مدرسه فیضیه

مدرسه فیضیه

تسنیمتسنیم10 ساعت قبل
معاون پژوهشی جامعه المصطفی العالمیه خبرنگاران را عامل شفاف‌سازی در جامعه معرفی کرد و ادامه داد: باید تفکر و تعقل به سمتی جهت‌یابی شود که نتیجه آن رفتار و تصمیم درست در جامعه باشد. وی پژوهش‌های انجام‌شده در جامعه المصطفی العالمیه را در جهت استخراج نظام‌های دینی معرفی کرد و گفت: تغییر انسان‌ها نخستین گام در جهت حرکت به سمت تمدن اسلامی بوده و جامعه المصطفی العالمیه در جهت استخراج چگونگی این تغییرات تلاش می‌کند. معاون پژوهشی جامعه المصطفی العالمیه فعالیت‌های انجام‌شده در معاونت پژوهشی را تشریح و ابراز کرد: در حوزه ترجمه و تألیف سه هزار و ۸۰۰ اثر نتیجه تلاش اساتید و دانش‌پژوهان بوده است. وی ۹۹ نشریه علمی پژوهشی، علمی ترویجی و دانش‌پژوهی را نام برد و ادامه داد: تعداد پژوهشگران مرکز ۶ هزار دانش‌آموخته و استاد بوده که هزار۴۱ اثر از سال ۹۰ تولیدشده که از این تعداد ۳۰ هزار مقاله منتشرشده است. وی ادامه داد: در این نمایشگاه از ۲۰۷ اثر منتشرشده در سال ۹۷ رونمایی شده و در طول هفته پژوهش نمایشگاه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ آماده پذیرایی از علاقه‌مندان حوزه پژوهش است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 هفته قبل
در این میان برخی نیز از مخالفت حسن روحانی با این استعفا سخن گفتند که ماجرای استعفا و حتی استیضاح حجتی را در هاله‌ای از ابهام قرار داد. او روز یکشنبه درگفت‌وگو با «ایسنا» گفته بود که «معاون پارلمانی رئیس‌جمهور اعلام کردند که وزیر استعفا داده‌اند و رئیس‌جمهوری هم نپذیرفته است. او ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ با رای موافق ۱۷۷ نماینده مجلس تصدی وزارت جهاد کشاورزی کابینه اول روحانی را به دست گرفت. به این ترتیب، محمود حجتی تا کنون ۴ بار ردای وزارت بر تن کرده است؛ دو بار در دولت اصلاحات و دو بار در دولت روحانی. سرپرست وزارتخانهرئیس‌جمهوری همچنین با صدور حکمی «عباس کشاورز» را به عنوان سرپرست «وزارت جهاد کشاورزی» منصوب کرد. عباس کشاورز پیش‌تر معاونت وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت را عهده‌دار بود.
مهرمهر2 هفته قبل
ابوحمزه اظهار کرد: تا جایی که اطلاع دارم این پروژه بیش از ده کتاب داشته که همه آنها از سال ۹۲ به بعد کم‌کم منتشر شدند ولی دو کتاب من همچنان مانده و منتشر نشده است. وی درباره کتاب «از بهشت تا بام» اظهار کرد: داستان این کتاب مربوط به وقایع روز دوم فروردین سال ۴۲ مرتبط است؛ روزی که به مدرسه فیضیه قم حمله شد و اتفاقات ناگواری در آن روز رخ داد. این سه نوجوانان که با توجه به سن خود هیچ پیشینه مبارزاتی ندارند، با واقعه بسیار خوب کنار آمده و در عرض کمتر از یک روز خود را با بحران هماهنگ می‌کنند و بسیار مفید هم واقع می‌شوند. ابوحمزه درباره کتاب دوم خود هم گفت: رمان «گریه‌های دم سحر» در حدود ۱۳۰ صفحه برای گروه سنی نوجوان نوشته شد که مضمون آن به روزی که با عنوان «روز دانش‌آموزان» نامگذاری شده، اختصاص دارد. این کتاب با مشارکت و همکاری خانم «مرضیه وزیری مقدم» نوشته شده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
اعتمادآنلاین| یک روز پس از انتقاد حسن روحانی‌، رئیس‌جمهوری، از برخوردها با پرونده‌های فساد در قوه قضاییه، مجلس دهم شاهد انتشار شب‌نامه علیه او بود. او همچنین تاکید کرد که مجوز پخش شب‌نامه در مجلس شورای اسلامی را داشته و طبق قوانین از علی‌اصغر یوسف‌نژاد، عضو هیات‌رئیسه مجلس امضا، گرفته تا این متن را علیه روحانی در صحن بین نمایندگان پخش کند. پخش شب‌نامه در مجلس دهم بی‌سابقه بوده و این اولین بار است که در این دوره شب‌نامه‌ای در مجلس توزیع می‌شود. در جریان این استیضاح برخی از نمایندگان تندرو علیه روحانی و فرجی‌دانا و برای تحت‌ تاثیر قرار دادن فضا در صحن علنی مجلس شب‌نامه پخش کردند. اعتمادآنلاین از برخی از چهره‌های سیاسی که سابقه حضور در ادوار مجلس را داشته‌اند در مورد هدف و انگیزه منتشرکنندگان شب‌نامه پرسیده است.
مهرمهر2 هفته قبل
خبرگزاری مهر، گروه استان‌ها - هیفاء پردل: ۲۳ ربیع‌الاول سال ۲۰۱ قمری نقطه عطفی در تاریخ شهر مقدس قم به شمار می‌رود چرا که به واسطه ورود حضرت معصومه (س) جایگاه والایی در زمینه علوم دینی یافته است. امروز شهر قم به دلیل وجود حوزه علمیه و جامعه المصطفی میزبان طلاب مختلف علمی از ملیت‌های مختلف دنیا است و شهرهای مهم در زمینه گردشگری مذهبی و زیارتی جهان اسلام است. سالروز ورود حضرت معصومه (س) به نام «روز قم» نامگذاری شده است؛ روزی که نه تنها در بعد ملی بلکه در بعد فراملی به آن اهمیت ویژه‌ای داده می‌شود. وی ادامه داد: قطعا مسئولان هم باید در زمینه بازآفرینی مسیر ورود به ویژه بیت النور تلاش کنند هرچند فعالیت‌هایی صورت گرفته است ولی باید بیشتر توجه شود. ایل بیگی می‌افزاید: در حوزه میراث فرهنگی پرونده روز ورود این بانوی با کرامت به عنوان روز قم قرار است در فهرست آثار ملی کشور قرار گیرد.
قدس آنلاینقدس آنلاین4 هفته قبل
چه بسا اول آبان سال ۱۳۵۰، تیتر صفحه اول روزنامه‌های کشور که خبر از «فرمان شاهنشاه برای تشکیل سپاه دین» می‌داد، خیلی‌ها را خوشحال هم کرده باشد. طرح سپاه دین هم چیز چندان جدیدی نبود که مردم از گذشته و ریشه‌هایش کاملا بی‌خبر باشند. برای ثابت کردن این ادعا که طرح سپاه دین ریشه در سال‌های پیش از دهه ۵۰ داشت باید برگردیم به سال‌های نخست قدرت گرفتن رضاخان در ایران. رژیم پهلوی مسئولیت سپاه دین را بر هم عهده سازمان اوقاف گذاشته بود تا نخستین دوره آن از آبان ۱۳۵۰ آغاز به فعالیت کند». با این پیشینه خودتان حدس بزنید که در ۲۱ آبان ۱۳۵۱، پیام هشدارآمیز امام (ره) به مردم درباره حیله تشکیل «سپاه دین» چه بلایی را بر سر این سپاه و برنامه‌ها و نقشه‌هایش آورد.
