مدیر شبکه دو سیما

مدیر شبکه دو سیما

برنابرنا7 ساعت قبل
نخستین جلسه ستاد محیط زیست رسانه ملی با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان سازمان حفظ محیط زیست، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری، وزارت نیرو، وزارت صمت، مجمع تشخیص مصلحت، شهرداری تهران، عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی و دانشگاه تهران در کنار نمایندگانی از شبکه‌های گوناگون تلویزیونی، رادیویی، خبری و استانی به ریاست محمدرضا جعفری‌جلوه؛ مدیر شبکه دو سیما برگزار شد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ در ابتدای این جلسه محمدرضا جعفری‌جلوه؛ رئیس ستاد محیط زیست رسانه ملی ضمن خوشامدگویی توضیحاتی را در مورد شکل‌گیری و سیاست‌های کلی این ستاد بیان کرد. وی با اشاره به دغدغه رسانه ملی در خصوص آغاز به کار مجدد کارگروه مشترک رسانه ملی و دستگاه‌های مسئول و مربوط در عرصه محیط زیست؛ اظهار داشت: سیاست‌های کلی این ستاد شامل یک تقسیم‌بندی شش‌گانه می‌شود. ایشان در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی، در نامه‌ای به روسای قوا، سیاست‌های کلی محیط زیست را ابلاغ کردند. ایجاد نظام یکپارچه ملی محیط زیست، مدیریت هماهنگ و نظام‌مند منابع حیاتی، جرم‌انگاری تخریب محیط زیست، تهیه اطلس زیست‌بوم کشور، تقویت دیپلماسی محیط زیست، گسترش اقتصاد سبز و نهادینه‌سازی فرهنگ و اخلاق زیست‌محیطی از جمله محورهای ابلاغیه‌ مقام معظم رهبری است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی سیما، تفاهم نامه ساخت برنامه تلویزیونی «شبکه کوچک» میان رییس مرکز پویانمایی صبا و مدیر شبکه دو سیما به امضا رسید. جعفری جلوه، آقای لیوانی را از خانواده شبکه دو دانست و گفت: وجود ایشان امتیاز ارزشمندی برای ارتقای سطح همکاری‌های دو طرف خواهد بود و این تفاهم نامه نشان از جدیت شبکه دو در پیگیری ساخت برنامه «شبکه کوچک» می‌باشد. مطمئن هستیم این تفاهم نامه باب تازه‌ای برای افزایش تعاملات میان مرکز صبا و شبکه دو خواهد بود. در ادامه این جلسه، مسعود صفوی تهیه کننده «شبکه کوچک» گفت: عنوان برنامه یک نام خاص و دوست داشتنی بر وزن شبکه کودک است. صفوی ادامه داد: «شبکه کوچک» دو مشخصه مهم دارد.
سینماپرسسینماپرس2 روز قبل
سینماپرس: ساخت برنامه «شبکه کوچک» به زودی در مرکز پویانمایی صبا آغاز و به طور اختصاصی از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. به گزارش سینماپرس، تفاهم‌نامه ساخت برنامه تلویزیونی «شبکه کوچک» میان محمدرحیم لیوانی رییس مرکز پویانمایی صبا و محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما به امضا رسید. مدیر شبکه دو سیما محمدرحیم لیوانی را از خانواده شبکه دو دانست و اظهار کرد: وجود ایشان امتیاز ارزشمندی برای ارتقای سطح همکاری‌های دو طرف خواهد بود و این تفاهم‌نامه نشان از جدیت شبکه دو در پیگیری ساخت برنامه «شبکه کوچک» می‌باشد. وی افزود: حضور تهیه کننده‌ای با تجربه برای برنامه «شبکه کوچک» و حمایت‌های شبکه دو بدون شک امتیازی برای ساخت این برنامه است. مسعود صفوی تهیه کننده «شبکه کوچک» نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: عنوان برنامه یک نام خاص و دوست داشتنی بر وزن شبکه کودک است.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 روز قبل
مدیر شبکه دو سیما در حاشیه امضای تفاهم نامه ساخت برنامه «شبکه کوچک» در مرکز پویانمایی صبا گفت: امروز شاهد دوران شکوفایی مرکز پویانمایی صبا در ساخت پویانمایی‌های باکیفیت و مخاطب پسند هستیم. به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی سیما، تفاهم نامه ساخت برنامه تلویزیونی «شبکه کوچک» میان رییس مرکز پویانمایی صبا و مدیر شبکه دو سیما به امضا رسید. در ادامه، محمدرحیم لیوانی رییس مرکز پویانمایی صبا گفت: بر اساس قراردادی که میان مرکز صبا و شبکه دو منعقد شد به زودی شاهد تولید برنامه‌ای با تکنیک رئال، عروسک و پویانمایی خواهیم بود. مطمئن هستیم این تفاهم نامه باب تازه‌ای برای افزایش تعاملات میان مرکز صبا و شبکه دو خواهد بود. وی افزود: حضور تهیه کننده‌ای با تجربه و خلاق برای برنامه «شبکه کوچک» و حمایت‌های شبکه دو بدون شک امتیازی برای ساخت این برنامه است.

بدرقه پیکر مجید اوجی به سوی خانه ابدی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 هفته قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم تشییع پیکر مجید اوجی با حضور محمد احسانی مدیر شبکه نسیم، جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما، کمند امیر سلیمانی و الهام پاوه نژاد، مهدی فرجی، مجید زین العابدین مدیر شبکه یک، آرمان زرین کوب و فلورا سام و دخترش در مسجد بلال صدا و سیما برگزار شد. روز پنجشنبه از ساعت ۱۸ الی ۱۹ مراسم ترحیم او در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد. بیشتر بخوانید: خداحافظی اهالی سینما با ابراهیم آبادی + فیلمانتهای پیام/مراسم تشییع جنازه مجید اوجی + فیلم
الفالف1 هفته قبل
*برای ما اصلا از این دنیا نرفته استحسن زارعی، دوست قدیمی و همکار مرحوم مجید اوجی در سخنرانی گفت: مجید از نوجوانی با جدیت کار می‌کرد. * تلویزیون کم لطفی کردلاله اسکندری -بازیگر- که سالها با مجید اوجی همکاری داشته است در سخنانی گفت: من ۱۶ سال پیش اولین بار افتخار همکاری با مجید اوجی را داشتم. مرحوم مجید اوجی در نوسان بین مرگ و زندگی حضوری الهام بخش داشت. پیکر مرحوم مجید اوجی از مقابل مسجد بلال سازمان صدا و سیما بر دوش دوست‌داران و خانواده او به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا بدرقه شد. همچنین اعلام شد روز پنجشنبه از ساعت ۱۸ تا ۱۹ مراسم ترحیم مرحوم مجید اوجی در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد.
برنابرنا1 هفته قبل
محمدرضا جعفری جلوه با اشاره به مبارزه مجید اوجی با بیماری سرطان تأکید کرد: او هرگز ناامید نشد و هربار که او را می‌دیدیم امیدوارتر بود. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما در مراسم تشییع پیکر مجید اوجی اظهار داشت: به همسر مجید اوجی و همه همکاران در رسانه ملی به ویژه همکاران فعال در حوزه تولیدات نمایشی تسلیت می‌گویم. جعفری جلوه خاطرنشان کرد: من باید از آخرین کار این بزرگوار سخن بگویم که به‌گونه‌ای حدیث نفس بود. او هرگز ناامید نشد و هربار که او را می‌دیدیم، امیدوارتر بود. در سریال «مرضیه» با وجود بیماری و سختی کار، بسیار کار کرد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، این مراسم با حضور فلورا سام همسر مرحوم اوجی و برخی مدیران تلویزیون و هنرمندان از جمله محمد احسانی مدیر شبکه نسیم، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما، پژمان بازغی، مهدی فرجی، مهران مهام، غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما، علی اوجی، حسین کرمی رئیس مرکز سیما فیلم، برزو ارجمند، لاله اسکندری، کمند امیرسلیمانی، الهام پاوه‌نژاد، فاطمه هاشمی، نیکی مظفری و حسن زارعی، مجید زین‌العابدین مدیر شبکه یک سیما و آناهیتا همتی در حال برگزاری است. این خبر در حال تکمیل است …
ایسناایسنا1 هفته قبل
مراسم تشییع پیکر مجید اوجی تهیه کننده با سابقه تلویزیون از مقابل مسجد بلال صدا و سیما در حال برگزاری است. به گزارش ایسنا این مراسم با حضور فلورا سام همسر مرحوم اوجی و برخی مدیران تلویزیون و هنرمندان از جمله محمد احسانی مدیر شبکه نسیم، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما، پژمان بازغی، مهدی فرجی، مهران مهام، غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما، علی اوجی، حسین کرمی رئیس مرکز سیما فیلم، برزو ارجمند، لاله اسکندری، کمند امیر سلیمانی، الهام پاوه نژاد، فاطمه هاشمی، نیکی مظفری و حسن زارعی، مجید زین العابدین مدیر شبکه یک سیما و آناهیتا همتی صبح امروز ۱۹ آبان ماه در حال برگزاری است. ادامه دارد …
ایسناایسنا1 هفته قبل
مهدی فرجی از مدیران سابق تلویزیون با اتشار تصویری از مرحوم مجید اوجی و مرحوم سیدکمال طباطبایی در پشت صحنه سریال «تعبیر وارونه یک رویا» به کارگردانی فریدون جیرانی، درگذشت مجید اوجی را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، مهدی فرجی که تهیه‌کنندگی سریال «نون. خ» را به تازگی عهده‌ار بوده است، پیشتر مدیریت گروه فیلم و سریال شبکه یک، مدیر شبکه دو سیما و مدیریت شبکه اول سیما را بر عهده داشت. او در صفحه شخصی خود در اینستاگرم درباره عکسی که منتشر کرده، چنین نوشته است: در پشت‌ صحنه این سریال دو دوست نازنینم مرحوم سیدکمال طباطبایی تهیه‌کننده مجموعه و مرحوم مجید اوجی مرا همراهی می‌کردند. مجید اوجی تهیه‌کننده باسابقه تلویزیون پس از تحمل یک دوره بیماری شب گذشته (۱۷ آبان ماه) درگذشت. از دیگر سوابق کاری مجید اوجی در مقام تهیه‌کننده می‌توان به سریال‌های سفر سبز، توطئه فامیلی، باغ سرهنگ و همسایه‌ها اشاره کرد.
برنابرنا2 هفته قبل
پژمان لشگری پور از فعالان سینما به عنوان سرپرست گروه فیلم و سریال شبکه دو منصوب شد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما در حکمی سرپرست گروه فیلم و سریال این شبکه را منصوب کرد. وی در این حکم پژمان لشگری پور را به سمت مشاور امور نمایشی و سرپرست گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما منصوب کرده است. لشگری پور سابقه سال‌ها مدیریت تولید و تهیه کنندگی در سینما را دارد و به ویژه در کارنامه خود همکاری با ابراهیم حاتمی کیا را ثبت کرده است. ساخت و تهیه بیش از ۱۵ مجموعه و برنامه تلویزیونی از دیگر فعالیت‌های وی است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ حسین کرمی رییس مرکز سیما فیلم با صدور احکامی بهرنگ ملک محمدی را به سمت مدیر گروه فیلم و سریال و جواد آقازاده را به سمت مدیر طرح و برنامه مرکز سیمافیلم منصوب کرد. آقایان ملک محمدی وآقازاده پیش از این سرپرست این گروه‌ها در سیما فیلم بودند. همچنین محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما در حکمی پژمان لشگری پور رابه سمت مشاور امور نمایشی و سرپرست گروه فیلم و سریال این شبکه دو منصوب کرد. انتهای پیام/
ایلناایلنا3 هفته قبل
مدیران گروه فیلم و سریال و طرح و برنامه مرکز سیما فیلم و سرپرست فیلم و سریال شبکه دو منصوب شدند. به گزارش ایلنا، حسین کرمی (رییس مرکز سیما فیلم) با صدور احکامی بهرنگ ملک محمدی را به سمت «مدیر گروه فیلم و سریال» و جواد آقازاده را به سمت «مدیر طرح و برنامه مرکز سیمافیلم» منصوب کرد. آقایان ملک محمدی و آقازاده پیش از این سرپرست این گروه‌ها در سیما فیلم بودند. همچنین محمدرضا جعفری جلوه (مدیر شبکه دو سیما) در حکمی پژمان لشگری‌پور رابه سمت «مشاور امور نمایشی و سرپرست گروه فیلم و سریال شبکه دو» منصوب کرد.
برنابرنا1 ماه قبل
محمدرضا جعفری‌جلوه؛ مدیر شبکه دو ضمن معرفی مجموعه‌های نمایشی، مسابقات و تازه‌های شبکه دو سیما در ایام پیش‌رو؛ از دست پر این شبکه در حیطه پخش و تولید سریال‌های متنوع سخن گفت که تولید ۸ سریال جدید از جمله این تدارکات است. این سریال در ۵۰ قسمت به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر تحویلیان و کارگردانی مشترک علیرضا بذرافشان و محمدرضا خردمندان یکی از تدارکات گروه فیلم و سریال این شبکه است. این سریال در حداقل ۳۰ قسمت به تهیه کنندگی سعید سعدی و کارگردانی علی غفاری در دست تولید است. تغییرات در برنامه‌های شاخص شبکه دومدیر شبکه دو در ادامه به سیاست‌های جدید رسانه ملی در حیطه برنامه‌های بزرگ و شاخص اشاره کرد و یادآور شد: در این راستا در شبکه دو همتی به عمل آمد و همکاران ما آثار متعددی را ساماندهی کردند. انشاا … این مجموعه برنامه‌های شاخص و متنوع طعم جدیدی از ارتباط شبکه دو و مخاطبین را رقم زده و به توفیقات سالیان این شبکه بیفزاید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی سیما؛ محمدرضا جعفری‌جلوه به همراه تعدادی از مدیران این شبکه از تهیه‌کننده و عوامل برنامه «از آسمان» قدردانی کرد. ما مستغرق اعمال خود هستیم، به همین دلیل بهترین پاداش ما خود اعمال ماست که با ما رهسپارند و به سوی ما باز می‌گردند. در متن لوح سپاس اهدایی به عوامل «از آسمان» آمده: «بی تردید مهمترین شاخصه تلاش شما در رسانه ملی استمرار و پایداری در مسیر درستی است که لزوم آن بر کسی پوشیده نیست. این برنامه هر هفته جمعه‌ها ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود. انتهای پیام/
قدس آنلاینقدس آنلاین1 ماه قبل
محمدرضا جعفری‌جلوه، مدیر شبکه دو سیما از عوامل و گروه برنامه‌ساز «از آسمان» تقدیر کرد. به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی سیما، محمدرضا جعفری‌جلوه به همراه تعدادی از مدیران این شبکه از تهیه‌کننده و عوامل برنامه «از آسمان» قدردانی کرد. وی افزود: ما مستغرق اعمال خود هستیم، به همین دلیل بهترین پاداش ما خود اعمال ماست که با ما رهسپارند و به سوی ما باز می‌گردند. در متن لوح سپاس اهدایی به عوامل «از آسمان» آمده: «بی تردید مهمترین شاخصه تلاش شما در رسانه ملی استمرار و پایداری در مسیر درستی است که لزوم آن بر کسی پوشیده نیست. این برنامه هر هفته جمعه‌ها ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.
سینماپرسسینماپرس3 ماه قبل
سینماپرس: جعفری جلوه از اهمیت آموزش شیوه‌های خودمراقبتی برای کودکان در بازدید از «کنارهم ۲» تاکید کرد. نظارت بیش از حد بر فرزندان در خانواده اگرچه ظاهرا امری درمان‌گر است، اما لزوما مثبت و نتیجه بخش نیست. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان تقویت کنیم. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان را زنده و تقویت کنیم. مجموعه تلویزیونی «در کنار هم ۲» با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر، کاری است از گروه خانواده شبکه دو سیما که روزهای تصویربرداری خود را سپری می‌کند.
ایسناایسنا3 ماه قبل
نظارت بیش از حد بر فرزندان در خانواده اگرچه ظاهرا امری درمان‌گر است، اما لزوما مثبت و نتیجه بخش نیست. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان تقویت کنیم. نظارت بیش از حد بر فرزندان در خانواده اگرچه ظاهرا امری درمانگر است، اما لزوما مثبت و نتیجه‌بخش نیست. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان زنده و تقویت کنیم. مجموعه تلویزیونی «در کنار هم ۲» با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر، کاری است از گروه خانواده شبکه دو سیما که روزهای تصویربرداری خود را سپری می‌کند.
موجموج3 ماه قبل
نظارت بیش از حد بر فرزندان در خانواده اگرچه ظاهرا امری درمان‌گر است، اما لزوما مثبت و نتیجه بخش نیست. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان تقویت کنیم. آشیانی زاد مدیر گروه خانواده شبکه دو سیما نیز با اشاره به مفاهیم اصلی این اثر بیان کرد: حمایت اعضای خانواده از یکدیگر، دورهم بودن و صمیمیت و کمک به حل مشکلات در این سریال پررنگ است. جعفری جلوه با تاکید بر این که نکات ظریف آموزشی باید در قصه‌ها نمایش داده شوند، افزود: قانون گرایی و بی قانونی بیش از اندازه در خانواده‌ها هر دو یک آسیب است. مجموعه تلویزیونی «در کنار هم ۲» با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر، کاری است از گروه خانواده شبکه دو سیما که روز‌های تصویربرداری خود را سپری می‌کند.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
نظارت بیش از حد بر فرزندان در خانواده اگرچه ظاهرا امری درمان‌گر است، اما لزوما مثبت و نتیجه‌بخش نیست. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان تقویت کنیم. مدیر شبکه دو سیما نیز درباره چگونگی بازنمایی ویژگی‌های خانواده‌ها در اثر جویا شد. باید همزمان با احساس نظارت بیرونی ناظر درونی یا همان وجدان و احساس مسئولیت را در فرزندان زنده و تقویت کنیم. مجموعه تلویزیونی «در کنار هم ۲» با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر، کاری است از گروه خانواده شبکه دو سیما که روزهای تصویربرداری خود را سپری می‌کند.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
حالا «بچه مهندس» به فصل سوم رسیده و در روزهای فیلمبرداری قرار دارد. حسن وارسته نویسنده فصل سوم «بچه مهندس» است و نقش جوادی را روزبه حصاری بازی می‌کند. البته به تعبیر سعید سعدی روزبه حصاری از دانش‌آموختگان مدرسه تیزهوشان است و تا حدودی شخصیت علمی‌اش با نقشی که در حال ایفای آن است، همخوانی دارد. تهیه‌کننده «بچه مهندس» با اشاره به اینکه دی و بهمن فصل سوم آماده می‌شود به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: تصویربرداری آخرین فصل «بچه مهندس» در دی و بهمن به پایان می‌رسد. این سریال ۳۵ قسمتی آخرین اثر از مجموعه «بچه مهندس» است و بعد از سه فصل این ماجرا به پایان راه می‌رسد.
ایسناایسنا3 ماه قبل
رییس سازمان صداوسیما با ارسال پیامی‌ به نشست خبری عوامل مجموعه محله گل و بلبل، تولد داریوش فرضیایی عموپورنگ را تبریک گفت. جشن تولد عمو پورنگدر پایان نشست خبری امروز عوامل مجموعه محله گل و بلبل، مراسم تولد داریوش فرضیایی با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. رئیس صداوسیما نیز با ارسال پیام تبریک برای این هنرمند محبوب تلویزیون، از زحمات ۲۰ ساله عموپورنگ برای بچه‌ها در صدا و سیما تقدیر کرد. متن پیام عبدالعلی علی‌عسکری به شرح زیر است: «سلام علیکم؛ ورود به دنیای کودکان و کار با آنان، لطف خدا به بندگان خاص خود است. عموپورنگ بچه‌های ایران همواره در صدا و سیما جایگاه ویژه‌ای خواهد داشت و همواره باید با تلاش و کوشش همیشگی این جایگاه را حفظ کند و ارتقاء بخشد.» انتهای پیام
سینماپرسسینماپرس4 ماه قبل
سینماپرس: مدیر شبکه دو سیما اعلام کرد که سریال «دوقلوها» با ایفای نقش فیتیله‌ای‌ها از روز شنبه روی آنتن می‌روند. به گزارش سینماپرس، محمدرضا جعفری‌جلوه مدیر شبکه دو سیما تصریح کرد: شبکه دو شبکه زندگی، خانواده محور و برای همه اقشار جامعه است و در طرح تابستانی معاونت سیما، تقسیم کاری برای شبکه‌ها شده و هر شبکه موضوعات اصلی و مکملی دارند. سریال «مرضیه» برای محرم تولید می‌شود و امیدواریم نسبت با ایام کار مقبولی باشد. مدیر شبکه دو با بیان اینکه «بچه مهندس ۳» در حال ساخت است و سه‌گانه حامد عنقا هم تکمیل می‌شود، تأکید کرد: یکی از سریال‌های در حال تولیدمان «بچه مهندس ۳» است. وی به پخش سریال «دوقلوها» اشاره کرد و افزود: سریال «دوقلوها» کار فوق‌العاده است که اگر توفیق پیدا کنیم از شنبه بعد از پخش «محله گل و بلبل» آن را تقدیم مخاطبان خواهیم کرد.
رکنارکنا4 ماه قبل
محمدحسین جعفری‌جلوه مدیر شبکه دو سیما تصریح کرد: شبکه دو شبکه زندگی، خانواده محور و برای همه اقشار جامعه است و در طرح تابستانی معاونت سیما، تقسیم کاری برای شبکه‌ها شده و هر شبکه موضوعات اصلی و مکملی دارند. حفظ ادب و زبان فارسی، صله ارحام، گردشگری و سیر و سفر و مهارت‌های آن، ورزش و برخی موضوعات دیگر برایمان مهم است. مدیر شبکه دو با بیان اینکه «بچه مهندس۳» در حال ساخت است و سه‌گانه حامد عنقا هم تکمیل می‌شود، تأکید کرد: یکی از سریال‌های در حال تولیدمان «بچه مهندس۳» است. وی به پخش سریال «دوقلوها» اشاره کرد و افزود: سریال «دوقلوها» کار فوق‌العاده است که اگر توفیق پیدا کنیم از شنبه بعد از پخش «محله گل و بلبل» آن را تقدیم مخاطبان خواهیم کرد. هدیه تابستانی شبکه دو به مخاطبانش مجموعه نمایشی «دوقلوها» خواهدبود.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا جعفری‌جلوه مدیر شبکه دو سیما تصریح کرد: شبکه دو شبکه زندگی، خانواده محور و برای همه اقشار جامعه است و در طرح تابستانی معاونت سیما، تقسیم کاری برای شبکه‌ها شده و هر شبکه موضوعات اصلی و مکملی دارند. «سرنوشت» را در مهرماه پخش می‌کنیم و تا پایان سال مجموعه‌ای از آثار پیش‌بینی شده است. وی به پخش سریال «دوقلوها» اشاره کرد و افزود: سریال «دوقلوها» کار فوق‌العاده است که اگر توفیق پیدا کنیم از شنبه بعد از پخش «محله گل و بلبل» آن را تقدیم مخاطبان خواهیم کرد. این دوستان وارد کار نمایشی سنگین شده‌اند و کار جذابی است و به آنچه امروز مسئله جامعه است می‌پردازند و با زبان طنز و کمدی این اتفاق می‌افتد. جعفری‌جلوه تأکید کرد: پیش از نگاه به نمایش خانگی به داشته‌های خودمان در تلویزیون نگاه می‌کنیم و کارهای نمایشی بسیار خوبی برای ما تولید می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: محمدرضا جعفری‌جلوه مدیر شبکه دو سیما تصریح کرد: شبکه دو شبکه زندگی، خانواده محور و برای همه اقشار جامعه است و در طرح تابستانی معاونت سیما، تقسیم کاری برای شبکه‌ها شده و هر شبکه موضوعات اصلی و مکملی دارند. «سرنوشت» را در مهرماه پخش می‌کنیم و تا پایان سال مجموعه‌ای از آثار پیش‌بینی شده است. وی به پخش سریال «دوقلوها» اشاره کرد و افزود: سریال «دوقلوها» کار فوق‌العاده است که اگر توفیق پیدا کنیم از شنبه بعد از پخش «محله گل و بلبل» آن را تقدیم مخاطبان خواهیم کرد. این دوستان وارد کار نمایشی سنگین شده‌اند و کار جذابی است و به آنچه امروز مسئله جامعه است می‌پردازند و با زبان طنز و کمدی این اتفاق می‌افتد. جعفری‌جلوه تأکید کرد: پیش از نگاه به نمایش خانگی به داشته‌های خودمان در تلویزیون نگاه می‌کنیم و کارهای نمایشی بسیار خوبی برای ما تولید می‌شود.
برنابرنا4 ماه قبل
در پی اعلام تهیه کننده «کلاه قرمزی» به جمع شدن دکور این برنامه مدیر شبکه دو سیما واکنش نشان داد. به گزارش سرویس روی خط رسانه خبرگزاری برنا؛ محمدرضا جعفری‌جلوه مدیر شبکه دو سیما در پی اعلام تهیه‌کننده «کلاه قرمزی» مبنی بر جمع‌ کردن دکور این مجموعه، گفت: ما تلاش کردیم تهیه‌کننده محترم بیایند و پیگیری‌های لازم انجام بگیرد؛ اگر مطلبی هم جز این روال هست، ما بی‌خبریم.
فردا نیوزفردا نیوز4 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: «کلاه قرمزی» نام چند مجموعه تلویزیونی و سینمایی ساخته شده توسط زوج هنری ایرج طهماست و حمید جبلی است. شخصیت اصلی این مجموعه‌ها عروسکی به نام «کلاه قرمزی» است که پسربچه‌ای بازیگوش است. «کلاه قرمزی» اولین بار در سال ۱۳۷۲ در برنامه‌ای به نام «صندوق پست» به عنوان مهمان حضور پیدا کرد و پس از آن چندین مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی با محوریت «کلاه قرمزی» ساخته شده است. محمدرضا جعفری‌جلوه مدیر شبکه دو سیما هم به خبرنگار خبرگزاری تسنیم گفته بود که یکی از آثاری که قرار است به زودی شاهد «کلاه قرمزی» با ساختار و رنگ و لعاب جدید خواهیم بود. و در جایی دیگر هم اعلام کرد صداوسیما و شبکه دو، خانه «کلاه قرمزی» است.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
اوج یک نهاد انقلابی است و فعالیت چنین موسساتی، در کل برای فضای فرهنگی و سینمایی موثر و مفید است. خصوصا در عرصه مستند‌سازی شاهد پیشرفت‌ها و کارهای بسیار باکیفیتی بودیم که نظیرش را سابقا در تلویزیون ندیده بودم. محصولات سازمان اوج، اکنون دارای برند و امضا هستند. بعضا در تلویزیون مستندی قوی را می‌بینم و مطمئن هستم در تیتراژ پایانی نام و لوگوی سازمان اوج را خواهم دید و همیشه نیز درست حدس زدم. نماهنگ «انرژی هسته‌ای» به کارگردانی اردشیر احمدی و با حمایت نیروی انتظامی و نیروی دریایی ارتش و گروه فرهنگی، هنری دل‌صدا و شبکه اینترنتی نصر ساخته شد. البته بعدها هم مشخص شد، نقدهایی که آن زمان به اوج وارد شده بود درست است و مسئولان سازمان اوج در انتخاب خواننده‌شان، اشتباه کردند.
سینماپرسسینماپرس5 ماه قبل
این جمع جوانانه، خردادماه هشت سال قبل با نام «موسسه هنری رسانه‌ای اوج» گردهم آمدند و حالا بین مردم و اهل فرهنگ و هنر به «اوج» مشهور شدند. شاید فقر مالی و روزمرگی اداری که گریبان همه نهادهای فرهنگی را گرفته، به سازمان اوج هم رسیده است.» او ادامه داد: «محصولات سازمان اوج، در همه زمینه‌ها درخور توجه و باکیفیت بوده‌اند. اوج یک نهاد انقلابی است و فعالیت چنین موسساتی، در کل برای فضای فرهنگی و سینمایی موثر و مفید است. نماهنگ «انرژی هسته‌ای» به کارگردانی اردشیر احمدی و با حمایت نیروی انتظامی و نیروی دریایی ارتش و گروه فرهنگی، هنری دل‌صدا و شبکه اینترنتی نصر ساخته شد. البته بعدها هم مشخص شد، نقدهایی که آن زمان به اوج وارد شده بود درست است و مسئولان سازمان اوج در انتخاب خواننده‌شان، اشتباه کردند.

به انتهای لیست رسیدید