آخرین اخبار محمد نبی حبیبی
محمد نبی حبیبی

محمد نبی حبیبی

ایسناایسنا3 ساعت قبل
در درگیری حافظان امنیت مرز در شهرستان سراوان با گروهک تروریستی در مرز پاکستان، دو تن به شهادت رسیدند. مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران از جریمه ۲ میلیارد ریالی متهمی خبر داد که از او تجهیزات الکترونیکی کشف شده است. دادستان کل کشور بخشنامه‌ای مبنی بر ایجاد وحدت رویه درباره سایت‌های قمار یا شرط‌بندی در فضای مجازی را خطاب به دادستان‌های سراسر کشور ابلاغ کرد. معاونت منابع انسانی قوه قضاییه نیز از آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال ۹۸ از یکم مردادماه خبر داد. * مهمترین اخبار، مصوبات و دستور کارهای امروز (یک شنبه) سی ام تیر ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی را نیز می‌توانید اینجا دنبال کنید.
مهرمهر5 ساعت قبل
بر مبنای حق حاکمیت و حفظ استقلال سرزمینی و دریایی، ایران حق دارد هرگونه تجاوز از هر دولتی باشد را پاسخی بازدارنده بدهد. انگلستان باید بداند که دوران زورگویی استعماری گذشته است و توقیف غیرقانونی نفتکش پاسخ جدی و قاطع ایران را در پی خواهد داشت. در حالی که معلوم است اینستکس بسته‌ای حقارت‌آور و غیرمفید است و ملت ما این نوع پیشنهادهای غیرعملی را قبول ندارد. بادامچیان با تبریک پیروزی‌های ملت شجاع یمن و مقاومت ثمربخش آنها گفت: مسلما ملت قهرمان یمن پیروزی‌های بزرگی را در آینده تجربه خواهد کرد. وی تأکید کرد: نهاد مهم ائمه جمعه، نهادی قوی و مردمی است و امام جمعه از زمره فرهیختگان دینی و علمی است.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفۀ اسلامی اظهار کرد: برخی نسبت به حزب ابراز تمایل نشان می‌دهند تا نوعی خوشنامی و وجاهت اجتماعی کسب کنند، زیرا می‌دانند حزب مؤتلفۀ اسلامی نزد مردم و علما از سابقه‌ای خوب برخوردار است. میرسلیم گفت: عده‌ای دیگر برای آموزش دیدن و طی کردن راه کمال سیاسی به حزب مؤتلفۀ اسلامی نزدیک می‌شوند. این افراد خودشان را هزینۀ حزب می‌کنند نه اینکه حزب را هزینۀ خود کنند. میرسلیم گفت: مؤتلفۀ اسلامی باید به دور از جنجال‌ها، انعکاس دهندۀ تخصصی مطالبات مردمی باشد. وی گفت: افراد با صلاحیتی که برای نامزدی در انتخابات مجلس معرفی می‌کنیم لزوما عضو حزب مؤتلفۀ اسلامی نیستند؛ افرادی که مناسب ادارۀ کشورند باید شناسایی و برای انتخابات نامزد شوند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
سخنگوی شورای نگهبان: باید تلاش کنیم قانون انتخابات اصلاح شودسخنگوی شورای نگهبان که بار‌ها تلویحا و صریحا از ضعف قانون انتخابات، انتقاد کرده است، امروز در پاسخ به سوالی در این مورد گفت: فقط باید تلاش کنیم که ان‌شاءالله قانون انتخابات اصلاح شود. کاهش تعهدات برجامی ایران فرصت دادن به دیپلماسی استسخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: کاهش تعهدات برجامی ایران از روی لجاجت نیست بلکه برای این است که به دیپلماسی فرصتی داده شود تا طرف مقابل به خودش بیاید و وظایفش را انجام دهد. مدت مسئولیت همه دبیران شورای نگهبان۲۶ تیر ماه سالگرد تأسیس شورای نگهبان است و این شورا از ابتدای تأسیس تا کنون چهار، دبیر داشته است. تاکید آیت‌الله جنتی بر ضرورت اصلاح قانون انتخاباتدبیر شورای نگهبان گفت: قانون‌های سرنوشت‌ساز مثل قانون انتخابات را در اولویت کار خود قرار دهید. جوان‌ترین عضو حقوقدان شورای نگهبان را بیشتر بشناسید + عکسهادی طحان نظیف متولد ۱۳۶۱ در دزفول، شهر موشک‌ها است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 روز قبل
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ترامپ انسان آلوده و پلیدی است که آمریکا گرفتارش شده و آمریکایی‌ها باید راه علاجی برای او پیدا کنند. اعتمادآنلاین| اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره برنامه حزب موتلفه در آستانه انتخابات مجلس گفت: حزب موتلفه اسلامی همواره حضور داشته است و در صحنه انتخابات انجام وظیفه کرده است. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: مسئله دوم سلطه‌گری غربی‌ها است که از قرن نوزدهم استعمار را شروع کردند و این موضوع نقطه بسیار تاریکی در کارنامه آن‌هاست. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: آقای ترامپ از قرارداد‌های آب و هوای بین‌المللی پاریس هم کنار رفته است. او انسان آلوده و پلیدی است که آمریکا گرفتار او شده است و به نظر من آمریکایی‌ها باید بالاخره یک فکری و علاجی برای ترامپ پیدا کنند.
خبر فوریخبر فوری5 روز قبل
دبیرکل حزب موتلفه گفت: ترامپ انسان آلوده و پلیدی است که آمریکا گرفتارش شده و آمریکایی‌ها باید راه علاجی برای او پیدا کنند. اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره برنامه حزب موتلفه در آستانه انتخابات مجلس گفت: حزب موتلفه اسلامی همواره حضور داشته است و در صحنه انتخابات انجام وظیفه کرده است. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: مسئله دوم سلطه‌گری غربی‌ها است که از قرن نوزدهم استعمار را شروع کردند و این موضوع نقطه بسیار تاریکی در کارنامه آن‌هاست. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: آقای ترامپ از قرارداد‌های آب و هوای بین‌المللی پاریس هم کنار رفته است. او انسان آلوده و پلیدی است که آمریکا گرفتار او شده است و به نظر من آمریکایی‌ها باید بالاخره یک فکری و علاجی برای ترامپ پیدا کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب با اشاره به تحولات منطقه گفت: حوادث مهمی در منطقه رخ داده است. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درمورد شرارت انگلیس در دزدی دریایی گفت: ملت ما معتقد است انگلیسی‌ها باید هزینه این دزدی دریایی را پرداخت کنند. بادامچیان تصریح کرد: ما همچنان باید گام‌های استوار محدود کردن تعهدات تا به صفر رساندن تعهدات برجامی را بلند برداریم. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درمورد هلاکت تروریست‌ها در اقلیم کردستان توسط سپاه گفت: ما تشکر می‌کنیم از جان برکفان سپاه برای گلوله باران مقر تروریست‌ها در اقلیم کردستان عراق. دولت اقلیم کردستان عراق باید در این باره پاسخگو باشد تا تحرکات تروریستی در خاک عراق علیه ایران تکرار نشود.
فارسفارس1 هفته قبل
وی از وزیر کشور به عنوان رییس کارگروه عفاف و حجاب خواست تا گزارشی در این مورد و پیشرفت کارها به مردم ارائه دهد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درمورد شرارت انگلیس در دزدی دریایی گفت: ملت ما معتقد است انگلیسی‌ها باید هزینه این دزدی دریایی را پرداخت کنند. یک انتظار عمومی در کشور از سوی مردم وجود دارد که حتما باید مقابله به مثلی صورت گیرد. بادامچیان تصریح کرد: ما همچنان باید گام‌های استوار محدود کردن تعهدات تا به صفر رساندن تعهدات برجامی را بلند برداریم. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان تأکید کرد: اگر دولت نمی‌تواند در این زمینه کاری بکند، از دانش و مدیریت صاحب نظرانی که دلسوز و متخصص و دارای تجربه هستند استفاده کند.
فارسفارس1 هفته قبل
یادداشت| نگاهی به ابعاد دیدار روحانی و مکرونبه گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در یادداشتی به بررسی دیدار۲۴ تیر رئیس جمهورکشورمان با امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه پرداخت. متن یادداشت به شرح ذیل است: قرار است در ۲۴ تیر رئیس جمهور با آقای مکرون رئیس جمهور فرانسه دیدار کند. ایران در مذاکرات خود در پی احقاق حقوق حقه ایران و ملت بزرگ ایران است. پذیرش مکرون در ایران برای سازشکاری یا تسلیم در برابر زورگویی‌های استعماری نیست بلکه برای شنیدن سخنان و برنامه‌های اوست. مذاکره هم دو مبنای روشن دارد:۱- حقوق ایران که رعایت نشده است برگردانید، سیاست خود را بر احترام متقابل به استقلال و منافع ملی بگذارید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
البته این گلایه را هم داریم که قانون حجاب و عفاف ۱۴ سال است در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شده است و ۲۶ دستگاه دولتی متکفل اجرای آن بوده‌اند. ۴۰۰ دستور کاری در این قانون برای دستگاه‌ها تعریف شده است، اما عملا اجرای این قانون به تاخیر افتاده است. بادامچیان گفت: ما امروز شاهد توطئه‌های استکبار برای مبارزه با حجاب و عفاف هستیم که گاه تا بی‌پروایی در کشف حجاب توسط تعدادی فریب خورده پیش رفته است. ما از دولت می‌خواهیم به این سند ملی و نیز قانون منبعث از آن عمل کند. این یک مطالبه مردمی است و دولت باید به آن اهتمام ویژه کند. وی از نیروی انتظامی بخاطر برخورد هوشمندانه با مسئله حجاب تشکر کرد و گفت: اقدامات نیروی انتظامی متجاهرین را سرجای خود نشانده است. قانون حجاب و عفاف باید رعایت شود و این وظیفه‌ای در برابر خداوند متعال است.
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
شناسه خبر: ۸۸۲۶۱۱ ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۹:۳۴ ۰ Aخانه | سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان منبع: بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ایران می‌تواند در ابعاد حقوقی و بین المللی، اقدامات متقابل زورگویی استعمار پیر را پاسخ دهد.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
مستند گردشگری کودک روی آنتن شبکه نهالمستند گردشگری کودک «دورت بگردم ایران» برای پخش در تابستان آماده می‌شود. بازپخش فصل یک این برنامه همزمان با پخش سری جدید آن از شبکه نهال، روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت. پخش تصویری مسابقه بازیگری رادیوییمستند گردشگری کودک «دورت بگردم ایران» برای پخش در تابستان آماده می‌شود. گفتنی است مسابقه یک دو صدا از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸ از رادیو ایران با اجرای ابوالفضل آقاخانی پخش می‌شود. در مستند «از بهشتی تا بهشت» که روز پنجشنبه ساعت ۱۷:۱۵ پخش می‌شود واقعه شهادت آیت الله بهشتی و یارانشان روایت می‌شود.
ایرناایرنا3 هفته قبل
به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، در این نشست که اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی نیز حضور داشت، در خصوص مسایلی پیرامون موضوعات اقتصادی، تحریم‌ها و راهکارهای مقابله با توطئه‌های خارجی بحث و گفت وگو شد.
فارسفارس3 هفته قبل
نشست ماهانه فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب با حضور برخی دبیران کل احزاب اصولگرا و مسئولان سیاسی آنها به میزبانی حزب موتلفه اسلامی برگزار شد. به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، نشست ماهانه فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب با حضور برخی دبیران کل احزاب اصولگرا و مسئولان سیاسی آنها به میزبانی حزب موتلفه اسلامی برگزار شد. در این نشست که اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی نیز حضور داشت، درخصوص مسائلی پیرامون موضوعات اقتصادی، تحریم‌ها و راهکارهای مقابله با توطئه‌های خارجی بحث و گفت‌وگو شد. انتهای پیام/
فارسفارس3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، نشست ماهانه فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب عصر دیروز (دوشنبه) با حضور برخی از دبیران کل احزاب اصولگرا و مسئولان سیاسی آنها به میزبانی حزب مؤتلفه اسلامی و با موضوع انتخابات شورایاری‌ها برگزار شد. در این نشست، در خصوص کارگروه چهار نفره‌ای که برای چگونگی ورود به عرصه انتخابات شورایاری‌ها در هفته قبل تشکیل شده بود، تصمیم‌گیری شده و در این جلسه، اعضای این کارگروه به ۹ نفر افزایش یافت تا جامعیت داشته و از همه ظرفیت‌های احزاب مختلف در انتخابات شورایاری‌ها استفاده کنند. همچنین این کارگروه ۹ نفره جزئیات نحوه ورود به انتخابات شورایاری‌ها را مورد بررسی قرار داده و به احزاب اعلام خواهد کرد تا احزاب نیروهایشان را براساس جزئیات برنامه‌ریزی شده برای ثبت‌نام در انتخابات اعلام کنند. به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، در این نشست که اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی نیز حضور داشت، درخصوص مسائلی پیرامون موضوعات اقتصادی، تحریم‌ها و راهکارهای مقابله با توطئه‌های خارجی بحث و گفتگو شد. انتهای پیام/
انتخابانتخاب3 هفته قبل
گروه سیاسی شبکه چهار سیما دو مستند «تکیه بر سرو» و «از بهشتی تا بهشت» را به روی آنتن می‌برد. این مستند در گفت‌وگو با شاهدان به مرور فصل مهمی از تاریخ معاصر ایران و بازخوانی اسناد ترور رهبر معظم انقلاب در مسجد ابوذر تهران و جزئیات آن پرداخته است. در مستند «تکیه بر سرو» علاوه بر روایت شاهدان از واقعه ترور به بیانیه گام دوم انقلاب با حضور حسین امیدیان پرداخته می‌شود. در مستند «از بهشتی تا بهشت» که روز پنجشنبه ساعت ۱۷:۱۵ پخش می‌شود واقعه شهادت آیت الله بهشتی و یارانشان روایت می‌شود. پخش تصاویر آرشیوی از ترور شهید بهشتی و روایت‌های کوتاه از آن واقعه از دیگر بخش‌های «از بهشتی تا بهشت» است.
ایسناایسنا3 هفته قبل
نشست سالانه هیأت امنای بنیاد عفاف و حجاب با حضور اعضای این بنیاد با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم محمد نبی حبیبی برگزار شد. به گزارش ایسنا، در ابتدای این جلسه پس از گرامی‌داشت تجلیل از خدمات مرحوم مهندس محمد نبی حبیبی که پیش از این مسئولیت نایب رئیسه هیأت مدیره بنیاد را بر عهده داشت درباره موضوعات و مسائل مرتبط با عفاف و حجاب بحث و بررسی‌هایی صورت گرفت. از جمله موضوعات و مسائل مورد بحث در این نشست ارائه گزارش عملکرد مالی بنیاد، بررسی کلیات طرح تشکیل اتحادیه دفاع از حقوق زنان، بحث و تبادل نظر پیرامون رویدادهای مهم حوزه عفاف و حجاب در کشور، ارائه گزارش اجتمالی اقدامات و فعالیت‌های بنیاد در تهران و مراکز استان‌ها بود. اعضای هیأت مدیره بنیاد عفاف و حجاب عبارتند از؛ آیت الله اختری، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدی، حجت الاسلام والمسلمین میرتاج الدینی، فاطمه رهبر، لاله افتخاری، منیره نوبخت و اسفندیاری. در پایان این نشست نیز، اقدامات «ابعاد کارشناسی طرح تشکیل اتحادیه دفاع از حقوق زنان توسط کمیته‌ای مرکب از تعدادی از اعضای هیأت مدیره مورد بررسی قرار گیرد و در خصوص اجرای آن تصمیم گیری شود.» "
نامه‌نیورنامه‌نیور4 هفته قبل
پیام ایران اسلامی به هر متجاوز این است که که تجاوز آنها به خاک پاک ایران، با اقتدار پاسخ داده خواهد شد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: پیام این اقدام، آن بود که ملت‌های منطقه باید بدنبال این باشند که مقتدر و شجاع در رویدادهای جهانی عمل کنند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: ترامپ گفته به خاطر کشته شدن ۱۵۰ نفر، فرمان حمله خود را لغو کرده است. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اقدام شبکه جاسوسی آمریکا در عملیات سایبری ایران گفت: ضرب شصت افسران سایبری ایران، ضربه‌ای به آمریکائی‌ها زد که تا مدتها نمی‌توانند سر بلند کنند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: اروپا میانجی نیست، یک طرف معامله برجام است که باید به تعهداتش عمل نماید.
عصر ایرانعصر ایران4 هفته قبل
عصر ایران؛ سروش بامداد- مهم‌ترین خبر در حوزۀ حمل و نقل در شهر این روزها جمع آوری پل فلزی گیشا و ساخت زیرگذر به جای آن است. پل گیشا که دیگر می‌توان گفت دست کم در شکل سواره رو به تاریخ پیوسته از مشهورترین سازه‌های تهران به شمار می‌آمد و چون در همسایگی منطقۀ گیشا یا کوی نصر قرار داشت به پل گیشا مشهور بود در حالی که تنها یک فرعی باریک به سوی گیشا داشت. جالب است بدانید پل گیشا به خاطر بازی آسیایی تهران (۱۹۷۴) و در سال ۱۳۵۳ خورشیدی ساخته شد. این پل و ۶ پل فلزی دیگر (مانند پل چوبی، کریم خان و حافظ) از ابتدا قرار نبود دایمی باشد ولی عملا ماندگار شدند. جمع آوری پل گیشا و احداث زیر گذر و به احتمال پیاده‌راهی سبز با همان عنوان پل گیشا را نیز می‌توان اقدامی در این راستا دانست.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 هفته قبل
محمدباقر قالیباف از جوانان برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس دعوت کردعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی از جوانان خواست تا چهره‌های نو را از میان افراد توانمند و با صلاحیت برای نامزدی در انتخابات مجلس معرفی کنند. بیست و هفتمین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی برگزار می‌شودبیست و هفتمین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی، فردا در وزارت کشور برگزار می‌شود. رئیس ستاد انتخابات: ۵۰ مدیر در رده‌های مختلف وزارت کشور استعفا دادندرئیس ستاد انتخابات کشور تعداد مدیران مستعفی در رده‌های مختلف وزارت کشور به منظور آمادگی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. توضیحات رئیس ستاد انتخابات کشور درباره اجرای تغییر موادی از قانون انتخاباترئیس ستاد انتخابات کشور پیرامون تغییر موادی از قانون انتخابات که در انتخابات پیش رو اجرایی می‌شود، توضیحاتی ارائه داد. مدیرکل مرزی جدید وزارت کشور منصوب شدبا حکم وزیر کشور، حسین قاسمی به عنوان مدیرکل دفتر امور مرزی وزارت کشور منصوب شد.
موجموج1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران حزب گفت: خصومت ورزی آمریکا بویژه شخص دونالد ترامپ، هیچ جایی برای «مذاکره» و «میانجی‌گری» و «واسطه‌گری» نگذاشته است. وی گفت: راهبرد حکیمانه رهبری آن است که با مقاومت استراتژیک فشارهای آمریکا را برای ترامپ هزینه مند کند. ترامپ اگر نخست وزیر ژاپن را واسطه پیام خود قرار می‌دهد بر اثر شکست سیاست تهدید او علیه ایران است. هیچ فشاری از سوی دشمنان نمی‌تواند ما را به تسلیم وادارددبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: ملت و دولت ما در نقطه بازدارندگی هستند. گسترش روابط با پیمان هایی که مرزبندی با منافع غرب دارند باید در دستور کار دولت باشد.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی عصر امروز (یکشنبه) در سالگرد شهدای موتلفه اسلامی اظهار داشت: شهادت شهدای ۲۶خرداد ۴۴ واقعه‌ای مقطعی نیست و یک جریان مستمر تاریخی است که از آدم شروع می‌شود و در عاشورای ۶۱به اوج می‌رسد و در قیام صاحب الزمان (عج) خاتمه خواهد یافت. وی افزود: مسیری که در دوران ما انجام شده موثر بوده چون سلطه گران دنیا معتقد بودند که عصر دین تمام شده است. در طول این مسیر دنباله روی حزب بازی و تشکیلات‌های آنچنانی در نزد دوستان نبود و برای خدا انجام وظیفه کردند. رسوایی ترامپ در فرستادن نخست وزیر ژاپن چنان موجب می‌شود آنچنان در هم بشکند که در دنیا بصورت موجی عظیم مطرح شود. این اقتدار ولی امرمان از همان خداگونهگی است که فرمود من ترامپ را شایسته تبادل پیام نمی‌دانم.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: هیئت‌های این حزب با فرمایش امام خمینی (ره) متحد شد و در فعالیت‌هایش به دنبال حزب بازی و تشکیلات سیاسی خاص نبوده است. اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در مراسم گرامیداشت شهدای این حزب اظهار داشت: همواره انسان‌های ارزشمندی برای خدا قیام کرده و در مسیر جهاد و شهادت قدم برداشته‌اند، برخی به شهادت رسیدند و برخی در انتظار شهادت هستند. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی اظهار داشت: هیئت‌های مؤتلفه اسلامی با فرمایش امام خمینی (ره) متحد شد و در فعالیت‌های خود به دنبال حزب بازی و تشکیلات سیاسی خاص نبوده است، مؤتلفه در خط ولایت حرکت کرده است. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به سفر نخست‌وزیر ژاپن به تهران، گفت: در این سفر، ترامپ شکسته و تحقیر شد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: مؤتلفه در نیم قرن اخیر در راه اسلام و انقلاب اسلامی تلاش‌های بسیاری داشته است، گرچه مورد ناملایمت‌هایی هم قرار گرفته است، اما به مسیر خود ادامه خواهد داد.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، هفتمین سالگرد درگذشت مرحوم حاج احمد قدیریان از مبارزان انقلاب اسلامی عصر امروز (شنبه) با حضور آحاد مردم و تنی چند از شخصیت‌های سیاسی در یادمان شهدای هفتم تیر برگزار شد. برپایه این خبر، حجت الاسلام سیدمجتبی خامنه‌ای فرزند رهبر انقلاب اسلامی، روح الله حسینیان رییس مرکز اسناد انقلاب اسلامی، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، محسن رفیق دوست عضو حزب موتلفه اسلامی از حاضرین در این مراسم بودند. انتهای پیام/
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشاسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پیامی درگذشت خواهر حجت الاسلام سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان را تسلیت گفت. اخبار سیاسی- متن این پیام بدین شرح است: «بسم الله الرحمن الرحیم «انالله و انا الیه راجعون» حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سید حسن نصرالله (دامت افاضاته) دبیرکل محترم حزب الله لبنانخبر درگذشت خواهر گرامی جنابعالی «مرحومه سیده زکیه نصرالله»، موجب تاسف و تالم خاطر اینجانب گردید. درگذشت ایشان را صمیمانه تسلیت میگویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان، طلب رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای جنابعالی و عموم بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت مینمایم و توفیقات روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پیامی درگذشت خواهر حجت الاسلام سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان را تسلیت گفت. متن این پیام بدین شرح است: «بسم الله الرحمن الرحیم «انالله و انا الیه راجعون» حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سید حسن نصرالله (دامت افاضاته) دبیرکل محترم حزب الله لبنانخبر درگذشت خواهر گرامی جنابعالی «مرحومه سیده زکیه نصرالله»، موجب تاسف و تالم خاطر اینجانب گردید. درگذشت ایشان را صمیمانه تسلیت میگویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان، طلب رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای جنابعالی و عموم بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت مینمایم و توفیقات روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.» انتهای پیام/
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی افزود: مکرون گفته تا ۲۰۵۰ ابزاری در اختیار داریم و می‌خواهیم فراتر برویم. بادامچیان با اشاره به علت استعفای وزیر آموزش و پرورش، اظهار داشت: برخی می‌خواهند وزارت آموزش و پرورش را به سمت کارهای حزبی ببرند. استعفای وی ناشی از فشارهایی است که برای سیاسی کردن نقش آموزش و پرورش در جامعه و کشاندن آن به بازی‌های جناحی است. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه با اشاره به تحولات سودان گفت: ما نسبت به کشتار مردم در خیابان‌ها توسط نظامیان نگران هستیم. بادامچیان در پایان سخنانش اظهار داشت: «نه» به مذاکره با آمریکای جهانخوار محور سخنان معظم له بود که دستگاه دیپلماسی کشور باید به آن توجه کنند و سخن آخر، مقاومت و مقاومت و مقاومت به عنوان تنها راه باقی مانده در برابر شرارت دشمنان اسلام است.
فراروفرارو1 ماه قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه اکنون آمریکا دنبال یک دیوانه در ایران می‌گردد که با او گفتگو کند، گفت: فکر نمی‌کنم در دولتی که همه ادعای عقلانیت می‌کنند و خود را جزء جماعت عقلا تلقی می‌کنند، کسی حاضر به گفتگو با آمریکا باشد. به گزارش ایسنا، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب اظهار داشت: قرن ما قرن امام خمینی (ره) و قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران است. امروز قدرت ایران در منطقه پشت ابرقدرت‌ها را به لرزه درآورده است و ملت ایران فخر ملت‌های جهان است. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی اظهار داشت: امام فرمود: انقلاب ما محدود به ایران نیست و انقلاب اسلامی منطقه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمداری حضرت حجت (ارواحنافداه) است. اکنون آمریکا دنبال یک دیوانه در ایران می‌گردد که با او گفتگو کند.
موجموج1 ماه قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: اگر همه با یکدیگر کار کنیم و با اتخاذ سیاست‌های مختلف بتوانیم برای مردم فلسطین اقدامی انجام دهیم مسلما پیروز خواهیم بود. بادامچیان با بیان اینکه ملت ایران با قیام خود یک کشور مقتدر و پشتیبان همه گروه‌های مقاومت تشکیل داد، گفت: پیروزی‌های ملت فلسطین در غزه، کرانه باختری و همچنین دیگر سرزمین‌های اسلامی نویدبخش پیروزی‌های آینده است. امثال معامله قرن یکی دیگر از تلاش‌های مذبوحانه استکبار است که ما آن را محکوم می‌کنیم. آمریکا دچار بحران بحران اقتصادی و سیاسی استدبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: امروز دنیا در یک حالت تحول و دگرگونی قرار دارد و آمریکا دچار بحران بحران اقتصادی و سیاسی است؛ بدهی ۲۲ تریلیون دلاری چیز کمی نیست. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه حزب موتلفه از هرگونه رابطه با کشورها و دولت‌های اسلامی و احزاب و گروه‌های مقاومت و نمایندگان این کشورها استقبال کرده و می‌کند، گفت: امیدوارم این جلسات موجب روابط مودت‌آمیز بیشتر و گسترش همکاری‌ها در زمینه‌های مختلف شود.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
بادامچیان تاکید کرد: مذاکره مجدد با آمریکا نه موضوعیت و نه طریقیت دارد و نه مشکل دو طرف را حل می‌کند. وی گفت: همان طور که رهبر انقلاب فرمودند، نه جنگ می‌شود و نه مذاکره، ملت ما به مقاومت خود ادامه می‌دهد تا دشمن را پشیمان کند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم تصریح کرد: ما در داخل، مشکلات تولید داریم اما مشکل بزرگتر توزیع صحیح و علمی تولیدات ملی کشور است. دولت در این مورد کارآمدی ندارد و باید این کارآمدی را در مدیریت اقتصاد کشور که در آن اختیارات ویژه و مطلقه دارد، نشان بدهد و بیش از این سرمایه اجتماعی خود را به حراج نگذارد. بادامچیان تاکید کرد: آیا مردم مسلمان عربستان و امارات نمی‌خواهند اقدامی برای جلوگیری از کشتار روزه‌داران عرب مسلمان بدست حاکمان خود کنند؟

به انتهای لیست رسیدید

محمد نبی حبیبی

محمدنبی حبیبی (۲۸ آذر ۱۳۲۴ خورشیدی – ۹ بهمن ۱۳۹۷) سیاستمدار ایرانی بود. وی از ۳۱ مرداد ماه سال ۱۳۸۳ تا زمان درگذشتش، ۹ بهمن ۱۳۹۷ دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی بود. وی استانداری تهران، فارس و خراسان بزرگ را در کارنامه سوابق خود دارد. محمدنبی حبیبی دارای فوق لیسانس جامعه‌شناسی از دانشگاه تهران بود و طی سال‌های ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۶ به مدت ۴۴ ماه شهردار تهران بود. در دوره شهرداری وی ساخت مترو بعد از توقفی چندساله به علت انقلاب و جنگ دوباره از سر گرفته شد. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با محمد نبی حبیبی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا