آخرین و مهم‌ترین اخبار مذهبی

اخبار مذهبی

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
وی اضافه کرد: افزایش حقوق هیئت‌های علمی دانشگاه آزاد براساس افزایش شهریه است زیرا دانشگاه ازاد پول نفتی ندارد. رئیس دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه ازاد برای افزایش درآمد بر منابع دانش بنیان خود و نه افزایش شهریه تاکید دارد. رئیس دانشگاه آزاد گفت: از مهر امسال ۸۰ هزار دانشجوی دانشگاه آزاد برای دریافت پایان نامه خود درباره ۱۰ هزار زمینی پژوهشی که همه مسئله محور هستند فعالیت خواهند کرد. وی افزود: دانشگاه ازاد جزئی از آموزش عالی است اما یک دو قطبی در حال ایجاد است و برای نشان دادن ظرفیت‌های دانشگاه ازاد از دانشگاه‌های دولتی در این دانشگاه استفاده می‌کنیم. رئیس دانشگاه ازاد گفت: همه واحدهای خارج از کشور دانشگاه ازاد سوده ده هستند اما پولی از آن کشورها وارد نمی‌شود و همه در همان کشور برای کارهای فرهنگی هزینه می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
آنها دیده‌اند وقی پدر پولدارشان وارد جایی می‌شود، همه به او احترام می‌گذارند و تا کمر برایش خم می‌شوند. آنها می‌بینند بسیاری از آنهایی که به سراغ علم رفتند، هشت‌شان گرو نه‌شان است و آنهایی که به دنبال ثروت رفتند نان‌شان در روغن است. او وقتی پشت پورشه می‌شنید، تصور می‌کند همه شهر نوکر او هستند و باید در برابرش خم و راست شوند. آنها می‌بینند بسیاری از آنهایی که به سراغ علم رفتند، هشت‌شان گرو نه‌شان است و آنهایی که به دنبال ثروت رفتند نان‌شان در روغن است. از جوان‌هایی که شغل‌شان تفریح کردن با پول پدر است.
نامه‌نیورنامه‌نیور4 روز قبل
ایران تنگه هرمز را نمی‌بندددر پی تنش‌های ایران و آمریکا زمزمه‌هایی مبنی بر بستن تنگه هرمز توسط ایران به گوش می‌رسید که البته هیچ یک از گمانه‌زنی‌ها با واقعیت قرابت چندانی نداشت؛ این موضوع در گفت‌وگوی آرمان با اکبر ترکان نیز پیگیری شده و او در پاسخ به این پرسش که اگر نفت ایران از تنگه هرمز عبور نکند آیا ما اجازه نخواهیم داد نفت دیگر کشورهای صادرکننده نیز از این تنگه عبور کند، گفته است: «هیچ‌کس نگفته ایران قصد دارد تنگه هرمز را ببندد. تاکنون هیچ‌کدام از مسئولان رسمی جمهوری اسلامی عنوان نکرده‌اند که ایران قصد دارد تنگه هرمز را ببندند. ایران همواره در طول تاریخ ضامن حفظ امنیت آبراهه تنگه هرمز بوده و در آینده نیز خواهد بود. ایران با هر تهدیدی برای بستن تنگه هرمز مقاومت می‌کند و هیچ‌گاه به‌دنبال بستن این تنگه نبوده و نخواهد بود. دیدار آقای روحانی برای تعامل با فعالان سیاسی را اگرچه به فال نیک می‌گیرم، اما دیرهنگام است.
صدا و سیماصدا و سیما1 هفته قبل
عضو هیئت رئیسه مجلس: در صورت نهایی شدن کارشناسی‌های کمیسیون برنامه و بودجه، هفته آینده موضوع کارت الکترونیکی ارزاق در جلسه غیرعلنی مجلس با دولتی‌ها بررسی می‌شوداحمد امیرآبادی فراهانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: کمیسیون برنامه و بودجه مجلس هم اکنون در حال بررسی موضوع توزیع کالا‌های اساسی از طریق کارت ارزق در نشست مشترک با کارشناسان سازمان برنامه و بودجه و وزارت صنعت، معدن و تجارت است. وی با بیان اینکه هنوز کمیسیون برنامه و بودجه گزارش نهایی خود را به هیئت رئیسه ارائه نکرده است، افزود: در صورت نهایی شدن این گزارش، هفته آینده موضوع کارت الکترونیکی ارزاق در جلسه غیرعلنی مجلس با دولتی‌ها بررسی می‌شود. امیرآبادی گفت: در شرایط کنونی اقتصادی کشور، یکی از راهکار‌های مناسب برای توزیع کالا‌های اساسی با قیمت مناسب کارت الکترونیکی ارزاق است.

افزایش مرز‌های مبادلات کالایی ایران و عراق

صدا و سیماصدا و سیما1 هفته قبل
یحیی آل‌اسحاق در حاشیه نشست ماهانه اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق که با حضور مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات برگزار شد در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: استفاده از ظرفیت ترانزیت عراق، واردات کالا‌های مورد نیاز از مسیر این کشور و افزایش فعالیت در طرح‌های فنی و مهندسی عراق در کنار پوشش ریسکی که صندوق ضمانت صادرات برای سرمایه گذاری فعالان اقتصادی انجام می‌دهد دستیابی به مبادلات ۲۰ میلیارد دلاری میان دو کشور را تسهیل خواهد کرد. وی اضافه کرد: اگر بتوانیم بخشی از واردات خود را از طریق عراق انجام دهیم که امکان آن هم وجود دارد هم مبادلات دو کشور متوازن می‌شود و هم ما نیاز‌های وارداتی خود را کم هزینه‌تر وارد خواهیم کرد. آل اسحاق گفت: البته در حوزه‌های زیرساختی حمل و نقل در عراق برخی مشکلات وجود دارد که با مذاکرات صورت گرفته و طرح‌های در دست اجرا این مشکلات حل می‌شود که از جمله ان احداث پل خرمشهر - بصره و ساماندهی به راه‌های زمینی علاوه بر افزایش مرز‌های تبادل کالایی است. وی افزود: در صورتی که بتوانیم از این ظرفیت در عراق استفاده کنیم حجم مبادلات میان دو کشور در مرحله نخست از میزان کنونی، بیش از ۶ میلیارد دلار افزایش خواهد یافت. ضمن اینکه مشکلات مالی و بانکی دو کشور هم تا حد زیادی رفع شده است که موجب می‌شود هزینه‌های صادرات و واردات دو کشور کاهش یابد.
تابناکتابناک1 هفته قبل
با تحمیل مجدد تحریم‌ها به یک کشور متعهد، ایالات متحده آمریکا با خصومت و خشونت رفتار و در واقع هرگونه اقدام از ایران را توجیه کرد. ایالات متحده، نه ایران، اخیرا یک ناو هواپیمابر و بمب افکن‌های B-۵۲ را به خلیج فارس اعزام کرده است. ایالات متحده، نه ایران، وقتی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به عنوان یک سازمان تروریستی تعیین کرد، ناگزیر یک جنگ معنایی تحریک آمیز را آغاز نمود. پوچ بودن حتی تصور یک جنگ بزرگ با ایران، نشان می‌دهد که سیاست خارجی آمریکا به راستی مخرب و نابودگر شده است. مردم آمریکا به ندرت به سیاست خارجی ایالات متحده توجه دارند و از مسائل سیاست خارجی کنار گذاشته شده‌اند.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
عصر ایران - «حمله به کشتی‌های نفتکش در فجیره»؛ این مهم‌ترین و مبهم‌ترین خبر روز گذشته بود. فجیره بندر استراتژیک امارات در دریای عمان است که ۷۵ درصد نفت امارات از آنجا صادر می‌شود. ابتدا شبکه لبنانی المیادین - نزدیک به ایران و سوریه - خبر داد که ۷ الی ۱۰ کشتی نفتکش در بندر فجیره منفجر شده و هواپیماهای آمریکایی و فرانسوی در آسمان منطقه به پرواز درآمده‌اند. همچنین مشتریان نفت منطقه نیز این گزاره را در می‌یابند که هر گونه ناامنی در خلیج فارس، مستقیما بر انرژی و اقتصاد آنها اثرگذار است، هر چند هزاران مایل دورتر از خلیج فارس باشند. ۵ - بعد از این ماجرا، برخی فعالان سیاسی و رسانه‌ای در داخل ایران، از حمله به نفتکش‌ها استقبال کردند.

قهر ناطق‌ نوری و تلاش اصولگرایان/ چرا وقتی احمدی‌نژاد آمد ناطق نوری افطاری را ترک کرد (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
او که زودتر آمده بود، تا دید محمود احمدی نژاد وارد سالن شد به سرعت از جایش بلند و از مراسم خارج شد. عصر ایران؛ مهسا جزینی ‌ اصولگرایان ناطق نوری را به کل ازدست داده‌اند. مانند افطاری جامعه اسلامی مهندسین که باعث شد ناطق نوری افطارش را باز نکرده به حالت قهرگونه از مجلس خارج شود. او که زودتر آمده بود، تا دید محمود احمدی نژاد وارد سالن شد به سرعت از جایش بلند و از مراسم خارج شد. (تصویر ضرغامی که ارم صداسیما روش افتاده باشه) از همان زمان ناطق نوری به حالت قهر دیگر در جلسات جامعه روحانیت هم شرکت نمی‌کند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 هفته قبل
مصالحه گزینه واقعی پیش‌روی ایران نیست. گاردین نوشته است: مقامات تهران اکنون سه گزینه پیش‌روی خود دارند: مصالحه، صبر کردن و یا مقاومت کردن. دومین گزینه پیش‌روی ایران صبر است. با این حال، در فضای فعلی سیاست داخلی امریکا کاهش فشار بر ایران در دستور کار نیست. این پیشنهاد اما با اقبال نمایندگان شورای امنیت ملی امریکا مواجه نشد.
صدا و سیماصدا و سیما1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، نخستین مرحله اردوی آمادگی تیم کوراش جوانان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا از ۲۳ تا ۳۱ اردیبهشت به میزبانی بجنورد برگزار می‌شود. سعید خسروی نژاد به عنوان سرمربی، علی محمدنیا به عنوان مربی ارشد، حسین علی اکبری به عنوان مربی و محسن بخشایی به عنوان سرپرست اردو در کنار ملی پوشان هستند. در این مرحله از تمرینات، ۱۴ کوراش کار دعوت شده‌اند. کوراش کاران دعوت شده به اردوی تیم جوانان به این شرح هستند: امیرحسین عزیزی خور، علی صبوحی، علی مولایی، مرتضی مختارزاده، صادق محمدزاده و علی زارع زاده از خراسان رضوی، حسین روحانی، حسین سعیدی برجی، سعید طالبی نیا، صادق آذرنگ، سعید علیزاده، ابراهیم محمدی، پوریا مهنانی و ایرمحمد رمضانی از خراسان شمالی
نامه‌نیورنامه‌نیور1 هفته قبل
او درباره واقعیت‌ها در اشتباه است، درباره قانون در اشتباه است و نکته غم‌انگیز اینکه درباره نحوه استفاده از دیپلماسی برای ایمن نگاه داشتن آمریکا هم در اشتباه است. پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews. com): سخنگوی جان کری در واکنش به ادعای ترامپ درباره ایران گفت: همه حرف‌های امروز رئیس‌جمهور ترامپ اشتباه است، والسلام! سخنگوی جان کری در ادامه گفت: او درباره واقعیت‌ها در اشتباه است، درباره قانون در اشتباه است و نکته غم‌انگیز اینکه درباره نحوه استفاده از دیپلماسی برای ایمن نگاه داشتن آمریکا هم در اشتباه است. لینک کوتاه کپی لینک
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
یکی از چهره‌هایی که مد نظر «بعضی» از مدیران استقلال تلقی می‌شود، وحید طالب‌لو است. سنگربان ملی‌پوش اسبق آبی‌ها که سابقه حضور در جام جهانی ۲۰۰۶ را هم داراست. وحید طالب‌لو در تیم‌های پایه‌ای استقلال زیر نظر مرحوم رضا احدی مطرح شد و سال ۸۲ در جدال این تیم برابر سپاهان اولین بازی خود در لیگ برتر را تجربه کرد. او چند فصل در استقلال فیکس بود و به عنوان دروازه‌بان ذخیره فضای جام جهانی را هم تجربه کرد. وحید پس از پایان دوران بازیگری‌اش اغلب اوقات را خارج از ایران زندگی کرده است.

روحانی: امروز نمی‌خواهیم از برجام خارج شویم؛ بلکه امروز، روز گام جدید طبق قواعد برجام است / آمریکا تصمیم داشت ایران را تحریک به خروج از برجام کند، اما موفق نشد / از برجام خارج نشدیم چون می‌دانستیم ویرانی برجام برای منطقه خطرناک است / قرار بود چند هفته صبر کنیم که چند ماه مهلت دادیم؛ ۴ نوبت با کشورهای باقی مانده در برجام مذاکره کردیم / اروپایی‌ها از لحاظ تبلیغات مواضع خوبی را در پیش گرفتند اما در مقام عمل، ناتوان بودند / استراتژی نظام، «تعهد برابر تعهد»، «تهدید برابر تهدید» و «اقدام در برابر اقدام» است

انتخابانتخاب2 هفته قبل
سخنرانی حسن روحانی درباره کاهش تعهدات ایران در برجام آغاز شد. روحانی در این سخنرانی تاکید کرد: برجام راه حلی شخصی نبود، جمعی بود و مردم دوبار آن را تایید و حمایت کردند. به گزارش «انتخاب»، مهمترین بخش‌های اظهارات روحانی به شرح زیر است: برجام راه حلی شخصی نبود، جمعی بودمردم دوبار برجام را تایید و حمایت کردنداساس برجام یک تصمیم ملی و راهبردی بودهمه انهایی که ضد برجام بودند ضد ایران هم بودند و هستند البته انتقاد از برجام فرق می‌کنددشمنی با برجام مختص رژیم صهیونیستی، ارتجاع و تندروهای امریکایی استقرار بود چند هفته صبر کنیم که چند ماه مهلت دادیم۴ نوبت با کشورهای باقی مانده در برجام مذاکره کردیماز لحاظ حقوقی قدم هایی که می‌بایست برداریم، برداشتیماروپایی از لحاظ تبلیغات مواضع خوبی را در پیش گرفتند اما در مقام عمل متاسفانه ناتوان بودنداستراتژی نظام تعهد برابر تعهد، تهدید برابر تهدید و اقدام در برابر اقدام استامروز ما نمی‌خواهیم از برجام خارج شویمامروز روز گام جدید طبق قواعد برجام استآمریکا تصمیم داشت ایران را تحریک به خروج از برجام کند اما موفق نشدما از برجام خارج نشدیم چون می‌دانستیم ویرانی برجام برای منطقه خطرناک است
عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
این مسأله، موضوعی کاملا حقوقی است و باید بخش‌های حقوقی فدراسیون و کمیته اخلاق در این زمینه به جمع بندی برسند. رئیس فدراسیون فوتبال، درباره شرط بندی همسر محسن فروزان دروازه‎بان تیم تراکتورسازی گفت: منتظر احکام دستگاه‌های نظارتی هستیم. به گزارش عصر ایران، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره حواشی ایجاد شده پیرامون محسن فروزان دروازه‌بان تیم تراکتورسازی تبریز و فعالیت همسرش در مؤسسات و سایت‌های شرط بندی، گفت: این مسأله، موضوعی کاملا حقوقی است و باید بخش‌های حقوقی فدراسیون و کمیته اخلاق در این زمینه به جمع بندی برسند. رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: البته مسأله‌ای که نیاز به تحقیق ندارد این است که همسر محسن فروزان مؤسسه‌ شرط بندی داشته و به همین دلیل به کمیته اخلاق احضار و این کمیته محسن فروزان را موقتا یک ماه ممنوع الکار کرده تا بررسی‌های نهایی انجام شود. وی افزود: سایر دستگاه‌های نظارتی نیز خارج از فدراسیون به این پرونده ورود کرده‌اند و ما منتظر پاسخ دستگاه‌های نظارتی هستیم.
عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
کاشف به عمل آمده که بچه‌ها ترانه جدید ساسی مانکن را شنیده‌اند که در متن آن از این واژه استفاده می‌شود. آنها با صفحات اینستاگرامی هرکسی که این خواننده را نمی‌پسندند و نقد می‌کند یورش می‌آورند و تهدید به هک می‌کنند. روزنامه اعتماد ملی در خرداد ۱۳۸۸ به قلم مسعود سالاری نوشتاری درباره ترانه‌های ساسی مانکن زیر نام «چه کسی از ساسی مانکن می‌ترسد» چاپ کرد که پس از سهل ممتنع شمردنشان آن‌ها را مثال‌زدنی خواند: قافیه‌پردازی‌های به شدت امروزی با درون‌مایه و واژگانی بسیار روزآمد که گاه به جز نسل جوان به سختی آن را می‌فهمد. (اینجا) ترانه ساسان حیدری یافته که با نام ساسی مانکن شهره است ورد زبان بچه‌ها در مدرسه شده است. اینکه چه اتفاقی افتاده که دهها و صدها کار فرهنگی-هنری با صرف بودجه و برنامه را بچه‌ها گوش نمی‌دهند و نمی‌پسندند اما ترانه‌ای با چنین واژه‌هایی را مو به مو حفظ می‌کنند ماجرایی است که بیش از سرزنش ساسی مانکن باید در رفتار و گفتار خودمان نگاه کنیم.
فردا نیوزفردا نیوز2 هفته قبل
ماه عسل رمضان ۹۸ احسان علیخانی ساعت پخش ماه عسل ۹۸ کیه؟ ماه عسل پخش می‌شود؟ هر سال در ماه رمضان یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون ماه عسل احسان علیخانی بود که پیش از افطار از شبکه سه پخش می‌شد. ساعت پخش ماه عسل و اجرای احسان علیخانی باعث شده بود که هر ساله تعداد زیادی از مردم پای تلویزیون بنشینند. به همین خاطر برخی از همان زمان در مورد پخش ماه عسل رمضان ۹۸ سوالات زیادی داشتند و پدیده هایی در مورد اینکه ماه عسل در رمضان سال ۹۷ پخش میشود یا نه وجود داشت. از سوی دیگر به نظر می‌رسد با توجه به اینکه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی هویت یافته بود ساعت پخش ماه عسل رمضان ۹۸ هیچگاه اعلام نخواهد شد چرا که به احتمال زیاد این برنامه در رمضان ۹۸ مهمان خانه‌های مردم نخواهد بود. در صورت تغییر برنامه‌های صدا و سیما و پخش ماه عسل این خبر به روز رسانی می‌شود
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول، در دیدار مقابل نیوکاسل آسیب دید. اما خبر تلخ برای لیورپول، مصدومیت محمد صلاح در نیمه دوم این دیدار بود. محمد صلاح امشب با چشمانی اشکبار زمین را ترک کرد تا در فاصله کوتاه تا دو دیدار حساس برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان و ولورهمپتون در هفته پایانی لیگ برتر، تردیدها در مورد شرایط او بیشتر شود. این برخورد برای لحظاتی باعث بیهوشی صلاح شد و همین مسئله نگرانی شدید بازیکنان دو تیم را به همراه داشت. محمد صلاح فصل قبل و در فینال لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید نیز بعد از برخورد با سرخیو راموس چنین شرایطی داشت و حدود یک ماه نیز از میادین دور بود.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