مهرمهر4 هفته قبل
*وحدت اسلامی از چه زمانی برای امت اسلامی تبدیل به مسئله و دغدغه شد؟ اینطور که پژوهشگران تحقیق کردند از سده ۱۳ هجری یعنی ۱۹ میلادی بحث وحدت یا همسازگری اسلامی مطرح بود. جنبش اتحاد اسلام همزمان با جنبش اتحاد اسلاو و اتحاد ژرمن در اروپا پدید آمد اما با آن دو جنبش تفاوت ماهوی داشت. *چه تعاریفی از وحدت اسلامی وجود داشته است؟ مقبولترین و شاید وجیه‌ترین تعریف از وحدت و تقریب که معمولترین آن نیز می‌باشد، وحدت پیروان مذهب اسلامی، به معنای هم زیستی هواخواهانه آنان نسبت به یکدیگر است، به عبارتی دیگر …. همدلی و همسازگری و همگرایی اسلامی است. و این برگردان همان تعریفی است که داعیه داران اتحاد اسلام، از «وحدت اسلامی» به معنای «اتحاد بین مذاهب» داشتند. تعریف دیگری از وحدت اسلامی، در آمدن تمامی مسلمانان به یکی از مذاهب اسلامی است، ایجاد وحدت اسلامی با تک مذهبی ساختن مسلمانان.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
دوم به این خاطر که امام پس از اطلاع از این ترور پیام بسیار گرمی فرستاد و او را به سید حسن مدرس تشبیه کرد و گفت: «هاشمی زنده است چون نهضت زنده است». فرقان البته به جز قرنی، مطهری، هاشمی رفسنجانی، مهدی عراقی و مفتح ترورهای دیگری هم انجام داد و آنها را هم از قلم انداختند: مانند ترور آیت‌الله سید رضی شیرازی از نوادگان میرزای شیرازی و امام جماعت مسجد شفا در یوسف آباد و گمان می‌کنم به ترور آیت‌الله قاضی طباطبایی در تبریز هم اشاره نشد. برخی هم معتقدند ترور آیت‌الله خامنه‌ای در ششم تیر ۱۳۶۰ در مسجد ابوذر تهران کار فرقان بوده نه مجاهدین خلق. به بهانۀ این سانسور می‌توان گفت استفاده از تعابیری چون آیت‌الله خمینی به جای امام خمینی و تصاویر تازه از آرشیو بیرون آمده پس از استفاده «من و تو» از آرشیوهای دیجیتالی شده سازمان و صدای گوینده‌ای مانند نماینده بر روی برنامه سیاسی کافی نیست. چرا که بیننده می‌پرسد اگر هاشمی رفسنجانی و ترور او در خرداد ۱۳۵۸ را در فهرست ترورهای فرقان نیاورند روایت‌های دیگر را چگونه می‌توان باور کرد؟ ۲۳۲۱۷۲۱۷
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
این اتفاق تنها محدود به رئیس دولت نبود و برخی دیگر از مقامات بلندپایه کشور گاهی هدف این تندروی‌ها قرار گرفته‌اند. کاربری بدون درج نام خود از دولت خواست تا از این افراد شکایت کند و کاربر دیگری هم با نام «من» نوشت: «شکایت و بعد هم سکوت». دولت به فکر حل مشکلات باشدبخشی از کاربران خبرآنلاین هم معتقد بودند که دولت در شرایط فعلی باید به فکر حل مشکلات کشور باشد و این کار را جوابی برای این توهین‌ها می‌دانستند. علی در این باره نوشت: «دولت به فکر حل مشکلات باشه، کسی تا حالا با شعار نمرده». کاربری هم توصیه‌ای به دولت و قوه قضائیه در این باره داشت و نوشت: «دولت نباید اهمیت بده و کارش رو بکنه.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
ادعایی که تکذیب شد، اما ۲۵‌مرداد در تجمع طلاب عده‌ای با همین اسم استعاری رئیس‌جمهور را به مرگ تهدید کردند. با این همه پنج نفر از شرکت‌کنندگان تجمع اعتراضی مدرسه فیضیه قم که از طریق تماس تلفنی به دادسرا احضار شده بودند، ظرف ۲۴ ساعت آزاد شدند. دولت آقای روحانی همواره بر اصل شفافیت و انتقاد پذیری تأکید داشته اما توهین و تهدید را نمی‌توان انتقاد نامید. در نتیجه باید جدی در مقابل این تخریب‌ها، توهین‌ها و ترویج رفتار نادرست ایستاد و قم باید برای جریان تندرو ناامن شود. شایان ذکر است اگر مسئولان دراین باره توضیحات کافی را به مردم ارائه ندهندو سکوت کنند «آرمان ملی» ناگزیر است براساس رسالت آگاهی بخشی به مردم‌ پشت پرده‌این اقدامات رااطلاع رسانی کند.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
ساری - ایرنا - آیت الله محمدباقر محمدی لائینی که بتازگی به عنوان نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری منصوب شد، از چهره‌های شناخته شده نزد حوزویان و دانشگاهیان استان محسوب می‌شود. البته تابستان‌ها خدمت مرحوم والد، تحصیلات قم را ادامه می‌دادم و بدین نحو، بنده، کتاب مطول، قسمتی از شرح لمعه، قسمتی از مکاسب و قسمتی از کفایه را خدمت ایشان در تابستان‌ها خواندم. یک دوره خارج اصول را به مدت هشت سال خدمت آیت الله شیخ جواد تبریزی گذراندم و خدمت ایشان قسمت‌هایی از خارج طهارت و صلوه را نیز حضور داشتم. یک سال در دانشگاه صنعتی شریف (۶۱) و بعدا تا سال ۷۲ در دانشگاه تهران و از آن به بعد تاکنون در دانشگاه علوم پزشکی مازندران این وظیفه مقدس را ادامه می‌دهم. در کنار این مهم به تدریس در حوزه علمیه مرحوم والد و فعالیت‌های فرهنگی تبلیغی، درس‌های تفسیر قرآن و نهج‌البلاغه برای عموم مشغولم.

زندگینامه آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی نماینده جدید ولی فقیه در مازندران+جزئیات

3+
فارسفارس1 ماه قبل
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، پس از استعفای آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی‌فقیه در مازندران و امام جمعه ساری به علت بیماری از این مسئولیت، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین محمد باقر محمدی لائینی را به سمت نماینده ولی‌فقیه در مازندران و امام جمعه ساری منصوب کردند. حجت‌الاسلام محمد باقر محمدی لائینی در سال ۱۳۳۲ هجری شمسی در نجف اشرف متولد شده است. آیت‌الله محمدی لائینی در سال ۱۳۳۸ به ایران مراجعت و به دستور حضرت آیت‌لله کوهستانی (ره) در کوهستان بهشهر مستقر و به تدریس در حوزه علمیه مشغول شد. وی یک سال در دانشگاه صنعتی شریف و تا سال ۷۲ در دانشگاه تهران و از آن به بعد تاکنون در دانشگاه علوم پزشکی مازندران به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران فعالیت علمی دارد. در سال ۸۰ به عنوان امام جمعه نمونه کشوری معرفی و قبل از آن در سال ۷۷ از سوی شورای سیاست‌‌گذاری ائمه جمعه کل کشور به عنوان امام جمعه ممتاز شناخته شد.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 ماه قبل
پیام مازند - ساری - آیت الله محمدباقر محمدی لائینی که بتازگی به عنوان نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری منصوب شد، از چهره‌های شناخته شده نزد حوزویان و دانشگاهیان استان محسوب می‌شود. البته تابستان‌ها خدمت مرحوم والد، تحصیلات قم را ادامه می‌دادم و بدین نحو، بنده، کتاب مطول، قسمتی از شرح لمعه، قسمتی از مکاسب و قسمتی از کفایه را خدمت ایشان در تابستان‌ها خواندم. یک دوره خارج اصول را به مدت هشت سال خدمت آیت الله شیخ جواد تبریزی گذراندم و خدمت ایشان قسمت‌هایی از خارج طهارت و صلوه را نیز حضور داشتم. در کنار این مهم به تدریس در حوزه علمیه مرحوم والد و فعالیت‌های فرهنگی تبلیغی، درس‌های تفسیر قرآن و نهج‌البلاغه برای عموم مشغولم. برچسب‌هاامام جمعه ساری نماینده ولی فقیه مازندران
مهرمهر1 ماه قبل
محمد مصباحی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: طی ۶ ماهه نخست امسال هشت کارگاه مهارت‌های زندگی در مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد. وی گفت: فراخوان عضویت در دانشگاه‌ها و مراکز امور جوانان، برپایی جلسه هم اندیشی دبیران و اعضای شوراهای اجرایی و دیدار اعضای نخبه و دبیران کانون‌های معاونت جوانان با استاندار، عیادت از سالمندان مرکز خیریه رضوی و شرکت اعضا در نماز جمعه به مناسبت هفته هلال احمر از جمله برنامه‌های ۶ ماهه امسال بوده است. مصباحی بیان کرد: طی ۶ ماهه نخست سالجاری ۱۰ دوره از مسابقات فرهنگی و ورزشی با حضور ۴۴۶ نفر شرکت کننده برگزار شده است. معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم ابراز کرد: طی ۶ ماهه نخست سالجاری ۳۹۹ برنامه اوقات فراغت با حضور ۱۵ هزار و ۵۰۲ شرکت کننده برگزار شده است. وی با اشاره به فعالیت ۲۵۴ کانون در جمعیت هلال احمر قم افزود: دوره‌های آموزش امداد برگزار شده از ابتدای سال ۱۹ دوره با حضور ۶۱۲ نفر است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
خبرگزاری خبرآنلاین از کاربران خود پرسیده است «دولت در مقابل توهین و تهدید به مرگ شدن از سوی افراطیون چه مسیری را دنبال کند؟» همین یک سال پیش بود که در تجمع مدرسه فیضیه برخی از طلاب پلاکاردی علیه حسن روحانی به دست گرفته بودند که روی آن عملا رئیس جمهور را تهدید به مرگ کرده بودند موضوعی که واکنش‌های زیادی به دنبال داشت؛ این پایان حاشیه‌سازی‌ها نبود و د بود و رئیس جمهور باز هم با شعار «استخر فرح» تهدید به مرگ شد. اما این اتفاق تنها محدود به رئیس دولت نیست و برخی دیگر از مقامات بلندپایه کشور گاها هدف این تندروی‌ها قرار گرفته‌اند. در همین راستا خبرگزاری از کاربران خود پرسیده است «دولت در مقابل توهین و تهدید به مرگ شدن از سوی افراطیون چه مسیری را دنبال کند؟»
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرانلاین، همین یک سال پیش بود که در تجمع مدرسه فیضیه برخی از طلاب پلاکاردی علیه حسن روحانی به دست گرفته بودند که روی آن عملا رئیس جمهور را تهدید به مرگ کرده بودند موضوعی که واکنش‌های زیادی به دنبال داشت؛ این پایان حاشیه‌سازی‌ها نبود و دیروز بار دیگر صحنه راهپیمایی ۱۳ آبان شاهد حاشیه سازی دیگری از همان جنس شعارهای تهدیدآمیز، بود و رئیس جمهور باز هم با شعار «استخر فرح» تهدید به مرگ شد. اما این اتفاق تنها محدود به رئیس دولت نیست و برخی دیگر از مقامات بلندپایه کشور گاها هدف این تندروی‌ها قرار گرفته‌اند. در همین راستا خبرگزاری خبرآنلاین از کاربران خود پرسیده است «دولت در مقابل توهین و تهدید به مرگ شدن از سوی افراطیون چه مسیری را دنبال کند؟» ۲۷۲۱۶
مازن آنلاینمازن آنلاین1 ماه قبل
پیام مازند - ساری- حال عمومی آیت‌الله نوراله طبرسی نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه ساری که به دلیل ضایعه مغزی در بیمارستان کسری تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت، رضایت بخش اعلام شد. وی اضافه کرد: عمل جراحی ادامه برنامه درمان تکمیلی امام جمعه ساری است که پیش از این از سوی پزشکان معالج در بیمارستان تهران انجام شده بود. نورالله طبرسی در فروردین ۱۳۱۹ شمسی در روستای «سوچلما» بخش هزار جریب مازندران از توابع شهرستان نکا متولد شد. او همچنین در دو دوره از سوی مردم استان مازندران به عنوان نماینده در مجلس خبرگان رهبری انتخاب شد. برچسب‌هامازندران بیماری نماینده ولی فقیه مازندران
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
بازرگان به قانون اساسی پهلوی معتقد بود و پیش از پیروزی انقلاب گفته بود اگر شاه حاضر باشد تمام مواد قانون اساسی را بپذیرد، ما آماده‌ایم تا سلطنت را بپذیریم. ایشان در مقطع پس از پیروزی انقلاب و ناظر به رفراندوم درباره نظام سیاسی جدید، ضمن دعوت مردم به رای به جمهوری اسلامی‌، تصریح داشتند که رای به جمهوری اسلامی‌، رای به حکومت اسلام است و مردم را دعوت می‌کردند که در رفراندوم به جمهوری اسلامی‌ رای دهند. جمهوری اسلامی‌؛ قانون اساسی غربی؟! آقای علی مشکینی در چهارم اسفندماه ۱۳۵۷ کتابچه‌ای ۱۱۰ صفحه‌ای با عنوان «حکومت جمهوری اسلامی» منتشر کرد و در آن شأن فقیه در جمهوری اسلامی‌ را مورد مداقه قرار داد. امیرانتظام پس از جلب موافقت بازرگان و مأموریتی که از جانب او یافت، رایزنی با وزیران دولت موقت را آغاز کرد.
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، ربیعی تصریح کرد: دولت جمهوری اسلامی معتقد است که می‌توان دوجانبه‌های متعددی در منطقه ایجاد کرد. وی افزود: با آمارهایی که از ستاد مبارزه با قاچاق دریافت کردیم، ۲ میلیارد دلار کاهش قاچاق کالا داشتیم. شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در جلسه یکشنبه شب خود، تصمیم‌گیری درباره لیست‌های انتخاباتی را به بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان واگذار کرد. چرا که طی مقاطع گذشته نیز در تهدیدات خود علیه رئیس‌جمهور چندین بار از استخر فرح نام برده‌اند. جالب‌‌تر اینکه اینگونه شعارها و تابلو نوشته‌ها در اکثر موارد در قم مشاهده می‌شود و انگار عده‌ای می‌خواهند قم را محل و توپخانه‌ای علیه دولت قرار دهند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
حاشیه‌سازان یکبار دیگر یک مراسم ملی را آلوده به مطامع جناحی و سیاسی خود کردند. مخالفان دولت در بیان انتقادات و حتی اتهامات و ادعاهای اثبات نشده خود علیه کابینه کم تریبون ندارند. روزنامه ایران: حاشیه‌سازان یکبار دیگر یک مراسم ملی را آلوده به مطامع جناحی و سیاسی خود کردند. مخالفان دولت در بیان انتقادات و حتی اتهامات و ادعاهای اثبات نشده خود علیه کابینه کم تریبون ندارند. قریب ۱۰۰ روز پس از آنکه یک پلاکارد در تجمع طلاب مدرسه فیضیه قم جنجال‌ساز شده بود، حالا نهضت پلاکاردهایی با مضمون مشابه علیه دولت در قم راه افتاد؛ آن هم در مراسم ملی ۱۳ آبان.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
جهانگیری مهم‌ترین رسالت انبیا و ائمه و یکی از آرمان‌های اصلی انقلاب را استقرار عدالت عنوان کرد و گفت: هیچ آرمانی مقدس‌تر از عدالت نیست. وی یکی از توفیقات طرح بیمه سلامت را الکترونیکی کردن پرونده سلامت برای همه برشمرد و گفت: یکی از اولویت‌های دولت هم همین موضوع است. باید به بحث‌های پزشک خانواده هم کمک شود تا طرح سلامت در این دوره هم به خوبی انجام شود. همچنین افزایش امید به زندگی و توسعه زیرساخت‌های نظام سلامت را نیز در پی داشتیم. وی تصریح کرد: از این راه توانستیم به نسخه‌نویسی الکترونیکی نیز برسیم و امروز زیرساخت‌های بسیار مقتدری در سیستم اطلاعات نظام سلامت کشور با همین پروژه الکترونیک سلامت داریم و تمام این اقدامات باعث شد تا از گزند هزینه‌خیزی نظام سلامت خود را برهانیم.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
در حاشیه راه پیمایی ۱۳ آبان در شهر مقدس قم، تعداد اندکی از حاضران با بلند کردن پلاکاردهایی مجددا پیام هشدار آمیز «استخر فرح» را به رییس جمهور روحانی یادآوری کردند.

ایران صحنه استکبارستیزی و «نه» به مذاکره/مردم و مسئولان چه گفتند؟

7+
قدس آنلاینقدس آنلاین1 ماه قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر این که به دلیل اهمیت و جایگاه سلامت، بیمه سلامت رکن اصلی بیمه‌ای و کانون اصلی عدالت طلبی یک جامعه است، افزود: هیچ جامعه‌ای نمی‌تواند ادعای عدالت کند، اما بگوید برای روزهای رنج مردم جامعه خود فکری نکرده است. جهانگیری مهمترین رسالت انبیا و ائمه و یکی از آرمان‌های اصلی انقلاب را استقرار عدالت عنوان کرد و گفت: هیچ آرمانی مقدس‌تر از عدالت نیست. توسعه و پیشرفت بدون عدالت محقق نخواهد شد و منافع ملت باید در توسعه عدالت دیده شودوی عدالت را ایجاد فرصت‌های برابر برای همه آحاد جامعه توصیف کرد و گفت: عدالت را پیچیده نکنید؛ عدالت ایجاد فرصت‌های برابر برای آحاد مردم است. وی یکی از توفیقات طرح بیمه سلامت را الکترونیکی کردن پرونده سلامت برای همه برشمرد و گفت: یکی از اولویت‌های دولت هم همین موضوع است. باید به بحث‌های پزشک خانواده هم کمک شود تا طرح سلامت در این دوره هم به خوبی انجام شود.
الفالف1 ماه قبل
معاون اول رئیس جمهوری عدالت را نقطه اشتراک تشکیل هر حکومت دانست و گفت: بیمه سلامت کانون اصلی عدالت هر جامعه است. معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر این که به دلیل اهمیت و جایگاه سلامت، بیمه سلامت رکن اصلی بیمه‌ای و کانون اصلی عدالت طلبی یک جامعه است، افزود: هیچ جامعه‌ای نمی‌تواند ادعای عدالت کند، اما بگوید برای روزهای رنج مردم جامعه خود فکری نکرده است. جهانگیری مهمترین رسالت انبیا و ائمه و یکی از آرمان‌های اصلی انقلاب را استقرار عدالت عنوان کرد و گفت: هیچ آرمانی مقدس‌تر از عدالت نیست. وی یکی از توفیقات طرح بیمه سلامت را الکترونیکی کردن پرونده سلامت برای همه برشمرد و گفت: یکی از اولویت‌های دولت هم همین موضوع است. معاون اول رئیس جمهوری افزود: نمی‌دانم آمریکایی‌ها خواسته یا ناخواسته سال ۹۷ دقیقا ۱۳ آبان تحریم‌ها را بازگشت دادند.
مهرمهر1 ماه قبل
خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: ۱۳ آبان هر سال یاد آور ۳ جوشش برخاسته از دانش و بینش در جریان نهضت بزرگ اسلامی مردم ایران در مقابل ظلم، استبداد و استکبار است. روشنگری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) در مدرسه فیضیه در قلب تپنده دانش ایمانی و فقه ربانی و واکنش رژیم سلطنتی در تبعید ایشان در روز ۱۳ آبان ۱۳۴۳ نشان از پیروزی مطلق منطق برخاسته از بینش الهی بر منطق متکی بر زور و خودکامگی داشت. ایران مقابل استکبار ایستاده و مقاومت خواهد کردمحسن جهانی با بیان اینکه دانش اموزان آینده سازان این سرزمین هستند، گفت: ۱۳ آبان پیام هایی به همراه دارد و نشان می‌دهد ایران مقابل استکبار خواهد ایستاد و مقاومت خواهد کرد. بعقوب اعتصامی با بیان اینکه ۱۳ آبان ماه حوادث مهمی در ایران رقم خورده است، گفت: نسل چهارم انقلاب به تاسی از شهدای دانشجو و دانش‌آموز کم کم به صف‌های راهپیمایان همدان می‌پیوندند و شکوه و عظمت خواهند افرید. اعتصامی با بیان اینکه یوم الله ۱۳ آبان نماد شکسته شدن ابهت کذایی آمریکای جهانخوار است، گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر دنیا را از جنایات آمریکا با خبر خواهند کرد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
اینکه گفته بشود فکر، فکر یک نفر است اشتباه است. همان دوستانی که در ماجرای تسخیر لانه جاسوسی به ما اعتراض می‌کردند، با روی کار آمدن ترامپ سخن ما را تصدیق کردند. تسنیم: سال‌های اخیر گفته می‌شود برخی دانشجویان از تسخیر لانه جاسوسی پشیمان هستند. ما در سال ۸۵ نامه‌ای خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی نوشتیم که مدام در برخی جاها اعلام می‌شود که ما از تسخیر لانه جاسوسی پشیمان شده‌ایم، در صورتی که ما معتقدیم تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم بود و انقلاب سومی هم وجود ندارد. موسس انقلاب اسلامی، تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم نامیدند.
آناجآناج1 ماه قبل
شهید آیت‌الله قاضی به روایت سیدمحمد الهی؛ خمینی آذربایجان از تبعید تا شهادت/ چاپ اعلامیه‌های امام در روزنامه تحت حمایت ساواک! بعد از اعلام نهضت امام (ره) در سال ۴۲ و لبیک آیت‌الله قاضی وارد این قضیه شدیم. آیت‌الله قاضی اعلام کردند که دستجات حسینی جایز نیست به باشگاه افسران بروند و نهضت از اینجا شروع شد. خون‌دل‌های قاضی از روحانیت درباریفرزندان آیت‌الله قاضی آن زمان کوچک بودند و من مانند نوکر در کنار ایشان بودم. روزنامه مهدآزادی؛ متولی چاپ‌ اعلامیه‌هاجالب است بدانید که این اعلامیه‌ها آن زمان توسط روزنامه مهد آزادی که زیر نظر ساواک بود چاپ می‌شد!

به انتهای لیست رسیدید