مخالفان طرح سرا

مخالفان طرح سرا

تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با نزدیک شدن به انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، کم کم گروه‌ها و جریان‌‌های سیاسی جزئیات بیشتری نسبت به نحوه حضور خود در انتخابات بیان می‌کنند. پایداری ممکن است اختلافاتی با شورا داشته باشد ولی تحلیل من این است که دوستان پایداری در نهایت لیست جدا نمی‌دهند. باهنر در عین حال معتقد است در صورت که لاریجانی قصد کاندیداتوری در انتخابات آتی را داشته باشد، بار دیگر شانس خود را در شهر قم امتحان خواهد کرد. آقای لاریجانی گفت علی‌الظاهر تنها کسی که در رابطه با این موضوع اظهار نظر نکرده خود اوست. به گفته این عضو شورای سیاست‌‌گذاری در صورتی که این طرح با ایرادات فنی به اجرا برسد، بیم این می‌رود که اطلاعات ثبت شده در سامانه سرا توسط هکرها به سرقت برود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ماه قبل
اعتمادآنلاین| کلیات طرح «سرا» یکشنبه ۱۲ آبان‌ماه با رأی سه‌چهارم از اعضای شورای سیاست‌گذاری به عنوان راهبرد اصلاح‌طلبان برای انتخابات معرفی شد. حزب اعتمادملی، حزب کارگزاران سازندگی، انجمن اسلامی معلمان، حزب اسلامی کار از مخالفان جدی طرح «سرا» ی اصلاح‌طلبان هستند. اسماعیل گرامی‌مقدم، سخنگوی حزب اعتمادملی، درباره این طرح گفت: «طرح‌هایی همچون سرا نمی‌توانند اصلاح‌طلبان را از وضعیتی که دارند رهایی بخشند. در این طرح شائبه فامیل‌بازی وجود دارد.» احزاب مخالف تاکید کرده‌اند که در صورت لحاظ نشدن دلایل مخالفت‌شان، طرح خروج از شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان را بررسی خواهند کرد. از طرف دیگر در جلسه اخیر شورای عالی سیاست‌گذاری بررسی دلایل مخالفت احزاب به کمیته راهبردی این شورا سپرده شده تا به تکمیل طرح و ارائه جزئیات در شورا منجر شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 ماه قبل
جواد امام، عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، ضمن دفاع از «طرح سرا» بابیان اینکه این طرح مورد موافقت رهبر جریان اصلاحات هم قرار خواهد گرفت معتقد است که منتقدان نقدشان غیرمنصفانه است و می‌خواهند ذهن و فضای ذهنی جامعه را منحرف کنند. امام در مورد اینکه کرباسچی اعلام کرد ۹ رای مخالف و ۴ رای ممتنع به طرح سرا داده شده است، گفت: آنچه که در جلسه رخ داد ۵ نفر مخالف بودند و ۲ نفر هم رای ممتنع بود که توسط حاضرین داده شد. معرفی افراد شناسنامه‌دار اصلاح‌طلب و اعضای رسمی احزاب توسط دبیرکل منتخب هر حزب جهت عضویت در سامانه ⁧‫طرح‌سرا‬⁩ و مشارکت پیدا کردن در یک نظرسنجی اسمش دموکراسی وارونه نیست! ‌متاسفانه بعضی از دبیران کل به جای استقبال و مشارکت پیدا کردن اعضای خود در این فرایند نگران شده‌اند. طرح مورد تایید خاتمی استمدیرعامل بنیاد باران درباره اینکه آیا این طرح مورد تایید آقای خاتمی قرار گرفته است یا نه، گفت: به نظر اینجانب آقای خاتمی هم از این طرح استقبال خواهند کرد،؛ چرا که مسئولیت از دوش ایشان هم برداشته خواهد شد.
