ مبارزات رهایی بخش ملت‌ها با آمریکای جهان‌خوار است. همچنین برگزاری نماز جمعه هفته گذشته و ایراد خطبه‌های تاریخی مقام معظم رهبری نیز یک یوم الله در تاریخ ایران و جهان خواهد بود. مردم جهان پاسخ سئوالی که در ذهن داشتند را دانستند که «تروریسم چیست و تروریسم کیست؟». ایران و سرتاسر خطوط مقاومت آمادگی دارند تا با هر شرارت تروریستی آمریکا مقابله کنند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، «اسدالله بادامچیان» در پایان نشست دبیران حزب به مواضع سه دولت اروپایی در فعال کردن مکانیزم ماشه اشاره کرد و گفت: سه دولت اروپایی یعنی انگلیس، فرانسه و آلمان در پیروی از خط ترامپ، خود را به بد مهلکه‌ای انداخته‌اند. دبیرکل موتلفه اسلامی ادامه داد: آنها برجامی را که امضا کرده بودند، پاره کردند و حالا خیلی مضحک در پی جایگزین کردن توافق ترامپ به جای برجام برآمده‌اند. آیا این سه سیاستمدار اروپایی می‌توانند پاسخ این سئوال را بدهند که اگر برجام ترامپی قرارداد شد و امضا کردند، آیا خود ترامپ یا رییس جمهور بعدی آن را پاره نخواهد کرد؟ و چه اعتمادی به آمریکا است؟ بادامچیان در ادامه افزود: سه دولت انگلیس، فرانسه و آلمان، امتحان خوبی در برجام و روابط با ایران نداده‌اند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه گفت: قطعا تشییع باشکوه شهید قاسم سلیمانی و شهید المهندس و یارانشان یک یوم‌الله در تاریخ ملت ما و ملت‌های منطقه است. همچنین برگزاری نماز جمعه هفته گذشته و ایراد خطبه‌های تاریخی رهبر معظم انقلاب نیز یک یوم‌الله در تاریخ ایران و جهان خواهد بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: قطعا اگر خواسته عمومی برآورده شود؛ مردم هم در ادوار مختلف انتخابات‌ شرکت خواهند کرد. بادامچیان افزود: همگان شاهد بودند که در مراسم تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی جمعیت میلیونی حضور داشتند و دلیل هم این بود که مطالبه مردم در زمینه‌ها نظامی، دفاعی و … عملیاتی می‌شود. وی افزود: مردم به دنبال انتخاب افرادی هستند که اگر کرسی‌های مجلس را تصاحب کنند به فکر حل مشکلات و پر کردن جیب مردم خواهند بود نه اینکه در فکر پیشبرد اهداف خود باشند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان گفت: مردم در این از دوره انتخابات مجلس به جناح بندی‌های سیاسی اعتنایی نمی‌کنند و البته دیگر گوش شنوایی هم نسبت به حرف دیگران برای اینکه به چه کسی رای بدهند، نخواهند داشت. منبع: خانه ملت
خانه ملتخانه ملت1 ماه قبل
اسدالله بادامچیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به راه‌های مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش‌رو مجلس اشاره کرد و گفت: قطعا اگر خواسته عمومی برآورده شود؛ مردم هم در ادوار مختلف انتخابات‌ شرکت خواهند کرد. وی در ادامه افزود: همگان شاهد بودند که در مراسم تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی جمعیت میلیونی حضور داشتند و دلیل هم این بود که مطالبه مردم در زمینه‌ها نظامی، دفاعی و … عملیاتی می‌شود. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: اگر در مجلس احزاب و گروه‌ها یک فهرست قوی از نمایندگان پاک، مسلط، قوی، انقلابی و کارآمد به دور از افراد افراط‌‌‌گرا و باندباز معرفی کنند و مردم احساس امید داشته باشند که این افراد در صورت ورود به مجلس مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و … آنها را حل خواهند کرد، بدون شک مردم پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند و به این فهرست رای خواهند داد. این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی به راه‌های مشارکت مردم در انتخابات اشاره و تصریح کرد: مردم به دنبال انتخاب افرادی هستند که اگر کرسی‌های مجلس را تصاحب کنند به فکر حل مشکلات و پر کردن جیب مردم خواهند بود نه اینکه در فکر پیشبرد اهداف خود باشند و مردم هم این‌ها را می‌بینند و به آنها رای می‌دهند. بادامچیان تاکید کرد: مردم در این از دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به جناح بندی‌های سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا اعتنایی نمی‌کنند و البته دیگر گوش شنوایی هم نسبت به حرف دیگران برای اینکه به چه کسی رای بدهند، نخواهند داشت؛ چرا که مردم خودشان می‌خواهند تصمیم بگیرند. /پایان پیام
