محمود واعظی

محمود واعظی

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، صبح امروز سه‌شنبه ۲۸ خرداد، پایانه مسافربری «سلام» فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با حضور مقامات ارشد کشور به بهره‌برداری رسید. در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» رئیس جمهور، «محمود واعظی» رئیس دفتر رئیس‌جمهور و «محمد سعیدی‌کیا» رئیس بنیاد مستضعفان کشور حضور داشتند. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، رئیس‌جمهوری کشورمان طی روزهای اخیر یک سفر ۳ روزه به دو کشور آسیای مرکزی داشت. دیدار روحانی با نارندرا مودی، نخست‌وزیر هند نیز بنا بر آنچه ذیق وقت و مسائل برنامه‌ریزی عنوان شد، لغو شد. دیدار با رئیس‌جمهور تاجیکستان مهم‌ترین محور سفر روحانی به دوشنبهآخرین دیدار و در حقیقت حسن ختام سفر رئیس‌جمهور به دوشنبه، دیدار با امامعلی رحمان، رئیس‌جمهوری تاجیکستان بود. در مقابل رئیس‌جمهور تاجیکستان نیز بر توسعه مناسبات با ایران، به ویژه در حوزه اقتصاد و با مشارکت بخش خصوصی ایران استقبال کرد. البته باید اشاره داشت این دیدار رئیس‌جمهور نیز همچون دیگر دیدارهای اخیر با حواشی همراه بود.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 روز قبل
در این میان نوبخت سخنگوی دولت و محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در مقابل پرسش خبرنگاران فقط به تکرار یک جمله اکتفا می‌کردند «رئیس جمهور در حال تصمیم گیری است». ربیعی وزیر کار و کرباسیان وزیر اقتصاد را به مجلس فراخواندند و رأی اعتماد خود را از آنها پس گرفتند. با استعفای آخوندی موافقت کرد، شریعتمداری را به وزارت کار فرستاد و سپس ۴ وزیر پیشنهادی کار، اقتصاد، صمت و راه را به مجلس معرفی کرد. این فعال سیاسی اصولگرا توضیح داد: اگر ترمیم کابینه به شکلی صورت بگیرد که هیأت وزیران پویاتر، جوان‌تر، با تحرک‌تر و اهل ریسک شود، به نظرم گام مثبتی است. حال باید منتظر ماند و دید که رئیس جمهور چه تصمیم می‌گیرد آیا ترمیم کابینه را مرهمی برای کاهش آلام حوزه مدیریت اجرایی تشخیص می‌دهد یا خیر؟
تسنیمتسنیم3 روز قبل
ولی داداشی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت روند بسیار کند اجرای پروژه ریلی آستارا به آستارا را مورد انتقاد قرار داد و اظهار داشت: زوایای پنهان و ابهامات فراوانی در قرارداد احداث پروژه خط آهن آستارا- آستارا وجود دارد که در صورت عدم راه‌اندازی و تکمیل طرح اطلاعات آن را افشا خواهم کرد. نماینده مردم آستارا در مجلس استفاده کشور آذربایجان به عنوان سرمایه‌گذار از خط آهن آستارا به آستارا به مدت ۲۵ سال را مورد اشاره قرار داد و افزود: با وجود این موضوع در حال حاضر تنها یک سوم از پروژه بسیار مهم راه آهن آستارا به آستارا پیشرفت داشته و فقط خط آهن آن تکمیل شده است. دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با تأکید بر اینکه فرآیند ساخت انبار‌های تخصصی و عمومی و سایر امکانات پروژه راه آهن آستارا به آستارا هنوز اجرایی نشده است عنوان کرد: ‌ این وضعیت شرایط را برای بهره‌برداری آذربایجان از این خط آهن بدون کسر از زمانی که در قرارداد بیان شده فراهم کرده است. داداشی به برخی از مهم‌ترین مزیت‌های احداث راه آهن آستارا به آستارا اشاره کرد و ابراز داشت: با احداث این خط آهن، راه‌آهن‌ مناطقی از اروپای شرقی به خط آهن داخلی کشورمان اتصال پیدا می‌کند و از این طریق زمینه‌های لازم برای تکمیل مسیر کریدور شمال جنوب فراهم می‌شود. وی با انتقاد جدی از نحوه عملکرد رئیس دفتر رئیس‌جمهور و وزیر پیشین ارتباطات در جریان تنظیم قرارداد ساخت پروژه ریلی آستارا به آستارا گفت: کوتاهی و بی‌دقتی محمود واعظی در تنظیم قرارداد پروژه راه‌آهن ایران - آذربایجان موجب تعطیلی این پروژه و ایجاد ضرر و زیان برای کشورمان شده است.
نامه‌نیورنامه‌نیور4 روز قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
فارسفارس1 هفته قبل
دبیرکل حزب اعتدال و توسعه، با صدور احکام جداگانه‌ای، دوره مسئولیت روسای سازمان‌ها و کانون‌های این حزب را تمدید کرد. به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، محمدباقر نوبخت، دبیرکل حزب اعتدال و توسعه، با صدور احکام جداگانه‌ای، دوره مسئولیت روسای سازمان‌ها و کانون‌های حزب اعتدال و توسعه را تمدید کرد. محمدباقر نوبخت هم اکنون دبیرکلی این حزب را بر عهده دارد. اصلاح‌طلبان انتقاداتی را به این حزب وارد کرده‌اند و به دلیل برخی رفتارهای تشکیلاتی این حزب اعلام کرده‌اند که با حزب اعتدال و توسعه ائتلاف نمی‌کنند. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: ‌ کوتاهی‌ و بی‌دقتی رئیس دفتر فعلی رئیس‌جمهور و وزیر پیشین ارتباطات در تنظیم قرارداد پروژه راه‌آهن ایران- آذربایجان منجر به تعطیلی این پروژه و ضرر و زیان کشورمان شدند. ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال ۹۵ قرارداد احداث راه‌آهن ایران-آذربایجان تحت عنوان راه‌آهن آستارا- آستارا بین شهر آستارا در ایران و آستارا در کشور آذربایجان زیر نظر کمیسیون ایران و آذربایجان به ریاست محمود واعظی تنظیم و به امضای رؤسای جمهور دو کشور رسید. وی افزود: با احداث این خط آهن راه‌آهن اروپای شرقی به خط آهن داخل کشور متصل و از این طریق کریدور شمال جنوب تکمیل می‌شد. داداشی خاطرنشان کرد: در این پروژه ۶۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری شده که سرمایه‌گذار آن کشور آذربایجان است و تاکنون یک سوم کار انجام شده و ۲۰ میلیون دلار برای آن هزینه شده است. نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: زوایای پنهان و ابهامات فراوانی در قرارداد احداث پروژه خط آهن آستارا- آستارا وجود دارد و چنانچه این پروژه مجدد راه‌اندازی و تکمیل نشود اطلاعات مربوط به آن را افشا خواهم کرد.
رکنارکنا1 هفته قبل
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: ‌ کوتاهی‌ و بی‌دقتی رئیس دفتر فعلی رئیس‌جمهور و وزیر پیشین ارتباطات در تنظیم قرارداد پروژه راه‌آهن ایران- آذربایجان منجر به تعطیلی این پروژه و ضرر و زیان کشورمان شدند. ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال ۹۵ قرارداد احداث راه‌آهن ایران-آذربایجان تحت عنوان راه‌آهن آستارا- آستارا بین شهر آستارا در ایران و آستارا در کشور آذربایجان زیر نظر کمیسیون ایران و آذربایجان به ریاست محمود واعظی تنظیم و به امضای رؤسای جمهور دو کشور رسید. وی افزود: با احداث این خط آهن راه‌آهن اروپای شرقی به خط آهن داخل کشور متصل و از این طریق کریدور شمال جنوب تکمیل می‌شد. داداشی خاطرنشان کرد: در این پروژه ۶۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری شده که سرمایه‌گذار آن کشور آذربایجان است و تاکنون یک سوم کار انجام شده و ۲۰ میلیون دلار برای آن هزینه شده است. نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: زوایای پنهان و ابهامات فراوانی در قرارداد احداث پروژه خط آهن آستارا- آستارا وجود دارد و چنانچه این پروژه مجدد راه‌اندازی و تکمیل نشود اطلاعات مربوط به آن را افشا خواهم کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فارسفارس1 هفته قبل
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: ‌ کوتاهی‌ و بی‌دقتی رئیس دفتر فعلی رئیس‌جمهور و وزیر پیشین ارتباطات در تنظیم قرارداد پروژه راه‌آهن ایران- آذربایجان منجر به تعطیلی این پروژه و ضرر و زیان کشورمان شدند. ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: در سال ۹۵ قرارداد احداث راه‌آهن ایران-آذربایجان تحت عنوان راه‌آهن آستارا- آستارا بین شهر آستارا در ایران و آستارا در کشور آذربایجان زیر نظر کمیسیون ایران و آذربایجان به ریاست محمود واعظی تنظیم و به امضای رؤسای جمهور دو کشور رسید. وی افزود: با احداث این خط آهن راه‌آهن اروپای شرقی به خط آهن داخل کشور متصل و از این طریق کریدور شمال جنوب تکمیل می‌شد. داداشی خاطرنشان کرد: در این پروژه ۶۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری شده که سرمایه‌گذار آن کشور آذربایجان است و تاکنون یک سوم کار انجام شده و ۲۰ میلیون دلار برای آن هزینه شده است. نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: زوایای پنهان و ابهامات فراوانی در قرارداد احداث پروژه خط آهن آستارا- آستارا وجود دارد و چنانچه این پروژه مجدد راه‌اندازی و تکمیل نشود اطلاعات مربوط به آن را افشا خواهم کرد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
استاندار ایلام در آستانه‌ی سفر رئیس جمهور به ایلام با رئیس دفتر رئیس جمهور دیدار و گفتگو کرد. به گزارش ایسنا، «قاسم سلیمانی‌شتکی» با محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور دیدار کرد. در این دیدار که در آستانه سفر دکتر حسن روحانی به استان ایلام انجا م شد، استاندار ایلام در خصوص این سفر با رئیس دفتر رئیس جمهور بحث و گفتگو کرد. همچنین استاندار ایلام، با نمایندگان استان در مجلس دیدار و درباره سفر رئیس‌جمهور به استان بحث و تبادل نظر کردند. بر اساس اعلام استاندار در نشست‌های مختلف، قرار است استان ایلام در آینده نزدیک میزبان رئیس‌جمهور باشد.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
اصلاح‌طلبان به عکس ۹۶ و به عکس ۹۴، نباید به هر قیمتی حاضر شوند در انتخابات شرکت کنند. زیاد است، ولی مثلا معلمان چطور در انتخابات شرکت کنند؟ یا مثلا دانشجویان؟ و یا در مورد سایر فعالان دیگری که یقینا محبوبیت اجتماعی زیادی دارند؟ این افراد چطور می‌خواهند در انتخابات شرکت کنند و لیست نامزد در تهران، رشت، اصفهان بدهند. لیست حداقلی اصلاح‌طلبان تایید نشود، نباید در انتخابات شرکت کنند* شما در مورد دموکراسی‌خواهی صحبت می‌کنید که باید به مرور زمان جا بیفتد. اگر شورای نگهبان اجازه نداد این حداقل در انتخابات شرکت کنند، اصلاح‌طلبان هم باید بگویند ما هم در انتخابات شرکت نمی‌کنیم. این شروع آن است و اصلاح‌طلبان به عکس ۹۶ و به عکس ۹۴، نباید به هر قیمتی حاضر شوند در انتخابات شرکت کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، پس از شریعتمداری، آخوندی، قاضی‌زاده‌هاشمی و ظریف، خبر استعفای سیدمحمد بطحایی، وزیر آموزش‌وپرورش نیز پنج‌شنبه گذشته در رسانه‌ها منتشر شد. استیضاح‌های نیمه‌کارهطرح استیضاح بطحایی در سال‌های اخیر چندین بار کلید خورد و هربار به دلایل نامعلومی بی‌نتیجه ماند. اواخر فروردین سال جاری بار دیگر نمایندگان مجلس از طرح استیضاح بطحایی با رسانه‌ها سخن گفتند. دلیل اصلی استعفا چه می‌تواند باشد؟ گمانی‌زنی‌های فراوانی درباره علت استعفای بطحایی مطرح شده است. در واقع حتی اگر بطحایی در انتخابات مجلس اسفندماه نیز شرکت کند، نمی‌توان آن را دلیل اصلی استعفای وی قلمداد کرد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، پس از شریعتمداری، آخوندی، قاضی‌زاده‌هاشمی و ظریف، خبر استعفای سید‌محمد بطحایی، وزیر آموزش‌و‌پرورش نیز پنج‌شنبه گذشته در رسانه‌ها منتشر شد. اگر چه روابط عمومی آموزش‌و‌پرورش در ابتدا سعی در تکذیب این خبر داشت اما طولی نکشید که این خبر توسط دولت تایید شد. استیضاح‌های نیمه‌کارهطرح استیضاح بطحایی در سال‌های اخیر چندین بار کلید خورد و هربار به دلایل نامعلومی بی‌نتیجه ماند. اواخر فروردین سال جاری بار دیگر نمایندگان مجلس از طرح استیضاح بطحایی با رسانه‌ها سخن گفتند. دلیل اصلی استعفا چه می‌تواند باشد؟ گمانی‌زنی‌های فراوانی درباره علت استعفای بطحایی مطرح شده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
قصه پرغصه آقای نجفی نشان داد که وی تا چه حد تنها و ناامید شده و چگونه می‌توانسته به هدفی برای یک پروژه رسوایی تبدیل شود. بزرگوار اصلاح‌طلبی به درستی نوشت: «آقای نجفی قربانی اعتماد به نفس کاذبی که داشت و شجاعت و قاطعیتی که نداشت» شد! به نظر من دولت آقای روحانی دولت ضعیفی است اما شخص آقای روحانی از لحاظ فکری قوی است. نهایتا آقای روحانی اعلام می‌کند که امکانات و ظرفیت و اختیاراتش همین است. مجلس ۶هفته جلسه علنی نداردشنیده شد که براساس برنامه کاری مجلس، نمایندگان از یکشنبه هفته آینده نوزدهم خرداد تا سه‌شنبه ۴ تیرماه به مدت سه‌هفته جلسه علنی دارند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
دو روزنامه اصولگرای صبح نو و فرهیختگان در یادداشتی به ماجرای استعفای بطحائی، از سمت وزارت آموزش و پرورش پرداخته‌اند. دو روزنامه اصولگرای صبح نو و فرهیختگان در یادداشتی به ماجرای استعفای بطحائی، از سمت وزارت آموزش و پرورش پرداخته‌اند. روزنامه صبح نو در یادداشتی با عنوان «پیاده‌سازی از قطار دولت» نوشت: گمانی‌زنی‌های فراوانی درباره علت استعفای بطحایی مطرح شده است. در واقع حتی اگر بطحایی در انتخابات مجلس اسفندماه نیز شرکت کند، نمی‌توان آن را دلیل اصلی استعفای وی قلمداد کرد. روزنامه فرهیختگان هم در گزارشی با عنوان «نمایندگی مجلس بهانه است؟» به استعفای بطحائی اشاره کرد و نوشت: موضوع استعفای ناگهانی وزیر آموزش و پرورش یکی از مسائل قابل‌تامل در این روزهاست زیرا گمانه‌زنی‌های متفاوتی در این‌باره مطرح شده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
انتخاب می‌افزاید: بیش از همه، این مشاوران و نزدیکان حسن روحانی هستند که باید به مضحکه شدن و تمسخر رئیس جمهور در فضای مجازی پاسخ دهند. یک مشاور اقتصادی هم دارد و یک مشاور در امور روحانیت. محمد نهاوندیان هم اگرچه عنوانش معاون اقتصادی است اما بیشتر نقش یک دستیار و مشاور با نفوذ را دارد. همه این نام‌ها به جز دیگر افرادی است که از نزدیکان روحانی به شمار می‌روند و روی نظرات او اثرگذارند اما سمت رسمی مشخصی ندارند. انتخاب البته به یک سؤال او پاسخ نداد و آن اینکه در ماجرای اخیر، تقصیر مشاوران روحانی است یا خود وی که عیدی برای مردم ندارد؟
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پیام تسلیت به دبیرکل حزب الله لبنان از درگاه خداوند برای همشیره وی رحمت واسعه مسألت کرد. محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران با تسلیت درگذشت مرحومه سیده زکیه نصرالله، همشیره سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان، از درگاه خداوند آن مرحومه، ‌ رحمت واسعه و همجواری با حضرت فاطمه زهرا (س) و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد. متن پیام تسلیت محمود واعظی به سیدحسن نصرالله (دامت افاضاته) دبیرکل حزب الله لبنان به این شرح است: درگذشت همشیره ارجمندتان مرحومه سیده زکیه نصرالله را صمیمانه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن بانوی مؤمنه، رحمت واسعه و همجواری با جد بزرگوارش حضرت فاطمه زهرا (س)، برای عموم بازماندگان صبر و اجر و برای حضرتعالی سلامتی و توفیق روزافزون، مسألت دارم.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
محمود واعظی درباره این که رئیس‌جمهور طی سخنانی بیان کرده است اختیاراتی محدود دارد و همین امر باعث شده تا آنطور که باید و شاید نتواند به وظایف خود جامه عمل بپوشاند، گفت: ‌ رئیس‌جمهور اختیاراتی را دارا هستند که قطعا برای اداره امور کشور، رفع مشکلات و رفاه حال مردم از آنها استفاده می‌کنند. رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان این‌که شرایط امروز بسیار پیچیده شده است، ‌ اظهار داشت: امروز فشارهای خارجی روی کشور زیاد شده و همین امر بر مسائل اقتصادی و تجاری سایه افکنده است بنابراین اداره کشور در این شرایط نیاز به تمرکز، ‌ مدیریت و تصمیم‌گیری صریح و صحیح دارد. واعظی گفت: رئیس‌جمهور باید بتواند درباره مسائل سریع تصمیم بگیرد لذا اگر مسئله را تحت این عنوان مطرح کردند، به همین خاطر است.
تابناکتابناک1 هفته قبل
اسفندماه ۹۷ و در روز‌هایی که افزایش قیمت‌ها همگان را به ستوه آورده و نگران کرده بود، خبری منتشر شد که حکایت از افزایش ۴۰۰ هزارتومانی کارمندان دولت برای سال بعد در مجلس شورای اسلامی داشت. مصوبه‌ای که دولت مردان آن را اجرایی نمی‌دانستند. ابهاماتی که واعظی از تلاش برای رفع آن‌ها در سایه اقداماتی مانند جلسه با برخی نمایندگان مجلس خبر می‌داد. افزایشی نجومی که برای حداقلی بگیران از ۴۴۰ هزار تومان فراتر نرفته است؛ ۴۰۰ هزار تومان ثابت به علاوه افزایش ۱۰ درصدی. درست برخلاف اعمال افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق برای حداقلی بگیران و بازنشستگان!
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جمعی از ورزشکاران شامگاه امروز (شنبه) با حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری دیدار کردند. در این دیدار که همزمان با بیست و ششمین روز از ماه مبارک رمضان برگزار شد، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک نیز حضور داشتند.
پارس نیوزپارس نیوز2 هفته قبل
به گزارش اخبار سیاسی شهر خبر و بر اساس آخرین خبر رسانه‌های خارجی، حضور ایرانیان در راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را بازتاب دادند. به گزارش اخبار سیاسی شهر خبر و بر اساس آخرین خبر روزنامه صهیونیستی تایمز اسرائیل نوشت: هزاران ایرانی روز جمعه برای گرامیداشت قدس یا روز قدس راهپیمایی کردند. راهپیمایی‌های مشابهی در ۹۵۰ شهر و شهرستان ایران برگزار شد. به گزارش اخبار سیاسی شهر خبر و بر اساس آخرین خبر دبیر شورای نگهبان گفت: پیام حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس شعار مرگ بر آمریکا و ایستادگی و مقاومت در مقابل آمریکا است. اخبار را از سایت شهر خبر دنبال کنید.
تابناکتابناک2 هفته قبل
هر چند خبر سهمیه بندی و دو نرخی شدن قیمت بنزین به نوعی از سوی رئیس دفتر رئیس جمهور رد شد، اما در همان روز خبری دیگری منتشر شد که دوباره موضوع افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی آن را قوت بخشید. به هر صورت رفته رفته و با مصاحبه‌های و اخباری که در مورد سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت آن در رسانه‌ها منتشر می‌شد، این موضوع تقویت شد و حتی اعلام شد که از مورخه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین آغاز خواهد شد! سرانجام با مصاحبه بیژن نامداری زنگنه وزیر نفت در عصر روز ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، خبر سهمیه بندی بنزین تکذیب شد و اوضاع اندکی به حالت عادی بازگشت. وی در پاسخ به سوالی درباره سهمیه بندی بنزین و احتمال آغاز فرآیند سهمیه بندی بنزین از ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ اظهار کرد: «آنچه درباره سهمیه بندی بنزین اعلام شده دروغ است و بعدا توضیح بیشتری در این باره اعلام خواهد شد». با این قیمت بنزین، ایران بعد از ونزوئلا و سودان سومین کشور عرضه کننده ارزان‌ترین بنزین در دنیا می‌باشد.
موجموج2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج، محمود واعظی در توییتی نوشت: حضور گسترده و چشمگیر مردم روزه دار و شریف ایران در راهپیمایی روز قدس که به نماد مقاومت در برابر ظلم و اشغالگری در جهان بدل شده، حقیقتا مثال زدنی و با شکوه است. رییس دفتر رییس جمهور تاکید کرد: این مردم آگاه، معتقد و آرمان خواه را باید قدرنهاد و باور داشت که هیچ افتخار و عبادتی بالاتر از خدمتگزاری به این مردم نیست.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 هفته قبل
ساعت ۲۴ -رئیس دفتر رئیس جمهور در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: حضور گسترده و چشمگیر مردم روزه دار و شریف ایران در مراسم روز جهانی قدس که به نماد مقاومت در برابر ظلم و اشغالگری در جهان بدل شده است، حقیقتا مثال زدنی و با شکوه است. متن یادداشت اینستاگرامی محمود واعظی به شرح زیر است: امروز توفیق داشتم تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در معیت رئیس جمهوری محترم جناب آقای دکتر روحانی و هم پا و هم دوش خیل عظیم مردم عزیز تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنم. حضور گسترده و چشمگیر مردم روزه دار و شریف ایران در مراسم روز جهانی قدس که به نماد مقاومت در برابر ظلم و اشغالگری در جهان بدل شده است، حقیقتا مثال زدنی و با شکوه است. این مردم آگاه، معتقد و آرمان خواه را باید قدر نهاد و باور داشت که هیچ افتخار و عبادتی بالاتر از خدمتگزاری به این مردم و ملت شریف نیست.
ایسناایسنا2 هفته قبل
رئیس دفتر رئیس جمهور در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: حضور گسترده و چشمگیر مردم روزه دار و شریف ایران در مراسم روز جهانی قدس که به نماد مقاومت در برابر ظلم و اشغالگری در جهان بدل شده است، حقیقتا مثال زدنی و با شکوه است. به گزارش ایسنا، متن یادداشت اینستاگرامی محمود واعظی به شرح زیر است: امروز توفیق داشتم تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در معیت رئیس جمهوری محترم جناب آقای دکتر روحانی و هم پا و هم دوش خیل عظیم مردم عزیز تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنم. حضور گسترده و چشمگیر مردم روزه دار و شریف ایران در مراسم روز جهانی قدس که به نماد مقاومت در برابر ظلم و اشغالگری در جهان بدل شده است، حقیقتا مثال زدنی و با شکوه است. این مردم آگاه، معتقد و آرمان خواه را باید قدر نهاد و باور داشت که هیچ افتخار و عبادتی بالاتر از خدمتگزاری به این مردم و ملت شریف نیست. انتهای پیام
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در مورد راهپیمایی روز جهانی قدس نوشت: حضور گسترده و چشمگیر مردم روزه دار و شریف ایران در مراسم روز جهانی قدس که به نماد مقاومت در برابر ظلم و اشغالگری در جهان بدل شده است، حقیقتا مثال زدنی و با شکوه است. این مردم آگاه، معتقد و آرمان خواه را باید قدر نهاد و باور داشت که هیچ افتخار و عبادتی بالاتر از خدمتگزاری به این مردم و ملت شریف نیست.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
برای نه گفتن به زیاده‌خواهی محور غربی، عبری و عربی به خیابان‌ها می‌آییمبرای نه گفتن به زیاده‌خواهی محور غربی، عبری و عربی به خیابان‌ها می‌آییمبه گزارش وانانیوز، در یادداشت اینستاگرامی محمود واعظی آمده است: «فردا، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس است. نه معامله موسوم به معامله قرن، نه وجه‌المصالحه قرار گرفتن مسأله فلسطین در سرسپردگی برخی سران عرب به خواست غرب و نه تروریسم دولتی رژیم غاصب صهیونیستی، هیچ‌یک سرنوشت قدس شریف را رقم نخواهند زد؛ سرنوشت قدس را صاحبان اصلی آن خواهند نوشت. فلسطین بی‌تردید روزی از چنگال رژیم غاصب، نژادپرست و جنایتکار اسرائیل، آزاد خواهد شد، چراکه دل‌های تمام آزادگان جهان با مردم مظلوم فلسطین است. فردا در روز جهانی قدس همه با هم و از همه قشر و آحاد ملت، برای دفاع از آرمان فلسطین که آرمان انسانیت است و برای نه گفتن به ظلم و زیاده‌خواهی محور غربی، عبری، عربی به خیابان‌ها می‌آییم تا نشان دهیم که یاور مظلومان و خصم ظالمان هستیم.»
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
از طرفی، فلسطین موضوعی حاکمیتی و سیاسی است و آمریکا در معامله قرن می‌کوشد که با مشارکت سران عرب آن را به مبحثی اقتصادی و اجتماعی تبدیل کند. موضع ایران و شیعیان در بحث معامله قرن کاملا آشکار است کما اینکه اکثریت کشور‌های سنی موضع مخالف گرفته‌اند. اما روز گذشته، مقام معظم رهبری در دیدار اساتید، راهبرد مقابله ایران با دوگانه فشار – مذاکره آمریکا را به‌روشنی بیان کردند. چه کسی فکر می‌کرد که کسانی که دیروز تحت بیرق پیمان‌های خائنانه کمپ دیوید و اسلو موضوع فلسطین را تمام شده فرض کرده بودند امروز شاهد خشم انقلابیون جبهه مقاومت اسلامی فلسطین در غزه باشند. این تحرکات در حالی صورت گرفته که گرفتار نشدن ایران در بازی مذاکره از ترس جنگ، این سناریو‌ها راناکام ساخت.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 هفته قبل
ساعت۲۴ -رئیس دفتر رئیس‌جمهوری با انتشار پستی در اینستاگرام، دفاع از آرمان فلسطین را آرمان انسانیت دانست. در یادداشت اینستاگرامی محمود واعظی آمده است: «فردا، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس است. نه معامله موسوم به معامله قرن، نه وجه‌المصالحه قرار گرفتن مسأله فلسطین در سرسپردگی برخی سران عرب به خواست غرب و نه تروریسم دولتی رژیم غاصب صهیونیستی، هیچ‌یک سرنوشت قدس شریف را رقم نخواهند زد؛ سرنوشت قدس را صاحبان اصلی آن خواهند نوشت. فلسطین بی‌تردید روزی از چنگال رژیم غاصب، نژادپرست و جنایتکار اسرائیل، آزاد خواهد شد، چراکه دل‌های تمام آزادگان جهان با مردم مظلوم فلسطین است. فردا در روز جهانی قدس همه با هم و از همه قشر و آحاد ملت، برای دفاع از آرمان فلسطین که آرمان انسانیت است و برای نه گفتن به ظلم و زیاده‌خواهی محور غربی، عبری، عربی به خیابان‌ها می‌آییم تا نشان دهیم که یاور مظلومان و خصم ظالمان هستیم.»

به انتهای لیست رسیدید