مذاکره

مذاکره

تخریب دولت به چه قیمتی؟

3+
ایمناایمنا6 دقیقه قبل
وانانیوزوانانیوز17 دقیقه قبل
به گزارش وانانیوز، به نقل از رویترز، دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل روز دوشنبه (۲۷ آبان) در گزارشی اظهار کرد که میزان دخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن بالاتر رفته است. آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی نوشت: در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹، ایران به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رساند که میزان ذخایر آب سنگینش از مرز ۱۳۰ تن عبور کرده است. آژانس در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ تایید کرد که نیروگاه تولید آب سنگین ایران در حال فعالیت بوده و میزان آب سنگین ایران به ۱۳۱٫۵ تن رسیده است. در همین راستا، حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان ۱۴ آبان با اعلام آغاز گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران و با اشاره به اقدامات ایران برای کاهش تعهدات برجامی خود، اظهار کرد: من امروز به ۱+۴ اعلام می‌کنم که فعالیت ما با نظارت آژانس انرژی اتمی خواهد بود. گام چهارم نیز مانند سه گام دیگر قابل بازگشت است و اگر آن‌ها به تعهدات خود در اول ژانویه ۲۰۱۷ بازگردند ما هم به این تاریخ برمی‌گردیم.
فارسفارس22 دقیقه قبل
بسیج طلاب حوزه علمیه مشکات تصریح کرد: نباید اغتشاشات و ایجاد ناامنی را به ملت شریف ایران نسبت داد، چرا که مردم در اعتراض به یک مصوبه اقدام به آتش زدن بانک‌ها نمی‌کنند. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، بسیج طلاب حوزه علمیه مشکات طی بیانیه‌ای به ناآرامی‌های اخیر کشور اشاره و تاکید کرد: نباید این اغتشاشات و ایجاد ناامنی را به ملت شریف ایران نسبت داد. متن بیانیه بسیج طلاب حوزه علمیه مشکات به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیمبیانیه بسیج طلاب حوزه علمیه مشکات خطاب به ملت شریف ایران، دانشجویان، طلاب و عموم دغدغه مندان به ایران و انقلاب اسلامیدر روزهای گذشته حوادثی بر کشور و ملت عزیز فرود آمد که قلب هر ایرانی را جریحه‌دار کرد. نباید این اغتشاشات و ایجاد ناامنی را به ملت شریف ایران نسبت داد. بستر روی دادن حوادث اخیر، عصبانیت یک ملت است از بی‌تدبیری‌های دولت و مسئولین مؤثر در یک تصمیم.
رکنارکنا24 دقیقه قبل
به گزارش رکنا، اولریکه دمر معاون سخنگوی آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خواستار «محترم شمرده شدن اعتراض‌های مشروع» شده است. این مقام آلمانی از ایران خواسته تا وارد مذاکره با معترضان شود. واکنش فرانسه «اگنس فون در مول» سخنگوی وزارت خارجه فرانسه امروز در واکنش به رویدادهای اخیر در ایران، ضمن ابراز تاسف از جان باختن چند نفر در حوادث روزهای اخیر گفت «پاریس بار دیگر بر تعهد خود برای احترام به آزادی بیان و حق تظاهرات مسالمت آمیز تاکید دارد. وزارت امور خارجه آلمان نیز توصیه‌های مشابهی به شهروندان خود در ایران کرده است. امروز یک مقام وزارت امورخارجه روسیه نیز در واکنش به تحولات روزهای اخیر ایران، احتمال دست داشتن عوامل خارجی در این ناآرامی هارا مطرح کرده بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین26 دقیقه قبل
مارک ویلموتس در خواب هم نمی‌دید روزی یک تیم ملی حاضر و آماده با قرارداد بسیار سنگین جلویش بگذارند. در حالی که خطر حذف در کمین ایران نشسته، مارک ویلموتس برای ۴ ماه آینده تیم ملی هیچ برنامه‌ای درخواست نکرده است! ویلموتس، اما با وجود وضعیت بحرانی تیم ملی به خانه‌اش بازگشته و برنامه‌ای برای تیم ملی ایران ندارد. داخل فدراسیون تحلیل این است که «ویلموتس تیم ملی را ول کرده و رفته.» بازیکنان تیم ملی هم ناامید شده‌اند. گویا دو طرف راضی هستند و این وسط فقط تیم ملی می‌ماند و مردمی که به یک صعود تاریخی دل بسته‌اند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین29 دقیقه قبل
نماینده سازمان ملل در امور لیبی خواستار توقف تجهیز طرف‌های درگیر در این کشور به سلاح شد و گفت که خطر‌ همچنان طرابلس را به دلیل دخالت مستقیم برخی کشورها و نهادهای نظامی تهدید می‌کند. به نوشته پایگاه خبری شبکه «الجزیره»، نماینده سازمان ملل در امور لیبی گفت که طرابلس به دلیل دخالت مستقیم برخی کشورها و نهادهای نظامی در معرض خطر قرار دارد. یک گزارش محرمانه سازمان ملل نشان می‌دهد که اردن، ترکیه و امارات قطعنامه این سازمان در خصوص تحریم تسلیحاتی لیبی که سازمان ملل از سال ۲۰۱۱ آن را تصویب کرده است، نقض کرده‌اند. در این گزارش آمده است که طرف‌های لیبیایی سلاح، تجهیزات نظامی و حمایت فنی دریافت کرده‌اند که نقض تحریم تسلیحاتی است. غسان سلامه در ادامه خواستار توقف تجهیز طرف‌های درگیر در لیبی به سلاح شد و افزود: «با طرف‌های بین‌المللی مختلف برای حل بحران لیبی همکاری می‌کنیم».
فارسفارس42 دقیقه قبل
نماینده سازمان ملل در امور لیبی خواستار توقف تجهیز طرف‌های درگیر در این کشور به سلاح شد و گفت که خطر‌ همچنان طرابلس را به دلیل دخالت مستقیم برخی کشورها و نهادهای نظامی تهدید می‌کند. به نوشته پایگاه خبری شبکه «الجزیره»، نماینده سازمان ملل در امور لیبی گفت که طرابلس به دلیل دخالت مستقیم برخی کشورها و نهادهای نظامی در معرض خطر قرار دارد. یک گزارش محرمانه سازمان ملل نشان می‌دهد که اردن، ترکیه و امارات قطعنامه این سازمان در خصوص تحریم تسلیحاتی لیبی که سازمان ملل از سال ۲۰۱۱ آن را تصویب کرده است، نقض کرده‌اند. غسان سلامه در ادامه خواستار توقف تجهیز طرف‌های درگیر در لیبی به سلاح شد و افزود: «با طرف‌های بین‌المللی مختلف برای حل بحران لیبی همکاری می‌کنیم». نماینده سازمان ملل در امور لیبی با تاکید بر ادامه حمایت‌های این نهاد بین‌المللی از حل سیاسی بحران لیبی، اعلام کرد که در درگیری‌های طرابلس تاکنون ۲۰۰ نفر کشته و ۱۸ هزار نفر مجبور به ترک منازل خود شده‌اند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴57 دقیقه قبل
به گزارش رویترز، دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل روز دوشنبه (۲۷ آبان) در گزارشی اظهار کرد که میزان دخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن بالاتر رفته است. آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی نوشت: در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹، ایران به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رساند که میزان ذخایر آب سنگینش از مرز ۱۳۰ تن عبور کرده است. آژانس در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ تایید کرد که نیروگاه تولید آب سنگین ایران در حال فعالیت بوده و میزان آب سنگین ایران به ۱۳۱٫۵ تن رسیده است. در همین راستا، حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان ۱۴ آبان با اعلام آغاز گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران و با اشاره به اقدامات ایران برای کاهش تعهدات برجامی خود، اظهار کرد: من امروز به ۱+۴ اعلام می‌کنم که فعالیت ما با نظارت آژانس انرژی اتمی خواهد بود. گام چهارم نیز مانند سه گام دیگر قابل بازگشت است و اگر آن‌ها به تعهدات خود در اول ژانویه ۲۰۱۷ بازگردند ما هم به این تاریخ برمی‌گردیم.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ساعت قبل
دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل روز دوشنبه (۲۷ آبان) در گزارشی اظهار کرد که میزان دخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن بالاتر رفته است. به گزارش رویترز، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی نوشت: در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹، ایران به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رساند که میزان ذخایر آب سنگینش از مرز ۱۳۰ تن عبور کرده است. آژانس در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ تایید کرد که نیروگاه تولید آب سنگین ایران در حال فعالیت بوده و میزان آب سنگین ایران به ۱۳۱٫۵ تن رسیده است. گام چهارم نیز مانند سه گام دیگر قابل بازگشت است و اگر آن‌ها به تعهدات خود در اول ژانویه ۲۰۱۷ بازگردند ما هم به این تاریخ برمی‌گردیم. من معتقدم ما راه درستی انتخاب کردیم و دنیا باید بداند که ملت ایران هم مقاوم است و هم اهل مذاکره.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 ساعت قبل
دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل روز دوشنبه (۲۷ آبان) در گزارشی اظهار کرد که میزان دخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن بالاتر رفته است. به گزارش قدس آنلاین، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی نوشت: در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹، ایران به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رساند که میزان ذخایر آب سنگینش از مرز ۱۳۰ تن عبور کرده است. آژانس در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ تایید کرد که نیروگاه تولید آب سنگین ایران در حال فعالیت بوده و میزان آب سنگین ایران به ۱۳۱٫۵ تن رسیده است. گام چهارم نیز مانند سه گام دیگر قابل بازگشت است و اگر آن‌ها به تعهدات خود در اول ژانویه ۲۰۱۷ بازگردند ما هم به این تاریخ برمی‌گردیم. من معتقدم ما راه درستی انتخاب کردیم و دنیا باید بداند که ملت ایران هم مقاوم است و هم اهل مذاکره.
نودنود1 ساعت قبل
وبسایت معتبر اروپایی اشتباهی فاحش در خبررسانی مرتکب شده است. به گزارش وبسایت نود و به نقل از مهر، در شرایطی که روز سه شنبه آخرین روز از فیفادی ماه نوامبر است، وقفه بازی‌های ملی در این ماه هم بدون دیدار تدارکاتی برای تیم ملی به پایان رسیده و ایران پرونده خود در نوامبر ۲۰۱۹ را با همان شکست ۲-۱ برابر تیم ملی عراق بسته است. با این حال، وبسایت معتبر «یورواسپرت» برای تیم ملی دیداری تدارکاتی کنار گذاشته و عنوان کرده تیم ملی ایران از ساعت ۰۰:۰۰ (بامداد) روز سه شنبه ۱۹ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۸ آبان) دیداری تدارکاتی با تیم ملی لیبریا برگزار خواهد کرد! این سایت که عنوان کرده این مسابقه را پوشش خواهد داد، از هواداران خواسته نظر خود را درباره برنده این مسابقه عنوان کنند و پوشش زنده این مسابقه را از طریق این سایت دنبال کنند. لیبریا نیز یکی از کشورهایی بود که به نام آن در بیانیه فدراسیون اشاره شده بود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
مسئول دفتر مدیر عامل خانمحداقل ۳ سال سابقه کاری مرتبطضامن معتبرداشتن مدرک کارشناسیمسلط به تمامی امور دفتریپیگیر، فعال، منضبط، مسئولیت پذیر، و پرانرژی، نامه نگاری Officeمسلط بهمسلط به فنون برنامه ربزی و تنظیم و برگزاری جلساتدارای روابط عمومی قویتوانایی تنظیم جلسات، و هماهنگی سفرهای کاریآشنا به اصول تنخواه گردانیمدیریت کردن فایل‌ها، اسناد اداری و بایگانیتجربه و توانایی برگزاری نمایشگاهمنشی خانمحداقل ۲سال سابقه کاری مرتبطضامن معتبرروابط عمومی بالا، خوش برخورد، دقیق و منظم وقت شناسپاسخ‌گویی به تماس‌ها و انجام پیگیری‌های مورد نیاز با متقاضیان و مسلط به اصول پاسخگویی تلفن و تماس‌های ورودیتسلط به ورد، اکسل و نرم افزارهای آفیستسلط به اصول پاسخگویی تلفن و تماس‌های ورودیکارشناس فروش آقاآشنایی و تجربه در زمینه بازاریابی و فروش پمپدارای مدرک کارشناسی مکانیک سیالاتآشنا با اصول و فنون مذاکرهمسلط به نرم افزار راهکارانپیگیر و مسئولیت پذیراز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. اطلاعات تماسایمیل: rezome۱۳۹۷۱۳۹۷@gmail. com
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی تایید کرد که ذخایر آب سنگین ایران از ۱۳۰ تن بیشتر شده است. دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل روز دوشنبه (۲۷ آبان) در گزارشی اظهار کرد که میزان دخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن بالاتر رفته است. آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی نوشت: در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹، ایران به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رساند که میزان ذخایر آب سنگینش از مرز ۱۳۰ تن عبور کرده است. آژانس در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ تایید کرد که نیروگاه تولید آب سنگین ایران در حال فعالیت بوده و میزان آب سنگین ایران به ۱۳۱٫۵ تن رسیده است. من معتقدم ما راه درستی انتخاب کردیم و دنیا باید بداند که ملت ایران هم مقاوم است و هم اهل مذاکره.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی تایید کرد که ذخایر آب سنگین ایران از ۱۳۰ تن بیشتر شده است. به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل روز دوشنبه (۲۷ آبان) در گزارشی اظهار کرد که میزان دخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن بالاتر رفته است. آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی نوشت: در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹، ایران به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رساند که میزان ذخایر آب سنگینش از مرز ۱۳۰ تن عبور کرده است. آژانس در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ تایید کرد که نیروگاه تولید آب سنگین ایران در حال فعالیت بوده و میزان آب سنگین ایران به ۱۳۱٫۵ تن رسیده است. من معتقدم ما راه درستی انتخاب کردیم و دنیا باید بداند که ملت ایران هم مقاوم است و هم اهل مذاکره.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
نودنود1 ساعت قبل
وبسایت معتبر اروپایی اشتباهی فاحش در خبررسانی مرتکب شده است. به گزارش وبسایت نود و به نقل از مهر، در شرایطی که روز سه شنبه آخرین روز از فیفادی ماه نوامبر است، وقفه بازی‌های ملی در این ماه هم بدون دیدار تدارکاتی برای تیم ملی به پایان رسیده و ایران پرونده خود در نوامبر ۲۰۱۹ را با همان شکست ۲-۱ برابر تیم ملی عراق بسته است. با این حال، وبسایت معتبر «یورواسپرت» برای تیم ملی دیداری تدارکاتی کنار گذاشته و عنوان کرده تیم ملی ایران از ساعت ۰۰:۰۰ (بامداد) روز سه شنبه ۱۹ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۸ آبان) دیداری تدارکاتی با تیم ملی لیبریا برگزار خواهد کرد! این سایت که عنوان کرده این مسابقه را پوشش خواهد داد، از هواداران خواسته نظر خود را درباره برنده این مسابقه عنوان کنند و پوشش زنده این مسابقه را از طریق این سایت دنبال کنند. لیبریا نیز یکی از کشورهایی بود که به نام آن در بیانیه فدراسیون اشاره شده بود.
مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، «کیم کی گوان»، مشاور وزارت خارجه کره شمالی اعلام کرده که کشورش علاقه‌ای به از سرگیری گفتگوها و مذاکرات جدید با آمریکا ندارد. مشاور وزارت خارجه کره شمالی در این ارتباط گفت: اگر آمریکا واقعا به دنبال گفتگو با ماست، باید تصمیم گیری کند و سیاست خصمانه خود علیه ما را به عنوان یک دشمن تغییر دهد. این اظهار نظر مقام وزارت خارجه کره شمالی در واکنش به اظهارات تویئتری اخیر ترامپ صورت می‌گیرد که در آن رئیس جمهور آمریکا از رهبر کره شمالی خواسته بود تا درباره توافق تصمیم گیری فوری به عمل آورد. گوان در ادامه گفته است که ما علاقه‌ای به گفتگو و مذاکرات بیشتر با آمریکا نداریم و وقتی چیزی نگرفته‌ایم، چیزی نیز به رئیس جمهور آمریکا نخواهیم داد. پیش از این رهبر کره شمالی اعلام کرده بود که آمریکا تا پایان سال جاری میلادی فرصت دارد تا بسته پیشنهادی قابل قبولی را برای حل مساله هسته‌ای ارائه کند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ساعت قبل
اوپرت یکی از آن مناطقی است که با شنیدن نامش و دیدن تصاویرش ممکن است با خودمان بگوییم وای چه بهشتی، کاش اینجا ایران بود و می‌توانستیم به آن سفر کنیم. منطقه‌ای بین استان سمنان و مازندران با طبیعتی زیبا و خیره کننده. دیواره‌ای از کوه که مسیر حرکت ابرها را سد می‌کند، این دیواره اوپرت نام دارد. منطقه ایی ییلاقی برای مردم محلی که دامهای خود را به چرا می‌برند. خانه‌های روستایی دشت‌های زیبا، کوه‌های زیبا پوشیده شده از چمن، چشمه‌های جوشان با آب گوارا که در این منطقه به چشم می‌خورد همه از زیبایی‌های اوپرت می‌باشد.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
کارشناس مسائل اروپا گفت: در حال حرکت از گسترش روابط با اتحادیه اروپا به سمت تعامل دوجانبه با کشور‌های تاثیرگذار اروپایی هستیم. حیدرعلی مسعودی کارشناس مسائل اروپا رباره سفر سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه به هلند، گفت: رویکرد ایران نسبت به اتحادیه اروپا تا حدودی تغییر کرده است و از گسترش روابط در سطح چند جانبه با خود اتحادیه اروپا در حال عبور به سمت روابط دو جانبه با کشور‌های تاثیر گذار در داخل اتحادیه اروپا است. «سید عباس عراقچی» معاون سیاسی وزارت امور خارجه به منظور برگزاری سومین دور گفت‌وگو‌های سیاسی میان ایران و هلند عصر دیروز یکشنبه عازم لاهه شد. او در این سفر با همتای هلندی و استف بلوک وزیر امور خارجه هلند دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد. آندره هاسپلز معاون سیاسی وزارت امور خارجه هلند آبان ماه سال گذشته برای برگزاری دور دوم گفت‌وگو‌های سیاسی به تهران سفر کرده بود و با معاون سیاسی وزارت امور خارجه دیدار و پیرامون موضوعات مختلف دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی تبادل نظر کرده بود.
برترین‌هابرترین‌ها3 ساعت قبل
ورزش سه: باشگاه تراکتور مذاکره با ملی‌پوش ایرانی تیم العربی قطر را تکذیب کرد. یکی از این شایعات به شروع مذاکرات باشگاه تراکتور برای جذب مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی‌پوش العربی قطر برمی‌گردد. از این رو شایعه مذاکره با پورعلی‌گنجی مطرح شده است. درباره این مدافع ایرانی شنیده می‌شود وضعیت چندان مناسبی در باشگاه العربی ندارد و احتمال جدایی‌اش در نیم فصل زیاد است. وحید خوش‌زرع، مدیررسانه‌ای باشگاه تراکتور درباره شایعه جذب پورعلی‌گنجی گفت: او بازیکن خوب و بزرگی است.
مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، ژنرال قمر جاوید باجوا فرمانده ارتش پاکستان عصر امروز دوشنبه با حضور در محل ستاد کل نیروهای مسلح با سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دیدار و گفتگو کرد. این دیدار در چارچوب همکاری‌های دفاعی- امنیتی، تحولات منطقه و تقویت همکاری‌های طرفین در حفظ ثبات و امنیت پایدار در سطح منطقه صورت گرفت. همچنین برقراری امنیت در مرزها و مقابله با تحرکات گروههای تروریستی و جلوگیری از ورود غیرقانونی آن‌ها به مرزهای دو کشور از جمله دیگر موارد مورد توجه در این مذاکره است. همگرایی در خصوص مسائل جهان اسلام و ایجاد مرزهای فعال اقتصادی از دیگر محورهای این گفت وگو است.
برنابرنا4 ساعت قبل
رئیس سازمان فدرال همکاری‌های فنی - نظامی روسیه ادامه داد: ایران ممکن است به خرید تسلیحات از جمله هواپیماهای نظامی، بالگرد، تانک، کشتی‌های جنگی و مجموعه‌های پدافند ساحلی و موتورهای هواپیما و نیز تعمیر هواپیماها و نفربرهای زرهی و زیردریایی علاقه‌مند باشد. با ایران درباره فروش اس-۳۰۰ مذاکره نداشتیمرئیس سازمان همکاریهای فنی - نظامی روسیه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: روسیه با ایران درخصوص فروش بیشتر تسلیحات پدافند هوایی اس۳۰۰ وارد مذاکره نشده است. شوگایف خاطرنشان کرد که تعمیر و نگهداری این تسلیحات در مرکز تعمیر در ایران صورت می‌گیرد. روسیه به ایران سلاح‌های تدافعی می‌دهدشوگایف در ادامه سخنان خود گفت که روسیه به ایران سلاح‌های تدافعی از جمله مجموعه‌های تجسسی رادیوتکنیکی تحویل می‌دهد. وی افزود: اجرای قراردادها با ایران در عرصه فروش تجهیزات تعمیرات و تعیین نواقص و سیستم‌های تجسسی رادیوتکنیکی که مشمول تحریم‌های سازمان ملل قرار نمی‌گیرد، ادامه دارد.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
ایسنا: به نقل از رویترز، دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل روز دوشنبه (۲۷ آبان) در گزارشی اظهار کرد که میزان دخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن بالاتر رفته است. آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی نوشت: در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹، ایران به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رساند که میزان ذخایر آب سنگینش از مرز ۱۳۰ تن عبور کرده است. آژانس در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ تایید کرد که نیروگاه تولید آب سنگین ایران در حال فعالیت بوده و میزان آب سنگین ایران به ۱۳۱٫۵ تن رسیده است. در همین راستا، حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان ۱۴ آبان با اعلام آغاز گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران و با اشاره به اقدامات ایران برای کاهش تعهدات برجامی خود، اظهار کرد: من امروز به ۱+۴ اعلام می‌کنم که فعالیت ما با نظارت آژانس انرژی اتمی خواهد بود. گام چهارم نیز مانند سه گام دیگر قابل بازگشت است و اگر آن‌ها به تعهدات خود در اول ژانویه ۲۰۱۷ بازگردند ما هم به این تاریخ برمی‌گردیم.
خانه ملتخانه ملت4 ساعت قبل
جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اتفاقات بوجود آمده در بولیوی و کناره گیری مورالس از ریاست جمهوری، گفت: جامعه بولیوی در سال‌های اخیر به دلایل مختلف دو قطبی شده و البته تلاش مورالس هم این بوده که خود را نماینده طبقه پایین جامعه قلمداد کند، از طرفی هم مخالفان به نوعی به سمت جلب حمایت طبقات متوسط به بالای جامعه حرکت کرده بودند که همین مسئله هم باعث شده بود که شکاف‌ها تشدید شود و جامعه را دوقطبی کند. وی در ادامه افزود: وقتی جامعه دوقطبی می‌شود؛ زمینه برای بروز بی ثباتی و فعال شدن شکاف‌های دیگر فعال خواهد شد، بنابراین وقتی که این تقابل تشدید شود راه بر مذاکره بسته می‌شود و خواه، ناخواه مشکلات بعدی هم بوجود می‌آید. عضو فراکسیون امید مجلس اظهار کرد: در بولیوی وقتی به انتخابات به عنوان اینکه اراده مردم حاکم شود مراجعه می‌کنید، مشاهده می‌شود که در چنین جامعه‌ای حقانیت و سلامت انتخابات هم با تردیدهای جدی مواجه است؛ یعنی در اینجا انتخابات نمی‌تواند فصل الخطاب باشد. این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: جریانات سیاسی در بولیوی اگر بخواهند به مسیر درگیری و خونریزی نروند بایستی یک نفر کوتاه بیاید، که معتقدم مورالس در این زمینه کوتاه آمد و پذیرفت که به صورت مسالمت آمیز از قدرت کناره گیری کند و در ضمن اینکه الان موضع‌گیری‌هایی را دارد برای این است که به نوعی بخواهد خودش را در عرصه سیاسی بولیوی حفظ کند. رئیس جمهور مستعفی بولیوی برای چندسالی به حاشیه می‌رودوی تاکید کرد: بعید می‌دانم که زمینه‌ای برای بازگشت به قدرت مورالس فراهم شود و در این مدت چون الگویی که در این جوامع در حال گذار صورت می‌گیرد؛ یعنی واگذاری قدرت به تیم جدید و هئیت حاکمه جدید معمولا به گونه‌ای است که زمینه برای بازگشت مورالس در آینده نزدیک فراهم نیست و رئیس جمهور مستعفی بولیوی برای چندسالی به حاشیه می‌رود. /پایان پیام
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ساعت قبل
شبه‌نظامیان کرد موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» تأیید کردند ترکیه و روسیه سر شهرک «تل تمر» و مسیر بین‌المللی «M-۴» به توافق رسیدند و نیروهای ترکیه‌ای باید از این مناطق خارج شوند. اعتمادآنلاین| شبه‌نظامیان کرد موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» موسوم به قسد، حصول توافق بین روسیه و ترکیه بر سر سوریه را تأیید کردند. او تصریح کرد: بر اساس این توافق، «تمامی طرف‌ها باید از اطراف تل تمر خارج شوند؛ به گونه‌ای که ارتش ترکیه و شبه‌نظامیان آن به سمت مرزهای اداری رأس العین خواهند رفت. این منبع کرد تاکید کرد: بندهای این توافق از دو روز دیگر، با توقف درگیری در اطراف تل تمر به صورت تدریجی اجرایی خواهد شد و بر اساس آن، نیروهای ترکیه‌ای باید از روستاهای تحت تسلط خود در شمال تل تمر خارج شوند. این توافق ده‌بندی بر تعهد طرفین به تمامیت ارضی و حاکمیت سوریه، تضمین امنیت ملی ترکیه، اقدام مشترک درباره گروه‌های جدایی‌طلب و مقابله با تروریسم تأکید دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ساعت قبل
به گزارش مشرق، کیم گای گوان مشاور وزارت خارجه کره شمالی امروز دوشنبه در بیانیه‌ای در واکنش به توئیت اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره اقدامی فوری برای رسیدن به توافق گفت: پیونگ یانگ تمایل ندارد با نشست‌های بیشتر به ترامپ فرصت رجزخوانی بدهد مگر آنکه امتیازی اساسی در ازای آن دریافت کند. ترامپ پس از لغو رزمایش هوایی مشترک آمریکا-کره شمالی در حساب توئیتری خود از کیم جونگ اون رهبر کره شمالی خواست تا سریعا اقدام کند و به توافق برسد. اما مشاور وزارت خارجه کره شمالی تاکید کرده موضع پیونگ یانگ این است که آمریکا باید سیاست‌های «خصمانه» را به منظور زنده نگه داشتن مذاکرات کنار بگذارد. وی افزوده است: با اینکه کره شمالی و ایالات متحده از ژوئن سال گذشته تا کنون سه نشست و دیدارهای متعدد داشته اما پیشرفت قابل توجهی در روابطشان مشاهده نشده و آمریکا فقط سعی در خرید زمان به نفع خود داشته است. کیم گای گوان تصریح کرد: دیگر علاقه‌ای به چنین نشست‌هایی که هیچ نفعی برای ما ندارند، نداریم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| کره‌شمالی در پاسخ به توییت ترامپ که به نشست دیگری با «کیم‌جونگ‌اون» رهبر کره‌شمالی، اشاره کرده بود، اعلام کرد هیچ علاقه‌ای به برگزاری جلسات بیشتر با ترامپ ندارد مگر اینکه امتیاز قابل توجهی از آن دریافت کند. مشاور وزارت خارجه کره‌شمالی گفت: اگرچه (کره‌شمالی و آمریکا) از ماه ژوئن سال میلادی گذشته، سه نشست و دیدارهای متعددی داشتند، اما پیشرفت قابل توجهی در روابط آنها حاصل نشد و آمریکا تنها در تلاش برای خریدن زمان به نفع خود است. ما دیگر به چنین نشست‌هایی که هیچ فایده‌ای برای ما ندارد، علاقمند نیستیم.
خبر فوریخبر فوری4 ساعت قبل
مجری طرح ملی توسعه گیاهان دارویی از ایجاد بورس بین‌المللی زعفران در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: اجازه نمی‌دهیم عده‌ای با ارزان فروشی و رقابت ناسالم قیمت را در بازارهای جهانی کاهش دهد. وی ادامه داد: برنامه ریزی هایی کردیم که بتوانیم یک بازار منسجم ایجاد کنیم و شورای ملی زعفران نیز باید با ما متحد باشد تا بتوانیم قیمت این کالا را متعادل کنیم. مجری طرح ملی توسعه گیاهان دارویی گفت: یکی از مشکلات ما این است که تجار و صادرکنندگان در خارج از کشور با هم رقابت می‌کنند و قیمت زعفران را کاهش می‌دهند که این رقابت سالمی نیست. زینلی ادامه داد: ما هر گرم زعفران را یک دلار به مشتری‌های خارجی می‌فروشیم درحالی که آنها همان زعفران را ۵ دلار در بازارهای جهانی می‌فروشند که این نشان می‌دهد قیمت زعفران ایرانی در بازارهای جهانی پایین است. وی با تاکید بر اینکه روند فعلی باید اصلاح شود، افزود: با ایجاد بورس بین المللی زعفران می‌توان این مشکل را رفع کرد و در این صورت همه صادرکنندگان ناچار خواهند بود محصول خود را به یک قیمت واحد عرضه کنند.
مهرمهر4 ساعت قبل
این در حالی است که امیر هاشمی مقدم مدیربرنامه پورعلی گنجی این مذاکرات را تکذیب می‌کند. هاشمی مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر، در این خصوص گفت: من چیزی از مذاکره باشگاه پرسپولیس برای مرتضی نشنیده‌ام و به هیچ وجه این خبر درست نیست. وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس هیچ تماس و مذاکره‌ای با ما برای جذب پورعلی گنجی نداشته است. هاشمی مقدم که مدیر برنامه علیرضا جهانبخش دیگر بازیکن ایرانی هم هست، در خصوص وضعیت این ملی پوش در تیم برایتون انگلیس و خارج بودن وی از ترکیب برایتون، گفت: درباره جهانبخش چیزی عوض نشده است. بهتر است در این خصوص صحبت نکنیم تا این بازیکن آرامش داشته باشد.

به انتهای لیست رسیدید