اخبار نفت مسجد سلیمان - آخرین و مهم ترین اخبار نفت مسجد سلیمان از خبرگزاری‌های ایران | خبری

مسجد

عصر ایرانعصر ایران12 ساعت قبل
باشگاه پرسپولیس شکایت سرمربی این تیم از باشگاه را به دلیل عدم دریافت مطالباتش تکذیب کرد. حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا، با اشاره به موضوع شکایت گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر عدم دریافت مطالباتش به فیفا گفت: این موضوع را به طور قطعی تکذیب می‌کنم و به هیچ وجه چنین چیزی صحت ندارد. وی در مورد اینکه گفته می‌شود کالدرون از هم اکنون به فهرست مازادش را مشخص کرده است، گفت: چنین موضوعی هم صحت ندارد. هنوز مدت زیادی تا نیم فصل باقی مانده و همه بازیکنان سرمایه‌های باشگاه هستند. مدیر روابط عمومی پرسپولیس خاطر نشان کرد: کالدرون در مورد یکی دو پست که نیاز به بازیکن دارد با باشگاه صحبت کرد و قرار بر این شد که اگر سرمربی پرسپولیس گزینه‌ای مد نظر دارد به باشگاه معرفی کند تا پس از بررسی برای جذب او اقدام شود.
ایلناایلنا14 ساعت قبل
منصوریان برای گذراندن دوران ابقای مشروط خود روی نیمکت ذوب آهن کار سختی در پیش دارد. شرایط هیات مدیره برای سرمربی ذوب آهن به شرح زیر است: ذوب آهن باید در ۵ بازی آینده و با از ۱۵ امتیاز ممکن حداقل ۱۲ امتیاز کسب کند. ذوبی‌ها در این ۵ بازی به مصاف فولاد، نفت مسجد سلیمان، پرسپولیس، نساجی و گل‌گهر خواهند رفت. طبق توافق صورت گرفته در صورتی که ذوب آهن نتایجی ضعیف‌تر از این بگیرد، قرارداد منصوریان در شرایطی فسخ خواهد شد که او نمی‌تواند ادعایی بابت مابقی حق و حقوق خودش داشته باشد. همچنین در صورتی که قرار بر ادامه همکاری منصوریان با ذوب آهن در نیم فصل دوم شود باید بازیکنانی در پنجره زمستانی به تیم اضافه شوند و چند نفر هم جدا خواند شد.
ورزش۳ورزش۳17 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، با توجه به تعطیلی لیگ به واسطه دیدارهای تیم ملی، پیکان و نفت مسجد سلیمان در دیداری تدارکاتی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. پیکان که طی هفته‌های اخیر در مسیر کسب نتیجه قرار گرفته بود، به دنبال این است تا شرایط آمادگی بازیکنان خود را حفظ کند و با انجام دیدارهای تدارکاتی آماده شروع دوباره لیگ باشد. آنها به همین منظور طی هماهنگی صورت گرفته، روز شنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف نفت مسجد سلیمان و شاگردان مهدی تارتار خواهند رفت.
روزنوروزنو1 روز قبل
انصاری‌فرد، مدیرعامل پرسپولیس در ارتباط تلفنی با برنامه فوتبال برتر گفت: تا حدودی به کالدرون درمورد دریافت دستمزدش حق می‌دهم، اما طی ۱۰ روز آینده مطالبات بازیکنان و کادرفنی را پرداخت می‌کنیم. با رونمایی از حامی مالی جدید تا قبل از بازی نفت مسجد سلیمان، درآمد باشگاه به صورت روزانه می‌شود و دیگر مشکل مالی نخواهیم داشت. وی افزود: با کالدرون درباره جذب بازیکن جلسه داریم تا در نیم فصل اقدام کنیم؛ هنوز درباره براندائو تصمیمی گرفته نشده است، کالدرون از ما یک مهاجم نوک و یک هافبک خواسته است. انصاری‌فرد درباره قرارداد پرسپولیس با برانکو گفت: به‌دنبال تخفیف گرفتن از برانکو نیستیم بلکه به دنبال توافق با او هستیم تا در یک فضای دوستانه به یک مبلغ مشخص برسیم.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
دیدار دوستانه پیکان مقابل مسجد سلیماندیدار دوستانه پیکان مقابل مسجد سلیماندر جریان تعطیلات لیگ به دلیل بازی‌های ملی، پیکان در دیداری دوستانه به مصاف مسجد سیلمان می‌رود. به گزارش وانانیوز، دو تیم پیکان و نفت مسجد سلیمان در جریان تعطیلی لیگ برتر به دلیل برگزاری بازی‌های ملی در دیداری دوستانه به مصاف هم می‌روند. مصاف شاگردان حسین فرکی و مهدی تارتار برای حفظ آمادگی و قرار گرفتن در شرایط مسابقه بعد از ظهر شنبه برگزار خواهد شد. در آغاز هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال پیکان میهمان پارس جنوبی خواهد بود و مسجد سلیمان در تهران مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت.
فارسفارس1 روز قبل
در جریان تعطیلات لیگ به دلیل بازی‌های ملی، پیکان در دیداری دوستانه به مصاف مسجد سیلمان می‌رود. به گزارش خبرگزاری فارس، دو تیم پیکان و نفت مسجد سلیمان در جریان تعطیلی لیگ برتر به دلیل برگزاری بازی‌های ملی در دیداری دوستانه به مصاف هم می‌روند. مصاف شاگردان حسین فرکی و مهدی تارتار برای حفظ آمادگی و قرار گرفتن در شرایط مسابقه بعد از ظهر شنبه برگزار خواهد شد. در آغاز هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال پیکان میهمان پارس جنوبی خواهد بود و مسجد سلیمان در تهران مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت. انتهای پیام/ک
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- در جریان تعطیلات لیگ به دلیل بازی‌های ملی، پیکان در دیداری دوستانه به مصاف مسجد سیلمان می‌رود. به گزارش فوتبالی، دو تیم پیکان و نفت مسجد سلیمان در جریان تعطیلی لیگ برتر به دلیل برگزاری بازی‌های ملی در دیداری دوستانه به مصاف هم می‌روند. مصاف شاگردان حسین فرکی و مهدی تارتار برای حفظ آمادگی و قرار گرفتن در شرایط مسابقه بعد از ظهر شنبه برگزار خواهد شد. در آغاز هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال پیکان میهمان پارس جنوبی خواهد بود و مسجد سلیمان در تهران مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
جعفری در مورد اضافه شدن حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی ایران به جمع قرمزپوشان نساجی مازندران عنوان کرد: علیرضا حقیقی گلر باتجربه‌ای است و وقتی درون دروازه است، تیم اعتماد به نفس دارد. در بازی با نفت مسجد سلیمان خیلی به ما کمک کرد. چه گل بزنم، چه پاس گل بدهم؛ برایم فرقی نمی‌کند و همیشه با تمام وجود برای تیمم تلاش می‌کنم. مدافع با تجربه تیم نساجی، در مورد شرایط این روزهای تیم پیش از دیدار برابر استقلال هم گفت: خب ما در بازی بعدی با استقلال بازی داریم. بازی با استقلال شروع دوباره ما خواهد بود.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
گابریل کالدرون ابتدا تلاش می‌کرد با قراردادن جونیور در ترکیب اصلی، این بازیکن را با تیم تطبیق بدهد. نکته‌ای که شب گذشته انصاری فرد گفت و تعجب همه را به همراه داشت، پرده برداری از درخواست جدید گابریل کالدرون است. انصاری فرد گفت: «کالدرون از ما دو بازیکن جدید خواسته؛ یکی مهاجم و دیگری هافبک پشت فورورارد». در هر صورت در حالی که باشگاه سرخپوش پایتخت، هنوز پرداختی خاصی به بازیکنان و کادرفنی نداشته، گابریل کالدرون خواستار خرید دو بازیکن جدید شده است. محمدحسن انصاری فرد امروز جلسه‌ای با سرمربی آرژانتینی خواهد داشت و احتمالا پس از آن جزئیات بیشتری از این خبر انتشار خواهد یافت.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، هفته ۱۱ ام لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، از ۳۰ آبان ماه مجدد پیگیری می‌شود، تراکتور تبریز در این هفته در حالی از تیم شهر خودرو پذیرایی می‌کند که یک بازی ۶ امتیازی محسوب شده و برای نزدیک شدن به صدر جدول نیاز مبرم به پیروزی دارد. یاران دنیزلی همچنین در هفته ۱۲ ام در تهران به مصاف تیم پیکان می‌‌روند که در میانه‌های جدول قرار دارد. تراکتور بعد از این بازی، ۴ دیدار بعدی ‌را در تبریز برگزار کرده و به ترتیب مقابل تیم‌‌های شاهین بوشهر، ماشین‌ سازی تبریز، فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمان قرار می‌ گیرد. تراکتور اگر از این هفته‌ها بهترین استفاده را برده و در هر ۵ بازی خانگی، به پیروزی برسد با توجه به دیدارهای رودرروی مدعیان مثل سپاهان با استقلال، استقلال با شهرخودرو و شهرخودرو با سپاهان، می‌تواند بر صدر جدول تکیه بزند. گفتنی است، تیم تراکتور تبریز هم اکنون با ۱۷ امتیاز در رده ۵ ام جدول قرار داشته و با صدر جدول ۵ امتیاز اختلاف دارد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
پیام خوزستان - اهواز - تیم‌های نفت مسجدسلیمان و فولاد به دلیل تخلفات صورت گرفته در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر، جریمه شدند. همچنین تیم فولاد خوزستان به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال محکوم شد. بازی تیم‌های نفت مسجدسلیمان و فولاد خوزستان در هفته نهم لیگ برتر نهم آبان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار شد که با تساوی بدون گل به پایان رسید. تیم‌های فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان در حال حاضر با کسب ۱۶ و ۱۴ امتیاز در مکان‌های ششم و هشتم رده‌بندی قرار دارند. برچسب‌هافوتبال فولاد خوزستان نفت مسجد سلیمان خوزستان اهواز ورزشی
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
«به‌دنبال تخفیف گرفتن از برانکو نیستیم بلکه به دنبال توافق با او هستیم تا در یک فضای دوستانه به یک مبلغ مشخص برسیم. مدیرعامل پرسپولیس دیشب مهمان تلفنی برنامه فوتبال برتر بود و درباره آخرین شرایط سرخپوشان توضیحاتی داد. به گزارش آی اسپورت، انصاری‌فرد، در ارتباط تلفنی با برنامه فوتبال برتر گفت: «تا حدودی به کالدرون درمورد دریافت دستمزدش حق می‌دهم، اما طی ۱۰ روز آینده مطالبات بازیکنان و کادرفنی را پرداخت می‌کنیم. با رونمایی از حامی مالی جدید تا قبل از بازی نفت مسجد سلیمان، درآمد باشگاه به صورت روزانه می‌شود و دیگر مشکل مالی نخواهیم داشت.» او گفت: «با کالدرون درباره جذب بازیکن جلسه داریم تا در نیم فصل اقدام کنیم؛ هنوز درباره براندائو تصمیمی گرفته نشده است، کالدرون از ما یک مهاجم نوک و یک هافبک خواسته است.» انصاری‌فرد درباره قرارداد پرسپولیس با برانکو گفت: «به‌دنبال تخفیف گرفتن از برانکو نیستیم بلکه به دنبال توافق با او هستیم تا در یک فضای دوستانه به یک مبلغ مشخص برسیم.»
ایلناایلنا1 روز قبل
بازیکن اسبق تیم ملی در خصوص شرایط بازی با عراق صحبت کرد. به طور کلی عراق تیم چغری است که همیشه بازی سختی مقابل آنها داشتیم. مطمئنم آقای تاج و ابراهیم شکوری در تلاش هستند تا این مشکل را هرچه زودتر برطرف کنند تا کادرفنی تیم ملی در آرامش به فکر مسائل فنی باشد. وی در پایان در مورد مشکلات اخیر ذوب آهن هم گفت: فکر می‌کنم بدترین ضربه در ذوب آهن و هر اتفاقی که در این باشگاه افتاده است را هیات مدیره ایجاد کرده و ذوب آهن را به این روز انداخته است. به نظر من مشکل ذوب آهن هیات مدیره است و با تغییر مدیرعامل و سرمربی مشکلی حل نمی‌شود.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشهفته ۱۱ ام لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، از ۳۰ آبان ماه مجدد پیگیری می‌شود، تراکتور تبریز در این هفته در حالی از تیم شهر خودرو پذیرایی می‌کند که یک بازی ۶ امتیازی محسوب شده و برای نزدیک شدن به صدر جدول نیاز مبرم به پیروزی دارداخبار ورزشی- اما از بخت خوش تراکتور، این تیم ۵ بازی از ۶ بازی پیش روی خود را در تبریز، میزبان خواهد بود که خبر خوشی برای پرشورهاست تا با حمایت یار دوازدهم خود، با پیروزی در این دیدارها، صدر جدول را تصاحب کند، شاید اینگونه تلخی ۳ شکست اخیرش را به فراموشی بسپارد. یاران دنیزلی همچنین در هفته ۱۲ ام در تهران به مصاف تیم پیکان می‌‌روند که در میانه‌های جدول قرار دارد. تراکتور بعد از این بازی، ۴ دیدار بعدی ‌را در تبریز برگزار کرده و به ترتیب مقابل تیم‌‌های شاهین بوشهر، ماشین‌ سازی تبریز، فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمان قرار می‌ گیرد. تراکتور اگر از این هفته‌ها بهترین استفاده را برده و در هر ۵ بازی خانگی، به پیروزی برسد با توجه به دیدارهای رودرروی مدعیان مثل سپاهان با استقلال، استقلال با شهرخودرو و شهرخودرو با سپاهان، می‌تواند بر صدر جدول تکیه بزند. گفتنی است، تیم تراکتور تبریز هم اکنون با ۱۷ امتیاز در رده ۵ ام جدول قرار داشته و با صدر جدول ۵ امتیاز اختلاف دارد.
ایلناایلنا1 روز قبل
تیم پرسپولیس به پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم ماشین‌سازی تبریز به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. تیم شهر خودرو به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور بازی در دیدار برابر سایپا باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم خواهد شد. تیم فولاد خوزستان به داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه، اول آذرماه در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر میزبان نفت مسجد سلیمان است. به همین دلیل اکنون ۱۴ امتیاز بوده و تیم هشتم لیگ هستند. خط حمله پرسپولیس تاکنون در لیگ نوزدهم عملکرد خوبی نداشته و ضعف بازیکنانی مانند علیپور و البته جونیور انتقاد‌های زیادی را به همراه داشته است. ما هیچ بازیکنی را رد نمی‌کنیم و همه را مدنظر داریم. اگر دیدید که جونیور بار دیگر بازی می‌کند به این معناست که در طول هفته خوب تمرین کرده و بازی می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
ایلنا: سپهر حیدری در خصوص شرایط تیم ملی ایران پیش از دیدار با عراق اظهار داشت: این بازی مثل همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد. به طور کلی عراق تیم چغری است که همیشه بازی سختی مقابل آنها داشتیم. خود من هم ۲ بار زمان ملی‌پوش بودنم با آنها بازی کردم که خدا را شکر هر دو بازی را بردیم. وی در پایان در مورد مشکلات اخیر ذوب آهن هم گفت: فکر می‌کنم بدترین ضربه در ذوب آهن و هر اتفاقی که در این باشگاه افتاده است را هیات مدیره ایجاد کرده و ذوب آهن را به این روز انداخته است. به نظر من مشکل ذوب آهن هیات مدیره است و با تغییر مدیرعامل و سرمربی مشکلی حل نمی‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
بعد از اعلام خبر محرومیت یک جلسه‌ای گابریل کالدرون، ناگهان کاسه صبر باشگاه پرسپولیس لبریز شد و مسوولان و هواداران این تیم به سیم آخر زدند. دلیل این مساله اما فقط محرومیت مربی آرژانتینی از بازی با نفت مسجد سلیمان نیست. او به خاطر عکسی که به نظر می‌رسید در آن به داور «هیس» نشان داده دو جلسه محروم شد. نتیجه این اقدام عجیب استیناف فقط این بود که خلیل‌زاده یک جلسه محرومیت تعلیقی هم بدهکار شد. کمیته انضباطی اما احمدزاده را به خاطر همین درگیری (و نه هیچ گزارش بیشتری) سه جلسه محروم کرد که بسیار نادر و عجیب بود.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
محرومیت کالدرون آخرین نمونه اجحاف علیه پرسپولیس بوداخبار ورزشی-انصاری فرد درباره محرومیت یک جلسه‌ای کالدرون گفت: این محرومیت نمونه آخر اجحاف علیه پرسپولیس بود. امروز درباره فهرست بازیکنان مدنظر کالدرون تشکیل جلسه می‌دهیماو درباره احتمال فسخ قرارداد جونیور براندائو تا قبل از اتمام نیم فصل اول لیگ گفت: کالدون درخواست جذب یک مهاجم و یک هافبک داده و امروز (سه شنبه) جلسه‌ای درباره فهرست بازیکنان مدنظر با او برگزار می‌کنیم. فیلم بازی و سوابق برخی گزینه‌ها را در اختیار کالدرون و دستیارانش قرار می‌دهیم تا پس از انتخاب سرمربی تیم بتوانیم این بازیکنان را در نیم فصل جذب کنیم. به صورت مثال شجاع خلیل زاده در شرایطی محروم شد که گزارش ناظر و داور بازی دال بر محرومیت او نبود. در حق پرسپولیس اجحاف شد و انتظار داریم در حق تیمی که پرطرفدارترین تیم آسیا است اینگونه اجحاف نشود.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشباشگاه‌های استقلال و پرسپولیس تهران با یک اپراتور تلفن همراه قرارداد همکاری دارند و این اپراتور حامی مالی مشترک ۲ باشگاه به شمار می‌رود. اخبار ورزشی-به گفته محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با یک حامی مالی جدید قرارداد همکاری به امضا رسانده و جزئیات این قرارداد تا اواخر آبان ماه اعلام خواهد شد. پرسپولیسی‌ها که هم اکنون با یک اپراتور تلفن همراه همکاری می‌کنند، مشکلی برای امضای قرارداد همکاری با این حامی نداشتند و از این پس با ۲ حامی مالی به کارشان ادامه خواهند داد. پرسپولیس از همکاری با حامی مالی جدید خود درآمد روزانه‌ای دریافت خواهد کرد و مدیران این باشگاه امیدوارند که این همکاری بتواند به این باشگاه کمک کند تا آن‌ها بتوانند از پس مشکلات مالی عدیده‌ای که این روز‌ها با آن مواجه‌اند، بربیایند و بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان و کادرفنی تیمشان را به زودی پرداخت کنند. با این وجود مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم پیش از دیدار با نفت مسجد سلیمان پرداخت خواهد شد تا آن‌ها با روحیه‌ای خوب به مصاف حریف خود بروند.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مدیران باشگاه پرسپولیس قصد دارند بخشی از مبلغ قرار بازیکنان و کادرفنی تیمشان را پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان پرداخت کنند. به گزارش فوتبالی، باشگاه پرسپولیس تاکنون نتوانسته به اندازه کافی به کادرفنی این تیم پرداختی داشته باشد و همین موضوع باعث شده تا صدای اعتراض گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی این تیم دربیاید و او خواستار پرداخت مطالباتش باشد. بنا به گفته‌های محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر، بازیکنان این تیم تا هفته دهم حدود ۱۲ درصد از قراردادهایشان را دریافت کردند و کالدرون نیز که پیشتر گفته بود هیچ پولی از پرسپولیس دریافت نکرده، ۷۵ هزار دلار از مطالباتش را گرفته است. اما مدیران باشگاه پرسپولیس قصد دارند تا پیش از بازی هفته یازدهم تیمشان برابر نفت مسجد سلیمان، بخشی دیگر از مبالغ قرارداد بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کنند تا سرخپوشان با روحیه‌ای خوب به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان که در فصل جدید هیچ شکستی تجربه نکرده، بروند. دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه ۱ آذرماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، اعضای گروه فنی برترین‌های سایت «ورزش سه» با بررسی عملکرد بازیکنان در بازی‌های انجام شده در مهرماه در رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی فوتبال ایران در نهایت ۵ نامزد دریافت عنوان بهترین بازیکن ماه را مشخص و از میان آن‌ها بهترین بازیکن این ماه را انتخاب کردند. کمیته فنی با بررسی این مسابقات در نهایت برای انتخاب بهترین بازیکنان ماه به جمع بندی رسید و از میان ۵ نامزد نهایی احسان حاج صفی بازیکن تیم تراکتور به عنوان بهترین بازیکن ماه مهر انتخاب شد. احسان حاج صفی بازیکن ۲۹ ساله تراکتور و تیم ملی ایران در این فصل در تیم باشگاهی و تیم ملی در پست مورد علاقه‌اش که هافبک میانی است بازی می‌کند و در میان ستاره‌های مطرح تیمش نمایش فوق العاده‌ای داشته است. او که به اردوی تیم ملی دعوت شده بود به دلیل مصدومیت در بازی حساس برابر عراق تیم ملی را همراهی نمی‌کند. با احتساب امتیاز‌ها احسان حاج صفی با ۲۱ امتیاز به عنوان بهترین بازیکن ماه مهر برگزیده شد.
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال پرسپولیس تهران جمعه اول آذر در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران میزبان نفت مسجد سلیمان است. خط حمله پرسپولیس تاکنون در لیگ نوزدهم عملکرد خوبی نداشته است و ضعف بازیکنانی مانند علی علیپور و جونیور براندائو انتقاد‌های زیادی را به همراه داشته است. گابریل کالدرون بار‌ها اعلام کرده این مهاجم برزیلی گزینه نهم او برای خط حمله پرسپولیس بوده است و همین امر ثابت می‌کند سرمربی آرژانتینی هیچ علاقه‌ای به جونیور ندارد. اگر دیدید که جونیور یک بار دیگر بازی می‌کند به این معناست که در طول هفته خوب تمرین کرده و بازی می‌کند. با این تفاسیر اگر مهاجم ۲۴ ساله در تمرینات پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان شرایط خوبی داشته باشد با نظر کالدرون در این دیدار به میدان می‌رود.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- پرسپولیس در تعطیلات لیگ به میدان خواهد رفت. به گزارش فوتبالی، پرسپولیس از روز گذشته دور جدید تمرینات خود را برای ادامه فصل در غیاب ملی‌پوشان آغاز کرده است و بدون وقفه تا شروع دوباره لیگ ادامه خواهد داد. سرخپوشان قصد دارند تا قبل از بازی با نفت مسجد سلیمان در یک بازی دوستانه به میدان روند. این بازی قرار است در پایان همین هفته و پشت درهای بسته برگزار شود. حریف پرسپولیس نیز قرار است یک تیم دسته پایین‌تر باشد.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، تمرینات تیم فوتبال ماشین سازی با رسول خطیبی، بعد از ۳ روز تعطیلی، از فردا در تبریز از سر گرفته می‌شود. ماشین سازی، در هفته ۱۰ ام لیگ برتر، در حالی که در دقیقه یک از میهمان خود با یک گل عقب بودند، اما در ثانیه‌های پایانی، ۲ بر یک پیروز شدند و ۳ امتیاز شیرین را به حساب خود واریز کردند. حالا دور جدید تمرینات این تیم از فردا در مجموعه ورزشی تراکتورسازی تبریز آغاز می‌ شود تا سبزقبایان خود را برای دیدار برابر تیم گل گهر سیرجان آماده کنند. بازیکنان ماشین سازی پنجشنبه ۳۰ آبان ماه در اولین دیدار هفته ۱۱ ام لیگ برتر، در سیرجان با گل گهر دیدار می‌کند. تیم ماشین سازی تبریز هم اکنون با ۱۲ امتیاز در رده ۱۰ ام جدول رده بندی قرار دارد اما با توجه به دیدارهای سخت پیکان و به ویژه نفت مسجد سلیمان با پرسپولیس، می‌تواند با پیروزی در برابر گل گهر، رده خود را تک رقمی کرده و حتی تا رده ۸ ام بالا بیاید.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
نظری درباره بازی هفته آینده این تیم برابر استقلال گفت: " بازی با استقلال هم، مانند همه بازی‌هاست با این تفاوت که بازی از شبکه سه به صورت زنده پخش می‌شود. با تیم قدرت‌مندی بازی داریم که مثل خودمان، فوتبال خوبی بازی می‌کنند، انشالله در زمین خودمان، خوب بازی کنیم و بازی را ببریم تا دل هواداران‌مان شاد شود. " به نظرم ما افت نکردیم، فوتبال خوبی ارائه می‌دهیم و موقعیت‌های خیلی خوبی گیرمان می‌آید. استرس هم روی گل‌زنی‌مان تأثیر گذاشته، این قول را به هواداران می‌دهم که انشالله در بازی با استقلال گل می‌زنیم. امتیازهای مثبت تیم‌مان در این هفته‌ها، این است که خوب بازی می‌کنیم، در هر بازی موقعیت‌های زیادی خلق می‌کنیم و گل نمی‌خوریم. "
ایلناایلنا2 روز قبل
بازیکنان تیم نفت مسجد سلیمان از فردا برای برپایی اردوی تدارکاتی به تهران سفر می‌کنند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، اردوی تدارکاتی بازیکنان تیم نفت مسجد سلیمان تا پیش از دیدار برابر پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر از فردا در تهران آغاز خواهد شد و اعضای کادرفنی با نظر مهدی تارتار به دنبال بررسی شرایط تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی هستند تا برای بازی تدارکاتی برنامه ریزی کنند. فرزاد حاتمی، مهاجم نفت مسجد سلیمان چند روز پیش با اجازه تارتار در واکنش به عدم تعهد باشگاه به مفاد قراردادش به تهران سفر کرد و اردوی بازیکنان این تیم را ترک کرده بود. قرار بوده باشگاه برای این بازیکن یک خانه تهیه کند که تا به امروز این امر میسر نشده بود و با صحبت‌هایی که انجام شده این مشکل به زودی برطرف می‌شود و او مشکلی برای همراهی شاگردان تارتار نخواهد داشت.
فوتبالیفوتبالی3 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان به شایعه درگیری دو بازیکن این تیم پیش از بازی با نساجی واکنش نشان داد. هر چند که بهتر است بگوییم ما ۱۲ بازی است که نباختیم چرا که دو بازی هم با تیم‌های لیگ برتری در جام حذفی انجام دادیم که برنده شدیم. سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان درباره القا شدن تفکر و نباختن در این تیم، ‌ افزود: همه کسانی که با من کار کرده‌اند می‌دانند که حتی اگر در کوچه و خیابان هم بخواهیم بازی کنیم دوست ندارم بازنده شویم. به نظر من پرسپولیس نه تنها نسبت به سال قبل ضعیف‌تر نشده بلکه با بازیکنانی که جذب این تیم شدند، قوی‌تر هم شده است. امیدواریم که روند شکست ناپذیری ما مقابل پرسپولیس حفظ شود و بتوانیم این تیم را در خانه‌اش شکست دهیم.

به انتهای لیست رسیدید