در این لحظه ناگهان دوربین به سمتی چرخید که فیروز کریمی سرمربی نفت مسجد سلمیان دراز به دراز روی زمین افتاده بود و مشخص نبود که چه اتفاقی او را به این شکل در آورده است. در این لحظه با دخالت داور و سعید فتاحی، مسئول برگزاری مسابقه، کنار زمین آرامش خود را پیدا کردند و در ادامه مشخص شد فیروز کریمی با پرتاب یک سنگ از سوی تماشاگران زخمی شده است. بعد از ثانیه‌هایی فیروز کریمی به حالت بانداژ شده از ناحیه سر برای ثانیه‌هایی روی نیمکت حاضر شد و البته کاملا مشخص بود از نظر جسمی شرایط مناسبی ندارد. این وضعیت در ادامه با انتقال او به بیمارستان از طریق آمبولانس همراه شد تا دقایق پایانی این بازی با غیبت فیروز کریمی و برتری یک بر صفر سپیدرود ادامه پیدا کند. پیگیری‌های خبرنگار «ورزش سه» درباره وضعیت فیروز کریمی ادامه خواهد داشت.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
لیورپول امشب ۱۵ ضربه مقابل ۱۲ ضربه بارسا به سمت دروازه حریف زده و ۵۳ درصد مالک توپ بود، اما گاهی نمی‌شود که نمی‌شود. لیونل مسی شاید تا ۱۵ دقیقه مانده به پایان بازی نتوانست نمایش همیشگی خود را ارائه دهد اما همانگونه که یورگی پس از پایان بازی اشاره کرد، یک لحظه غفلت مقابل چنین ستاره هایی ممکن است نتایج جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. اما شاید مهم‌ترین تصویر ثبت شده از کلوپ در بازی امشب، لبخند تلخ او بعد از گل سوم بارسلونا، ایستگاهی فوق العاده و جادوی لیونل مسی بود. تلخند کلوپ حاکی از درماندگی، استیصال و ناتوانی در مقابل ضربه‌ای بود که شاید معادلات ریاضی نیز در اندازه گیری مختصات آن ناکام باشند. لیونل مسی باعث شد امشب تصویری تلخ از لبخند مایوس کننده کلوپ به ثبت برسد اما کلوپو، پیش از اینها فاتح قلب‌های بسیاری شده است.
تابناکتابناک3 هفته قبل
در میان تحلیلگران انرژی، توافق کلی وجود دارد که هر گونه بسته شدن تنگه هرمز منجر به عواقب فاجعه بار برای اقتصاد جهانی خواهد شد. این تمایزی است که جهان در هنگام ارزیابی تهدیدهای فعلی ایران برای بستن تنگه هرمز آن را ندیده است. باقری اعلام کرد «همانطور که نفت و کالاهای کشورهای دیگر از طریق تنگه هرمز عبور می‌کند، محمولات ما نیز از این طریق منتقل میشود، اگر نفت خام ما از طریق تنگه هرمز عبور نکند، نفت خام دیگران نیر عبور نخواهد کرد». باقری در تشریح این امر گفته: "این به این آن معنی نیست که ما قصد داریم تنگه هرمز را ببندیم. اگر ایالات متحده مانع حمل و نقل دریایی ایران شامل محمولات نفتی شود، به احتمال زیاد ایران تنگه هرمز را به روی دریانوردی ایالات متحده، با اشاره به کنوانسیون ۱۹۸۲ به عنوان توجیهی برای آن، خواهد بست.

تماشا کنید: مسقط؛ ۲ هفته پیش / ماجرای اسناد «اورجینال» در دستان بازرس ویژه سرافراز

انتخابانتخاب3 هفته قبل
محمد سرافراز، رئیس پیشین سازمان صداوسیما، اخیرا درباره ویدئوی جنجالی منتشرشده از او و شهرزاد میرقلی‌خان، بازرس سابق این سازمان، توضیح داده. شهرزاد میرقلی خان کیست؟ ماجرای دادگاهی شدن او در آمریکا و بازگشتش به ایران و سرانجام خروجش از کشور پس از ۳ سال چیست و چرا تا این حد مورد حمایت سرافراز است؟ ویدیوی زیر را تماشا کنید.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
به گزارش ورزش سه، عصر امروز دو تیم پرسپولیس و سپاهان در دیداری حساس مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد. این مسابقه تعیین کننده که در ورزشگاه آزادی و به میزبانی قرمزپوشان پایتخت به انجام خواهد رسید، بی تردید ده‌ها هزار هوادار را به استادیوم میکشاند تا این مسابقه در ورزشگاهی مملو از تماشاگر برگزار شود. اما از ساعت‌ها مانده به شروع مسابقه اینجا خبرنگاران سایت ورزش سه به همراه دیگر اعضای تحریریه حواشی و اتفاقات مختلف مربوط به این مسابقه که در جعبه جادویی تماشا نخواهید کرد را نشان خواهند داد و البته پس از سوت پایان مسابقه نیز حاشیه نویسی الکلاسیکوی ایران ادامه خواهد داشت. ۱۲:۳۰ - شجاع خلیل زاده با انتشار این پست در اینستاگرام از تیمش حمایت کرد. ۱۲:۰۰ - به خاطر برگزاری همایش در سالن ۱۲ هزار نفری، درب ورزشگاه فعلا بسته است.
تابناکتابناک4 هفته قبل
مرد بوکسور که دو دختر و پدر و مادر همسرش را سر بریده بود در حالی در دادگاه محاکمه می‌شود که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته‌اند. من و همسرم ۲۴ سال قبل در مطب یک پزشک با هم آشنا شدیم و با هم ازدواج کردیم. آن روز بار دیگر به پدر و مادر همسرم التماس کردم تا بگویند همسرم کجاست، اما جوابم را ندادند. من آن‌ها را عامل اختلاف با همسرم می‌دانستم به همین خاطر از خانه بیرون رفتم و مقداری شیر و موز خریدم. دخترانم و پدر و مادر همسرم از شیر موز مسموم خوردند و ساعتی بعد خوابیدند.
تابناکتابناک4 هفته قبل
صکوک چیست؟ اصطلاح صکوک برگرفته از واژه عربی صک به معنای چک، نوشته بدهکار، سفته و قبض بدهی است و به طور معمول، به عنوان اوراق قرضه اسلامی تعریف می‌شود. • امین: نیز شخص حقوقی است که به نمایندگی از سرمایه‌گذاران و به منظور حفظ منافع آنان در چارچوب ضوابط اجرایی انتشار صکوک اجاره مسئولیت نظارت برکل فرآیند عملیاتی صکوک اجاره را بر عهده دارد. ۶- چنانچه برای دادوستد اوراق صکوک یک بازار ثانویه فراهم می‌شود، آنگاه قابلیت نقدشوندگی این اوراق هم افزایش می‌‌یابد. تفاوت اساسی صکوک با اوراق قرضه مرسوم در بازارهای مالی۱- صکوک بیانگر مالکیت یک دارایی مشخص است در حالی که اوراق قرضه فقط حاکی از تعهد بدهی هستند. در حالی که در اوراق قرضه دارایی‌هایی که از نظر اسلام پذیرفته نیست نیز می‌تواند پشتوانه اوراق قرار بگیرد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما نمایندگان در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی ادامه بررسی راهکارهای رونق تولید در سال جاری را با حضور نمایندگان دستگاههای مختلف در دستور کار دارند. در کمیسیون اقتصادی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار می‌شود و علاوه بر آن تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ پتروشیمی باختر به بخش خصوصی نیز در این کمیسیون بررسی خواهد شد. وزیر اطلاعات نیز دوشنبه برای بررسی آخرین اخبار و تحولات امنیتی به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خواهد رفت. کمیسیون بهداشت میزبان وزیر آموزش و پرورش خواهد بود تا بطحایی به پرسش شهریاری نماینده زاهدان و ۸ نفر دیگر از نمایندگان پاسخ دهد و علاوه بر آن رئیس جمعیت هلال احمر نیز درباره اقدامات صورت گرفته به منظور کمک رسانی به سیل زدگان به اعضا گزارش ارائه می‌کند. همچنین وزیر نیرو به کمیسیون عمران خواهد رفت تا علاوه بر اینکه به پرسش‌های نمایندگان خرم آباد، اهواز، بروجرد، دشتی و تنگستان، تهران و شهر بابک پاسخ دهد به اعضای کمیسیون در خصوص سیل‌های اخیر گزارش ارائه کند.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
از رئیس فدراسیون گرفته تا وزیر ورزش! اشتباهات متوالی برای تراکتور و ماشین سازیدر بازی قبلی تراکتور، داوری را گذاشتند که پنالتی صدرصد ما را در بازی مقابل نساجی نگرفته بود. به نظر من سایپا و پیکان به این دلیل حضور دارند که سربزنگاه به داد تیم‌های پرطرفدار پایتخت برسند و دست شان را بگیرند. چه کسانی بستر را به گونه‌ای فراهم می‌کنند که این اتفاقات رخ بدهند؟ ما یاد گرفته‌ایم که یکسری صحبت‌های کلیشه‌ای بکنیم و تمام شود و برود. اگر وزیر محترم ورزش صحبت‌های من را می‌شنود خدمت شان می‌گویم که وزیر فقط وزیر سه تیم خاص نیست.
فردا نیوزفردا نیوز1 ماه قبل
کولاک: محمد کاظم تارتار که اصالتا اهل خراسان شمالی است، با مدرک کارشناسی ارشد در رشته زبان انگلیسی از شهر اصفهان اولین کسی است که توانست تمام سوالات مسابقه برنده باش را درست جواب دهد و اولین برنده مسابقه برنده باشد شود. جوانی که به گفته خودش سالهاست مطالعه‌ آزاد فراوانی دارد و به خصوص در رشته جغرافیا و تاریخ مطالعات گسترده‌ای داشته است. می‌شود گفت هیچکس مثل محمدکاظم نتوانسته بود آنقدر دقیق به سوالات مختلف پاسخ و توضیح بدهد.
انتخابانتخاب1 ماه قبل
از ما استیل ‏گرفتند. با مجاهدین سراسر دنیا یگان‌های جهادی تشکیل دادیم‎. ‎‏» ‏اظهارات گاه و بی گاه قاسمی، معمولا از سوی بسیاری از شخصیت‌های سیاسی داخلی جدی گرفته نمی‌شود. به بیان ساده‌تر، مجوز برخورد نظامی آمریکا با سپاه نیز مهیا شود. ‏در این زمینه، ای بی سی نیوز می‌نویسد: «به طور خاص دولت ترامپ قصد دارد نشان دهد که میان ایران و القاعده ارتباط ‏مستقیم وجود دارد. با استناد به این ادعای نادرست، حتی بهانه دیگری علیه هلال احمر ایران مهیا شده و تندروهای آمریکایی می‌توانند ‏مدعی شوند در پوشش هلال احمر، اقدامات نظامی نیز انجام شده است. ‏ادعاهای سعید قاسمی، واکنش‌های پرشماری در داخل کشور داشته و بسیاری آن را مردود دانسته‌اند. حال باید منتظر ماند و دید ‏عواقب این ادعاها در محافل غربی برای کشورمان چیست. ‏
روزنوروزنو1 ماه قبل
تیم‌های پرسپولیس و سایپا در دیداری حساس از چارچوب هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که سرخ‌‎پوشان موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شوند و به صدر نشینی خود ادامه دهند. پس از پایان بازی علی دشتی ستاره تیم سایپا که تیم‌های بزرگ فوتبال ایران به دنبال جذب او بوده و هستند، در مصاحبه‌‌ای صحبت از جدایی از سایپا کرد. این صحبت‌های دشتی حسابی بازار شایعات را داغ کرده است چرا که او از بازیکنان مورد علاقه برانکو سرمربی پرسپولیس می‌باشد و سرمربی کروات سرخ‌ها تمایل زیادی برای جذب او دارد. به نظر می‌رسد مهاجم جوان سایپا با این صحبت‌ها به نوعی قصد داشته کدهایی را به مدیران پرسپولیس برای جذب خودش بدهد.

به انتهای لیست رسیدید

مذهبی

در این صفحه اخبار، تصاویر و ویدیوهای مذهبی را می‌خوانید.