مستند تحلیلی

مستند تحلیلی

تسنیمتسنیم1 ماه قبل
تدوین نظام‌نامه پژوهشی برنامه‌ای شبکه‌های استانیرئیس کمیسیون پژوهش بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز از تدوین نظام‌نامه پژوهشی برنامه‌ای شبکه‌های استانی خبر داد. شروع پخش بیست و نهم مردادماه را روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صداوسیما در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیمتأیید کرد. «به قید قرعه» روی آنتن شبکه سه می‌رودفیلم تلویزیونی «به قید قرعه» به کارگردانی «علی جعفرآبادی» از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. این مجموعه از ۲۴ مرداد در جدول پخش شبکه قرارگرفته و پنجشنبه‌ها ساعت ۱۹ پخش خواهد شد. تقدسی ادامه داد: کارمند رسانه ملی نبوده و نیستم اما نزدیک به ۳۰ سال است برای صدا و سیما برنامه تولید می‌کنم.
موجموج1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، علی پور تهیه کننده مستند «آقای عرب» در توضیح بیشتر گفت: این مستند درباره قدرت موشکی حزب الله لبنان است، در این برنامه قدرت موشکی جبهه مقاومت با کشورهای آمریکایی و اروپایی که با استفاده از ضعف آلمان نازی به توان موشکی دست یافتند، مقایسه و تحلیل می‌شوندوی اضافه کرد: استفاده از بیانات سید حسن نصرالله به عنوان پرچمدار مقاومت لبنان و بیان اندیشه و فکر حزب الله در پیشرفت و انعکاس قدرت موشکی مورد توجه قرار گرفته است. مستند تحلیلی «آقای عرب» کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیما ست که امشب به مدت ۳۰دقیقه بر روی آنتن می‌رود.
ایسناایسنا2 ماه قبل
مستند تحلیلی «درسا» کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیماست که روز پنجشنبه (۲۰ تیرماه) ساعت ۲۲:۳۰ بر روی آنتن می‌رود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، مصطفی مژده‌فر، تهیه کننده و کارگردان «درسا» درباره محتوای این مستند گفت: درسا پیرامون فلسفه حجاب و با هدف ارزیابی و پاسخگویی به شبهات مطرح در این حوزه از قاب شبکه پنج سیما به نمایش درمی‌آید. در این مستند به چرایی حجاب حق است یا اجبار؟ چرا زمانی برای حفظ حجاب فجایعی همچون قتل عام مسجد گوهرشاد رخ داد و اکنون با ادبیات جدیدی همچون «حجاب اجباری» روبرو هستیم؟ از آمریکای لیبرال تا آل سعود متحجر چرا برای مبارزه با حجاب زن ایرانی هزینه می‌کنند؟ پاسخ داده می‌شود. مستند «درسا» به مناسبت روز عفاف و حجاب پنج شنبه ۲۰ تیرماه ساعت ۲۲:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. انتهای پیام

به انتهای لیست رسیدید