معیارهای اصیل

معیارهای اصیل

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- گروه طالبان اعلام کرد که مشکلات کنونی مردم افغانستان به دلیل فاصله گرفتن کشور از مسیر اصلی و نظام اسلامی است و دولت کنونی معیارهای خارجی را در جامعه تحمیل کرده است. به گزارش خبرگزاری میزان، طالبان مشکلات کنونی افغانستان را فاصله گرفتن این کشور از مسیر اصلی خود یعنی نظام اسلامی عنوان کرد و افزود که دولت «دست‌نشانده» کنونی برای تحمیل اصول غربی و غیر اسلامی در جامعه تلاش می‌کند. طالبان با انتشار مطلبی نوشت که ملت افغانستان مسلمان است و بر این باور می‌باشد که خوشبختی دنیا و آخرت در نظام اسلامی نهفته است. این گروه افزود که درصورت ایجاد یک نظام اسلامی آزاد و مستقل در افغانستان عدالت اسلامی حاکم می‌شود و با استقرار قوانین اسلامی در همه بخش‌ها از جمله تجارت، آموزش، فرهنگ، دادگستری و نیز زندگی مشکلات افغان‌ها نیز از بین خواهد رفت. در این مطلب دولت افغانستان در بخش تجارت نیز ناتوان خوانده شده است که حتی نمی‌تواند برای محصولات کشوری که اقتصادش مبتنی بر کشاروزی است بازار مناسب پیدا کند و محصولات بسیاری از کشاورزان به دلیل نبود برنامه از بین می‌روند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، طالبان مشکلات کنونی افغانستان را فاصله گرفتن این کشور از مسیر اصلی خود یعنی نظام اسلامی عنوان کرد و افزود که دولت «دست‌نشانده» کنونی برای تحمیل اصول غربی و غیر اسلامی در جامعه تلاش می‌کند. طالبان با انتشار مطلبی نوشت که ملت افغانستان مسلمان است و بر این باور می‌باشد که خوشبختی دنیا و آخرت در نظام اسلامی نهفته است. این گروه افزود که درصورت ایجاد یک نظام اسلامی آزاد و مستقل در افغانستان عدالت اسلامی حاکم می‌شود و با استقرار قوانین اسلامی در همه بخش‌ها از جمله تجارت، آموزش، فرهنگ، دادگستری و نیز زندگی مشکلات افغان‌ها نیز از بین خواهد رفت. طالبان ادامه داد که سرمایه‌های ملی افغانستان در دست صاحبان قدرت است که از حمایت «اشغالگران» برخوردارند و این افراد محدود نیز با خروج سرمایه از کشور سبب افزایش سطح فقر و ضربه به اقتصاد ملی می‌شوند. در این مطلب دولت افغانستان در بخش تجارت نیز ناتوان خوانده شده است که حتی نمی‌تواند برای محصولات کشوری که اقتصادش مبتنی بر کشاروزی است بازار مناسب پیدا کند و محصولات بسیاری از کشاورزان به دلیل نبود برنامه از بین می‌روند.
فارسفارس3 ماه قبل
لذا قادر نیستند نیاز ضروری ادبیات داستانی کشور را به فهم چیستی و کجایی جریان ادبیات داستانی معاصر براورده سازند. گونه ادبی پیشتاز در این زمینه ادبیات داستانی دفاع مقدس و پس از ان ادبیات داستانی انقلاب اسلامی بود. تفلسف در تاریخ: تاریخ نیازمند به تحلیل و تفسیر است. نقد رویکردی: نویسنده رمان تاریخی و از جمله این رمان با رویکردی خاص به روایت تاریخ پرداخته است. جای شناسی آثار داستانی تاریخی در این جبهه بندی پیدا و پنهان می‌تواند موضوعی جدی در پژوهش رمان تاریخی باشد.
