محمود واعظی

فراروفرارو3 هفته قبل
محمود واعظی در حاشیه آخرین جلسه هیأت دولت در سال ۹۷ با اشاره به تحریم‌های آمریکا، نگاه دولت درباره ضرورت تصویب دو لایحه مربوط به اف‌ای‌تی‌اف را تشریح کرد. محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پاسخ به این سئوال که «آیا دولت تنهاست؟» گفت: دولت تنها نیست، اما در این شرایط خاص انتظار می‌رود کسانی‌که می‌توانند در این موقعیت برای حل مشکلات مردم به دولت کمک کنند، بیشتر به صحنه بیایند. از نطر من با این نگاهی که حضرت آقا داشتند، فضا باید تغییر کند، امیدوارم حتما این دو لایحه تصویب شود. اعتقاد دولت بر این است که کار اقتصادی را باید به مردم و بخش خصوصی سپرد. واعظی تأکید کرد: دولت نباید رقیب اقتصادی بخش خصوصی باشد.
فارسفارس2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، دقایقی پیش محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور به منظور بازدید از مناطق آسیب‎دیده از سیلاب روز گذشته وارد این شهرستان شد. گفتنی است، بارش‎های شدید دو روز گذشته در لرستان منجر به وقوع سیلاب در خرم‌آباد و برخی دیگر از شهرستان‎های استان شده و خساراتی را به بار آورده است. به گفته مسؤولان بیشترین حجم خسارات به شهرستان خرم‎آباد وارد شده، به طوریکه سیلاب به برخی از زیرساخت‎ها، معابر، منازل مسکونی، واحدهای تجاری و اداری این شهر آسیب زده است. بر همین اساس رئیس دفتر رئیس جمهور امروز با هدف بازدید از مناطق خسارت دیده شهر خرم‎آباد و برآورد خسارات وارد شده به این شهرستان سفر کرده است. انتهای پیام/م
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در پی درگذشت مرحوم حسین محب‌اهری، هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون، محمود واعظی رییس دفتر رییس‌جمهور پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام واعظی، به شرح زیر است: «انا لله و انا الیه راجعوندرگذشت هنرمند پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر، آقای حسین محب‌اهری موجب تاسف و تالم شد. حسین محب اهری به عنوان هنرمندی بانشاط، اخلاق‌مدار و حرفه‌ای، خالق خاطرات خوش بسیاری نزد مردم شد و با روحیه‌ای مثال‌زدنی با بیماری مبارزه کرد و تا آخرین لحظات عمر خویش برای مردمش هنرآفرینی کرد. فقدان این هنرمند عزیز را به خانواده ایشان و مردم هنردوست کشورمان تسلیت می‌گویم و ضمن طلب آمرزش و غفران الهی برای آن مرحوم از درگاه ایزد منان، برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌کنم.» ۲۴۱۲۴۳
افتصادنیوزافتصادنیوز3 هفته قبل
بحث آقای رئیس‌جمهور به جای خود، انشاءالله فرصتی پیدا شود که رئیس‌جمهور هم با مطبوعات صحبت کنند. صبح فردا توئیت دیگری کردم و گفتم از نظر آقای دکتر روحانی ما یک وزیر خارجه و یک سیاست خارجی داریم. من پاسخ دادم که چنین ائتلافی بین آقای روحانی و اصلاح‌طلبان نبوده، همچنین بین آقای روحانی و هیچ گروه سیاسی دیگری هم نبوده است. بنابراین شما به ائتلافی فکر می‌کنید که از آقای خاتمی تا آقای لاریجانی را در بر می‌گیرد و آقای دکتر روحانی نقطه ثقل آن است. اتفاقا در شرایط سخت، آقای دکتر روحانی مصمم‌تر از هر زمان دیگری می‌شوند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمود واعظی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: باعث خوشوقتی است که اعلام کنم برغم ذوق زدگی دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام، با عدم پذیرش استعفای دکتر ظریف از سوی رییس جمهور، مجموعه دولت همچنان از حضور موثر و با نشاط ایشان بهره مند خواهد بود.
ایلناایلنا3 هفته قبل
رئیس دفتر رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پیامهای جداگانه‌ای درگذشت جمشید مشایخی را تسلیت گفتند. به گزارش ایلنا، رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم جمشید مشایخی، وی را هنرمندی توانمند و تکرار نشدنی دانست که فقدانش ضایعه‌ای برای هنر کشور محسوب می‌شود. متن پیام محمود واعظی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیمانالله و اناالیه راجعوندرگذشت هنرمند نام آور عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون، مرحوم جمشید مشایخی باعث تأثر و تألم خاطر شد. همچنین محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پیامی درگذشت مرحوم جمشید مشایخی را تسلیت گفت. در این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیمانا لله و انا الیه راجعوندر نهایت اندوه و تأسف، خبر درگذشت هنرمند گرانقدر و محبوب، استاد جمشید مشایخی، دل تمامی هنردوستان ایرانی را به درد آورد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
رئیس دفتر رئیس جمهور درباره شبهات بوجود آمده از سخنرانی «حسن روحانی» پیرامون مجمع هیئت عالی نظارت مجمع، توضیحاتی را ارائه داد. محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: منظور روحانی از ۱۰، ۲۰ نفر مجمع تشخیص مصلحت نظام نبود، منظور رئیس جمهور مجمع تشخیص مصلحت نظام نبود، هیئت عالی نظارت مجمع بود که در غیاب ریاست فقید آن آیت الله هاشمی شاهرودی به جای آن تصمیم میگرفت. این واکنش دکتر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور به انتقادات متقابل رئیس جمهور و رئیس مجمع تشخیت مصلحت نظام است که در هفته‌های اخیر روابط سردی را میان دولت و مجمع ایجاد کرده است. محمود واعظی روز گذشته در دفتر رئیس جمهور به پرسش‌ها پاسخ گفت. محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در این گفتگو شانبه توهین روحانی به اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را رد کرد و گفت: آقای روحانی هیچ قصدی مبنی بر توهین به مجمع و اعضای آن نداشته و ندارد.
همشهریهمشهری1 ماه قبل
به عنوان مثال، صحبت آقای رئیس جمهوری در بانک مرکزی درباره FATF، اصلا درباره مجمع تشخیص مصلحت نظام نبود. ضمن این که دفتر رئیس جمهوری نیز بر اساس سیاست‌های رئیس جمهوری کار می‌کند. دفتر رئیس جمهوری که سیاستگذاری نمی‌کند، بلکه تنها نظرات و سیاست‌های رئیس جمهوری را اجرا می‌کند. بنابراین با توجه به نقشی که در دولت ایفا می‌کنید، می‌توان این جمله آقای آشنا را تکرار کرد که دکتر واعظی، سپر آقای دکتر روحانی است؟ من سپر آقای روحانی نیستم، زیرا خود آقای رئیس‌جمهوری سپر مردم و حاکمیت است. آقای رئیسی در دوره انتخابات رقیب آقای روحانی بود اما دو سال و نیم باقی مانده دولت دوازدهم، آقای روحانی باید به عنوان رئیس قوه با ایشان در قوه قضائیه همکاری داشته باشند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
محمود واعظی گفت: منظور رئیس‌جمهور مجمع تشخیص مصلحت نظام نبود، هیئت عالی نظارت مجمع بود که در غیاب ریاست فقید آن آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی به جای آن تصمیم می‌گرفت. سازندگی نوشت: محمود واعظی گفت: منظور رئیس‌جمهور مجمع تشخیص مصلحت نظام نبود، هیئت عالی نظارت مجمع بود که در غیاب ریاست فقید آن آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی به جای آن تصمیم می‌گرفت. محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهوری در این گفت وگو شائبه توهین روحانی به اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را رد کرد و گفت: آقای روحانی هیچ قصدی مبنی بر توهین به مجمع و اعضای آن نداشته و ندارد. سخن او مبنی بر این‌که «نمی‌شود کشور را به ده یا بیست نفر سپرد و بگوییم تابع تصمیمات شما هستیم» اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام نبود، بلکه خطاب رئیس‌جمهوری به اعضای هیات عالی نظارت مجمع بود. آقای روحانی که علیه اعضای مجمع تشخیص سخن نگفته او خود از بدو تشکیل مجمع، یکی از اعضای آن بود و می‌داند که اعضای آن بیست نفر نیستند و بیش از چهل نفرند.
الفالف2 ماه قبل
گروه سیاسی الف، ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۰۵ ۳۹۷۱۱۲۴۲۴۹قرار است روز شنبه مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره لایحه پالرمو (یکی از لوایح مربوط به FATF) تصمیم‌گیری کند. این در حالی است که رئیس دفتر رئیس جمهور دیروز در سخنانی مجمع تشخیص را تلویحا تهدید کرد در صورت رد این لایحه، مسئول مشکلات و ناکارآمدی‌های آینده است. رئیس دفتر رئیس جمهور درباره اینکه آیا رئیس جمهوری در جلسه روز شنبه مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور خواهند یافت، گفت: تا جایی که من اطلاع دارم، آقای رئیس جمهوری روز شنبه برنامه‌های دیگری دارند. اصولا رئیس جمهور چه جلسه و برنامه مهم‌تر از این موضوع دارد که ترجیح می‌دهد در آن شرکت کند. از این رو بهتر است دفتر رئیس جمهور در راستای شفاف سازی دقیقا برنامه کاری رئیس جمهور را حداقل برای روز شنبه منتشر کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
همچنان بازار بحث طرح استیضاح یا عدم کفایت رییس‌جمهوری در مجلس شورای اسلامی داغ است. از جمله محمود واعظی رییس دفتر ریاست‌جمهوری و همین طور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس‌جمهوری که این طرح استیضاح را به زعم خود به مصلحت کشور ندانسته‌اند. اعتمادآنلاین| فرشاد اعظمی: همچنان بازار بحث طرح استیضاح یا عدم کفایت رییس‌جمهوری در مجلس شورای اسلامی داغ است. محمود واعظی، رییس دفتر رییس‌جمهوری درباره طرح استیضاح رییس‌جمهوری گفته این طرح جنبه تبلیغاتی دارد. همچنین حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس‌جمهوری درباره این مساله اعلام کرده که «طرح استیضاح در این زمان به مصلحت کشور نیست».

فیلم | واعظی: اقدام آمریکا باعث افزایش محبوبیت سپاه شد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور، در حاشیه جلسه هیئت دولت به خبرنگاران در مورد اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران گفت: اقدام آمریکا باعث افزایش محبوبیت سپاه شد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ محمود واعظی بعد از پیروزی تیم ملی بسکتبال مقابل استرالیا، صعود به جام جهانی را در صفحه ایسنتاگرامی خود تبریک گفت.

فیلم | واعظی: سعید قاسمی به دشمن پاس گل داد!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور، در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: اظهارات سعید قاسمی صحت ندارد و این کار او پاس گل دادن به دشمن است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
محمدجواد ظریف با رد گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای درباره وجود اختلاف‌ قابل توجه میان او و محمود واعظی می‌گوید: «من با آقای دکتر واعظی دوستی ۴۰ ساله خانوادگی از زمان فعالیت در انجمن اسلامی و پس از آن در وزارت خارجه و مرکز تحقیقات دارم.» اعتمادآنلاین| سارا معصومی- بیش از دو هفته از استعفای محمدجواد ظریف، وزیر خارجه دولت‌های یازدهم و دوازدهم می‌گذرد. استعفایی که قریب به ۴۸ ساعت فضای داخلی و بین‌المللی را به خود اختصاص داد و در نهایت با رایزنی‌های انجام شده میان دفتر رئیس‌جمهور و شخص وزیر خارجه با عدم پذیرش استعفای محمد‌جواد ظریف، او به وزارتخارجه بازگشت. در بسیاری از این گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای این گونه القا شد که دفتر رئیس‌جمهور مسئول عدم اطلاع‌رسانی جلسه دیدار بشار اسد با حسن روحانی بوده ‌است. ادعایی که تاکنون در سطح شنیده‌های رسانه‌ای باقی مانده و از سوی شخصیت حقوقی و حقوقی نه تایید و نه البته تکذیب شده است. همزمان برخی رسانه‌ها به نقل از منابع آگاه که بعضا اعضای کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی بودند از گلایه‌های محمد‌جواد ظریف از محمود واعظی در جلسات محرمانه خبر دادند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
محمود واعظی در حاشیه آخرین جلسه هیأت دولت در سال ۹۷ با اشاره به تحریم‌های آمریکا، نگاه دولت درباره ضرورت تصویب دو لایحه مربوط به اف‌ای‌تی‌اف را تشریح کرد. محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در گفتگو با خبرآنلاین در پاسخ به این سئوال که «آیا دولت تنهاست؟» گفت: دولت تنها نیست اما در این شرایط خاص انتظار می‌رود کسانی‌که می‌توانند در این موقعیت برای حل مشکلات مردم به دولت کمک کنند، بیشتر به صحنه بیایند. از نطر من با این نگاهی که حضرت آقا داشتند، فضا باید تغییر کند، امیدوارم حتما این دو لایحه تصویب شود. اعتقاد دولت بر این است که کار اقتصادی را باید به مردم و بخش خصوصی سپرد. واعظی تأکید کرد: دولت نباید رقیب اقتصادی بخش خصوصی باشد.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
محمود واعظی در حاشیه آخرین جلسه هیأت دولت در سال ۹۷ با اشاره به تحریم‌های آمریکا، نگاه دولت درباره ضرورت تصویب دو لایحه مربوط به اف‌ای‌تی‌اف را تشریح کرد. محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در گفتگو با خبرآنلاین در پاسخ به این سئوال که «آیا دولت تنهاست؟» گفت: دولت تنها نیست اما در این شرایط خاص انتظار می‌رود کسانی‌که می‌توانند در این موقعیت برای حل مشکلات مردم به دولت کمک کنند، بیشتر به صحنه بیایند. از نطر من با این نگاهی که حضرت آقا داشتند، فضا باید تغییر کند، امیدوارم حتما این دو لایحه تصویب شود. اعتقاد دولت بر این است که کار اقتصادی را باید به مردم و بخش خصوصی سپرد. واعظی تأکید کرد: دولت نباید رقیب اقتصادی بخش خصوصی باشد.

فیلم | واکنش واعظی به زمزمه‌های استیضاح رئیس جمهور

خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
در حاشیه جلسه امروز هیات دولت، محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور به سوالی درباره طرح استیضاح رئیس جمهور پاسخ داد. واعظی گفت: این عده در مجلس با همه چیز مخالفت می‌کنند، ما به خاطر احترام به مجلس نمی‌خواهیم موضع روبروی مجلس بگیریم.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
برترین‌ها: روز گذشته مراسم ختم والده جمشید انصاری معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان اداری استخدامی کشور با حضور چهره‌های سیاسی در مسجد نور برگزار شد. سید محمد خاتمی، محمود واعظی، ظریف، بهزاد نبوی و برخی مقامات سیاسی از جمله حاضرین در این مراسم بودند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایرنا، محمود واعظی امروز (پنجشنبه) با همراهی مصطفی سالاری استاندار گیلان و جمعی از مسئولان در گلزار شهدا حضور یافت و در حاشیه این برنامه در جمع خبرنگاران گیلان گفت: ادای احترام به همه رفتگان بویژه خانواده شهدا و ایثارگران را وظیفه خود می‌دانم. وی با یاداوری سفر رئیس جمهوری و هیات دولت و جمعی از وزیران طی نیمه اسفند به گیلان تصریح کرد: با سفر رئیس جمهوری به استان گیلان، پروژه‌های خوبی افتتاح شد که مهمترین آن راه آهن رشت- قزوین بود. حضور در جمع سالمندان رشت از دیگر برنامه‌های محمود واعظی در رشت است. نیمه اسفند ماه گذشته نیز دکتر واعظی با رئیس جمهوری برای افتتاح راه آهن رشت و تعدادی دیگر از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی در گیلان حضور یافت. گیلان هشت هزار شهید تقدیم ایران و آرمانهای انقلاب اسلامی کرده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهوری در واکنش به مطرح شدن طرح استیضاح رئیس‌جمهور در مجلس با بیان اینکه این یک کار تبلیغاتی است، گفت: این عده در مجلس با همه چیز مخالفت می‌کنند، ما به خاطر احترام به مجلس نمی‌خواهیم موضع روبروی مجلس بگیریم. اعتمادآنلاین| محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در خصوص مطرح شدن طرح استیضاح رئیس جمهور، بیان کرد: این کار تبلیغاتی است و فراکسیون‌های مختلف مخالف هستند. وی افزود: این عده در مجلس با همه چیز مخالفت می‌کنند، ما به خاطر احترام به مجلس نمی‌خواهیم موضع روبروی مجلس بگیریم. واعظی در پاسخ به سوالی پیرامون عملکرد صداوسیما، گفت: من از صداوسیما تشکر می‌کنم اما عده‌ای در صدا و سیما جناحی برخورد می‌کنند. واعظی تصریح کرد: چینی‌ها، هندی‌ها و روس‌ها ابراز علاقه کرده‌اند که به کانال مالی اروپا بپیوندند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
محمود واعظی، رییس دفتر رییس‌جمهوری در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به سفر خود به استان لرستان نوشت: با همت استاندار و سایر مسئولان خرم‌آباد شرایط نامساعد خانواده دو بانوی خرم‌آبادی ناشی از سیل که گلایه داشتند، حل شده است. اعتمادآنلاین| محمود واعظی، رییس دفتر رییس‌جمهوری روز جمعه در حساب اینستاگرام خود با انتشار فیلم گلایه دو بانوی خرم آبادی نوشت: «دو خانم محترم خرم آبادی در سفر روز چهارشنبه به استان لرستان برای سرکشی از وضعیت مناطق سیل زده، مضطرب و نگران، پیش آمدند و از شرایط نامساعد ناشی از سیل گلایه کردند.» رییس دفتر رییس جمهوری توضیح داد: «به استاندار محترم دستور دادم به سرعت برای آنها و سایرخانواده‌های مشابه، محل مناسبی برای اسکان موقت فراهم کنند تا محل زندگی خودشان مجددا برای سکونت آماده شود.» واعظی افزود: الحمدالله هنگام بازگشت به تهران مطلع شدم که با همت استاندار و سایر مسئولان خرم آباد مشکل این خانواده و این خانم‌های محترم حل شده است. رییس دفتر رییس جمهوری نوشت: «بار دیگر از همه مسئولینی که در این ایام و در این شرایط سخت به فکر خدمات رسانی به مردم عزیز هستند تقدیر و تشکر دارم.» در چند روز گذشته تصویری از سفر «محمود واعظی» رییس دفتر رییس جمهوری به استان لرستان و بازدید وی از مناطق سیل زده منتشر و دست به دست میشد که در آن دو نفر از شهروندان لرستانی از شرایط نامساعد زندگی خود ناشی از وقوع سیل، به واعظی گلایه می‌کنند. منبع: ایرنا
ایلناایلنا2 ماه قبل
رئیس‌جمهور وارد مجلس شورای اسلامی شد. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، لحظاتی قبل حجت الاسلام حسن روحانی برای گرفتن رأی گزینه پیشنهادی وزرات بهداشت وارد مجلس شورای اسلامی شد. علی مطهری به استقبال رئیس‌جمهور رفت در این جلسه رأی اعتماد محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور، اسحاق جهانگیری وی همراهی را می‌کنند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، محمود واعظی در صفحه توییتر خود نوشت: باعث خوشوقتی است که اعلام کنم برغم ذوق زدگی دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام، با عدم پذیرش استعفای دکتر ظریف از سوی رییس جمهور، مجموعه دولت همچنان از حضور موثر و با نشاط ایشان بهره مند خواهد بود.
ایلناایلنا3 ماه قبل
رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی درگذشت محمدرضا اعتمادیان یار دیرین امام و رهبری را تسلیت گفت. به گزارش ایلنا، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت محمدرضا اعتمادیان یار دیرین امام و رهبری، از خداوند متعال برای آن فقید سعید، علو درجات و همجواری با صالحان و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد. متن پیام تسلیت محمود واعظی به شرح زیر است: انا لله و انا الیه راجعوندرگذشت حاج محمدرضا اعتمادیان، یار دیرین امام و رهبری، موجب تاثر و تالم خاطر گردید. اینجانب ضایعه فقدان این مجاهد انقلابی را که تمام عمر پر برکت خود را با اخلاص و صداقت، وقف ترویج عملی آموزه‌های اصیل اسلامی، خدمت بی وقفه به کشور و مردم، بویژه محرومین جامعه نمود؛ به همه علاقه مندان، بازماندگان و به ویژه بیت شریف ایشان صمیمانه تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن فقید سعید، علو درجات و همجواری با صالحان و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم. محمود واعظیرئیس دفتر رییس جمهور
ایسناایسنا2 ماه قبل
سخنان رییس جمهور برای دفاع از وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دقایقی قبل در صحن علنی مجلس آغاز شد. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی دقایقی قبل به همراه اسحاق جهانگیری و محمود واعظی وارد صحن علنی مجلس شد و سخنان خود را در دفاع از وزیر پیشنهادی بهداشت آغاز کرد. تکمیل می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
در پی حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی دستور رئیس جمهور مبنی بر بسیج تمامی امکانات به منظور رسیدگی به مشکلات ناشی از سیل در جنوب و غرب کشور، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور به نمایندگی از طرف روحانی به منظور سرکشی، بازدید و نظارت نزدیک از روند رسیدگی به سیل زدگان عازم استان‌های لرستان و خوزستان می‌شود‌.
الفالف1 ماه قبل
گروه سیاسی الف، ۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۵۴ ۳۹۷۱۲۰۸۰۶۶به گزارش ایسنا، محمود واعظی در صفحه توییتر خود نوشت: باعث خوشوقتی است که اعلام کنم برغم ذوق زدگی دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام، با عدم پذیرش استعفای دکتر ظریف از سوی رییس جمهور، مجموعه دولت همچنان از حضور موثر و با نشاط ایشان بهره مند خواهد بود.

به انتهای لیست رسیدید