مسی

لیونل مسی

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- آرکادی ناوارو، متخصص ژنتیک و سرپرست ذخایر ژنوم اروپا معتقد است با فناوری‌های مدرن، می‌توان یک لیونل مسی جدید به وجود آورد. با فناوری‌های کنونی قادر خواهیم بود لیونل مسی را شبیه سازی کنیم، طوری که انسان شبیه سازی شده مثل برادر دوقلوی مسی خواهد بود. انسان شبیه سازی شده، می‌تواند پتانسیلی همانند لیونل مسی داشته باشد اما در نهایت توانایی‌های فوتبالی لیونل مسی به دو عنصر مهم وابسته است که یکی از آن‌ها ژنتیک است. مسی، مسی است و فقط به خاطر ژنتیک مسی نشده است. لیونل مسی در لاماسیا رشد کرده و در آن جا، از نظر هورمونی درمان شده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
به گزارش مشرق و به نقل از اسپورت اکسپرس، سرویس رسانه‌ای تیم ملی فوتبال آرژانتین اعلام کرد لیونل مسی در بازی دوستانه بامداد امروز (شنبه) برابر ونزوئلا از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شد و نمی‌تواند در بازی با مراکش شرکت کند. همچنین گونزالو مارتینز، دیگر بازیکن تیم ملی فوتبال آرژانتین است که به دلیل مصدومیت از ناحیه ران پای چپ برابر مراکش غایب خواهد بود. تیم ملی فوتبال آرژانتین در حضور ۹۰ دقیقه‌ای لیونل مسی برابر ونزوئلا با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد. آرژانتینی‌ها ۳ روز دیگر در دومین بازی دوستانه رو در روی مراکش قرار می‌گیرند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، لئو مسی هرگز به تقلب و تلاش برای فریب داوران در زمین بازی معروف نبوده است. او نه اهل زمین انداختن خود و شیرجه زدن بوده نه به دنبال اغراق کردن درباره تعداد خطاهایی که در مسابقات مختلف روی او صورت می‌گیرد. از این حیث می‌توان گفت که او یک بازیکن مثال زدنی است. در بازی اخیر بارسلونا در لالیگا مقابل رایو وایکانو هم اتفاقی رخ داد که بیش از پیش اثبات کننده اخلاق ورزشی این ستاره آرژانتینی بود، اتفاقی کم‌سابقه که شاید خیلی از تماشاگران تلویزیونی و حتی هواداران حاضر در ورزشگاه نوکمپ از آن مطلع نشدند اما دوربین‌های برنامه «دیا دسپویس» شبکه مویستارپلاس اسپانیا آن را ضبط کردند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، آرکادی ناوارو، متخصص ژنتیک و سرپرست ذخایر ژنوم اروپا معتقد است با فناوری‌های مدرن، می‌توان یک لیونل مسی جدید به وجود آورد. ناوارو در مصاحبه با Que t'hi jugues در خصوص ساخت مسی جدید گفت: می‌توانیم بازیکنی کاملا مشابه مسی بسازیم. با فناوری‌های کنونی قادر خواهیم بود لیونل مسی را شبیه سازی کنیم، طوری که انسان شبیه سازی شده مثل برادر دوقلوی مسی خواهد بود. انسان شبیه سازی شده، می‌تواند پتانسیلی همانند لیونل مسی داشته باشد، اما در نهایت توانایی‌های فوتبالی لیونل مسی به دو عنصر مهم وابسته است که یکی از آن‌ها ژنتیک است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
نکته جالب در این بازی مربوط به گلزنان تیم اسپانیایی در ۲ فصل اخیر لیگ قهرمانان اروپا است. بهترین گلزن بارسا در سه فصل اخیر لیگ قهرمانان اروپا مطابق انتظارات لیونل مسی آرژانتینی است که با به ثمر رساندن ۱۴ گل در صدر این رده بندی قرار دارد. اما در رده دوم این رده بندی نام هیچ بازیکنی از این تیم دیده نمی‌شود. بهترین گلزن بارسا در سه فصل اخیر لیگ قهرمانان اروپا، «گل به خودی» حریفان است! این آمار نشان می‌دهد که مدافعان حریف در برابر خط حمله بارسا تمرکز لازم را ندارند که این مساله در نهایت موجب گل به خودی آنها به تیم خود می‌شود.

سوپر گل‌های لیونل مسی

برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
در این بازی لیونل مسی بازهم خوش درخشید. بازی داشت رو به جنگ‌های میانه زمین بیشتری می‌رفت که لیونل مسی یا یک ضربه خارق العاده دیگر بازهم برای بارسلونا درخشید. دقایق بعد از گل، دوباره روی یک ضربه ایستگاهی مسی دروازه بتیس را با خطر جدی روبرو کرد. شرح گل هادقیقه ۱۸ - مسی؛ ضربه استادانه لیونل مسی از یک ضربه ایستگاهی گوشه زاویه موافق دروازه لوپز رفت و بارسا پیش افتاد. شوت مسی از پشت محوطه جریمه به تور دروازه بتیس رسید و مسی هتریک کرد.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
یحیی توره، هافبک ساحل عاجی و سابق بارسلونا، در مورد روزهای بازی کردن کنار لیونل مسی سخن گفت. اما یحیی توره حالا در مورد آن دوران و بازی کردن در کنار لیونل مسی سخن گفته است. یحیی توره گفت: "لیونل مسی بازیکنی خاص و متفاوت بوده که یک هم تیمی بسیار خوب نیز محسوب می‌شود و بازی کردن کنار او برای هر بازیکنی سرگرم کننده است. به نظر من لیونل مسی سطح متفاوتی از فوتبال را ارائه می‌دهد و بالاتر از تمام بازیکنان دنیای فوتبال قرار دارد. زمانی که من در بارسلونا بودم لیونل مسی بازیکنی کم حرف و آرام بود که تمام تمرکز خود را روی فوتبال بازی کردن قرار می‌داد.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
ضربه آزاد استثنایی لیونل مسی در بازی دیروز بارسلونا مقابل ویارئال، حتی هم‌تیمی‌های او را به حیرت واداشته. کارلس آلنیا، هم‌تیمی ستاره آرژانتینی می‌گوید زبان از توصیف گل زیبای مسی قاصر است. کامبک رویایی بارسا با ضربه آزاد بی‌نظیر و استثنایی لیونل مسی رقم خورد. یکی از این هم‌تیمی‌ها کارلس آلنیا بود که در پایان بازی گفت: " گل مسی فوق‌العاه تماشایی بود. زبان برای توصیف گلی که لیونل مسی امشب به ثمر رساند قاصر است".
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
به گزارش خبر فوری؛ لیونل مسی یک استعداد بی مثال است. لیونل مسی اما درآمد زیادی هم از طریق فعالیت‌های ورزشی و تبلیغاتی دارد. مسی سالانه ۱۰۰ میلیون یورو درآمد دارد. براساس قرارداد سالانه او که ۱۰۰ میلیون یورو است، مسی حدود ۵۰ میلیون یورو از این ۱۰۰ میلیون یورو را دریافت می‌کند و بقیه آن را به عنوان مالیات پرداخت می‌کند. اما قرارداد‌های فوتبالی، تنها بخشی از درآمد‌های بی پایان لیونل مسی است.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
جرارد پیکه، ستاره خط دفاعی بارسلونا، با تمجید از حس شوخ‌طبعی و بذله‌گویی هم‌تیمی‌اش لیونل مسی که آن را بسیار پرقدرت می‌داند، می‌گوید مسی بزرگترین ترولی است که در تمام عمر خود دیده است! به گزارش «ورزش سه»، جرارد پیکه، ستاره خط دفاعی بارسلونا با اظهارنظری عجیب درباره هم‌تیمی بزرگش لیونل مسی می‌گوید او بزرگترین ترولی است که در تمام عمر خود دیده است. این صحبت‌ پیکه به این خاطر بسیار عجیب به نظر می‌رسد که لیونل مسی به داشتن شخصیتی خجالتی و کمرو مشهور است. پیکه در تلویزیون مویستار پلاس درباره لیونل مسی گفت: " مسی حس شوخ‌طبعی بی‌نظیری دارد. مسی، پیکه و هم‌تیمی‌هایشان فردا شنبه در دربی شهر بارسلونا به مصاف اسپانیول می‌روند.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
طبق ادعای رسانه‌های محلی، خورخه مسی، پدر لیونل مسی به دلیل تصادف با یک موتورسوار، شب گذشته دستگیر شده است. به گزارش «ورزش سه»، به نقل از مارکا، ساعت ۲۰ شب گذشته به وقت آرژانتین بود که در ناحیه‌ای در جنوب روساریو، پدر لیونل مسی با یک موتورسوار جوان تصادف کرد که باعث مصدومیت این فرد شد. در پی این حادثه که پدر مسی مقصر بود، او دستگیر و موقتا بازداشت شد. در اداره پلیس از پدر مسی تست الکل و سلامتی نیز گرفته شد و پیش بینی می‌شود او تا ساعاتی دیگر به قید وثیقه آزاد شود. این اتفاق در نزدیکی محل اقامت خورخه مسی رخ داد یعنی همان جایی که او متولد شد و هنوز هم در آنجا اقامت دارد.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
پدر لیونل مسی به دلیل تصادف در شهر روساریو به اداره آگاهی منتقل شد. خبرآنلاین: پدر لیونل مسی به دلیل تصادف در شهر روساریو به اداره آگاهی منتقل شد. ساعاتی پیش رسانه‌های معتبر اروپایی خبری در خصوص بازداشت پدر لیونل مسی در شهر روساریو کشور آرژانتین منتشر کردند. طبق اعلام این رسانه‌ها پدر مسی شب گذشته در جریان یک تصادف رانندگی با یک موتورسوار برخورد داشته و این اتفاق باعث شده که حوان ۲۴ ساله روانه بیمارستان شود. بعد از این اتفاق پلیس شهر روساریو پدر لیونل مسی را به اداره آگاهی برده و مدارک رانندگی او را مورد بررسی قرار داده.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، در یکی دیگر از روزهای درخشان لیونل مسی، بارسلونا به سختی و با نتیجه ۲-۴ در سانچس پیسخوان به برتری رسیده و جایگاه خود در صدر جدول را تثبیت کرد. توپ در محوطه جریه سویا به لیونل مسی رسید و او با یک ضربه فوق العاده موفق به جبران اشتباه خود و زدن گل تساوی شد. در دقیقه ۷۸ این بار لیونل مسی از پشت محوطه دروازه تیم میزبان را تهدید کرد اما سنگربان سویا واکنش خوبی نشان داد. اما در دقیقه ۸۶ لیونل مسی موفق به ثبت هت تریک شد. توپ به صورت اتفاقی پشت مدافعان سویا به مسی رسید تا او با یک ضربه چیپ تماشایی شب درخشان خود را کامل کند.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
برونو ژنسیو، سرمربی تیم لیون، به تمجید از عملکرد لیونل مسی ستاره ۳۱ ساله بارسلونا پرداخت. برونو ژنسیو گفت: "اتفاقات زیادی به مسی بستگی دارد و شب هایی که او اینگونه بازی می‌کند غیرقابل توقف می‌شود. وقتی مسی انگیزه داشته باشد فوق العاده است، مانند کریستیانو رونالدو که برابر اتلتیکومادرید تیم خود را به پیروزی رساند. ما از قبول شکست ۱-۵ و حذف از لیگ قهرمانان رضایت نداریم اما در یک ساعات اول بازی نشان دادیم می‌توانیم با تیمی در سطح بارسلونا نیز رقابت کنیم اما به نظر من نتیجه پایانی غیرعادی بود. نبیل فکیر؟ او عملکرد بدی مقابل بارسلونا نداشت اما در چنین شرایط هجومی بازی کردن دشوار است زیرا شما نمی‌توانید همبازیان خود را بین خطوط پیدا کنید اما نبیل فکیر نیز همانند دیگر بازیکنان، در نیمه دوم شرایط بهتری داشت. "

ویدئو / حرکت جالب لیونل مسی

انتخابانتخاب2 ماه قبل
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، در دقیقه ۲۵ نیمه دوم بازی مقابل والنسیا که با تساوی ۲-۲ در حال پیگیری بود، لیونل مسی از کادر پزشکی خواست تا در کنار زمین حاضر شوند. در حقیقت، در ۲۵ دقیقه اول نیمه دوم، او ۲۵ بار در حرکات تیمش شرکت کرد ولی در ۲۲ دقیقه بعدی تنها ۱۱ بار شرکت داشت. کاروسال دپورتیوو مدعی شده که طبق ادعای کادر پزشکی بارسلونا پس از ویزیت مسی در رختکن، مصدومیت او جدی نیست. در جلسه تمرینی است که پزشکان در مورد وضعیت مصدومیت و شدت آن تصمیم گیری نهایی خواهند کرد. والورده پس از بازی در مورد مصدومیت مسی گفته بود که مشکل او جدی نیست ولی باید صبر کنیم و ببینیم که تست‌های پزشکی چگونه خواهند بود.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
نشریه اکیپ فرانسه مدعی شد که لیونل مسی، ستاره بارسلونا، بیش از دو برابر رونالدو حقوق می‌گیرد و پردرآمدترین بازیکن جهان است. نشریه فرانسوی توانسته حقوق ۱۰ بازیکن پردرآمد جهان را به صورت ماهیانه و پیش از اخذ مالیات فاش کند. در بین این ۱۰ بازیکن، ۵ بازیکن در اسپانیا حضور دارند، دو نفر در فرانسه و انگلیس و یک بازیکن در ایتالیا توپ می‌زند. بازیکنان دنیا درآمدهای بسیار بالایی دارند و این موضوع بر کسی پوشیده نیست ولی حقوق مسی حتی با استاندارهای دنیای فوتبال نیز بسیار بالا محسوب می‌شود. نفر سوم در این فهرست، آنتوان گریزمان از اتلتیکو است که ۲٫۹ میلیون پوند در ماه حقوق می‌گیرد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
دوسن تادیچ، ستاره صربستانی آژاکس، دیشب عملکردی فراتر از تصور برابر رئال مادرید ارائه داد. پیش از او ستاره‌های چون لیونل مسی (۲ بار)، نیمار، رابرت لواندوفسکی و در گذشته اولگ سالنکو موفق به کسب چنین نمره‌ای شده بودند. لیونل مسی (بارسلونا و آرسنال، ۲۰۱۰) ۶. لیونل مسی (بارسلونا و لورکوزن، ۲۰۱۲) ۷. دوسن تادیچ (رئال مادرید و آژاکس، ۲۰۱۹)
نودنود1 ماه قبل
سویا حریف مورد علاقه لیونل مسی است. به گزارش وبسایت نود، لیونل مسی در دیدار شنبه شب با سویا هتریک کرد. این پنجاهمین هتریک دوران فوتبالی مسی بود. اما نکته جالب اینکه مسی در ۳۷ بازی، ۳۶ گل مقابل سویا به ثمر رسانده است که بیشتر از هر تیم دیگری او مقابل این تیم گل زده است. همچنین مسی در بازی با سویا، ۱۶ پاس گل هم ارسال کرده است.
الفالف1 ماه قبل
گروه ورزشی الف، ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۲۹ ۳۹۷۱۲۲۳۱۱۷به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، لیونل مسی با ثبت یک‌صدوسی‌و‌یکمین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا با پیراهن بارسلونا ضمن عبور از رکورد اینیستا به دومین بازیکن باسابقه آبی‌اناری‌ها در لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد. در این دیدار لیونل مسی در ترکیب ثابت بارسا حضور داشت و به رکورد ۱۳۱ بازی در لیگ قهرمانان اروپا رسید و با عبور از رکورد ۱۳۰ بازی اینیستا برای بارسا در این رقابت‌ها، دومین بازیکن رکورددار آبی و اناری پوشان در لیگ قهرمانان اروپا لقب گرفت. مسی اولین بازی خود را برای بارسلونا سال ۲۰۰۴ انجام داد و تاکنون بیش از ۵۵۰ گل برای این تیم به ثمر رسانده است. او با بارسا ۹ بار قهرمان اسپانیا و ۴ بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده است. مسی تا سال ۲۰۲۱ با بارسا قرارداد دارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
سرمربی سابق و نامدار منچستریونایتد به اوله‌گنار سولسشایر برای مهار لیونل مسی مشاوره داده است. اعتمادآنلاین|‌ منچستریونایتد و بارسلونا امشب (چهارشنبه) در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر هم قرار می‌گیرند. در آن دیدار که فرگوسن روی نیمکت یونایتد نشسته بود، لیونل مسی بهترین بازیکن زمین بود و حسابی در ومبلی چشم‌ها را به خود خیره کرد. سر آلکس فرگوسن در روزهای اخیر درباره نحوه چیدمان مدافعان یونایتد به سولسشایر مشورت داده تا بتوانند لیونل مسی را مهار کنند. او در بازی‌های رسمی برابر مسی قرار گرفته است ولی هنوز در بازی‌های رسمی روبروی مسی قرار نگرفته است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
سرمربی سابق و نامدار منچستریونایتد به اوله‌گنار سولسشایر برای مهار لیونل مسی مشاوره داده است. دو تیم برای اولین بار از فینال سال ۲۰۱۱ لیگ قهرمانان مقابل هم قرار می‌گیرند. در آن دیدار که فرگوسن روی نیمکت یونایتد نشسته بود، لیونل مسی بهترین بازیکن زمین بود و حسابی در ومبلی چشم‌ها را به خود خیره کرد. سر آلکس فرگوسن در روزهای اخیر درباره نحوه چیدمان مدافعان یونایتد به سولسشایر مشورت داده تا بتوانند لیونل مسی را مهار کنند. او در بازی‌های رسمی برابر مسی قرار گرفته است ولی هنوز در بازی‌های رسمی روبروی مسی قرار نگرفته است.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- برای اولین بار پس از جام جهانی ۲۰۱۸، لیونل مسی به تیم ملی آرژانتین دعوت شده است. لوییس سزار منوتی، سرمربی اسبق بارسلونا و تیم ملی آرژانتین نگران خستگی مسی در این بازی‌ها است. به گزارش گل بین الملل، منوتی در مصاحبه با یک رادیوی محلی آرژانتین گفت: از بازی کردن لیونل مسی در بازی‌های دوستانه نگرانم چون این می‌تواند او را خسته کند. مسی بین مسابقات لیگ قهرمانان و مسابقات ملی از نظر روحی خسته است و او را خیلی خسته می‌بینم. چون بارسلونا بازیکنانی سطح بالا چون لیونل مسی را در اختیار دارد.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، از احتمال استراحت دادن به لیونل مسی در دیدار با اوئسکا خبر داد. ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، از احتمال استراحت دادن به لیونل مسی در دیدار با اوئسکا خبر داد. لیونل مسی در دیدار مقابل منچستریونایتد و بعد از برخورد با کریس اسمالینگ دچار جراحت شدیدی از ناحیه صورت شد و ممکن است این هفته در لالیگا استراحت کند. دیدار با اوئسکا: "ضربه‌ای که به صورت لیونل مسی خورد شدید بود و ممکن است وی در دیدار مقابل اوئسکا استراحت کند. نه به دلیل احتمال حضور در ترکیب در دیدار با منچستریونایتد، اما بازی فردا برای عثمان دمبله بسیار مهم است.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
دیگو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید، به دفاع از عملکرد لیونل مسی در عرصه ملی پرداخت. به گزارش «ورزش سه»، همیشه انتقاداتی به عدم توانایی لیونل مسی به تکرار درخشش خود در لباس بارسلونا در ترکیب تیم ملی آرژانتین مطرح می‌شود اما دیگو سیمئونه مدعی شد باشگاه‌ها قادر به تقویت خود هستند اما چنین امکانی در عرصه ملی نیست و مسی در ترکیب آرژانتین همانند بارسا حمایت نمی‌شود. دیگو سیمئونه گفت: "انتقاد نسبت به لیونل مسی خصوصا در آرژانتین به هیچ وجه عادلانه نیست. در بارسلونا بازیکنان و تیمی وجود دارند که از لیونل مسی حمایت می‌کنند اما در آرژانتین چنین شرایطی وجود ندارد. این شرایط برای رونالدو نیز در ترکیب تیم ملی پرتغال نیز وجود دارد زیرا شرایط تیم ملی پرتغال همانند تیم هایی چون یوونتوس یا رئال مادرید نیست.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
لیونل مسی، ستاره ۳۱ ساله بارسلونا، در گذشته نیز موفق به زدن گل‌های فوق العاده‌ای شده است. به گزارش «ورزش سه»، بارسلونا در دیدار ابتدای هفته موفق شد به پیروزی مقابل رئال بتیس با چهار گل شد و لیونل مسی با هت تریکی فوق العاده، یکی از بهترین بازی‌های ماه‌های اخیر خود را در ویلامارین به نمایش گذاشت. گل سوم لیونل مسی با یک ضربه چیپ فوق العاده از پشت محوطه به ثمر رسید و این گل به حدی زیبا بود که هواداران بتیس نیز در استادیوم به تشویق کاپیتان بارسا پرداخته و وی را به خاطر زدن این گل تماشایی تحسین کردند. اما توئیتر باشگاه بارسلونا امروز ویدئویی منتشر کرد تا نشان دهد به ثمر رساندن چنین گل هایی حداقل برای لیونل مسی تازگی ندارد. نه سال پیش و در جریان جدال بارسلونا مقابل تنه ریف در لالیگا، مسی موفق شده بود باز هم با یک ضربه چیپ تماشایی از پشت محوطه، دروازه رقب لالیگایی خود را گشوده و یک گل فوق العاده به ثمر برساند و این ویدئو نشان می‌دهد چنین درخشش، برای لیونل مسی حداقل خاطره است.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
سر الکس فرگوسن، سرمربی اسطوره‌ای منچستریونایتد، با ورود به ماجرای مقایسه لیونل مسی و دیگو مارادونا، اعلام کرد به نظر او مسی نسبت به مارادونا فوتبالیست بهتری است. در جدیدترین اظهارنظر اما سر الکس فرگوسن، مربی افسانه‌ای شیاطین سرخ می‌گوید در این مقایسه، رأی خود را به مسی می‌دهد و معتقد است لیونل مسی نسبت به مارادونا فوتبالیست بهتری است. دیگو فوتبالیست بهتری است". دوران اوج مارادونا فقط چند سال طول کشید ولی مسی، ببینید چند سال است که در اوج بازی می‌کند. بله مسی فوتبالیست بهتری است".

به انتهای لیست رسیدید