آخرین اخبار محمد نبی حبیبی
محمد نبی حبیبی

محمد نبی حبیبی

تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، صبح امروز بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت. امروز نه فقط حزب موتلفه اسلامی، بلکه جبهه پیروان خط امام و رهبری و جریان اصولگرایی و همه دوستداران انقلاب یک همسنگر فرزانه را از دست داده است. جبهه پیشرفت و عدالت نیز در پی درگذشت دبیرکل فقید حزب موتلفه پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد: خبر درگذشت آقای مهندس محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی موجب تاثر و اندوه شد. مرحوم حبیبی، از چهره‌های موثر و پیشکسوت در خدمت رسانی به مردم و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و همچنین از افراد شاخص و موثر در حوزه تشکیلات و تحزب در سال‌های پس از انقلاب اسلامی بود. الیاس حضرتی، قائم مقام حزب اعتمادملی، در پیامی درگذشت محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، را تسلیت گفت که به این شرح است: محمد نبی حبیبی، از نیروهای باسابقه انقلابی و دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از میان ما رفت.
ایلناایلنا3 ماه قبل
دبیرکل حزب اسلامی کار به مناسبت درگذشت مرحوم محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش ایلنا، متن پیام حسین کمالی بدین شرح است: انالله و اناالیه راجعوندرگذشت ناگهانی و غمبار برادر عزیز و چهره ارزشمند فعالیت تشکیلاتی مرحوم جناب آقای محمدنبی حبیبی موجب تاثر و تالم فراوان اینجانب شد. مرحوم محمدنبی حبیبی در طول چند دهه فعالیت سیاسی همواره کوشید تا تحزب و کار حزبی را در کشور نهادینه کند. بدون شک نگاه ژرف او به کار تشکیلاتی می‌تواند درس و الگویی برای همه فعالان حزبی و سیاسی باشد. اینجانب درگذشت ایشان را به خاندان گرامی و مکرم حبیبی تسلیت گفته برای آن مرحوم علو درجات الهی و برای بازماندگان صبر جمیل آرزومندم.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
مراسم چهلمین روز در گذشت محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی با حضور تعدادی از فعالان سیاسی برگزار شد. در مراسم چهلمین روز درگذشت محمدنبی حبیبی - دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی - که عصر پنجشنبه (۲۳ اسفند) در مسجد فخرآباد تهران برگزار شد. اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه، سیدمحمد حسینی دبیرکل کانون دانشگاهیان، محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این مراسم حضور داشتند. محمدنبی حبیبی نهم بهمن درگذشت. وی در سال‌های اخیر مسئولیت دبیرکلی حزب مؤتلفه اسلامی را عهده‌دار بود.
ایسناایسنا2 ماه قبل
مراسم چهلمین روز در گذشت محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی با حضور تعدادی از فعالان سیاسی برگزار شد. به گزارش ایسنا، در مراسم چهلمین روز درگذشت محمدنبی حبیبی - دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی - که عصر پنجشنبه (۲۳ اسفند) در مسجد فخرآباد تهران برگزار شد. اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه، سیدمحمد حسینی دبیرکل کانون دانشگاهیان، محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این مراسم حضور داشتند. محمدنبی حبیبی نهم بهمن درگذشت. وی در سال‌های اخیر مسئولیت دبیرکلی حزب مؤتلفه اسلامی را عهده‌دار بود.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، بامداد امروز محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بر اثر ایست قلبی درگذشت. حبیبی پس از حبیب‌الله عسگراولادی به عنوان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی انتخاب شده بود. زمان و مکان تشییع پیکر دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی متعاقبا اعلام خواهد شد. خبرگزاری تسنیم از درگاه خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت دارد. انتهای پیام/
ایلناایلنا3 ماه قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی صبح امروز درگذشت. به گزارش ایلنا، محمدنبی حبیبی صبح امروز (سه‌شنبه) بر علت ایست قلبی، درگذشت. وی پس از مرحوم حبیب‌الله عسگراولادی، مسئولیت دبیرکلی حزب موتلفه اسلامی را عهده‌دار شده بود. محمدنبی حبیبی که دارای فوق لیسانس جامعه‌شناسی از دانشگاه تهران بود، مدتی نیز به عنوان شهردار تهران فعالیت کرد. ایلنا درگذشت دبیرکل حزب موتلفه را به خانواده آن مرحوم تسلیت می‌گوید.
انتخابانتخاب3 ماه قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی صبح امروز درگذشت. به گزارش ایسنا، محمدنبی حبیبی صبح امروز (سه‌شنبه) بر علت ایست قلبی، درگذشت. وی پس از مرحوم حبیب‌الله عسگراولادی، مسئولیت دبیرکلی حزب موتلفه اسلامی را عهده‌دار شده بود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
در پی درگذشت «محمد نبی حبیبی» برخی از مقامات و مسئولان کشوری با صدور پیام‌های جداگانه‌ای، درگذشت این یار دیرین انقلاب اسلامی را تسلیت گفتند. پیام تسلیت لاریجانیعلی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. پیام تسلیت ظریفمحمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی درگذشت دبیرکل جمعیت موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. پیام تسلیت ولایتیعلی اکبر ولایتی در پیامی در گذشت محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. پیام تسلیت وزیر کشورعبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پی درگذشت مرحوم محمد نبی حبیبی پیام تسلیتی صادر کرد.
الفالف3 ماه قبل
محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بامداد امروز بر اثر عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت. گروه سیاسی الف، ۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۸:۰۰ ۳۹۷۱۱۰۹۰۲۳فارس نوشت: «محمدنبی حبیبی» دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بامداد امروز سه‌شنبه ۹ بهمن بر اثر عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت. مرحوم حبیبی، همچنین از سال ۱۳۸۳ و پس از حبیب‌الله عسگراولادی دبیرکل حزب موتلفه شد. براساس این گزارش، زمان و مکان تشییع پیکر دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی متعاقبا اعلام خواهد شد. جامعه خبری تحلیلی الف درگذشت این فعال سیاسی را به خانواده آن مرحوم تسلیت می‌گوید.

(تصاویر) چهره‌های سیاسی در تشییع محمد نبی حبیبی

17+
فراروفرارو3 ماه قبل
ایرناایرنا3 ماه قبل
علی لاریجانی امروز- سه شنبه - در پیام تسلیت خود در پی درگذشت «محمدنبی حبیبی» دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: درگذشت یار دیرین و خادم انقلاب آقای محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی موجب تاسف و تاثر شد. لاریجانی در این پیام ضمن تسلیت به خانواده، دوستان و اعضای محترم حزب موتلفه اسلامی، برای آن‌ مرحوم رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت کرد. به گزارش ایرنا، محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی سحرگاه امروز (سه شنبه) بر اثر ایست قلبی در ۷۳ سالگی دار فانی را وداع گفت. حبیبی که از سال ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۶ به مدت ۴۴ ماه شهردار تهران بود مسئولیت هایی همچون استانداری تهران، فارس، خراسان بزرگ را نیز پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران برعهده داشت. وی پس از استعفای حبیب‌الله عسگراولادی به عنوان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی انتخاب شد.
فراروفرارو3 ماه قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی صبح امروز درگذشت. به گزارش ایسنا، محمدنبی حبیبی صبح امروز (سه‌شنبه) به علت ایست قلبی، درگذشت. وی پس از مرحوم حبیب‌الله عسگراولادی، مسئولیت دبیرکلی حزب موتلفه اسلامی را عهده‌دار شده بود. محمدنبی حبیبی در سال ۱۳۲۴ در روستای باغخواص ورامین به دنیا آمده بود، وی فارغ‌التحصیل جامعه شناسی از دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد بود. وی استانداری تهران، فارس، خراسان را در کارنامه سوابق خود دارد و در دوره‌ای به عنوان شهردار تهران مسئولیت مدیریت شهری را بر عهده داشت.
ایسناایسنا3 ماه قبل
سید محمدصادق خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان درگذشت محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. دل جوان و انگیزه پاک مرحوم اقای محمد نبی حبیبی، همواره زبانزد عام و خاص بود. اختلاف سلیقه و تفاوت دیدگاه هیچگاه در ادب و اخلاق ایشان تأثیر نگذاشت. اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده مکرم ایشان، دوستان و همفکران و یارانشان و به همه اعضای محترم حزب موتلفه اسلامی، برای آن مرحوم رحمت واسعه و برای عموم بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم. انتهای پیام
ایلناایلنا3 ماه قبل
رئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت دبیر کل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. به گزارش ایلنا، ‌ علی لاریجانی درگذشت محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی متن این پیام به شرح زیر است. درگذشت یاردیرین و خادم انقلاب آقای محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی موجب تاسف و تاثر شد. ضمن عرض تسلیت به خانواده، دوستان و اعضای محترم حزب موتلفه اسلامی، برای آن‌ مرحوم رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت میکنم. علی لاریجانیرییس مجلس شورای اسلامی
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 ماه قبل
به گزارش «ایسنا» در همین رابطه حزب موتلفه اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مراسم تشییع آن فقید سعید پنج‌شنبه (۱۱ بهمن) ساعت ۸:۳۰ صبح از مسجد امام صادق (ع) در میدان فلسطین برگزار می‌شود. همچنین در پی درگذشت دبیرکل‌ حزب موتلفه اسلامی، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور، علی مطهری نایب‌رئیس مجلس، محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه، سید‌حسن خمینی، علی‌اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری، محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین، در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت او را تسلیت گفتند. پیروز حناچی، شهردار تهران نیز در پیامی درگذشت دبیرکل حزب موتلفه اسلامی و شهردار اسبق تهران را تسلیت گفت. حسن روحانی، رئیس‌‌جمهور کشورمان در پیامی با تسلیت درگذشت محمدنبی حبیبی، فعال متعهد عرصه تحزب، سیاست و خدمت، از درگاه خداوند متعال برای وی رحمت واسعه و برای عموم بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت کرد.
خانه ملتخانه ملت3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در پیامی ضمن ابراز تأثر از درگذشت محمدنبی حبیبی، دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی، این ضایعه دردناک را به پیشگاه مردم ایران اسلامی تسلیت گفت. متن این پیام به شرح ذیل است: بسمه تعالیخبر درگذشت جناب آقای محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی موجب تاسف و تالم گردید. مرحوم حبیبی عمر پر برکت خویش را صرف اعتلای نام اسلام و ایران نمود و در این راه زحمات و تلاشهای زیادی را متحمل گردید. سوابق مبارزاتی ایشان در رژیم منحوس پهلوی بر هیچ کس پوشیده نیست. محمد مهدی زاهدینماینده مردم کرمان و راور در مجلس

تشییع پیکر مرحوم محمدنبی حبیبی

25+
الفالف3 ماه قبل
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در پیامی درگذشت محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. در متن پیام تسلیت اسحاق جهانگیری آمده است: درگذشت مرحوم حاج محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتفه اسلامی موجب تاسف و تاثر شد. در پیام معاون اول رییس جمهوری آمده است: مرحوم حبیبی از چهره‌های انقلابی و مبارز در دوران ستم شاهی بود که پس از انقلاب اسلامی نیز در مسیر خدمت به انقلاب، نظام و مردم قرار داشت. جهانگیری در پیام خود آورده است: این مصیبت را بستگان به ویژه خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می‌گویم و برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.
الفالف3 ماه قبل
گروه سیاسی الف، ۹ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۱۴ ۳۹۷۱۱۰۹۱۳۶به گزارش الف، روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، با صدور اطلاعیه‌ای جزئیات مراسم تشییع «محمدنبی حبیبی» دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی را اعلام کرد. محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ۱۴ سال پیش پرچم حزب را از مرحوم حبیب الله عسگراولادی دریافت کرد و در این سالها با حفظ این امانت در خط امام (ره) و رهبری معظم انقلاب از هیچ کوششی فروگذار نکرد. حزب موتلفه اسلامی فقدان دبیرکل و همکار پرتلاش خود را به ملت ایران و مقام معظم رهبری و همه خدمتگزاران و خانواده آن مرحوم تسلیت می‌گوید. بر این اساس، مراسم تشییع آن فقید سعید پنجشنبه (۱۱ بهمن) ساعت ۸:۳۰ صبح از مسجد امام صادق (ع) در میدان فلسطین برگزار می‌شود. جزئیات مراسم ترحیم و بزرگداشت آن مرحوم نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.
ایلناایلنا3 ماه قبل
رئیس قوه قضائیه با صدور پیامی درگذشت محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی را تسلیت گفت. به گزارش ایلنا، متن پیام تسلیت آیت‌الله صادق آملی لاریجانی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم «انا لله و انا الیه راجعون» خبر درگذشت یار دیرین انقلاب آقای محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی که عمر خود را در راه دفاع از اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی سپری کرد، موجب تأسف اینجانب گردید. ضمن عرض تسلیت به بیت محترم ایشان و اعضای حزب مؤتلفه اسلامی، برای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، مراسم تشییع پیکر مرحوم محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی صبح امروز (پنجشنبه، ۱۱ بهمن) از مسجد امام صادق (ع) واقع در میدان فلسطین تهران برگزار شد. آیت‌الله موحدی‌کرمانی رئیس جامعه روحانیت مبارز بر پیکر مرحوم حبیبی نماز اقامه کرد. در این مراسم، اسماعیل نجار، حجت‌الاسلام تقوی، سبحانی‌نیا، پرویز فتاح، عباس آخوندی، ناطق‌نوری، آیت‌الله موحدی‌کرمانی، مصطفی میرسلیم، ولی‌الله شجاع پوریان، حسین فدایی، محمدرضا باهنر و سایر شخصیت‌های سیاسی و حزبی کشور حضور داشتند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحوم محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی و شهردار تهران در دوره دفاع مقدس، بامداد سه‌شنبه (۹ بهمن) بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت. انتهای پیام/
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ماه قبل
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در پیامی درگذشت محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. در متن پیام تسلیت اسحاق جهانگیری آمده است: درگذشت مرحوم حاج محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتفه اسلامی موجب تاسف و تاثر شد. در پیام معاون اول رییس جمهوری آمده است: مرحوم حبیبی از چهره‌های انقلابی و مبارز در دوران ستم شاهی بود که پس از انقلاب اسلامی نیز در مسیر خدمت به انقلاب، نظام و مردم قرار داشت. جهانگیری در پیام خود آورده است: این مصیبت را بستگان به ویژه خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می‌گویم و برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
محمدنبی حبیبی در حالی درگذشت که جامه دبیر کلی حزب موتلفه را بر تن داشت. اما او فعالیت سیاسی و تشکیلاتی خود را از سال ۶۹ و با پیوستن به هیات‌‌های جمعیت موتلفه اسلامی آغاز می‌کند. موتلفه اسلامی از کجا شروع کرد؟ موتلفه را در واقع بازاری‌هایی که در قالب هیات‌های مذهبی کار سیاسی می‌کردند، در سال ۱۳۴۲ پایه‌گذاری کردند. برهمین اساس جمعیت هیات‌های مؤتلفه اسلامی در دی ماه سال ۱۳۸۲ به «حزب مؤتلفه اسلامی» تغییر نام می‌دهد. حبیبی در موتلفه چه کرد؟ با وجود حضور حبیبی از سال ۸۲ در قامت دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اما پس از فوت حبیب‌الله عسگراولادی در سال ۹۲ نقش و جایگاه او در این حزب پررنگ شد.
ایسناایسنا3 ماه قبل
آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه با صدور پیامی درگذشت آقای محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، متن پیام تسلیت آملی لاریجانی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم «انا لله و انا الیه راجعون» خبر درگذشت یار دیرین انقلاب آقای محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی که عمر خود را در راه دفاع از اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی سپری کرد، موجب تأسف اینجانب گردید. ضمن عرض تسلیت به بیت محترم ایشان و اعضای حزب مؤتلفه اسلامی، برای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم. صادق آملی لاریجانیرئیس قوه قضائیهانتهای پیام

