مطرب

مطرب

خبرآنلاینخبرآنلاین4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قسمت پنجم از فصل دوم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» روز جمعه ۱۵ آذرماه و با حضور رضا درستکار، شاهین شجره کهن، امیررضا مافی و آرش خوشخو، روی آنتن خواهد رفت. در میز نقد این برنامه، فیلم «مطرب» به کارگردانی «مصطفی کیایی» مورد بررسی قرار خواهد گرفت و منتقدان برنامه دکتر امیررضا مافی، آرش خوشخو، شاهین شجره کهن و رضا درستکار پیرامون فیلم به بحث و تحلیل می‌پردازند. در بخش دوم برنامه با عنوان «بازخوانی یک تجربه: وقتی کمدی، از فروپاشی اجتماعی جلوگیری می‌کند!» دکتر میلاد دخانچی و دکتر علیرضا عابدین به بحث پیرامون تاثیر ژانر کمدی در کاهش آسیب‌های اجتماعی در طول بحران‌هایی نظیر رکود اقتصادی خواهند پرداخت و تجربه‌ی کشورهای دیگر در این زمینه بازخوانی می‌شود. «نقد سینما» با اجرای بهروز افخمی و سردبیری محمدرضا رضاپور و تهیه‌کنندگی یوسف بچاری هر جمعه ساعت ۲۲ به‌صورت زنده از شبکه پنجم سیما پخش می‌شود.
خبر فوریخبر فوری7 ساعت قبل
پرویز پرستویی، مصطفی کیایی، الناز شاکردوست و محسن کیایی از عوامل فیلم «مطرب» بودند که در اکران خصوصی این اثر سینمایی در پردیس چارسو حضور داشتند. به گزارش خبر فوری به نقل از خبرآنلاین، اکران خصوصی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی با حضور پرویز پرستویی، الناز شاکردوست و محسن کیایی، شب گذشته (چهارشنبه ۱۳ آذر) در پردیس چارسو برگزار شد. پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، مهران احمدی، حسین امیدی، امین مقدم و محسن کیایی، بازیگران «مطرب» هستند. این فیلم یک کمدی اجتماعی است که به چند دهه از زندگی خواننده‌ای می‌پردازد که نقش آن را پرویز پرستویی بازی می‌کند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز7 ساعت قبل
اکران خصوصی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی با حضور پرویز پرستویی، الناز شاکردوست و محسن کیایی، شب گذشته (چهارشنبه ۱۳ آذر) در پردیس چارسو برگزار شد.
ایسناایسنا7 ساعت قبل
فیلم‌های سینماها در آخر هفتههم‌اکنون ۱۲ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است که هریک می‌توانند گزینه فیلم دیدن آخر هفته هرکدام از ما باشند. رعنا کنسرت را رها می‌کند …این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، گلشن، ویلاژتوریست، سینما آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، گلشن، ویلاژتوریست و سینما آفریقا در حال اکران است.
تسنیمتسنیم9 ساعت قبل
نتیجه این وضعیت نیز می‌شود «سگدو» زدن‌هایی که پایانی ندارد و قهرمان نمایش را در فضای مسمومی به اسارت می‌گیرد. قهرمان زنی که منفعلانه بر ننو آویخته نشسته و تنها آه و ناله می‌کند؛ چون می‌خواهد سیاسی نباشد و سیاسی‌اش می‌کند. چرا قهرمان نمایش، «لنا» قصد هجرت می‌کند؟ بدون‌شک برای رسیدن به یک جامعه ایدئال که در اینجا فرانسه فرض می‌شود. چرا در ایران نمی‌ماند؟ چون ایران جامعه ایدئالی نیست؛ ولی چرا ایران جامعه ایدئالی نیست. در مقابل منشا لنا، ایران یا با جزییات بیشتر، آبادان در کلیت غایب است.

(تصاویر) اکران خصوصی فیلم مطرب

23+
فراروفرارو10 ساعت قبل

اکران خصوصی فیلم سینمایی «مطرب»

18+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران11 ساعت قبل

اکران خصوصی فیلم مطرب

22+
برترین‌هابرترین‌ها12 ساعت قبل

«مطرب» برای چهارمین هفته متوالی صدرنشین شد

3+
برترین‌هابرترین‌ها15 ساعت قبل

پروژه حلب‌سازی از شهرهای ایران با امضای اصغر فرهادی و شرکاء

8+
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل

پروژه حلب‌سازی از شهرهای ایران با امضای اصغر فرهادی و شرکاء/ چه کسانی پای بیانیه سیاه را امضاء کردند؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
این بیانیه به فاصله کوتاهی پس ازانتشار «بیانیه ۲۰۰ امضاء» پس از توقیف فیلم خانه پدری کیانوش عیاری امضاء و منتشر شد. بیانیه جدید «صدای آبان» ساختاری شبیه به بیانیه قبلی خانه سینما دارد. اما بیانیه «صدای آبان» و «بیانیه» ۲۰۰ امضا که ضریب سیاسی غلیظی دارند به صورت کلی با سایر بیانیه‌ها متفاوت هستند. در هر صورت امضاء بیانیه توام با سوگیری در مقابل حاکمیت، آورده دلاری برای سینماگران دارد. البته کارنامه توحیدی در مدیریت تنش‌های خانه سینما، پس از تعطیلی آن در تاریخ سینمای این کشور ماندگار خواهد شد.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
آخرین آمار فروش فیلم‌های سینمایی تا امروز نیمه آذرماه نشان از حضور یک میلیون و ۱۶۰ نفری مخاطب در سینماها دارد که فروشی نزدیک به ۱۳ میلیاردی را برای گیشه سینماها به همراه داشته است. این اثر با محدودیت سنی ۱۲+ سال از چهارشنبه هفته گذشته ۶ آذرماه روی پرده سینماها رفته و ۲۰ سالن سینمایی در اختیار دارد. فیلم کمدی «چشم و گوش بسته» ساخته فرزاد موتمن با جذب ۳۷۲ هزار مخاطب، چهار میلیارد و ۵۳۸ میلیون تومان فروش داشته است. فیلم «سمفونی نهم» ساخته محمدرضا هنرمند و تهیه کنندگی زینب تقوایی با گذشت تقریبا یک ماه از آغاز اکرانش روی پرده سینماها نزدیک به ۴۷ هزار مخاطب داشته است و ۶۰۷ میلیون تومان فروش داشته است. فیلم «خانه پدری» کیانوش عیاری با توجه به اکران محدودش در ۲۵ سینماها و محدودیت سنی ۱۲+ سال تا امروز بیش از ۹۷ هزار مخاطب داشته و یک میلیارد و ۵۳۳ میلیون تومان در گیشه سینماها فروخته است.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 روز قبل
آخرین آمار فروش فیلم‌های سینمایی در نیمه آذر خبر از فروش ۱۳ میلیاردی فیلم‌ها در چرخه اکران می‌دهد. این در حالی است که فروش فیلم‌های سینمایی تا نیمه آذرماه ۱۳ میلیارد تومان را وارد چرخه فروش کرده است. اما فیلم انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به کارگردانی اشکان رهگذر در نخستین هفته اکران خود بیش از چهار هزار مخاطب داشته است. این فیلم با نمایش در ۲۰ سالن سینمایی و محدودیت سنی +۱۲ نزدیک به ۶۰ میلیون تومان فروخته است. شبنم مقدمی، افشین هاشمی، آیسان حداد، مونا فرجاد، حسین محب‌اهری، ونوس شمس و رویا تیموریان از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
شورای صنفی نمایش به مناسبت روز دانشجو، تخفیف ویژه‌ای را برای تماشاگران سینما درنظر گرفت. خبرآنلاین: شورای صنفی نمایش به مناسبت روز دانشجو، تخفیف ویژه‌ای را برای تماشاگران سینما درنظر گرفت. غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: «طبق تصمیم شورا، روز ۱۶ آذر تمام سینماهای کشور بلیت نیم‌بها به مخاطبان خود ارائه می‌دهند.» در حال حاضر «مطرب»، انیمیشن‌های «آخرین داستان و «بنیامین»، «تورنادو»، ‌ «معکوس»، «دختر شیرازی»، «سمفونی نهم»، «چشم و گوش بسته»، «لیلاج» و «منطقه پرواز ممنوع» از جمله فیلم‌های روی پرده سینماها هستند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
بیشتر بدانید: داریوش اسدزاده درگذشتاو یک سال قبل در گفت‌وگویی به بهانه بزرگداشتی که قرار بود در جشن خانه سینما برایش برگزار شود، از خاطرات و دلمشغولی‌ها و آرزوها و حسرت‌هایش گفته بود. می‌توان گفت ما از پایه‌گذاران تئاتر ایران بودیم که از بین آنها فقط من زنده هستم. *وضعیت بیمه یا حقوق شما به عنوان یکی از پیشکسوتان هنری به چه صورتی است؟ ما حقوق بازنشستگی نداریم اما اعضای خانه سینما بیمه هستند. *آقای اسدزاده، قرار است خانه سینما از شما به عنوان یکی از پیشکسوتان سینمایی و برای سال‌ها فعالیت‌تان تقدیر کند. بیشتر بدانید: داریوش اسدزاده در بیمارستان بستری شد! +عکسبیشتر بدانید: تصاویر داریوش اسدزاده و نیما کرمی در مجلس ترحیم نادر گلچینبیشتر بدانید: آرزوی داریوش اسدزاده در تولد ۹۴ سالگی اشمنبع: isna. ir
سینماپرسسینماپرس2 روز قبل
جدیدترین اثر کیایی دارای روایتی مجهول و شلخته است و هیچ دستاوردی جز ابتذال برای تماشاگر ندارد. نقش به سزایی در گیشه موفق این فیلم دارند؛ همین فرمول ساده، رمز فروش هفتمین فیلم سینمایی کیایی ۴۳ساله در مقام کارگردان، نویسنده و تهیه کننده آن است. همینقدر مجهول و بدون تحلیل و اینکه چه بر او گذشته و چه اتفاقاتی را تجربه کرده که در ادامه قصه موجب آزادی او شده است. و حالا همین مؤلفه‌های تجاری شناخته شده در سینما، باعث می‌شوند تا «مطرب» گزینه جذابی برای سالن داران سینما و ابرکاسبان فضای مجازی برای یک آغاز تبلیغات گسترده باشد. وقتی فیلم به اتمام می‌رسد «مطرب» نمی‌تواند دستاوردی نصیب تماشاگر کند.
اصلاحات پرساصلاحات پرس2 روز قبل
از نگاه من موسیقی همه اقوام کشور، از کردی و لری گرفته تا آذری، زیر سایه موسیقی ایرانی قرار می‌گیرند. خلق هنر موسیقی در سرزمین ما با مشکل مواجه است و البته این معضل در حوزه شعر هم دیده می‌شود. نمی‌دانم چرا همایون شجریان باید قدم به قدم مسیر هنری پدرش را دنبال کند. ما قیم یک هنرمند در حد و اندازه همایون شجریان که پشتوانه خانوادگی توانمندی دارد و استادش محمد رضا شجریان بوده، نیستیم. در این مسیر همایون شجریان و تهمورس پورناظری همراهی فراوانی با من کردند.

سهراب پورناظری؛ آهنگ‌ساز جوان و خوش‌آتیه‌ی موسیقی ایران

4+
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
فراستی مخاطبانی که به تماشای فیلم «مطرب» رفته‌اند را «لمپن» خطاب کرده و گفته بود: «مخاطب فیلم طبقه متوسطی هستند که دست در کار تولید ندارند و از نظر فرهنگی لمپن‌اند.»
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
ماجرای شهرت فیلم مطرب به چند ماه پیش بازمی‌گردد، زمانی که یک ویدیو از پرویز پرستویی درحال آواز خواندن در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شد، ویدیویی که در آن یکی از آهنگ‌های قدیمی حسن شماعی‌زاده را بازخوانی می‌کرد. این ویدیو به سرعت پخش شد و همه متوجه شدند پرویز پرستویی قراراست این بار در نقش یک «مطرب» ایفای نقش کند. ژانر فیلم مطرب، مانند اکثر آثار قبلی مصطفی کیایی، کمدی و اجتماعی است والبته مانند فیلم‌های قبلی یک فیلم از خانواده کیایی است. شاید اگر یک تدوین نهایی دیگر روی فیلم انجام می‌شد و بعضی زوائد حذف می‌شد این فیلم می‌توانست موجزتر و شسته رفته‌تر باشد، اما با این حال این موضوع مخاطب را اذیت نمی‌کند و مانع لذت بردن از فیلم نمی‌شود. عوامل فیلم مطرب: بازیگران: پرویز پرستوییالناز شاکردوستمحسن کیاییمهران احمدیعایشه گل جوشکنحسین امیدیامین مقدمموسیقی: آرمان موسی‌پورفیلم‌برداری: حسین جلیلیتدوین: نیما جعفری جوزانی
سینماپرسسینماپرس3 روز قبل
اتفاقی که برای فیلم «خانه پدری» افتاد نیز در راستای قانون بود و ورود درست و به موقع و اقدام قضایی منطقی به نظر می‌رسید. وقتی سازمان سینمایی کار نظارتی خود را درست انجام نمی‌دهد مشخص است که ما نیاز به دخالت مستقیم نهادهای نظارتی و امنیتی و قضایی دیگر داریم. این کارشناس فرهنگی خاطرنشان کرد: ورود نهاد قضایی به حوزه سینما ضروری است، به خصوص وقتی مدیریت فرهنگی درگیر بازی سیاسی می‌شود طبیعی است که نهاد قضایی وارد شود و جلوی برخی اتفاقات و اقدامات شوم را بگیرد. ما اگر معتقدیم انقلاب اسلامی مان انقلابی فرهنگی باید باید قائل به تحول و دگرگونی در عرصه فرهنگی و هنری باشیم. هر دو این فیلم‌ها وقتی از ساختار بررسی می‌شوند در عقب افتاده‌ترین شکل روایت و فرم هستند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 روز قبل
ساعت ۲۴-درباره «مطرب» یک اشتباه استراتژیک از سوی عوامل تبلیغات‌چی فیلم رخ داده، تاکید روی کمدی یا خنده‌دار بودن فیلم در ذهن مخاطب توقعی ایجاد می‌کند که با تماشای آن محقق نمی‌شود. در واقع تهیه‌کننده فیلم ریسک فروش پایین احتمالی را قبول نکرده و راضی شده که حتی با آدرس غلط هم که شده، فروشش را تضمین کند. اما در این میان یک نارضایتی نسبی برای دسته‌ای از مخاطبان ایجاد کرده که فکر می‌کردند به سالن سینما می‌روند تا شاد باشند. توجه کنید که این داستان ابراهیم است و اگر شخصیت او ساخته نشود، که نشده؛ مطرب، به عنوان یک اثر هنری، به جایی نخواهد رسید. «مطرب» برای گروهی که فکر می‌کردند به سالن سینما می‌روند تا شاد باشند، نوعی نارضایتی به همراه دارد، زیرا فیلم ملهم از یک ایده‌ی بسیار غمگین است.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
تمام دغدغه کارگردان در این فیلم «برگزاری کنسرت» است؛ بزرگترین نیاز طبقه متوسط. تمام دغدغه کارگردان در این فیلم «برگزاری کنسرت» است؛ بزرگترین نیاز طبقه متوسط. فیلم‌های کیایی فیلم طبقه متوسط شهری نیست اما واکاوی این طبقه نیست. بلیط فیلم‌هایی مثل مطرب را همین طبقه متوسط شهری تهیه می‌کند و این طبقه دوست دارد چیزی روی پرده ببیند که بازتاب نیاز اوست. اول این‌که محصولات سرگرم‌کننده جایگزینی مشابه مطرب ندارند که به طبقه متوسط شهری به عنوان مصرف کننده اصلی کالاهای فرهنگی عرضه کنند.
ایمناایمنا4 روز قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، سینماها در این روزها که فصل سرما است و آلودگی هوا اجازه نمی‌دهد که پاییز را به قدم زدن سپری کنید بهترین گزینه برای گذراندن اوقات فراغت هستند، اضافه شدن فیلم‌های سینمایی به چرخه اکران هر هفته شما را مشتاق خواهد کرد که فیلمی جدید را برگزینید. با اینکه فیلم کمدی مطرب همچنان در صدر جدول فروش قرار دارد اما فیلم‌های دیگر نیز مخاطبان خود را دارند و شما با دیدن جدول زیر می‌توانید از برنامه سینماهای اصفهان اطلاع پیدا کنید.
ایسناایسنا5 روز قبل
هرچند دراین‌بین دو سینما ستاره شهر و جنوب درجه ممتاز و سینما غدیر عنوان درجه دو را یدک می‌کشد. فیلم مطرب که همچنان اکرانش در سینما ستاره جنوب بندرعباس ادامه دارد، در آبان ماه توانست استقبال ۲ هزار و ۶۰۱ نفری را به همراه داشته باشد. فیلم «هزارتو» با استقبال ۲ هزار و ۲۲۹ در سینما ستاره شهر نیز توانست دومین فیلم پرمخاطب آبان ماه لقب بگیرد. به گزارش ایسنا، فیلم «ردخون» با استقبال یک هزار و ۸۲۴ نفری در سینما ستاره شهر، ۳۹۰ نفری در سینما گوهر بندرلنگه، ۳۱۷ نفری در سینما سیتی سنتر قشم و ۱۸۲ نفری در سینما خلیج‌فارس حاجی‌آباد از فیلم‌های پرمخاطب آبان ماه هرمزگان بود. فیلم «منطقه پروازممنوع» با مخاطب یک هزار و ۲۵۲ نفری در سینما ستاره جنوب و ۴۵۱ نفری در سینما فرهنگ میناب از دیگر فیلم‌های پرفروش سینما هرمزگان در آبان ماه بوده است.
ایمناایمنا5 روز قبل
«مطرب» ساخته مصطفی کیایی از ۱۵ آبان روی پرده رفت و در ۲۳ روز اکران موفق به فروش ۱۴میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان شد. «هزارتو» با نام قبلی «لابیرنت» به کارگردانی امیرحسین ترابی در مدت ۳۷ روز چهار میلیارد و۶۰۰ میلیون تومان فروش داشته است. داستان فیلم درباره مردی است که توسط یک زن تبهکار کشته می‌شود و دو غریبه را به جرم قتل بازداشت می‌کنند. «سمفونی نهم» ساخته محمدرضا هنرمند نیز در همین مدت ۶۱۰میلیون تومان فروش داشت. این فیلم داستان پروفسوری را روایت می‌کند که موفق به ساخت یک رستوران شده است، رستورانی که در نهایت به یک سفینه تبدیل می‌شود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز5 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از هفت صبح، درباره رقم دستمزد بازیگران سینمای ایران بار‌ها عدد‌هایی در رسانه‌های رسمی منتشر شده است. حالا آنچه می‌خوانید پرس‌وجوی دوباره ما درباره میزان دستمزد بازیگران است. دسته اول کسانی هستند که بالای ۸۰۰ میلیون تومان دستمزد می‌گیرند و شنیده شده در برخی پروژه‌ها به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است. زیر ۲۰۰ میلیون تومانتعداد بازیگرانی که بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان دستمزد می‌گیرند زیاد است. با این حال همین کف دستمزد بازیگران خیلی وقت‌ها با سقف دستمزد برخی عوامل فنی یکسان است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد5 روز قبل
اکران مردمی فیلم سینمایی «مطرب» با حضور پرویز پرستویی و محسن کیایی فردا یکشنبه در پردیس سینمایی ایران‌مال برگزار می‌شود. «مطرب» یک کمدی اجتماعی است که به چند دهه از زندگی خواننده‌ای می‌پردازد که نقش آن را پرویز پرستویی بازی می‌کند. در این فیلم پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، مهران احمدی، حسین امیدی، امین مقدم و محسن کیایی به ایفای نقش می‌پردازند. نشست «عصری با اولگا توکارچوک» نویسنده لهستانی و برنده جایزه من‌بوکر در قالب نشست‌ هفتگی شهر کتاب، سه‌شنبه ۱۲ آذر در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود. در این نشست فیلم کوتاه گفت‌وگو با اولگا توکارچوک نمایش داده می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید