محمد وحدتی هلان

محمد وحدتی هلان

تسنیمتسنیم6 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، با شروع ششمین روز ثبت‌نام رسمی از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، فرمانداری شهرستان تبریز هم به عنوان مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های تبریز، اسکو و آذرشهر، ثبت‌نام از نامزدها و کاندیداهای مجلس را آغاز کرده است. مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخاباتی شهرستان تبریز نسبت به ثبت نام برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اقدام کرد. محمد وحدتی هلان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس و نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخاباتی شهرستان بستان آباد برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرد. ضیاءالله اعزازی ملکی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخاباتی شهرستان بناب نسبت به ثبت نام برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اقدام کرد. انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند ماه امسال برگزار می‌شود و استان آذربایجان شرقی با ۲۱ شهرستان، دارای ۱۳ حوزه انتخابیه و ۱۹ کرسی نمایندگی در خانه ملت است.
فارسفارس1 ماه قبل
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با بیان اینکه خط‌آهن میانه-بستان‌آباد تا پایان هفته تکمیل می‌شود و تا ۱۰ روز آینده با حضور رئیس‌جمهور به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: پیش‌بینی می‌شود اتصال این خط به تبریز تا یک سال آینده انجام شود. وحدتی اظهار داشت: احداث این خط‌‌آهن زیرساختی برای ارتباط همه نقاط کشور و کشورهای همسایه در قالب حمل‌ونقل مسافری و ریلی خواهد بود. وی با اشاره به اینکه خط‌آهن میانه-بستان‌آباد ‌۱۳۲ کیلومتر طول دارد، گفت: کاهش ۱۱۴ کیلومتری طول مسیر اتصال مرکز شمال‌غرب کشور به شبکه ریلی سراسری و کاهش ۵٫۵ ساعت زمان سفر با قطار از مزایای اجرای این خط است. رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی اظهار داشت: مقرر بود این خط ریلی در ‌چند روز آینده با حضور رئیس جمهور افتتاح شود اما به دلیل بروز زلزله آذربایجان شرقی‌ پیش‌بینی می‌شود این خط‌آهن در ۱۰ روز آینده با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری برسد. به گزارش فارس، کاربران این خبرگزاری در بخش فارس من خواستار پیگیری درباره روند تکمیل خط‌آهن میانه-بستان‌آباد-تبریز شده بودند.
خانه ملتخانه ملت1 ماه قبل
محمد وحدتی هلان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات خسارات ناشی از وقوع زلزله در استان آذربایجان شرقی، گفت: شب گذشته حدود ساعت ۲:۱۷ زلزله‌ای با قدرت ۶ ریشتر آذربایجان شرقی را لرزاند و مرکز زلزله در ترکمنچای شهرستان میانه بوده است. وی تصریح کرد: البته با وجود بزرگی دامنه این زلزله به سایر شهرستان‌های اطراف میانه خسارت جدی وارد نشده است، ضمن اینکه ستاد مدیریت بحران نیز از همان ساعات اولیه وقوع زلزله در این منطقه وارد عمل شده و امدادرسانی به نحو مطلوب صورت گرفته است. رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: استاندار و وزیر صنعت، معدن و تجارت از مناطق زلزله‌زده بازدید کرده و در جلسه ستاد مدیریت بحران که در میانه تشکیل شده نیز حضور پیدا کردند. نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس برآوردهای صورت گرفته حدود ۴۰ روستا دچار خسارت شده‌اند، تعداد ۱۰۰۰واحد منزل از ۵ تا ۷۰ درصد خسارت دیده و برخی نیز به طور صددرصد تخریب شده‌اند. شیویاری تاکید کرد: هم‌اکنون نیروهای نظامی و انتظامی، جمعیت هلال احمر و اورژانس کشور در این منطقه مستقر شده‌اند و بر اساس پروتکل مدیریت بحران تقسیم کار صورت گرفته است.
خانه ملتخانه ملت1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت‌ها، مواضع و دیدگاه‌های خود در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند. نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی طرح تعطیلی روزهای پنجشنبه در مراکز اداری استان‌‌های کشور در کمیسیون اجتماعی پایان یافت و در اختیار هیات رئیسه مجلس قرار گرفته است. همچنین مجلس شورای اسلامی با اشراف به مشکلات معیشتی معلمان، به دولت و وزارت آموزش و پرورش برای تسریع در روند پرداخت معوقات حقوق، بازنشستگی، اضافه‌کاری و حتی مرخصی معلمان فشار آورده است. اعتبارات فرهنگی هوشمندانه و هدفمند هزینه شودنماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل محدودیت منابع باید اعتبارات فرهنگی در استان هوشمندانه و هدفمند هزینه شود. نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اعتبارات فرهنگی باید هوشمندانه و هدفمند هزینه شود و اگر انسجام و همدلی داشته باشیم موفقیت‌ها بیشتر می‌شود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی تاکید کرد: امروزه خواه یا ناخواه، زبان انگلیسی، زبان علمی جهان بوده و حذف این زبان از مدارس، حذف ارتباط علمی با جهان است. محمد وحدتی هلان در بازدید از غرفه ایسنا در حاشیه دهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان در گفتگو با این خبرگزاری اظهار کرد: حذف زبان انگلیسی از مدارس امکان پذیر و قابل قبول نبوده و بنده نیز با این امر مخالف هستم. وی با تاکید بر اینکه نباید با موضوعات مختلف به طور انحصاری برخورد کرد، گفت: افزوده شدن زبان‌هایی مانند زبان‌ فرانسه، آلمانی و ایتالیایی در کنار آموزش زبان انگلیسی نیز راهکار خوبی است. وی تاکید کرد: حذف زبان انگلیسی نه، اما تنوع زبان‌های خارجی می‌تواند راهکار بهتری باشد تا دانش آموزان بتوانند سایر زبان‌های مورد علاقه شان را نیز یاد بگیرند. فکر نمی‌کنم کسی با حذف زبان انگلیسی از مدارس موفق باشد. نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه آموزش زبان‌های خارجی ضعف وجود دارد، گفت: با وجود تدریس زبان انگلیسی در مقاطع مختلف در مدارس هنوز هم در صورت ورود به یک جمع انگلیسی زبان نمی‌توانیم به خوبی صحبت کنیم.
خانه ملتخانه ملت1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت‌ها، مواضع و دیدگاه‌های خود در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند. یعنی همان نکته‌ای که امام علی (ع) فرمودند؛ «روزی که من مسئولیتم را رها کنم، با این وضعیت آمدم و آن زمان هم قضاوت کنید. وی در ادامه عنوان کرد: بنده ازجمله افرادی هستم که حتما اموال و دارایی‌های خود را اعلام خواهم کرد. علی اصغر یوسف نژاد و قاسم احمدی لاشکی از پافشاری دولت برای انتقال آب خزر انتقاد کرده‌اند. محمدرضا رضایی کوچی ویدئویی از توضیح درباره جلسه کمیسیون عمران مجلس با موضوع بررسی وضعیت پیاده روی اربعین به اشتراک گذاشته است.
خانه ملتخانه ملت1 ماه قبل
اما حدود یک ساعت قبل از آغاز سخنرانی خبر دادند که به دستور دادستان مشهد در سالن سخنرانی پلمب شده و اجازه ورود به کسی داده نمی‌شود. تعجب کردم که این سخنرانی چه خطری برای نظام داشته که دست به چنین کاری زده‌اند. برگزارکنندگان مراسم سالن دیگری را اعلام کردند و مهمانان به آنجا رفتند. با کمال تعجب اعلام شد که در آن سالن را هم پلمب کرده‌اند. بعد از ساعتی اعلام شد که آنجا را هم به دستور دادستان پلمب کرده‌اند و آش نذری را هم نیروی انتظامی با خود برده و چند چهارراه آن‌طرف‌تر توزیع کرده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
محمد وحدتی هلان، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح اولیه تعطیلی ادارات در روز پنجشنبه، در کمیسیون اجتماعی مجلس به تصویب اولیه رسیده و به زودی در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود. اعتمادآنلاین| محمد وحدتی هلان، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: این طرح در صورت کسب آراء در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برای تایید به شورای نگهبان ارسال شده و پس از تایید، به منظور اجرایی شدن به دولت ابلاغ می‌شود. وی با بیان اینکه در صورت اجرایی شدن این طرح از ساعات کاری کارمندان کم نمی‌شود، افزود: در روزهای غیر تعطیل هفته، ساعات کاری کارمندان برای پاسخگویی به نیاز مردم افزایش می‎یابد. نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی به دیگر مزایای این طرح نیز اشاره و خاطرنشان کرد: با افزایش ساعات کاری ادارات در دیگر روزهای هفته، مردم می‌توانند با برنامه ریزی صحیح، در طول یک روز کاری به تمامی کارهای اداری خود رسیدگی کرده و مجبور به صرف روزهای بیشتری برای امور اداری نباشند. منبع: ایسنا
ایسناایسنا2 ماه قبل
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح اولیه تعطیلی ادارات در روز پنجشنبه، در کمیسیون اجتماعی مجلس به تصویب اولیه رسیده و به زودی در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود. محمد وحدتی هلان در گفت‌وگو با ایسنا اضافه کرد: این طرح در صورت کسب آراء در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برای تایید به شورای نگهبان ارسال شده و پس از تایید، به منظور اجرایی شدن به دولت ابلاغ می‌شود. وی با بیان اینکه در صورت اجرایی شدن این طرح از ساعات کاری کارمندان کم نمی‌شود، افزود: در روزهای غیر تعطیل هفته، ساعات کاری کارمندان برای پاسخگویی به نیاز مردم افزایش می‎یابد. نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی به دیگر مزایای این طرح نیز اشاره و خاطرنشان کرد: با افزایش ساعات کاری ادارات در دیگر روزهای هفته، مردم می‌توانند با برنامه ریزی صحیح، در طول یک روز کاری به تمامی کارهای اداری خود رسیدگی کرده و مجبور به صرف روزهای بیشتری برای امور اداری نباشند. انتهای پیام
خانه ملتخانه ملت2 ماه قبل
مسعود پزشکیان متن سخنرانی خود در همایش کانون وکلا را به اشتراک گذاشته است. روزی حضرت علی (ع) از یک شخص مسیحی به دادگاه شکایت می‌کند که شمشیر و زره ایشان را برداشته است و کار به دادگاه می‌کشد. وقتی قاضی دلایل ادعای حضرت علی (ع) را می‌پرسد و ادله‌ای ندارند، دادگاه حکم به برائت شخص مسیحی می‌دهد و تبرئه می‌ شود. خبر خوش برای دانشجویان تحت پوشش بهزیستینایب رئیس کمیسیون اجتماعی گفت: رئیس بهزیستی عنوان کرد که شهریه دانشجویان تحت پوشش بهزیستی پراخت می‌شود. وی افزود: براساس گزارش مسئولان سازمان بهزیستی، یک میلیون و ۵۴ هزار خانوار در واقع دو میلیون و ۳۰۰ هزار فرد را تحت پوشش دارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
محمد وحدتی هلان، رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی، گفت: به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا، انتخابات مجمع نمایندگان استان برگزار نشد. اعتمادآنلاین| محمد وحدتی هلان، رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی، گفت: برای برگزاری انتخابات مجمع نمایندگان استان باید حداقل ۱۳ نفر از نمایندگان استان در جلسه حاضر باشند، اما به علت حضور در برنامه‌ها، صرفا هشت نفر از نمایندگان استان در جلسه دیروز مجمع حضور داشتند، از این‌رو برگزاری انتخابات به جلسه بعدی موکول شد. وی با بیان این‌که انتخابات مجمع نمایندگان استان سالانه برگزار می‌شود، افزود: سال گذشته انتخابات مجمع در ۱۶ مهرماه انجام شد و در سال‌جاری نیز برای به حدنصاب رسیدن اعضا، از دو هفته پیش به نمایندگان استان اطلاع داده بودیم که انتخابات در ۱۵ مهرماه برگزار می‌شود تا برنامه‌های خود را بر اساس آن تنظیم کنند، اما متاسفانه تعدادی از نمایندگان هماهنگ نشده بودند. وی در خاتمه تاکید کرد: پس از همفکری با اعضای مجمع تلاش خواهیم کرد در اسرع وقت و زمانی که نمایندگان امکان حضور دارند، انتخابات را برگزار کرده و رئیس جدید مجمع نمایندگان استان مشخص شود. منبع: ایسنا
ایسناایسنا2 ماه قبل
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا، انتخابات مجمع نمایندگان استان برگزار نشد. محمد وحدتی هلان در گفت‌وگو با ایسنا، در این رابطه توضیح داد: برای برگزاری انتخابات مجمع نمایندگان استان باید حداقل ۱۳ نفر از نمایندگان استان در جلسه حاضر باشند، اما به علت حضور در برنامه‌ها، صرفا هشت نفر از نمایندگان استان در جلسه دیروز مجمع حضور داشتند، از این‌رو برگزاری انتخابات به جلسه بعدی موکول شد. وی با بیان این‌که انتخابات مجمع نمایندگان استان سالانه برگزار می‌شود، افزود: سال گذشته انتخابات مجمع در ۱۶ مهرماه انجام شد و در سال‌جاری نیز برای به حدنصاب رسیدن اعضا، از دو هفته پیش به نمایندگان استان اطلاع داده بودیم که انتخابات در ۱۵ مهرماه برگزار می‌شود تا برنامه‌های خود را بر اساس آن تنظیم کنند، اما متاسفانه تعدادی از نمایندگان هماهنگ نشده بودند. وی در خاتمه تاکید کرد: پس از همفکری با اعضای مجمع تلاش خواهیم کرد در اسرع وقت و زمانی که نمایندگان امکان حضور دارند، انتخابات را برگزار کرده و رئیس جدید مجمع نمایندگان استان مشخص شود. انتهای پیام
تابناکتابناک2 ماه قبل
اما در این باره باید گفت، دلایل گوناگونی برای ریزش قیمت ارز و طلا در بازار از سوی اقتصاددان‌ها مطرح شده و برخی از آن‌ها دلیل این کاهش ارز را در تشکیل بازار متشکل ارزی و برخی دیگر متعادل شدن بازار را دلیل اصلی افت قیمت ارز می‌دانند. به همین دلیل، بسیاری از نمایندگان اقتصادی مجلس، بر این باورند تا زمانی که ثبات در بازار ارز ایجاد نشود، خبری از کاهش قیمت اجناس نیست. این نمایندگان دلیل کاهش پیدا نکردن قیمت ارز را در بی اعتمادی فعالان اقتصادی به سیسات‌های اقتصادی و همچنین بی ثباتی قیمت‌ها ارزیابی می‌کنند و به همین جهت اعتقاد دارند که مهم‌ترین مسأله تأثیرگذار در کاهش نرخ اجناس و کاهش تورم موجود در جامعه ثبات نرخ ارز است؛ هرچند روی کاهش نرخ ارز تا قیمت معقول نیز نیم نگاهی دارند. اگر بخواهند می‌توانند قیمت دلار را پایین بیاورند؛ هرچند فضای سیاسی و اتفاقات منطقه در قیمت دلار مؤثر است، واقعیت این است که قیمت دلار دست خود دولت است. این نماینده مجلس گفت: پیش‌بینی ما کاهش نرخ ارز است و فکر می‌کنم که این کاهش‌ها ادامه خواهد داشت ولی از نظر ما اولویت ثبات در بازار ارز است.
خانه ملتخانه ملت2 ماه قبل
صفحه اینستاگرام دکتر علی لاریجانی متن پیام رئیس مجلس به اجلاس همبستگی با کودکان فلسطینی را منتشر کرده است. روح الله حضرت پور عکس زیر را از جلسه علنی مجلس منتشر کرده استمحمود صادقی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است. افزایش هزار میلیارد تومان بودجه برای بهزیستی کشور🔸امیر خجسته بابیان اینکه ۷ هزار میلیارد تومان بودجه برای بهزیستی و #کمیته_امداد اختصاص داده‌شده است، اظهار داشت: نگاه ویژه‌ای به جامعه #معلولین مخصوصا #ناشنوایان باید شود. عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: بنده با افزایش تعرفه صادرات مواد خام معدنی موافقم، زیرا هم خام‌فروشی مقرون به صرفه نیست و هم کار کردن روی مواد خام می‌تواند به رونق اقتصادی کشور کمک کند. سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی ویدئویی از بیانات رهبر انقلاب در دیدار با فرماندهان سپاه را به اشتراک گذاشته است
خانه ملتخانه ملت2 ماه قبل
صفحه اینستاگرام دکتر علی لاریجانی متن و عکس‌های گفت و گوی رییس مجلس با شبکه الجزیره را منتشر کرده است. این نماینده مجلس افزود: پرداخت یارانه خلاف اقتصاد مقاومتی است. یارانه باید به اقشار ناتوان و کسانی که مشکل دارند و قدرت کار ندارند پرداخت شود، معنی ندارد به مردم سالم یارانه بدهیم. علاالدین بروجردی گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درباره رفتار اروپا در برجام را منتشر کرده است. غلامرضا کاتب مطلب زیر را درباره برگزاری جلسه فراکسیون اشتغال و تولید منتشر کرده است.

هویت گم شده «اوجان» در مسیر احیا

3+
ایسناایسنا2 ماه قبل
خانه ملتخانه ملت2 ماه قبل
صفحه اینستاگرام دکتر علی لاریجانی تصویری از حضور در برنامه گفت و گو ویژه خبری را منتشر کرده است. علی مطهری مطلب زیر را به اشتراک گذاشته استعلی مطهری در گفت‌و‌گو با سازندگی از مخالفت برخی فقها با صوفیان به بهانه ماجرای فیلم «مست عشق» می‌گویدهنوز جنجال عدم اکران فیلم رستاخیز به دلیل مخالفت برخی مراجع به پایان نرسیده که ساخت فیلم «مست عشق» هم با فتوای برخی مراجع با اما و اگرهایی همراه شده است. ترویج آنها به‌هرشکل جایز نمی‌باشد و حرام است.» پس از آن عده‌ای این اظهار نظرها را به عنوان فتوا تلقی کرده و در مراحل ساخت این فیلم مانع‌تراشی کردند. یک وقتی مرحوم آقای مطهری از من پرسیدند نظر شما راجع به مثنوی چیست، همین را گفتم. منم خوشحال شدم که خدا بهم عمر داد یک بار دیگه او را دیدم و مهر و محبتشو دیدم.
خانه ملتخانه ملت2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت‌ها، مواضع و دیدگاه‌های خود در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند. غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است. امیرخجسته مطلب زیر را منتشر کرده است. سید جواد ساداتی نژاد تذکر شفاهی خود در صحن علنی را منتشر کرده است. سیده حمیده زر آبادی مطلب زیر را منتشر کرده است
خانه ملتخانه ملت2 ماه قبل
انقلابی واقعی هر دو بخش جمله را می‌بیند و انقلابی قلابی فقط بخش اول را. البته در این مخالفت حق دارد، چون منافعش در صورت تحقق بخش دوم جمله رهبر انقلاب شدیدا به خطر می‌افتد. برای تحقق واقعی اوراسیای بزرگ نخست باید یک درک بینابین و یک تصویر ذهنی مشترک از این مفهوم داشته باشیم. در نشست کمیته تدوین بیانیه دیدگاه‌های مشترک کشورها در مورد منطقه اوراسیا به عنوان منطقه‌ای برای دستیابی به صلح، همکاری، تعامل، ارزش‌های مشترک و فرصت‌های برابر مطرح شد. در این نشست بر اهمیت اصلاح همکاری‌های بین پارلمانی، جستجوی پاسخ‌های مشترک برای چالش‌ها و تهدیدهای مدرن و ادغام منافع تمامی کشورهای منطقه اوراسیا به صورت هماهنگ تاکید شد.
ایسناایسنا2 ماه قبل
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی از احتمال بهره‌برداری از راه آهن «میانه-بستان آباد» تا پایان مهر ماه با توجه به پیشرفت ۹۵ درصدی آن خبر داد و گفت: اگر آسفالت‌ریزی مسیر ایستگاه راه آهن بستان آباد تا داخل شهر به پایان برسد، پروژه آماده بهره‌برداری می‎شود. محمد وحدتی هلان در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح این خبر اظهار کرد: به دنبال بازدید وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان برنامه و بودجه از پروژه خط آهن «میانه-بستان آباد» و دستور اکید رئیس جمهور برای بهره‌برداری هر چه سریع‌تر از این پروژه، کارهای خوبی در این خصوص انجام شده است. وی اضافه کرد: در حال حاضر قطار در این مسیر تردد می‌کند و مشکلی در رفت و آمد قطار وجود ندارد و ایستگاه نیز تکمیل بوده و تنها قسمتی از راه تردد بین ایستگاه تا داخل شهر ناقص است که به احتمال زیاد تا ۱۵ روز آینده به طور کامل به اتمام می‎رسد. وی ادامه داد: طی جلسه‎ای با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، مقرر شد تا برای تامین بخشی از اعتبارات پروژ‌‍‌های ملی مانند پروژه پل اوجان و راه «تیکمه داش-آزاد راه» از تهران کمک بگیریم و پروژه‌های استانی نیز با تغییر و جابه‌جایی اعتبار و پرداخت بخشی از طلب پیمانکاران از محل پروژه‌های قبلی دولت ادامه پیدا می‌کنند. انتهای پیام
خانه ملتخانه ملت2 ماه قبل
علی مطهری گفت و گوی خود با خبرگزاری خانه ملت درباره توقیف فیلم رستاخیز را به اشتراک گذاشته است. وی همچنین مطلب زیر را به اشتراک گذاشته استعلاالدین بروجردی عکس زیر را از دیدار با سفیر کره شمالی به اشتراک گذاشته است. مسعود پزشکیان آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفته است. غلامرضا کاتب آغاز سال تحصیلی را تبریک گفته و مطلب زیر را منتشر کرده است. قاسم احمدی لاشکی آغاز سال تحصیلی را تبریک گفته است.
خانه ملتخانه ملت2 ماه قبل
همه می‌گویند چون آقای رئیس‌جمهور اهل سمنان است می‌خواهد از این موقعیت استفاده کند و آب دریای خزر را به سمنان ببرد. اعتمادآنلاین| علی‌اصغر یوسف‌نژاد، نماینده ساری و عضو هیات‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار اعتمادآنلاین، به وضعیت انتقال آب خزر به سمنان و فلات مرکزی ایران اشاره کرد و گفت: فعلا چیزی در مورد انتقال آب خزر نشنیده‌ایم و نمی‌دانیم، اما مردم با انتقال آب خزر مخالف‌اند. او ادامه داد: شرایط محیط‌زیستی، فنی و مالی اجازه نمی‌دهد آب دریای خزر را منتقل کنند، به همین دلیل ما مخالف انتقال آب دریای خزر هستیم. انتقال آب دریای خزر کارشناسی‌شده نیستیوسف‌نژاد با بیان اینکه انتقال آب دریای خزر کارشناسی‌شده نیست توضیح داد: مطالعاتی حدودا صد صفحه‌ای در مورد انتقال آب دریای خزر از طریق مراجع رسمی مستقل کارشناس، از جمله مرکز پژوهش‌های مجلس، انجام‌ شده است. مرکز پژوهش‌های مجلس اعلام کرد با انتقال آب دریای خزر اکوسیستم طبیعی بر هم می‌خورد و شرایط زیست‌محیطی تغییر پیدا می‌کند.
خانه ملتخانه ملت2 ماه قبل
علی اصغر یوسف نژاد مطلب زیر را درباره حوزه انتخابیه خود به اشتراک گذاشته استسید حسین افضلی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است. روح الله حضرت پور مطلب زیر را درباره برداشت گسترده نمک از دریاچه اورمیه به اشتراک گذاشته است. در جریان بازدید از منطقه زیبای #انزل، اهالی خبر دادند که یک شرکت صنعتی خارج از استان مدت‌هاست که مشغول برداشت گسترده و خروج مقادیر قابل توجه نمک به خارج از استان است. متاسفانه اهالی نیز هیچ منفعتی از قبال این برداشت ناصحیح ندارند و تنها آسیب‌های زیست محیطی این اقدام متوجه اهالی میشود. چه کسی مجوز این برداشت‌های گسترده را صادر کرده است و چرا اهالی و مردم #اورمیه هیچ منفعتی از این برداشت‌ها ندارند؟!
خانه ملتخانه ملت2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت‌ها، مواضع و دیدگاه‌های خود در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند. صفحه اینستاگرام دکتر علی لاریجانی مطالب زیر را ازدیدارهای رییس مجلس منتشر کرده استعلی مطهری در صفحه اینستاگرام خود نوشته است. علاالدین بروجردی گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درباره موضوع مذاکره با آمریکا در بیانات رهبری را به اشتراک گذاشته است. مسعود پزشکیان مطلب زیر را به مناسبت روزبزرگداشت استاد شهریار منتشر کرده است. روح الله حضرت پور با انتشار مجموعه عکس هایی از جمله عکس زیر از حضور نماینده مردم اورمیه در بخش #انزل خبر داده است
الفالف2 ماه قبل
برخی از نمایندگان مجلس به صورت داوطلبانه میزان مشارکت در رای‌‌گیری‌ها و حضور و غیاب خود در پارلمان را منتشر می‌کنند. گروه سیاسی الف، ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۱۷:۵۶ ۳۹۸۰۶۲۳۱۶۵به گزارش فارس، پس از رد دوفوریت و یک‌فوریت طرح شفاف‌سازی آرای نمایندگان مجلس شورای اسلامی، برخی از وکلای ملت اعلام کردند که قصد دارند به صورت داوطلبانه میزان مشارکت در رای‌‌گیری‌ها و حضور و غیاب خود را منتشر کنند. براین اساس، از آبان‌ماه سال ۹۷ تا مردادماه سال ۹۸ میزان حضور و غیاب و آرای نمایندگان داوطلب منتشر شده است. برای میزان مشارکت در رای‌گیری‌ها ۱۰۱ نماینده و برای میزان حضور و غیاب ۱۰۶ نماینده داوطلب شدند که البته از این تعداد به دلیل حضور محمد دهقان نماینده سابق مردم طرقبه و شاندیز در شورای نگهبان یک نفر کاهش یافته است. لیست اسامی افراد داوطلب برای انتشار اطلاعات حضور و غیابنام و نام خانوادگی، حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی، حوزه انتخابیه ۱ ابوالفضل سروش، تهران ۵۴ عباسعلی پوربافرانی نائین ۲ ابوالفضل حسن بیگی دامغان ۵۵ عبدالحمید خدری بوشهر ۳ احد آزادی‎خواه، ملایر ۵۶ عبدالرضا مصری کرمانشاه ۴ احمد امیرآبادی، قم ۵۷ عبدالله رضیان قائم‎شهر، سوادکوه، جویبار ۵ احمد سالک‌کاشانی، اصفهان ۵۸ علاء الدین بروجردی بروجرد ۶ احمد علی‌رضا بیگی، تبریز ۵۹ علی ابراهیمی شازند ۷ احمد مرادی، بندرعباس ۶۰ علی اسماعیلی نور و محمودآباد ۸ اسدالله عباسی، رودسر ۶۱ علی اصغر یوسف نژاد ساری، میاندرود ۹ اصغر مسعودی، نیریز ۶۲ علی اکبر کریمی اراک، کمیجان، خنداب ۱۰ اقبال محمدیان، رامهرمز ۶۳ علی اکبری شیراز شیراز ۱۱ اکبر رجبرزاده، اسدآباد ۶۴ علی بختیار گلپایگانی گلپایگان خانسار ۱۲ بشیر خالقی، خلخال ۶۵ علی قربانی بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم ۱۳ بیت الله عبداللهی، اهر و هریس ۶۶ علی محمد شاعری بهشهر، نکا، گلوگاه ۱۴ پروانه مافی، تهران ۶۷ علی نجفی خوشرودی بابل ۱۵ جلیل رحیمی، تربت‎جام ۶۸ علی نوبخت حقیقی تهران، ری، شمیرانات، اسلام شهر ۱۶ جمشید جعفر پور، لارستان ۶۹ علی وقف چی زنجان و تارم ۱۷ حبیب الله دهمرده، زابل ۷۰ علیرضا سلیمی محلات و دلیجان ۱۸ حسن بهرام نیا، نهاوند ۷۱ علیم یارمحمدی زاهدان ۱۹ حسن سلیمانی، کنگاور ۷۲ عین الله شریف پور ماکو، چالدران، شوط و پلدشت ۲۰ حسن کامران دستجردی، اصفهان ۷۳ غلامرضا حیدری تهران، ری، شمیرانات، اسلام شهر ۲۱ حسن نوروزی رباط کریم، بهارستان ۷۴ فردین فرمند میانه ۲۲ حسین علی حاجی‌دلیگانی، شاهین شهر ۷۵ محسن کوهکن ریزی لنجان ۲۳ حسین علی شهریاری زاهدان ۷۶ محمد ابراهیم رضایی خمین ۲۴ حسین هاشمی تختی نژاد، بندرعباس ۷۷ محمد اسماعیل سعیدی تبریز، آذرشهر، اسکو ۲۵ حمید بنایی، گناباد ۷۸ محمد باقر سعادت دشتستان ۲۶ حمید گرمابی، نیشابور ۷۹ محمد بیرانوندی خرم آباد، دوره ۲۷ حمیدرضا فولادگر، اصفهان ۸۰ محمد جواد کولیوند کرج، اشتهارد، فردیس ۲۸ داوود محمدی، قزوین ۸۱ محمد حسن نژاد مرند، جلفا ۲۹ رضا انصاری، داراب ۸۲ محمد حسین فرهنگی تبریز، آذرشهر، اسکو ۳۰ رضا کریمی، اردبیل ۸۳ محمد خدابخشی الیگودرز ۳۱ روح الله بابایی صالح، بوئین زهرا ۸۴ محمد عزیزی ابهر، خرمدره، سلطانیه ۳۲ روح الله حضرت پور، ارومیه ۸۵ محمد قمی، پاکدشت ۳۳ زهرا سعیدی، مبارکه ۸۶ محمد محمودی شاه نشین شهریار، قدس، ملارد ۳۴ ژرژیک آبرامیان، مسیحیان ۸۷ محمد وحدتی هلان بستان آباد ۳۵ سکینه الماسی، کنگان ۸۸ محمدرضا امیر حسن خانی فردوس، سرایان، طبس، بشرویه ۳۶ سلام امینی، ایلام ۸۹ محمدرضا ملکشاهی راد خرم آباد، دوره ۳۷ سهراب گیلانی، شوشتر ۹۰ محمود بهمنی ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان ۳۸ سید ابوالفضل موسوی بیوکی یزد ۹۱ محمود شکری تالش، رضوانشهر ۳۹ سید احسن علوی سنندج ۹۲ محمود صادقی تهران، ری، شمیرانات، اسلام شهر ۴۰ سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی مشهد ۹۳ مصطفی کواکبیان تهران، ری، شمیرانات، اسلام شهر ۴۱ سید جواد حسینی کیا سنقر ۹۴ نادر قاضی پور ارومیه ۴۲ سید حسین نقوی حسینی، ورامین ۹۵ نظر افضلی نهبندان و سربیشه ۴۳ سید حمزه امینی، هشترود ۹۶ هادی قوامی اسفراین ۴۴ سید راضی نوری شوش ۹۷ یحیی کمالی پور جیرفت، عنبرآباد ۴۵ سید محمد جواد ابطحی خمینی شهر ۹۸ یوناتن بت کلیا مسیحیان آشوری و کلدانی ۴۶ سید ناصر موسوی لارگانی فلاورجان ۹۹ جواد کریمی قدوسی مشهد و کلات۴۷ مهرداد لاهوتی لنگرود ۱۰۰ سید محمد باقر عبادی بیرجند، درمیان و خوسف ۴۸ سید هادی بهادری ارومیه ۱۰۱ سید مرتضی خاتمی ماه‎نشان، ایجرود و دهستان‌های بوغداکندی، قلتوق ۴۹ سیده حمیده زرآبادی قزوین ۱۰۲ محمد دهقانی نقندر چناران و طرقبه- ۵۰ شمس الله شریعت نژاد تنکابن، ۱۰۳ امیر خجسته همدان، فامنین ۵۱ شهاب نادری پاوه ۱۰۴ سیده فاطمه ذوالقدر تهران، ری، شمیرانات، اسلام شهر ۵۲ شهروز برزگر کلشانی سلماس ۱۰۵ غلامرضا کاتب گرمسار و آرادان ۵۳ طیبه سیاوشی شاه عنایتی تهران ۱۰۶ محمد رضا رضایی کوچی جهرملیست اسامی افراد داوطلب برای انتشار میزان مشارکت در رای گیری‌ها
خانه ملتخانه ملت3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت‌ها، مواضع و دیدگاه‌های خود در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند. محمد وحدتی هلان از پیگیری قطعی‌های مکرر #آب شرب شهرستان بستان آباد خبر داده است. روح الله حضرت پور مطلب زیر را منتشر کرده است. قاسم احمدی لاشکی مطلب زیر را از درباره انتقال آب خزر منتشر کرده است. غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی متن گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درباره فرار مالیاتی را به اشتراک گزاشته استوی مطالب زیر را نیز منتشر کرده است
خانه ملتخانه ملت3 ماه قبل
علاالدین بروجردی از حضور در مراسم عزاداری حسینی خبر داده است. عموم جنبش‌هایی که در میان مسلمانان درآمده‌اند از قیام کربلا الگو گرفته‌اند حتی شخصیتی مانند گاندی که غیر مسلمان است می‌گوید از امام حسین (ع) درس گرفتم. دکتر کواکبیان افزود: اگر امروز اسلامی باقی است به خاطر امام حسین (ع) است. یعنی اگر اقدام امام حسین (ع) نبود اثری از اصل اسلام هم نبود. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام حسین (ع) برای خدا فداکاری و قیام کرد، گفت: امام حسین (ع) فرمودند: خدایا من تسلیم تو هستم.
خانه ملتخانه ملت3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت‌ها، مواضع و دیدگاه‌های خود در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند. سید حسین افضلی مطالب زیر را از بازدیدها و پیگیری امور حوزه انتخابیه منتشر کرده است. غلامرضا کاتب از کلنگ‌زنی فاز آموزشی بیمارستان معتمدی گرمسار خبر داده استمحمد وحدتی هلان مطالب زیر را درباره پیگیری امور حوزه انتخابیه به اشتراک گذاشته است. وی همچنین از تذکر شفاهی در جلسه علنی روز سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۸ درباره پیگیری احداث جاده و آب رحیم آباد، املش خبر داده است. رمضانعلی سبحانی فر مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است.
خانه ملتخانه ملت3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت‌ها، مواضع و دیدگاه‌های خود در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند. وی عنوان کرد: ملت خستگی‌ناپذیر ایران در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب توان مقاومت و درس ایستادگی در برابر دشمنان را از مکتب عاشورا گرفته است. نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه برخی‌ها در جنگ تدارک دیده دشمن با هدف تغییر نگرش در بین نسل نو انقلاب به دام افتاده‌اند. مهاجرتها و گسترش شهرنشینی رشت مشکلات عدیده‌ای را برای تردد درخیابانهای رشت به وجود آورده است. پیش ازا ین رینگ قلی پور و جهاد کمر بندی رشت بود اما الان داخل شهر قرار گرفته و در واقع کمر بندی نداریم.
خانه ملتخانه ملت3 ماه قبل
اهم اظهارات مطهری را بخوانید؛ *مرحوم #آیت_الله_هاشمی_رفسنجانی خصلت‌های نیکی و ماندگاری داشت که منحصر به خود او بود. * او حاضر شد تمام مسئولیت پذیرش قطعنامه ۵۹۸ را به عهده بگیرد و خود را سپر بلای امام و انقلاب کند. پذیرش مسئولت قطعنامه نمونه از خود گذشتگی مرحوم هاشمی بود. علی اصغر یوسف نژاد عکس زیر را از مراسم افتتاح نمایشگاه عکس شهرکهای صنعتی مازندران در ساری به اشتراک گذاشته است. غلامرضا کاتب نیز مطالب زیر را درباره افتتاح‌های انجام شده در حوزه انتخابیه به اشتراک گذاشته است. روح الله حضرت پور مطلب زیر را از مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی روستای ساری بیگلوی چراغ به اشتراک گذاشته است.

به انتهای لیست رسیدید