معرفی شهدای استان سمنان

معرفی شهدای استان سمنان

ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید اختری فرزند صفر و طیبه، پانزدهم شهریور ۱۳۵۰ در تهران در دامان خانواده‌ای مومن و مقید دیده به جهان هستی گشود. شهید اختری همزمان با یادگیری درس‌های مدرسه، مشغول به فراگیری درس‌های حوزوی بود. پیکر مطهر شهید اختری پس از انتقال به سمنان و تشییع با شهدای عملیات بیت‌المقدس سه، در گلزار شهدای امامزاده یحیی (ع) به خاک سپرده شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا استان سمنان است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید اشرف فرزند محمدحسین و فاطمه، چهارم آبان ۱۳۱۲ در روستای قلعه عبدالله شهرستان شاهرود در خانواده‌ای پای بند به احکام اسلامی دیده به جهان گشود. شهید اشرف به نماز اول وقت اهمیت زیادی می‌داد و هیچگاه نمازش قضا نمی‌شد و پدری مهربان برای فرزندانش بود. پیکر مطهر شهید اشرف، که دفاع از خاک وطن را یک وظیفه شرعی می‌دانست در عملیات تفحص ۱۳۷۳ پیدا شد و در زادگاهش در روستای قلعه عبدالله شهرستان شاهرود به خاک سپرده شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا استان سمنان است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید ادب، فرزند حسنعلی و ساره خاتون، بیست و سوم فروردین در شهرستان سمنان در خانواده‌ای مومن متولد شد و در دامان مادر و پدری عفیف رشد یافت. شهید ادب، در نشست‌های سیاسی و مذهبی شرکت می‌کرد و در راهپیمایی علیه رژیم ستم‌گر حضور پرنگ داشت. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان در موضوع‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرونده‌های خبری ویژه را با برنامه مشخص در دستور کار خود داده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا استان سمنان است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید احسانی، سومین فرزند ابراهیم و صدیقه، چهارم آبان ۱۳۴۸مصادف با میلاد ولی عصر (عج) در شهرستان سرخه استان سمنان در خانواده‌ای مومن متولد شد و به خاطر همین اسمش را مهدی گذاشتند. شهید اشرف از سال ۱۳۶۴ ضمن فراگیری درس‌های دوره متوسطه با پایگاه‌های مقاومت بسیج همکاری می‌کرد و برای اولین بار در سپاه سرخه ثبت‌نام کرد و عازم جبهه شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان در موضوع‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرونده‌های خبری ویژه را با برنامه مشخص در دستور کار خود داده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا استان سمنان است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید احسانی، فرزند محمد و سیده لیلا، یکم فروردین ۱۳۴۴ در شهرستان سرخه استان سمنان در خانواده‌ای پایبند به احکام اسلامی دیده به جهان گشود. این شهید جلیل القدر، به قرآن خواندن علاقه زیادی داشت و به واسطه حضور در کلاس‌های قرآن شهید استاد عباس علی فیض، قرآن را بسیار روان می‌خواند. شهید احسانی شخصیت آرام و ساکتی داشت و اهل مطالعه بود و کتاب‌های شهید مطهری و رساله‌ها را مطالعه می‌کرد. شهادت این شهید عالی قدر با سالروز شهادت پسر عمو و پسرعمه‌اش مصادف بود. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا استان سمنان است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
این شهید والامقام سه خواهر و سه برادر داشت و دوران کودکی را در تهران گذراند و همواره در بین خانواده به مهربانی و عطوفت شهره بود. شهید اسدی نژاد به ‌خاطر مشکلات اقتصادی خانواده تا ششم ابتدایی بیشتر نتوانست درس بخواند و تحصیلات ابتدایی را هم شبانه خواند و روزها کار می‌کرد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان در موضوع‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرونده‌های خبری ویژه را با برنامه مشخص در دستور کار خود داده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا استان سمنان است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید اخلاقی فرزند علی اکبر و ساره خاتون پنجم بهمن ۱۳۴۳، در شهرستان سمنان در دامان خانواده‌ای مذهبی پا به جهان هستی گشود و پدرش بازنشسته کارخانه بود. این شهید بزرگوار، در سن ۶ سالگی به مدرسه رفت و پس از اتمام کلاس هشتم از تحصیل منصرف شد. پیکر مطهر شهید در زادگاهش در گلزار شهدای امامزاده یحیی (ع) شهرستان سمنان به خاک سپرده شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا استان سمنان است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید احمدی فرزند نبی الله و زینب هفدهم فروردین ۱۳۳۸، در شهرستان گرمسار استان سمنان در خانواده‌ای متدین و مذهبی متولد شد. پیکر مطهر شهید در زادگاهش در گلزار شهدای شهرستان گرمسار به خاک سپرده شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان در موضوع‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرونده‌های خبری ویژه را با برنامه مشخص در دستور کار خود داده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا استان سمنان است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید ابراهیمیان فرزند علی اکبر و زهرا دوازدهم شهریور ۱۳۴۲، در شهرستان دامغان استان سمنان در خانواده‌ای مذهبی و پایبند به احکام اسلامی دیده به جهان گشود. این شهید والامقام از شاگردان ممتاز در دوران مدرسه و همواره الگویی برای هم سن و سالان خودش بود و در مهربانی شهره بود. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان در موضوع‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرونده‌های خبری ویژه را با برنامه مشخص در دستور کار خود داده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا استان سمنان است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید اصغری فرزند ابوالفضل و فاطمه سی ام شهریور ۱۳۴۳، در روستای ورکیان از توابع شهرستان دامغان استان سمنان در خانواده‌ای مومن و متدین متولد شد. این شهید والامقام به نماز اول وقت اهمیت زیادی می‌داد و همیشه در صف اول نماز جماعت بود و همواره اخلاق خوبش الگوی هم سن و سالانش قرار داشت. پیکر مطهر شهید در گلزار شهدای فردوس رضا (ع) شهرستان دامغان به خاک سپرده شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید اصغری فرزند عباس و فاطمه یکم فروردین ۱۳۳۶، در شهر بسطام از توابع شهرستان شاهرود استان سمنان در خانواده‌ای مذهبی دیده به جهان گشود. از برادران فرهنگی و همکارانم می‌خواهم که تا می‌توانند بر رشد معلومات دینی خود افزوده و شاگردان خود را از لحاظ مسائل دینی اشباع کنند. پیکر مطهر شهید در زادگاهش در شهر بسطام واقع در شهرستان شاهرود به خاک سپرده شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید اجاقی فرزند اصغر و مریم هشتم مهر ۱۳۴۳، در شهرستان گرمسار استان سمنان در خانواده‌ای مومن و معتقد به احکام اسلامی متولد شد. پیکر مطهر شهید در زادگاهش واقع در روستای محمد آباد واقع در شهرستان گرمسار به خاک سپرده شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز سمنان در موضوع‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرونده‌های خبری ویژه با برنامه مشخص را در دستور کار خود دارد. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید اشرفی فرزند محمد و فاطمه یکم فروردین ۱۳۳۶، در روستای آقاعبدالله از توابع شهرستان شاهرود استان سمنان در خانواده‌ای متدین دیده به جهان گشود. این شهید والامقام متاهل بود، ولی از مهر همسری و شوق پدربودن دست کشید و برای دفاع از خاک وطن و مبارزه با متجاوزگران رهسپار میدان جنگ شد، آری مردان خدا این گونه‌اند. پیکر مطهر شهید در زادگاهش واقع در روستای آقاعبدالله واقع در شهرستان شاهرود به خاک سپرده شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید ابراهیم طوسی فرزند علی اصغر و فاطمه یکم اردیبهشت ۱۳۴۹، در شهرستان دامغان، در خانواده‌ای معتقد به احکام اسلامی و خداترس به دنیا آمد و پدرش، کشاورز بود. این شهید بزرگوار از کودکی سخت کوش و پرتلاش بود و به واسطه قلب مهربانی که داشت به همه در حد توان خود کمک می‌کرد. پیکر مطهر شهید در زادگاهش واقع در روستای غنی آباد در شهرستان دامغان به خاک سپرده شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید آرو فرزند محمدقلی و نساء دوازدهم اردیبهشت ۱۳۴۰، در شهرستان مهدیشهر، در خانواده‌ای مومن و متدین دیده به جهان گشود. این شهید بزرگوار در دوران کودکی به لحاظ اخلاق خوب همواره الگویی برای هم سن و سالانش بود و همواره تلاش برای شاد کردن دل دیگران داشت. شهید آرو به خواندن نماز اول وقت و شرکت در نماز جمعه زیاد اهمیت می‌داد و همواره می‌گفت مساجد سنگر است و حضور در مسجدها به منزله خاری در چشم دشمنان می‌ماند. پیکر مطهرشهید آرو در زادگاهش واقع در گلزار شهدای شهرستان مهدیشهر به خاک سپرده شد. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید آخوندی فرزند محمدعلی و سکینه یکم تیر ۱۳۴۰، در بسطام از توابع شهرستان شاهرود، در خانواده‌ای دیندار متولد شد. شهید آخوندی از دوران کودکی در محافل سیاسی و اجتماعی حضور فعال داشت و در تظاهرات علیه حکومت طاغوت شرکت می‌کرد و تاکید بر اجرای احکام اسلامی داشت. پیکر مطهرشهید آخوندی در زادگاهش واقع در گلزار شهدای شهر بسطام در شهرستان شاهرود به خاک سپرده شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید ابوالمعالی فرزند علی اکبر و شهربانو یکم مرداد ۱۳۴۴، در شهرستان مهدیشهر، در خانواده‌ای معتقد به احکام اسلامی چشم به جهان گشود. در بخشی دیگر از وصیت نامه شهید ابوالمعالی آمده است: مسئله جنگ را مسئله اصلی خود بدانید چرا که امروز مسئله اصلی کشورمان جنگ است و این جنگ باید تا دفع کل فتنه از عالم ادامه داشته باشد. پیکر مطهرشهید ابوالمعالی در زادگاهش واقع در گلزار شهدای شهرستان مهدیشهر به خاک سپرده شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا3 ماه قبل
شهید الله بخش همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۱۳۶۲ ازدواج کرد که ثمره ازدواجش محمد مهدی است. پیکر مطهرشهید الله بخش ۱۲ سال بعد در چهاردهم تیر ۱۳۷۶به وطن بازگشت و در روستای «مومن آباد» زادگاهش به خاک سپرده شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز سمنان در موضوع‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرونده‌های خبری ویژه با برنامه مشخص را در دستور کار خود دارد. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید آجقلی فرزند غلامحسین و شرف بیست و چهارم آذر ۱۳۳۵، در روستای خیج از توابع شهرستان شاهرود، در خانواده‌ای مومن به دنیا آمد. پیکراین شهید جلیل القدر در گلزار شهدای روستای خیج در شهرستان شاهرود به خاک سپرده شده است. خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز سمنان در موضوع‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرونده‌های خبری ویژه با برنامه مشخص را در دستور کار خود دارد. با هدف قدرشناسی از رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و معرفی فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان همچنین الگوسازی برای این نسل، خبرگزاری ایرنا پرونده معرفی شهدای استان سمنان را گشوده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا4 ماه قبل
شهید پهلوان، به شغل معلمی علاقه داشت، معلمی را شغل انبیاء می‌دانست و براساس علاقه‌اش در مرکز تربیت معلم شهید رجایی تهران مشغول به تحصیل شد و همزمان با تحصیل به تدریس در مقطع ابتدایی نیز ‌پرداخت. وی در سال ۱۳۶۴ پدرش را از دست داد و با اصرار خانواده جهت سرپرستی آنها به سمنان آمد و در قسمت امور تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان مشغول به کار شد. پیکر مطهر این شهید جلیل القدر در گلزار شهدای امام‌زاده یحیی (ع) سمنان به خاک سپرده شده است. خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز سمنان در موضوع‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرونده‌های خبری ویژه با برنامه مشخص را در دستور کار خود دارد. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا4 ماه قبل
این شهید والامقام مسؤولیت‌هایی مانند بی‌سیم‌چی گروهان و گردان، مسؤول دسته و معاون گروهان را در جبهه بر عهده داشت. شهید احمد پناهی در بخشی از وصیت نامه خود آورده است: به درد این امت رنج کشیده برسید، حال که زمام امور را به‌دست گرفته‌اید، کوتاهی نکنید، و در انجام مسئولیت شرعی و قانونی خود بکوشید، نقاط ضعف را بشناسید و رفع کنید. پیکر مطهر این شهید جلیل القدر در گلزار شهدای امام‌زاده یحیی (ع) سمنان به خاک سپرده شده است. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا4 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید آذری فرزند عبدالله و ربابه هفدهم شهریور ۱۳۴۵، در شهرستان دامغان، در خانواده‌ای دیندار چشم به جهان گشود، این شهید بزرگوار در ۱۸ سالگی از سپاه شهرستان دامغان برای دفاع از میهن اسلامی به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل اعزام شد. پیکراین شهید جلیل القدر در گلزار شهدای شهرستان دامغان به خاک سپرده شده است. شهید آذری یکی از شهیدان استان سمنان در دفاع مقدس، در وصیت نامه خود با تاکید بر حمایت رهبری گفته است: پیروزی و سربلندی کشور نیازمند توجه به رهنمودهای رهبری است. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا4 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید آقایی فرزند صفرعلی و فاطمه صغرا در بیست و هفتم بهمن ۱۳۴۳، در شهرستان شاهرود، در خانواده‌ای معتقد و پای بند به احکام اسلامی چشم به جهان گشود. شهید آقایی اولین بار برای ادای دین خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دفاع از خاک وطن در اوایل سال ۱۳۶۳ به عنوان پاسدار از طرف سپاه شاهرود، تیپ ۲۱گردان کربلا رهسپار جبهه‌های جنگ شد. پیکر مطهر شهید آقایی پس از تشییع در گلزار شهدای روستای میقان شاهرود محل زادگاهش به خاک سپرده شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا4 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید صبور فرزند رجبعلی در یکم اسفند ۱۳۴۴، در روستای بیابانک، در خانواده‌ای مومن و متدین متولد شد، پدرش کارمند راه آهن بود و کشاورزی هم می‌کرد. شهید صبور در سال ۱۳۵۰ تحصیلش را در مدرسه حافظ آغاز و دیگر مقاطع تحصیلی را در مدرسه سیدجمال الدین اسدآبادی و دهخدای سمنان گذراند. شهید صبور در اولین اعزامش، مدت ۲ ماه در غرب اندیمشک مستقر بود و در آنجا آموزش نظامی دید و حدود ۲۵ روز در جبهه حضور داشت. پیکر مطهر شهید صبور پس از تشییع در گلزار شهدای بیابانک به خاک سپرده شد. شهید صبور در بخشی از وصیت نامه خود، خطاب به نوجوانان اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خون بهای هزاران شهید ومجروح و تنها مکتب زنده و پایدار اسلام است.
ایرناایرنا4 ماه قبل
وی سرانجام در بیستم اسفند سال ۱۳۶۲ در منطقه جزیره مجنون به مقام بلند شهادت نائل گشت. شهید آل حکمت در وصیت نامه خویش خطاب به نوجوانان و جوانان ابراز داشته است: با دشمن دین در هر جا و در هر لباس که هست مبارزه کنید و در همه جا و در برابر هر مصیبت صبر کنید تا رستگار شوید. پیکر این شهید جلیل القدر در گلزار شهدای فردوس رضا (ع) شهرستان دامغان به خاک سپرده شده است. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب، دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا5 ماه قبل
به گزارش ایرنا، شهید زرگر چهارمین فرزند سید جعفر در بیستم دی ماه سال ۱۳۳۷ در محله کوشمغان شهرستان سمنان به دنیا آمد و در خانواده‌ای مومن و مقید به احکام اسلامی رشد یافت. وی پس از چهار سال خدمت در روستاهای منطقه سرکویر، به هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان منتقل شد. استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز سمنان در موضوع‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرونده‌های خبری ویژه با برنامه مشخص را در دستور کار خود دارد. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب از دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.
ایرناایرنا5 ماه قبل
شهید بسطامی به دلیل در دسترس نبودن مدرسه و استعداد سرشار به ناچار برای ادامه تحصیل به شهر رفت و پس از اخذ مدرک دیپلم با تلاش و پشتکاری که داشت در دانشسرای تربیت معلم قبول شد. شهید بسطامی با شروع جنگ تحمیلی برای دفاع از خاک وطن اولین بار به عنوان نیروی بسیجی از طرف سپاه شاهرود و تیپ ۱۲ به جبهه‌های جنگ رفت. شهید بسطامی در بخشی از وصیت نامه خود با تاکید بر حمایت از رهبری و انقلاب، گفته است: کسی که شوق شهادت دارد این راه را با بینش و آگاهی انتخاب کرده و شهادت راه نیک اندیشان و یاوران انقلاب است. پیکر این شهید جلیل القدر در گلزار شهدای رویان شهرستان شاهرود به خاک سپرده شده است. معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی کتاب از دیگر پرونده‌های خبری خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان است.

به انتهای لیست رسیدید