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشاسدالله بادامچیان به راه‌های مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش‌رو مجلس اشاره کرد و گفت: قطعا اگر خواسته عمومی برآورده شود؛ مردم هم در ادوار مختلف انتخابات‌ شرکت خواهند کرد. اخبار سیاسی- وی در ادامه افزود: همگان شاهد بودند که در مراسم تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی جمعیت میلیونی حضور داشتند و دلیل هم این بود که مطالبه مردم در زمینه‌ها نظامی، دفاعی و … عملیاتی می‌شود. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: اگر در مجلس احزاب و گروه‌ها یک فهرست قوی از نمایندگان پاک، مسلط، قوی، انقلابی و کارآمد به دور از افراد افراط‌‌‌گرا و باندباز معرفی کنند و مردم احساس امید داشته باشند که این افراد در صورت ورود به مجلس مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و … آنها را حل خواهند کرد، بدون شک مردم پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند و به این فهرست رای خواهند داد. این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی به راه‌های مشارکت مردم در انتخابات اشاره و تصریح کرد: مردم به دنبال انتخاب افرادی هستند که اگر کرسی‌های مجلس را تصاحب کنند به فکر حل مشکلات و پر کردن جیب مردم خواهند بود نه اینکه در فکر پیشبرد اهداف خود باشند و مردم هم این‌ها را می‌بینند و به آنها رای می‌دهند. بادامچیان تاکید کرد: مردم در این از دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به جناح بندی‌های سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا اعتنایی نمی‌کنند و البته دیگر گوش شنوایی هم نسبت به حرف دیگران برای اینکه به چه کسی رای بدهند، نخواهند داشت؛ چرا که مردم خودشان می‌خواهند تصمیم بگیرند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
بنابراین سلامت انتخابات جزو جدانشدنی انتخابات آزاد و منصفانه است و بدون ابزارها و مکانیسم‌های نظارتی و تضمینی، امکان تحقق یک انتخابات دموکراتیک، مشارکتی و رقابتی وجود ندارد. آنها می‌کوشند مشارکت سیاسی مردم پایین بیاید تا عده‌ای خاص که مد نظرشان است مثل دوره قبل وارد مجلس شوند. هزینه‌های انتخاباتی: هزینه‌های مادی است که نامزدهای انتخابات و احزاب وگروه‌های سیاسی در انجام فعالیت‌های انتخاباتی و تبلیغات صرف می‌کنند. تلویزیون در گام اول، قدم‌هایش را با رنگ و بوی اطلاع‌رسانی یازدهمین دوره انتخابات مجلس و میان‌دوره‌ای خبرگان برداشت. از طرفی دیگر ویژه‌برنامه‌ها، براساس مخاطبان هر شبکه تولید شده و برای پاسخگویی به نیازهای رسانه‌ای آنان، انتخابات مجلس یازدهم و مجلس خبرگان رهبری را از زوایای مختلف بررسی می‌کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
سردار سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم است و او بود که داعش را سرنگون کرد. وی تشییع باشکوه پیکر‌های شهدا در عراق را بیانگر پای‌بندی ملت عراق به پاسداران واقعی امنیت و اقتدار ملی تلقی کرد و گفت: قطعا ملت عراق انتقام سخت فرزندان خود را از آمریکایی‌ها خواهد گرفت. از نظر صاحب‌نظران، ملت عراق در صدد پاسخ به حمله آمریکایی‌ها به مراکز نظامی حشدالشعبی بودند که این جنایت اخیر آن‌ها را مصمم‌تر کرد و انتقام را جلو می‌اندازد. وی با اشاره به اینکه مأموریت‌های سپاه قدس حتی یک لحظه در منطقه دچار وقفه نخواهد شد، گفت: فرمانده کل قوا در فاصله چند ساعت فرمانده جدید سپاه قدس را منصوب فرمودند و پرچم پرافتخار این سپاه آزادیبخش را به سرداری توانا سپردند. ما معتقدیم بیداری اسلامی در منطقه شتاب می‌گیرد و نیرو‌های مقاومت، سلطه آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها را در غرب آسیا خواهند شکست.
فردا نیوزفردا نیوز1 ماه قبل
باشگاه خبرنگاران جوان: اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در کانون حزب موتلفه اسلامی استان تهران با بیان اینکه انتخابات مجلس یازدهم از حساس‌ترین انتخابات‌های ماست، گفت: هر سال انتخابات ما حساس‌تر بوده اما این انتخابات، انتخابات اولین مجلس گام دوم انقلاب است و ولی امرمان می‌خواهند در گام دوم مشکلات کشور رفع شود، پیشرفت تحقق یابد و همه معضلات رفع شود و جمهوری اسلامی به مرحله جامعه نمونه اسلامی برسد و آن نظام کامل اسلامی که ان‌شاءالله زمینه‌ساز ظهور مولایمان باشد، به تحقق بپیوندد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اروپا کاملا در بحران است، تصریح کرد: از خروج انگلستان تا مسئله شورش‌های عمیق فرانسه و ورشکستگی ایتالیا، اسپانیا و یونان موجب شده که ما امروز دنیای آرامی نداشته باشیم. این بحران‌ها در مناطقی است که در گذشته سلطه‌گر بودند و این بسیار مسئله مهم و مؤثری است. او می‌خواهد سخنرانی کند، یک موشک در نزدیکی محل سخنرانی‌اش فرود می‌آید و مجبور به فرار می‌شود در حالی که می‌خواستند از نیل تا فرات را بگیرند نکته حائز اهمیتی است. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه بیداری اسلامی به جایی رسیده که امروز آمریکا هیچ‌کدام از ملاحظات گذشته را رعایت نمی‌کند، اظهار داشت: آخرین حمله به شمال عراق و سوریه نمونه یک تجاوز بزرگ بین‌المللی بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه با بیان اینکه اروپا کاملا در بحران است، تصریح کرد: از خروج انگلستان تا مسئله شورش‌های عمیق فرانسه و ورشکستگی ایتالیا، اسپانیا و یونان موجب شده که ما امروز دنیای آرامی نداشته باشیم. این بحران‌ها در مناطقی است که در گذشته سلطه‌گر بودند و این بسیار مسئله مهم و موثری است. بیداری اسلامی به جایی رسیده که امروز آمریکا هیچ‌ کدام از ملاحظات گذشته را رعایت نمی‌کند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه رئیس قوه قضاییه که منصوب ولی امر است یک امیدواری در بین مردم ایجاد کرده است، اظهار کرد: به نظر من دیگر کاری از این دولت بر نمی‌آید؛ چون برجام به پایان رسیده و نه آمریکا به برجام برمی‌گردد و نه اروپا مستقل از آمریکا تصمیم می‌گیرد. بادامچیان در پایان با اشاره به ضرورت وحدت نیروهای انقلاب تاکید کرد: در بالاترین سطح در شورای ائتلاف همراهی و همفکری کرده‌ایم.
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ این مراسم از ساعت ۱۵ در مسجد امام صادق علیه السلام واقع در میدان فلسطین برگزار شد. مرحوم پرورش سال۱۳۲۱درمحله چهارسوق اصفهان به دنیا آمد و در دوران مبارزات قبل از انقلاب همراه با شهید بهشتی و آیت الله خادمی نقش مهمی در آگاهی جامعه داشت. وی وزارت آموزش پرورش، نمایندگی مجلس خبرگان قانون اساسی، عضویت شورای عالی دفاع، نمایندگی مجلس شورای اسلامی در دوره‌های اول، سوم و چهارم، نایب رییسی اول مجلس شورای اسلامی در دو دوره را درکارنامه دوران خدمت خود داشته است. محوریت در مبارزات قبل از انقلاب اصفهان، عضویت درشورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی و موتلفه اسلامی و قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از سوابق سیاسی مرحوم پرورش بود. وی۶ دی سال ۱۳۹۲ بعد از گذراندن یک دوره طولانی بیماری در بیمارستان صدوقی اصفهان دار فانی را وداع گفت.
همشهریهمشهری2 ماه قبل
این اظهارات در حالی مطرح شده که بنابر مستندات ارائه شده به دیده‌بان ایران مهندس بازرگان فقط از دانشگاه حقوق می‌گرفته است. مهندس بازرگان در دورۀ نخست وزیری، حقوق بازنشستگی دانشگاه تهران را دریافت می‌کرده است و اساسا حقوقی بابت نخست وزیری نمی‌گرفته که ۲۰ هزار تومان باشد یا کمتر! به احتمال زیاد مرحوم رجایی هم چنین بوده و حقوق معلمی می‌گرفته است، ولی چون بحث بر سر بازرگان است با قاطعیت می‌توان گفت مرحوم بازرگان بابت نخست وزیری حقوق نمی‌گرفته است و این ادعا از اساس نادرست است. می توان حدس زد ادعای آقای بادامچیان بر اساس دریافتی‌های مهندس بازرگان در اجرای «لایحۀ قانونی رفع آثار محکومیت‌های سیاسی مصوب شورای انقلاب اسلامی» بوده است. ادعای «ثروت عظیم» بازرگان، هم از آن دست حرف هاست که از عهدۀ هر کسی بر نمی‌آید.

به انتهای لیست رسیدید

محمد نبی حبیبی

محمدنبی حبیبی (۲۸ آذر ۱۳۲۴ خورشیدی – ۹ بهمن ۱۳۹۷) سیاستمدار ایرانی بود. وی از ۳۱ مرداد ماه سال ۱۳۸۳ تا زمان درگذشتش، ۹ بهمن ۱۳۹۷ دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی بود. وی استانداری تهران، فارس و خراسان بزرگ را در کارنامه سوابق خود دارد. محمدنبی حبیبی دارای فوق لیسانس جامعه‌شناسی از دانشگاه تهران بود و طی سال‌های ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۶ به مدت ۴۴ ماه شهردار تهران بود. در دوره شهرداری وی ساخت مترو بعد از توقفی چندساله به علت انقلاب و جنگ دوباره از سر گرفته شد. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با محمد نبی حبیبی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا