مصطفی تاجزاده

مصطفی تاجزاده

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، حسین دهباشی فعال رسانه‌ای در صفحه شخصی خود در پاسخ به اظهارنظر مصطفی تاجزاده در توییتر درباره ویروس کرونا و عدم پرواز‌ها بین ایران و چین نوشت:
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
انتخابات دور یازدهمین مجلس شورای اسلامی به پایان رسید، برگزاری انتخابات همیشه با حاشیه‌هایی همچون حضور چهره‌ها همراه است. به گزارش نامه نیوز، روز گذشته چهره‌های سیاسی زیادی برای شرکت در انتخابات به پای صندوق‎های رای رفتند. چهره‌هایی که در سال‌های گذشته عموما در عکس‌ها دیده می‌شدند اما دیروز خبری از آنها مخابره نشد و در عکس‌ها غایب بودند. یکی از اصلی‌ترین این چهره‎‌ها علی‌اکبر ناطق نوری است، در حالی عکسی از او مخابره نشد که روز قبلش ناطق مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کرد. از دیگر سو می‌توان به سعید جلیلی، محمد مهدی طهرانچی، عبدالله جاسبی، محمد محمدی ری شهری، اسدالله بادامچیان، محمدرضا باهنر، محمد نهاوندیان، پرویز فتاح، احمد توکلی و غلامحسین محسنی اژه‌ای اشاره کرد.
فردا نیوزفردا نیوز1 ماه قبل
**نباید با آمریکایی‌ها مذاکره کردنماینده مردم تهران در مجلس فعلی تاکید دارد که نباید با آمریکایی‌ها مذاکره کرد چراکه شهادت سپهبد سلیمانی ذات تروریسی آمریکا مشخص شده است اما اگر غربی‌ها تا حدی به تعهدات خود عمل کنند می‌توان در قالب برجام بحث‌ها را پیش ببریم. کواکبیان افزود: آقای حسینی وزیر دولتی بود که رییس آن یعنی آقای احمدی نژاد شب می‌خوابید و صبح بلند می‌شد دنبال مدیریت جهانی بود. این طرح جزو قانون اساسی ما است و ما ۴۰ سال این طرح را به عقب انداختیم. کواکبیان با تاکید بر اینکه من اعلام خطر می‌کنم، تصریح کرد: مردم دقت کنید که به چه کسی رای می‌دهید. جریان حزبی با جبهه‌ای فرق می‌کند، اما اینکه بگویید اصلاح طلبان، از مصطفی تاجزاده تا مصطفی کواکبیان در اصلاح طلبان وجود دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
**نباید با آمریکایی‌ها مذاکره کردنماینده مردم تهران در مجلس فعلی تاکید دارد که نباید با آمریکایی‌ها مذاکره کرد چراکه شهادت سپهبد سلیمانی ذات تروریسی آمریکا مشخص شده است اما اگر غربی‌ها تا حدی به تعهدات خود عمل کنند می‌توان در قالب برجام بحث‌ها را پیش ببریم. کواکبیان افزود: آقای حسینی وزیر دولتی بود که رییس آن یعنی آقای احمدی نژاد شب می‌خوابید و صبح بلند می‌شد دنبال مدیریت جهانی بود. این طرح جزو قانون اساسی ما است و ما ۴۰ سال این طرح را به عقب انداختیم. کواکبیان با تاکید بر اینکه من اعلام خطر می‌کنم، تصریح کرد: مردم دقت کنید که به چه کسی رای می‌دهید. جریان حزبی با جبهه‌ای فرق می‌کند، اما اینکه بگویید اصلاح طلبان، از مصطفی تاجزاده تا مصطفی کواکبیان در اصلاح طلبان وجود دارد.
فردا نیوزفردا نیوز1 ماه قبل
آنان معتقدند که نظارت اعمالی شورای نگهبان در انتخابات با آنچه در قانون اساسی آمده مغایر است. در آستانه انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی هم توپخانه اصلاحات علیه شورای نگهبان فعال شده و حملات تندی از سوی این جریان متوجه شورای نگهبان شده است. البته من اگر بخواهم منصفانه موضوع را بررسی کنم باید به دو نوع نقد نسبت به شورای نگهبان اشاره کنم. وی ادامه داد:، ولی آقای تاج زاده نشان داد که در نقد شورای نگهبان بی سواد است. الفت پور در مورد حمله‌ها به شورای نگهبان هم گفت: دلیل حمله‌ها به شورای نگهبان این است که اصلاح طلبان حاصر نیستند از نقش مخالف خود کوتاه بیایند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
بررسی سرویس داده‌کاوی ایرنا بر روی توئیت‌های با حداقل ۲۰۰ لایک که در آن یکی از کلمات «تاجزاده» یا «محبی» آمده، نشان می‌دهد که اکثر توئیت‌ها در انتقاد از تاجزاده و محبی بوده است. نتایج داده‌کاوی۳۰ درصد لایک‌های توئیت‌های منتشر شده در مورد مناظره در انتقاد از مصطفی تاجزاده و محتوای سخنان او بوده است. جالبه بدونید مناظره تو تهران برگزار شد […] ۲۵ درصد از لایک‌های توئیت‌های مربوط به مناظره، در انتقاد از سخنان جلیل محبی و همچنین نحوه خرما خوردن او در این جلسه مناظره بوده است. بنده ده عدد خرما در مناظره با آقای #تاجزاده میل کردم! نتایج داده‌کاوی بر روی مطالب منتشر شده در مورد منظره تاجزاده- محبی در توئیتر نشان می‌دهد که نیروهای اصولگرا به صورت سازمان‌دهی شده علیه تاجزاده و اصلاح‌طلبان تولید محتوا کرده‌اند.
عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس طی یادداشتی با عنوان «درباره مناظره تاجزاده و محبی» به ادعای این طلبه جوان واکنش نشان داد. در اکثر کشورهای جهان مدت بهره مندی از حقوق مادی اثر همان پنجاه سال است. در زمان بررسی این طرح در مجلس نیز بسیاری از همفکران آقای محبی از جمله حجت الاسلام آقای آقا تهرانی معتقد بودند که اصلا نباید برای آن زمان تعیین کرد. از آقای محبی که لباس روحانیت به تن دارند انتظار می‌رود برای نجات از یک مخمصه و صرفا برای اسکات خصم پا روی حق نگذارند و از وسیله باطل استفاده نکنند. همچنین لازم نیست اگر کار یک نهاد حکومتی را غلط تشخیص دادید آن را توجیه کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
خانم ابتکار مدعی شده است که آن دسته از نمایندگان اصلاح طلب مجلس دهم که اظهارنظرهای انتقادی-بخوانید ساختارشکن و جنجالی- داشتند، «صدای مردم»! طیف اصلاح طلب پیش از این و در جریان فتنه‌های ۷۸ و ۸۸، از هدف مشترک خود با براندازان رونمایی کرده بود. این در حالی است که اولا اکثریت مطلق دولت روحانی در اختیار طیف اصلاح طلب است و ثانیا، دولت روحانی اکنون در هفتمین سال فعالیت خود قرار دارد و هر طور محاسبه کنیم، اکنون زنگ حساب دولت فرا رسیده است. فارغ از تقلای اصلاح طلبان برای فاصله گذاری و رفع مسئولیت از کارنامه دولت، بخش اعظمی از فعالین اصلاح طلب اذعان دارند که عملکرد دولت روحانی به پای اصلاح طلبان نوشته می‌شود. در سال ۹۲ و در آغاز به کار دولت روحانی، قیمت هر کیلوگرم مرغ حدود ۶ هزار تومان بود؛ اما هم‌اکنون به حدود ۱۴ هزار تومان رسیده است.
ایرناایرنا1 ماه قبل
بازگشت مجدد ۲ هزار نفر از نامزدهای تأیید صلاحیت نشده به عرصه رقابتی انتخابات یازدهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی، مهمترین خبر نشست هفتگی سخنگوی شورای نگهبان بود. صادقی اما در حساب توئیتری خود نوشت: همان طور که سخنگوی شورای نگهبان اظهار داشته، هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، شکایت شورای نگهبان از اینجانب را وارد ندانست و آن را رد کرد؛ علت رد شکایت شورای نگهبان شهادت شهود و مستنداتی بود که به حفاظت اطلاعات شورای نگهبان ارائه کردم. به گزارش خبرگزاری ایسنا، حزب ندای ایرانیان قصد دارد تا کاندیداهای متولد پس از انقلاب اسلامی را در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی معرفی و حمایت کند. محمدکاظم انبارلویی در بخشی از یادداشتی در روزنامه وطن امروز نوشت: کمتر از یک ماه به انتخابات مجلس شورای اسلامی زمان داریم. او چندی پیش مدعی اعمال فشار از سوی شورای نگهبان روی نامزدهای ردصلاحیت‌ شده برای عدول از مواضع سیاسی‌شان شد.
جام نیوزجام نیوز2 ماه قبل
همونیم هست که اخیرا شکاف بین مقامات دولت و سپاه رو استارت زده در قضیه هواپیمای اوکراینی (گفته روحانی سپاه رو برای اعتراف تحت فشار گذاشته!) " "فرناز فصیحی کارمند وزارت خارجه آمریکا گرا میده. تاجزاده هم فورا میگیره و پاس گل! اگه روحانی از اول میدونست چرا یه کلمه به رئیس سازمان هواپیمایی کشور نگفت عزیزم تو سکوت کن جریان چیز دیگریه. تا این بنده خدا محکم در رسانه ملی موشکو تکذیب نکنه و اینقدر برای کشور هزینه ایجاد نکنه؟! "

نه لبنان نه ایران جانم فدای «ویزای آمریکا»

3+
سینماپرسسینماپرس2 ماه قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
***بررسی صلاحیت‌ها کار دادگاه است نه شورای نگهبان! به نظر من رویه‌ای که امروز شورای نگهبان پیش گرفته به نفع نظام، انقلاب و کشور نیست. آن تحلیل‌ها از این قرارند: یکم: پاسخ ایران در پایگاه عین‌الأسد یک پاسخ علی‌العجاله بود نه پاسخ کامل و نهایی. سوم: در انتقام موشکی ایران در عین‌الأسد؛ متحدین شماره یک آمریکا در منطقه نیز مورد تخاطب ایران قرار گرفتند. اصلاح‌طلبان در راستای پروژه تحریم خاموش انتخابات، تأکید دارند که با توجه به تأیید صلاحیت نشدن چهره‌های پیر یا مسئله‌دار جریان چپ از سوی شورای نگهبان؛ پس ما برای انتخابات آینده لیست انتخاباتی نخواهیم داد!
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
***ثبت جرم «خیانت به مردم و دموکراسی» در پرونده اصلاح‌طلبانمشاور خاتمی: حجت بر اصلاحات تمام شده، نباید عملا در انتخابات شرکت کنیم! این فرصت باید غنیمت شمرده شود و تمامی اصلاح‌طلبان از آن برای پیوند دوباره با جامعه و مردم بهره گیرند. [۳] *** «شاید اعتراضات آبان با شدت بیشتر تکرار شود» میردامادی: ‌ اثر شهادت سردار سلیمانی از بین رفت! گزینه‌ای که احتمالات مطروحه پیرامون «فتنه اقتصادی» و تعمدات پیدا و پنهان پیرامون آنرا مشخص‌تر می‌سازد. بلکه بایستی با تجربه عقلانی بشر یعنی «قانون‌گذاری مالیاتی»؛ کشور را از خطر سقوط بهمن نقدینگی نجات داد.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 ماه قبل
قدس آنلاین: رد صلاحیت تعدادی از ثبت نام کنندگان انتخابات مجلس شورای اسلامی به یکی از پر حاشیه‌ترین خبر این روزهای رسانه‌ها تبدیل شده است. البته برخی گمانه زنی‌های پیش از موعد اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌ها نیز به واکنش‌ها درباره تأیید یا رد صلاحیت ثبت نام کنندگان دامن زد. سخنگوی شورای نگهبان با حضور در برنامه‌ای با اعلام اینکه۹۰ نماینده مجلس دهم رد صلاحیت شده‌اند، تخلفات مالی و سوءاستفاده از موقعیت شغلی را از دلایل اصلی رد صلاحیت آنها اعلام کرد. بطوریکه، مصطفی تاجزاده، فعال اصلاح‌ طلب در توییتی غیرمستقیم با دروغ دانستن دعاوی شورای نگهبان، نوشت: «آقا و خانم امید؛ کدخدایی علت رد صلاحیت نیمی از اعضای فراکسیون را عمدتا جرائم مالی اعلام کرد. همچنین شورای نگهبان باید پرونده و اسامی دقیق این نمایندگانی که به دلیل مسائل مالی رد صلاحیت شده‌اند را به قوه ‌قضائیه اعلام کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
در این مرحله هم که امروز در خدمت شما هستیم، مرحله رسیدگی به شکایات است که طبیعتا هر شکایتی باشد بررسی می‌شود و اگر حقی از کسی تضییع شده باشد طبیعتا احقاق حق خواهد شد.» سخنگوی شورای نگهبان همچنین تاکید کرد: «اصلا و ابدا هیچکس با فشار تأیید صلاحیت نشده است و این‌ها همگی شایعه است.» پروپاگاندای دروغ و رایزنیبرخی جریان‌های سیاسی خاص در کشور برای ضربه به حیثیت شورای نگهبان، روایت شورای نگهبان درباره دلیل ردصلاحیت‌ها را دروغ دانستند مصطفی تاجزاده، فعال اصلاح‌طلب در توییتی غیرمستقیم با دروغ دانستن دعاوی شورای نگهبان، نوشت: «آقا و خانم امید؛ کدخدایی علت ردصلاحیت نیمی از اعضای فراکسیون را عمدتا جرائم مالی اعلام کرد. تایید صلاحیت‌شدگان نیز به دزدنمایی منتقدان دولت پنهان در صحن مجلس اعتراض کنند.» با وجود این، برخی دیگر از چهره‌های اصلاح‌طلب برای به قول خودشان تأثیر روی نظر شورای نگهبان، مشغول رایزنی با این نهاد هستند. برای نمونه الیاس نادران، نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر، نوشت: «شورای نگهبان گفته ۹۰‌نماینده فعلی عمدتا به‌دلیل مالی ردصلاحیت شدند. نوری درباره علت رد صلاحیت ۹۰‌نماینده کنونی مجلس گفت: اطلاعات ما که به شورای نگهبان هم منعکس کردیم، نشان می‌دهد که فساد حدود ۷۰‌نفر از این ۹۰‌نفر نماینده رد صلاحیت شده ناشی از رانت قدرت بوده‌است که توانسته‌اند اختلاس کنند. نوری افزود: ورود دستگاه اطلاعاتی و امنیتی، می‌تواند به شورای نگهبان کمک کند تا عقبه فعالیت این نمایندگان که تلاش کرده‌اند ظاهر کارهای خود را قانونی جلوه بدهند، روشن شود.
ایمناایمنا2 ماه قبل
روزنامه آرمان ملی، در صفحه نخست امروز با تیتر «از تخریب صف‌اولی تا سرزنش رای مردم» به بررسی تخریب رئیس‌جمهور از تریبون نماز جمعه پرداخت و نوشت: انقلاب امام (ره) سالم بود؛ انتخاب غلط فساد آورد»، این اظهارات مداح نماز جمعه تهران بود که علنا انتخاب و منتخب مردم را از تریبون نمازجمعه زیر سوال برد و هیچ کسی نیز به‌ وی متعرض نشد که چرا دومین مقام رسمی کشور را مورد تخریب قرار می‌دهد. هرچند که‌این رویه سابق براین نیز در جریان نماز عید سعید فطر سال ۹۶ نیز رخ داد و آنجا نیز مداح مراسم رئیس‌جمهور را مورد تخریب قرار داد. هر چند که انتقادات دیگری نیز در تخریب مذاکرات هسته‌ای، وزیر امور خارجه، رئیس‌جمهور و … توسط برخی ائمه جمعه، سخنرانی‌ها و مداحی‌های مختلف ابراز شده است. این در حالی است که در نماز جمعه‌ای که گذشت مداح مراسم به طور مشخص رئیس‌جمهور را غیرانقلابی و رای مردم را غلط خواند. اینگونه هجمه به منتخب ملت آن هم از تریبون نماز جمعه و غلط خواندن رای مردم سابقه نداشته و مشخص نیست که مسئولان ستاد نماز جمعه بر چه اساسی تریبون وحدت بخش نماز جمعه را در اختیار چنین افرادی برای تخریب چهره و شخصیت مسئولان نظام قرار می‌دهند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
آمریکایی‌ها در این تصور بودند که پس از تخلیه کشتگان عین‌الأسد و بمباران تبلیغاتی خود؛ خواهند توانست اقلا در این فاز؛ ایران اسلامی را وارد پروژه انتقام کاخ سفید کنند اما در این وادی هم شکست خوردند. تحریم‌هایی که کاخ سفید پس از شکست عین‌الأسد با هیاهو و جنگ روانی، آنها را در عرصه افکار عمومی مطرح کرد اما تجربه ونزوئلا و قطر هرگز در ایران اسلامی تکرار نشد. ضمن اینکه ایران اسلامی برای حل بحران سیل و آسیب‌های آن نیز عملا نیازی به کمک خارجی ندارد. مشغول ماساژ آنها بودند اما شاهد هیچیک نیستیم و اگرچه مشکلاتی مثل «گرانی» داریم ولی روال طبیعی زندگی در ایران اسلامی ادامه دارد. جهان امروز با وضوح بیشتری درک کرده است که ایران اسلامی «قطر» نیست که بلافاصله پس از تحریم؛ با خطر شکست و فروپاشی مواجه شود.

برگزاری بیست و پنجمین مراسم سالروز درگذشت مهندس بازرگان در کانون توحید تهران (+عکس)

20+
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
ایرناایرنا2 ماه قبل
مراسم بیست و پنجمین سالگرد درگذشت مهندس مهدی بازرگان امروز (پنج شنبه) در کانون توحید شهر تهران برگزار شد. از وی در حوزه‌های علوم دینی، اجتماعی و سیاسی ۱۰۵ عنوان کتاب منتشر شده است که پس از درگذشت او در ۲۵ جلد مجموعه آثار توسط بنیاد فرهنگی مهندس مهدی بازرگان گردآوری گردید. میر موسوی درباره میراث روشنفکری بازرگان برای انسان امروز خاطرنشان کرد: در بعد فکری مهمترین میراث‌های بازرگان برای امروز اول تأسیس فکری غیر حوزوی در تفسیر مذهب است و دوم ارتئه تفسیری دموکراتیک از اسلام. عضو هیات علمی دانشگاه مفید ادامه داد: میراث عملی بازرگان برای امروز اخلاق اصلاح طلبی و مقاومت اوست. وی افزود: بازرگان در حوزه کنش‌گری خود جامع نگر بود و به دنبال اصلاح دینی، اجتماعی و سیاسی به صورت همزمان بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری رسا، آیت‌الله جوادی‌آملی تصریح کرد: ملت عزیز که زیر بار ظلم نمی‌رود. ***آقاجری: منتظر فوران خونین اغتشاشات آبان باشیم! [۲] علی ربیعی، سخنگوی اصلاح‌طلب دولت نیز در اظهاراتی با اشاره به اغتشاشات آبان گفته است که «حکایت همچنان باقیست …»! نرخی که به گواه رسانه‌های رسمی در سال ۸۹ به میزان ۱۴ درصد بوده و هم‌اکنون با کاهشی ۲ درصدی به رقم ۱۲ درصد در سال ۹۷ رسیده است. در همین حال، رسانه‌ها گزارش داده‌اند که از مجموع بیکاران ایرانی، بیش از ۵ میلیون نفر جزو «بیکاران با درآمد» هستند.
فراروفرارو2 ماه قبل
فرارو- مراسم تشییع سردار سلیمانی به نمودی از وحدت و همدلی ایرانیان تبدیل شد. زمینه‌های آشتی ملی را در تقابل با دشمن خارجی تعریف نکنیمعباس عبدی در این باره در گفتگو با فرارو گفت: «ضرورت دستیابی به آشتی ملی ربطی به تشییع سردار سلیمانی ندارد و یک اصل و هدف مستقل و اساسی است. آشتی ملی در صورتی‌که همه همدیگر را به رسمیت بشناسند اتفاق می‌افتد. بلکه باید زمینه‌های آن را به‌صورت ایجابی در داخل کشور هم تعریف کرد.» او اظهار داشت: «دشمنان آشتی ملی تقریبا واضح هستند. این مقدمه راه است.» حق شناس درباره دشمنان آشتی ملی، اذعان داشت: «دشمنان آشتی ملی در خارج و داخل کشور مشغول هستند.
فراروفرارو2 ماه قبل
آنان با اذعان به جمعیت بالای عزاداران، از حرکت دسته جمعی مردم در مراسم تجلیل از سردار سلیمانی غافلگیر شدند. پرسش‌هایی که پاسخگویان آن طیفی از معترضان به وضع موجود که عزادار سردار سلیمانی بودند تا مخالفان آن‌ها را در برمی‌گرفت. شبکه‌های خبری، چون بی بی سی فارسی و صدای آمریکا هم در تشدید این دو قطبی‌سازی و تحلیل‌های ساده انگارانه نقش داشتند. تلاش مخالفان خارج‌نشین برای دوگانه‌سازی این دو پدیده اجتماعی (تناقض حضور در اعتراضات بنزینی با عزاداری برای شهادت سردار سلیمانی) به تأیید یکی و نفی دیگری می‌انجامید. او گفت: هر دو گروه خودشان به خیابان آمدند و ممکن است از معترضان آبان ماه در تشییع سردار سلیمانی حضور یافته باشند و بالعکس.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
برترین‌ها: یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب در توییتر نوشت: ترامپ پاسخ روشنی به جنایت تروریستی خود گرفت. مصطفی تاجزاده در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: سخنان آیت‌الله‌ خامنه‌ای در مجموع خردمندانه بود و آرام‌بخش. ترامپ پاسخ روشنی به جنایت تروریستی خود گرفت. او صلح را به‌ خطر انداخت و اکنون باید از پیامدهای شهادت سردار سلیمانی درس بگیرد و با پرهیز از اشتباه محاسبه مجدد، جنگی ویرانگر با نتیجه باخت-باخت به منطقه تحمیل نکند.
همشهریهمشهری2 ماه قبل
جامعه زخم‌خورده ایران که چندان از آبان و نوع برخوردهای صورت گرفته با اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزین فاصله نگرفته با ترور فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی با دستور مستقیم رییس‌جمهوری ایالات متحده، چنان راهپیمایی باشکوهی را برگزار و پیکر سلیمانی و یارانش را بدرقه کرد که تاریخ معاصر کمتر به خود دیده است. همین حضور قرارگیری دو جناح مقابل هم در یک صف، ناظران را به تمجید اتحاد وا داشته بود تا اینکه دوباره تندروهای منسوب به جریان سیاسی خاص وارد میدان شده و با بهره‌گیری از تریبون‌های خود به اصلاح‌طلبان و دولت تاختند. ادعاهای عباسی اما به همین جا ختم نمی‌شود. او که خود را فعال در «بازار» معرفی کرد و از این طریق مذاکره دوباره با امریکا را اقدامی «ابلهانه» توصیف کرد. قاسمیان همچنین از سکوت ایجاد شده در ایران پس از «به خاک و خون کشیدن پیغمبر» توسط رییس‌جمهوری انتقاد کرد و همچنین معرفی «امام حسین» به عنوان «نماد مذاکره» را اشتباه و همانند معرفی قاسم سلیمانی به عنوان نماد «عقب‌نشینی» عنوان کرد که با تصدیق مجری اصولگرای برنامه را نیز به همراه داشت.
فراروفرارو2 ماه قبل
هنوز خاک‌سپاری تمام نشده، استفاده‌های سیاسی از آنچه قرار بود به وفاق ملی منجر شود، آغاز شده است. از نگاه برخی جریان‌های سیاسی اصولگرای تندرو انتقام سخت از مسبب شهادت قاسم سلیمانی قرار است از داخل شروع شود. مصطفی تاجزاده در واکنش گفته است که برای حفظ وفاق ملی و به حرمت این روزها قصد شکایت از او را نداریم. این وحدت و همدلی معجزه خون پاک شهید قاسم سلیمانی است. احترام به خون سردار سلیمانی این است که از میراث اخلاقی او پاسداری شود.
رجانیوزرجانیوز2 ماه قبل
گویا عزت و شرافت ملی، در تفکر غرب پرستان و خودباختگانی مثل تاجزاده و شرکایش، جایی ندارد. که حتی با شهادت قهرمان ملی کشور به دست آمریکا نیز از محبت‌شان به غرب کم نمی‌شود. محکومیت آمریکا و خونخواهی حاج قاسم و همرزمانش تنها محدود به مردم کشور نمی‌شود. غالبی در توییتی نوشته بود: «اگر اقدام تروریستی آمریکا واکنش همطراز نگیرد، دیگر هرگز مسأله ایران و آمریکا حل نخواهد شد. که حتی با شهادت قهرمان ملی کشور به دست آمریکا نیز از محبت‌شان به غرب کم نمی‌شود.
ایرناایرنا2 ماه قبل
کلید فهم این تفاوت مهم را باید در تصویری که امروز مردم ایران از سردار سلیمانی دارند، جستجو کرد. ابرقهرمان مبارزه با داعش، سرداری که ملی بود و ملی ماند و در نهایت مظلومی که ناجوانمردانه توسط استکبار و استعمار ترور شد. اما شاید آخرین ویژگی که مراسم تشییع این سردار ملی و محبوب بسیاری از ایرانیان را «بی‌نظیر» کرد، نحوه شهادت ایشان بود. در عین حال ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی و یارانش در بغداد توسط ارتش آمریکا به ایرانیان وطن دوست خطر بازگشت دخالت‌های استعمارگرایانه را یادآوری کرد. رییس جمهور آمریکا ومشاورانش پنداشته بودند با ترور سردار سلیمانی می‌توانند ضربه‌ای سهمگین به ایران بزنند، اما این تدبیر او از قضا نتیجه عکس داد و بار دیگر ضرورت نمایش انسجام ملی را نشان داد.
کرد آنلاینکرد آنلاین2 ماه قبل
در بیانیه‌ای تاکید شد؛ عصر کرد - تهران- شماری از اصلاح‌طلبان در واکنش به اقدام جنایتکارانه دولت آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد قاسم سلیمانی از مسئولان خواستند با این جنایت مصیبت‌بار، هوشیارانه و همه‌جانبه مواجه شوند و حفظ امنیت عمومی و ملی و نیز آبادانی و رفاه ملت را بر هر موضوع دیگری اولویت دهند. به گزارش ایرنا، سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت بامداد جمعه -سیزدهم دی‌ماه- در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. براساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود. در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند. برچسب‌هامحسن آرمین سید مصطفی تاجزاده پروانه سلحشوری ابراهیم اصغرزاده قاسم سلیمانیپروندهٔ خبریشهادت سردار سلیمانی
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 ماه قبل
در بیانیه‌ای تاکید شد؛ پیام خوزستان - تهران- شماری از اصلاح‌طلبان در واکنش به اقدام جنایتکارانه دولت آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد قاسم سلیمانی از مسئولان خواستند با این جنایت مصیبت‌بار، هوشیارانه و همه‌جانبه مواجه شوند و حفظ امنیت عمومی و ملی و نیز آبادانی و رفاه ملت را بر هر موضوع دیگری اولویت دهند. به گزارش ایرنا، سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت بامداد جمعه -سیزدهم دی‌ماه- در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. براساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود. در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند. برچسب‌هامحسن آرمین سید مصطفی تاجزاده پروانه سلحشوری ابراهیم اصغرزاده قاسم سلیمانیپروندهٔ خبریشهادت سردار سلیمانی

به انتهای لیست رسیدید