قدس آنلاینقدس آنلاین4 ماه قبل
او اضافه می‌کند: هدف تمام انبیا مشترک و استقرار کلمه توحید بوده است؛ یعنی رفتار انسان‌ها مبتنی بر توحید باشد. پس از آنجایی که حضرت (ع) هدفی والا را برای خود تعیین کرده بودند، همه چیز را برای احقاق آن هدف والا که تحقق جامعه، حکومت، نظام و تمدن اسلامی است، گذاشتند. دکتر جلائیان یادآور می‌شود: هدف امام حسین و دیگر ائمه (ع) حرکت به سوی تمدن بزرگ اسلامی بود. این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به دیگر هدف والای حضرت، یعنی امر به معروف و نهی از منکر نیز عنوان می‌کند: امر به معروف در راستای اصلاح جامعه است. ممکن است یک مرتبه به یک فرد امر به معروف انجام شود تا رفتاری اشتباه با رفتاری خوب جایگزین شود یا ممکن است این کار برای اصلاح مسیر انحرافی جامعه انجام شود تا تمام افراد جامعه در مسیر اصلاح قرار گیرند؛ بزرگ‌ترین امر به معروف‌ها آن‌هایی هستند که در یک امت تغییر ایجاد کنند؛ بزرگ‌ترین امر به معروف و نهی از منکر تشکیل حکومت اسلامی است.
سینماپرسسینماپرس6 ماه قبل
سینماپرس: خبر اینکه سحر قریشی تصمیم دارد فیلم بسازد، خیلی بیشتر از آنچه که تصور می‌شد، واکنش درپی داشت. این همه واکنش منفی از کجا می‌آیند؟ به گزارش سینماپرس، خبر اینکه سحر قریشی تصمیم دارد فیلم بسازد، خیلی بیشتر از آنچه که تصور می‌شد، واکنش درپی داشت. سحر قریشی وقتی در برنامه «دید در شب» حاضر شد، از رئیس‌جمهور قبلی دفاع کرد. اینکه کسی از سحر قریشی دفاع بیجا نکرد، واقعا اتفاق خوبی بود. اما مساله سحر قریشی در همین یک نفر یا چند هنرپیشه دیگر مثل او که از رئیس‌جمهور قبلی دفاع کرده بودند، خلاصه نمی‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
فرهیختگان نوشت: خبر اینکه سحر قریشی تصمیم دارد فیلم بسازد، خیلی بیشتر از آنچه که تصور می‌شد، واکنش درپی داشت. پس اعلام تصمیم سحر قریشی برای فیلم ساختن چرا اینقدر مهم و واکنش‌برانگیز است؟ مصاحبه سحر قریشی با برنامه اینترنتی «دید در شب» که با اجرای رضا رشیدپور پخش می‌شد، فصل مهمی از موضع‌گیری‌ها درباره او را به‌وجود آورد. سحر قریشی وقتی در برنامه «دید در شب» حاضر شد، از رئیس‌جمهور قبلی دفاع کرد. اینکه کسی از سحر قریشی دفاع بیجا نکرد، واقعا اتفاق خوبی بود. اما مساله سحر قریشی در همین یک نفر یا چند هنرپیشه دیگر مثل او که از رئیس‌جمهور قبلی دفاع کرده بودند، خلاصه نمی‌شود.
مهرمهر6 ماه قبل
نتایج اعلام شده در جشنواره قلم زرین نه تنها «مهر بطلانی بر این ادعا [تقویت ادبیات] و هرسال هم بدتر از سال قبل.» ضمن اینکه مدعی خروج گروه داوری قلم زرین از حدود علمی باید در این زمینه اقامه دلیل کند. جشنواره قلم زرین مفتخر است اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی و حکومت جمهوری اسلامی را سرلوحه فعالیت و انتخاب خود قرار داده است. جشنواره قلم زرین بر خلاف ادعای دهان پر کن جشنواره‌های شبه روشفکری که خود را جشنواره‌های مردمی و مورد حمایت نویسندگان و اهل ادبیات معرفی می‌کنند یکی از مردمی‌ترین جشنواره‌های ادبی کشور است. انچه این نویسنده بی نام بدان تاخته است البته جزو افتخارات جشنواره قلم زرین است.
فارسفارس7 ماه قبل
این البته محصول نگاهی است که از مخاطب ادبیات داستانی آغاز شده و تا مدیران فرهنگی و سیاست‌های کلی حوزه ادبیات داستانی نفوذ یافته است. موجودیت کنونی ادبیات داستانی معلول و مسبب علل و اسبابی در طول تاریخچه ادبیات داستانی معاصر است. مطالعات استراتژیک ادبیات داستانی ملی: ادبیات داستانی در طی چهار دهه تجربه‌های متعدد مدیریتی و تولید در حوزه‌های موضوعی را پشت سر گذارده است. سند چشم انداز ادبیات داستانی متعهد: حوزه ادبیات داستانی به تبع دیگر حوزه‌های فرهنگی و هنری در فرایندی بطئی و دیربازده آثار و ثمرات برجسته خود را اشکار می‌سازند. در نتیجه آثار داستانی تولید شده در فضای سکولار دانشگاهی و با مبانی ادبیات داستانی غربی مورد مطالعه و تحلیل قرار گرفتند و ان چه موجب تمایز ادبیات داستانی انقلاب از ادبیات ترجمه‌ای قبل از انقلاب تلقی می‌شد به نحو واژگونی موجبات سرخوردگی ادبیات انقلاب را فراهم اورد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین7 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از آرمان، اتفاقی که در بیشتر مواقع آثار منفی آن متوجه مردم جامعه شد. جاجرمی معتقد است مال‌ها تفاوت‌های بنیادی با بازارهای شهر اسلامی دارند. بازارها در شهرهای اسلامی پیشینه طولانی در فرهنگ و تمدن خاورمیانه و شمال آفریقا دارند. از دیدگاه او همجواری مساجد، محله‌ها، مدرسه و بازار پدیده‌ای خاص و منحصر به فرهنگ و تمدن اسلامی است. پاساژگردی محصول نهایی مال‌سازیپر واضح است که یکی از مهمترین مساله افزایش بی‌رویه مال‌سازی در سطح شهر‌ها را می‌توان پاساژ‌گردی عنوان کرد چرا که امروزه به‌واسطه وجود مراکز خرید بیش از اندازه در برخی از شهرها شاهد رواج پدیده پاساژگردی در میان افراد جامعه هستیم که این خود می‌تواند تبعات منفی بسیاری را مانند افزایش روحیه مصرف‌گرایی تجمل گرایی و یا مواردی از این دست به‌دنبال داشته باشد.
ایرناایرنا7 ماه قبل
روزنامه آرمان در گزارشی می‌نویسد: طی چند سال اخیر شاهد افزایش مال‌سازی در کلان‌شهرها و به خصوص تهران بودیم اتفاقی که خود پیامدهای بسیاری را به‌دنبال داشت، اما برخی از افراد تنها به خاطر کسب درآمدهای میلیاردی با نادیده گرفتن قانون و یا دور زدن آن اقدام به مال‌سازی کردند. جاجرمی معتقد است مال‌ها تفاوت‌های بنیادی با بازارهای شهر اسلامی دارند. بازارها در شهرهای اسلامی پیشینه طولانی در فرهنگ و تمدن خاورمیانه و شمال آفریقا دارند. از دیدگاه او همجواری مساجد، محله‌ها، مدرسه و بازار پدیده‌ای خاص و منحصر به فرهنگ و تمدن اسلامی است. پاساژگردی محصول نهایی مال‌سازیپر واضح است که یکی از مهمترین مساله افزایش بی‌رویه مال‌سازی در سطح شهرها را می‌توان پاساژگردی عنوان کرد چرا که امروزه به‌واسطه وجود مراکز خرید بیش از اندازه در برخی از شهرها شاهد رواج پدیده پاساژگردی در میان افراد جامعه هستیم که این خود می‌تواند تبعات منفی بسیاری را مانند افزایش روحیه مصرف‌گرایی تجمل گرایی و یا مواردی از این دست به‌دنبال داشته باشد.
سلامت نیوزسلامت نیوز7 ماه قبل
سلامت نیوز: مجموعه مدیران و تهیه کنندگان صدا وسیمای استان سیستان و بلوچستان با پیوستن به پویش ملی فشار خون در زمینه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بسیج ملی کنترل فشار خون اعلام آمادگی کردند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از وبدا، دکتر خداداد شیخ زاده معاون فنی مرکز بهداشت استان سیستان و بلوچستان در برنامه رادیویی کی بانو ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند رسانه ملی و کارکنان پرتلاش صدا وسیما اظهار داشت: روند ارائه برنامه‌های صدا وسیمای استان سیستان و بلوچستان با معیارهای اصیل منطقه و گویش‌های محلی (سیستانی و بلوچستانی) نقش بسزایی در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی مردم ایفا کرده است. وی گفت: قطعا مشارکت سازمان‌ها و نهادها و خصوصا رسانه ملی در زمینه آگاهی بخشی به سطح جامعه و همچنین همراهی مردم لازمه پیشبرد اصولی برنامه‌های سلامت است. معاون فنی مرکز بهداشت استان سیستان و بلوچستان ضمن تشریح وضعیت بیماری فشار خون در استان و کشور و همچنین پاسخ به سوالات مخاطبان برنامه درخصوص بیماری فشار خون از همه مردم دعوت کرد تا در بسیج ملی غربالگری فشار خون که از عید فطر در استان آغاز خواهد شد، مشارکت کنند. گفتنی است، بسیج ملی کنترل فشار خون با هدف اطلاع رسانی به جامعه از ۲۷ اردیبهشت ماه در کشور آغاز شده است و از ۱۵ خردادماه طرح غربالگری فشار خون ویژه افراد بالای ۳۰ سال همزمان در سراسر کشور و در پایگاه‌های سلامت، مراکز خدمات جامع سلامت، بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و پایگاه‌های سیار آغاز خواهد شد.
ایرناایرنا8 ماه قبل
سید محمد لامعی در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: حسینیه نواب موقوفه‌ای است که در طول سال کودکستانی برای اطفال بوده و در ایام محرم نیز به عنوان تکیه برای عزاداری استفاده می‌شده است. ** حسینیه نواب در سایه بی توجهی هابنای حسینیه نواب در محله چهاردرخت روبه روی محبان قدیم بیرجند واقع شده است معماری منحصر به فرد این بنا حاکی از ساخت خانه‌ای با معیارهای اصیل ایرانی - اسلامی دارد. امروز اما حسینیه نواب را سکوت وهمناکی فراگرفته و ترس از فروریختن را در خشت خشت این بنای چند صد ساله می‌توان به تماشا نشست. **حسینیه نواب موقوفه‌ای بدون درآمدمدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: موقوفه حسینیه نواب هیچ منبع درآمدی ندارد که اوقاف صرف مرمت و بازسازی آن کند. امید می‌رود که تخصیص به موقع اعتبارات در برنامه ۱۰ ساله، میراث فرهنگی بتواند حسینیه نواب این بنای با ارزش را از تنهایی و غربت رها کرده تا همچون گذشته مکانی در خور شأن برای اجرای نیت واقف نیک اندیش باشد.
ایرناایرنا8 ماه قبل
سید محمد لامعی در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: حسینیه نواب موقوفه‌ای است که در طول سال کودکستانی برای اطفال بوده و در ایام محرم نیز به عنوان تکیه برای عزاداری استفاده می‌شده است. ** حسینیه نواب در سایه بی توجهی هابنای حسینیه نواب در محله چهاردرخت روبه روی محبان قدیم بیرجند واقع شده است معماری منحصر به فرد این بنا حاکی از ساخت خانه‌ای با معیارهای اصیل ایرانی - اسلامی دارد. امروز اما حسینیه نواب را سکوت وهمناکی فراگرفته و ترس از فروریختن را در خشت خشت این بنای چند صد ساله می‌توان به تماشا نشست. **حسینیه نواب موقوفه‌ای بدون درآمدمدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: موقوفه حسینیه نواب هیچ منبع درآمدی ندارد که اوقاف صرف مرمت و بازسازی آن کند. امید می‌رود که تخصیص به موقع اعتبارات در برنامه ۱۰ ساله، میراث فرهنگی بتواند حسینیه نواب این بنای با ارزش را از تنهایی و غربت رها کرده تا همچون گذشته مکانی در خور شأن برای اجرای نیت واقف نیک اندیش باشد.
الفالف10 ماه قبل
آقای دکتر مصطفی غفاری گردآورنده کتاب «فتنه تغلب» که روایت‌های از متن و فرامتن فتنه ۸۸ را در بر می‌گیرد، برای پاسخ دادن به پرسش‌های بینندگان درباره مباحث و موضوعات این کتاب، میهمان ویژه الف بود. پروژه تهیه و تدوین فتنه تغلب چند مرحله متفاوت داشته که مجموعه آنها چیزی حدود ۲ سال طول کشیده است. همچنین فصلی دیگر به روایت مواضع نهادهای مسئول در جریان فتنه ۸۸ از وزارت کشور و وزارت اطلاعات تا شورای نگهبان، نیروی انتظامی و صداوسیما اختصاص داده شد بود. این خود نشانی از عدم حمایت مطلق رهبر انقلاب از همه گفتارها و رفتارهای آقای احمدی‌نژاد حتی در مقام رئیس‌جمهور قانونی کشور بود. ۱۸) رهبر انقلاب گفتند: «از آقای احمدی‌نژاد که من در طول این چهار سال حمایت کردم، این از اصالت‌های انقلاب است.
مهرمهر10 ماه قبل
به گفته وی در قرارگاه‌های جهادی انتظامی کشور ارتقای آموزش‌ها برای مهارت بخشی و رشد دانش فنی و عملی کارکنان انجام پذیرفته و با شناسایی اولویت‌های جامعه درصدد انجام صحیح وظایف خواهیم بود. جانشین فرمانده انتظامی کشور یادآور شد: از اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی تلاش برای تحقق معیارهای اصیل انقلاب بوده تا با برخورداری از پلیس هوشیار و هوشمند که از آخرین فناوری‌های روز نیز برخوردار است در مقابله با مخلان امنیت اقدام کرد. تقویت کلانتری‌ها به منظور پیشگیری از جرایمجانشین فرمانده انتظامی کشور بر ضرورت مبارزه با قاچاق کالا و ورود مواد مخدر به کشور تاکید کرد و ادامه داد: تقویت کلانتری‌ها در تمامی مناطق و استان‌ها از اولویت‌های پلیس است. وی ادامه داد: مردم در تمامی بزنگاه‌ها و شرایط سخت اقتصادی و سیاسی پشت نظام و آرمان‌های انقلاب بوده و با حفظ وحدت و همدلی خود در صیانت از نظام از جان خود مایه گذاشتند. جانشین فرمانده انتظامی کشور به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب نیز اشاره کرد و افزود: در گام دوم انقلاب به مانند گذشته با صلابت و استوار در ظلم ستیزی و حفظ استقلال و عزت کشورمان در تلاش خواهیم بود.
تسنیمتسنیم11 ماه قبل
گفت‌وگوی زیر نمونه‌ای از یک نقد درون‌گفتمانی صحیح است که با یکی از فقهای شورای نگهبان انجام شده است. ظاهرا در همه تاریخ جهان غیر از نهضت‌های پیامبران پدیده‌ای مثل انقلاب اسلامی با این وسعت و اهداف و عمق نداشته‌ایم. این آرزوهای متراکم در انقلاب اسلامی متبلور شد و نظامی پدید آمد که هیچ نظامی هرگز چنین پشتوانه‌ای و چنین اهداف بلندی نداشت. البته خب قانون اساسی کشورمان که در ابتدا از قانون اساسی فرانسه و کشوری دیگر وام گرفته شد. در مورد مجلس شورای اسلامی هم طبق قانون باید تأیید صلاحیت داوطلبان توسط شورای نگهبان صورت بگیرد.
الفالف11 ماه قبل
مجری به عنوان اولین سوال پرسید که سبک محمد معتمدی دقیقا چیست؟ یعنی موسیقی اصیل است یا فیوژن و تلفیقی؟ معتمدی: ببینید من برآمده از موسیقی سنتی هستم یعنی موسیقی سنتی به معنی واقعی کلمه ولی چیزی که امروز سعی می‌کنم به مخاطبم ارائه بدهم چیزی بر مبنا و اساس موسیقی سنتی است ولی در قالبی که قابل شنیدن و گوش دادن روزمره برای جوان نسل امروز هم باشد. شما در جایی از عنوان «سلطان کنسرت» نام بردید. این سلطان کنسرت یک شخص است یا نهاد یا ارگان یا مافیا است؟ چیست؟ معتمدی: سلطان کنسرت تا حدودی می‌تواند مجاز هم باشد. این سلطان کنسرت شخص است یا سیستمی است یا ارگان است؟ چیست؟ مردم حق دارند بدانند. برخی از اینها آثاری تولید می‌کنند که در عالم واقع وجود خارجی ندارند یعنی اینچنین هنر یا ویژگی وجود ندارد.
فارسفارس11 ماه قبل
مجری به عنوان اولین سوال پرسید که سبک محمد معتمدی دقیقا چیست؟ یعنی موسیقی اصیل است یا فیوژن و تلفیقی؟ معتمدی: ببینید من برآمده از موسیقی سنتی هستم یعنی موسیقی سنتی به معنی واقعی کلمه ولی چیزی که امروز سعی می‌کنم به مخاطبم ارائه بدهم چیزی بر مبنا و اساس موسیقی سنتی است ولی در قالبی که قابل شنیدن و گوش دادن روزمره برای جوان نسل امروز هم باشد. ما نهاد سیاستگذار در حوزه موسیقی نداریم که بتواند از امکانات خود موسیقی استفاده کند و از درآمدهای خود موسیقی به نفع مردم استفاده کند. این سلطان کنسرت یک شخص است یا نهاد یا ارگان یا مافیا است؟ چیست؟ معتمدی: سلطان کنسرت تا حدودی می‌تواند مجاز هم باشد. این سلطان کنسرت شخص است یا سیستمی است یا ارگان است؟ چیست؟ مردم حق دارند بدانند. ما چرا نباید یک رسانه قوی در حوزه موسیقی داشته باشیم؟ شما الان در مورد هر نوع موسیقی صحبت می‌کنید یا فقط موسیقی سنتی؟ معتمدی: من صحبتم هرنوع موسیقی است و نه فقط موسیقی سنتی.
اسکاناسکان11 ماه قبل
با قنات‌های ایرانی چه کرده‌ایم؟ / بحران خشکسالی ۳۵ هزار قنات فعال کشور را تهدید می‌کندبحران خشکسالی در ایران به همراه مداخلات گسترده انسانی سبب شده است تا ۳۵ هزار قنات فعال در کشور مورد تهدید جدی قرار بگیرند. قنات‌های جهانی شده ایرانی، شامل یازده قنات کشور است که هر یک از آن‌ها بیانگر جنبه‌های گوناگون فن‌آوری و خلاقیت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی از دوره هخامنشی تاکنون است. بحران خشکسالی در ایران اما به همراه مداخلات گسترده انسانی از جمله عواملی است که قنات‌های ایرانی را تهدید می‌کند. او که مدیریت پایگاه قنات هخامنشی قصبه را به عهده دارد به بحران خشکسالی‌هایی اشاره می‌کند که گریبان تمامی قنات‌های ایران را گرفته است. صنوبری به خشکسالی قنات‌ها در ۵ دهه اخیر اشاره می‌کند و می‌گوید: نخستین عاملی که قنات‌ها را در ۵ دهه اخیر نابود کرد، خشکسالی نبود.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 سال قبل
اهم سخنان عبدالرضا رحمانی فضلی به شرح زیر است: * امید و اعتماد نقطه برجسته انقلاب ایران بود. اعتماد به امام، راه امام و امید به پیروزی که از اعتماد به امام و پشتوانه معنوی ایشان نشأت می‌گرفت؛ چرا که همه مردم به باور و دم مسیحایی امام ایمان و اعتماد داشتند. در واقع؛ در حالی انقلاب ایران پیروز شد که هیچ گروه و تفکر سیاسی تصور نمی‌کرد، بدون پرداخت هزینه بسیار و کشتار و خونریزی، این انقلاب موفق شود. *در حوزه اختیار، امکان و قانون هرچه در توان داریم، برای ارتقای وزارت کشور و بهبود وضعیت کارکنان آن انجام می‌دهیم و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم. *تلاش داریم که استانداران، فرمانداران و معاونین از بدنه وزارت کشور انتخاب شوند و این نگاه به درون تا کنون به خوبی تحقق یافته و بازخورد مثبتی نیز به همراه داشته است.

به انتهای لیست رسیدید