فراروفرارو5 ماه قبل
عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ضمن دفاع از «طرح سرا» بابیان اینکه این طرح مورد موافقت رهبر جریان اصلاحات هم قرار خواهد گرفت معتقد است که منتقدان نقدشان غیرمنصفانه است و می‌خواهند ذهن و فضای ذهنی جامعه را منحرف کنند. امام در مورد اینکه کرباسچی اعلام کرد ۹ رای مخالف و ۴ رای ممتنع به طرح سرا داده شده است، گفت: آنچه که در جلسه رخ داد ۵ نفر مخالف بودند و ۲ نفر هم رای ممتنع بود که توسط حاضرین داده شد. عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تصریح کرد: چیزی که در حال اتفاق افتادن است این است که برخی از دوستان مثل سابق نمی‌توانند نظرات خودشان را اعمال کنند و یکی از دلایل مخالفت با طرح این است. متاسفانه بعضی از دبیران کل به جای استقبال و مشارکت پیدا کردن اعضای خود در این فرایند نگران شده‌اند. طرح مورد تایید خاتمی استمدیرعامل بنیاد باران درباره اینکه آیا این طرح مورد تایید آقای خاتمی قرار گرفته است یا نه، گفت: به نظر اینجانب آقای خاتمی هم از این طرح استقبال خواهند کرد، چرا که مسئولیت از دوش ایشان هم برداشته خواهد شد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴5 ماه قبل
ساعت ۲۴-عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ضمن دفاع از «طرح سرا» بابیان اینکه این طرح مورد موافقت رهبر جریان اصلاحات هم قرار خواهد گرفت معتقد است که منتقدان نقدشان غیرمنصفانه است و می‌خواهند ذهن و فضای ذهنی جامعه را منحرف کنند. امام در مورد اینکه کرباسچی اعلام کرد ۹ رای مخالف و ۴ رای ممتنع به طرح سرا داده شده است، گفت: آنچه که در جلسه رخ داد ۵ نفر مخالف بودند و ۲ نفر هم رای ممتنع بود که توسط حاضرین داده شد. عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تصریح کرد: چیزی که در حال اتفاق افتادن است این است که برخی از دوستان مثل سابق نمی‌توانند نظرات خودشان را اعمال کنند و یکی از دلایل مخالفت با طرح این است. معرفی افراد شناسنامه‌دار اصلاح‌طلب و اعضای رسمی احزاب توسط دبیرکل منتخب هر حزب جهت عضویت در سامانه ⁧‫طرح‌سرا‬⁩ و مشارکت پیدا کردن در یک نظرسنجی اسمش دموکراسی وارونه نیست! ‌متاسفانه بعضی از دبیران کل به جای استقبال و مشارکت پیدا کردن اعضای خود در این فرایند نگران شده‌اند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز5 ماه قبل
امام در مورد اینکه کرباسچی اعلام کرد ۹ رای مخالف و ۴ رای ممتنع به طرح سرا داده شده است، گفت: آنچه که در جلسه رخ داد ۵ نفر مخالف بودند و ۲ نفر هم رای ممتنع بود که توسط حاضرین داده شد. عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تصریح کرد: چیزی که در حال اتفاق افتادن است این است که برخی از دوستان مثل سابق نمی‌توانند نظرات خودشان را اعمال کنند و یکی از دلایل مخالفت با طرح این است. معرفی افراد شناسنامه‌دار اصلاح‌طلب و اعضای رسمی احزاب توسط دبیرکل منتخب هر حزب جهت عضویت در سامانه ⁧‫طرح‌سرا‬⁩ و مشارکت پیدا کردن در یک نظرسنجی اسمش دموکراسی وارونه نیست! ‌متاسفانه بعضی از دبیران کل به جای استقبال و مشارکت پیدا کردن اعضای خود در این فرایند نگران شده‌اند. طرح مورد تایید خاتمی استمدیرعامل بنیاد باران درباره اینکه آیا این طرح مورد تایید آقای خاتمی قرار گرفته است یا نه، گفت: به نظر اینجانب آقای خاتمی هم از این طرح استقبال خواهند کرد،؛ چرا که مسئولیت از دوش ایشان هم برداشته خواهد شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ماه قبل
امام در مورد اینکه کرباسچی اعلام کرد ۹ رای مخالف و ۴ رای ممتنع به طرح سرا داده شده است، گفت: آنچه که در جلسه رخ داد ۵ نفر مخالف بودند و ۲ نفر هم رای ممتنع بود که توسط حاضرین داده شد. عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تصریح کرد: چیزی که در حال اتفاق افتادن است این است که برخی از دوستان مثل سابق نمی‌توانند نظرات خودشان را اعمال کنند و یکی از دلایل مخالفت با طرح این است. معرفی افراد شناسنامه‌دار اصلاح‌طلب و اعضای رسمی احزاب توسط دبیرکل منتخب هر حزب جهت عضویت در سامانه ⁧‫طرح‌سرا‬⁩ و مشارکت پیدا کردن در یک نظرسنجی اسمش دموکراسی وارونه نیست! ‌متاسفانه بعضی از دبیران کل به جای استقبال و مشارکت پیدا کردن اعضای خود در این فرایند نگران شده‌اند. طرح مورد تایید خاتمی استمدیرعامل بنیاد باران درباره اینکه آیا این طرح مورد تایید آقای خاتمی قرار گرفته است یا نه، گفت: به نظر اینجانب آقای خاتمی هم از این طرح استقبال خواهند کرد،؛ چرا که مسئولیت از دوش ایشان هم برداشته خواهد شد.
ایلناایلنا5 ماه قبل
عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ضمن دفاع از «طرح سرا» بابیان اینکه این طرح مورد موافقت رهبر جریان اصلاحات هم قرار خواهد گرفت معتقد است که منتقدان نقدشان غیرمنصفانه است و می‌خواهند ذهن و فضای ذهنی جامعه را منحرف کنند. امام در مورد اینکه کرباسچی اعلام کرد ۹ رای مخالف و ۴ رای ممتنع به طرح سرا داده شده است، گفت: آنچه که در جلسه رخ داد ۵ نفر مخالف بودند و ۲ نفر هم رای ممتنع بود که توسط حاضرین داده شد. معرفی افراد شناسنامه‌دار اصلاح‌طلب و اعضای رسمی احزاب توسط دبیرکل منتخب هر حزب جهت عضویت در سامانه ⁧‫طرح‌سرا‬⁩ و مشارکت پیدا کردن در یک نظرسنجی اسمش دموکراسی وارونه نیست! ‌متاسفانه بعضی از دبیران کل به جای استقبال و مشارکت پیدا کردن اعضای خود در این فرایند نگران شده‌اند. طرح مورد تایید خاتمی استمدیرعامل بنیاد باران درباره اینکه آیا این طرح مورد تایید آقای خاتمی قرار گرفته است یا نه، گفت: به نظر اینجانب آقای خاتمی هم از این طرح استقبال خواهند کرد،؛ چرا که مسئولیت از دوش ایشان هم برداشته خواهد شد‌.
برترین‌هابرترین‌ها5 ماه قبل
عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ضمن دفاع از «طرح سرا» بابیان اینکه این طرح مورد موافقت رهبر جریان اصلاحات هم قرار خواهد گرفت معتقد است که منتقدان نقدشان غیرمنصفانه است و می‌خواهند ذهن و فضای ذهنی جامعه را منحرف کنند. خبرگزاری ایلنا: عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ضمن دفاع از «طرح سرا» بابیان اینکه این طرح مورد موافقت رهبر جریان اصلاحات هم قرار خواهد گرفت معتقد است که منتقدان نقدشان غیرمنصفانه است و می‌خواهند ذهن و فضای ذهنی جامعه را منحرف کنند. معرفی افراد شناسنامه‌دار اصلاح‌طلب و اعضای رسمی احزاب توسط دبیرکل منتخب هر حزب جهت عضویت در سامانه ⁧‫طرح‌سرا‬⁩ و مشارکت پیدا کردن در یک نظرسنجی اسمش دموکراسی وارونه نیست! ‌متاسفانه بعضی از دبیران کل به جای استقبال و مشارکت پیدا کردن اعضای خود در این فرایند نگران شده‌اند. طرح مورد تایید خاتمی استمدیرعامل بنیاد باران درباره اینکه آیا این طرح مورد تایید آقای خاتمی قرار گرفته است یا نه، گفت: به نظر اینجانب آقای خاتمی هم از این طرح استقبال خواهند کرد،؛ چرا که مسئولیت از دوش ایشان هم برداشته خواهد شد‌.
افکارنیوزافکارنیوز5 ماه قبل
جوادی حصار گفت: در هر حال تصور من این است که همین که طرح سرا در مقطع کنونی بتواند ذهنیت اصلاح‌طلبان را نسبت به این که شورای عالی بنا دارد نظر بدنه جریان اصلاحات را مورد نظر قرار دارد، خیلی مهم و تاثیرگذار خواهد بود. وی افزود: اگر این باور در افکار عمومی اصلاح‌طلبان جا بیفتد که رهبران اصلاح‌طلب و شورای سیاست‌گذاری آمادگی این را دارند که از اکثریت بدنه اصلاح‌طلبان تبعیت کنند، خروجی خوبی برای این جریان خواهد داشت. البته این را هم بگویم که ائتلاف انتخاباتی به هر حال صورت می‌گیرد ولی مهم این است که این ذهنیت وزنه بدنه اصلاح‌طلبان را تقویت می‌کند. وی افزود: اگر طرح سرا به درستی اجرا شود می‌تواند این نقیصه و اختلاف نظر همیشگی را برطرف کند. جوادی حصار یادآور شد: بار دیگر می‌گویم اگر این طرح به درستی و مومنانه اجرا شود، اعضای شورای سیاست‌گذاری طبق سامانه سرا ناظر و مجری انتخابات هستند.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
وی افزود: اگر این باور در افکار عمومی اصلاح‌طلبان جا بیفتد که رهبران اصلاح‌طلب و شورای سیاست‌گذاری آمادگی این را دارند که از اکثریت بدنه اصلاح‌طلبان تبعیت کنند، خروجی خوبی برای این جریان خواهد داشت. البته این را هم بگویم که ائتلاف انتخاباتی به هر حال صورت می‌گیرد ولی مهم این است که این ذهنیت وزنه بدنه اصلاح‌طلبان را تقویت می‌کند. وی افزود: اگر طرح سرا به درستی اجرا شود می‌تواند این نقیصه و اختلاف نظر همیشگی را برطرف کند. یعنی حزبی که قدرت و نیروی زیاد‌تری دارد می‌تواند تمامی این حفره‌ها را با نیروهای غیرتکراری خود پر کند. جوادی حصار یادآور شد: بار دیگر می‌گویم اگر این طرح به درستی و مومنانه اجرا شود، اعضای شورای سیاست‌گذاری طبق سامانه سرا ناظر و مجری انتخابات هستند.

به انتهای لیست رسیدید