مشرق نیوز

مشرق نیوز

سکوت برجامیون در تولد ۴ سالگی برجام+ تصاویر

8+
قدس آنلاینقدس آنلاین18 ساعت قبل
قدس آنلاینقدس آنلاین1 روز قبل
وکیل مدافع شکات پرونده سکه ثامن با اشاره به پرداخت وجوه به شکات این پرونده گفت: پرونده در مرحله دادسرا قرار دارد، اما با تدبیر رئیس قوه قضاییه مقرر شد در همین مرحله همه وجوهی که از متهم پرونده کشف و ضبط شده به نسبت طلب شکات بین آن‌ها پخش شود. قدس آنلاین: رسول کوهپایه‌زاده وکیل مدافع شکات پرونده سکه ثامن با اشاره به پرداخت وجوه به شکات پرونده ثامن بیان کرد: هر آنچه از متهم پرونده توقیف شده بود در حال پرداخت است و اکثر افراد پول خود را دریافت کرده‌اند. وی ادامه داد: پرونده در مرحله دادسرا قرار دارد، اما با تدبیر رئیس قوه قضاییه مقرر شد در همین مرحله همه وجوهی که از متهم پرونده کشف و ضبط شده به نسبت طلب شکات بین آن‌ها پخش شود. کوهپایه‌زاده افزود: درصد قابل توجهی از شکات این مبلغ را دریافت کردند و به تدریج مابقی نیز دریافت خواهند کرد. وکیل مدافع شکات پرونده سکه ثامن گفت: اگر قرار بود این پول معطل تشریفات قضایی و اداری بماند تا به صدور رای قطعی برسد شاید دو سال طول می‌کشید و ارزش پول دو سال دیگر کمتر می‌شد.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 روز قبل
مرور سوابق پرونده جیسون رضائیان نشان می‌دهد برخی مقامات دولتی به آزادی این جاسوس آمریکایی اصرار داشتند. در داخل کشور نیز از وزیر امور خارجه گرفته تا مشاور عالی رئیس‌جمهور، با اظهارات و مصاحبه‌هایشان، سعی در بی‌گناه جلوه‌دادن «جیسون رضائیان» داشتند. جواد ظریف در سخنرانی خود که در ایام بازداشت «جیسون رضائیان»، در دانشگاه نیویورک ایراد کرده بود، در ارتباط با موضوع این جاسوس آمریکایی خطاب به حضار آمریکایی گفته بود: «متأسفانه دوست شما و دوست من، جیسون، به یک جرم خیلی جدی متهم شده و من امیدوارم که تبرئه شود. ظریف هم با طعنه و کنایه سعی کرد ماجرای جاسوسی جیسون رضائیان را لوث کند. او و سخنگوی وی در وزارت خارجه چند نوبت درباره سریال گاندو گفتند که وی وقت تماشای تلویزیون ندارد و … پول ندارد که فیلم تبلیغاتی بسازد.
رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، اصلاح طلبان در صدد این هستند با واگذاری یک واحد آپارتمان به ارزش تقریبی ۸ میلیارد تومان این جنایت را مختومه کنند. شنیده شده بزرگان اصلاحات با محوریت محمد خاتمی به صورت تشکیلاتی و با استفاده از پتانسیل مهره‌های استانی اصلاح طلب دور جدیدی از فعالیت‌ها را جهت اخذ رضایت از خانواده مرحومه میترا استاد آغاز کرده‌اند. خانواده میترا استاد نیز در پاسخ به فرستادگان خاتمی اعلام کرده‌اند جریان اصلاحات ابتدا باید طی یک اعلام عمومی و به صورت رسمی نسبت به اعاده آبرو مرحومه میترا استاد (بابت تهمت‌های زده شده) اقدام نمایند. منبع: مشرق نیوزبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

از «فرمانده سایه‌ها» تا «ژنرال پیروز»

11+
قدس آنلاینقدس آنلاین1 هفته قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
اقتصادنیوز: در بیمارستان کاشانی شهرکرد به علت کمبود تخت و پس از معطلی دوساعته، در ریکاوری اتاق عمل دو مریض را بر روی یک تخت به بخش انتقال دادند …/ مشرق نیوز
فراروفرارو2 هفته قبل
پس از اعلام آغاز روند عملیاتی شدن سازوکار ویژه مالی اروپا -اینستکس- جریان‌های سیاسی کشور و رسانه‌های منسوب به آنها به عملیاتی شدن این سازوکار واکنش نشان دادند. نکته این است که اگر ایران اینستکس را نپذیرد بهانه خیلی خوبی به جامعه بین‌المللی می‌دهد که ایران هم از برجام خارج شده است. اما به دلیل تعلل زیاد و ترس اروپا از تحریم‌های آمریکا، قرار شد اینستکس به صورت یک کانال اعتباری محل برگشت درآمدهای نفتی ما باشد. وطن امروز، اینستکس را همسوترین مکانیسم برای تحریم‌های آمریکا برشمرد و نوشت: دولت نباید برنامه خروج تدریجی از برجام را حتی با وجود راه‌اندازی اینستکس متوقف کند. مشرق نیوز زیر عنوان «اینستکس؛ تصویر محو یک شبح» آرود: محمد ایمانی در کانال تلگرامی خود نوشت: اینستکس در واقع امر، حتی یک شبح هم نیست.
ایرناایرنا2 هفته قبل
به نظر می‌رسد، حساسیت‌هایی که درمورد حقوق نجومی ایجاد شد در مورد املاک نجومی به وقوع نپیوست. بررسی‌های جداول حقوقی منتشرشده از طرف صندوق بازنشستگی کشور نشان می‌دهد که تمام اعضای موظف هیئت‌مدیره صندوق بازنشستگی کشور و شرکت‌های تابعه این مجموعه، برخلاف قانون خدمات کشوری، نجومی‌بگیر هستند. او می‌گوید: «اینکه صرفا صندوق بازنشستگی حقوق هیئت‌مدیره این صندوق و هلدینگ‌های مرتبط را اعلام کرده است، کافی نیست و باید جلوی قانون‌شکنی گرفته شود». علت تاخیر در انتشار حقوق مدیران دولتیایران نوشته است: ۱۵ ماه گذشت، اما هنوز سامانه حقوق و مزایای مدیران کشور، در همه قوا و سازمان‌ها، راه‌اندازی نشده است. به نظر می‌رسد که این حساسیت‌هایی که درمورد حقوق نجومی ایجاد شد در مورد املاک نجومی به وقوع نپیوست.

مرثیه‌سرایی سازمان‌یافته برای مرگ یک وزیر ساواکی

9+
فارسفارس2 هفته قبل
ایرناایرنا2 هفته قبل
به‌گفته وی، امریکا دفتر رهبر انقلاب، چند تن از فرماندهان سپاه پاسداران در فهرست تحریم قرار گرفته‌اند. -به نوشته روزنامه شرق مسیر پرفرازوفرود تنش‌ها بین ایران و آمریکا در دوران ترامپ، ظاهرا وارد پیچ تازه‌ای شده است. برخلاف بسیاری از اقتصاددان‌ها و سیاست‌مداران آمریکایی، از نظر ترامپ، جنگ، بدترین اتفاق ممکن برای اقتصاد آمریکاست. «اهمیت امنیت تنگه هرمز برای آمریکا» و «تحریم آمریکا علیه رهبر انقلاب» دیگر محورهای مورد توجه رسانه‌ای اصولگرا است. تحریم آمریکا علیه رهبر انقلاب- مدیر مسئول تارنمای جهان نیوز در واکنش به تحریم‌های جدید آمریکا می‌نویسد: تحریم آیت الله خامنه‌ای، عملا امکان پذیر نبوده و نیست.
ایرناایرنا3 هفته قبل
رسانه‌های منسوب به جریان اصلاح طلب با اشاره به انتخاب مجتبی ذوالنور، به عنوان رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، نوشتند: ائتلاف دوباره مستقلین مجلس با ولایی‌ها در انتخابات هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت ملی نتیجه داد. انتخابات هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت ملی-زیر عنوان «پایداری‌ها به کمیسیون امنیت رسیدند» در روزنامه شرق می‌خوانیم: ائتلاف دوباره مستقلین مجلس با ولایی‌ها در انتخابات هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت ملی نتیجه داد. پایداری‌ها به کمیسیون امنیت هم رسیدند، آن هم با ائتلافی دیگر با مستقلین که سه نماینده‌اش نقش تعیین‌کننده‌ای در انتخابات داشتند. او در جریان این گفت‌وگو با تاکید بر این مهم که ۱۰ رای‌اش به لطف حمایت فراکسیون امید و شخص عارف محقق شده، خبر از «نوعی تبانی فراکسیونی در انتخابات کمیسیون امنیت» می‌دهد. اصولا در انتخابات مجلس گذشته یکی از مشکلات پیش‌روی جریان اصولگرایی همراه‌کردن جبهه پایداری و چهره‌ها و جریان‌های نزدیک به آن با ماجرای ائتلاف بود.
ایرناایرنا3 هفته قبل
اصولگرایانی که در بزنگاه انتخابات او را به میدان بازی رقابت سیاسی می‌کشند، اما در لحظه حساس نهایی او را کنار می‌گذارند. از آنها به مشام می‌رسد؛ لایحه جامع به انتخابات مجلس شورای اسلامی نمی‌رسد. گفتنیست، اصلاح‌طلبان کرارا اصرار دارند که بهزاد نبوی از جمله چهره‌های پاکدست این جریان خاص سیاسی در مسائل اقتصادی است. لایحه جامع انتخاباترجا نیوز به نقل از خبرگزاری فارس به سخنان سخنگوی ستاد انتخابات کشور مبنی بر «لایحه جامع به انتخابات مجلس شورای اسلامی نمی‌رسد» پرداخت. به گزارش این رسانه، سیداسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: اگر این لایحه به انتخابات مجلس می‌رسید، بهتر بود، اما برای اینکه لایحه تبدیل به قانون شود، نیازمند مصوبه مجلس است.
ایرناایرنا3 هفته قبل
رسانه‌های نزدیک به جریان اصولگرا نیز به محورهایی چون توئیت مشاور رئیس جمهوری؛ انتقاد از عملکرد اصلاح طلبان؛ انتقاد از قوانین انتخاباتی به دلیل نپرداختن به نحوه تأمین هزینه انتخاباتی نامزدها؛ ماجرای ورود پول‌های کثیف به انتخابات مجل و انتقاد از ادعای تقلب در انتخابات ۸۸ پرداخته‌اند. مثل توئیت اخیر حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور که رئیس دولت اصلاحات را سیاستمداری بازنشسته با اعتبار ریخته خوانده است. فراخوان قالیبافآرمان: محمدباقر قالیباف رقیب حسن روحانی در دو انتخابات ریاست‌جمهوری گذشته با انتشار کلیپی جوانان را دعوت به حضور گسترده در انتخابات مجلس شورای اسلامی کرده است. توئیت مشاور رئیس جمهوریکیهان در ستون اخبار ویژه خود به توئیت «آشنا» پرداخت و زیر عنوان «جنگ زرگری مشاور روحانی و اطرافیان خاتمی درباره آبرو و اعتبار» نوشت: اظهارات مشاور رئیس‌جمهور به خاتمی، عصبانیت طیفی از اصلاح‌طلبان را برانگیخت. از همین رو دنبال فرستادن پالس‌هایی هستند که یا بتوانند در دولت آینده نقشی داشته باشند یا حداقل در یک حاشیه امنی قرار بگیرند.
ایرناایرنا3 هفته قبل
یکی از دلایل این مشکلات اقدامات مقابله‌ای FATF علیه ایران بود که به بانک‌ها توصیه کرده بود در معامله با ایران احتیاط کنند. هم اکنون بانک‌های ایرانی در لیست سیاه قرار دارند ولی «اف‌ای‌تی‌اف» پذیرفته است به ایران تا تصویب این لوایح مهلت دهد. ایران پیش از این از پذیرش بخشی از لوایح «اف ای تی اف» امتناع کرده بود. در صورتی که ایران «اف ای تی اف» را نپذیرد با خطر قرار گرفتن در لیست سیاه بانک‌های خود رو به رو خواهد بود. مجمع تشخیص دلیلی نمی‌بیند که در بررسی این دو لاحیه عجله کند بلکه سر فرصت به این موضوع خواهد پرداخت.
ایرناایرنا3 هفته قبل
-روزنامه آرمان نوشت: در غوغای تحریم‌های همه‌جانبه، وزارت نفت به‌عنوان اصلی‌ترین هدف، در خط مقدم نبرد با دشمن خارجی قرار گرفته است. -روزنامه ایران عنوان داشت: چند وقتی است که فشارهای زنجیره‌ای بر وزیر نفت دولت روحانی وارد می‌شود. اتهام دیگری که اخیرا به بیژن زنگنه زده شده ناکارآمدی وزارت نفت در فروش نفت و البته قیاس آن با دولت احمدی‌نژاد است. نکته‌ای که وزارت نفت با اشاره به آن خبر دستگیری مدیرمالی «وزارت نفت» را تکذیب کرد. بی علاقگی وزارت نفت به فروش نفت-به گزارش خبرگزاری فارس، هدایت‌الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به معضل خام‌فروشی نفت گفت: اصلا تیم حاضر در وزارت نفت علاقه‌ای به فروش نفت ندارد.
ایرناایرنا3 هفته قبل
همچنین امیر قطر نیز به عنوان یکی دیگر از حامیان جدی اخوان‬ ‏المسلمین از مرگ محمد مرسی ابراز تأسف عمیق کرد. شرق در یادداشتی با عنوان «تراژدی مرگ محمد مرسی» نوشت: با اکثریت ۵۲ درصدی به ریاست‌جمهوری رسید؛ اما هیچ‌یک از کادرهای اصلی رژیم مبارک را عوض نکرد. ایلنا به بازتاب واکنش‌های بین‌المللی به درگذشت محمد مرسی پرداخت ونوشت: رجب طیب اردوغان»، رئیس‌جمهوری ترکیه، روز گذشته «مستبدان» مصر را مسئول مرگ محمد مرسی دانست. از همان ابتدای اعلام خبر مرگ مرسی، ابهامات پیرامون این قضیه مطرح شد و بسیاری این اقدام را نوعی ترور و مرگ خاموش از سوی دولت مصر عنوان کردند. کاربران فضای مجازی و رهبران اسلامی در جهان عرب، دولت مصر را مسئول مرگ مرسی اعلام کرداند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 هفته قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از مشرق نیوز، بعد از آنکه هواپیما از زمین برخاست یکی از مسافران از جای خود بلند شد و ابتدا ماسک‌های اکسیژن را شکست، سپس به سوی یکی از پنجره‌های هواپیما رفت و تلاش کرد آن را هم بشکند. بعد از آنکه مسافران موفق شدند این مرد را، که در بخش بیزینس هواپیما نشسته بود، در جای خود بنشانند مجددا به سوی مهمانداران و مسافران حمله‌ور شد و سعی کرد خود را به داخل کابین خلبان برساند. این مسافر که توسط مهمانداران و مسافران با طناب به صندلی خود بسته شده بود، بعد از نشستن هواپیما در فرودگاه استانبول به نیروهای پلیس تحویل داده شد.
ایرناایرنا3 هفته قبل
همچنین الیاس حضرتی امروز به ایسنا گفته است: آقای مطهری و بنده سوالی را از وزیر دادگستری در خصوص قتل علیرضا شیرمحمدعلی دز زندان فشافویه مطرح کردیم. رئیس زندان فشافویه نیز باید پاسخگو باشد. -به نوشته روزنامه اعتماد روایتی عجیب و کم‌نظیر البته مشخصا از این حیث که یک زندانی سیاسی در زندانی که مخصوص نگهداری زندانیان سیاسی نبوده، توسط ۲ نفر از زندانیان غیرسیاسی به «قتل» رسیده است. این زندانی ۲۱ ساله هفته قبل در زندان فشافویه توسط دو متهم به قتل، کشته شد. علیرضا شیرمحمدعلی فارغ از اتهامش از حق و حقوقی به عنوان یک زندانی سیاسی و امنیتی برخوردار بوده که با این قتل مشخص می‌شود نادیده گرفته شده است.
ایرناایرنا3 هفته قبل
طی روزهای گذشته، محمد‏باقر قالیباف که حالا خود را پرچمدار جریان تازه نئواصولگرایی در سپهر سیاسی کشور می‌داند، فراخوانی جهت حضور جوانان انقلابی در جبهه جدید خود داده است. آن‌چه که می‌توان به عنوان پاشنه آشیل اصلاح‌طلبان در عرصه سیاسی کشور به آن اشاره کرد، نبود یک گفتمان واحد و مانیفست واضح و عینی برای حضور موفق در عرصه سیاسی کشور است. اصلاح‌طلبان که همواره خود را حامی افزایش شور و نشاط سیاسی و مشارکت اجتماعی نشان می‌دهند، چرا باید از حضور سیاسی یک فعال سیاسی و یک مدیر اجرایی اینگونه برآشفته شوند؟! وی با تاکید بر اینکه این فراخوان نافی سازوکارهای انتخاباتی موجود در جریان اصولگرا نیست، هرگونه قصد قالیباف برای سرلیستی در انتخابات مجلس و ارائه لیست جداگانه را رد کرد. تقویت امید و نشاط سیاسی در بحبوحه انتخابات، افزایش حس وفاداری و ترزیق رروح جدید در کشور از جمله فرصت‌های انتخاباتی است.
ایرناایرنا4 هفته قبل
از سوی دیگر به نظر می‌رسد جوانگرایی و توجه به جوانان چهره جدیدی باشد که قالیباف می‌خواهد در انتخابات‌های آینده برای خود ترسیم کند. با اعلام دعوت قالیباف از اصولگرایان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی، روزنامه شرق عنوان داشت: قالیباف کلید انتخابات مجلس را با یک فراخوان متفاوت زد تا رسما اعلام کند که در مسیری جدا از یاران اصولگرایش وارد بازی قدرت خواهد شد. باید اشاره کرد که نه هنوز دقیقا مشخص است که نواصولگرایی چیست و نه معلوم است جوانان چقدر قالیباف را جدی می‌گیرند. در چند ماه آینده توانایی قالیباف برای ایفای نقش جدیدش روشن می‌شود البته به شرط آنها قالیباف نخواهد خودش سخنگوی جوانان در بهارستان شود. وی افزود: آقای قالیباف به صراحت در پیام تصویری خود گفته است قصد ندارد محور باشد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مشرق نیوز، مراسم معارفه رسمی لوکا یوویچ ستاره‌ای که با درخشش در با پیراهن اینتراخت فرانکفورت در بوندس‌لیگا و لیگ اروپا مورد توجه رئال مادرید قرار گرفت، برگزار شد. وی با انتقال ۶۰ میلیون یوروری پول خوبی به خزانه باشگاه اینتراخت واریز کرد و نشان داد که بوندس‌لیگا جایی برای بروز استعداد‌ها به حساب می‌آید. پیش از این هم ستاره‌های چون دمبله از دورتموند در ازی ۱۰۵ میلیون یورو راهی بارسا شد و رکورد نقل و انتقالات بازیکن از بوندس لیگا به لیگی دیگر را شکست. با وجود انتقالات که از فصل ۲۰۱۷ تا کنون از بوندس لیگا به لیگی دیگر رخ داده اما هنوز دمبله گرانقیمت‌ترین ستاره منتقل شده به حساب می‌آید. در متن زیر نگاهی کلی به گرانقیمت‌ترین نقل و انتقالات بازیکنانی که از بوندس لیگا راهی لیگ دیگری شده‌اند می‌اندازیم: *دمبله از دورتموند به بارسا ۱۰۵ میلیون یورو*دی‌بروین از ولفسبورگ به من‌سیتی ۷۵ میلیون یورو*نبی کیتا از لایپزیک به لیورپول ۶۸ میلیون یورو*پولیسیچ از دورتموند به چلسی ۶۴ میلیون یورو*اوبامیانگ از دورتموند به به آرسنال ۶۳٫۷۵ میلیون یورو*لوکا یوویچ از اینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید ۶۰ میلیون یورو*سانه از شالکه به من‌سیتی ۵۰ میلیون یورو*داگلاس کاستا از بایرن مونیخ به یوونتوس ۴۸ میلیون یورو*گرانیت ژاکا از گلادباخ به آرسنال ۴۳ میلیون یورو*هنریک میختاریان از دورتموند به منچستر ۴۲٫۵۰ میلیون یورو
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، رامبد جوان و نگار جواهریان به بهانه اکران فیلم «قانون مورفی» به کانادا رفته‌اند. همزمانی این سفر با زمان تولد فرزند این زوج سینمایی اما باعث حاشیه‌های بسیاری شده و در روزهای گذشته موضوع داغ فضای مجازی بوده است. خبرگزاری اصولگرای مشرق نیوز در خبری از قول یک منبع آگاه درباره منع بازپخش تمام برنامه‌های رامبد جوان نوشته است. براساس این خبر، تکرار فصل‌های قبلی خندوانه یا بریده‌هایی از آن به عنوان میان برنامه در شبکه نسیم تا اطلاع بعدی پخش نخواهد شد. باید دید آیا این خبر صحت دارد و یا یک جنجال رسانه‌ای دیگر برای مجری حاشیه‌ساز این روزهای تلویزیون است؟
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 ماه قبل
رسانه‌های خبری اعلام کرده‌اند که هدف اصلی سفر شینزو آبه به تهران تلاش برای کاهش تنش میان تهران و واشنگتن است. رسانه‌های منتسب به جریان اصلاح طلب با اشاره به اهمیت سفرهای دیپلماتیک آتی به تهران معتقدند: ایران بار دیگر در کانون مذاکرات دیپلماتیک قرار گرفته است. بررسی اهمیت سفرهای دیپلماتیک آتی به تهرانروزنامه آرمان در گزارشی با عنوان «واسطه‌ای از سرزمین آفتاب تابان» نوشت: نخست وزیر ژاپن برای میانجیگری به ایران می‌آید. گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد سفر شینزو آبه به تهران مطرح شده و اینکه ایشان حامل چه پیامی است. اهمیت سفرهای دیپلماتیک آتی به تهرانروزنامه جوان در این زمینه یادداشتی با عنوان «چارچوب مذاکره آبه در تهران» منتشر کرده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
هم‌اکنون مهمترین اخبار دنیای سیاست و اقتصاد را در کانال اقتصادآنلاین بخوانیدبرخلاف ادعای یک روزنامه کره جنوبی در خصوص اعدام مذاکره کننده ارشد اتمی کره شمالی، خبرگزاری رسمی کره، اخباری از دیده شدن این مقام ارشد کره در کنار رهبر کره شمالی منتشر کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مشرق نیوز، یکی از نمونه‌های هوش طبیعت در سرزمین شمالی استرالیا داخل پارک ملی حفاظت‌شده لیچفیلد در فاصله حدود ۱۰۰ کیلومتر جنوب‌غربی شهر داروین دیده می‌شود. در پارک ملی لیچفیلد، موریانه‌ها سازه‌های مرتفع عجیبی ساخته‌اند که به‌طرز اسرارآمیزی با میدان مغناطیس زمین هم‌راستا است. فرضیه‌ای که از سوی جامعه زیست‌شناسان پذیرفته شده بیان می‌کند که این هم‌راستابودن دقیق در جهت میدان مغناطیسی، به موریانه‌ها اجازه می‌دهد خانه‌هایشان را در وضعیت مناسب و راحتی نگه دارند. شمال استرالیا درطول روز به‌شدت گرم و درطول شب به‌شدت سرد است. بنابراین، پژوهشگران معتقدند که موریانه‌ها از نیروی مغناطیسی زمین به‌نوعی برای کنترل اقلیم خانه‌هایشان استفاده می‌کنند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
کودک ۴ ساله‌ای که شب گذشته توسط سارقان یک دستگاه خودرو ربوده شده بود، با تلاش پلیس شاهین‌شهر استان اصفهان، پس از ۳ساعت به آغوش خانواده‌اش بازگردانده شد.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ قتل «میترا استاد» همسر دوم «محمدعلی نجفی» شهردار سابق تهران در روز (سه شنبه) و اعتراف نجفی به این قتل همچنان یکی از خبرهای داغ رسانه هاست. گزارش‌ها و تحلیل‌ها در ارتباط با قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران و واکنش‌ها به پوشش رسانه‌ای این اتفاق با تیترها و عناوین مختلف در صفحات نخست روزنامه‌های نهم خرداد برجسته شده است. صادق زیباکلام، استاد علوم سیاسی: قتل میترا استاد به دست همسرش محمدعلی نجفی یقینا تراژدی هولناک و غم‌انگیزی است. ابتدا اینکه باید بررسی شود که آیا محمدعلی نجفی قصد به قتل داشته یا بر اثر اتفاق و درگیری این موضوع حادث شده است. واکنش حزب کارگزاران به قتل همسر نجفیبه گزارش مشرق، فرزانه ترکان عضو هیأت‌رئیسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی به قتل همسر دوم محمدعلی نجفی عضو سابق شورای مرکزی این حزب اشاره و تصریح کرد: همه اعضای حزب کارگزاران از اتفاق تلخی که درباره دکتر نجفی افتاد متأثر و متأسف هستند.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از مشرق نیوز، یک دال سیاه (کرکس سیاه) که ماه‌ها به خاطر در رفتگی بال در قم قادر به پرواز نبود به تهران انتقال یافت و توسط سه تن از دامپزشکان ایرانی جراحی شد.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

کوه
حیات وحش
شکار
پرنده
چین