محمدنبی‌حبیبی؛ از پیروزی تا ۴۰ سالگی انقلاب + تصاویر

13+
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
فارسفارس3 ماه قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، متن پیام استاندار تهران به‌ای شرح است: انا لله و انا الیه راجعوندرگذشت شخصیت متدین و یار دیرین انقلاب و رهبری، جناب آقای محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی موجب تأسف و تأثر شد. ایشان در دوران حضور خود در سمت‌های مختلف از جمله استانداری تهران، شهرداری تهران و چندنهاد انقلابی خدمات ماندگاری از خویش به یادگار گذاشتند. اینجانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت این فقدان به محضر رهبر معظم انقلاب، مردم عزیز ایران اسلامی و همه دوستداران انقلاب، علو درجات را برای ایشان از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم. انتهای پیام/
ایلناایلنا3 ماه قبل
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز در صحن علنی مجلس درگذشت دبیرکل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، علی مطهری امروز در صحن علنی مجلس زمانی که ریاست جلسه را بر عهده داشت با اشاره به درگذشت محمدنبی حبیبی اظهار داشت: خبردار شدیم که آقای محمدنبی حبیبی شهردار سابق تهران و رئیس حزب موتلفه اسلامی رحلت کردند. وی تاکید کرد: ایشان از سابقون انقلاب و همراهان آقای عسگراولادی بودند. رحلت ایشان را به رهبر انقلاب، مردم شریف ایران و اعضای این حزب تسلیت می‌گوییم.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
برخی مراجع عظام تقلید با صدور پیامی، درگذشت «محمد نبی حبیبی» دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی را تسلیت گفتند. در پی درگذشت «محمد نبی حبیبی» دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی، برخی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند. پیام تسلیت «حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی» بسم الله الرحمن الرحیمخبر ارتحال مرحوم حاج محمد نبی حبیبی را دریافت داشتم و بسیار متأسف شدم. نامبرده که از یاران وفادار و پراستقامت انقلاب اسلامی بود، مناصب مختلفی را در طول عمر خود در خدمت نظام اسلامی داشت و اخیرا دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بود. مرحوم حبیبی به معنای حقیقی یک سیاست مدار متین و با تقوی و انقلابی بود که همیشه در خط امام و رهبری و روحانیت اصیل گام برمی داشت.
فارسفارس3 ماه قبل
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سیدرضا تقوی قائم مقام جامعه روحانیت مبارز در پی درگذشت محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی پیامی صادر کرد. مات پیام به شرح ذیل است: انا لله و انا الیه راجعونخبر درگذشت یار دیرین انقلاب و نظام، برادر ارجمندم محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ایام حزن انگیز شهادت حضرت صدیقه کبری (س)، موجب تاسف و تاثر گردید. ایشان از مبارزان پیش از انقلاب و یاران باوفای امام و رهبری بود و کارنامه انقلابی شان نزد انقلابیون شفاف و روشن است. حبیبی در میادین خدمت به نظام خستگی‌ناپذیر و خدمات ایشان برای نظام و مردم ماندگاربود. سیدرضا تقویقائم مقام جامعه روحانیت مبارز و رییس هیئت موسس اتحادیه جهانی تقریب نهاد فعالان سیاسی

به انتهای لیست رسیدید

محمد نبی حبیبی

محمدنبی حبیبی (۲۸ آذر ۱۳۲۴ خورشیدی – ۹ بهمن ۱۳۹۷) سیاستمدار ایرانی بود. وی از ۳۱ مرداد ماه سال ۱۳۸۳ تا زمان درگذشتش، ۹ بهمن ۱۳۹۷ دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی بود. وی استانداری تهران، فارس و خراسان بزرگ را در کارنامه سوابق خود دارد. محمدنبی حبیبی دارای فوق لیسانس جامعه‌شناسی از دانشگاه تهران بود و طی سال‌های ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۶ به مدت ۴۴ ماه شهردار تهران بود. در دوره شهرداری وی ساخت مترو بعد از توقفی چندساله به علت انقلاب و جنگ دوباره از سر گرفته شد. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با محمد نبی حبیبی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا