مراسم عروسی

مراسم عروسی

خانه ملتخانه ملت13 ساعت قبل
نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: کمیسیون اجتماعی باید این موضوع را در دستور کار خود قرار داده و طرحی برای رفع آن بیندیشند تا حداقل بتوانیم تحولی در شروع زندگی جوانانمان ایجاد کنیم. با موظف کردن دولت به کاهش سودهای وام ازدواج کمی باید از بار مشکلات زوجین برداریم. شریف پور ادامه داد: در این راستا می‌توانیم با موظف کردن دولت به کاهش سودهای وام ازدواج کمی از بار مشکلات زوجین برداریم. لزوم ارائه تسهیلات خرید لوازم خانگی برای نوعروسانوی افزود: به عنوان عضو کمیسیون اقتصادی علاوه بر تسهیلات وام ازدواج، موضوع ارائه تسهیلات خرید لوازم خانگی زوجینی که تازه ازدواج کرده و نیاز به جهیزیه دارند را در کمیسیون مطرح خواهم کرد زیرا با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه خودمان نیز شاهد این هستیم که مردم با مشکلات زیادی روبرو هستند و قدرت خریدشان بسیار پایین آمده است. در این راستا گزاش‌ها حاکی از این است که زوجین برای تهیه لوازم خانگی خود به خرید اجناس دست دوم روی آورده‌اند و بازار این روزهای سمساری‌ها برای فروش اجناس دست دوم داغ است.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
تعویق زمان ال کلاسیکو: "رئال مادرید زمان استراحت بیشتری برای بازی بعدی خود دارد. بازیکنان عادت دارند هر دو یا سه روز یکبار بازی کنند و هر وقت به ال کلاسیکو می‌رسیم همه چیز بزرگ می‌شود. من اطمینان دارم اگر ال کلاسیکو در روز مقرر شده برگزار می‌شد نیز هیچ اتفاقی رخ نمی‌داد. تمدید قرارداد لیونل مسی: «این موضوعی بین لئو و باشگاه بوده و همه موارد تحت کنترل است» مراسم عروسی سرخیو راموس: «من دعوت نشده بودم و» موضوع این بزرگی نیست. کلوپ تیم‌های خود را به سمت شرایط خوب سوق می‌دهد و من همیشه در اوج تنش‌های ال کلاسیکو با مورینیو صحبت می‌کردم. "
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
رئال مادرید پیش از ال‌کلاسیکو پیش رو ۲۹ ساعت کمتر از بارسلونا استراحت می‌کند. پیکه می‌ید: «آنها برای بازی بعدی‌شان استراحت بیشتری دارند. اگر به بازی‌های قبلی نگاه کنید می‌بینید که بارها شده که ما کمتر از مادرید استراحت کرده‌ایم. ما نخواستیم زمان آن بازی‌ها تغییر کند.» او درباره سطح بارسلونا گفت: «بارسا به فرم مطلوبش نرسیده است اما این اولین باری نیست که بارسا عالی بازی نمی‌کند. ما نباید نگران باشیم.» او به آنتوان گریزمان هم پرداخت: «رئال سوسیه‌داد و اتلتیکو تیم‌هایی بودند که در خدمت گریزمان بازی می‌کردند.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عزیزی امروز پنجشنبه در گفتگو با رسانه‌ها اظهار داشت: یکی از ارکان توسعه اجتماعی هر منطقه و کشور مشارکت عمومی مردم در طرح‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی است. وی تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی با توجه به تشکیل شوراهای اسلامی، شوراهای حل اختلاف و … برای مسأله مشارکت عمومی مردم اهمیت ویژه‌ای قائل شده‌اند. عزیزی با بیان اینکه باید با خرده فرهنگ‌های مخرب اجتماعی مقابله کنیم، ادامه داد: تیراندازی در مراسم عروسی و یا عزا، نشانه قدرت افراد نیست بلکه مشاهده می‌شود به دنبال این رفتار ناپسند اشخاصی هم از بین می‌رود. به گفته وی، اعتیاد به مواد مخدر از آسیب‌های اجتماعی محسوب می‌شود که باید برای ریشه کنی آن و پیشگیری از ابتلای جوانان به اعتیاد نیز تلاشی مضاعف داشته باشیم. هیئت‌های اندیشه ورز در سطح روستاها می‌توانند در این راستا فعال شوند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، آلیا و مایکل تامپسون دو مراسم عروسی برگزار کردند. یعنی جایی که پدر مایکل در حال بهبودی پس از جراحی اورژانسی بود. پدر داماد، ویلیام تامپسون، عفونت شدید داخلی و نیاز به بستری و جراحی در روزهای منتهی به عروسی داشت. هنگامی که مشخص شد او برای روز ازدواج پسر خود در بیمارستان خواهد بود، الیا و مایکل با نقشه جدیدی رو به رو شدند تا عروسی را برای او به ارمغان بیاورند. برای برگزاری این مراسم، عروس و داماد هر دو لباس بیمارستان پلاستیکی پوشیدند و حلقه هایی را از روی دستکش مبادله کردند. بسیاری از پرستاران و بیماران نیز در این جشن شرکت داشتند و برای آنان حضور در چنین مراسمی جذاب بود.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/لرستان دادستان اشترینان گفت: مقابله با خرده فرهنگ‌های مخرب ضروری است. وی تصریح کرد: فرهنگ ایثار، ازخودگذشتگی، شرکت در مراسمات و … نشان از غنای فرهنگی است اما در کنار اینها برخی خرده فرهنگ‌های مخرب در جامعه وجود دارد که باید برای مقابله با آنها اقدام کرد. دادستان اشترینان خاطرنشان کرد: یکی از این خرده فرهنگ‌های مخرب تیراندازی در مراسم عروسی است که هیچ خاصیتی نداشته و نشان‌گر هیچ‌چیز نیست. وی بیان کرد: یکی دیگر از خرده فرهنگ‌های مخرب اعتیاد به موادمخدر بوده که یکی از آسیب‌های اجتماعی است. عزیزی اظهار کرد: وقتی قتلی اتفاق می‌افتد خانواده مقتول به چپاول خانواده و اقوام قاتل می‌پردازند که این نیز یکی از خرده فرهنگ‌های مخرب است.
رکنارکنا3 روز قبل
یک زوج آمریکایی مراسم ازدواج خود را در بیمارستانی در تگزاس برگزار کردند. علت این اقدام بیماری پدر داماد و عدم امکان وی برای حضور در مراسم بود. به گزارش رکنا، آلیا و مایکل تامپسون دو مراسم عروسی برگزار کردند. یعنی جایی که پدر مایکل در حال بهبودی پس از جراحی اورژانسی بود. پدر داماد، ویلیام تامپسون، عفونت شدید داخلی و نیاز به بستری و جراحی در روزهای منتهی به عروسی داشت.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/کرمانشاه معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از پرداخت ماهانه بیش از ۱۹ میلیارد تومان «کمک معیشت» به مددجویان تحت پوشش این نهاد در استان خبر داد. به گفته رحمتی پور ماهانه حدود ۱۹ میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان تحت پوشش در استان پرداخت می‌شود. وی افزود: مهرماه امسال بطور میانگین به هر دانش آموز مبلغ ۱۵۰ هزار تومان به عنوان کمک هزینه تحصیلی پرداخت شد. وی افزود: با وجود بیمه تکمیلی برخی از خدمات درمانی تا ۱۰۰ درصد برای مددجویان پوشش داده می‌شود و تمام هزینه درمانی بیماران خاص تحت پوشش نیز بصورت رایگان است. این مسئول با اشاره به صرف هزینه ۲۵ میلیارد تومانی درمان مددجویان تحت پوشش در سال گذشته، گفت: نیمه ابتدای امسال نیز بیش از یازده میلیارد تومان برای درمان بیماران تحت پوشش استان هزینه شده است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 روز قبل
سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد و مراسم ازدواج این بازیکن پرسپولیس با حضور هم تیمی هایش برگزار شد. بازیکنان تیم پرسپولیس با انتشار عکس‌هایی از مراسم عروسی سیامک نعمتی برای او آرزوی خوشبختی کردند. تصویری از حسین ماهینی و همسرش به همراه دخترشان در مراسم عروسی سیامک نعمتی را مشاهده می‌کنید.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از انتخاب، آلیا و مایکل تامپسون دو مراسم عروسی برگزار کردند. یعنی جایی که پدر مایکل در حال بهبودی پس از جراحی اورژانسی بود. پدر داماد، ویلیام تامپسون، عفونت شدید داخلی و نیاز به بستری و جراحی در روزهای منتهی به عروسی داشت. هنگامی که مشخص شد او برای روز ازدواج پسر خود در بیمارستان خواهد بود، الیا و مایکل با نقشه جدیدی رو به رو شدند تا عروسی را برای او به ارمغان بیاورند. برای برگزاری این مراسم، عروس و داماد هر دو لباس بیمارستان پلاستیکی پوشیدند و حلقه هایی را از روی دستکش مبادله کردند. بسیاری از پرستاران و بیماران نیز در این جشن شرکت داشتند و برای آنان حضور در چنین مراسمی جذاب بود.

با عجیب‌ترین فوبیاهای جهان آشنا شوید (بخش اول)

10+
زومیتزومیت4 روز قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور4 روز قبل
«آنوپتافوبیا» به معنای نگرانی و هراس‌شدید از مجرد ماندن تا آخر عمر است و نزدیک به نیمی از دختران دنیا به آن مبتلا هستند. در ادامه به پیامدهای این فوبیا که باید آن‌ها را کنار بگذارید و به خودتان کمک کنید، اشاره خواهد شد. انتخاب فرد نامناسب: شما نباید به دلیل ترس از تنهایی با فردی ازدواج کنید که اصلا از او خوش‌تان نمی‌آید. احساس ناکافی بودن: شما به طرز غم‌انگیزی فکر می‌کنید کافی نیستید و وقتی با دیگران حرف می‌زنید فکر می‌کنید چیز جالبی برای ارائه ندارید. در همین خصوص مدام در ذهن‌تان فکرهای بیمارگونه و پارانوییدی شکل می‌گیرد و فکر می‌کنید چون مجرد هستید، هیچ ارزشی ندارید.

فیلمی از مراسم عروسی بازیکن پرسپولیس باحضور هم‌تیمی‌ها

اقتصادنیوزاقتصادنیوز4 روز قبل
انتخابانتخاب4 روز قبل
یک زوج آمریکایی مراسم ازدواج خود را در بیمارستانی در تگزاس برگزار کردند. علت این اقدام بیماری پدر داماد و عدم امکان وی برای حضور در مراسم بود. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، آلیا و مایکل تامپسون دو مراسم عروسی برگزار کردند. یعنی جایی که پدر مایکل در حال بهبودی پس از جراحی اورژانسی بود. پدر داماد، ویلیام تامپسون، عفونت شدید داخلی و نیاز به بستری و جراحی در روزهای منتهی به عروسی داشت.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، شهدای پادگان شهید مدرس بسیار مظلومند. شهید طهرانی‌مقدم به خوبی شهید کنگرانی را می‌شناخت و مثل دو چشمانش به او اعتماد داشت. سرباز گمنام امام زمان (عج) کمی آن‌سوتر از منزل شهید کنگرانی، شهید حسینی ساکن است و زندگی می‌کند. عقیده‌اش این بود که بتواند هر جایی که هست به دشمنان اسلام و مخصوصا اسرائیل ضربه وارد کند. برادر شهید حسینی درباره ارتباط نزدیک شهید طهرانی‌مقدم با شهید چنین می‌گوید: «شهید طهرانی‌مقدم برادرم را خیلی دوست داشت. شهید منصوریان، شهید ملانوروزی، شهید جهانگیری، شهید میرحسینی و شهید حسینی فردویی نام دیگر شهدای اقتدار است.
رکنارکنا4 روز قبل
به گزارش رکنا، خبر ازدواج امیرعلی نبویان با بهار نوروزپور در فضای مجازی منتشر شد و عده‌ای را هم شوکه کرد! شما در زندگی به مقوله ازدواج فکر می‌کردید؟ بهار: خب راستش نه من و نه امیرعلی، به ازدواج فکر نمی‌کردیم. خانم‌ها چقدر می‌توانند برایش برنامه‌ریزی داشته باشند؟ بهتر بگویم خیلی مرسوم نیست اگر خانم‌ها پیشنهاد ازدواج دهند. شما آن روی قضیه را هم ببینید که مردان زیادی در جوامع سنتی و مدرن بارها و بارها پیشنهاد ازدواج داده‌اند و جواب رد شنیده‌اند. کجا پیشنهاد ازدواج را مطرح کردی؟ امیرعلی: در لوکیشن داخلی بودیم، در راهروی شرکت.
همشهریهمشهری5 روز قبل
مجردی و تنهایی، ویژه افراد مجرد ایرانی که در جامعه سنتی زندگی می‌کنند، نمی‌شود و جوامع پیشرفته و مدرن نیز امروز با این مساله بغرنج دست به گریبان هستند. بنابراین چه برای انتخاب زندگی مجردی و چه برای انتخاب تأهل باید سهم تک‌تک این ابعاد در او مورد بررسی قرار گیرد. چه بسا متأهلانی که بیشتر از افراد مجرد از تنهایی رنج می‌برند. این استاد دانشگاه در پایان می‌گوید: زندگی مجردی در دنیای امروز نوعی سبک زندگی است اما اگر کسی این مدل زندگی را نخواهد، می‌تواند ازدواج کند. همان‌طور که گفته شد، اگر فرد تمام ابعاد وجود خود را تقویت و بعد ازدواج کند، ازدواج موفقی خواهد داشت.
برنابرنا5 روز قبل
«آنوپتافوبیا» به معنای نگرانی و هراس‌شدید از مجرد ماندن تا آخر عمر است و نزدیک به نیمی از دختران دنیا به آن مبتلا هستند. در ادامه، بیشتر با این فوبیا و خطرات درمان نشدن آن آشنا خواهید شد. در ادامه به پیامدهای این فوبیا که باید آن‌ها را کنار بگذارید و به خودتان کمک کنید، اشاره خواهد شد. احساس ناکافی بودن: شما به طرز غم‌انگیزی فکر می‌کنید کافی نیستید و وقتی با دیگران حرف می‌زنید فکر می‌کنید چیز جالبی برای ارائه ندارید. در همین خصوص مدام در ذهن‌تان فکرهای بیمارگونه و پارانوییدی شکل می‌گیرد و فکر می‌کنید چون مجرد هستید، هیچ ارزشی ندارید.

چرا اتحاد دو آلمان در فوتبال نتیجه نداد

3+
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین6 روز قبل
۱۹ آبان، یادآور اعدام دکتر سید حسین فاطمی وزیر امور خارجۀ دولت ملی دکتر محمد مصدق و مدیر روزنامۀ «باختر امروز» در سال ۱۳۳۳ است. نخستین ایرانی؛ سید حسین فاطمی، نخستین ایرانی است که در خارج از کشور، دکتری روزنامه‌نگاری دریافت کرده است. باجناق ژنرال؛ سید حسین فاطمی در عصر پهلوی و در سال ۱۳۳۳ اعدام شد و باجناق او (مهدی رحیمی) اندک زمانی پس از سقوط رژیم پهلوی و در سال ۱۳۵۷. گلولۀ فداییان اسلام؛ سید حسین فاطمی در ۲۵ بهمن ۱۳۳۰ هم یک بار ترور شد و به سختی آسیب دید. این ترور، کار فداییان اسلام بود و سلاح را به دست نوجوان ۱۵ ساله – محمد مهدی عبدخدایی- دادند تا بتوانند از سن او برای رهایی از مجازات استفاده کنند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 روز قبل
در ادامه، بیشتر با این فوبیا و خطرات درمان نشدن آن آشنا خواهید شد. در ادامه به پیامدهای این فوبیا که باید آن‌ها را کنار بگذارید و به خودتان کمک کنید، اشاره خواهد شد. انتخاب فرد نامناسب: شما نباید به دلیل ترس از تنهایی با فردی ازدواج کنید که اصلا از او خوش‌تان نمی‌آید. احساس ناکافی بودن: شما به طرز غم‌انگیزی فکر می‌کنید کافی نیستید و وقتی با دیگران حرف می‌زنید فکر می‌کنید چیز جالبی برای ارائه ندارید. در همین خصوص مدام در ذهن‌تان فکرهای بیمارگونه و پارانوییدی شکل می‌گیرد و فکر می‌کنید چون مجرد هستید، هیچ ارزشی ندارید.
سینماپرسسینماپرس6 روز قبل
سینماپرس: فیلم سینمایی «هفت و نیم» ساخته نوید محمودی در جشنواره سیدنی استرالیا نمایش داده می‌شود. به گزارش سینماپرس، «هفت و نیم» ساخته برادران محمودی در بخش مسابقه هشتمین جشنواره فیلم سیدنی نمایش داده خواهد شد. همزمان با نمایش این فیلم در استرالیا پوستر بین المللی فیلم که توسط محمد موحدنیا طراحی شده، رونمایی شد. این جشنواره از ۱۳ تا ۱۷ آذرماه امسال در سه بخش رقابتی فیلم بلند داستانی، کوتاه و مستند برگزار می‌شود. نوید محمودی در ششمین دوره این جشنواره با فیلم سینمایی «رفتن» جایزه بهترین فیلم را دریافت کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی فیلم، «هفت و نیم» ساخته برادران محمودی در بخش مسابقه هشتمین جشنواره فیلم سیدنی نمایش داده خواهد شد. همزمان با نمایش این فیلم در استرالیا ÷وستر بین المللی فیلم که توسط محمد موحدنیا طراحی شده، رونمایی شد. این جشنواره از ۱۳ تا ۱۷ آذرماه امسال در سه بخش رقابتی فیلم بلند داستانی، کوتاه و مستند برگزار می‌شود. گفتنی است، نوید محمودی در ششمین دوره این جشنواره با فیلم سینمایی «رفتن» جایزه بهترین فیلم را دریافت کرد. «هفت و نیم» قصه دخترانی است که مراسم عروسی آن‌ها برگزار شود، اما هر کدام از آن‌ها به نوعی درگیر مسئله‌ای هستند.

بهترین نان‌های جهان؛ از «بولانی» افغانستانی تا «سنگک» ایرانی+عکس

11+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز6 روز قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز6 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از برترین‌ها، تا به اینجا در سال ۲۰۱۹ شاهد ازدواج‌های زیادی درمیان سلبریتی‌ها بودیم؛ از ازدواج رسمی مثل ازدواج جو جوناس و سوفی ترنر گرفته تا جشن‌هایی که مراسم عقدشان سال پیش انجام شده بود. دواین جانسون «راک» و لارن هاشیاناین زوج که سال‌ها با یکدیگر در ارتباط بودند، بالاخره در مراسمی زیبا در هاوایی با یکدیگر ازدواج کردند. سوفی، بلوز و شلوار سرهمی سفید رنگی پوشیده بود و یکی از دوستانشان نیز مراسم ازدواج را به‌طور زنده از اینستاگرام پخش کرد. شان گان و ناتاشا هالویسلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹ ازدواج کردند! سال‌ها نشریات مختلف، خبر ازدواج ما را اعلام کردند و برخی گفتند که ما در سال ۲۰۱۴ یا ۲۰۱۵ ازدواج کردیم و حتی اعلام کردند که من قبلا ازدواج کرده و طلاق گرفته‌ام.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 روز قبل
بابت عقد عادی بدون مراسم ۴۰۰ هزار تومان و عقد آریایی که در تالار انجام شده جداگانه ۵۰۰ هزار تومان هزینه کرده است. خیلی از دفاتر در مناطق بالای شهر عقد آریایی را هم انجام می‌دهند ولی اغلب دفاتر ازدواج در مناطق پایین شهر، مراجعینی که عقد آریایی بخواهند ندارند و کلا فقط عقد عربی انجام می‌دهند. یکی از سردفتران ازدواج در منطقه اقدسیه تهران، ۵۵۰ هزار تومان بابت خواندن هر دو عقد می‌گیرد، ۴۵۰ هزار تومان برای عقد عادی و ۱۰۰ هزار تومان جهت عقد آریایی. عقد آریایی هم در همان اتاق عقد عادی انجام می‌دهیم. پیریائی، سردفتر دیگری که در میدان امام فعالیت می‌کند معتقد است که کلا خواندن عقد آریایی کار باطلی است و نباید انجام شود.
ایسناایسنا1 هفته قبل
حمیدرضا ابک منتقد درباره نمایش «بداهه» آروند دشت آرای نوشتاری را منتشر کرده است که در اختیار ایسنا قرار گرفته است: «ما لعبتکانیم و فلک لعبت‌بازدرباره نمایش «بداهه» احتمالا شنیده‌اید. اما برایشان یک شرط هم می‌گذارد: هرکدام از زوج‌ها باید برای اجرایشان حداقل پنج شیئ را از داخل قفسه انتخاب کنند و روی صحنه بیاورند. می‌دانیم اما نمی‌خواهیم باور کنیم که محدودیم. می‌دانیم اما نمی‌خواهیم باور کنیم که انتخاب‌هایمان محدود است. می‌دانیم اما نمی‌خواهیم باور کنیم که قفسه زندگی، با تمام تنوعش، محدود است.

میزان بدهی شهرداری تهران به روایت قالیباف + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 هفته قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، محمدباقر قالیباف در برنامه دست خط شبکه پنج سیما درباره میزان بدهی‌ شهرداری تهران صحبت کرد. وی در بخشی از صحبت‌هایش گفت: کل بدهی شهرداری تهران در پایان مسئولیتم ۱۶ هزار میلیارد تومان بود که ۱۴ هزار میلیارد تومان از آن، طلب از دولت بوده است. بیشتر بخوانید: صحبت‌های قالیباف پیرامون حواشی مراسم عروسی دخترش + فیلمانتهای پیام/قالیباف در برنامه دست خط + فیلم

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹ ازدواج کردند

17+
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل

به انتهای لیست رسیدید