مراجع قضایی

مراجع قضایی

برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
دختر جوان وقتی فهمید پسر مورد علاقه‌اش حاضر به ازدواج با او نیست، با ساخت صفحه‌ای جعلی، آبروی او را برد. روزنامه ایران: دختر جوان وقتی فهمید پسر مورد علاقه‌اش حاضر به ازدواج با او نیست، با ساخت صفحه‌ای جعلی، آبروی او را برد. با تشکیل این پرونده، کارآگاهان پلیس فتا بلافاصله وارد عمل شده و پس از انجام بررسی‌های تخصصی دریافتند این صفحه اینستاگرام توسط دختر جوانی ساخته شده و به روز می‌شود. به این ترتیب دختر جوان دستگیر شد و در مواجهه با شاکی لب به اعتراف گشود. او آبروی مرا برده بود و به همین دلیل تصمیم گرفتم با این روش از او انتقام بگیرم.
رکنارکنا8 ساعت قبل
به گزارش پلیس، سرهنگ علی قهرمان طالع، رئیس پلیس فتای استان اردبیل گفت: چندی قبل پسر جوانی با مراجعه به پلیس فتای اردبیل از انتشار تصاویر شخصی خود و خانواده‌اش در صفحه‌ای جعلی در فضای مجازی شکایت کرد. با تشکیل این پرونده، کارآگاهان پلیس فتا بلافاصله وارد عمل شده و پس از انجام بررسی‌های تخصصی دریافتند این صفحه اینستاگرام توسط دختر جوانی ساخته شده و به روز می‌شود. متهم به کارآگاهان گفت: این پسر سال‌ها قبل خواستگارم بود اما بعد از مدتی بلاتکلیفی و اختلافات خانوادگی اعلام کرد دیگر تمایلی به این ازدواج ندارد. او آبروی مرا برده بود و به همین دلیل تصمیم گرفتم با این روش از او انتقام بگیرم. متهم پس از تکمیل تحقیقات، تحویل مراجع قضایی شد. ‌‌ برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین8 ساعت قبل
سرهنگ علی قهرمان طالع در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه و ادعای شاکی در خصوص اینکه فردی ناشناس با سوءاستفاده از شماره تماس و عکس‌های خانوادگی وی اقدام به ایجاد صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده و با این کار موجب هتک حیثیت خود و خانواده‌اش شده است، موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت. سرهنگ قهرمان طالع ادامه داد: افسران پلیس فتا با اقدامات فنی و پلیسی در جهت کشف پرونده هویت متهمه را شناسایی و جهت بازجویی به پلیس فتا استان انتقال دادند. وی افزود: متهمه در اظهارات خود عنوان کرد که شاکی پرونده چند سالی است خواستگار بنده بوده و این ارتباط بعد از مدت‌ها بلاتکلیفی و ایجاد اختلاف خانوادگی منجر به ازدواج نشد که جهت انتقام اقدام به این کار کردم؛ درنهایت پرونده تکمیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال گردید.
فراروفرارو8 ساعت قبل
دختر جوان وقتی فهمید پسر مورد علاقه‌اش حاضر به ازدواج با او نیست، با ساخت صفحه‌ای جعلی، آبروی او را برد. به گزارش ایران، سرهنگ علی قهرمان طالع، رئیس پلیس فتای استان اردبیل گفت: چندی قبل پسر جوانی با مراجعه به پلیس فتای اردبیل از انتشار تصاویر شخصی خود و خانواده‌اش در صفحه‌ای جعلی در فضای مجازی شکایت کرد. با تشکیل این پرونده، کارآگاهان پلیس فتا بلافاصله وارد عمل شده و پس از انجام بررسی‌های تخصصی دریافتند این صفحه اینستاگرام توسط دختر جوانی ساخته شده و به روز می‌شود. به این ترتیب دختر جوان دستگیر شد و در مواجهه با شاکی لب به اعتراف گشود. او آبروی مرا برده بود و به همین دلیل تصمیم گرفتم با این روش از او انتقام بگیرم.
برترین‌هابرترین‌ها11 ساعت قبل
رئیس پلیس فتای استان اردبیل از شناسایی خانمی که از طریق صفحه اینستاگرام اقدام به هتک حیثیت خواستگار قبلی خود کرده بود، خبر داد. سیتنا: رئیس پلیس فتای استان اردبیل از شناسایی خانمی که از طریق صفحه اینستاگرام اقدام به هتک حیثیت خواستگار قبلی خود کرده بود، خبر داد. سرهنگ علی قهرمان طالع در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه و ادعای شاکی در خصوص اینکه فردی ناشناس با سوءاستفاده از شماره تماس و عکس‌های خانوادگی وی اقدام به ایجاد صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده و با این کار موجب هتک حیثیت خود و خانواده‌اش شده است، موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت. سرهنگ قهرمان طالع ادامه داد: افسران پلیس فتا با اقدامات فنی و پلیسی در جهت کشف پرونده هویت متهمه را شناسایی و جهت بازجویی به پلیس فتا استان انتقال دادند. وی افزود: متهمه در اظهارات خود عنوان کرد که شاکی پرونده چند سالی است خواستگار بنده بوده و این ارتباط بعد از مدت‌ها بلاتکلیفی و ایجاد اختلاف خانوادگی منجر به ازدواج نشد که جهت انتقام اقدام به این کار کردم؛ درنهایت پرونده تکمیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال گردید.
خانه ملتخانه ملت13 ساعت قبل
واردات ذرت‌های آلوده در نتیجه عدم هماهنگی دستگاه‌های دولتیوی افزود: رئیس سازمان استاندارد اذعان کرد که واردات این ذرت‌های آلوده را تایید نکردند، به نظر می‌آید که نقش اداره گمرک باید پررنگ‌تر باشد. در نهایت بر اساس استدلال مسئولان به این نتیجه رسیدیم که عدم هماهنگی نگران کننده‌ای بین مجموعه دولتی از جمله وزارت جهاد کشاورزی، سازمان استاندارد و وزارت بهداشت و درمان وجود دارد. رقم واردات ذرت آلوده به ۵۰۰ هزار تن می‌رسدوی خاطرنشان کرد: با پیگیری انجام گرفته و با توجه به اسناد موجود متوجه شدیم که میزان ذرت‌ها ۵۰۰ هزار تن است که ۳۵۰ هزار تن وارد شده و مابقی در انبارها وجود دارد، لذا امروز از مسئولان گمرک خواسته شد تا گزارش مبسوطی به ما ارایه دهند. از این رو وزرای اقتصاد، جهاد کشاورزی و بهداشت و درمان نیز باید در نشست بعدی حضور پیدا کنند. نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: وزارتخانه‌ها باید اسناد لازم را به ما دهند زیرا به نظر می‌رسد که مافیایی دست در این ماجرا داشتند. /پایان پیام
مهرمهر13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمود زال‌بیکی اظهار داشت: ماموران انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان قائنات با دریافت خبری مبنی بر استفاده غیرمجاز از دستگاه ماینر برای استخراج ارز دیجیتال (بیت کوین) در یکی از کارگاه‌های حاشیه شهر موضوع را بررسی و محل اعلام شده را شناسایی کردند. وی گفت: ماموران با هماهنگی مقام قضایی این کارگاه را بازرسی کردند که در بازرسی از محل، ۳۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف و دو متهم در این رابطه دستگیر شدند. فرمانده انتظامی قائنات با بیان این که کارشناسان ارزش ریالی دستگاه‌های قاچاق شده را سه میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: در این رابطه ضمن توقیف دستگاه‌ها و وسایل جانبی آن، دو متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند. وی تصریح کرد: دستگیری مجرمان و برخورد با هنجارشکنان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و از مردم عزیز درخواست داریم برای کمک به اقتصاد، آرامش بخصوص امنیت جامعه، در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
مهرمهر13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یدالله حسن‌پور گفت: در تداوم امر مبارزه با قاچاق دام و طیور کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس مستقر در سه راهی راین، به هنگام کنترل وسایل نقلیه به یک دستگاه خودروی کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند. وی افزود: در بازرسی از کامیون چهار تن مرغ زنده فاقد هرگونه مجوز قانونی و بهداشتی کشف و یک متهم دستگیر شد. رئیس پلیس آگاهی استان کرمان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی، از شهروندان خواست: هر گونه موارد مشکوک در خصوص چنین مواردی را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین14 ساعت قبل
محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی: اعتمادآنلاین|‌ وزیر راه و شهرسازی، ضمن تبریک این موفقیت به جامعه دیپلماسی و دریانوردی کشور خبر داد که نفتکش آدریان دریا (گریس ۱) آماده ترک منطقه جبل الطارق است. اسلامی ضمن تبریک این موفقیت به جامعه دیپلماسی و دریانوردی کشور خبر داد که نفتکش آدریان دریا (گریس ۱) آماده ترک منطقه جبل الطارق است. به گفته این مقام مسئول استراتژی ملی این است که صنایع آب‌بر به این منطقه هدایت شوند. وی دلیل توقیف این نفتکش را سه تخلف محرز این کشتی در آب‌های سرزمینی ایران دانست و افزود: این تخلفات باید از سوی مراجع قضایی رسیدگی شود که از سوی قوه قضائیه در حال دنبال شدن است و نتیجه آن اعلام می‌شود. دریادار حسین خانزادی تأکید کرد: آمادگی لحظه‌ای داریم تا هر زمان که لازم شد و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اراده کرد برای هر نقطه از دریاهای جهان ناوگروه اعزام کنیم.
مهرمهر14 ساعت قبل
جعفری اجرای عدالت را اصلی‌ترین رسالت دستگاه قضایی اعلام کرد و افزود: این دستگاه نقش اساسی در حوزه توسعه عدالت دارد. وی تصریح کرد: دستگاه قضایی هنگامی می‌تواند در راستای اجرای توسعه پایدار در حوزه عدالت قضایی، اجتماعی و سیاسی نقش آفرینی کند که همراهی تمامی قوا را به همراه داشته باشد. رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در ادامه بیان کرد: سال گذشته ۱۸۶ هزار پرونده به دادگستری، محاکم قضایی و شوراهای حل اختلاف خراسان شمالی وارد شد که با وجود بسیاری از کمبودها، پرونده‌ها مختومه شد. معرفی ۷۱ کارمند و مدیر خراسان شمالی به دستگاه قضاییرئیس سازمان بازرسی خراسان شمالی در ادامه این جلسه گفت: سال گذشته ۷۱ نفر از کارمندان و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به مراجع قضایی معرفی شدند. احمدرضا مهرپرور اظهار کرد: سالانه ۳۰۰ پرونده در دستگاه‌های اجرایی مورد بازرسی قرار می‌گیرد که در این راستا ۷۱ کارمند و مدیر خراسان شمالی به مراجع قضایی معرفی شدند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴14 ساعت قبل
ساعت۲۴-محمد اسلامی ضمن تبریک این موفقیت به جامعۀ دیپلماسی و دریانوردی کشور خبر داد که نفتکش آدریان دریا (گریس ۱) آماده ترک منطقه جبل الطارق است. وزیر راه و شهرسازی مهمترین دستاورد حوزۀ دریایی در سال ۹۸ را در بخش صنایع دریایی کشور دانست و افزود: امسال تولید شناورهای جدید و تعمیرات اساسی شناورها و تعمیر ناوگان نفتکش کشور بیشترین سهم تولید و اشتغال را در سال ۹۸ در مقایسه با سال‌های قبل به خود اختصاص داده است. اسلامی ضمن تبریک این موفقیت به جامعۀ دیپلماسی و دریانوردی کشور خبر داد که نفتکش آدریان دریا (گریس ۱) آماده ترک منطقه جبل الطارق است. به گفته این مقام مسئول استراتژی ملی این است که صنایع آب‌بر به این منطقه هدایت شوند. دریادار حسین خانزادی تأکید کرد: آمادگی لحظه‌ای داریم تا هر زمان که لازم شد و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اراده کرد برای هر نقطه از دریاهای جهان ناوگروه اعزام کنیم.
خبرآنلاینخبرآنلاین14 ساعت قبل
وزیر راه و شهرسازی مهمترین دستاورد حوزۀ دریایی در سال ۹۸ را در بخش صنایع دریایی کشور دانست و افزود: امسال تولید شناورهای جدید و تعمیرات اساسی شناورها و تعمیر ناوگان نفتکش کشور بیشترین سهم تولید و اشتغال را در سال ۹۸ در مقایسه با سال‌های قبل به خود اختصاص داده است. اسلامی ضمن تبریک این موفقیت به جامعۀ دیپلماسی و دریانوردی کشور خبر داد که نفتکش آدریان دریا (گریس ۱) آماده ترک منطقه جبل الطارق است. به گفته این مقام مسئول استراتژی ملی این است که صنایع آب‌بر به این منطقه هدایت شوند. وی دلیل توقیف این نفتکش را سه تخلف محرز این کشتی در آب‌های سرزمینی ایران دانست و افزود: این تخلفات باید از سوی مراجع قضایی رسیدگی شود که از سوی قوه قضائیه در حال دنبال شدن است و نتیجه آن اعلام می‌شود. دریادار حسین خانزادی تأکید کرد: آمادگی لحظه‌ای داریم تا هر زمان که لازم شد و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اراده کرد برای هر نقطه از دریاهای جهان ناوگروه اعزام کنیم.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز16 ساعت قبل
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) شهرستان قزوین خبر داد: سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق به کشف بیش از سه هزار لیتر مشروبات الکلی در روستای رحمت‌آباد بزرگ شدند. زین‌العابدین اصلی‌بیگی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) این ناحیه طی یک سری اقدامات اطلاعاتی، طی یک عملیات چندروزه موفق به کشف بیش از ۳ هزار لیتر مشروبات الکلی شدند. وی ادامه داد: این مقدار از مشروبات الکلی که در روستای رحمت‌آباد بزرگ کشف شده است، ضبط و عاملان اصلی نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده‌اند. فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین یادآور شد: این افراد اقدام به قاچاق و توزیع مشروبات الکلی می‌کردند و در این خصوص از قوطی‌های نوشابه نیز استفاده می‌شد.
ایسناایسنا16 ساعت قبل
پیرو بروز برخی مشکلات در ارائه خدمات اینترنت ثابت (TD-LTE) با منشأ خارج از شبکه ایرانسل در برخی نقاط تهران که منجر به تجربه ناخوشایند برای بعضی از مشترکان این خدمات در تهران شده است، ایرانسل راهکارهایی را ارائه کرد. این راهکارها با توجه به تقاضای مشترکان و بنا به جمع‌بندی درخواست‌های ارائه شده، با توجه به بررسی جداگانۀ حساب‌های کاربری و میزان مصرف هر یک از مشترکان توسط کارشناسان ایرانسل، متفاوت است. از جمله راهکارهای ارائه شده می‌توان به تمدید تاریخ انقضای بسته‌های فعال مشترکان اینترنت ثابت، جابه‌جایی بسته اینترنت ثابت (TD-LTE) با بسته اینترنت همراه (۳G و ۴G)، بازپرداخت هزینه دریافت خدمات و راهکارهای دیگر اشاره کرد. پیگیری و تماس‌های لازم در این خصوص، توسط کارشناسان ایرانسل با مشترکان انجام خواهد گرفت. رفع اختلال‌های مقطعی به وجود آمده در برخی نقاط شهر تهران که منجر به تجربه ناخوشایند بعضی از مشترکان شده و ایرانسل را نیز متضرر کرده است، در مراجع ذی‌صلاح در حال پیگیری است.
ایسناایسنا16 ساعت قبل
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) شهرستان قزوین خبر داد: سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق به کشف بیش از سه هزار لیتر مشروبات الکلی در روستای رحمت‌آباد بزرگ شدند. به گزارش ایسنا، زین‌العابدین اصلی‌بیگی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) این ناحیه طی یک سری اقدامات اطلاعاتی، طی یک عملیات چندروزه موفق به کشف بیش از ۳ هزار لیتر مشروبات الکلی شدند. وی ادامه داد: این مقدار از مشروبات الکلی که در روستای رحمت‌آباد بزرگ کشف شده است، ضبط و عاملان اصلی نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده‌اند. فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین یادآور شد: این افراد اقدام به قاچاق و توزیع مشروبات الکلی می‌کردند و در این خصوص از قوطی‌های نوشابه نیز استفاده می‌شد. انتهای پیام
فردا نیوزفردا نیوز16 ساعت قبل
خبرگزاری تسنیم: ناصر امانی، معاون اسبق برنامه‌ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران درباره گزارش تلفیق مالی سال ۹۳ شهرداری تهران اظهار کرد: اصولا برابر قانون شهرداری تهران ملزم به ارائه گزارش تلفیق مالی نیست بلکه صرفا الزام قانونی برابر ماده ۶۷ قانون شهرداری به ارائه گزارش تفریغ بودجه است. معاون اسبق برنامه‌ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران ادامه داد: مضافا سیستم جامع مالی فاینانس نیز در همین راستا در تمام واحد‌های شهرداری تهران راه‌اندازی شده و در حال حاضر نیز مورد استفاده قرار می­‌گیرد. از طرف دیگر گزارش حسابرس نیز به‌صورت کامل و جامع منعکس نشده و با کم و زیاد شدن همراه شده است. علی رغم این موضوعات مطروحه اکنون سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران با همان مکانیسم سابق وجود داشته و با برخی از کارگزاری‌ها در حال انجام فعالیت است. جالب اینکه در تائید عملکرد مطلوب شهرداری تهران در زمان مدیریت قالیباف عدم انتقال اسناد مالکیت زمین‌های پروژه آهو از شهرداری به بنیاد تعاون ناجا بدلیل عدم وصول مطالبات بوده که توسط منتشر کننده مطالب تحریف شده است.
مهرمهر17 ساعت قبل
معاون اول قوه قضائیه با تأکید بر شاخص بودن استان قم در سراسر دنیا، گفت: با توجه به ویژگی‌های خاصی که این استان دارد، باید در تمام کشور به عنوان الگو معرفی شود. وی با عنوان اینکه قم باید چهره‌ای متفاوت از سایر استان‌ها در برنامه ریزی‌های مدیریتی داشته باشد، تصریح کرد: حوزه دستگاه قضایی قم نیز باید با سایر استان‌ها و مراجع قضایی آن متفاوت باشد. وی تأکید کرد: خدمات فراوانی برای ارتقاء سطح دستگاه قضایی در قم از سوی ریاست کل سابق دادگستری استان قم صورت گرفته است، اما هنوز نیاز به تلاش و هم افزایی بیشتری وجود دارد. وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: اگر توفیقانی در قم حاصل شده به تعامل مدیران دستگاه‌ها با دادگستری ارتباط مستقیم دارد و این ارتباط باید حفظ شود. معاون اول قوه قضائیه برضرورت کاهش پرونده‌ها در دستگاه قضایی تأکید کرد و گفت: برای اینکه حجم پرونده‌ها کم شود باید ورودی‌ها را کم کرد و در این راستا باید از ظرفیت علما و سایر اقشار مردم بهره برد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین17 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ ناصر امانی، معاون اسبق برنامه‌ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران درباره گزارش تلفیق مالی سال ۹۳ شهرداری تهران اظهار کرد: اصولا برابر قانون شهرداری تهران ملزم به ارائه گزارش تلفیق مالی نیست بلکه صرفا الزام قانونی برابر ماده ۶۷ قانون شهرداری به ارائه گزارش تفریغ بودجه است. معاون اسبق برنامه‌ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران ادامه داد: مضافا سیستم جامع مالی فاینانس نیز در همین راستا در تمام واحد‌های شهرداری تهران راه‌اندازی و در حال حاضر نیز مورد استفاده قرار می­‌گیرد. امانی تصریح کرد: گزارش تلفیق شهرداری تهران ۲ ستون دارد که در سمت راست گزارش حسابرس و در سمت چپ پاسخ شهرداری تهران است که متاسفانه در رسانه‌ها بویژه یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب و بعضی از سایت‌ها صرفا گزارش سمت راست را منتشر کرده و هیچ اشاره‌ای به پاسخ‌های شهرداری تهران نکردند که در اغلب موارد توضیحات کامل و مستندی را ارائه کرده است. از طرف دیگر گزارش حسابرس نیز به‌صورت کامل و جامع منعکس نشده و با کم و زیاد شدن همراه شده است. علی رغم این موضوعات مطروحه اکنون سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران با همان مکانیسم سابق وجود داشته و با برخی از کارگزاری‌ها در حال انجام فعالیت است.
مهرمهر17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی زنگنه ظهر یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به اقدامات انتظامی شهرستان در راستای برخورد با بر هم زنندگان امنیت و آرامش شهروندان عنوان کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شاهد افزایش ۱۰۰ درصدی کشف سرقت در سطح شهرستان رزن بوده‌ایم و در این زمینه اقدامات موثر و خوبی انجام گرفته است. وی افزود: در امر مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر و کشف انواع مواد مخدر نیز شاهد افزایش نسبت به مدت مشابه در سال ۹۷ بوده‌ایم. سرهنگ زنگنه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در کاهش سوانح و تصادفات رانندگی در شهرستان عنوان کرد: در خصوص تصادفات جرحی و فوتی نیز به ترتیب شاهد کاهش ۲۷ و ۶۷ درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هستیم. وی راه اندازی مرکز تشخیص هویت در شهرستان رزن را اقدام مفید و خدمتی ماندگار دانست و ادامه داد: این موضوع از دیر باز مورد درخواست و تاکید شهروندان و مسئولان شهرستان بود که با تلاش همکاران در مجموعه انتظامی شهرستان به ثمر نشست و این مرکز در پلیس آگاهی شهرستان رزن راه اندازی شد. فرمانده انتظامی شهرستان رزن با تقدیر از حمایت‌ها و همکاری مسئولان مختلف شهرستان به ویژه مراجع قضایی و اصحاب رسانه با پلیس عنوان کرد: تلاش تمام سازمان‌ها و مجموعه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه نیروی انتظامی تامین آرامش، امنیت و رضایت شهروندان است که در تامین این هدف توفیقات زیادی داشته است.
رکنارکنا17 ساعت قبل
به گزارش رکنا، پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس ‌فتا: سرهنگ علی قهرمان طالع رئیس پلیس فتا استان اردبیل در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه و ادعای شاکی در خصوص اینکه فردی ناشناس با سوءاستفاده از شماره تماس و عکس‌های خانوادگی وی اقدام به ایجاد صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده و با این کار موجب هتک حیثیت خود و خانواده‌اش شده است، موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت. سرهنگ قهرمان طالع ادامه داد: افسران پلیس فتا با اقدامات فنی و پلیسی در جهت کشف پرونده هویت متهمه را شناسایی و جهت بازجویی به پلیس فتا استان انتقال دادند. وی افزود: متهمه در اظهارات خود عنوان کرد که شاکی پرونده چند سالی است خواستگار بنده بوده و این ارتباط بعد از مدت‌ها بلاتکلیفی و ایجاد اختلاف خانوادگی منجر به ازدواج نشد که جهت انتقام اقدام به این کار کردم؛ درنهایت پرونده تکمیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال گردید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فردا نیوزفردا نیوز17 ساعت قبل
خبرگزاری تسنیم: چهارشنبه هفته گذشته بود که در پی اعلام خبر برکناری پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی‌سازی، رسانه‌ها خبر از بازداشت وی دادند. همچنین با بازپرس پرونده پوری حسینی در ارتباط هستیم و گزارش‌های لازم را ارائه می‌کنیم. مشاور پوری حسینی همچنین در خصوص وضعیت رئیس سابقش در سازمان خصوصی‌سازی اظهار داشت: آقای پوری حسینی در حال حاضر مراحل بازپرسی را می‌گذراند و از جزییات مطلع نیستیم و درباره جزییات مقامات قضایی پاسخگو خواهند بود. وی همچنین درباره دلایل بازداشت پوری حسینی افزود: اتهامی که به آقای پورحسینی وارد شده، اتهام سازمانی است و اتهام شخصی نیست. فکر می‌کنم موضوع اصلی همان نامه‌ای است که با امضای ۴۵ نماینده مجلس به مراجع قضایی ارسال شده است.
صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همه مشمولان فارغ التحصیل دوره‌های کارشناسی و بالاتر که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۹۸/۶/۱ دریافت کرده‌اند، بایستی با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس ۱۰+)، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات آن اقدام کنند. رئیس پلیس بین الملل ناجا بیان کرد: اینترپل تهران، براساس اعلان قرمز صادره علیه وی، موضوع را در دستور کار خود قرار داد. برابر اطلاعات ارسالی و اقدامات فنی، طی یک عملیات غافلگیرانه توسط عوامل پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، ردیابی، شناسایی و دستگیر شد. وی گفت: مدارک استرداد وی از طریق مبادی پلیسی و دیپلماتیک به کشورش ارسال شد. مرجع قضایی کشور متبوع نیز، با استرداد وی موافقت کردند که در نهایت نامبرده با تیم بدرقه، به کشورش بازگشت.
تسنیمتسنیم17 ساعت قبل
ناصر امانی، معاون اسبق برنامه‌ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره گزارش تلفیق مالی سال ۹۳ شهرداری تهران اظهار کرد: اصولا برابر قانون شهرداری تهران ملزم به ارائه گزارش تلفیق مالی نیست بلکه صرفا الزام قانونی برابر ماده ۶۷ قانون شهرداری به ارائه گزارش تفریغ بودجه است. معاون اسبق برنامه‌ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران ادامه داد: مضافا سیستم جامع مالی فاینانس نیز در همین راستا در تمام واحد‌های شهرداری تهران راه‌اندازی و در حال حاضر نیز مورد استفاده قرار می­‌گیرد. از طرف دیگر گزارش حسابرس نیز به‌صورت کامل و جامع منعکس نشده و با کم و زیاد شدن همراه شده است. علی رغم این موضوعات مطروحه اکنون سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران با همان مکانیسم سابق وجود داشته و با برخی از کارگزاری‌ها در حال انجام فعالیت است. دلیل آن نیز تملک ملک شهرداری توسط قوه قضائیه در قبال ملک دریافتی از آن قوه محترم است.
نودنود17 ساعت قبل
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، اقدامات و فعالیت‌های حوزه معاونت قهرمانی و حرفه‌ای را تشریح کرد. در حوزه ورزش برون مرزی و انجام مسابقات دوستانه نیز شرایط به همین منوال است. وی افزود: اعضای هیات مدیره از قوطی در نیامده‌اند و افراد با تجربه‌ای هستند و دوران از قوطی درآمدن گذشته است. وی در پاسخ به سوالی مبنی بر ثبت نام در انتخابات فدراسیون والیبال یا ادامه فعالیت در وزارت ورزش و جوانان، گفت: هنوز در این رابطه تصمیمی اتخاذ نکرده‌ام. مردم انتظار دارند که این دو باشگاه موفق عمل کنند و وزارت ورزش نیز به این حساسیت اشراف دارد و تا زمانی که این دو باشگاه تحت مدیریت وزاتخانه باشند به بهترین شکل اداره می‌شوند.
تسنیمتسنیم17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، چهارشنبه هفته گذشته بود که در پی اعلام خبر برکناری پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی‌سازی، رسانه‌ها خبر از بازداشت وی دادند. همچنین با بازپرس پرونده پوری حسینی در ارتباط هستیم و گزارش‌های لازم را ارائه می‌کنیم. مشاور پوری حسینی همچنین در خصوص وضعیت رئیس سابقش در سازمان خصوصی‌سازی اظهار داشت: آقای پوری حسینی در حال حاضر مراحل بازپرسی را می‌گذراند و از جزییات مطلع نیستیم و درباره جزییات مقامات قضایی پاسخگو خواهند بود. وی همچنین درباره دلایل بازداشت پوری حسینی افزود: اتهامی که به آقای پورحسینی وارد شده، ‌ اتهام سازمانی است و اتهام شخصی نیست. فکر می‌کنم موضوع اصلی همان نامه‌ای است که با امضای ۴۵ نماینده مجلس به مراجع قضایی ارسال شده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
به گزارش مشرق، عبدالغفور ایران نژاد نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نقش مافیا در واردات بی حد و حصر دارو و ضربه به تولیدات داخلی گفت: متاسفانه نقش مافیای دارو قابل کتمان نیست و آنها حتی با سلامت مردم هم بازی می‌کنند. وی با اشاره به نامگذاری امسال به‌عنوان سال رونق تولید، افزود: واردات با سیاست‌های سال رونق تولید در تعارض است و ما نمایندگان باید اینها را اصلاح کنیم. بیشتر بخوانید: نگاه نگران به حال ناخوش دارو در کشورعضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به فرار مالیاتی وارد کنندگان دارو، تصریح کرد: برای من بعنوان یک نماینده این سوال جدی وجود دارد که چرا وارد کنندگان دارو مالیات بر ارزش افزوده نمی‌دهند و این مالیات را باید تولید کننده داخلی بپردازد. ایران نژاد افزود: عده‌ای از وارد کنندگان انحصار طلب دارو از این منافذ سود‌های سرشاری عایدشان شده است و دائما به دنبال ضربه زدن بر پیکره تولید دارو در داخل هستند. عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به تخلفات در واردات دارو گفت: برخی برای واردات دارو ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی دریافت کردند اما این پول را در جاهای دیگر هزینه کردند.
مهرمهر18 ساعت قبل
وی با اشاره به همکاری دادستان کرج در این خصوص، گفت: ۱۸ باند مختلف سرقت در استان متلاشی شده است. فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: افراد دستگیر شده اقدام به سرقت خودرو، قطعات و لوازم داخل خودرو، سرقت از منازل و انباری‌ها می‌کردند که توسط پلیس شناسایی شده و همزمان و ضربتی دستگیر شدند. سردار محمدیان با تاکید بر اینکه اموال زیادی کشف شده است، گفت: از مالباختگان دعوت می‌شود تا از نمایشگاه اموال کشف شده بازدید و امواد خود را شناسایی کنند. فرمانده انتظامی استان البرز به مردم توصیه کرد از رها کردن خودرو در سطح معابر عمومی به ویژه در نقاط تاریک خودداری کنند زیرا بخشی از سرقت خودروها در معابر تاریک صورت گرفته است. سردار محمدیان ارزش اموال کشف شده را بیش از ۱۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: سارقان و مالخرهای دستگیر شده تحویل مراجع قضایی استان می‌شوند.
ایسناایسنا18 ساعت قبل
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسفراین از توقیف یک دستگاه خودرو حامل ۳۰۰ کیلوگرم سنگ معدن غیر مجاز به ارزش ۲۴ میلیون ریال در اسفراین خبر داد. ‌به گزارش ایسنا، ‌به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «جاوید مهری» با اعلام جزئیات این خبر گفت: ماموران انتظامی پاسگاه پرکانلو در راستای طرح عملیاتی مبارزه با استفاده غیر مجاز از معادن موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو حامل سنگ معدن غیر‌مجاز از نوع سرب شدند. این مقام نیروی انتظامی با اشاره به اینکه ماموران این خودرو را در یکی از محور‌های شهرستان متوقف کردند، افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار ۳۰۰ کیلوگرم سنگ معدن از نوع سنگ سرب کشف و ضبط شد. وی با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر که بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضایی شد، یاد آور شد: خودرو به همراه سنگ معدن کشف شده تحویل اداره صنعت و معدن شهرستان اسفراین شد. انتهای پیام
فارسفارس18 ساعت قبل
نماینده چابهار در مجلس با اشاره به فرار مالیاتی مافیای واردکنندگان دارو، گفت: چرا واردکنندگان دارو مالیات بر ارزش افزوده نمی‌دهند و این مالیات را باید تولید کننده داخلی بپردازد؟ عبدالغفور ایران نژاد نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نقش مافیا در واردات بی حد و حصر دارو و ضربه به تولیدات داخلی گفت: متاسفانه نقش مافیای دارو قابل کتمان نیست و آنها حتی با سلامت مردم هم بازی می‌کنند. وی با اشاره به نامگذاری امسال به‌عنوان سال رونق تولید، افزود: واردات با سیاست‌های سال رونق تولید در تعارض است و ما نمایندگان باید اینها را اصلاح کنیم. عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به فرار مالیاتی وارد کنندگان دارو، تصریح کرد: برای من بعنوان یک نماینده این سوال جدی وجود دارد که چرا وارد کنندگان دارو مالیات بر ارزش افزوده نمی‌دهند و این مالیات را باید تولید کننده داخلی بپردازد. ایران نژاد افزود: عده‌ای از وارد کنندگان انحصار طلب دارو از این منافذ سود‌های سرشاری عایدشان شده است و دائما به دنبال ضربه زدن بر پیکره تولید دارو در داخل هستند. عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به تخلفات در واردات دارو گفت: برخی برای واردات دارو ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی دریافت کردند اما این پول را در جاهای دیگر هزینه کردند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین18 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ علی خطیر صحبت‌هایی را با رادیو انجام داد و نسبت به صحبت‌های تلویزیونی امیرحسین صادقی واکنش نشان داد و از بازیکن استقلال خواست تا واضح‌تر صحبت کند. صادقی با عصبانیت ادامه داد: این آقا در مجموع دو بار افتخار دیدن من را داشت که هر دوی آن در ورزشگاه آزادی بود. شاید دوستان این آقا خواستند با من صحبت کنند اما من تا به حال با ایشان صحبتی نداشته‌ام و نخواهم داشت. مدافع سابق استقلال درباره این که خطیر گفته بود «آقای صادقی واضح صحبت کن» تصریح کرد: ایشان می‌خواهد بگویم که کدام بازیکن را جویده است؟ ۴ یا ۵ بازیکن بوده‌اند و این را شنیده‌اند. ایشان دو روز در استقلال بود و سعی کرد با این و آن در بیفتد تا مطرح شود.

به انتهای لیست رسیدید