مدیرعامل پرسپولیس

مدیرعامل پرسپولیس

جام نیوزجام نیوز3 ساعت قبل
وی درباره اینکه قرار بوده بیرانوند بامداد امروز راهی ترکیه و سپس بلژیک شود، تاکید کرد: باید بروم و بررسی کنم. مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که در صورت پرداخت پول رضایتنامه بیرانوند، پرسپولیس مایل به جدایی این دروازه بان است؟ تصریح کرد: یک بحث‌هایی دارد که باید بررسی کنیم. انصاریفرد همچنین در واکنش به احتمال حضور سوشا مکانی به جای بیرانوند در پرسپولیس، یادآور شد:؟ نه اصلا چنین چیزی مطرح نیست. مدیرعامل پرسپولیس همچنین درباره جلسه چهار مدیر ایرانی با مدیران AFC درباره میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: خدا را شکر دست پر برگشتیم. وی گفت: اگر توافق نمی‌کردیم با محرومیت دو - سه ساله مواجه می‌شدیم و پروژه بعدی محرومیت تیم ملی بود.
ورزش۳ورزش۳8 ساعت قبل
البته رفتنی امید زیادی نداشتیم اما جا دارد از دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا و شیخ سلمان که از ما حمایت کرد، تشکر کنیم. اما در این جلسه ضمانت گرفتیم و گفتیم که ما اگر سه بازی را برویم، باید برای سه بازی بعدی ضمانت بدهید. انصاری‌فرد همچنین اظهار داشت: اصلا اتفاق نمی‌افتاد چون آن‌ها شدیدا پای این موضوع ایستاده بودند که انصراف بدهید محروم هستید. مدیرعامل پرسپولیس درباره جدایی بیرانوند عنوان کرد: یک چیزهایی گفته‌اند برویم ببینیم … فعلا تلفنی شنیده‌ام. یک بحث‌هایی دارد که باید برویم و بررسی کنیم، بحث سوشا مکانی هم مطرح نیست.
جام نیوزجام نیوز20 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، محمدحسن انصاری‌فرد در روزهای اخیر یکی از پرخبرترین افراد فوتبال ایران بوده است. مدیر عامل پرسپولیس به تبعات حذف از لیگ قهرمانان آسیا با انصراف پرداخته و همچنین درباره امنیت ایران نکاتی را گفته است. مدیرعامل پرسپولیس در ابتدای صحبت هایش با اشاره به همین موضوع، عنوان کرد: حذف تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا اتفاقی بود که مشکلات زیادی را برای ما به وجود می‌آورد. او درباره روند جلسه اظهار داشت: آقای علی‌نژاد هم آمدند و قبل از سفر جلساتی را با آقای وزیر داشتیم و دیدار کردیم و همه راهکار‌ها بررسی شد. آقای وزیر شخصا سه سه مکاتبه داشتند.
مهرمهر23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، هیات اعزامی فوتبال و ورزش ایران و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با پرواز ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه امشب به وقت مالزی و ۱۹ به وقت تهران، کوالالامپور را به مقصد تهران ترک خواهند کرد. علی نژاد معاون وزیر ورزش، انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس، شکوری دبیر فدراسیون فوتبال، حمیداوی مالک و خدایی عضو هیات مدیره شهرخودرو و خلیل‌زاده سرپرست باشگاه استقلال نمایندگان ایران بودند که با دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین مسوول بخش خاورمیانه‌ای کنفدراسیون دیدار و گفت و گو کردند. در پی این رایزنی‌ها و قول صدور تضمین برای برگزاری دیدارهای خانگی مرحله گروهی در ایران انصراف نمایندگان فوتبال ایران از لیگ قهرمانان آسیا منتفی شد.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 روز قبل
طرفداری نوشت: در حالی که از صبح امروز خبر تضمین AFC برای برگزاری بازی در ایران توسط نمایندگان ایرانی بازتاب زیادی داشت، اما به یکباره بیانیه AFC همه چیز را تغییر داد. همچنین توافق شد که بازی‌های نمایندگان ایران در مرحله اول، دوم و سوم دور رفت بازی‌ها در زمین رقبای آنها برگزار شود تا زمان کافی برای بررسی شرایط امنیتی در ایران توسط AFC وجود داشته باشد. این بیانیه در حالی منتشر شده که اظهارات محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل پرسپولیس چیزی کاملا متفاوت با این موضوع بود. انصاری فرد گفته بود پیشنهاد afc برای بررسی شرایط امنیتی ایران توسط تیم مذاکره کننده ایرانی پذیرفته نشده است! در ادامه این موضوع انصاری فرد اظهار داشته بود که با مخالفت تیم مذاکره کننده ایرانی، afc نیز از خواسته خود کوتاه آمده است!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، نمایندگان ‌ایران پس از آنکه کنفدراسیون را به صدور تضمین برای برگزاری دیدارهای خانگی در مرحله گروهی مجاب کردند، راهی تهران خواهند شد. مهدی علی‌نژاد معاون وزیر ورزش، انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس، شکوری دبیر فدراسیون فوتبال، حمیداوی مالک و خدایی عضو هیئت مدیره شهرخودرو و خلیل‌زاده سرپرست باشگاه استقلال نمایندگان ایران بودند که با دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین مسئول بخش خاورمیانه‌ای کنفدراسیون دیدار و گفت‌و‌گو کردند. در پی این رایزنی‌ها و قول صدور تضمین‌ برای برگزاری دیدارهای خانگی مرحله گروهی در ایران انصراف نمایندگان فوتبال ایران از لیگ قهرمانان آسیا منتفی شد. انتهای پیام/
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
به همین دلیل بود که پیشنهاد از طرف باشگاه پرسپولیس مطرح شد تا ارتباط‌ها برقرار شده و دیپلماسی فوتبال را برای گرفتن حق خودمان فعال کنیم. این اتفاق با حمایت سلطانی فر و پیگیری و رایزنی فدراسیون فوتبال و آقای علی نژاد اتفاق افتاد. وی ادامه داد: ما امروز به مدت دو ساعت و ۱۵ دقیقه با آقای داتو ویندسور جان، دبیر کل و همچنین مسوول بخش خاور میانه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا جلسه داشتیم. همچنین خواهان تضمین و اعلام رسمی این مساله شدیم که نمایندگان ایران بدون هیچ قید و شرطی می‌توانند بازی‌های خانگی را در ایران، میزبانی کنند. انصاری فرد در پایان افزود: نمایندگان ایران ابتدا در دور رفت بازی‌های خارج از خانه را انجام دهند سپس در دور برگشت بازی‌های خانگی را در ایران انجام می‌دهیم.
روزنامه سازندگیروزنامه سازندگی1 روز قبل
نام پست الکترونیک کد امنیتیقوانین ارسال نظرسازندگی نظراتی که حاوی تهمت یا افتراست منتشر نمیکند. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت لاتین (فینگیلیش) خودداری کنید. اگرچه تلاش میشود نظرات ظرف ۲ ساعت تعیین تکلیف شوند، اما نظراتی که پس از ساعت ۱۹ نوشته شود، حداکثر تا ساعت ۹ صبح روزبعد منتشر میشوند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، محمد حسن انصاری‌فرد در گفت‌وگو با رسمی باشگاه پرسپولیس در مورد جلسه امروز مدیران فوتبال ایران با دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار داشت: با توجه به تجربه‌های قبلی باور ما این بود که باید در جلسه‌ای رو در رو مسائل را مطرح کنیم. به همین دلیل بود که پیشنهاد از طرف باشگاه پرسپولیس مطرح شد تا ارتباط‌ها برقرار شده و دیپلماسی فوتبال را برای گرفتن حق خودمان فعال کنیم. وی ادامه داد: ما امروز به مدت دو ساعت و ۱۵ دقیقه با آقای داتو ویندسور جان، دبیر کل و همچنین مسئول بخش خاور میانه‌ کنفدراسیون فوتبال آسیا جلسه داشتیم. همچنین خواهان تضمین و اعلام رسمی این مسئله شدیم که نمایندگان ایران بدون هیچ قید و شرطی می‌توانند بازی‌های خانگی را در ایران، میزبانی کنند. انصاری‌فرد در پایان گفت: نمایندگان ایران ابتدا در دور رفت بازی‌های خارج از خانه را انجام دهند سپس در دور برگشت بازی‌های خانگی را در ایران انجام می‌دهیم.
مهرمهر1 روز قبل
به همین دلیل بود که پیشنهاد از طرف باشگاه پرسپولیس مطرح شد تا ارتباط‌ها برقرار شده و دیپلماسی فوتبال را برای گرفتن حق خودمان فعال کنیم. وی ادامه داد: ما امروز به مدت دو ساعت و ۱۵ دقیقه با آقای داتو ویندسور جان، دبیر کل و همچنین مسئول بخش خاور میانه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا جلسه داشتیم. آنها اعلام کردند با توجه به اتفاقات اخیر در منطقه و برای ایران، برای تیم‌های رقیب نمایندگان ایران احساس نگرانی از جهت مسایل امنیتی ایجاد شده و به این دلیل بوده که چنان تصمیمی را اخذ کردند. همچنین خواهان تضمین و اعلام رسمی این مساله شدیم که نمایندگان ایران بدون هیچ قید و شرطی می‌توانند بازی‌های خانگی را در ایران، میزبانی کنند. انصاریفرد در پایان افزود: نمایندگان ایران ابتدا در دور رفت بازی‌های خارج از خانه را انجام دهند سپس در دور برگشت بازی‌های خانگی را در ایران انجام می‌دهیم.

بازگشت میزبانی به نمایندگان فوتبال ایران در آسیا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما: باشگاه استقلال رسما اعلام کرد با توافق در مالزی، این تیم برای بازی با الکویت به دوبی می‌رود. صحبتهای اسماعیل خلیل‌زاده بعد از جلسه امروزتعداد بازدید: ۹ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیجزئیات این جلسه و توافق تیم مذاکره کننده ایرانی با مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا تا ساعاتی دیگر منتشر می‌شود. خروجی جلسه امروز؛ توافق بزرگ در مالزیدر جلسه‌ امروز نمایندگان ایران با ویندسور جان دبیرکل AFC، تیم ایرانی توانست از حق نمایندگان کشور دفاع کند و با تایید AFC تیم‌های ایرانی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان میزبان رقبای خود خواهند بود. همچنین مقرر شد دیدارهای دو تیم استقلال و شهر خودرو در مرحله پلی آف طبق برنامه ریزی قبلی AFC خارج از ایران برگزار شود و تیم‌های ایرانی در مرحله گروهی میزبان حریفان خود باشند. طبق این توافق، بازیهای دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در تهران (استقلال و پرسپولیس)، اصفهان (سپاهان) و مشهد (شهرخودرو) برگزار خواهد شد، همچنین تیم ملی فوتبال ایران هم مشکلی برای میزبانی بازیهای خود نخواهد داشت.
جام نیوزجام نیوز2 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز و به نقل از ایسنا، محمد حسن انصاری‌فرد درباره‌ آخرین وضعیت بحث میزبانی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: متاسفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم غیرمنتظره و نادرستی در این باره گرفته است. بنده پیشنهاد دادم مدیران باشگاه‌ها نیز به کنفدراسیون بروند و از حق خود دفاع کرده و شرایط را تشریح کنند. وزیر محترم ورزش و جوانان، باشگاه‌ها و فدراسیون هم استقبال کردند و این موضوع تبدیل به خواسته مکتوب باشگاه‌ها از کنفدراسیون شد. او افزود: در این راه تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را به دست بیاوریم. مهم این است که ما از همه ظرفیت‌های ورزش ایران برای احقاق حق نمایندگان ایرانی استفاده کنیم.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید که از همه ظرفیت‌های ورزش ایران برای احقاق حق نمایندگان ایرانی در دیدار با دبیر کنفدراسیون آسیا بهره می‌گیرد. محمد حسن انصاری فرد، درباره‌ آخرین وضعیت بحث میزبانی نمایندگان ایران د رلیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: متاسفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم غیرمنتظره و نادرستی در این باره گرفته است. بنده پیشنهاد دادم مدیران باشگاه‌ها نیز به کنفدراسیون بروند و از حق خود دفاع کرده و شرایط را تشریح کنند. کشور ما یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا است و هیچ مشکلی برای برگزاری مسابقه فوتبال نداریم و باید تلاش خود را در دفاع از حق خود بیشتر کنیم. مهم این است که ما از همه ظرفیت‌های ورزش ایران برای احقاق حق نمایندگان ایرانی استفاده کنیم.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 روز قبل
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید که از همه ظرفیت‌های ورزش ایران برای احقاق حق نمایندگان ایرانی در دیدار با دبیر کنفدراسیون آسیا بهره می‌گیرد. محمد حسن انصاری فرد درباره‌ آخرین وضعیت بحث میزبانی نمایندگان ایران د رلیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: متاسفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم غیرمنتظره و نادرستی در این باره گرفته است. بنده پیشنهاد دادم مدیران باشگاه‌ها نیز به کنفدراسیون بروند و از حق خود دفاع کرده و شرایط را تشریح کنند. کشور ما یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا است و هیچ مشکلی برای برگزاری مسابقه فوتبال نداریم و باید تلاش خود را در دفاع از حق خود بیشتر کنیم. مهم این است که ما از همه ظرفیت‌های ورزش ایران برای احقاق حق نمایندگان ایرانی استفاده کنیم.
ایسناایسنا2 روز قبل
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید که از همه ظرفیت‌های ورزش ایران برای احقاق حق نمایندگان ایرانی در دیدار با دبیر کنفدراسیون آسیا بهره می‌گیرد. محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با ایسنا، درباره‌ آخرین وضعیت بحث میزبانی نمایندگان ایران د رلیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: متاسفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم غیرمنتظره و نادرستی در این باره گرفته است. بنده پیشنهاد دادم مدیران باشگاه‌ها نیز به کنفدراسیون بروند و از حق خود دفاع کرده و شرایط را تشریح کنند. کشور ما یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا است و هیچ مشکلی برای برگزاری مسابقه فوتبال نداریم و باید تلاش خود را در دفاع از حق خود بیشتر کنیم. مهم این است که ما از همه ظرفیت‌های ورزش ایران برای احقاق حق نمایندگان ایرانی استفاده کنیم.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید که از همه ظرفیت‌های ورزش ایران برای احقاق حق نمایندگان ایرانی در دیدار با دبیر کنفدراسیون آسیا بهره می‌گیرد. به گزارش فوتبایل، محمد حسن انصاری فرد در گفت و گویی درباره‌ آخرین وضعیت بحث میزبانی نمایندگان ایران د رلیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: متاسفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم غیرمنتظره و نادرستی در این باره گرفته است. بنده پیشنهاد دادم مدیران باشگاه‌ها نیز به کنفدراسیون بروند و از حق خود دفاع کرده و شرایط را تشریح کنند. کشور ما یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا است و هیچ مشکلی برای برگزاری مسابقه فوتبال نداریم و باید تلاش خود را در دفاع از حق خود بیشتر کنیم. مهم این است که ما از همه ظرفیت‌های ورزش ایران برای احقاق حق نمایندگان ایرانی استفاده کنیم.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
ایسنا: محمد حسن انصاری فرد درباره‌ آخرین وضعیت بحث میزبانی نمایندگان ایران د رلیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: متاسفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم غیرمنتظره و نادرستی در این باره گرفته است. بنده پیشنهاد دادم مدیران باشگاه‌ها نیز به کنفدراسیون بروند و از حق خود دفاع کرده و شرایط را تشریح کنند. وزیر محترم ورزش و جوانان، باشگاه‌ها و فدراسیون هم استقبال کردند و این موضوع تبدیل به خواسته مکتوب باشگاه‌ها از کنفدراسیون شد. او افزود: در این راه تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را به دست بیاوریم. مهم این است که ما از همه ظرفیت‌های ورزش ایران برای احقاق حق نمایندگان ایرانی استفاده کنیم.
همشهریهمشهری2 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین، مساله سر دوانده شدن گابریل کالدرون از سوی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنان یکی از معماهای عجیب فوتبال ایران است. هان، سرمربی مشهور هلندی بود که از میانه‌های لیگ پنجم روی نیمکت پرسپولیس نشست. با این وجود تعلل سوال‌برانگیز انصاری‌فرد در پرداخت طلب او باعث جدایی هان و نیمه‌کاره ماندن پروژه این مربی شد. این مصاحبه که در تاریخ ۱۶ تیر ۸۵ منتشر شده، به وضوح نشان می‌دهد آری هان تا چه اندازه از دست مدیرعامل پرسپولیس خشمگین بوده. هدف من این است که پرسپولیس را قهرمان آسیا کنم، اما اگر شرایط اولیه فراهم نشود هرگز به ایران باز نخواهم گشت.»
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 روز قبل
اختصاصی | بشار رسن با مدیرعامل پرسپولیس اتمام حجت کرده است. ورزش ۱۱ - بشار رسن ستارۀ عراقی پرسپولیس که هنوز بخش مهمی از دستمزد خود را از سال گذشته و فصل جاری دریافت نکرده است، در حاشیۀ مراسم ضیافت ناهار در رستوران روبل با مدیرعامل پرسپولیس به طور فوری و خصوصی گفت‌وگو کرد. استوری حسین قدوسیرسن رسما اعلام داشته است که دیگر نمی‌تواند شرایط موجود را تحمل کند و باید هرچه سریع‌تر دستمزدش پرداخت شود که مدیرعامل سرخ‌ها در پاسخ به خواستۀ او اعلام داشته فعلا بودجه‌ای در اختیار ندارد! قدوسی نیز در استوری اینستاگرام خود این ادعا را تایید کرد.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
به گزارش «ورزش‌سه»، بعد از آنکه روز گذشته محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس از موافقت مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا برای دیدار با مدیران ۴ باشگاه آسیایی و مدیران فدراسیون ایران خبر داد، اتفاقات جدیدی درباره بحث میزبانی ایران در لیگ قهرمانان پیش آمد. حتی برخی شایعات حکایت از این داشت خبر موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری جلسه با مدیران ایرانی نیز صحت ندارد و این مساله یک فضاسازی رسانه‌ای است. حالا اما ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در اینستاگرام خود دعوت نامه رسمی دبیر AFC را منتشر کرد تا شایعات را در این خصوص از بین ببرد. شکوری در این خصوص نوشت: «ما تمام تلاش خود را می‌کنیم؛ خواهش می‌کنم اطلاعات غلط به هواداران ندهید.» گفتنی است؛ جلسه مدیران ۴ باشگاه آسیایی ایران و مسئولان فدراسیون با دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا فردا در مالزی برگزار می‌شود. هواداران فوتبال امید دارند که بعد از این جلسه AFC رای خود درباره میزبانی تیم‌های ایرانی در کشور ثالث را برگرداند.
ایمناایمنا3 روز قبل
به گزارش ایمنا و به نقل سایت باشگاه پرسپولیس، پیشنهاد سفر مدیران عامل ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا از سوی محمد حسن انصاری فرد مطرح و با استقبال سلطانی فر همراه بود و وزیرورزش از مدیرعامل پرسپولیس خواست این موضوع را به شکل جدی پیگیری نماید. انصاری فرد در جلسه دیروز نمایندگان چهار باشگاه ایرانی با مسئولان فدراسیون نیز خواهان آن شد که به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شود این چهار تیم خواهان مذاکره با مسئولان ارشد این کنفدراسیون هستند. این خواسته با استقبال بهاروند و شکوری همراه بود و مکتوب به کنفدراسیون اعلام شد و با آن موافقت شده است. شکوری دبیر فدراسیون و مدیران‌عامل چهار باشگاه ایرانی برای رایزنی‌ها و انتقال دغدغه‌ها به سران کنفدراسیون احتمال زیاد امشب عازم مالزی می‌شوند و مقامات ایرانی که در کنفدراسیون کرسی دارند نیز حمایت خود را از این اقدام اعلام داشته‌اند.

فیلم/ خبر مهم روز از زبان مدیرعامل پرسپولیس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
روزنوروزنو3 روز قبل
صبح امروز رسانه معتبر دیلی میل از قطعی شدن انتقال آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی به پرسپولیس خبر داد و همچنین اعلام کرد که قرارداد نهایی نیز مابین دوطرف امضا شده است. با این وجود مسئولان پرسپولیس این مساله را رد می‌کنند. محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل پرسپولیس درباره شایعه عقد قرارداد با استوکس گفت: «ما با آنتونی استوکس در حال مذاکره هستیم و هنوز توافقی حاصل نشده است. مذاکرات ادامه دارد اما قراردادی منعقد نشده است.» باید منتظر ماند و دیدمذاکرات پرسپولیس و استوکس چگونه پیش می‌رود و در نهایت چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می‌دهد.
طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- مدیرعامل پرسپولیس پیرامون نامه باشگاه‌های ایرانی به AFC برای رد میزبانی در کشور ثالث توضیحاتی ارائه داد. به گزارش تسنیم، محمد حسن انصاری‌ فرد پس از پایان جلسه مدیران وزارت ورزش و جوانان با مدیران باشگاه‌های حاضر در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا گفت: بیانیه رسمی را فدراسیون فوتبال منتشر کرد، اما طبق همان چیزی که قبلا گفتیم خارج از خانه بازی نمی‌کنیم. وی در مورد اینکه AFC اعلام کرده تیم‌های ایرانی در دور رفت میهمان باشند تا بررسی‌ها انجام شود، گفت: این را هم قبول نمی‌کنیم، ‌ چون تضمینی وجود ندارد در دور برگشت این اتفاق بیفتد. ممکن است بازی دور رفت برگزار شود و بعد بگویند باید بیرون از خانه بازی کنید. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: اگر ما زیربار این داستان برویم، به غرور ملی ما آسیب زده می‌شود.
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون فوتبال و چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا امروز به صورت رسمی اعلام کردند که خارج از ایران بازی نمی‌کنند و به این ترتیب هر چهار تیم ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا کنار کشید. این در حالی بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان کرده بود تیم‌های ایرانی در بازی رفت میهمان باشند تا شرایط را برای میزبانی در بازی‌های برگشت (در ماه مارس) بررسی کند. محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این خصوص گفت: طبق اتفاقاتی که افتاد ما خارج از ایران بازی نمی‌کنیم. هیچ تضمینی هم نبود که دور برگشت در ایران بازی کنیم. ما از شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون آسیا و دبیر کل این کنفدراسیون و همچنین اینفانتینو رئیس فیفا خواهش کردیم تا جلسه‌ای برگزار کنیم و مذاکراتی داشته باشیم.
افکارنیوزافکارنیوز4 روز قبل
اخبار ورزشی- وی در مورد اینکه AFC اعلام کرده تیم‌های ایرانی در دور رفت میهمان باشند تا بررسی‌ها انجام شود، گفت: این را هم قبول نمی‌کنیم، ‌ چون تضمینی وجود ندارد در دور برگشت این اتفاق بیفتد. ممکن است بازی دور رفت برگزار شود و بعد بگویند باید بیرون از خانه بازی کنید. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: اگر ما زیربار این داستان برویم، به غرور ملی ما آسیب زده می‌شود. انصاری‌فرد عنوان کرد: از طرف ملت ما این قابل قبول نیست و به دنبال این هستیم تا در کشورمان میزبان باشیم. علیرغم اینکه AFC ظالمانه برخورد می‌کند، باب مذاکره را باز گذاشتیم و هم از اینفانتینو و هم از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستیم جلسه‌ای تشکیل دهند و در آن جلسه حرف‌های‌مان را بزنیم.
ایلناایلنا4 روز قبل
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در رابطه با اظهارات محمدحسن انصاری فرد واکنش تندی در فضای مجازی نشان داد. محمد حسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهار نظر نصیرزاده گفته بود: «نمی‌دانم چرا هر وقت از این قبیل موضوعات مطرح می‌شود، آقای نصیرزاده خودش را وسط می‌اندازد و چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کند!» نصیرزاده به جای اظهار نظر در این باره و واکنش به گفتگوی اخیر انصاری فرد در صفحه رسمی توییترش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را مورد خطاب قرار داد. عضو سابق فدراسیون فوتبال که نقش اساسی در تدوین اساسنامه جدید فدراسیون داشت خطاب به انصاری فرد نوشت: "تفکراتی از جنس برادر عزیزم جناب انصاریفرد فوتبال ایران را در سرازیری سقوط قرار داده است. دست از تهیج احساسات هوادارن فوتبال بردارید و بهتر است کمی هم به ساعات مطالعه مدیران بیافزاییم.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
هرچند بعد از جلسه مدیران باشگاه‌ها در فدراسیون فوتبال این سوتفاهم حل شد اما امروز انتشار یک توئیت در توئیتر با اکانتی به اسم هوشنگ نصیرزاده که متن آن جوابیه به انصاری فرد بود باردیگر این کنش و واکنش را رسانه‌ای کرد. او در ادامه با بیان اینکه هیچ اکانتی در توئیتر ندارد گفت: " متاسفانه به نام من در توئیتر اکانتی ساخته‌اند و از آن متنی توهین آمیز را منتشر کرده‌اند. من اصلا توئیتر ندارم، تنها صفحه شخصی در اینستاگرام دارم. " نصیرزاده افزود: " من هیچ مشکلی با آقای انصاری فرد ندارم و کسانی که با پرسپولیس مشکل دارند از طرف من اکانتی در توئیتر ساختند. ضمن اینکه بحثی که در ابتدا بین من و آقای انصاری فرد پیش آمد یک بحث کاملا ورزشی بود که تمام شد. "
ایلناایلنا4 روز قبل
دیران پرسپولیس از اواسط دی ماه مذاکره با گزینه‌های مربیگری را آغاز کرده بودند و به نوعی، جدایی گابریل کالدرون از همان زمان قطعی شده بود. یحیی گل محمدی به عنوان مرد محبوب سکوهای پرسپولیس، سرمربیگری سرخ‌ها را قبول کرده و کار را جلو می‌برد. این که مدیران پرسپولیس از اواسط دی ماه، مذاکره با گزینه‌های مربیگری را آغاز کرده بودند و به نوعی، جدایی گابریل کالدرون قطعی شده بود. بنا به صحبت‌های مهدی محمدنبی، مسئولیت مذاکره با گابریل کالدرون در آن روزها برای وحدت رویه، به محمدحسن انصاری‌فرد سپرده شده بود. البته شاید در آینده مشخص شود که به جز گل محمدی با چند نفر دیگر هم صحبت شده بود.
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
درگیری‌های لفظی میان مدیران عامل دو باشگاه ماشین سازی و پرسپولیس تا جایی اوج گرفت که این ماجرا به توئیت‌های طعنه آمیز هم کشیده شد. در واکنش به این صحبت‌های انصاری فرد امروز هوشنگ نصیرزاده در توئیتی طعنه آمیز به مدیرعامل پرسپولیس نوشت: «تفکراتی از جنس برادر عزیزم جناب انصاری فر فوتبال ایران را در سرازیری سقوط قرار داده است. فیفا قوانینی دارد که ما همیشه در تمامی دادگاهها در مقابل همین قوانین شکست خورده‌ایم. دست از تهیج احساسات هوادارن فوتبال بردارید و بهتر است کمی هم به ساعات مطالعه مدیران بیافزاییم». نصیرزاده در بخش پایانی توئیت خود از هشتگ «حق_میزبانی» بهره برد تا به این ترتیب مخالفت خود با تصمیم اخیر ای اف سی را نشان داده و هم سو با جریان مقابله با این تصمیم قرار بگیرد.

به انتهای لیست رسیدید